Vjehrra i keqtrajtonte vajzën, detyrohet ta dorëzojë në befotrof. Apeli i nënës:Më ndihmoni ta gjej

Një nënë e dëshpëruar kërkon të marrë informacione për vajzën e saj, që e kanë dhënë para 25 vitesh për birësim, pa dijeninë dhe pëlqimin e saj. Lejmone Jahaj mes lotësh pohoi nga studio e emisionit, ku ishte së bashku me djalin e saj se vjehrra e keqtrajtonte vajzën, në atë kohë vetëm 3 vjeçe (nga martesa e parë), ndërsa u detyrua më pas ta dorëzonte në Shtëpinë e Fëmijës në Vlorë. Mes dhimbjes dhe ankthit, 50-vjecarja tregoi jetën e saj të trishtë dhe arsyet që e cuan në “braktisjen” e vajzës
15 mars, 2017

Komente

 • Melek Strica
  Melek Strica11 ditë më parë

  Jam e shokuar nga njerezit e burrit nga nena e Limones dhe nga adaptimi i kesaj vajze. Uroj qe kjo vajze te jete mire dhe i uroj me te miren per te.

 • Dhata X
  Dhata XMuaj më parë

  Ku mund te shoh pjesen e dyte? A u gjet Matilda ?

 • Hate Hajdari

  Hate Hajdari

  13 ditë më parë

  Kur mud ta shohim pjesën ku nëna merr kontakt me matilden

 • Noar Iseni
  Noar IseniMuaj më parë

  Je shum e shtrenjt por nje gabim te ju grat e shqiperis si qohen nje femij neper befotrofa etani e lypni sikur nena qe eka femin n zemer askujt si dhimbset me shum.

 • Nasie Leba
  Nasie LebaMuaj më parë

  99ijj

 • Lulvera123 Mavraj123
  Lulvera123 Mavraj123Muaj më parë

  Ashtu duhet te respektohet Nena se edhe ty te respekton Allahu se Nena esht gjeja ma e shtrejt ne bot

 • fitore isufi
  fitore isufiMuaj më parë

  o zot bashkoje. me qiken e vet kit nan zot runa pej njezve uligen po qiti njerz e ati burri legena. kush jan mus tanin gjidh kot vujte🥲🥲🥲🙏

 • Enkeleda Hasa
  Enkeleda HasaMuaj më parë

  Rastesisht sot po shkoj kete histori te tmerreshme o zot sa e vuajtur kjo nene zoti te bekofte e uroj qe ta kesh gjetur vajzen 😭😭😭Sa ke vuajtur o zot de tmerreshme 😭😭😭😭😭

 • felleza ismail
  felleza ismailMuaj më parë

  Shum e dhimshne kjo histori zoti tju bekoi te ini mire meshendet e mos u dorzo se 1 dit do e gjesh vajzen

 • Vokshi Semiha
  Vokshi SemihaMuaj më parë

  Te denohet me gjyq kush i ka dhen firmen fallco

 • Vokshi Semiha
  Vokshi SemihaMuaj më parë

  O Zot ata njerez se e kan trajtuar keq mos paste hajer

 • hanife krasniqi
  hanife krasniqiMuaj më parë

  oh zot e mjera ajo gru per shpirtin e saj zoti ska me lan as dheu mbrenda

 • mirjeta erdhi
  mirjeta erdhiMuaj më parë

  2

 • NA
  NA2 muaj më parë

  Tmer tmer, sa vuajn ca gra Shiptare😭

 • G Master
  G Master2 muaj më parë

  CA BAN INJORANCA OOOOO MJERË PËR FËMIJTË

 • Lela Rapaj
  Lela Rapaj6 muaj më parë

  Jo vjerr te jet.per fmin Tim ti ncjerr syt me thonj.o toke o ne grope.

 • aferdita adili
  aferdita adili10 muaj më parë

  O Zot ndimoj

 • aferdita adili
  aferdita adili10 muaj më parë

  Me vjen keq per Nene qe ka kaluar ket jet po ashtu edhe ma shum per vazen mendimi im esht kshtu nuk duhet te shkon as kun tjeter per veq Babait biologjik te miret ne pithe Babai se ai din te gjitha po ashtu ne qoft se nga ana tjeter e Bashkshortit jnan Pridi ne jet edhe ata duhen te miren ne pite nga Policija po ashtu edhe hallat edhe Xhaxha llart men fund Zoti ndimof se paske dern e xhenetit

 • lama katanoso
  lama katanosoVit më parë

  Po cpaskin qen ata mostra pupupu atyre zdi si doju dal shpirt per gazep

 • ama aba
  ama abaVit më parë

  Si perfundim e ndihmoi njeri per ta gjetur vajzen???

 • Dorela Xhani
  Dorela XhaniVit më parë

  Zoti i bashkoft

 • V. C.
  V. C.Vit më parë

  Vjehrrat ne shqiperi jan te poshtura shum jan te kqia don me ti hjek prej doret fmin pse jan te poshtura shum edhe vet kam me shkrua jo dy fjal ne gazet cka me kan ba edhe mua

 • Zyra Lapi
  Zyra LapiVit më parë

  Zoti e vraft kedo qe mundohet te hyj ne jetet e te tjereve a keni zemer a e keni frig zotin diten e gjykimit nuk ka shpitim per ju

 • Znnn Zkkk
  Znnn ZkkkVit më parë

  Mua nje gje me cudit pse te rrin djemt me nenat e tyre kur martohen

 • Znnn Zkkk

  Znnn Zkkk

  2 muaj më parë

  @EDEN eden ke shum te drejt 💖

 • EDEN eden

  EDEN eden

  2 muaj më parë

  Rrine me nenat per shkak te mentalitetit te qelbur qe kemi.Mire qe rrine por dhe i perkrahin dhe e ven gruan ne fund dhe kjo i jep zemer vjehrrave ta shkelin nusen me kembe dhe jo vetem ato por ka dhe kunata qe bejne ligjin vetem se nena e tyre komandon ne shpi,dihet qe nenat mendjen e cupave marin,nusen se perfillin. Burrave tane u bie burreria kur u thone njerzit e vet qe te komandon gruaja ty. Ata se kuptojne qe nuk quhet komandim por bashkepunim ,te shkuarit mire qe familja te ece para

 • Desi Flaka
  Desi Flaka2 vjet më parë

  Zonja evis beni cmos te gjeni cupen e asaj zonjes sa gjunah zoti e ndihmoft ta gjej cupen sa me par se po qajm bashk me zonjen na e keputi shpirtin 😭😭😭😭😭😭😭

 • Esmerald Elmazaj
  Esmerald Elmazaj2 vjet më parë

  Histori e temerrshme ishalla e ke gjetur vajzen moj zemer se e paske dhimbien deri ne palc

 • Voci Manushi
  Voci Manushi2 vjet më parë

  E tmershme 😭😭 Kjo histori duhet te behet film qe ta shohin e ta degjojne ata baballare injorante 😭😭😭😭😭 jame shume e prekur nga kjo ngjarje e histori e vertet.

 • Diana U

  Diana U

  25 ditë më parë

  Jam shume e prekur nga kjo ngjarje per ket nene do zoti te takoj vajzen

 • Voci Manushi
  Voci Manushi2 vjet më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • xhilda jonuzaj
  xhilda jonuzaj2 vjet më parë

  Nuk kam fjale, une per femijen tim vras jo ti bindem kafsheve ne kurriz te femijes tim.Tmer.

 • Tina Dubois
  Tina Dubois2 vjet më parë

  Moj ju vjera kurva mos i trajtoni nuset edjemeve keq se nje dite do tju djegin nga posht,me falni per shprehje se dhe maman time nuk e lente vjera te laheshe sa dhe morat po i dilnin qe ju djekte varri,por mamaja ime ishte budallaqe se te isha une ja kisha mar fustanin ja kisha vene ne koke,prandaj ju kurva vjera mbylleni gojen uleni koken ne qoftese do te rini me djalin dhe nusen vjer putana kurva.

 • Marsela Dine
  Marsela Dine2 vjet më parë

  Behu e fort zonje dhe mos u dorzoni

 • amore in lontananza amore infinite
  amore in lontananza amore infinite2 vjet më parë

  Njerzimi i lig nuk zhduket kurr ne zemrat e gjith popullit shqipetare. Njerz o popull ndryshoni per te miren tuaj jo per te miren e fshatit gjitonit vellezerve motrave e krushnjive i fshini keto tradita te liga vet vrarse .njeriu 1her lind nje her martohet e 1 vdes jeta esht e cdo kujt jetojeni cdo dit sa me mir dhe me bukur

 • ntinos_yt 12
  ntinos_yt 123 vjet më parë

  Po e kish mar dreqi e kish henger vjerren moj e shkret.jo te jepja vajzen per qef te vjerres.o zot i madh cfar sna degjojn veshet

 • Llambi Nasi
  Llambi Nasi3 vjet më parë

  Dua te theksoj zemërgjerësine e Zonjës Nexhi, pa perjashtuar asnjë moment profesionalitetin e saj, sepse ne shqiptareve na ndodh shumë rrallë që të ndjekim këshilla te tilla që nuk mbushen domosdoshmërisht nga xhepi i mbushur per shkak të profesionit. Ka shumë raste ne 'Me zemer te hapur' qe s'mund t'i zgjidhim, qofte nga ana sociale dhe institucionale, por theksoj qe ne te gjitha rastet, nevojitet: 1. Ekukata, 2. Dashuria e pashmangshmgshme per lidhjet e marrëdhëniet, 3. Sinqeriteti e ndërgjegjja e paster per cdo deklaratë. Me shumë respekt per emisionin tuaj...

 • Benedete Gjergji

  Benedete Gjergji

  Muaj më parë

  TMERR

 • Benedete Gjergji

  Benedete Gjergji

  Muaj më parë

  KUUURRE DITE MOS PAFT KUSH NENEN ME FEMIJEN E NDAN. S KA KRIM ME TE MADH DHE DHIMBJE PER FEMIJEN PA NENE DHE NENES TI MARRI FEMIJEN. TMEERR

 • mira

  mira

  Muaj më parë

  Jam cendur kam car me shpirt kur e kam ndigjur ooo zot sa efort kjo nane zot jepi forx edurim e ta gjej vajzen e vet

 • Viola Vuka
  Viola Vuka3 vjet më parë

  avokatja thote qe shteti mbron interesin e qytetarit! !!😣😣😣ne per kete vuajme se skemi shtet. ..

 • Nevila Cullhaj
  Nevila Cullhaj3 vjet më parë

  Po moj zonj keta nuk jan njerz se njerzit shikon dhe qent. Po keta schifosi

 • Kosovare Kramoviku
  Kosovare Kramoviku3 vjet më parë

  Esht dal pjesa tjeter e kesaj historije

 • moza Bucaj
  moza Bucaj3 vjet më parë

  uaaa sa keq kam pasur nje vjerre te shkelqyer zoti ma morì dhe nga njeher zoti ben gabime merr vjerrat e mira dhe le te rrojn vjehrrat shtriga vdekshin deri neser

 • Erlisa Nushi
  Erlisa Nushi3 vjet më parë

  Ka mundesi te dim se ka te reja nga kjo histori?

 • Mirfila Kamberaj
  Mirfila Kamberaj3 vjet më parë

  😢

 • EDstaffer07yutu
  EDstaffer07yutu3 vjet më parë

  Behu gjalle matilda gezoje kete nene qe ste ka braktisur kurre .gezoje dhe jeto jeten tende

 • Giulia Mecani
  Giulia Mecani3 vjet më parë

  e vertet mbase sishe e pjekur po kur u poqe pse nuk e kerkove po ekerkon tani 30 vjece un si nen nuk ta fal as ty pa leri justifikimet nena eshte ulkonj per femijet kishe kohen tende ta kerkoje jo mamaja jo babai zere se tekishin vdekur

 • Ruza Ruzuca
  Ruza Ruzuca3 vjet më parë

  E nderuara Z, Limone si ashtu i shum nderuari Nezir, ju prsh nga TETOVA, i lutem te madhit ZOT, qe sa me shpejt ta gjeni Matilden e te bashkohuni sa me shpejt, se edhe un me lot ne sy jam tu i ndigju, keta halle te renda, se edhe un jam nene, at vjeren tuaj i madhi ZOT e denoft ne te njejten menyr, respekt pa fund,

 • Hanke Hasula

  Hanke Hasula

  29 ditë më parë

  1¹¹

 • Erdes Mema

  Erdes Mema

  Muaj më parë

  ppp

 • Albana Piperi Viso
  Albana Piperi Viso3 vjet më parë

  Rastesisht degjova ngjarjen renqethese dhe shpreh keqardhje. Ne qofte se ceshtja nuk eshte zgjidhur do doja ti vija ne ndiheme kesaj nene duke i thene se ketu ne Greqi zhvillohet nje emisjon me shume sukses per keto ceshtje. Emisjoni quhet

 • sophía neef
  sophía neef3 vjet më parë

  Ufff o zot sa keq o zot ishallah e gjen ska dhimbje me te madhe😢😢

 • Orges Haliti
  Orges Haliti3 vjet më parë

  Ishalla egjene kjo grue vajzen evet

 • Μαριετα Φλουδα
  Μαριετα Φλουδα3 vjet më parë

  Uffffffffff aaaaaaaaa ozottt sa histori prekse gjunf nuk di cte them lotet po me bjen 😭😭

 • Dardan Al
  Dardan Al4 vjet më parë

  E tmereshme e tmereshme, ju shplafte mortja o race e ndyre. Djale djale behu burre I forte ne krah ne nenes. Nene nene vendin e zotit ne toke ke zene.

 • Erald Buba
  Erald Buba4 vjet më parë

  PSE u nda nga burri I pare

 • Erald Buba
  Erald Buba4 vjet më parë

  O zot I paska vdekur dhe nje djale sa gjynah

 • Erald Buba
  Erald Buba4 vjet më parë

  Po djali PSE rri si guag

 • Glori Gjana

  Glori Gjana

  2 vjet më parë

  Shume keq nji vjerre që keqe trajton nji femi e le pa gji e le pa ushqim e le te haje m e vetë femija

 • Alma Tabaku
  Alma Tabaku4 vjet më parë

  O zot sa gjynah sa e dhimbshme zoti te bashkoft me vajzen po ato njerzit e kqinj mos i lin pa denuar pa i lar hakun e vajzes dhe vuajtjet e tua 😢😢😢😢

 • Ilmi Duka

  Ilmi Duka

  4 vjet më parë

  Alma Tabaku

 • Arben Shkurtaj
  Arben Shkurtaj4 vjet më parë

  kjo nene qe vuane te uroje ta gjesh dhe keta njerez qe kane bere kete mekate te uroj nga zemera ta gjeshe sa me shpejte

 • NoraAlbo
  NoraAlbo4 vjet më parë

  Mbylle gojne bla bla bla moj lop avokate! kjo eshte ktu per ligh jo per kritika se si kan qene regullat sipas kanuneve ne shqipri. ashtu kan qene ende prindrit e saj ne ato koha ...idjotja. Prindrit te mi jane te lindur ne Amerik dhe kto gjera kan ndodhur me Amerikan qysh kohen vitet 60-70.Nena ime kishte nje shoqe Amerikane moshen 17 vjeqare. Ajo mbeti shtatzane dhe nena e saj e braktisi vajzen nje shtet jasht New York deri qe vajza e lindi beben dhe e fali per adaptim. Vajza pastaj u kthyer prap ne New York. Pse e hoqi vajzen? Gjeje qe eshte turp qe rethi mos te marin vesh qe eshte shtatzane . Kjo ignorante avokate ofendon per zakone qe femrat ne ato koha kan jetuar totalisht per moralin e tyre,familjes dhe miqve. Mbylle gojne moj lop dhe mos kritikoni njerzit qe nuk kan faje por rethi ashtu ka qene. Shiprija hala eshte nje shtet merapa gjithe shteteve te tjera...Eshte fakt.

 • DORI D
  DORI D4 vjet më parë

  Po kjo avokatia nga vjen qe e ka theksin kaq te cuditcem ?!

 • Kika Alda
  Kika Alda4 vjet më parë

  Oo zot tmerr ca ndodh kshu uuuaaa mallkuar qofshin ato njerez. Nga Bytha I dalti Shpirti atyre njerzve qe kan ber Kte gje.

 • Marinela Mecani
  Marinela Mecani4 vjet më parë

  Zonja avokate e tha mire qe kush e degjon kete ngjarje nuk ka ngelur pa lotuar me vjen shume keq per ate qe i ka ndodhur zonjes te shohesh vogelushen tende te keqtrajtohej ne ate menyre eshte nje dhimbje qe nuk kalon gjate gjithe jetes

 • alex toma
  alex toma4 vjet më parë

  Mos ka shku ne turqi

 • Mer Ita
  Mer Ita4 vjet më parë

  😪😪😪😪

 • milka lajthi
  milka lajthi4 vjet më parë

  Kam shume respekt per znj.avokate. Me pelqen shume menyra si flet dhe miresia qe percjell. Persa i perket nenes me vjen shume keq per kete ngjarje. Shpresoj ta gjejne sa me shpejt dhe shpirtit te saj ti kthehet qetsia

 • Bardhi Brahimaj

  Bardhi Brahimaj

  Vit më parë

  milka lajthi @

 • Ac Ab
  Ac Ab4 vjet më parë

  Oh shpirti po me dhem per ket Nane.....ja besoj uroj te ledhatoj sa me shpejt vajzen.

 • Ac Ab
  Ac Ab4 vjet më parë

  djalit te madh koh e gjat i ka pas shejat e pes gishtav te dores nga kunata qik dmth n'ftyr ska dit qe nuk qaj zoti osht i madh.

 • lela lela
  lela lela4 vjet më parë

  me vjen keq zonje ishalla e gjen gocen 😢😢

 • lela lela
  lela lela4 vjet më parë

  per mendimin tim kjo zonja mos te birsonte vajzen por tu ndante me at burre cop cop edhe mos te bonte femije per at burre I cili nuk e ka mbajtur si grua

 • lela lela

  lela lela

  4 vjet më parë

  kur i ka pa qe po abuzojn Me gocen e saj ajo te ikte nga ajo shpi edhe jo te birsonte vajzen e vet habiten

 • Amar Amra
  Amar Amra4 vjet më parë

  ti zonje shum i ke respektuar burin dhe familjen Sa me pak Respekt aq me e mir Do jesh

 • mira

  mira

  Muaj më parë

  Po shu.me e vertet

 • Laureta Kociu

  Laureta Kociu

  Vit më parë

  😪

 • Amar Amra
  Amar Amra4 vjet më parë

  femra te na ballkan jet ruges vendin e fmijut smundem me zon kerkush as buri. me ma bo mu dikush kshtu babai im e detyron at person te haj mutin e vet zoti i denoft kta njerez. nese me ofendon te ofendoj ska lidhje kush esht vjeri a vjera a buri as qe me intereson a i pelqen a jo .

 • Chucky Cheeses
  Chucky Cheeses4 vjet më parë

  E tmerrshme 😔😪

 • Aldi mafacebook
  Aldi mafacebook4 vjet më parë

  o zot sa e dhimshme😓😓😓

 • Thash Njeher
  Thash Njeher4 vjet më parë

  Sa gjynah sa paska vuajtur e shkreta,ishalla e gjen cupen.

 • Soni
  Soni4 vjet më parë

  Zonja Avokate jeni shume e nderuar.

 • Ana Sinani
  Ana Sinani4 vjet më parë

  Sa kam qar,me vjen shume keq uroi me shpirt ta gjesh Matilden.

 • sanije popovic
  sanije popovic4 vjet më parë

  Okuku ka gjidhca ne bot po cudi ner shqiptar marre per ata njerz Poti moj limone Ishalla e gjen eati djali qeke mety Ishalla eke me jet brravo Nezir mos e lesho nanen

 • Sotirika Sila

  Sotirika Sila

  Vit më parë

  @mari bravo ylli maraki juju lutem na tregoni per lle velle`+++++++++

 • Sotirika Sila

  Sotirika Sila

  Vit më parë

  @mari bravo ylli maraki A

 • Sotirika Sila

  Sotirika Sila

  Vit më parë

  @mari bravo ylli maraki juju lute a! Just

 • Sotirika Sila

  Sotirika Sila

  Vit më parë

  @mari bravo ylli maraki j

 • Esmeralda Bajrami

  Esmeralda Bajrami

  2 vjet më parë

  Zoti te ndimoft te bshkohesh me vajzen

 • Preng Cupai
  Preng Cupai4 vjet më parë

  duhet ta kuptoni, se ajo gruaja-greke qe doli ne telefon, ajo e ka te pumundur qe ti jape informatat e sakta nese ajo e ka marra ate vajzen e vogel, e ka shum te veshtir pas kaq vitesh t'iu tregoje per vajzen qe e ka rritur, edukuar, ndoshta eshte edhe e martuar, por nese nuk ja ka vere ne dijeni vajzez qe e ka marre ate si vajze e nje nene tjeter, ajo nuk mundet qe te tregoje te ''verteten'' pas kaq vitesh, sepse edhe ligji e denon penalisht, se ajo familje ka paguar per marrjen e asaj femije,,kaq budallenje jeni ju gazetar te kanalit qe nuk e kuptoni?

 • Anxhi Cani

  Anxhi Cani

  3 vjet më parë

  Iu

 • Anxhi Cani

  Anxhi Cani

  3 vjet më parë

  Preng Cupai i

 • Anxhi Cani

  Anxhi Cani

  3 vjet më parë

  Preng Cupai y

 • Vera Nikaj
  Vera Nikaj4 vjet më parë

  Me preku shum rasti i Matildes me intereson shum a e tskoj nena vsjzen

 • Val Mel
  Val Mel4 vjet më parë

  E shkreta nene vetem do te di ku e ka vajzen 😥e sdo ti padis ata Qe ja bene kete!! JO mos prano qoj te gjithe ne djall e burg edhe Zoti I denoft 🙏🏻 Ishalla e gjen vajzen🙏🏻🙏🏻🙏🏻😥

 • Zarife Shkodra
  Zarife Shkodra4 vjet më parë

  e dhimbshme kjo ngjarje ishalla do zoti e gjen vajzen

 • Mirfila Kamberaj
  Mirfila Kamberaj4 vjet më parë

  nuk kam fjal per ta shpjeguar se sa dhimbje po ndjej per kte nene nje tmerr i vertete

 • Udjfj Ffjjccjjc
  Udjfj Ffjjccjjc4 vjet më parë

  zoti te ndimoft moj nen e nderuar

 • Adfgg Rnrjrj
  Adfgg Rnrjrj4 vjet më parë

  pse po ndodh kshtu po thu zoja advukate po a di qe nuk keni shtet koropshun hej me ta hup fmin ja duhet me jav ngjall enver hogjen po shum me dhimesh moj na

 • silvia rizahi
  silvia rizahi4 vjet më parë

  Me vjen keq per vuajtjet e kesaj zonje i uroj qe nje dit ta takoi vajzen e saj

 • marina kona

  marina kona

  4 vjet më parë

  "Shiko ku ka arritur skrupoloziteti???" Dy here e perdore moj avokate kete fjale ne kuptimin e kundert qe ka! Skrupolozitet do te thote ndershmeri, drejtesi. Moj e ashtuquajtur avokate, kontrollo kuptimin e fjaleve qe perdor!!!!te vete ne mendje te turperohesh nga njohurite e cunguara??? Apo te eshte mbushur mendja qe je me e ditura, si te eshte mbushur mendja qe je me e bukura??? Je gjynah!

 • Kimete Krasniqi

  Kimete Krasniqi

  4 vjet më parë

  Nasibe Kosum. i

 • Nasibe Kosumi

  Nasibe Kosumi

  4 vjet më parë

  lojna per fmi

 • Bela Tozaj
  Bela Tozaj4 vjet më parë

  te denohen kreminelat!

 • Bela Tozaj
  Bela Tozaj4 vjet më parë

  te mallkuar te jene ata "perbindesh" kur te vij ora qe tu dal shpirti mos t'u dal te ulerijne.....

 • Bela Tozaj
  Bela Tozaj4 vjet më parë

  Me vin shume keq, deshiroj qe t'a gjesh vajzen nuk e di ,jam ne Greqi po munda te te ndihmoj dua te ndihmoj se jam vete nene.,sa per ata persona qe qe keqtrajtuan kete foshnje te vene ne djall!

 • Etmond Bala
  Etmond Bala4 vjet më parë

  o femra nena mos pysni prinder burr dhe askend mbi femijen tuaj vetem nje zot ka mbi femijen tuaj dhe as kush tjeter beheuni bisha per femijet tuaj

 • Shkelqim B odurir

  Shkelqim B odurir

  11 muaj më parë

  Ppp]]]]]l11111111111++q+qq1

 • Arxhira Martinaj

  Arxhira Martinaj

  Vit më parë

  P we

 • Leonora Dema

  Leonora Dema

  2 vjet më parë

  Odeta tlutem tregoni a ju gjet vajza ksaj zonje

 • Leonora Dema

  Leonora Dema

  2 vjet më parë

  Te dhemb shpirti me kte histori zoti te bashkoft zonj me vajzen😰

 • Suzana Saraci

  Suzana Saraci

  3 vjet më parë

  Etmond Balaji

 • Nikey Nicky
  Nikey Nicky4 vjet më parë

  aaa

 • A.V Vaes
  A.V Vaes4 vjet më parë

  Cfar tmerri..... Nuk kam fjale. ........ Kam shume respekt per djalin a saj, qe eshte ketu ne studjo, qe e ndihmon nenen e tije.. " Zoti " te mbrofte, , je nje djal i mrekullushem! ! Ju uroj fat dhe suksese me kerkimin e vajzes.....

 • Redon Allka

  Redon Allka

  3 vjet më parë

  A R v

 • Erion Hassnaj
  Erion Hassnaj4 vjet më parë

  o zot ishallah te ndimon dikush edhe bahshkohesh me vajzen 😓

 • Elushka29
  Elushka294 vjet më parë

  Shume e prekur nga kjo histori, shpresoj ta gjej sa me shpejt vajzen, nje nene e fort dhe e mbrekullushme

 • Muj Drenica

  Muj Drenica

  4 vjet më parë

  elushka29

 • Tony
  Tony4 vjet më parë

  sa e dhimbshme e gjith kjo jet e ksaj Zonje plot vuajtje

 • Louis Gate 7

  Louis Gate 7

  4 vjet më parë

  rrengjethese, as hasmit mos i rente. uroj ta gjeni sa me shpejt

 • Metal Tekle

  Metal Tekle

  4 vjet më parë

  E shkreta nene

 • Tony

  Tony

  4 vjet më parë

  Amin shoku Amin

 • vlora Pllana

  vlora Pllana

  4 vjet më parë

  toni shum respkt per ket zoj dhas zoti e gjen vajzen

 • Afrodhiti Oxa
  Afrodhiti Oxa4 vjet më parë

  shum shum na preku kjo histori e vertet turp vjerres shtrig

 • Dardan Al
  Dardan Al4 vjet më parë

  Ty djale zoti ta befte mbare jeten, qe I rri nenes prane.nene nene vendin e zotit ne toke ke zene.Turp edhe per dajat teze qe nuk pyeten per gjakun e tyre.Krim qe ata njerez te ligj si vjera etj zoti I denofte.

 • Gafur Spahiu

  Gafur Spahiu

  3 vjet më parë

  @Mire Kashnjeti 5jfsl

 • Mire Kashnjeti

  Mire Kashnjeti

  4 vjet më parë

  o zot pse jerzit i kurthojn gjerat kur zoti ju ka dhen jeten per te jetuer mir.!?

 • Girasole Notte
  Girasole Notte4 vjet më parë

  e te merrshme cfar storie (mendova se ndodhte vetem ne film e..............

 • Shazimete Cami

  Shazimete Cami

  4 vjet më parë

  Girasole Notte me vjen keq

 • aris markos

  aris markos

  4 vjet më parë

  sa edhimbshme kjo histori

 • peli pel
  peli pel4 vjet më parë

  evis jeni nji emisionin me zemr te hapur pr mrekulli dhe kam rrespek pr ju

 • Miranda Gace
  Miranda Gace4 vjet më parë

  Te them te drejten me drithet mishi kur e degjova kete zonje i uroj qe sa me shpejt ta gjej vajzen i uroj te gjithe te mirat

 • Kimete Krasniqi

  Kimete Krasniqi

  4 vjet më parë

  selina Shala

Faqja Tjeter