Gold AG - KUKSI

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - KUKSI

Tekst e muzike: Gold AG
Orkestrim : Alban Furtuna
Video : MProduction

fanlink.to/Kuksi


Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Komente

 • Mirzan Koboci
  Mirzan KobociDitë më parë

  Vllau per vellan e detyr me mbrojt njeri tjetrin Gold je numer 1 te pershendes nga zemra ty dhe tan ata qe e ndjejn veten shqipetar ne mbar boten🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Salehudin Sakip
  Salehudin Sakip3 ditë më parë

  👍 GOOD

 • Luli Xhimi
  Luli Xhimi5 ditë më parë

  i bezdisem je bo o gabel veç keng shko ne mitrovic bahu trim🖕🖕🖕🖕

 • Eagle Fishing
  Eagle Fishing6 ditë më parë

  Hallal te beft zoti ,pershendetje nga kukesi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Malboro bosi Bosi1
  Malboro bosi Bosi16 ditë më parë

  althe.info/number/x6zAgIKye4V-i50/video

 • Fatmir Matraxhi
  Fatmir Matraxhi6 ditë më parë

  veprat jan per burra fjalet jan per .....

 • donald laska
  donald laska7 ditë më parë

  Puka dhe Fushe Arresi nuk permendet nga kaluat ju kosoves po mos ishte kto.2 qytete qe ka mirprit kosovart por nejse Puka dhe Fushe Arresi ka kulturen dhe mikpritjen e madhe

 • Lillian Willow

  Lillian Willow

  4 ditë më parë

  Super kenge! Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe jane, vecanerisht Kuksianet! 👏🏼❤️

 • Kosova is Albania

  Kosova is Albania

  5 ditë më parë

  Ç’ja Ke fut krejt Pa lidhje

 • Selma Zyberaj
  Selma Zyberaj7 ditë më parë

  Tu vije turp ju qe shani kuksin dhe qe se keni pelqyer se nana nuk ban mo kuksjan Nuk e kam emrin selma por flavia jam kuksjane Te lumte Gold Ag👏👏👏👏👏

 • Emily Ava

  Emily Ava

  4 ditë më parë

  Gjate kohes se luftes 3 muaj kam qen ne Kukes... ne kurr nuk mund te ja kthejm ate mirepritje qe kan bere per ne Faleminderit te gjithe Kukaianve

 • rabi london
  rabi london7 ditë më parë

  Te lumt vella per kete kenge qe I ke kushtuar kukesit jeni te mire,pritur gjithmone në kukes

 • Rose Rose
  Rose Rose10 ditë më parë

  💫

 • Brunilda Domi
  Brunilda Domi11 ditë më parë

  Faleminderi kegetarit kosovare Gold Ag te jemi mirnjose per kegen qe ke ber per kuksjanet kjo eshte krenari per Neve rrespekte per ty

 • Erblina Dreni
  Erblina Dreni11 ditë më parë

  Trujt zoti o Gold

 • rigerta avdyli
  rigerta avdyli12 ditë më parë

  ✌️😍😍😍😍😍kuksi

 • Etleva Shehu
  Etleva Shehu12 ditë më parë

  Je kengetar super me pelqen shume kenge qe ke kenduar i degjoj perher jeni👍👍👍👍❤❤❤

 • Beqir Hallaci
  Beqir Hallaci13 ditë më parë

  Hallall gjdo gje qe kemi ber!!!!

 • Amelia Zoe

  Amelia Zoe

  2 ditë më parë

  Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🦅🔥

 • DIBRAN 🇦🇱
  DIBRAN 🇦🇱13 ditë më parë

  #ARIAN AGUSHI RESPEKTE TE PERSHEBDES NGA DIBRA 🇽🇰🇦🇱💪

 • Grace Avery

  Grace Avery

  2 ditë më parë

  I vetmi kengetar qe i kendoi KUKSIT ne lidhje me luften e kosoves!!Tregoj per mikpritjen,besen,traditen,bujarine dhe zemergjeresine e KUKSIANEVE!!Tjeret le te kendojne balada dashurie

 • Beçir Allaraj
  Beçir Allaraj13 ditë më parë

  Re mebe r to keeg comme nts re ss gectfullco mu Nitv cuibe illnes💋💋💋❤❤💔💔💔💛🧡🧡💜🖤

 • Sofie Matmuja
  Sofie Matmuja13 ditë më parë

  Shun Mir 💝💝💝💝💝

 • Tirth Singh
  Tirth Singh14 ditë më parë

  JAM KRENARE QË JAM KOSOVARE 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 JAM KRENARE QË JAM SHQIPTARE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 JAM KRENARE QË JAM MBES KUKSJANE JAM KRENARE QË NË DAMARËT E MI RRJEDH GJAK KUKSJANI

 • Addison Bella

  Addison Bella

  2 ditë më parë

  Dera e shtëpisë ka qenë, është dhe do jetë e hapur për vëllezërit tanë, Rroftë Shqipëria e Madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Xhejsi Memaj
  Xhejsi Memaj14 ditë më parë

  🔥

 • santa cruz
  santa cruz15 ditë më parë

  respect per kete kenge qe na e ke kushtuar ne kuksianve sepse e meritojm, respkere nga kuksiant e Bolivis, santa cruz

 • Servis Fredi
  Servis Fredi15 ditë më parë

  Esselamu alejkum Goldi je ma I miri Allahu te ruajt nga gjdo sherr I shejtanve apo I njerzve je nje Besimtar MashaAllah Allahu te nderoft me XHENNETIN FIRDEUS Amin Amin Amin Amin

 • Violet Emily

  Violet Emily

  12 ditë më parë

  Kete kenge per Kukesin kur e degjojm Ballist Morinen s’ben ta harrojm 🇦🇱♥️

 • B Saliu
  B Saliu15 ditë më parë

  Ky eshte i madh kendon si me u tall po shume i fort nga texti dhunti e gjalle bravvoooo gold

 • Ahmet Kelmendi
  Ahmet Kelmendi15 ditë më parë

  Faleminderit Kukesit e Shqiprise

 • Bexhet Gorenca
  Bexhet Gorenca15 ditë më parë

  VIVA ALBANIA KOSOVA NUMER ONE AUTONTICS MUSIC PATRIOTIC LOVE ALBANIA

 • ardit merolli
  ardit merolli16 ditë më parë

  Super kenge respekte GOLD AG Nje komb Kosove Shqipri lavdi te reneve luft Te lire Kosoves

 • lindita allmuca
  lindita allmuca16 ditë më parë

  Te lumte goja shum keng e bukur te kendoft zemra

 • stevo des
  stevo des17 ditë më parë

  Nrm qe i tako i keng per hasin e kuksin sepse ne Has e ne Kuks ne kufirin e kosoves kurr nuk kan ra ne prit ushtria qlirimtare e kosoves

 • Krasniq Tropoja
  Krasniq Tropoja17 ditë më parë

  Vallahi ska kengtar ma tmir si arjani I presheves tfala nga malsia e Gjakoves, Dardania

 • Grace Hannah

  Grace Hannah

  2 ditë më parë

  Super kenge! Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe jane, vecanerisht Kuksianet! 👏🏼❤️

 • mireditoreja
  mireditoreja17 ditë më parë

  Rrespekte😚👏❤👄

 • Haki Xhindi123
  Haki Xhindi12317 ditë më parë

  Respekte nga fieri shum kënge e bukur bravo gold ag kam shum respekt per kuksianet e kosovaret jan djem me bes

 • Gani Murati
  Gani Murati18 ditë më parë

  super këngë

 • alida flus
  alida flus18 ditë më parë

  Faleminderit Arian per ket kenge🔴⚫☝

 • Donis Makolli
  Donis Makolli20 ditë më parë

  Mos e harroni qe edhe kukesi-hasi Jon tpjes e Dardanise

 • Chloe Nora

  Chloe Nora

  2 ditë më parë

  Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🦅🔥

 • BLC Redman
  BLC Redman20 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon, e rrespkt per kuksin e gjith trojet shqiptare 👏👏👏

 • Jutbina Salihaj
  Jutbina Salihaj21 ditë më parë

  Super keng pz bravo 🇦🇱pershendetje nga 🇲🇫

 • alida flus

  alida flus

  18 ditë më parë

  Bravo gold ag rrespekt pa fund je mbreti i muzikës 🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺

 • Myzafer Xhepmeta
  Myzafer Xhepmeta21 ditë më parë

  Tè knoft zemra sa t’jet jeta, na nderon kombin dhe na ban me u ndje krenar qè jemi Shqiptar 👍🙏🇦🇱🌎🇦🇱

 • Myzafer Xhepmeta

  Myzafer Xhepmeta

  12 ditë më parë

  @Julia - 𝙾𝚙𝚎𝚗 𝙼𝚢 PROFILE e vèrtet, dhe e kemi pèr detyr sepse jemi njè gjak dhe njè komb, dhe dardania èsht ajka e kombit, respekte dhe uroj tè jeni mir 🙏🇦🇱🌎🇦🇱

 • Genti Cicolli
  Genti Cicolli21 ditë më parë

  Gold AG per zotin shume bukur , te lutem bej nje kenge per Permetin: Sa te kete hene e diell ne Permet do kete recel, Sa te dal dielli e hena per armiqte do kemi pena.

 • Valentin Ceku
  Valentin Ceku21 ditë më parë

  Bravo te lumt goja

 • kaninambreteri
  kaninambreteri22 ditë më parë

  Allall Arjan per keto fjale te embla dhe te bukura.

 • Adriani❤️
  Adriani❤️22 ditë më parë

  Kuksi-Dibra ✌️✌️Rrsp ✌️

 • Bi Sis
  Bi Sis22 ditë më parë

  Krenare qe jam kuksiane

 • gioyu comi
  gioyu comi22 ditë më parë

  Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱

 • Bike Bike
  Bike Bike22 ditë më parë

  O te lumt goja se ti je pernime patriot i vetmi njeri je qe e shpreh si me fjal si me keng qe e do shiprin e kosoven sdon meni per shkavin e shkines te lumt e zoti shendetin ty dhe familjes tane respekt 👍

 • alketa gjata
  alketa gjata22 ditë më parë

  Ah te kêndofte zemra o Gold Ag 👏👏

 • Bella Audrey

  Bella Audrey

  2 ditë më parë

  уважение към албанския народ. Адем Джашари е легенда. 🇦🇱🤝🇧🇬

 • Alpujero Andalusian
  Alpujero Andalusian22 ditë më parë

  Bravo BRO 💞 Mahsus SELLAM from SANDŽAK 🤝❤🤝🏿 🇵🇸💞 🇲🇪🇧🇦🇦🇱🇽🇰🇲🇰🇸🇮🇭🇷 NICE videospot and your song 🤝🏻

 • Sh Gj
  Sh Gj22 ditë më parë

  Hallall Gold Ag👏👏🇦🇱🇽🇰

 • gioyu comi

  gioyu comi

  22 ditë më parë

  Faleminderit per kete kenge te bukur per Kukesin! Ke promovuar edhe natyren por edhe vlerat e Kukesit e Kukesianeve! Faleminderit 🇦🇱

 • Mario Lila
  Mario Lila22 ditë më parë

  Eshte i vetmi qe kendon kenge me shume kuptim,,,bravo AG te kendoft zemra

 • Victoria Nora

  Victoria Nora

  2 ditë më parë

  Çdo këngë me motive atdhetare ! Bravo të qoftë Arjan. Krenohemi gjithë shqiptarët me këngëtarët si ti ❤️🇦🇱❤️❤️❤️🦅🦅🦅

 • yuoop noke
  yuoop noke22 ditë më parë

  Bravo gold ag rrespekt pa fund je mbreti i muzikës 🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺

 • Natalie Audrey

  Natalie Audrey

  4 ditë më parë

  Jo se jam Kuksian edhe po flas mir per Kukesin Po me te vertet te rralle jan Kuksjanet. 🤝 BESA BESA Pershendetje nga Brukseli 🇧🇪🇦🇱

 • Merita Ajdini
  Merita Ajdini23 ditë më parë

  Te lumt Gold AG 👍 jem falenderus per te ghith ata qe na ndihmuan ne kohen ma te vshtir🙏 Veqanërisht falenderoj familjen e Brahim Agjamit nga fshati Shtiqen qe na kan ndihmu ne at koh lufte 😢😢 nuk ua harrojm kurr mikpritjen e tyre..I uroj nga zemra Zoti i rujt e ju sjllet te gjitha te mirat ne familjen e tyre🙏🙏🙏🌹😍

 • alketa kacani
  alketa kacani23 ditë më parë

  Super kenge, 🇦🇱🇽🇰

 • Aferdita Merovci
  Aferdita Merovci23 ditë më parë

  🌟💎

 • mikea hiooi
  mikea hiooi23 ditë më parë

  Luma e kuqe me dy allti nje per Kosov e nje per Shqiperi Bravo Gold Ag

 • yuoop noke

  yuoop noke

  22 ditë më parë

  Te lumt goja je i mrekullushem . E meriton kukesi nje keng si kjo 🙏🙏🙏🙏

 • Astrit Ruci
  Astrit Ruci23 ditë më parë

  Zoti te rujt o kengetar i madh. Je i vetmi qe kendon per cdo troje te Shqiptaris. Je njish Rrofte Shqiperia etnike

 • Luna Scarlett

  Luna Scarlett

  4 ditë më parë

  Kamos na ka çu jeta ama KUKSIAN un mbeta!❤️Zemra mal🇦🇱🦅

 • Eduart Kurti
  Eduart Kurti23 ditë më parë

  Hello Gold AG je shum i madh bravo bravo👍👍

 • Ella Isabella

  Ella Isabella

  2 ditë më parë

  Dera e shtëpisë ka qenë, është dhe do jetë e hapur për vëllezërit tanë, Rroftë Shqipëria e Madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Valentina Baloshi
  Valentina Baloshi23 ditë më parë

  T lumt goja 🌟🌟

 • Olti Gjana
  Olti Gjana23 ditë më parë

  Per kuksianet mikpritja bujaria e shume te tjera jane pjese e tradites dhe inshallah ta ruajme brez pas brezi. Faleminderit duke vazhduar nga GOLD AG qe beri kengen dhe per te gjithe ju komentuesit per komentet e bukura per kuksianet - nga nje kuksian

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  23 ditë më parë

  Kukesi eshte nje qytet qe gjithmon i ka mbajtur dyert hapur per vellezrit tane Kosëvarë

 • andrea marcu
  andrea marcu23 ditë më parë

  Bravo Arjan Kuksjanet e Meritojn rrespektin, jo me kot Fan Noli figura me e madhe shqiptare i ka ngritur ne Pjedestal Kuksianet me vargjet qe i ka kushtuar krahinave shqiptare,Ndonese vet jam Tironas 24 karatesh mbetem i patundur ne mendimin tim se Kuksjanet mbeten njerezit me Fisnik ne trojet tona Shqiptare

 • Edmonda Bargjo
  Edmonda Bargjo24 ditë më parë

  Bravooo💪🏻🤩🤲🏻

 • bilinas mini
  bilinas mini24 ditë më parë

  Faleminderit per kete kenge te bukur per Kukesin! Ke promovuar edhe natyren por edhe vlerat e Kukesit e Kukesianeve! Faleminderit 🇦🇱

 • Elsa Aliaj
  Elsa Aliaj24 ditë më parë

  Jam krenare qe jam kuksiane 🤲😇

 • Bujar Iljazi
  Bujar Iljazi24 ditë më parë

  Komandant konçuli gorilla

 • ilmi shehu
  ilmi shehu25 ditë më parë

  🇦🇱🤝💪🇦🇱

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.T25 ditë më parë

  Mos harro Lezhen se ne jena MIKPRITES ME SHPIRT E ZEMER 🇦🇱🦅👑

 • Emilia Zoe

  Emilia Zoe

  4 ditë më parë

  Jo se jam Kuksian edhe po flas mir per Kukesin Po me te vertet te rralle jan Kuksjanet. 🤝 BESA BESA Pershendetje nga Brukseli 🇧🇪🇦🇱

 • sabri cena
  sabri cena25 ditë më parë

  Te lumte goja o artist o trim o atdhetar.

 • Eleanor Lucy

  Eleanor Lucy

  2 ditë më parë

  Bravo Goldi,respekt per ju, per Shqipetaret kudo qe jane e veqanerisht respekt i pafund per Kukesin e Kuksjanet..

 • Stabere Halili
  Stabere Halili25 ditë më parë

  Te lumt goja je i mrekullushem . E meriton kukesi nje keng si kjo 🙏🙏🙏🙏

 • Shqipe Zeqiri
  Shqipe Zeqiri25 ditë më parë

  Qetu dihen wievs really qe jan pa i ble po ku ka.ma.tmir sw gold e ata pp.i bajn 4.milion.per 1 dit

 • sadet halilaj
  sadet halilaj25 ditë më parë

  TU RRIT NERA PER KETE KENGE QE I BERE KUKESIT TONE! RESPEKT PA FUND PER TY🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Bedrana Cengu
  Bedrana Cengu25 ditë më parë

  Kukesi eshte nje qytet qe gjithmon i ka mbajtur dyert hapur per vellezrit tane Kosëvarë

 • Camila Lillian

  Camila Lillian

  4 ditë më parë

  bravo Arian e meritonim ne kuksjant nje kenge nga ti .. bravoo te qofte

 • Avery Everly

  Avery Everly

  5 ditë më parë

  KUKSIANËT e vërtet❤🇦🇱 si nuk ju ngjau pak edvici respekt nga LLAPI i Zahir Pajazitit

 • Ali Murati
  Ali Murati25 ditë më parë

  🇦🇱❤️🔥

 • Aurora Emilia

  Aurora Emilia

  2 ditë më parë

  Super kenge! Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe jane, vecanerisht Kuksianet! 👏🏼❤️

 • ema onuzi
  ema onuzi25 ditë më parë

  👍👍🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤

 • Albion Allaraj
  Albion Allaraj25 ditë më parë

  Muzik me emir ne bote

 • mic mic
  mic mic25 ditë më parë

  TROPOJANT, DUHET TE KENE TE DREJTEN E VOTES NE KOSOVE, ATA E MERITOJN KET. 4EWER OF LOVE Tropoja Kosova

 • Charlotte Ella

  Charlotte Ella

  4 ditë më parë

  Kush osht kuksan krejt like kom 🔥✌️

 • Lavdim Behrami
  Lavdim Behrami25 ditë më parë

  Ne jemi si Vlla e Moter Kosov dhe Shqipria As njeher nuk duhet mu perqa dhe as njeher nuk mundemi me jau kthy sidomos kuksjanve mos te bim pre e politikes as njeher se vetem per vete dhe per karrik ikan mend ne kry. Respek kosov dhe shqipri

 • Gazmend Havziu
  Gazmend Havziu25 ditë më parë

  Je bare si afrim mucici more….futja ashtu si din ose futja si mentor kurtishi….se je as andej as knej…

 • Ava Victoria

  Ava Victoria

  2 ditë më parë

  Super kenge! Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe jane, vecanerisht Kuksianet! 👏🏼❤️

 • Bashkim Veseli
  Bashkim Veseli25 ditë më parë

  O nuk ka si kombi jon shqiptar , e kemi nē gen ne te gjith mikpritjen , jemi të vetmit kombë qe jetojm ne mërgim e mendjen e shpirtin e kemi në vendlindje por per fat të keq na murën neë qafë politikanët e koruptum që nuk bajn asë nje gjë tē mir për shqiprit tona

 • Eri Eri
  Eri Eri25 ditë më parë

  Kukesi gjithmon Ka pasur trima edhe mikrpritje per te gjith 🇦🇱

 • Valmira Voka
  Valmira Voka25 ditë më parë

  Respekte Gold AG!🙏😍😘👑

 • Arjan Allaraj
  Arjan Allaraj25 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmone ashtu si I ke kenduar Kuksit dhe Kuksianëve ! Dera dhe bujaria kuksiane do jete e hapur gjithmone per vellezer e motra shqiptare !! 🇦🇱🇽🇰🇬🇧

 • Isme Cenaj
  Isme Cenaj25 ditë më parë

  👌👌👌👌👌🙏

 • Lindiar
  Lindiar25 ditë më parë

  Rsp per gjith shqipet big Kukesi ktu

 • Lindiar
  Lindiar25 ditë më parë

  Rsp per gjith shqipet big Kukesi ktu

 • Lindiar
  Lindiar25 ditë më parë

  Rsp per gjith shqipet big Kukesi ktu

 • WALLTER P38 ALB
  WALLTER P38 ALB25 ditë më parë

  U vertetua dhe si shume here tjera qe zemra e Shqiperise ka qene dhe eshte Kosova, edhe nje here u vertetua thenia e rilindasve tone se pa Kosove e Cameri nuk ka Shqiperi.

 • Aloe Vera
  Aloe Vera25 ditë më parë

  Sa kenge e bukur

 • Nora Addison

  Nora Addison

  2 ditë më parë

  EMOCIONUESE,DRITHËRUESE ZEMRA DON ME DALË NGA KRAHARORI.TË LUMTË GOJA LEGJENDË.KRENARË QË JEMI PREJ LUME TË PËRSHËNDESIM NGA LONDRA TY EDHE GJITHË SHQIPTARËT ANË E MBANË BOTËS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Aloe Vera
  Aloe Vera25 ditë më parë

  😘😘

 • vasw katseli
  vasw katseli26 ditë më parë

  Te lumte goja

 • Ps Vs
  Ps Vs26 ditë më parë

  RROFT KUKSI VENDLINDJA DHE FEMIJRIA IME

 • Hekuran Bresa
  Hekuran Bresa26 ditë më parë

  Bravo Gold te kendofte zemra gjithmon ishalla. E kam pritur shum kohe nje kenge si kjo ma plotesove deshiren

 • Fiore Neza
  Fiore Neza26 ditë më parë

  Të kendofte zemra gjithmonë AG

 • aola wili
  aola wili26 ditë më parë

  Luma e kuqe me dy allti nje per Kosov e nje per Shqiperi Bravo Gold Ag

 • matt gruda
  matt gruda26 ditë më parë

  Gold AG duhet te nderohet nga bashkia e Kukesit me titullin qytetar nderi.Ky e ka respektuar Kukesin . Jo vetem qe ka bere kengen per Kukesin por edhe e ka vizituar Kukesin disa here.E pse duhet te bejme qytetar nderi Bexhet Pacollin, Ilir Meten, Veton Surroin? Cfare kan bere keta per Kukesin?Asgje fare

 • Olivia Violet

  Olivia Violet

  5 ditë më parë

  Allahu te bekoft je ma i miri ne trojet shqiptare kengetar, atdhetar, patriot, dhe besim ne ZOT Respekte nga Londra. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Graystones of Tankerton
  Graystones of Tankerton26 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤👏👏

 • Bisha Kuksit
  Bisha Kuksit26 ditë më parë

  💙💙💙👏💙💙

 • Bisha Kuksit

  Bisha Kuksit

  25 ditë më parë

  @aola wili trujt zoti💙💙

 • aola wili

  aola wili

  26 ditë më parë

  Kuksjant. E kan. Zemren. E madhe.

 • Anita Ahmetaj
  Anita Ahmetaj26 ditë më parë

  Bravo Gold AG.Je i vetmi si ke bo nji kang kaq te bukur per Kukesin.Per patriotizmin e bujarine kuksiane.Kete e bon vec nji patriot i vertete sic je ti.Te lumte djali i shqiptarise

 • EGLANTIN MUJA
  EGLANTIN MUJA26 ditë më parë

  Bravo njish je

 • Ella Audrey

  Ella Audrey

  4 ditë më parë

  Dera e shtëpisë ka qenë, është dhe do jetë e hapur për vëllezërit tanë, Rroftë Shqipëria e Madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Zhani Nelaj
  Zhani Nelaj26 ditë më parë

  Te lumt goja per kengen dhe video klipin me natyren e bukur te kuksit

 • Shahir Qerimi
  Shahir Qerimi26 ditë më parë

  Krenar per Kukesin 🇦🇱🇦🇱🇬🇧💪💪

 • Servis Shop
  Servis Shop26 ditë më parë

  o te lumte goja o locke po na teceth trupin me keta vargje te kendofte zemra gjith jeten jam kuksjane

 • Harrythe One
  Harrythe One26 ditë më parë

  E PSE KUKSI PO E BERATI JO? VEMENDJE JO BERAT THAQI AKA AKILGAMES21 (PRESIDENTI )

Faqja Tjeter