No video

Uniko - Perse u vra Floriani naten e Kurban Bajramit? Zbulohen pamjet (19 Korrik 2021)

Komente

 • Miranda Picari
  Miranda Picari21 orë më parë

  Te lumt goja zonj, zoti te dhont durim edhe forc te perballoish ket situat, mos u ndal deri ne fund

 • STUDIO REA2 HD
  STUDIO REA2 HD2 ditë më parë

  Nuk eshte nevoja te besh koment vazhdo rrugen qe ke nis..

 • D. Perry
  D. Perry4 ditë më parë

  Burrnesh znj Dukate!! Jo te marresh gjak por ti torturosh njehere monstrat!!

 • ladi aliaj
  ladi aliaj7 ditë më parë

  .

 • Alban Cani
  Alban Cani7 ditë më parë

  Yes. This is albanian far west alla malokshe. Oj sadrie po pse kosovaret qekan te pabes apo te kqi. Oj myrvete mos i fut te tan me i thes se kosovaret jan te beses di jen te beses dhe do mbesin te beses .

 • Juljana Pino
  Juljana Pino8 ditë më parë

  Sa gjyna per kete djale o zot ne lule te rinis gjyna kjo nenen, Spartak te pergezoj per kete emision por ceshtja e soniles deri ku eshte mezi po e presim ate episod qe shofim ate kriminel te poshter ne hekura

 • Dorina Rina
  Dorina Rina8 ditë më parë

  tmerr

 • Albanian Forever
  Albanian Forever8 ditë më parë

  Une nuk e kuptoj pse vazhdon te jesh e lire moj nene.Duhet te ishe ne burg…PER VRASJEN E ATYRE LEGENAVE.Do jetosh vitet e mbetura r qete dhe paksa e lumtur kur jeton me faktin qe ato 2 legenat jane nen dhe

 • Amarildo Hyso
  Amarildo Hyso8 ditë më parë

  Do ju dali dhe atyre Po mos u merzit

 • Amarildo Hyso
  Amarildo Hyso8 ditë më parë

  Kriminelat e PD Po do ta shihni pidhin e nones

 • labi vlore
  labi vlore8 ditë më parë

  Se kuptoj per ca arsye e kan vrar kete djal ca konflikti ka pas.. se un t jem kusheriri i keti e ta ken vrar kot i shuaj si familje ata q e vran i zhduk si familje m iken truri kr degjij kete nen... zoti t dhent forc po mer automatikun vet e ik e shuaj atje ku rrin

 • Gezim Sheu
  Gezim Sheu9 ditë më parë

  Po je prej vendit,ku merr jetë kushtetuta e lekë dugagjinit moj zonjë,,, edhe po u dënuan ato nuk dënohet me vdekje,,, Zoti të dhashtë forcë të përballosh këtë tragjedi,, sepse ty të kanë vrarë 3 herë, një herë vrasjen e djalit,e dyta fshehja e të shkretit nëpër kanale, dhe e treta ty praktikisht të ka ndaluar koha,sepse djali yt i ka marrë të gjitha me vehte,,,sepse të është fikur hisja,,dhe sikur të kishte bërë krimet më të rënda djali yt,nuk është e pranueshme të vritet sepse është i vehtem,dhe lihet sa të bëhet baba,dmth të ketë trashigues,dhe pastaj atyre që ju borgjin duhet të ju ruhesh,, kështu që bën mirë mos t'a harrosh kanalin,,,t'a shtysh edhe 30 metra vendin e ngjarjes,, Zoti të dhashtë forcë,, Krishti e pastë ne parajsë,,,🙏...

 • M. C 72 V
  M. C 72 V9 ditë më parë

  Qou Enver pot therret shteti shqipetar pot therrasin nenat pot therret populli se pasha zotin se qeverit nuk po bejn asgje kunder krimit

 • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj9 ditë më parë

  Ka pjerdh kjo drejtsi...fashista...burg per kto kriminela.

 • Ervis Hoxha
  Ervis Hoxha9 ditë më parë

  Te falte zoti ,.

 • Shqiponja Bejaj
  Shqiponja Bejaj9 ditë më parë

  Bobo cte paska gjet moj nene mos u ndal kurr dhimbja te paska ber te forte

 • Fatty Davidhi
  Fatty Davidhi9 ditë më parë

  Shum shtepi jan te braktisur fal atyre!!!! C'esht kjo!!!!!!? Kulmi

 • A U S T R A L I AL
  A U S T R A L I AL9 ditë më parë

  Nuk e mar vesh se ca behet ne shqiperi

 • rks gaming
  rks gaming10 ditë më parë

  Futja kallash mas dridhet qerpiku

 • Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili10 ditë më parë

  Mos heshte deri sa te gjesh dretesine e djalit kriminalet te varen

 • Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili10 ditë më parë

  Kriminalet duhen te varen jo te jetojne, se ai engjel nuk e meritonte te vdiste po inshalla shpirti I atij ne xhenet

 • Emma Emma
  Emma Emma10 ditë më parë

  Si kuptoj perse hakmerret te njerëzit tjerë merr hak te ai qe ka lendu cfaj ka nipi q'ka ben daja njerëz mallkuar

 • Brikena Lumani
  Brikena Lumani10 ditë më parë

  Bravo mos prit fare po fare drejtesi,po jepi drejtim vet atyre plerave

 • Sheqere Celkavaja
  Sheqere Celkavaja10 ditë më parë

  6a

 • Ροζα Ντεμα
  Ροζα Ντεμα10 ditë më parë

  Dhe ke shum te drejte moj zonje te marresh hak 😢😢😢😢😢

 • Alive Toska
  Alive Toska10 ditë më parë

  Bir nena per djalin 😭

 • el hamdulila rabin alemin
  el hamdulila rabin alemin11 ditë më parë

  Stvret njeri kot

 • Leo Korca
  Leo Korca11 ditë më parë

  Turp nuk ju vjen prej kosove me te ber pordh. Aty turp

 • Idajet Halili
  Idajet Halili11 ditë më parë

  Mire është të tregoni drejt ç’farë problemesh keni pasur??? Nga Tropoja keni ikur ne Fier??? Zakonisht Tropojanet jane transferuar ne Tiranë,, ka shume prapaskena kjo vrasje.

 • Nela style

  Nela style

  10 ditë më parë

  Tropojanet kan te drejte te levizin kudo ne Shqipri , nuk eshte e then te shperngulen vetem ne tirane. Ku e paske degjuar ti kte ?? Zonja kerkon drejtsi dhe prokurori duhet te zbuloje prapaskenat dhe vrasesit te Marrin denimin e merituar. Dhe degjoje me vemendje sepse parapaskenat jan treguar nga Zonja.

 • Ilenez Onire
  Ilenez Onire11 ditë më parë

  e njoh florin kam pas punuar ne nje fabrik kepucesh ne tiran dhe pas pune dilshim me te, dhe vertet ka qen djal i mir dhe i sjellshem mu ka thy zemra kur kam ni se ti sje mo R.I.P FLOR🤲📿🕋

 • Toto Manaj
  Toto Manaj11 ditë më parë

  Qia ropt me be kosovart ne shqiperi sidomos ne fier si horra une ja qij motren kosovarit e Kush e ka ber kosovarin ja qij motren ja bej me zi se serbi ,, hajdeni beni ne lushnje keshtu hajdeni kerrcet kallashnikov me zdrekes te hidhen trutt te pallati tjetr

 • Jorgo Jani
  Jorgo Jani11 ditë më parë

  Sali krimeneli mblodhi te gjith vrasesit pran pd

 • Selfo Rrokaj
  Selfo Rrokaj11 ditë më parë

  Të gjithë prokuror apo gjyqtar që kanë marë lekë nga krimi dhe korrupsioni duhet të kalojnë në sitën e spakut duke marë dënimin që ju takon simbas fajësisë dhe tu hiqet e drejta e profesionit dhe jo të kalojnë avokat siç ka ndodhur dhe po ndodh gjer tani se përsëri në sistemin e dretësis janë Florianit i ndrit shpirti dhe të marrë sa më shpejtë drejtësi që të prehet i qetë në paqe ngushëllime familjes

 • Xhuljan Hysi
  Xhuljan Hysi11 ditë më parë

  Na myten kosovaret....

 • Mic Ramaj
  Mic Ramaj11 ditë më parë

  Nuk kam pa I nan kaq te fort ne jeten time zoti te bekoft oj nan madheshtotore past drit e dielli djali

 • Ani Qeli
  Ani Qeli11 ditë më parë

  Vetgjyqesi moj nen se gjaku vetem me gjak lahet.Te uroj shendet e te jesh e forte e gjithmone

 • labinot shaqiri
  labinot shaqiri11 ditë më parë

  Zoti ta hetsoft dhimjen

 • Kleodora Memaj
  Kleodora Memaj11 ditë më parë

  Me rastin e Soniles ca u be do e vazhdojn me qe tw zbulojn vrasin e saj plizz

 • Veliu Aslihane
  Veliu Aslihane11 ditë më parë

  Ti none shkret mvjen shum kec upreft ne paqe heke cat zinxhir se mare se gjal ski

 • EDEN eden

  EDEN eden

  11 ditë më parë

  Pse e shikon si diçka te keqe? Ndoshta e ka kujtim nga i biri e shkreta!

 • Veliu Aslihane
  Veliu Aslihane11 ditë më parë

  Ozot shfar ndoth nshqipri per nipul ivret 5 vet😍

 • Anida Veledi
  Anida Veledi12 ditë më parë

  Ah moj nene..ke te drejt ..mos ja fal gjakun e djalit..zoti te dente force qe ta cosh deri ne fund..kurajo kurajo

 • Hysi Tropoja
  Hysi Tropoja12 ditë më parë

  Qija ropt si ka mundsi me kan tropojan kaq te dobt o vlla pse rrini kotpni e shfarosni vlla a jeni tropojan a jo

 • revora revi
  revora revi12 ditë më parë

  U prefte ne paqe 😭😭😭

 • Klarenta Tamba
  Klarenta Tamba12 ditë më parë

  O zot sa gjynah. Merre ligjin ne dore moj moter. Mos prit nga shteti

 • Bedrije Ademi
  Bedrije Ademi12 ditë më parë

  Ngushellime

 • Paskualo Ujka
  Paskualo Ujka12 ditë më parë

  Jeni emisjoni qe respektoj me shum. Ju lutem shkojini deri ne fund kesaj ngjarje 🙏

 • Amir Nerjovaj
  Amir Nerjovaj12 ditë më parë

  Oh zot😭as malli sme mer t vi n vendin tim😭

 • ophiuchus
  ophiuchus12 ditë më parë

  Edhe shani kanunin ju. Po vec kanuni i ndal kto pillropsha. Duhet me marr gjak me i vra 2-3 te fisit te tyne. Edhe thik nqaf e jo plum si burrave se sasht plumi per kta kurva. Edhe shohim pastaj a bejn me tfortin. Ska gja noshta tvrasin po nuk jetohet si kurva. O zot mos ja qo kuj kto halle po kur ska shtet ske qa ban.

 • engjull prenga
  engjull prenga12 ditë më parë

  Vetgjygjsi ska rrug tjeter

 • Jaja Axhami
  Jaja Axhami12 ditë më parë

  Oj non ti nuk ke nevoj per avokat ti ki nevoj per drejtesi e ty hallall per provat qe ke

 • Era N
  Era N12 ditë më parë

  Zoti na rujte e i rujte djemte shqiptare. Ca vlere ka drejtesia kur me mire mos me ndodh fare?! Rujna o Zot!

 • Gladiola 1992
  Gladiola 199213 ditë më parë

  Ore njërës pse ikni nga fshati mblidhuni të gjithë siç jeni dhe varni në mes të fshatit të gjithë rracën e qelbur që janë bërë bosat e fshatit sulan i vini flakën mos prisni nga shteti bëni vet gjyqësi .

 • Makfire Krasniqi
  Makfire Krasniqi13 ditë më parë

  Vdekje kriminelve qe snjohin as komb as shtet as fe , çdo vend ka llumin e vet jemi me ty zonjë e nderuar dhe kerkojm drejtësi per djalin tend

 • Meli Mason
  Meli Mason13 ditë më parë

  I hongert mortja me gjith polici , sa pagujm taksa kot. Sdijn me bo punen e vet

 • Lushi Kulla Kulla
  Lushi Kulla Kulla13 ditë më parë

  Ah moj zonje te dhefte zoti force pa peri keputet atje ku eshte me iholle uprefte ne paqe qofte iparJses

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza13 ditë më parë

  Ngushellime kesaj familje per vdekjen e djalit. Allahu e meshirofte dhe ju dhente durim prinderve per kete sprove qe ju ka rene. Por ku dihen autoret dhe burgosen sa per sy e faqe, pa zbardhur te verteten dalin te lire , atehere vete shteti eshte bashkpuntor me vrasesit. Mjere kujt i bie ky hall , po sa degjojme cdo dite keto lloj vrasjesh jane bere sikur po vret nje zog pule , dhe jo nje jete qe me zor rritet per vite me radhe. Vdekja eshte e dhimbshme per cdo familje , dhe lus Allahun qe njerezit te ndergjegjesohen , e ta duan jeten para se te duan vdekjen. Cdo mosmarrveshje munde te zgjidhet me biseda mes njerezish te arsyeshem, dhe jeta te vazhdoje , sepse nje e keqe pason edhe te tjera te keqia.

 • Hatixhe Xhemo
  Hatixhe Xhemo13 ditë më parë

  Zoti ti fale xhenetin.

 • Jnxjxina Z4!inaaa
  Jnxjxina Z4!inaaa13 ditë më parë

  Kto dashkan bomben ne shpi me ja humb faren

 • Shqiptar i kosoves Misini faruk
  Shqiptar i kosoves Misini faruk13 ditë më parë

  Qfar polic ka shqipri zangaq 🐖

 • Bevis Allain
  Bevis Allain13 ditë më parë

  Kjo zonja e paska "eduku " çunin ashtu si është vetë., KRIMINEL! Kjo po gënjen 🤮

 • Arben L
  Arben L13 ditë më parë

  O mozomakeq per ket popull pa shtet! Si more zoti ju marroft lejuni t'ju vrahet rinia neper rruge.

 • we
  we13 ditë më parë

  Oo shkerta nana une qe pe shoha dhe gati me ra te fikte po kjo pask forc!🥺🥺🥺🥺🥺

 • Ridvan Ademi
  Ridvan Ademi13 ditë më parë

  ne fillim prokurorave duhet ka ni plumb nball pastaj kriminelave

 • Ylber Bojaxhi
  Ylber Bojaxhi13 ditë më parë

  Shko pushkatoj e mos prit qykaten

 • Elia L.
  Elia L.13 ditë më parë

  O Zot i math .un nuk pres per drejtesi ne kete rast po e bej vet . O Zot mos na jep dhimbje te till. Un se kuptova arsyen pse e kan vrar?

 • Ergest Kaja
  Ergest Kaja13 ditë më parë

  Keto gjera vetem ne shqipri i gjen ne keto raste mos prit kete shtet kurv bej vet drejtsi

 • Marie Dudi
  Marie Dudi14 ditë më parë

  😭😭😭😭

 • illyrians warriors
  illyrians warriors14 ditë më parë

  kanuni i lek dukagjinit esht ne fuqi akoma. hekuran billa i shpetoj ligjit anglis ligjit shqipri por jo dukagjinsve e vran ne mes te tiranes

 • Robert Berisha
  Robert Berisha14 ditë më parë

  Nan e dashur un jam nga kosova jam Katolik Kerko drejtesi deri ne pik te fundin vetgjykimi nuk asht zgjidhje ti ke humbur djalin dhe nese ben vetgjykim humb dhe veten Edhe nese nuk sbardhet sot do ndrrohet politika gjykatsi dhe do ti vij dita ketyre kriminelve kshtuqe qendro e fort Zoti te lasht shnosh e djali yt pushoft i qet ne Paqe

 • Emma Emma

  Emma Emma

  10 ditë më parë

  Un veten per femijet e humb e hakun pa marr se le

 • FIER I FIERI
  FIER I FIERI14 ditë më parë

  KJO ZONJE E NJOH SE KA PATUR DYQAN ME RROBAT TE PERDORURA 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪GJYNAH KORBA KJO .NGUSHELLIME E DASHUR ,ZOTI TEDHENT FORC.

 • Petrit Kozupa
  Petrit Kozupa14 ditë më parë

  Zot i madh ku jetojme Kjo familje kerkon ndihme , ku eshte Rama Berisha Meta qe bejne si palaço, perse more horra nuk shikoni dhe degjoni çfare ndodh ne ate vend. Sduhet te merni hah tek ata qe dushoni por tek ata qe e kane vrare per here te dyte

 • Luljeta Krasniqi
  Luljeta Krasniqi14 ditë më parë

  Ooooo zoti ti rujt men e kokes .ooo zot .🙏😭😭😭😭oo cfar nanet ee fort

 • Besa Besa
  Besa Besa14 ditë më parë

  O Zot pse pse pse me vra djalin e ri, a kane gjak keta njerez, qe marrin jete njerzish ,moter bonu e forte ,por per fat te keq ne vendin tone nuk ka per te pasur kurre drejtesi ,me udheheqes mafiose.

 • olly muha
  olly muha14 ditë më parë

  Ca Jan kta qyrrasha ropqira qe merren me te moshuar ...klysha kurvash

 • Xhem Lama
  Xhem Lama14 ditë më parë

  Shpirti te dhemb kur e dëgjon ketë nënë ! Drejtësi , drejtësi dhe vetëm drejtësi kërkon kjo nënë.. Veç kisha dasht te hjek termin "Kosovarë" sepse shumica e Kosovarëve ndiejn dhimbje për Florianin !

 • Ramadan Spahiu

  Ramadan Spahiu

  11 ditë më parë

  Shum te dhimsh me Kto Fjal te Nens Per ket Nan Kosovar Nta e Kurban Bajramit Nana krejt Jemi po Shka Me Ba Te mjerat Nana Kosovare Kush Ka Evlad E DYN Dhimbjen Mjer Aj Qe Ka Ba Ket Vrasje Nan Kosovre Ban Gajret ALLAHY Nan TE NDYHMOFT ZOTY JUNDYHMOFT TE ZXYTHVE SY YKA KRYUE ZOTY

 • Raimonda Proko
  Raimonda Proko14 ditë më parë

  Bravo moj grua e forte 👏

 • Raimonda Proko
  Raimonda Proko14 ditë më parë

  Vdekshin o zot te gjithe ata gjyqtare qe moren para dhe nuk denuan ata kriminela

 • Leda Mata
  Leda Mata14 ditë më parë

  Oh car dhimbje O Zot.Ah ju vraft ai Zot o plehra qofshi mallkuar😥😥😥😥😥😥😥😥😥

 • Ereni Erneit
  Ereni Erneit14 ditë më parë

  Burnesh

 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-Benz14 ditë më parë

  Per zoten tjem un ne vendin e ksaj familje kurr nuk ja fal gjakun. Oj moter dergoju haberet me kanun sepse kanuni kryn pun ne shqipri

 • Santi Santino
  Santi Santino14 ditë më parë

  Fillojeni nga prokurori u shkerdhefsha gjininè te gjithe prokuroreve dhe pushtetareve te tere sa janè pasi eshte e pamundur te mbyllet nje ngjarje e tille siç kan berè duke luajtur me dhembjen e shqiptereve ne pergjithesi pasi ky nuk eshte i vetmi rast qe prokurore e gjykates marrin para dhe mbyllin çeshtjet dhe hapin dyfish plaget e nje familjeje ne zi...Nuk falet gjaku ne familje sidomos te nje djali dhe ne atè moshe kaq te re..KURRÈ!!!

 • Silviooo Photography
  Silviooo Photography14 ditë më parë

  O zot ca bëhet kshu 😔😔😔

 • inax cr
  inax cr14 ditë më parë

  Djal tjeter ske jeta ska gjat duhet mo nji djal dhe ate ta kan marr kshu qe nen bou e fort merr nji kashallash qiu ropt se shteti jon nuk te zgjith gjo dhimbja jote shuhet vetem me gjak

 • DARI LIFTECH
  DARI LIFTECH14 ditë më parë

  po ky vend ka mar fund...vetem vetgjyqesi...ce do te jetosh

 • Elton Sakos
  Elton Sakos14 ditë më parë

  Si ka mundesi te vijne Kosovaret dhe te vrasin e te shperngulin shqiptaret nga shtepit e tyre????Dhe te zaptojne trojet tona??? Perse jetojne ne shqiperi???Dhe sjellin kaq sh krime, dhe ne duhet ti lirojme tokat e te parve tona atyre “kosovare “ Kjo eshte cmenduri-ne I ndihmojme ata na vrasin!!!!

 • Aterda Aterda
  Aterda Aterda14 ditë më parë

  NJI GJE ESHT KONTRADIKTORE KTEJ ISHTE I SJELLSHEM KTEJ VURI FLAKEN MAKINES 😕BERI BURG😕 SDI ZOTI FALTE GJYNAHET O BIR

 • Aterda Aterda
  Aterda Aterda14 ditë më parë

  ME THEN DREJTEN KJO HISTORI VJEN ERE SHTETI ATA I KA FUTUR KY SHEF POLICISE TA VRISNIN MEQE I DOGJI MAKINEN ,I PAHARRUAR DJALI,

 • Tijuana Mexico
  Tijuana Mexico14 ditë më parë

  Turp policia turp drejtesia turp kuvendi ,njejt si n ks si n’shqiperi

 • Rali Milano
  Rali Milano14 ditë më parë

  Kallashin ne kra zoj edhe merri para

 • Florida Fejzaj
  Florida Fejzaj14 ditë më parë

  ELHAMDULILAH Allahu u dhente jet e shendet e force ta kaloni kte sprov te madhe .Allahu u dhente xhenetin firdeus ne boten tjeter

 • Anja Dr
  Anja Dr14 ditë më parë

  Spartak mos e harro sonilen duam te dime si po vazhdon si do perfundoj

 • Giorgia Nita

  Giorgia Nita

  14 ditë më parë

  Aman ste ze gjumi per Sonilen .

 • Ilirjan Grabolli
  Ilirjan Grabolli14 ditë më parë

  Mjer njerzit e shkret, nuk I lejojn te jetojn ne hallet e veta. Ja marrin jeten kot per kapriqo

 • Luiza Luiza
  Luiza Luiza14 ditë më parë

  Nuk mjafton vetem kaq duhet te ket estime dhe te dénohen kriminelet. Por ti i vetem nuk e ben dot o spartak. Bej kujdes se veq kur te gjendesh dhe ti i vrar aksident alisht sepse shteti vret ata qe zbardhin te vertetat. Qofsh me jet spartak . Ruaj koken sepse puna jote qe ben te rrezikon koken.

 • toto riina
  toto riina14 ditë më parë

  Ne shqiprin e mjere nuk ka paqe Te vrasin te Therin pa patur shkaqe

 • ela ela
  ela ela14 ditë më parë

  BRAVO NENE HEROINE DHE UNE DO E KISHA BERE KETE DHE JO VETEM ATI KIR PLEREN FTYR ARDHUCKA PO GJITHE FAMILJE E BEHN BURGUN PO E BEHNE TAMAM PO DUHEN NGRIT GJITHE POPULLI NE PROTESTE PO E FUSIN NE BURGE KETE NENE SE GJYQTAR ET JANE KRIMINELI PER, ASNJE MOTIV NUK MUND VRITEJ SKA TE DREJTE ASNJE TI MARI JETEN ASNJERIUT OH ZOT SI SHOF DOTE FOTOT E DJALIT 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭💔

 • Albanian Alban
  Albanian Alban14 ditë më parë

  Mos deksh ti pa i pa ka Han dhe at pisa

 • EmLu
  EmLu14 ditë më parë

  Te shkretat nana shqiptare sa kan vujt e sa vujn😭😭😭😭.

 • GACHA_TV A
  GACHA_TV A14 ditë më parë

  Bravo tqoft, kurr mos e fal gjakun e birit

 • linda Dedja
  linda Dedja14 ditë më parë

  Do na vere amerika drejtesi 😂se keshtu na thot juri o pika popullit shqipe qe i bojne komplimente kesaj jurit dhe e besojne ato kane interesin e vet po nuk i pikoi shiu te bacja vet sta fishkellejne fare o popull shqipe bashkohuni te gjithe bashke se vetem ju e rregulloni ate vend duke qene te bashkuar

 • Giorgia Nita

  Giorgia Nita

  14 ditë më parë

  Ke te drejt. Asnji nuk na ndihmon ne , vec la bla

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra14 ditë më parë

  O spartak te pergezoj je fiks ne gjurmet e asaj qe te dha nje ndihmes per kte profesion aida shtino, ah moj nen e nderuar vec vetgjyqsia te ben pun

 • CHIPMUNK Checkmate

  CHIPMUNK Checkmate

  14 ditë më parë

  E Vetmja gje qe s'me pelqen eshte muzika. Sikur po ben dokumentar per natyrën .