Al Pazar - 27 Nentor 2021 / Shfaqja e plote - Show Humori - Vizion Plus

Argëtim

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl...

Komente: 47

 • Luna Sole
  Luna SoleMuaj më parë

  Another enjoyable evening! Each of you is so unique and special! May Agron' sister Rest In Peace 🕊 Many Thanks and God bless you all! Stay Safe❤

 • Lume Hoxha
  Lume HoxhaMuaj më parë

  Thethe dhe Salí Berisha te mrekullueshem, humor qe te ben te qeshesh me lote.

 • Liza Taqo
  Liza Taqo2 muaj më parë

  Ju lumte Jeni te papar Ju pershendes te gjitheve Mezi po pres tju shoh Te gjitha rolet jane te bukura pa perjashtim.

 • Da Da
  Da Da2 muaj më parë

  Jeni te mrekullueshem ❤❤👏👏

 • Fikrushe P
  Fikrushe P2 muaj më parë

  Jeni mē te mirët, vetëm juve u përcjellē!

 • Elen Laert
  Elen Laert2 muaj më parë

  Thethja me Salen o sa te papare jeni 👑👑💫💫👏🏻👌🏻👍🏻bravo pa fund jeni fantastike 👍🏻👌🏻👏🏻👑🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Taulant Bora
  Taulant Bora2 muaj më parë

  bravo gone na kenaqe me ate kenge ne funde te progamit jeni gjigante

 • Vjollca Baba
  Vjollca Baba2 muaj më parë

  JENI..TE..MREKULLUSHME...BRAVO...

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen2 muaj më parë

  Pershendetje miq kaloni ne kanalin tim 🤩per receta gatimi super te shijshme 🥰🥰

 • ela ela
  ela ela2 muaj më parë

  THETHE TE FUCA NE DHE OH ZOT ME GJITHE SÄLEN DHE KETO TE TREJA SA TE MIRE JENI😅😅😅😅👌👌👌👌👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Monda Delija
  Monda Delija2 muaj më parë

  Je i madhenje😂🤣🤣❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱📸📸📸📸🇦🇱

 • Speranza Castelli
  Speranza CastelliMuaj më parë

  Thethe je e mrekullueshme

 • Martina Skerma
  Martina Skerma2 muaj më parë

  Complimenti per fustanin dhe Grimin moderatores, sigurisht qe dhe bukuria e saj esht e vecant.Pershendetje nga italia

 • Leonora Nori
  Leonora NoriMuaj më parë

  Jini te papare sidomos agroni dhe thethja e qajne me lot ne cdo rol dhe fuati I talentuar

 • Vesa
  Vesa2 muaj më parë

  Bravo thethe

 • Vjollca Baba
  Vjollca Baba2 muaj më parë

  FANTASTIKE...UMORI..I..LIBRIT...SHUME.DOMETHENSE...BRAVO...

 • Enver Hoxha
  Enver Hoxha2 muaj më parë

  Vllezer lum nena qe i ka linde kta lloje vllezerish!!!!

 • Bledar Bakushi
  Bledar BakushiMuaj më parë

  Agron beni nje skec si zyrtaret europeane me kostume zyrtare por vetem Rama te jete me atlete dhe brekushe dhe xhakete te gjere sic i takon sa here qe gjoja tallet me ata 🤣

 • Arben Vata
  Arben Vata2 muaj më parë

  Ju te mbani gjall

 • Linda Linda
  Linda Linda2 muaj më parë

  haha sa kom qesh u bona me dy burra 🤣🤣🤣🤣🤣

 • N A T A SH A M E T A J
  N A T A SH A M E T A J2 muaj më parë

  Me pelqen

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj2 muaj më parë

  BRAVO BRAVO

 • Kozeta Zela
  Kozeta Zela2 muaj më parë

  Bravo te gjitheve na kenaqet jeni te pa pare

 • Kozeta Zela

  Kozeta Zela

  2 muaj më parë

  Fefe i mbrekulushem na shkrin sa here e shofim

 • Puma89 89puma
  Puma89 89puma2 muaj më parë

  Cdo 3 sekonda duartrokitje ....

 • Franga Peraj
  Franga PerajMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim ShabaniMuaj më parë

  Prsh....ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra flm.

 • zelihacelaj celaj

  zelihacelaj celaj

  Muaj më parë

  n q

 • Tefta Kolici
  Tefta Kolici2 muaj më parë

  Shume bukur

 • Sofia Xysos
  Sofia Xysos2 muaj më parë

  Rrofsh AGRON LLAKAJ JE FANTASTIK KAM QESH ME LOTE I QAN RROLET JE ARTIST I MADH 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

 • Ridvana Sina
  Ridvana Sina2 muaj më parë

  Sa te mire qe jane. Korcaret mbahen 1-sh!❤️

 • Rina Dk
  Rina Dk2 muaj më parë

  Luani shume bukur te gjithe , Bravo ! ( Agron Ngushellime ! Te rroni Vete e gjithe te dashurit e tu ) ...

 • Franc Xhaferi

  Franc Xhaferi

  Muaj më parë

  @gena br I nderroi jete motra

 • gena br

  gena br

  Muaj më parë

  Pse e ngushellon? Ke ka humbur?

 • ela ela
  ela ela2 muaj më parë

  Oh SA. ME PELQEN KJO MOTRA KESAJ MODERATORS NE KETE RAST AMBASADOSJA KJO ESHTE YLL GOC DHE E TALENTUAR, TE GJITHA ROLET I QAHNE DHE QE KA PAK KOH NE AL PAZAR SHYQYR KJO MOTRA VET NUK PERDREDH ME ZERIN SHUME SE NA E SHPIFTE

 • Vathe Gunga
  Vathe Gunga2 muaj më parë

  Bravo jeni të gjithë të mrekullueshëm me ne krye Agron Llaken na kënaqet me u humorin tuaj të bukur

 • Ramadani Azem
  Ramadani Azem2 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Pjeter Marku
  Pjeter Marku2 muaj më parë

  SHOKU AGRON PERSE NUKE SHEN RAMEN JE NJE LA??? QFARE TE KABA SALE AKA ME???

 • gena br

  gena br

  Muaj më parë

  @ela ela nga cili qytet je ti?

 • ela ela

  ela ela

  2 muaj më parë

  QE TA MARESH VESH TI SHOKU AGRON KA 20 VJET QE E IMITON SÄLEN KUR ISHTE PRESIDENT JO TANI DHESA PER DIJENI ESHTE HUMOR

 • ela ela

  ela ela

  2 muaj më parë

  🙉🙉🙉🙉🙉QE nga emri DUKESH simpatizanti SALES

Faqja Tjeter