Ledjana demaskon Antonelën: Mevlanit nuk ia fal...

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 • Edona 07
  Edona 074 orë më parë

  23 vjeqare 🤥🤥🤔🤔🤔

 • Eli Sturçe
  Eli Sturçe12 orë më parë

  hik moj mcifu se le koqen e namit trofte bukuria si puna e debores qe e dhjesin qente

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceDitë më parë

  Uuuuuuuuumoj buz plastike i ke si buzet e vicit

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceDitë më parë

  E do kosoven se ja plotesuan ate pun e kenaqi kosovari

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceDitë më parë

  Ledjana sa ta vun ete genjyen nuk te moti ai qe te mori dhe mbaroj pun dhe te tha ik rrugsce

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceDitë më parë

  Anyoneles ti hash ate qe ben antonela ne megjes bej prballje me ata qe gjen rrugsve o rrugsce ai tall bythen qe ben se te do ty po ti thyej e ca hunj pastaj kthehu te nevlsnin se ta fut nje hu ne by rrugace

 • leon musa
  leon musa2 ditë më parë

  Kjo e ka osht veq per fam osht ka ganjen veq ka dasht arsytim me gjet e me ik prej mevlanit nuk besoj ne ledianen edhe pse e kom pas te preferuaren kjo ka hy per fam para kamerav kjo mund te thot qfar te don

 • musa bunjaku
  musa bunjaku2 ditë më parë

  po sikur ti sedashuron djalin ne burg edhe ti me Mevlanin ke dalur.se te behesh per fame ok ti je fallco ok

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη2 ditë më parë

  Mos ma rit mendjen ledjana se te ka zhvillu antonela qe je ne ket rug se nuk ke dit me kthy nje pergjigje

 • Burim Aliu
  Burim Aliu3 ditë më parë

  🤩🤩🥰🥰🥰😍😍😘😘😘

 • MARTE Vladi
  MARTE Vladi3 ditë më parë

  Je një vajzë e mrekullueshme dhe të lumtë sa mirë që e dhae këtë intervistë

 • Omi Omi
  Omi Omi5 ditë më parë

  Per floket- kur ke qene tek perputhen i ke lyer gjysem bionde qe edhe me ke kenaqur syrin por bjonde Jo se nuk te shkojne por ma bukur me origjinal te zeza Ti ke kombinuarflokun me veshjen ( shum bukur) Mos harro se bojrat e flokeve kane shume kimikate dhe te demtojne si rrenjen ashtu edhe flokun

 • Omi Omi
  Omi Omi5 ditë më parë

  Bravo lediana Je shume e mire dhe e edukuar Aq mend ka Mevlani Mendimi im eshte se Mevlani ka bere loje ,perndryshe nuk do e kishte zgjatur aq shume teatrin me Antonelen Ai ben çdo gje per vemendje. Ai e ka kuptuar shume mire qe as nuk te afrohet ty Vazhdo dhe puno drejt qellimit qe i ke vene vehtes👏👏👏👏👏👍👍👍👍

 • Sheflinda Beqiri
  Sheflinda Beqiri5 ditë më parë

  Gjithmon kom dyshu se me shum kan pas lidhje,Mevlani me Antonelen,sesa me Ledianen.Dhe pse emisioni,mundohej të tregonte të kunderten.Dhe i nxori qift,madje duke then me pastaj jan bashk .M....😊

 • LINNDA AGAJ
  LINNDA AGAJ5 ditë më parë

  23 vjec kjo ? 😲😲😲

 • Ergi Prifti
  Ergi Prifti5 ditë më parë

  Na mbushe mendjen

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce6 ditë më parë

  Ke tall bythen se e kishje nje ne burkte dashurin me cave koken ke fallso je do te dalesh e lar po je e dhjer po do te dalesh e mir ik moj rrugace ik moj lop moj buzet si vicit

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce6 ditë më parë

  Ledjan ti nuk i vjen te bytha zAntoneles po se tall buthen ti je nje femer e perdal

 • Blerta Tahiraj
  Blerta Tahiraj6 ditë më parë

  Si trans 😳😳

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv7 ditë më parë

  Shum ke te drejt bukuroshe🌟

 • alida flus
  alida flus8 ditë më parë

  Me pelqen shume Ledjana , por disi dukesh shum e lodhur ne fytyr

 • M Sweden
  M Sweden8 ditë më parë

  Ti mashtruese kurr se ke desht mevlanin po mos genje mashum.. se vetem per fam ke hy po leri prrallat, Mevlani asht djal dukat ti sje per to je fmijaqe kryfort🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • seiom jvony
  seiom jvony8 ditë më parë

  Ta hongshin m.... ty Lediana ❤🌟👸🏼 je shume e qarte dhe vetvetja..😍 Ai sditi te mbroje ty...👎👎🍀🍀 🙏🙏

 • Baby its me
  Baby its me9 ditë më parë

  Duket si 33

 • Suela Shaqiri
  Suela Shaqiri9 ditë më parë

  E ti lediana gerkon shum shum ke disa gjeste bebesh si fmit hidhroesh e gjete momentin pasi qe dalloheshte shum mir se deshe te rish shum larg vetem doje ta largoe mevlanin se te dashurin e ke pas jasht o ledi mos u trego engjell dhe mundohesh te dalesh e lar sepse ti e ke pat te dashurin gjithmon dhe e ke kto jan thjesht justifikim un ta njoh te dashurin ty

 • niddg viiut
  niddg viiut9 ditë më parë

  Je shumë reale, mos e kthe kokën mbas, lumë kush do të ketë fat të ketë familje me TY. Bravooooo! Je me këmbët në tok!

 • Arjan Beqiraj
  Arjan Beqiraj10 ditë më parë

  ti je kot moj po ike.ti zdi dhe vet ca kerkon nga jeta .dukesh ti qe cdo 2 ore ndron ngjyren e flokve .

 • Djal Tropoje
  Djal Tropoje10 ditë më parë

  Sa poshtme je ti je femra vetme se ka ba ma shum per ty e di dole e para se don me ul mevlanin

 • niddg viiut

  niddg viiut

  9 ditë më parë

  かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ

 • Djal Tropoje
  Djal Tropoje10 ditë më parë

  U bane edhe ti..prej mevlanit e more veten

 • Bxalba
  Bxalba10 ditë më parë

  Brravo talle bethen me Mevlanin se ti kurr ske pas interes te ai po ti ishe manjake sdoje kerkend . A din qa ban ti shko ne lojrat olimpike na perfaqeso per ngritje peshash ose hedhje shtize etjer ..

 • M Sweden

  M Sweden

  8 ditë më parë

  Te lumt👏

 • Erti Rajli Selimi
  Erti Rajli Selimi10 ditë më parë

  Sa mir ja beri mevlanit ai ishte njeri i pa vendosur

 • xena hasani
  xena hasani10 ditë më parë

  Ti moj shkarravi po ti e thé qe nuk jetoj me familjen e Mevlanit cfa pret préjugés ti.ti nuk ke nje burr por ke shum burra

 • xena hasani
  xena hasani10 ditë më parë

  Atonela eshte ylle

 • Ejana Musai
  Ejana Musai10 ditë më parë

  Nje putane qe di te luaj bukur

 • Lati Prezja
  Lati Prezja10 ditë më parë

  Ledjana e zgjuar vajz shum e mir ..por ledjana floket e zeza te shkojn dhe me shum

 • Lati Prezja
  Lati Prezja10 ditë më parë

  Te lumt ledjana ..te gjitha te verteta po i thua ne i dim te gjitha ikemi pa ..dhe po shofim qe akoma mevlani shoqerohet me antonel rrocken ...atij si ke besim .. kur e do nji vajz lufto per te shko sqaroni zenkat ..apo ske koh se je i zen me ntoneen

 • Lati Prezja
  Lati Prezja10 ditë më parë

  Po ajo bucja sesht shkeputur asnjeher nga mevlani ..ajo bucja ju ndau ..e ndaft zoti ne dysh

 • Lati Prezja
  Lati Prezja10 ditë më parë

  Po e vertet est ledjana. Ata te produksjonit kan me shum faj qe ste ftuan ty aty ..turp ti vij .ftyrat .se ti duhet te ishe aty...

 • Minna Fati
  Minna Fati10 ditë më parë

  Je superrrrr femer edukuar bravooo

 • Semiha Kateshi
  Semiha Kateshi10 ditë më parë

  O i djote

 • Semiha Kateshi

  Semiha Kateshi

  10 ditë më parë

  Ku ke ftyr per per mevlanin

 • Angel lian
  Angel lian10 ditë më parë

  O zot si fytyre burri ka edhe pas nderhyrjeve kirurgjikale dhe make-up professional qe ka. Kapet me Antonelen si pretekst per tu ndare me Mevlanin, e ka dashur si njeri sepse ai i dha shum perkushtim dashuri e gjithcka,por ajo kurre se dashuroi Mevlanin si mashkull..dhe eshte me e lehte te justifikohet me Antonelen. Po nrm kur ti sia varje me te drejte kishte te kthente syte serish te Antonela,por ishe ti qr nje dite thoje "Te dua" e nje dite tj "po e thashe se asbtu e ndjeva ate dite,sdo te thote se e ndjej dhe tani" pfff wtf dmth

 • Argjend Gjendi
  Argjend Gjendi11 ditë më parë

  Kjo esht femra me e keqe ne bot

 • Klisjan Gjidia
  Klisjan Gjidia12 ditë më parë

  Ca ftyre si nje mixh I imi lol

 • William Simmons
  William Simmons12 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • FLAMUR & ANESA
  FLAMUR & ANESA12 ditë më parë

  Të dua shuuummmee je 👸💋♥♡

 • Dallandshe Bullari
  Dallandshe Bullari12 ditë më parë

  Ktheu ledjana mos ja le asaj buces

 • Dallandshe Bullari
  Dallandshe Bullari12 ditë më parë

  Ledjana je mbretereshe ajo eshte buce atonela ik injorante ledjana bashkou me mevlani❤️❤️⭐⭐

 • Ermal Hoxha
  Ermal Hoxha12 ditë më parë

  kjo super lavire

 • Malesor Halili
  Malesor Halili12 ditë më parë

  ledjana,po si shum koh tu desh per te menduar justifikimet e tua 🤭perputhen u harrua tani ,ne shyqyr shpetuamm nga surrati jua cna dilni ar syve kot🤮🤮

 • Ergi Prifti
  Ergi Prifti13 ditë më parë

  Sa pordhace je o Ledjana

 • Moza Jugu
  Moza Jugu13 ditë më parë

  Bravo je nji vajz shembullore🙏

 • Majlinda Kabili
  Majlinda Kabili13 ditë më parë

  Pse je bo si Antonela 🤔🤭 ku flet dhe ti per ndjenja o zot🙄 Mevlani ka shpetu nga ti.

 • Majlinda Kabili

  Majlinda Kabili

  13 ditë më parë

  @Gostivar Gv po shyqyr 😅

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  13 ditë më parë

  Kjo shpetoj e la

 • Svaa Thaqi
  Svaa Thaqi13 ditë më parë

  Krejt perfekt ama lediana 23 vjeqe nuk esht as 24 joo kjo ka me shummmmm

 • Ramadan Cela
  Ramadan Cela13 ditë më parë

  Po ti Lediaana a gabon ndonjehere se ato qe thuha ti kane qene dhe ne emision e perputhen dhe cila eshte e verteta jote qe te ka mbrojtur dhe te ka perkra dhe s ja arron kurre apo qe s te ka mbrojt dhe ske perse ta kesh kete mashkull ne krha se bihen ne kundershtim me njera tjetern dhe me ka mbrojt dhe sme ka mbrojt

 • Llumi Llum
  Llumi Llum13 ditë më parë

  shpetoi Mevlani

 • Llumi Llum
  Llumi Llum13 ditë më parë

  o Lediana ik mi shurr

 • n avdyli
  n avdyli13 ditë më parë

  Nuk te kam besuar kurr, as tani nuk te besoj. Ti ke qene ajo qe ka bere loje tere kohen. E kam dite edhe e kam komentuar disa here qe ti nuk ke qene asnjehere e interesuar per ate djale.

 • n avdyli

  n avdyli

  12 ditë më parë

  @Gostivar Gv Jo qe e harruam Melisen, por ti paske harruar qe Melisa nuk ishte deklaruar per askend ndersa kjo u deklarua per Mevlanin beri loje te piste dhe ne fund u pa ashiqare qe kjo per te bere fame ishte futur ne program.

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  13 ditë më parë

  Ka ber loj melisa pa ndal por e harut hec shko pastro shpirtin

 • Arjeta Hajredini
  Arjeta Hajredini13 ditë më parë

  ❤👍👍👍

 • Arjeta Hajredini
  Arjeta Hajredini13 ditë më parë

  Brav ledian

 • Hasan Idrizi
  Hasan Idrizi13 ditë më parë

  Pershendetje Lediana.E di se do ta lexosh por ti kisha thene disa fjale si mendoj une.Qe ne fillim e kam verejt se je shum e realt dhe per ate dukesh si Kokefort por ne fakt ti je me kenbe ne tok dhe vetvetja,prandaj je shum e vendost.Antonela qe diten e pare te ka sulmue dhe ka reaguar per te ju penguar.Duhesh te kuptosh Mevlanin se ishte ne qender vemendje Televizive dhe karier Muzike ai nuk e besoj se eshte i krisur ti besoj Antoneles por vete fama e tij dhe Profesioni e detyron te sillet ne ate menyr sic duhesh edhe ti te sillesh me Pacientet e Ordinances tuaj Stomalogjike.E ke Topin ne fushen tende mundesh te luash si te duash por mendoj se Mevlan Shaba sun gjen mo,mendoj si Person.Nje dit Bukuria do tju lej por .....jeta duhet te vazhdoj andaj mos e ban gabimin ta leshosh Mevlanin.Peshendetje

 • Leonora Leonora25
  Leonora Leonora2513 ditë më parë

  Duket sikur i ka te pergatitura pergjigjet.

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  13 ditë më parë

  @Prive TV po bravo ledjana eshte vajz e shkathet e edukuar a mendon qe do bashkohen edhe mevlani ka than ne breking qe sidihet ne te ardhmen ndoshta do flasim edhe per kengen ledjana do e kendoj tha neper koncertr kur tme ik inati si mendon ti prive do bashkohen?

 • Prive TV

  Prive TV

  13 ditë më parë

  As edhe njeren. Nese Ledjana eshte e artikuluar apo ka mjaftueshem per te thene kjo eshte shkathtesi, jo parapergatitje.

 • Ariana Ella
  Ariana Ella13 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Aidas Merz
  Aidas Merz13 ditë më parë

  Ta hongshin m.... ty Lediana ❤🌟👸🏼 je shume e qarte dhe vetvetja..😍 Ai sditi te mbroje ty...👎👎🍀🍀 🙏🙏

 • Eris Kraja
  Eris Kraja14 ditë më parë

  Po ti je super femer cti besh atij qefliu qe te shkaktoi dhembje por leja zotin ne dore dhe merr hak ec perpara❤ti je mesuar e vetme te cash ne jete mos e kthe koken mbrapa ai sditi te mbante le ti gjej mami tani .Ti je nje revolucionare ne jeten tende ka then arjani prandaj te perkrau po ai qe te lendoj do e pagoi

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj14 ditë më parë

  Lediana te kam pelqyer gjthmone por nga fundi edhe te kemi gjykuar.Je plotesisht e vertete por ne qofte se ke ndenja ndaj Mevlanit,duhet t’i japesh dhe nje mundesi. Je nje vajze e mrekullueshme.

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  13 ditë më parë

  Ishalla bashkohen

 • Mami Noshe
  Mami Noshe14 ditë më parë

  Lediana.si.nje.nga.aktoret.turke.me.te.njhura.sot.ne.kinemane.turke.kush.e.ka.inat.aq.i.ben.

 • Ilir Ismani
  Ilir Ismani14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Albana Gjoni
  Albana Gjoni14 ditë më parë

  kjo sduket se 23 vjeqe por sikur 35

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  7 ditë më parë

  Haja 💩 shpirt prishur

 • Thello Sinovarfi
  Thello Sinovarfi14 ditë më parë

  IK MOJ LOPE E BERE ME SHIRINHA, INKORANTE

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj14 ditë më parë

  Brava Lediana je vajz serioze dhe e rezervuar per sjelljen brava Lediana persh itali 👸💥🌹🤷‍♀️

 • fatos shpata
  fatos shpata14 ditë më parë

  Ke shum te drejte ledjana as un nuk do e toleroja as nuk do e pranoja kurr nje gje te tille qe i dashuri im te mbaj shoqeri me nji person qe un nuk e dua dhe qe vazhdimisht kemi pasur perplasje sharje dhe fyerje dhe mevlani eshte shum gabim te kjo pjese duhet ta kuptoj kete gje dhe te zgjesh shoqerin sic duhet qe i pershtatet edhe partneres se tij dhe persa i perket gjesteve tek festa qe ka bere antonela me mevlanin dhe ky nuk ka reaguar fare ose te pakten ta pranoje qe esht gabim ato gjeste nuk mund ti toleroj asnje femer

 • Doro Saraj
  Doro Saraj14 ditë më parë

  Kjo ESHT idiote dhe psiqike .se duron dot se mevlani shoqerohet me Antonelen dhe kjo sben dot loj te ngjitet mevlanit .mashtruse

 • T.Rossvelt 1
  T.Rossvelt 114 ditë më parë

  Sa let me ba VIP ne ditet e sotme, kta emisionet edhe budallt e bajn vipa

 • Sonila Legisi
  Sonila Legisi15 ditë më parë

  O kafsha mos ofendoni se kjo ashte super femer e dyta nuk ashte si ato kurvat qe kan qan ne program e dyta berravo i qofte qe nuk ka pranuar puthje ne publike mevlani ashte 1 cop katunar nuk mbahen dy kunguj nan sjetulle shikoni familjet tuja

 • Florie Raci
  Florie Raci15 ditë më parë

  Si 23 vjet dukesh si ti kishe 50 vjet ke ber shum nderhyje ke dal nga vetja ... Je shume vajz e mbyllur loz me ndjenja dikuj po thjesht je tallur ke hyr vetem per fam.... asnje her ske çajt vertet ne sken...Pse nxjer kto llafe tash kur mund te flisje ne program pse genjen tash pasi ske si ballafaqohesh me ta shum ta shpif ti je nje vajz qe shifesh e mire por ne fakt je shume e djallezuar....

 • lina kabashi
  lina kabashi15 ditë më parë

  I paska shfry buzt nccn🤮

 • Mimoza sherifi
  Mimoza sherifi15 ditë më parë

  🤑🤑🤑🤑🤑

 • Ashley Madeline
  Ashley Madeline15 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Roneld Vrapi
  Roneld Vrapi15 ditë më parë

  Ledjana ti se je per mevlani se mevlani eshte nje cune I mir❤💋

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  13 ditë më parë

  Po shum u tall mir me ledijanen nuk esht tu shku mas mevlanit ja dha kartonin

 • Sabahete Duka
  Sabahete Duka15 ditë më parë

  Lojra fjalesh eke kry qellimin tand tani don vetem karriere

 • Lulzime Dervishi
  Lulzime Dervishi15 ditë më parë

  Bravo . Je vertet vajze model .

 • Vjollca Dardhanjori
  Vjollca Dardhanjori15 ditë më parë

  Shko maj mos na shit sapunin per djathe ,je ba shume e neveritshme

 • Sabahete Duka
  Sabahete Duka15 ditë më parë

  Justifikim kot s,lehet njeriu qe don pse foli ne telefon Mevlani po e kerkon ajo spo don si thot ajo s,ashte e sinqert justifikim kot

 • Bler G
  Bler G15 ditë më parë

  Mjer ajo nene qe ka rrit nje vajze si ty ske as cip ti asgje. E ke bere futyren si manekin. Po ti ske nevoj per shkoll ke govaten ti poshte lekiste. Po nuk puthet kjo para kamerave se do te duket si goc e mire plera femij. Ik me prostitut e flliqur

 • Shllaku Brigjilda
  Shllaku Brigjilda15 ditë më parë

  Po pse dole pra me mevlanin meqi paske dit se jan bashk ti paske rrejt vedin pra

 • Halime Gashi
  Halime Gashi15 ditë më parë

  lediana asht 100 e sinqert bukuri e rrall

 • Halime Gashi
  Halime Gashi15 ditë më parë

  lediana shum e bukur je edhe shum reale ke plotsisht te drejt po me vjen keq pse po ja mbaroni qefin antolenes se ajo kte deshir e pat te ju ndaj e ja doli secili qe mundohet me be keq meriten e marrt prej zotit

 • Leticia Croft
  Leticia Croft15 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Ina Jaupaj
  Ina Jaupaj15 ditë më parë

  Bravo Lediana je vajz e shkelqyer

 • Aurel Pjetrushi
  Aurel Pjetrushi16 ditë më parë

  23 vjeqe duket si me ken 50 vjeqe

 • Aurel Pjetrushi

  Aurel Pjetrushi

  Ditë më parë

  @cookie fiks 🤣😂😂🤣

 • Aurel Pjetrushi

  Aurel Pjetrushi

  Ditë më parë

  @Gostivar Gv po pse mo shoku per mendimin tem si 50 vjeqe duket

 • cookie

  cookie

  9 ditë më parë

  Gadi po del ne pension🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  13 ditë më parë

  Turp goj tflliqet ke dot denoje Zoti o pashpirt

 • Gold1 Gold1
  Gold1 Gold116 ditë më parë

  Kuku si shtrig

 • Ilir Frenki
  Ilir Frenki16 ditë më parë

  Mevlani eshte bythqir i sinqert kavaje🤣

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη16 ditë më parë

  Ti ledjan je lajkatare kto fjal i ke fallco nuk te beson njeri more famen jo jo mevlanin

 • Eda
  Eda16 ditë më parë

  💋❣💋Ne i Urojme Ledianes sa me shume suksese, edhe sa me shume mbaresi, ne Jeten e saje. 💋❣💋 E kemi dashur shume edhe kemi shume respekt per ate vajze, ajo eshte me te vertete nje mbrekulli e dhuruar nga zoti. Pershendetjet me te perzemerta i'a dergojme nga Irelanda 💋❤👋❤👋🌼❤🌼❤🌺❤💋 Je ma e mira Lediana. Je Diamond 💎 e Rralle 💎 Lume Familja qe te ka 💖💋♥

 • 54goni
  54goni16 ditë më parë

  Silikon e gjalle kjo.Plus femer fallco

 • valbona.b
  valbona.b16 ditë më parë

  Na cave vesht blablalaa ik o mashtruse tek i dashu ri ne belgjik se na e shpife femer fallco e fort ti lesht forca jote krej loje ke bere ne perputhen te dun njerzit ty o zot ke duan shpifaraken shume mir ta beri antonela ty mir bukuroshe shko fshi mutin ti je shkaktarja e gjith historis situates te do kosova ty ate te mbeshtyjn ne fytyr ok

 • Mandi Ago
  Mandi Ago16 ditë më parë

  Ti je budalle oj goc ik i dashuri qe pas budalle

 • A.D
  A.D16 ditë më parë

  e besoj 100% Ledianen 😇 keto qe shpjegoi Lediana ne lidhje me Mevlanin e kam kuptuar ne intervistat e ketij te fundit 😎

 • babush ime
  babush ime16 ditë më parë

  Ha mut ha prandaj je ku je se krejt fallso je siç ishe dhe ne studio, ta paska fajin antonela apo mevlani po ta doje do ishe me ate prandaj mos mo

Faqja Tjeter