Flet Stresi: Pse u pajtova me Noizyn

Argëtim

Stresi flet pas pajtimit me rivalin e vjetër, Noizy nga OTR.
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al
Stresi
Noizy
OTR
#HIPHOP #STRESI #NOIZY

Komente

 • G Kristel
  G KristelDitë më parë

  Sa me acaron nervat kur flet si kosovar 🤮🤮🤮🤮 ma shpif

 • Gerti Eugert
  Gerti Eugert4 ditë më parë

  O nojzo o me lila

 • Ilmi Loki
  Ilmi Loki4 ditë më parë

  Bravo tedyt jeni kinga tfala pi shkupit maqedonis 👍👍👍👍👑👑👑👑👑👑👑👑🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇😍😍😍😍😍

 • Geraldo Lata
  Geraldo Lata5 ditë më parë

  🧨🧨🧨

 • Kosova Troll
  Kosova Troll9 ditë më parë

  4.6K

 • SHQIPET E MARR
  SHQIPET E MARR9 ditë më parë

  HELLBANIANZ FORVER👑🤘

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi9 ditë më parë

  zinjo

 • Argjent Begolli
  Argjent Begolli9 ditë më parë

  Rrot kari

 • K D
  K D12 ditë më parë

  O zhulaq laj atletet kur del ne tv Zhuls ,ordiner ,barbon

 • venis pro 19
  venis pro 1912 ditë më parë

  Bravo dy legjendat e repit shqiptae

 • Markos Preka
  Markos Preka13 ditë më parë

  Stresi o real G o shok ka qen dhe ka me met legjend nshqipni o bish

 • Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡
  Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡13 ditë më parë

  Ik re kari

 • Teo
  Teo13 ditë më parë

  althe.info/number/2525fJeze6WqqbY/video

 • Teo
  Teo13 ditë më parë

  althe.info/number/2525fJeze6WqqbY/video

 • Albania
  Albania14 ditë më parë

  Viktima interneti si stresi dhe noizy me plera nuk ka Shqiperia gjith kohes sikur zihen e ketej qihen

 • StelaQendrim Gashi
  StelaQendrim Gashi15 ditë më parë

  TBA edhe Baba Records jon kon reperat qe kane pas shqiptaria, Noizy me kete vijne shum vone ne vitin 2007. Baba Records dy DISSA ja ka kthy fort TBA por sdi pse nuk i beri kurr diss Noizyt se Geti i Baba Records per dissa u kon kapak mas Unikkatilit kuptohet. Noizy kur ka bo kong ne vitin 2007 un kom ingjizu kongen e pare te Big Wolf qe e kam kendu me Big Night shokun e ngusht te Wolfit pastaj ne Suhareke jena Mbreter u lshu shum neper kafiteri edhe Ramushi kur e kandidoj Blerim Kuqin per kryetar te Suharekes e moren Noizyn me kendu tek salla e basketbollit, un jom kon aty me shokun tim te ngusht. Pastaj Noizy dilte me Besin kusheririn tim ne qytet duke mendu qe eshte Gangsta, amo ate kusheririn kush ka dasht e ka rrah, un e kom rrah ne klas te 7-te. Me vone Noizy beri shoqeri me No One me te cilin e ka kengen ku jane Shqiponjat, ndersa me No One jemi kon shok, edhe na pat bo kongen falas ne studion e tij. Ne fakt No One shokun tim te ngusht e kishte shok ne femijeri edhe njeher ne gjirime te vitit te ri, autobusi na iki, No One ka pagu taksi edhe na ka marr tek Hoteli i Motrave Mustafa. Cka kemi heq, por nuk e quam ne fund por Noizy nuk u nal punoj edhe ju ka shperbly. Pa pune ska gjo ne kete jete.

 • Il3gal Burnout
  Il3gal Burnout15 ditë më parë

  Te lumt Mandi Nishtulla i pajtove

 • Toni Cool
  Toni Cool15 ditë më parë

  .

 • toni toni
  toni toni16 ditë më parë

  Kushedi ku do jet ne ndonje shpi ne bathore edhe ky si gjithm jm ne angli, etj etj

 • Leotrim Berisha
  Leotrim Berisha16 ditë më parë

  Deri dje u shajshin me farefis sot perqafen bashk mjer na ku ka mrri shqipnia

 • dcoog anml
  dcoog anml16 ditë më parë

  o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes

 • Don Capo
  Don Capo16 ditë më parë

  Ky esh nj cop vk nje barbon 35 vjec

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV17 ditë më parë

  Po ca i thoni ktij lavazhjerit ka kriju jet ne londer ky pidhrobshi me NJoft dike sot e quan shok dhe vlla mir qe ishte aleks visha qe e pruni ne angli i tregoj si te vinte ne angli dhe aleksin e njohi rastesisht ne Instagram me 3 muaj e win vlla e shok e kaluar vllait o karuc ti ke njohje me te tjert prej 15 vjetesh dhe si quan shok quan shok kta lavazhjeret me 5 muaj qe i ke njohur

 • inox le boss ggv
  inox le boss ggv17 ditë më parë

  Urojm edhe bashkpunim te perbashket pse jo

 • dcoog anml

  dcoog anml

  16 ditë më parë

  Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️

 • FUTJA VËNÇE
  FUTJA VËNÇE18 ditë më parë

  o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes

 • MR Besnik
  MR Besnik18 ditë më parë

  Kto lepin aty ku pshtyn Fake krejt estrada

 • Goldeneye 007
  Goldeneye 00719 ditë më parë

  na bohet zemra mal kur u shohim kshu ✊🏻✊🏻

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video19 ditë më parë

  Ky është një këngëtar koti një mafioz që vetëm trazira ka bërë këlyshi Sali Berisha 🤮🤮🤮

 • Vissy Official
  Vissy Official19 ditë më parë

  Turqi angli direkt bisha ✌️

 • Elfons elfons
  Elfons elfons19 ditë më parë

  Rama ik ✌

 • Naim Derguti
  Naim Derguti20 ditë më parë

  sa pajdh osht be Zot😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • GD Kaci
  GD Kaci20 ditë më parë

  Ti ja pall,mer lal,por nejse. Shite budallallikun tat për zgjuarsi,se kështu gënjen veten tate dhe "fansat" e tu.

 • vigan ademaj
  vigan ademaj20 ditë më parë

  👎👎👎👎

 • asioe kiou
  asioe kiou20 ditë më parë

  Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....

 • MR Besnik

  MR Besnik

  18 ditë më parë

  Linku🤔

 • Van Dam sula
  Van Dam sula20 ditë më parë

  E ndjova una apo kjo e qujti rrepertisti. Rrepistin moj rrepistin

 • c x
  c x20 ditë më parë

  SHKO VJEDH NOJ SHPI BARI NE ANGLI TASHT. MASKARA

 • nikoll gega
  nikoll gega20 ditë më parë

  I ka pajtu mandi nushtulles te dy

 • Claudio Hysi
  Claudio Hysi20 ditë më parë

  Berisha esht serb

 • asioe kiou

  asioe kiou

  20 ditë më parë

  rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit

 • Lui Lu
  Lui Lu20 ditë më parë

  Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️

 • zava
  zava20 ditë më parë

  Ahahah dava vrk skan lan fjal pa shajt nga motrat mamat babat me nlista me fis e farafis eh tn behen bashk vrk

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni21 ditë më parë

  Stres 🤝

 • Matteo Devitto
  Matteo Devitto21 ditë më parë

  Stresi eshte nji ropqim mos i besoni ktij horri ,,, done me fitu pd se kur tfitoj do merret me droge shfrytzim prostitucionin dhe armesh ,,,, Ka miq gjithe trafikanta droge dhe armesh ,,,, mos i besoni keto muti ,,,, Ka baben sali lushaj qe merret me pd ,,, ne rast se fiton pd do punoj i pa shqetsum me droge

 • Troy V
  Troy V21 ditë më parë

  Ka ngel sa vite nje alamet Djali, ne Koma dhe paraliz prej sherrit per Noizin&Stresin

 • Armelio Kuqi

  Armelio Kuqi

  13 ditë më parë

  Kush ka ngel koma ?

 • armando boy
  armando boy21 ditë më parë

  Te 2 Ropqirat me te mdhej ne Kombin Shqiptar ,Stresi spiun me Kartel qe sa i hoqen Kartel e mbrojtjen filloi duke shajt shtetin e iku si Ordiner mceftas ,R.I.P Jetnis Dollapi qe ishte cun me bole e cau ky Legen ,tgjith cunave te parkut i preu ne bes , Nozy po si Noizy Varikars komplet i shan gocen 3 vjec leje familjen po fmin e shko e flet me keto ,Cunat i preu ne mes e ne bes ,Vk te 2 Cunat me te flliq qe ka njoft najher Historia E Kombit Shqiptar mos i boni rreklam mo ktyne pidhrobshave se do merrni kalamojt ne qaf .Imagjinoje i ka kap frika nga 1 cerr 20 vjecar Matolale i degjeneroi te 2 se te dy Vk komplet jan .

 • armando boy

  armando boy

  21 ditë më parë

  @Ailsa Ni Po pra

 • Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  21 ditë më parë

  stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan

 • qopoy dnon
  qopoy dnon21 ditë më parë

  rras fare

 • Budakova KS
  Budakova KS21 ditë më parë

  Pidh mashkull

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ21 ditë më parë

  Dy kingat

 • Music Shqip
  Music Shqip21 ditë më parë

  Noizyyy Stresiiii bohuniii bashkkkk 😂😂😂

 • skerdi sula

  skerdi sula

  4 ditë më parë

  Mandi nishtulla 🤣🤣🤣

 • Gaming TV
  Gaming TV21 ditë më parë

  tgjith kto fal madinishtulles

 • Joe Shkreli
  Joe Shkreli21 ditë më parë

  E pershendesim Stresin😂😂😂 Shum posht ke ra, shum tkam simpatizu po se bjen ne at grad....... Edhe ti nonstop fol per pajtimin live e rigelsi kesh si me lopen me ty e nuk ta rras fare

 • Coming Soon
  Coming Soon21 ditë më parë

  Ky esht frikacak ky kurr sesh zen me noizyn , edhe atere qe i ka be diss noizyt ka pas mbeshtetje na tjer , ky esht djal servil dhe i pa bes rrobsho

 • skerdi sula

  skerdi sula

  4 ditë më parë

  Po k po

 • Rilli madafaka
  Rilli madafaka22 ditë më parë

  rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit

 • Shko Der

  Shko Der

  18 ditë më parë

  Shokt e stresit ne tiran jan gjujt me noizi me arm o djal ndersa neshjet tjera ka prej atyne qe jan plagos me thika po mos fol kot

 • InstegramSHQIP

  InstegramSHQIP

  19 ditë më parë

  Bifi me I fort ka qen tba vs otr double g... stressi u hidhte ne per grupe Edhe ikte Deri Sa hapi bad boys label

 • RR 31
  RR 3122 ditë më parë

  👍

 • Kulture Vulture
  Kulture Vulture22 ditë më parë

  O trap pse me miqesira u beka kjo

 • Amg Situation
  Amg Situation22 ditë më parë

  Brravo se shqiptari i vertet nuk I ka hije me pas hasem vllaun shqiptar por jetojn taman si vllezer nder vet.

 • armando boy

  armando boy

  21 ditë më parë

  Po po Shqiptari nuk duron dot me ja shajt familjen e fisit e leje mo fmin ,keto jan Grek o shok qe qihen e shahen e tani dalin bashk

 • Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam22 ditë më parë

  Ordiner pabuks

 • hhkk mmm
  hhkk mmm22 ditë më parë

  🤮stresi noizy 🤮

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen22 ditë më parë

  Lajmi vitit

 • Stanly Arunkumar
  Stanly Arunkumar22 ditë më parë

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617021336

 • roberto g
  roberto g22 ditë më parë

  stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan

 • Ori Tonna
  Ori Tonna22 ditë më parë

  Ashte i vetmi njeri si ashte ma me zemer mir . Zoti te nimofte Stresi😍😍😍😍

 • Lekë Dukagjini
  Lekë Dukagjini23 ditë më parë

  Sdi qa kari po i jepni ransi ktyne fmijaqav be...thot njeri qe u pajtun 2Pac-u me Biggie-n ncncnncn

 • 19 98
  19 9823 ditë më parë

  🔥🇦🇱Stresi🇦🇱🔥Noizy🔥🇦🇱Legjendat e Rrepit Shqiptaris🇦🇱

 • SHQYPTAR Albania

  SHQYPTAR Albania

  21 ditë më parë

  @Kosova Kosova UNIKKATIL (TBA) = LEGJENDAT e SHQIPES....... Te tjeret jan ne fillore...!!!

 • Kosova Kosova

  Kosova Kosova

  22 ditë më parë

  Thuj mamir te shqiperis shqiptarija ka shum getuar selimi Geti unikatil DuDa kan fillu epoken ma heret

 • FF ALBOZ

  FF ALBOZ

  22 ditë më parë

  Mplq shumë se je atdhetar në cdo koment shkruni 🇦🇱 si unë bravo vlla ♥️🦁

 • Skenderbeg Rocky
  Skenderbeg Rocky23 ditë më parë

  Shum mir kan bo qashtu duhet e jo mu shajt ner veti

 • Gent Daku
  Gent Daku23 ditë më parë

  Shume po na han kari neve

 • BEHexhet 89
  BEHexhet 8923 ditë më parë

  o. pajtu. me Noyzi. e o. prish. m e. gjoniblack

 • Ersi Leka
  Ersi Leka23 ditë më parë

  N'Tiran je a ther lagje me lagje vetem se ca ishin kundra Noizy't ca Stresit.

 • E.Vaccount
  E.Vaccount23 ditë më parë

  Ke te drjet vlla , vitet ikin shpejt jeta e shkurter ske pse urren njeri

 • Saimir Dumbo
  Saimir Dumbo23 ditë më parë

  Bukur por jo veç 2 t gjith duet t jeni një një grup ku Albania t ket një Grup Super Gjigand Ndryshe Nga Bota Do Ishte Waww

 • Elio Klio
  Elio Klio23 ditë më parë

  Pertej mentalitetit shqiptar po me sa di un burrin fjala e mban tani jo mos le gje me pa i thene e pa i qire njeri tjetrit dhe pastaj te thuash u pajtuam si femijet.ose mos fol fare as mos u ofendoni as disse asgje por mos e ha ate qe ke vjell vet

 • Fatjon Murataj
  Fatjon Murataj23 ditë më parë

  Ik re

 • Feja e Shqiparit eshte Shqiperia
  Feja e Shqiparit eshte Shqiperia23 ditë më parë

  Keta jane morra

 • JOQ JULI
  JOQ JULI23 ditë më parë

  Stres 🤝

 • YouTube YouTube
  YouTube YouTube23 ditë më parë

  Moterqima

 • Prokuroria Tiranes
  Prokuroria Tiranes23 ditë më parë

  ky cofqiri ka qen mik me gjith... u bo "armik" me to per fam.. tani kerkon tu haj mutin

 • sabi omehx
  sabi omehx23 ditë më parë

  Famen prej Noizyt e mori Ky.. duhet dhe ti puthi Gishtat e kembes noizyt ky struci..

 • Juve Juve
  Juve Juve23 ditë më parë

  Militantet e lan venin mrapa 🖕🖕

 • Heri Pirpondi
  Heri Pirpondi24 ditë më parë

  Je pa burerir stres I tradhetove te gjith shoket qe te kan mbeshtetur

 • Albania City
  Albania City24 ditë më parë

  Karuc

 • kida
  kida24 ditë më parë

  Beni nje bashkepunim hit bir hiti do jet

 • thisisarroganto
  thisisarroganto24 ditë më parë

  Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....

 • Coming Soon

  Coming Soon

  21 ditë më parë

  Hahahahaha

 • world's truth
  world's truth24 ditë më parë

  Bespremi

 • tony Montana
  tony Montana24 ditë më parë

  Ky esh nj kokerr legeni

 • lorens albanese
  lorens albanese24 ditë më parë

  Simer ule veten para atij

 • lorens albanese

  lorens albanese

  11 ditë më parë

  @Doci Blendi ja di historin e na nis ne anorit records ... xhomllik

 • Doci Blendi

  Doci Blendi

  24 ditë më parë

  @lorens albanese pse ? Argumento

 • lorens albanese

  lorens albanese

  24 ditë më parë

  @Doci Blendi ti thu mir un them jo

 • Doci Blendi

  Doci Blendi

  24 ditë më parë

  Shum mir kan ba qe jan pajtu

 • LIRI -X
  LIRI -X24 ditë më parë

  Krejt qito lajme qe po bohen jo ky reper e ka shah kto jo ai ato ai tjetri u ndah prej asaj esht e gjithve e vertata veq me bo buj me fitu estrada pare po ashtu edhe ju gazetar jeni tlidhur bashk i boni kto sene bashk qe te dy palet me fitu lekun me rena po ndit sodit populli nuk jon si dele ekan fillu me kuptu renat ciao ciao

 • SipiAy AL
  SipiAy AL24 ditë më parë

  Reper ma pidh se ky nuk ka...

 • myslym turkay
  myslym turkay24 ditë më parë

  Info e sigurt : jetnis dollapi e ka pas rreh nshpulla dhe e shante nga ropt. Ky skisht guxim me i kthy llaf. Esht pillropsh shkon nga fry era se kan pas dasht as cunat e lagjes. Esht skuth.

 • myslym turkay

  myslym turkay

  23 ditë më parë

  @Dibran PerJet kan qen por kur jetnisi ra ne burg per stresin qqe shtiu ne ajer ne top fest 1 se qe tu e myt noyzi tu e rreh. Jetnisi shkoj ne burg stresi i dha doren te emisjoni turit te vizion plus shife si i mban syzet stresi aty i ka syt e nxim

 • Spiritual Gangster

  Spiritual Gangster

  23 ditë më parë

  Si e shaka njeri nga ropt m kar e e rrifka shpulla po ae di se ai ka familje ka shok ka njerz qe e rrespektojn mos ha kar si fmit e vegjel qe rrejn pa lidhje

 • Dibran PerJet

  Dibran PerJet

  23 ditë më parë

  @myslym turkay Mesa di un stresi ka qen shoku ngusht i jetnisin. Duhet tkesh mor info tgabum mes sherrit te stresit dhe te jetnisit.

 • Valbona Sahiti

  Valbona Sahiti

  24 ditë më parë

  Nuk duhet me hi patjeter nburg njeri me kon gangster qka je tu fol noizy ska nevoj as gangster me kon as sen njeri ka hec perpara e jo si ky tjetri qe i hyn nboth krejtve fabio dushku me i thon diqka dhihet stresi aih kto sene dihen ashiqare

 • Alex London

  Alex London

  24 ditë më parë

  Kur ka qen noizy gangster kto shkoshin me lop o shoku

 • Soni Son
  Soni Son24 ditë më parë

  Big stresinjo cun kampion💯💯✨✨

 • Arjen Robben
  Arjen Robben24 ditë më parë

  Stresi esht ma i pa Burr ne krejt Estraden Shqipetare ky ka gojen shume te madhe ndwresa vepra kurr ky ka qen me kejt estraden miq tana armiq ky thejesht len dhe nuk kafshon mos tuti ndersa Noizy esht ma i pjekur qe sa vite sa i perket si person dhe muziken e ka te mir ndersa muzika e stresit esht prej 3 pre 10!

 • Spiritual Gangster

  Spiritual Gangster

  18 ditë më parë

  @Drenicak Kk jo vlla farefisni shqiptari jeni dhe ju po ju jeni dardan o vlla jeni nji vend i mushun kok e kam me malsor edhe pranej un ju jap rrespekt e mikpritje jo si shumica tjerve se jam prej tropoje malsis gjakoves ndryshe

 • Spiritual Gangster

  Spiritual Gangster

  18 ditë më parë

  @Drenicak Kk po si se njof stresin o burr se e kam djal halle per ata fola o vllai jem njerz te thjesht jan rdhe ata se skan asi sen thjesht bojn muzik e na krejt dgjojm muzik munesh me e pa me e taku nlagje tvet vin shum njerz edhe kresha osh njeri i thjesht ska asi sen ktu e sa per kosovar un gjithmon me ta jam kan edhe kur mkan permen ato foret e tezes ae din hahaha un prap i du fort

 • Drenicak Kk

  Drenicak Kk

  18 ditë më parë

  @Spiritual Gangster shqiptar jem edhe na ne dna dalim bile me shum shqiptar se ju,nje gja qe na dallon mes neve dhe juve ne nuk e kem zakon ne ngacmu askan tpart dhe nuk kem shum fjal ju shani kercenoni ne komente jo tvras jo te therri jo ashtu Stresin nuk njihni ju mir si è njohin ne kosove nuk thash mc kresha por shoku mc kreshes e ka thy nmes stresin po deshe me besu beso osht zgjidhja jote

 • Spiritual Gangster

  Spiritual Gangster

  18 ditë më parë

  @Drenicak Kk po car kreshe thu kreshen e ka rreh blero 😂😂😂😂

 • Spiritual Gangster

  Spiritual Gangster

  18 ditë më parë

  @Drenicak Kk po ca kosove thu un i kam mrojt perher se jan patriot edhe shqiptart i ngucin po tash me fol jo na ju rrehim jo na kshu nuk bon vlla se ni fmi i vogel ta fut gur mas kreje e kllap dekun ntok bje po leni kto gjona sa thu pluma per shqipart futjau serbve ntroje tua hiqni tabela serbe ne kosov aktivizohuni tbohena bashk

 • proplayer 123
  proplayer 12324 ditë më parë

  pidh mashkull

 • Adem Fera
  Adem Fera24 ditë më parë

  Po ky osht beth mut bre ky ju kap getit per voje e pa qe spe mer ndor kush tash kshyr secilit me ja prek pak per sukses ky kashkavall ....

 • Gjeku Gjeku
  Gjeku Gjeku24 ditë më parë

  🇦🇱💙💙💙💙💙

 • Shqiprim Osmani
  Shqiprim Osmani24 ditë më parë

  Gabim areporti nderkombtar i Kosoves kur kosova edhe shqipria jem 1

 • Rafaela Haxhiraj
  Rafaela Haxhiraj24 ditë më parë

  Stresi legjend 🤘✌💙

 • Castriot1
  Castriot124 ditë më parë

  Bravo Stressi. Viva PD'ja.

 • Goni Elezaj
  Goni Elezaj24 ditë më parë

  Stresi nuk i ka hapat e Noizyt, si ne Kenge, si ne biznes, si ne seriozitet, si ne burrni. Por jo qe ska burrni stresi, nuk esht ne lartesin e noizyt esht nje shkall me posht se noizy. Por kta kan qen shok e duhen te jen shok. E pse jo te bejn nje Keng bashk..

 • Goni Elezaj

  Goni Elezaj

  14 ditë më parë

  @ALB WOLF hahahahaha

 • ALB WOLF

  ALB WOLF

  14 ditë më parë

  @Goni Elezaj po qa merresh me kto kalamaj o vlla kto hala i shkrujn me stilolaps otr tba ahahaha . Burr asht qaj si shef punt e veta ene e ma familjen e vet nrrug tmir .. leni kto budalliqe gangsta .. 🤦‍♂️🤦‍♂️ RRESPEKT❤

 • LOVE IS WAR, WIN IT

  LOVE IS WAR, WIN IT

  18 ditë më parë

  Ahahah ti don bashkpunim me kta dy e i ne te njejten koh i ndan ... .qa kari

 • Agron Gjergji

  Agron Gjergji

  23 ditë më parë

  @Goni Elezaj bravo per per thelbin e bisedes. Rrespekte shoki 👏👏👏

 • ROMINA

  ROMINA

  23 ditë më parë

  @Goni Elezaj toke ktu ,🖐️, shm sakt ke fol !!

 • convict convict
  convict convict24 ditë më parë

  Po ky sen ska ba vetem ka ndimu shqiptaret protesta as skambyt kon as sen ska faj si skthehet se ajo.parti si osht tash e fit burg se jane armik i tina

 • world's truth

  world's truth

  23 ditë më parë

  @convict convict e di o vlla e di po sbehet kho shm e veshtire esht imagjino ca kara do votojn per pd se jane fansa te stresit e kpt ti se ca injorance mbizoteron ktu ky stresi hajdut ka qene qe i vogel gjithe te zezat del aty dhe jep mend dhe disa bythlepirsa tjtr qe shkojne pas partive me thuaj nje artist apo vip qe ka dal hapur dhe ka then mos votoni asnje po secili mban ane politike Dhe kshu dhe disa na populli detyrohen me i voto per me mbajt vendin e punes

 • convict convict

  convict convict

  23 ditë më parë

  @world's truth mir e ke edhe ti vlla ashtu osht inshallah do zoti shqiperia merr ndonjeri si rregullon ate vend pa interes jo vetem me mendu per karrik po per popull asnjher ma shum ska pas nevoj shqiperia per nje njeri tmir me udhheq ate vend tere jeten morren mafiozat drogagjit e shkatrruan ate vend

 • world's truth

  world's truth

  24 ditë më parë

  Ky esht zar mer ky do karrigen er vete si plas per njeri

 • Enea Ibrahim
  Enea Ibrahim25 ditë më parë

  Bravo stresi respekte 👍

 • bona k
  bona k25 ditë më parë

  Bravo Noizy and Stresi reperat legjend te Shqipris 🙏🙏✌️

 • Resul99dibrani Dibra

  Resul99dibrani Dibra

  14 ditë më parë

  Noizy bes prem menjemadh asht ndersa ky tjetri ky asht pidh mashkull ka tfryn era shko njeri me ni mije ftyra

 • Riki
  Riki25 ditë më parë

  Kjo dmth te jesh simpatizant i nje partie je i pa prekur nga policia ncnc

 • the real one

  the real one

  19 ditë më parë

  @InstegramSHQIP po si cfaj ka rama? Kush e ka fajin un apo ti? Qeveria pra rama karit . Nuk e kuptoj si ka akoma njerez qe dun ramen . O vllai 80%e shokve qe kam jan jasht se ska pun . Taksa plot . Ligje policia gjoba plot . Na ngordhen o shok po na pijn gjakun dhe ju akoma thoni ram rama . I qifsha ropt sa veta kan be vetvrasje? Nga 2 veta perdit bejn vetvrasje apo jeni ngjum . Kush e ka fajin rama? Vazhdo shok behu dele voto ramen .

 • InstegramSHQIP

  InstegramSHQIP

  19 ditë më parë

  @the real one drejta leshi se police hengri aj qe evravi hengri burg Ky u qu thjesht per partin donte me bo zhurm Qe te duket keq edi rama Po qfaj ka edi rama nuk i ka gjith njerezit me buton

 • the real one

  the real one

  21 ditë më parë

  Ose domethen qe tprotestosh je i ndjekur nga policia dhe rrezikon 5 vjet burg per te drejtat e tua . Kush esht me mir ? Ta majm gojen myll?

Faqja Tjeter