Mes lotesh shpallet fituesja e edicionit te parë ne Style Star, 11 Qershor 2021 | ABC News Albania

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Altin Riza
  Altin Riza4 ditë më parë

  Pse nuk e ke car edhe pak ate fustanin sa qef ke ha shikojn te tjeret ke vesh apo jo

 • Lekloti Ana
  Lekloti Ana12 ditë më parë

  Daisy e ka te bukur fustanin por me vret syrin pjesa e parme ne formen si kafaz pasi s’ka shume nuance me pjesen nga mbrapa

 • Sabi Duraku
  Sabi Duraku23 ditë më parë

  Bora shum e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍❤❤

 • Lekloti Ana
  Lekloti AnaMuaj më parë

  Me pelqen ky koncept i enxhit

 • Pet Lovers
  Pet LoversMuaj më parë

  Programi me fail i koherave 🤣 Extremely cringe !!

 • Visar Zymeraj
  Visar ZymerajMuaj më parë

  na gerditet me kta emisione tflliqta marre po na vjen qe jena shqiptar🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 njerz pa🧠🧠🧠🧠🧠🧠 jeni ba kanibala veq pare mendja ju ka ba edhe moralin pe shitni

 • Albanie Kosovo
  Albanie KosovoMuaj më parë

  nukjon kto vajza per top modèle se kan pesh shum

 • Eda Sadikllari
  Eda SadikllariMuaj më parë

  🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  E meritu fitoren bravo dhe vajdes per guximinqe e marr ❤️

 • Era Jaha
  Era JahaMuaj më parë

  Nje juri jo profesionale,ne kete rast si mendoni qe Boriana e ka merituar fitoren😘🤕 jo ,nuk e ka merituar ,fitoren e ka merituar Dejzi.

 • Miranda
  MirandaMuaj më parë

  Alda should have been the winner 100% No hate to anyone else but they didn’t deserve it as much as she did . She’s the real star of the show ✨ @aldarroa

 • sweet girl
  sweet girlMuaj më parë

  Bravo bora e meriton dhe ke ardh me nje mesash shum te fort dhe famra esht e sakrifikuar per cdo gje💋❤

 • Drita Celaj
  Drita CelajMuaj më parë

  Ami yll Miranda hallowing Niko si jesus

 • FATMA KONOMI
  FATMA KONOMIMuaj më parë

  Alda e meritonte .ka dhen shume per ate emisjon .kishte fines.gusto

 • Sigi Kuqi
  Sigi KuqiMuaj më parë

  Alda me ket veshje se meritonte po ama edhe Boriana me ate veshjen me popullore qe ka qen tani se fundmi ishte skandal fare.

 • AmeliaIsrael Jacob
  AmeliaIsrael JacobMuaj më parë

  Deizi e ka merituar fitoren,Boriana nuk e ka merituar fotren,ajo komplet ishte kopje e vajzave Geisha's japoneze,nuk mund ta kuptoj si mund te shpallet fituese, dikush qe sjell kopje,e nuk shpallet dikush qe sjell gjera te reja si Dejzi,qe e ka merituar fitoren

 • selina Shala
  selina ShalaMuaj më parë

  Pse kjo miranda vjen gjithmon me syze vjen ne emision se kuptoj duket si w verber

 • Jehona Myrtaj
  Jehona MyrtajMuaj më parë

  Bravo Borana

 • Veronica Evans
  Veronica EvansMuaj më parë

  DATE ME ➡️ ok.me/f3yg !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Sony Boy
  Sony BoyMuaj më parë

  enxhi ne vend te 6??ja keni fut kot fareeeeeeeee

 • Angelax
  AngelaxMuaj më parë

  Cfare finale skandaloze po sdi dmth te them sa jo profesionale ishte cdo gje,si nga ajo qe jep piket me te njohur dhe me preferenca si niko dhe miranda komplet skandal..alda priste te fitonte haha mu duk si elvana tek festivali i kenges qe e ndruan fituesen ne fund se ju doli sheshit para se te niste 🤦🏻‍♀️

 • Anita Ferhati

  Anita Ferhati

  Muaj më parë

  shume produskion i varfer, Kiara eshte e bukur si engjell por per Finale nuk dha gje, si tha vendin e trete e ze , ndjekim klipin, nderkohe i tha boranes nuk je ti e 3 thjesht te vendosem klipin, shume te pa organizuar,

 • Shqipe Zeqiri
  Shqipe ZeqiriMuaj më parë

  Engji eshte.dashte te jete e dyta

 • Ganimete 1
  Ganimete 1Muaj më parë

  Alda ma e veqanta nga gnitha e meriton finalen p dyshim,

 • Besarta Raci
  Besarta RaciMuaj më parë

  Dezi dhe Irisi shume kreative edhe zoja ❤❤, keto te dyja e meritonin fitoren .

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Dezi po,por Irisi ska sjelle kurre ndonje gje wow

 • Florida Merhadi
  Florida MerhadiMuaj më parë

  O dhespina oj sorr

 • Nita Ndrecaj
  Nita NdrecajMuaj më parë

  Dhespina e meritonte fitoren🌟 Sa padrejtesi, fitoj Boriana vetem per shkakun se e ka Nikon shok te ngushte edhe shihet para sa kohesh qe kishe foto me te te postuara.

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Je gabim ,Boriana fitoi se e meritonte

 • Genti Nika
  Genti NikaMuaj më parë

  Kjo kerthiza e armandes jashte na i shpifi

 • Elvana Rrasa
  Elvana RrasaMuaj më parë

  Aldaa ste qeshi faree surrati. U mbajte me hater gjith kohen por nuk ia dole duke ulur te tjerat dhe lavderuar veten. Ule pak hunden (keshill)

 • Elvana Rrasa
  Elvana RrasaMuaj më parë

  Enxhiiii edhe sot nuk pushove dot??

 • Lori Lorena
  Lori LorenaMuaj më parë

  Dhespina teper servile, bahhh , servilizem i nveretishem

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Pse?

 • Ovveerrr M
  Ovveerrr MMuaj më parë

  Ahh jam sh e lumtur qe mbaroi, tpakten tani nk do shof me qurravitjet e aldes ninsta 🎉 me veshjen qe kishte per finale dhe dezi shoqja vet ja kalonte 1000 her kshq gjith ato deklaratatat qe ja kan be me hile jan vetem se esht nje cop mendjemadhe qe nk shef dot me larg se hunda vet

 • Sara Lor
  Sara LorMuaj më parë

  dhespina super

 • Amanda Silveira
  Amanda SilveiraMuaj më parë

  @abcalbanian A do të ishte e mundur të ripoziciononim mesazhin "abcnews.al" në ekran dhe të tregoni këpucët më afër kamerave?

 • Klelia Ura
  Klelia UraMuaj më parë

  Kjo menyre gjykimi nga juria eshte e pa pranueshme... Nuk mund te vleresojne per te gjithe rrugetimin ne nje finale... Ne finale vlereso vetem per finalen, sepse puntatat e mepareshme Jan vleresuar nje her... Ajo qe ne finale esht per 5 edhe I ven 3??? Ajo qe ne FINALE esht skandal I ven 5?????? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Esmeralda Rama
  Esmeralda RamaMuaj më parë

  Me falni,Borjana mos eshte gje shenja e Gaforres?!😂 Shume e emocionuar.

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Ahahhaaj ka mundesi..Ne gaforret qajme per gjera shum te vogla

 • Samile Mazreku
  Samile MazrekuMuaj më parë

  O iris qa je ba kshtu po e keqe ti dhe boriana hahaha o zot

 • Georgina’s Vlog
  Georgina’s VlogMuaj më parë

  Bora e meritoje 😍❤️

 • Eleni Demce
  Eleni DemceMuaj më parë

  O llla kto qajje nga frika kush do iki

 • Sony Boy
  Sony BoyMuaj më parë

  oj elda ik moj se le nam je ouuuuut.Ti ske lidhje me kombinimet i ben replik aldes,ke gabuar i thu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ medet kush ka ngel me gjyku hahahahahh

 • J J
  J JMuaj më parë

  Per mu fituesja ishte Alda.

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Ahhaahaj ja fute kot

 • Angela Angela
  Angela AngelaMuaj më parë

  Dhespina duke u viktimizuar e esht shum lajkatare gje qe ta cpif

 • irisa S . H
  irisa S . HMuaj më parë

  Kio irisi jo une hahah e paska nxjere bythen fare duket si e trashe

 • ALBANA HAXHILLARI
  ALBANA HAXHILLARIMuaj më parë

  SUPER 🤍SHIC ♥️BORIANA♥️

 • Arlinda Bace
  Arlinda BaceMuaj më parë

  Alda sduhet te ishte ne treshen e fundit. Dhespina e meritonte te ishte ne treshe. Dhe nje sugjerim qe here tjeter rregulloni figuren she zerin. Kisha qejf te degjoje Miranden duke kenduar nuk degjohet del kenge tjeter

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Fiks

 • Miss Art
  Miss ArtMuaj më parë

  Mendoj qe emisioni eshte i kendshem po shume jo profesionalisht i realizuar. 1. Skenografia shume e renduar dhe katunareske. Duhet dicka me e thjeshte per te reklamuar veshjet e ngarkuara te konkurrenteve. 2. Gabime ne montazh shume 3. Ajo “performanca” ta shpif 4. Duhet juri me profesioniste

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Dakort jam

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  E kam pelqyer Alden, por sot ishte totalisht zhgenjim. Me kete veshje nuk meritonte as te futej ne finale. Ishte out komplet, dhe akoma me i shemtuar ishte reagimi i saj kur u shpall fituesja. Humbi shume pike Alda sot, si me veshjen, ashtu edhe me sjelljen feminore

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Dhe une e kam pelqyer ,po ne finale skishte dhene me te miren e saj...Cdo fjale qe i tha Elda ishte shume e.vertete ,(mgjths,sme pelqeu qe e vleresoi me hater) ... Veshja e Aldes ishte mix i te tjerave ...Asgje kreative..Boriana e meritoi pa diskutim

 • Den Isa
  Den IsaMuaj më parë

  Niko sot me bukur se kurre

 • Den Isa
  Den IsaMuaj më parë

  Duhet te ishte Endriti ne finale jo Elda karafilja

 • Xh Sh
  Xh ShMuaj më parë

  Nuk e di nese e pate dhe ju gjykimin e Borianes qe nuk i dha njeriu 5 dhe madje Enxhit i dha -4 shum pa logjike sikur kishte ardhur me laps e leter per tfituar…un mendoj qe renditja esht sh e gabuar duhet te shikohen dhe rrugtimet e tyre aty…Fituesja per mua eshte Enxhi me pas Boriana dhe Alda, Dezi,dhespina, dhe vajza tjeter qe e harrova emrin.

 • Xh Sh

  Xh Sh

  Muaj më parë

  @Den Isa kishte shum stil e vrt me pelqente dhe mua gjithashtu por ishte nje fitore shum e shemtuar mendoj. Mund te fitoj sh cmime po shpirtin se fiton kurr.

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Dhe Irisi ... Gjithsesi Boriana sot e ka merituar fitoren ,ishte me mire nga tgjitha..Ka shum stil,kreativitet ,por ka shpirtin e lig,ziliqare,... Emisioni shume i bukur por nuk kishte drejtesi

 • blerina lalaj
  blerina lalajMuaj më parë

  Cjane keto meriton pes po bej perjashtime dmth e kan vendos me kohe se kush fitonte 🙄🙄🙄. Desi ishe mbrrekulli

 • Mila Morph
  Mila MorphMuaj më parë

  Elda 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Anuar Veliu
  Anuar VeliuMuaj më parë

  Pse i keni fruar gjith keto kengetare dhe nuk ua leshoni kenget emision kot pa profesionalizem

 • Anna Anna
  Anna AnnaMuaj më parë

  Editimi skandal 😑😑

 • Anita Ferhati

  Anita Ferhati

  Muaj më parë

  shume sidomos fundi, le te ndjekim videon le te shohim klipin jo je ti e 3-ta jo nuk je ti thjesht te vendosem klipin. Kiara e humbi fare, dhe pse eshte shume njeri i mire e dashur ne finale u bllokua nuk i vinin fjalet oratoria zero e madhe

 • Hana Ademi
  Hana AdemiMuaj më parë

  alda me siguri eshte akoma ne shok spo beson ate qe po ndodh ishte aq e sigurt qe do te fitonte 🤪🔫 bravo Boraa e meritovee 🥰🥰

 • astritiable
  astritiableMuaj më parë

  Enxhi nuk e meritonte vendin e 6 sepse qdo veshje e ka krijuar dhe qepur vehte.

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  @elena elena Gjithsesi Enxhi jo vetem i qepte ,por kishte dhe stil ...Mu duk me mire Enxhi se Alda

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Edhe Dhespina meritonte te ishte ne finale ...Bora e meritoi pa diskutim ,por piket e vajzave te tjera u dhane me hater ,me hile...

 • elena elena

  elena elena

  Muaj më parë

  Dakrot, por gocat po konkuronin per stiliste, jo per rrobaqepese. Nuk i shton pike fakti qe i ka qepur vete. Nje stilist i mire, krijon stil dhe mode, dhe le pjesen tjeter te stafit te bejne punen e tyre.

 • Ervisa Maskaj
  Ervisa MaskajMuaj më parë

  Boriana😻😻😻veten per mesazhin duhet te ishte fitusja💫💫♥️♥️

 • mira a
  mira aMuaj më parë

  Mendoj qe kjo e ka ditur se do jete fituesja sepse qante ter kohen nga gezimi sigurisht

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Qante nga emocionet ,sepse dhe koncepti qe kishte na beri tgjitheve te qajme

 • Megina Baku
  Megina BakuMuaj më parë

  Dhespina cfare shpirti te erret paske patur moj! Kushedi sa eshte gezuar qe nuk fitoi Alda. 🥲

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Dhespina eshte e drejte...Alda se ka merituar fitoren

 • Shpresa Hoti
  Shpresa HotiMuaj më parë

  Alda e ka meritu

 • Nigera Zylyftari
  Nigera ZylyftariMuaj më parë

  Zhgenjim total me jurine e nates se fundit. Sidomos Elda , ska piken e lidhjes me fashion. “Ishe per 5 po po te jap 3 se ste njoh?” Ca njerez duhet Te rrine prapa skenes dhe mos ngaterrohen me pune qe si bejne dot.

 • Barbi
  BarbiMuaj më parë

  Reagimi i Aldes turpp 2:04:39

 • Stella Boshnjaku
  Stella BoshnjakuMuaj më parë

  Wow Alda…sot tregove kerakterin tend te vertet…hater…dole nga skena nga inati. nuk e meritoje fare, ato menget dukeshin sikur kishe mare letra banjo Edhe i kishe ven rrotul e rrotul…me ke pas pelquer por siduket dhespina ka pas te drejt

 • Stella Boshnjaku

  Stella Boshnjaku

  Muaj më parë

  So why u so mad at me for when ur doing exactly the same thing? I sense a bit of negativity in you too

 • Miranda

  Miranda

  Muaj më parë

  @Stella Boshnjaku yep I can just like you have of Alda from watching a video , your not worth any more of my time . Take care

 • Stella Boshnjaku

  Stella Boshnjaku

  Muaj më parë

  @Miranda hahahahhaah ohhh and you clearly know me and u can make an assumption about me from my comments….and what do u consider yourself to be a positive person?

 • Miranda

  Miranda

  Muaj më parë

  @Stella Boshnjaku your clearly a negative person....

 • Stella Boshnjaku

  Stella Boshnjaku

  Muaj më parë

  @Miranda moj Miranda je në vete ti? Life is not all flowers and butterflies honey…we live in a dual world where good and evil exists…positive and negative…if I don’t like something I’m gonna say it!!

 • Denada Nurajd
  Denada NurajdMuaj më parë

  Urime Boriana 🥰 Dhespina mendoj se meritoje me shume nga sa more ❤️ Alda ne fund iku nga skena , kishte ardhur me idene se vetem ajo ka stil.👎

 • Stella Boshnjaku
  Stella BoshnjakuMuaj më parë

  Bravo Borjana….je fantastike…edhe nje mesazh fantastik për femren ❤️

 • Bella’s channel
  Bella’s channelMuaj më parë

  Kjo Elda kur fliste Dhespinaa qfar memika cccc katastroff 🤮🤮🤮🤮

 • Ena Ftoni
  Ena FtoniMuaj më parë

  Absolutely not , she did not deserve to win.

 • Ena Ftoni

  Ena Ftoni

  Muaj më parë

  @Rita Bos aw that sentence makes no sense but thanks !

 • Rita Bos

  Rita Bos

  Muaj më parë

  You’re stupid as hell then

 • Enea Doci
  Enea DociMuaj më parë

  Iris vajza me e cilter pa djallzi bravo per karakterin qe ke go girl

 • Rudina Cara
  Rudina CaraMuaj më parë

  Uaaaaaaa nuk i paskan llogarit mire piket

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  Eda Laze veshjen e saj e kishte skandaloze, logjiken akoma me skandaloze. Konkurentet nuk kane ardhur aty qe te miqesohen me ty, por qe te vleresohen per stilin e tyre.

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  Miranda dhe Alda ne cdo puntate kane ardhur me menge te fryra. Prisja me shume nga te dyja.

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  Amit i paskan mbaruar rrobate e veta qe paska veshur bluzen e goces. Ka ikur koha e barkut jashte qe ne vitin 2005 ooooo Ami

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Hahaahjaja Ami ka mbetur tek i njejti stil ,barkun jashte dhe se ndryshon per qamet .Ate mendova sa e pashe ,shum katastrofike... Keshtu jemi veshur ne adoloshence ,me kalimin e viteve kemi ndryshuar stil...Nuk i ka hije fare,dhe seshte paragjykim...

 • Genti Nika

  Genti Nika

  Muaj më parë

  Hahahahha I thing same with you

 • val h
  val hMuaj më parë

  Alda shum e pasjellshme si femij kapricoz !

 • Besjana Trakalaci
  Besjana TrakalaciMuaj më parë

  Awwwwwww🥲🥺❤🌹 nikoooo po qannnnn Left the chat te gjith ju qe i thonit shpirt ftohte😒

 • n n
  n nMuaj më parë

  Irisa cdo jave erdhi me veshje bazike asgje e vecante dhe fitoi vetem njehere Nuk e meritoi vendin e trete ne krahasim me dhespinen dhe enxhin Ne anen tjeter Boriana well deserved

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Jam dakort

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITYMuaj më parë

  Borjana e meritonte fitoren vajza me stilin me te paster te bukur. Ndersa sonte veshjen me te bukur e kishte IRISI shkurt shkelqentw

 • Rudina Cara
  Rudina CaraMuaj më parë

  Tani qe pashe deri me fund nuk kuptoj qe kjo qe eshte ne juriElda ta thote hapur qe e kisha menduar me pare dhe i vendos kater. E para dhe kjo e fundit e meritonin fitoren .

 • jonida kodra
  jonida kodraMuaj më parë

  Juri koti

 • Tutti
  TuttiMuaj më parë

  Per mua ishte Enxhi dhe Alda fituese keto tjerat kot deri dikund edhe Irisi

 • Olgersi Qevani
  Olgersi QevaniMuaj më parë

  Aaa ju qifsha ropt keni ven disa ropqira njerez aty edhe genjeni njerzit po cdo gje esht interesi o roqira njerez

 • Drenusha Drenusha
  Drenusha DrenushaMuaj më parë

  Alda e meritonte fitoren 😍

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Pse?

 • Nevruz Iljazi
  Nevruz IljaziMuaj më parë

  Ca jan kto m pupupu 🤨

 • Elona lona
  Elona lonaMuaj më parë

  Vendim jo I drret na zhgenjyet Fitoren e meritonte Ylli I Styl star Alda ka punuar fort e meritonte ns Alda esht fituesja e Publikut .

 • Σπύρος Βρεττός
  Σπύρος ΒρεττόςMuaj më parë

  Sinqerisht na zhenjyet me ate Borjanen si qafoke .Alda ishte ber si Mbretresh Alda 💖💋

 • uenda _
  uenda _Muaj më parë

  Waa mbaroi ca do shoh un tani😭

 • Arianaerin Rexhepi

  Arianaerin Rexhepi

  Muaj më parë

  Perputhen😹😹😹

 • A. A
  A. AMuaj më parë

  Katastrof qe nuk po e transmetojn muzikat qe jan plus as zerin kur kendojn kengetaret ja kan ndalur

 • Angela Angelaa
  Angela AngelaaMuaj më parë

  Mendoj qe Boriana ne emision ka sjelle veshje shume te bukura ,por mendoj qe nuk jane krijime personale te saj sepse po te shikosh faqen ne instagram ka veshje shume te thjeshta basic . Ndoshta mendohet qe ok ketu eshte emision edhe sjell dicka me shume ,por stilin e ke perdite jo vec ne emision . Prandaj mendoj qe nuk e meriton kete fitore . Gjithsesi suksese ,koha do tregoj kush eshte vertet e talentuar ne kete fushe .

 • Zazza
  ZazzaMuaj më parë

  Po a nuk u votuan konkurentet per puntatat e shkuara nje her!!! Sot duhet te votoheshin vetem per ate qar kishin sjellur ne finale. ZHGENJYESE

 • Samire Bunjaku
  Samire BunjakuMuaj më parë

  Ju kam percjell prej nates se par porrr Jo korrekt sontee iris edhe dezi kan qen per te fitu.qfar pat te mir tek bora qe nuk mund as te ectee ,shum palidhjee keni bo.

 • Song Music
  Song MusicMuaj më parë

  Renditja sipas mendimit tim 1- Boriana 2- Enxhi 3- Dezi 4- Iris 5- Alda 6- Dhespina

 • Kostandin Zaka
  Kostandin ZakaMuaj më parë

  Kjo drejtusja e programi e ban kembe e majte pak te hapur qe ti dali kofsha me shume per jashta.

 • K K
  K KMuaj më parë

  lol te te thote editoria do te votoj pak se nuk dua t fitosh ti. e kam marr mendimin thote ke dua t fitoj. lol ok

 • Rudina Cara

  Rudina Cara

  Muaj më parë

  Dhe te isha une kisha ikur nga Emisioni. Se prisja deti ne fund.

 • bashkime mucenj
  bashkime mucenjMuaj më parë

  Dhespina është një yll ajo e meritonte fitoren !

 • Song Music
  Song MusicMuaj më parë

  Enxhi je super vajze mbi te gjitha❤ Meritoje me shume, por gjithsesi koha do te te coj ne vendin ku meriton😘😘

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Po por Enxhi nuk kishte dhene maksimumin per finale

 • K A
  K AMuaj më parë

  Cfare thuani bre cfar alde alda katastrofale e meritoj Borjana ❤

 • Adrian Ruko
  Adrian RukoMuaj më parë

  Hahahah emision me pa lidhje s'kisha pare ndonjeherë😅🤣🤣🤣🤣

 • Den Isa
  Den IsaMuaj më parë

  6 finalistet kane qene te preferuarat e mia ... Deri diku dhe Viola me ka pelqyer..Ndaj them me plot goje qe Boriana e ka merituar fitoren ...Alda na zhgenjeu ,veshja ishte riciklim i puntayave te tjera ..

 • Den Isa
  Den IsaMuaj më parë

  Oh me ne fund..Me keni lene pa gjume ggagaha sa e kam pritur

 • Xhani Xhani 🌼
  Xhani Xhani 🌼Muaj më parë

  Sa idiot qe eshte niko borjanen e perqafoje thjesht e aldes e erisit gati ja nxuri frymen 🤔😄

 • Fjona Selimi
  Fjona SelimiMuaj më parë

  na can trapin me kto kenget pa lidhje

 • Uejda Lilo
  Uejda LiloMuaj më parë

  O zot sa gabime qe ka...kendon miranda me julin dhe japin nje kenge te huaj...ne fund kiara thote do shpall vendin e trete jep klipin e borianes pastaj thote jo mos u ngri...nk e dha vendin e trete e te dyte dhe e perserit disa here tani eshte momenti per tshpallur fituesen pastaj thote po kemi nje klip para 🤦‍♀️ emisioni eshte shume i bukur po Kiara sben fare per prezantim dhe si montazh ka sh gabime sorry po po tbehej me bukur do ishte edhe me sh i suksesshem dhe terheqes si program.

 • Uejda Lilo

  Uejda Lilo

  Muaj më parë

  @blerta greca nk po them eshte harbute eshte kshu e ashtu...verejtjet jane ne prezantim, ben gabime nk eshte e justifikueshme ankthi suspanca..per ca duhet te kete ankth njehere?! Fituesja dihej kush ishte cdo gje eshte e planifikuar ..pse prezantueset e tjera qe shpallin fituese madje ne menyre me suspance sesa ktu e sbejne gabime? Sorry but Kiara mund tjet sh e bukur e embel e mire e sjellshme po nprezantim calon dhe eshte sh e ngrire pa pike emocioni,,, imagjino tprenzantoj nje emision ku ka me sh zhurme e marrin para ath 🤷‍♀️

 • rejla vlore

  rejla vlore

  Muaj më parë

  Skandal...cdo vend qe eshte zene aty eshte me mik e shok...korrupsioni vazhdon ngadoo....fitore e pamerituar

 • blerta greca

  blerta greca

  Muaj më parë

  Po patjeter,si cdo gare ku ka suspanse,dhe ankth,dhe sa per Kiaren qe sben per prezantim,jane eksperta aty qe e shikojn dhe e vlersojn Kiara vajze me norma dhe shume è qete jo harbiute 🙋‍♀️🙋‍♀️

Faqja Tjeter