N'fermë: Tea Trifoni zbulon të dashurin; a ka ndodhur puthja mes tyre? "E Diell" 18 Korrik 2021

"N'fermë"

Sezoni 2-të, episodi 7-të

Autor: Ervin Kurti

Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi

Vendndodhja: "La Fattoria Agro Farm", fshati Farkë e Vogël, Tiranë

Realizimi televiziv: "Barraka Production"

Të ftuar:

1. Elhaida Dani - Këngëtare
2. Tea Trifoni - Ish-konkurente "Për'puthen"
3. Renada Caci - Aktore "Portokalli"
4. Adhurim Demiri - kantautor


Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Aleksander Bregu
  Aleksander Bregu4 ditë më parë

  Ylli aty esht ajo nena

 • Albert Kodraliu
  Albert Kodraliu8 ditë më parë

  Tea do te kisha marr per nuse

 • Berti Hg8
  Berti Hg89 ditë më parë

  Sa rendesi u jepni ktyre te perputhen per mendimin tim kto jo 0 po me minus plera llumi shqipris me vjen keq qe keni perzier elihada danin me kte llum

 • Anife Jeshili
  Anife Jeshili9 ditë më parë

  Tea sa te shkon shamia si myzeqare puro, je super goc ,,, yll

 • agim jahja
  agim jahja11 ditë më parë

  #Po, mbas mullarit t'barit ka ndodhur ''puthja'' e tyre, mu per/midis "t'BALLIT"!!!#-----

 • alex toma
  alex toma11 ditë më parë

  Merr armet e luftoni turqit

 • Amina Arapi
  Amina Arapi11 ditë më parë

  Elhajda it ma ke ven emrin mua dy elhajda😂🤣🤣💋💋😍😘🤣🤣

 • hopa topa
  hopa topa14 ditë më parë

  Tea me rosa e lepuj...fiks kolonjare

 • Eli Elii
  Eli Elii14 ditë më parë

  Ka shku tea ne fshat me ore floriri tu punu ne are

 • Migena Zyka
  Migena Zyka14 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍

 • Denisa Zhezha
  Denisa Zhezha14 ditë më parë

  althe.info/home/NRCyQBdRIvp4Nt7Z0Vu-yQ.html

 • Aurel Shinko
  Aurel Shinko14 ditë më parë

  Minuti 32 lot 😂 Marjana mos vdeksh kurr 😂

 • Arlind Shehaj
  Arlind Shehaj14 ditë më parë

  Emisioni me i bukur

 • Sali Rerza
  Sali Rerza14 ditë më parë

  Je nje perle me nje ze te mbrekullueshemmoj vajze qe mundohesh te mjelesh lopen

 • Sali Rerza
  Sali Rerza14 ditë më parë

  Na kenaqet me kete emisjon

 • Elda Cyci
  Elda Cyci15 ditë më parë

  Brava tea sa te Shkon dhe Shamia ne koke je shum e mir lun ai qe do te mari

 • Elda Cyci
  Elda Cyci15 ditë më parë

  Shum popudhore tea brava edhe ta mari burin nga fshati e perbadhon 👏👏👏tea

 • Elda Cyci
  Elda Cyci15 ditë më parë

  Tea shum brava din te tjera leshin 😆😆😆

 • Eli Aldi
  Eli Aldi15 ditë më parë

  Qepa bahet bisht si bishiti I flokeve e jo si keto qe sdine ta bejn

 • Zana Zana
  Zana Zana15 ditë më parë

  Me i bukuri emisjon neder kohera

 • Laureta Fejzullau
  Laureta Fejzullau15 ditë më parë

  Elhaida❤️

 • Leticia Leti
  Leticia Leti15 ditë më parë

  Hahaha Elhaida. Me shkriu duke qeshur

 • Perjana Ibrahimi
  Perjana Ibrahimi15 ditë më parë

  Elhaida shume e thjeshte, e bukur, e talentuar. Vajze per tu marr shembull. Sa e mire ajo nena 😍😍

 • convict convict
  convict convict15 ditë më parë

  Ske me gjet kurr si bearti

 • User3214
  User321416 ditë më parë

  Mese dakort me shkryesit krahasojne divat e televizionit shqiptare me nje baxhelle mashtryese si tea ,turp .

 • Anna Mirela Paloka
  Anna Mirela Paloka16 ditë më parë

  Tea shkelqen si gjithmon 💫💖💖💖💖💖🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 • Eri Kola
  Eri Kola16 ditë më parë

  38:47 tu la leshin e tu bo muhabet leshi 😜

 • Albin Senka
  Albin Senka16 ditë më parë

  O kare je dhe nga fshati jane shpende pulate jo kafshe

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai16 ditë më parë

  Tea mjer ai që merret me ty

 • Alma Janko
  Alma Janko16 ditë më parë

  Na u be kjo tea sikur me qene ndonje person i rendesishem

 • Barabara mateos Mateos
  Barabara mateos Mateos16 ditë më parë

  O debil, pse thua cfare jane keto kenge fashizmi, injorance

 • Tila Meta
  Tila Meta16 ditë më parë

  Sa komente negative.. Ky emisjon na kenaq

 • Katerina Aliaj
  Katerina Aliaj16 ditë më parë

  Nena ,ose gjyshja qenka Flori❤️

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj16 ditë më parë

  Adhurim Demiraj sa kohe pa e pare.Nostalgji per muziken e tij

 • Kledi Subashi

  Kledi Subashi

  13 ditë më parë

  Pp*9

 • M.H
  M.H16 ditë më parë

  Më pëlqen shum ky emisioni. Na kënaqët.

 • MM Di
  MM Di17 ditë më parë

  Kjo elhaida na e shpifi na e neveriti te lopa ben xhasme sikur ka frik ik mi se je me lop se lopa

 • Serme Vodha
  Serme Vodha17 ditë më parë

  Me lot kam qesh me lopen🤣🤣🤣🤣🤣

 • M M
  M M17 ditë më parë

  Na clodhet trurin na kenaqet Ija flori Marjana me muhabetin e saj qe na ben te qeshim faleminderit

 • Mirela Lela
  Mirela Lela17 ditë më parë

  Marjana dhe te tjeret jeni 🌟🌟🌟🌟

 • LAORETA PICI
  LAORETA PICI17 ditë më parë

  🤩🤩🤩👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Riss.
  Riss.17 ditë më parë

  Super artiste Elhaida dani ju t topit mereni akoma me kte baxhellen tean se kujt i plasi kan e ka kjo t dashur.

 • Marie Merkuri
  Marie Merkuri17 ditë më parë

  Tea gjithemone ⭐⭐⭐⭐⭐🌻🌻🌻🌼🌼🌼🌼🌷🌷🌷🌷😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Estela Subashi
  Estela Subashi17 ditë më parë

  na kenaqe moj Mariani

 • ledjon ledjon

  ledjon ledjon

  12 ditë më parë

  brav shum mir beni te mesohen edh ne punet e fshatit se po spunuan fshatare qyteti vdes per t ngren ky esht raliteti 😂😂

 • Elda çela
  Elda çela17 ditë më parë

  Tea yll si gjithmonë

 • elena elena
  elena elena17 ditë më parë

  Te isha une ne vendin e Marjana Kondit, Elhaida Danit, Renates etj, s'do e pranoja fare ftesen. Kane vite e vite eksperience ne ekran, dhe keta legenat e Topit shkruajne titullin vetem per nje cope mashtrueseje te ndryre qe s'ja vlen as ta ndy gojen duke ja permend emrin asaj baxhelle 5 lekshe

 • Nikolina Sade
  Nikolina Sade17 ditë më parë

  Shalqiri?? Tea di te flasesh si Lushnjare. Sa per titullin e puntates o njeres putanlleku mashtrimet dhe ipokrizia sot zene vendin e pare ne shoqerine shqiptare

 • Denisa Ferhati
  Denisa Ferhati17 ditë më parë

  Teaaa je dashuriii 🥺😍😍

 • Elisabeta Hoxhaj
  Elisabeta Hoxhaj17 ditë më parë

  Jo mua ore po sharqirin 😂😂😂 Tea lot je 😂❤️

 • Diletta Bellini
  Diletta Bellini17 ditë më parë

  Barku Teas left the chat 😂

 • Kei Kei
  Kei Kei17 ditë më parë

  Elhaida ,je shume e mire e zgjuar ,lume ai burre qe te merr ty .

 • Violeta Lami
  Violeta Lami17 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Ada Emilio
  Ada Emilio17 ditë më parë

  Po kjo ku vete me taka te mieli delet 🤣🤣🤦🤦

 • Djana Lari
  Djana Lari17 ditë më parë

  E fshati ka pune po ashte i bukur e adhuroj fshatin

 • Djana Lari
  Djana Lari17 ditë më parë

  Pse shani mor njerez te gjith kan personalitetin e vet me pelqen shum emisioni

 • Nela Senja
  Nela Senja17 ditë më parë

  Te 💩ne titull qe keni vene

 • Linda L
  Linda L17 ditë më parë

  Yll je Tea, e gjithanshme!!🌹💫

 • Kati Llapushi
  Kati Llapushi17 ditë më parë

  Tea zuri bukën me gjith ato thonj 😂😂😂😂🥴🥴

 • Toto loku
  Toto loku17 ditë më parë

  Kjo Tea as nje jave nuk e shtyn dot pa Dashnor 😆

 • nadire dervishi

  nadire dervishi

  15 ditë më parë

  Qqaa

 • Dona Fusha
  Dona Fusha17 ditë më parë

  Tea 🌟

 • EmLu
  EmLu17 ditë më parë

  Edhe bostani ka qare me lot nderkoh qe e ndante tea medet halli

 • Manou Firmo
  Manou Firmo17 ditë më parë

  Tea si lope

 • Linda L

  Linda L

  15 ditë më parë

  I hengsh mutin

 • Monda Melo
  Monda Melo17 ditë më parë

  Tea si gjithmonë yll e thjeshtë e ëmbël paç një fat të mire.

 • BONA KEVIN
  BONA KEVIN17 ditë më parë

  Elhaida me lopën duke e mjel qumështin e kurse renada duke kapur ndonjë dele për ta mjel qumështin 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Bruno C
  Bruno C17 ditë më parë

  Jeni shume fallco.

 • Diana Naikolli
  Diana Naikolli17 ditë më parë

  Elajda sikur po i ve oturakun😂😂😂😂😂😂

 • e
  e17 ditë më parë

  O elhajda le nom prz te rroft kenga

 • Anxhi B
  Anxhi B17 ditë më parë

  po jo me vaj ulliri me vaj kikiriku

 • Anxhi B

  Anxhi B

  17 ditë më parë

  @klinton bekaj si nje her e ne nje koh

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  17 ditë më parë

  @Anxhi B ×××):dhe ti ndegjo mir cdo her dhe ne cdo koh

 • Anxhi B

  Anxhi B

  17 ditë më parë

  @klinton bekaj hapi veshet mir tha nje her dhe nje koh 🤪

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  17 ditë më parë

  ×××):🖐vaj i ullirit eshte me bollek

 • Maria Vangjeli
  Maria Vangjeli17 ditë më parë

  Shaqiri😂😂😂 cfare flet o tea cfare flet

 • Stop TheBullshit
  Stop TheBullshit17 ditë më parë

  Pordhet e Elhaida Katundares ne kulm nuk di ca eshte paja...Elhaida kengetare mese normale qe merr vlera vetem sepse Shqiperia eshte nje vend ku niveli kulturor eshte 0 dhe tallavaja lulezon

 • ida sagichnicht
  ida sagichnicht17 ditë më parë

  Nena respekte te rujt zoti

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani18 ditë më parë

  Marjana me kujtove fshatin Tim Shtish tufin buk jo djath po gjiz domote voj ullini None e paç jeten e gjat Elhajda shum e mir Respekte die per te tjeret

 • Ylber Lalaj
  Ylber Lalaj18 ditë më parë

  Sa emisijon i bukur ta din edhe vipat sa pun ka fshati te pakten nje dit .

 • Hana Hanna
  Hana Hanna18 ditë më parë

  ❤Tea❤

 • Amelia Reka
  Amelia Reka18 ditë më parë

  Titulli i kesaj ne ferme vetem me perputhen 😒😒😒😒😒😒

 • Amelia Reka

  Amelia Reka

  17 ditë më parë

  @Jona& Eriola 👍👀👀👀👀👀

 • Amelia Reka

  Amelia Reka

  17 ditë më parë

  @Tan Nat 👍👍👍👍👀👀👀

 • Tan Nat

  Tan Nat

  17 ditë më parë

  E Kane fajin ndjeksit,sa me shume ndjekes te kene aq me shume rendesi u japin

 • Jona& Eriola

  Jona& Eriola

  17 ditë më parë

  Amelia Reka perputhen e ka feshi krejt shqiprim! Gjdo kund gjinden si biber!🙄😀😀

 • Matias Kastrioti
  Matias Kastrioti18 ditë më parë

  Tea yll 💫💥🌻🌻🌻

 • Adi Veizaj
  Adi Veizaj18 ditë më parë

  Me syze milet lopa

 • Ledjan ledi
  Ledjan ledi18 ditë më parë

  Me Gucci tu mjel delet 😆😆

 • perie goxhaj

  perie goxhaj

  17 ditë më parë

  aman se ta shpif kjo prz me cizme kjo t fshij stallen e fryr nga fytyra o zottt i madh mbaju mendjen edhe delet u fshehen nga kjo me buzet si vic

 • Elena Hekurani
  Elena Hekurani18 ditë më parë

  Po qe qenka goc fshati ti Tea 😂😍 dhe Elhaidaa dashuri 😍😍

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku18 ditë më parë

  Shiko vetëm tea sa e thjesht pa syze ,po ato mendjemadh han bukë me syze dielli

 • Lule Hasa

  Lule Hasa

  17 ditë më parë

  @Sh R lloj llk

 • Kle

  Kle

  17 ditë më parë

  @Su Pr👏🏻

 • Su Pr

  Su Pr

  17 ditë më parë

  @Kle varet te njeriu jo 100%. Jam lindur e rritur ne fshat e pastaj kam levizur drejt Tiranes dhe se kam ndjere veten kurre ndryshe apo me te paragjykuar. Njerez me mendje te ceket gjen kudo por sigurisht qe zonat me rurale kane me teper probleme.

 • Kle

  Kle

  17 ditë më parë

  @Su Pr normalisht qe ka gjithandej, POR fatkeqsisht, ndonese as un skam dashur ta pranoj, ne zona rurale jane shume me paragjykues prej injorances. Aq kan pare aq dine thuhet, por njeriu duhet ti kuptoj limitet.

 • Su Pr

  Su Pr

  17 ditë më parë

  @Kle po keto jane specie qe mendojne keshtu. Keta tipat i gjen dhe ne mes te Tiranes. Nuk e di ai qe pervecse funksion estetik, syzes si funksion kryesor kane mbrojtjen e syve.

 • xhensjana malkaj
  xhensjana malkaj18 ditë më parë

  Sa e bukur dhe embel je ti Tea

 • Hana Hanna
  Hana Hanna18 ditë më parë

  I love you Tea

 • Elifara Havalja
  Elifara Havalja18 ditë më parë

  Ca titulli 4.5 personazhe keto shkruajn vec Tean wtf

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri18 ditë më parë

  🤩🤩❤️🤣🤣👏👏👏👏👏

 • Leonard Bega
  Leonard Bega18 ditë më parë

  Me pelqen emisioni me baxhella(Tea)

 • Lila Q

  Lila Q

  17 ditë më parë

  I njeh baxhellat mir to se ashtu e ke mamin

 • Leda leda

  Leda leda

  17 ditë më parë

  sa njerez te trashe po ti gocave si ajo u lepin kepucet

 • Elena Hekurani

  Elena Hekurani

  18 ditë më parë

  Po ti Leonardo cfar je qe sheh bacellat e komenton lind pyetja

 • F.B Sing Tube
  F.B Sing Tube18 ditë më parë

  Sa gjynah je o Shqiperi!!!!! Nje super Artiste si Elhaida Dani merr pjese ne kete puntate dhe shiko titullin!!! Ka marre fund Shqiperia, perfundimisht! Eshte bere llum cdo gje!!! 😬

 • convict convict

  convict convict

  15 ditë më parë

  Shum e vertet

 • Helian Pro

  Helian Pro

  17 ditë më parë

  Ke te drejt ne kendveshtrimin tend,por mos i mer te gjitha me kaq seriozitet! Nuk u be hataja!

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  17 ditë më parë

  ×××):🖐mir e ke po dhe Elhaida Dani eshte sikur vajzat tjera pse ka marr pjea ne Eurovizion ose ka jetu jasht te gjitha jan💎

 • gloria

  gloria

  17 ditë më parë

  Po se eshte budallaqe ajo sja ka fajin njeri...e ke pare Elvana Gjaten te marr pjese ne keto budalleqe? Elhaida Dani fitoi ne Itali po sberi asnje hit ne Itali, se njef me njeri

 • Naxhije Korreshi

  Naxhije Korreshi

  18 ditë më parë

  Mariana jenjèzoj emadhe mosuplashkurr jetgjat jylll❤

Faqja Tjeter