Marjola -Kolazh Jugu live

𝔻𝕛 ℝ𝕠𝕞𝕖𝕠 𝔻𝕦𝕟𝕘𝕦
▪️𝐃𝐉🎧
▪️𝐋𝐈𝐆𝐇𝐓𝐈𝐍𝐆 𝐃𝐄𝐂𝐎𝐑💡
▪️𝐋𝐎𝐖 𝐅𝐎𝐆🌫
Con:DM 📥\u0026 Email 📧or Phone📞
📞 +355693459954
📞 +355693751300
romeo.dungu
romeodungu

Komente

 • Susanna Garuja
  Susanna Garuja6 orë më parë

  Mariola m ke xhan mua? Po 💋 edhe une --------------------------------------- Mariola ty mua m njef? Po 💋 edhe une ---------------------------------------- Jurgen m ke xhan mua? Po 💋 edhe une ---------------------------------------- Jurgen ty mua m njef? Po 💋 edhe une

 • Adriana Mehmeti
  Adriana Mehmeti9 ditë më parë

  Super kenge , bravo , ku tregone ne sh . brenga e trshtim qe vete jeta per fat te keqe , varet si te vije e ti ndersjelle ....🙏

 • Erta Dragoti
  Erta Dragoti19 ditë më parë

  ××😂😂🙃😂😂🙃😗🍔🍔🍔🍔🌰

 • Erta Dragoti
  Erta Dragoti19 ditë më parë

  566666w

 • Hey Me
  Hey Me28 ditë më parë

  👏🏼

 • Gazmend Garuja
  Gazmend GarujaMuaj më parë

  😘 mariola 😘jurgen

 • Luljeta Galloshi
  Luljeta GalloshiMuaj më parë

  Super marjola na kenaqe

 • Susanna Garuja
  Susanna GarujaMuaj më parë

  Susanna jam

 • Susanna Garuja
  Susanna GarujaMuaj më parë

  Jurgen je schum bukur t puth fort 💋☺️

 • Pamela Zeqiri
  Pamela Zeqiri2 muaj më parë

  Sxxvfffgbbghghgrtgvt Vfbbfgbgbbghjn

 • fize k
  fize k2 muaj më parë

  🙏🏼❤️🌟❤️Wwooow 🌟beautiful ❤️🌟❤️🙏🏼

 • Feta Zeqo
  Feta Zeqo2 muaj më parë

  Cy

 • Play Store
  Play Store2 muaj më parë

  Shum e bukure eshte

 • Samsung Peqini
  Samsung Peqini2 muaj më parë

  Uq 1

 • Edi Budani
  Edi Budani2 muaj më parë

  😘😘😘😘😘😘

 • Kristina Kristina
  Kristina Kristina2 muaj më parë

  Shumë. Bukur. Marjola. Kënga. E bukur. Shumë. E. Talentuar. Marjola. Urime. Suksese. Të. Mëtejshme.

 • Enald Caka
  Enald Caka2 muaj më parë

  )

 • Gurie Pellumbi
  Gurie Pellumbi2 muaj më parë

  SHUM BUKUR NA SHRON ZOTI JU BEKOFTE ME SHENDET E DASHRI

 • Gurie Pellumbi

  Gurie Pellumbi

  2 muaj më parë

 • Gazmir Dani
  Gazmir Dani3 muaj më parë

  Pidhibukur

 • Gazmir Dani

  Gazmir Dani

  3 muaj më parë

  Epelppyeraime

 • te dua shpirt
  te dua shpirt3 muaj më parë

  zjarr per kenge kurbeti

 • P Alushi
  P Alushi3 muaj më parë

  Nene moj qe me dhe gji moj nena ime Kurbeti n'a hoqi shume moj nena ime Ika vajze dhe tani plake moj nena ime Kur te kthehem s'di ku jame moj nena ime Ketu kam bijte dhe aty xhane moj nena ime

 • Adnand Hajdaras
  Adnand Hajdaras3 muaj më parë

 • Hirushe2008
  Hirushe20083 muaj më parë

  Juli cenko

 • Adriana Mehmeti
  Adriana Mehmeti3 muaj më parë

  Super kenge ,komplimente 🌞🌟🌬💐🦋

 • Kleant Meci
  Kleant Meci3 muaj më parë

  W

 • Petraq Kinolli
  Petraq Kinolli4 muaj më parë

  E bekuar qofsh. Sheron shume zemra. Urime.

 • Petraq Kinolli

  Petraq Kinolli

  3 muaj më parë

  Faleminderit. E meriton.

 • Hasani SHqipetar nga Cameria
  Hasani SHqipetar nga Cameria4 muaj më parë

  RESPEKTE Laberise ❤️🇦🇱👏👏👏👏👏

 • Erta Dragoti

  Erta Dragoti

  19 ditë më parë

  Ć c cccccc x cc c c d c2dca@ 3 PM is a x

 • Elgis Dajko
  Elgis Dajko5 muaj më parë

  ❣💜❤❤❤❤❤

 • stefania elina
  stefania elina5 muaj më parë

  Jepiii

 • jonuz meci
  jonuz meci5 muaj më parë

  keng koti

 • Altin Durres
  Altin Durres5 muaj më parë

  ,

 • Bardhi Koxhaj
  Bardhi Koxhaj5 muaj më parë

  Super kenge

 • Bardhi Koxhaj
  Bardhi Koxhaj5 muaj më parë

  Super kenge

 • te dua shpirt
  te dua shpirt5 muaj më parë

  subscribe ta kthej direkt respekt

 • Hanife Gjata
  Hanife Gjata5 muaj më parë

  Kenge shume te mira

 • muhedin mahilaj
  muhedin mahilaj5 muaj më parë

  Këndon shum bukur

 • Izet Hysko

  Izet Hysko

  9 ditë më parë

  Grupi I strores Suleman koci

 • Erildo Bashalliu
  Erildo Bashalliu5 muaj më parë

  TV

 • Etleva Cobani
  Etleva Cobani5 muaj më parë

  Nen do marr nje rrug Jo nje udhe tè pershndes.

 • Rudina Bani

  Rudina Bani

  2 muaj më parë

  Do marr nje udhe eshte kenga jo do marr nje rruge Eshte kenge e vjeter qe tregon dramen e kurbetqareve Rruge eshte fjale me e re ne fjalorin e Shqipesse fjala udhe . Ju Pershendes

 • Elona Nora
  Elona Nora5 muaj më parë

  Bravo Mariola ze bibil je

 • Liri Shqau
  Liri Shqau6 muaj më parë

  P

 • Elda Xibrraku
  Elda Xibrraku6 muaj më parë

  Super yll kenget e tua..

 • Elton Hadaj

  Elton Hadaj

  Muaj më parë

  6

 • Γυστινα ιντρι Ιντριζαι
  Γυστινα ιντρι Ιντριζαι6 muaj më parë

  Urime bravo opa opa laberia se jam dhe vet labe 💋💋💖

 • Franc Hoxha

  Franc Hoxha

  5 muaj më parë

  @Γυστινα ιντρι Ιντριζαι Shqip di une Po ca emri eshte ky i juaji se mar vesh Si shkronja ruse

 • Γυστινα ιντρι Ιντριζαι

  Γυστινα ιντρι Ιντριζαι

  5 muaj më parë

  @Franc Hoxha nuk dini te lexoni shqip gje

 • Franc Hoxha

  Franc Hoxha

  5 muaj më parë

  Nuk shof gje qe je nga vlora ato shkrojat Me duken si izraelite Ose bullgaria

 • Γυστινα ιντρι Ιντριζαι

  Γυστινα ιντρι Ιντριζαι

  5 muaj më parë

  Ka lezet💖😘💞❤️

 • Γυστινα ιντρι Ιντριζαι
  Γυστινα ιντρι Ιντριζαι6 muaj më parë

  Labet si gjithmon ja te paret 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰🥰🥰

 • Altin Agollari
  Altin Agollari6 muaj më parë

  Respekt

 • Altin Agollari
  Altin Agollari6 muaj më parë

  Bukur

 • Pelumb Resuli

  Pelumb Resuli

  6 muaj më parë

  Do bet lajf

Faqja Tjeter