Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • elton toci
  elton toci4 orë më parë

  Çapaçulet e lagjes do behen politikesha qe ti shohim me çanta gucci duke çliruar gazra te llajka e parliamentit.

 • Tony Lika
  Tony LikaDitë më parë

  Kto dun me vjeth o miko sei Kan xhepat bosh me Mir edi se i mbushi xhepat te pakten te rregullojn nanji gje

 • Al Nika
  Al NikaDitë më parë

  Unë bos ti bos po dhitë kush do i kullos....

 • Adia Adia
  Adia AdiaDitë më parë

  Ca mund te presesh nga nje 22 vjecare

 • E&D- Videos
  E&D- Videos2 ditë më parë

  Ca jane keto e paske kthyer be bordello emisjonin o Blendi.

 • Justina Cojo
  Justina Cojo2 ditë më parë

  Aman more Blendi .a ka mundesi te mos ""xhirosh ""ne skene .sa lart - poshte e sa majtas - djathtas .Perqendrohu ore burre .se ben ato levizje te pakontrolluara qe figure jo te bukur .qe s.kane asnje kuptim.

 • Shpetim Muci
  Shpetim Muci2 ditë më parë

  Çfarë kantidate janë kur një vajzë 22 vjeçare çfarë shkolle ka bere kjo kantidate këtu shikoni çfarë kantidate ka PD ESHTE PËR TU TMERRUAR KU ARRITI KJO PARTI SI RA KAQ POSHTË. DHE TI FERZI JE NJE PERSON I FËLLIQUR TË BËRI BERISHA MILJADER TY SI PERSON JE FUKS I KËSAJ PARTIE.

 • Lumimul Altqpv
  Lumimul Altqpv2 ditë më parë

  Ababababa

 • Enea Doci
  Enea Doci2 ditë më parë

  althe.info/number/0XzAYI2Sh4CGZZU/video

 • Un dhe ju Un dhe ju
  Un dhe ju Un dhe ju3 ditë më parë

  Ajo flok zeza qenka ta qish eger po jo vetem orgi athere kenaqet

 • Matteo Devitto
  Matteo Devitto3 ditë më parë

  Politikanet e rinj Jane me te babzitur e me te korruptuar e me te etur per pushtet e per euro 💶 se kta te vjeterit ,,, shembulli me i mire eshte erion veliaj ,,,, zgjidhja me e mir mos votoni fare ikni nga ky vend Ka marr fund gjithcka

 • Love Trance Music
  Love Trance Music3 ditë më parë

  nuk i kuptoj kto kuotat! jan kuota per gra apo per prostituta

 • Some Time
  Some Time3 ditë më parë

  Andia ulliti ❤️❤️❤️❤️❤️

 • nadine lemaire
  nadine lemaire3 ditë më parë

  22 vjece ne politik po cfare pret nga keto qe se kan iden se cfare eshte poliyika

 • Arber Krasniqi
  Arber Krasniqi3 ditë më parë

  Kush jane keto mostra oreee?!!!!

 • Ingrid5 Ingrid
  Ingrid5 Ingrid4 ditë më parë

  Nisma thurje e krijuar nga Sorros eshte pjese e forcave te erreta qe mban Shqiperine ne skllaveri dhe koloni , si te jete Afrike

 • Albania Albania
  Albania Albania4 ditë më parë

  Bobo kto te instagramit shumica

 • ada dibra
  ada dibra4 ditë më parë

  Ky Blendi, o si quhet nuk e di, te bej prezantuesin jo komentatorin...e mbylla videon me pyetjen "ku i ke len dhit?" Cfar pyetje esht? Ishte per te qeshur? Nuk me pelqeu aspak edhe respekti qe nuk jep te ftuarit duke i folur perciper dhe nuk i le menyr te flasin.

 • Sajmo Mister
  Sajmo Mister4 ditë më parë

  Po kjo ngatroj dhite telet lopet me njerezit Po kush I fut kto kandidate off ka diplom mer kafshet sote deputete

 • Ida ida
  Ida ida4 ditë më parë

  Karakurvat

 • A.
  A.4 ditë më parë

  Arbi Agalliu ✌🏻✌🏻💙 Fitore

 • Michele Vicardi
  Michele Vicardi5 ditë më parë

  Lloj lloj shpifsire lloj kalamani lloj lloj hajdutesh te rinj.bo Bo

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti5 ditë më parë

  A po muti që është ky

 • gjergj gjini
  gjergj gjini6 ditë më parë

  bledi sei un bastardo veramente sei un peco di merda nuk e meriton te jesh gazetar

 • teo teoo
  teo teoo6 ditë më parë

  Kokrrat e kurvave

 • Adi Hasa
  Adi Hasa6 ditë më parë

  Popopo ku ka shku e shkreta shqiperi nga dhit del ne parlament

 • Luiza Hasa
  Luiza Hasa6 ditë më parë

  Per te ardhur keq, me vjen keq, por pervec 2 a 3 zonjave aty te tjerat jane per te shkuar andej nga kane ardhur

 • Bobi Bobi
  Bobi Bobi6 ditë më parë

  Kjo per chanell x eshte me e pranueshme

 • Un dhe ju Un dhe ju

  Un dhe ju Un dhe ju

  3 ditë më parë

  Ahahahahaha

 • samsung samsam
  samsung samsam7 ditë më parë

  Prej neser edhe un po hy npolitik

 • Fghu Ttyy
  Fghu Ttyy7 ditë më parë

  Kjo bjindja me buzet e bera do bej namin sapo te vij ne pushtet 🤔

 • Fatian Mucay
  Fatian Mucay7 ditë më parë

  Nje e hapme shalve direkt kandiate partie eh ku kemi arrit shqipri moj e shkreta shqipri si te futen e te lan me kok ne hi tashi mu mbush menja qe edi rama do rri kryeminister

 • Valbona Shtembari
  Valbona Shtembari7 ditë më parë

  O ju rafte plasja te gjitheve

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan7 ditë më parë

  Po ja degjoj studentat e dhjeretorit se ju na velet gajden ju qete me lapangjozet sollet anarshine e kini 30 vjet dhe akoma demokraci ska

 • D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK8 ditë më parë

  Kom cunin 10 vjec, po mendoj ta fusja te kandidonte per kryetar bashkie...Po ça i keni kta politikane???

 • Albert Berti
  Albert Berti8 ditë më parë

  🙈😂🤣🤣i tuf shurrash barbone

 • Eljona Stroni
  Eljona Stroni8 ditë më parë

  Jane femijet e politikaneve keta..

 • Fjorentina Muca
  Fjorentina Muca8 ditë më parë

  Ska ngel njeri pa u ber deputete 🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅 jam un gati me mer njeri 😅🤦‍♀️🤦‍♀️

 • N.D N.D
  N.D N.D8 ditë më parë

  Me nje fjal I bie që un jam minister I jashtem, se nuk ka emision e politikan si nuk e jam ndjekur vaj medet hallit

 • Infinityヅ
  Infinityヅ8 ditë më parë

  Dashnorja kujt esht kjo

 • Elidon Shehaj
  Elidon Shehaj8 ditë më parë

  Ahahhahah 22 vjece e prekur nga politika e shketa, tjera 2 vjet ne Singapor 😂 vjen kantidon ne lac se ka qen jash te zonjen te zonjen

 • POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA
  POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA8 ditë më parë

  O Blendi jane ca parti qe sjane te degjuara i thuaj emrin e kryetarit te partis qe te kuptojme te kujte partije jane se ne Shqiperi jane 10 veta nje partiqe paguhen nga parat e popullit

 • azeroseven 107
  azeroseven 1078 ditë më parë

  SINGAPURI HAHAHAHAHHAH😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Lorenc Kodra
  Lorenc Kodra9 ditë më parë

  Perfundimisht ky vend sbehet me ..🤮🤮🤮🤮

 • Dhimitra Ano
  Dhimitra Ano9 ditë më parë

  Te kandidoj dhe une?🤣🤣🤣🤣

 • Bardhyl Merko
  Bardhyl Merko9 ditë më parë

  Hahaaaa keto te tillat na duhen tashi cfar mer vesh ti nga politika o lumadhe

 • Alket Kellici
  Alket Kellici9 ditë më parë

  c jane keto bimbo, dhe zderre

 • Cristi Goia
  Cristi Goia9 ditë më parë

  Lumi qe muar. Mori. Vunon pse sqiu dhe. Qeparon

 • Albanian Dictionary
  Albanian Dictionary9 ditë më parë

  Nuk e di perse kjo kandidatja i ka vetullat te bashkuara si 22.

 • Dhionis Tartari
  Dhionis Tartari9 ditë më parë

  Kjo eshte shume mire qe te rinjt po futen ne parlament, te ikin ata te vjeter te koruptuar

 • Mim Tirona
  Mim Tirona9 ditë më parë

  Ja dhe Themie Thomate e Lenka Çukot e shekullit 21.

 • Lorenzo Lenci
  Lorenzo Lenci9 ditë më parë

  Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!

 • Mercella Roberts
  Mercella Roberts9 ditë më parë

  Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...

 • Gianmarco 07
  Gianmarco 079 ditë më parë

  Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.

 • banga gem
  banga gem10 ditë më parë

  O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT

 • Xheku Cekaj
  Xheku Cekaj10 ditë më parë

  Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj10 ditë më parë

  Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj10 ditë më parë

  Kjo ndimon njerzit

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj10 ditë më parë

  Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂

 • Un dhe ju Un dhe ju

  Un dhe ju Un dhe ju

  3 ditë më parë

  Ahahahahaha

 • Alma Ferro
  Alma Ferro10 ditë më parë

  Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re

 • Sham Hala 72
  Sham Hala 7210 ditë më parë

  Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte

 • ROMAN 3
  ROMAN 310 ditë më parë

  edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...

 • Tony Montana
  Tony Montana10 ditë më parë

  Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣

 • Un dhe ju Un dhe ju

  Un dhe ju Un dhe ju

  3 ditë më parë

  Si portollamb

 • Dritan Hysa
  Dritan Hysa10 ditë më parë

  Emisjon vari bolet ..

 • Adriatik Ishmaku
  Adriatik Ishmaku10 ditë më parë

  Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!

 • Elio Klio
  Elio Klio10 ditë më parë

  Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces

 • Maldin Garxenaj
  Maldin Garxenaj11 ditë më parë

  Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi

 • shky-pe I_lir'
  shky-pe I_lir'11 ditë më parë

  O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt

 • Cin Tonej
  Cin Tonej11 ditë më parë

  Oi shipni e mjera shipni

 • eri albania
  eri albania11 ditë më parë

  "Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"

 • Matteo Devitto

  Matteo Devitto

  3 ditë më parë

  Hahaha

 • D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

  8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Xhoni Shollaj

  Xhoni Shollaj

  11 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 • orjado era
  orjado era11 ditë më parë

  Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.

 • Romeo Myzyraj
  Romeo Myzyraj12 ditë më parë

  Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull

 • Pali Sefa
  Pali Sefa12 ditë më parë

  Qa m**** po ndodh ketu. U be parlamenti i kushtetutës se republikes se Shqiperise han.U be park lojrash per femije te grades super amatore.Jo po te kandidoje edhe vellai im ne klase te gjashte. Te dh***** sistemin shteteror. Kur kerkojm Pune per jeten tone kerkojne "20" kushte dhe kur vje puna per nje nder postet me te rendesishme te Republikes ata thone -"he mo fute se ka experience ne politiken familiare kjo 22 vjecaria.Per keto duhet protestuar jo per idiotesira qe shpikin partite qe kerkojne pushtet me hir ose pahir.

 • Ludmilla Malaj
  Ludmilla Malaj12 ditë më parë

  Zot i madh, ne dore te kujt do jene fatet tona... u rente flama

 • Ismet Haxhija
  Ismet Haxhija12 ditë më parë

  Tash e kemi te sigurt shqiperine futja pordh edhe i duartrokitje.

 • Happyyy
  Happyyy12 ditë më parë

  oo fejzi o rrac shkerdhatash e fis qiresh ,, po ctu desh ty ,, i thu njones e ctu desh tu i thu tjeters ,, po gruja jote ci duet me kart e dynjos eeeeeeeeee

 • landi interisti
  landi interisti12 ditë më parë

  Keta hane te tane per te mbushur vallen ,parlamentin do ta shohin veç nga televizori hshahahahaha

 • xhoi bela
  xhoi bela12 ditë më parë

  😹😹😹😹😹😹 lulushet 🍌🍌🍌

 • v m
  v m12 ditë më parë

  a ka ndonje qe nuk e ka bo hunden ne Tirone?

 • Narcos Bisha

  Narcos Bisha

  11 ditë më parë

  GHhhhhhhHahahhahahahahahahaha

 • Albert Berti
  Albert Berti13 ditë më parë

  🙈😂🤣🤣 ça bohet

 • frrgc czynn
  frrgc czynn13 ditë më parë

  mos u habisni se kejdi mehmeti e lsi ishte 18 vjec kur kandidoi

 • Agji Bajrami
  Agji Bajrami13 ditë më parë

  mjer ne o zot

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT13 ditë më parë

  Pse mos te kandinojn deri sa ka lek shteti te japi kot .deputet qe paguhen per te ber asgje

 • al shqiperi
  al shqiperi13 ditë më parë

  Asnjera nga keto gocat nuk kan me dal deputete. Veq mos u lodhni kot

 • Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci13 ditë më parë

  Bravo sa te ri jan kta depulesh na hongshin tumin me gjith taksa

 • Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci13 ditë më parë

  Do vazhdoj me shum termet

 • Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci13 ditë më parë

  O pu pu pu. Medet medet o bled. Cjan kto shurra te fulliqura

 • strawberry pie
  strawberry pie13 ditë më parë

  pse habitesh Blendi Viktorja ishte ne krye te detyres ne Mbreterin e Bashkuar kur ishte 18-vjece, dhe sherbeu 64 vite rrjeshte!

 • urania kuraj
  urania kuraj13 ditë më parë

  o Ori ske per te fituar se Basha nuk do fotoj

 • 76REDscorpio
  76REDscorpio13 ditë më parë

  Keta jane Hajdutet e rinj se te vjetrit rrin mbrapa skene tashi 🤮🤮🤮🤮 Mjere populli.

 • Albana Faslia
  Albana Faslia13 ditë më parë

  Edhe qeni im i lagjes ka ngel pa u bo kantidat per deputet

 • MUSIC WITH MOVIES MOVIE

  MUSIC WITH MOVIES MOVIE

  4 ditë më parë

  😂😂😂😂👍

 • Emiliano E

  Emiliano E

  8 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

  8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 bashke me mocen time.

 • robert likaj
  robert likaj13 ditë më parë

  Shumica nga keto lajmin per pjesmarrjen ne zgjedhje e kane marre ne krevatet e moteleve

 • robert likaj
  robert likaj13 ditë më parë

  A jam i vetmi qe Blendi me acaron me at ecjen e tij para mrapa. Po pusho o Blend se met vertete na cmende

 • Emiliano E

  Emiliano E

  8 ditë më parë

  @B Saliu Eshte emision live o bos.Seshte gje e lehte

 • robert likaj

  robert likaj

  10 ditë më parë

  @Nertila Fjerza veshtire ti ikesh

 • Nertila Fjerza

  Nertila Fjerza

  10 ditë më parë

  Mua me zuri 🤣🤣!

 • B Saliu

  B Saliu

  10 ditë më parë

  Me ke mu bo si i forte koqe e bo emisionin lomsh skupto asnje gje atyi pelqe vetja shume i duket vetja i mencem

 • the world
  the world13 ditë më parë

  Kjo ska prer sisen akoma 🤦‍♀️ po nejse te tjeret jan me te sakt

 • the world

  the world

  10 ditë më parë

  @Nertila Fjerza hapi rrug budallati 🤣

 • Nertila Fjerza

  Nertila Fjerza

  10 ditë më parë

  Hahaha po kam qenë gjithmonë e rrethuar nga biseda politike në shtëpi. Ma thuaj një vend ku nuk flitet për politik! 🤣🤣

 • Claudiu Popescu
  Claudiu Popescu13 ditë më parë

  Ku ukan gjet keto kare o zot hahahaha hahahaha ikni qiuni andej nga keni qen o kokrrave e kurvave

 • faik konica
  faik konica13 ditë më parë

  hahahahahhahahahahahah

 • Keta Haxhjija
  Keta Haxhjija13 ditë më parë

  Bledi fejziu te ri tduhet je pleq qe nuk din cfar flasim qe ju kan ra mendy ne kok leshojani rinis jo mos mos merri pleq

 • Enyeny Enieni
  Enyeny Enieni13 ditë më parë

  Kjo e ka mendjen vetem per rroçk

 • Guido Tentoni
  Guido Tentoni14 ditë më parë

  Ka paguar babi trafikant tek Basha 650 mije euro qe e bija vet budallaqe 22 vjecare te kandidoj ne pozicion te sigurt. Demokratet e vertet rrin rrugeve

 • M M
  M M14 ditë më parë

  O ZOTRI fefziu ne austri kristan Kuntz kryetar me i ri ne evrop e Austri ku eshte problemi ne ne KOSOVE KEMI presidenren 38vjeqare e duam kosoven ajo eshte ylli i shqiptaris ka intelegjenc sa KREJTE politika ne shqipri anti shqiptare NUKE dotethot se rinia kosovare u pjek para kohe me esperencen e lufes bashke femit e kombit vdekje krejt tradhtarve

 • Enes Sherifi
  Enes Sherifi14 ditë më parë

  Tallni rakun me popullin po gjyshi im do kandidoj

Faqja Tjeter