Ylli Baka - Fryn një erë e më ngroh gjinë (Official Video 4K)

Muzika & orkestrimi: Klodian Qafoku
Teksti: Sadik Bejko
Klarinete: Renato Lici
Kitare: Maksi Kuci
Violine: Luan Huse
Asistent: Xhuljo Jace & Dani Pushi
Producted by Folklorit.Tv
Camera Operated by Irdi Kaso

Komente

 • Edison Fier
  Edison Fier2 ditë më parë

  po per lekdushin si nuk bere 1keng o yllo zemren e laberis

 • Albana Dushku
  Albana Dushku11 ditë më parë

  NE TREBESHiN😍

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla13 ditë më parë

  Gjigant ngelesh !!

 • Ardrit Gjergaj
  Ardrit Gjergaj25 ditë më parë

  Je I pa pare 💯💖💖💖

 • Mario gaming
  Mario gaming26 ditë më parë

  Te kendofte zemra

 • Sebastjan Muhaj
  Sebastjan Muhaj27 ditë më parë

  Te lumt qof mir dhe suksese

 • Dashuri Malliku
  Dashuri MallikuMuaj më parë

  Kengetari me i mire zemra te kendoft

 • Anxhela Zeqaj
  Anxhela ZeqajMuaj më parë

  Te kedoft zemra na kwnaqe me kete kenge

 • vlora 1980
  vlora 1980Muaj më parë

  Matosanen e harrove

 • Juri Channel
  Juri ChannelMuaj më parë

  ILAC SHPIRTI JANË KËTË MELODI 🔥

 • tomi kurti
  tomi kurtiMuaj më parë

  Suksese👏

 • Sandri Aleksander
  Sandri AleksanderMuaj më parë

  Te kendofte zemra YLLI BAKA👏👏

 • Luan Malasi
  Luan MalasiMuaj më parë

  Me ne fund nje kenge per ate treve te lumte goja dhe I lumte Sadik Bejko

 • Albert Rakipllari
  Albert RakipllariMuaj më parë

  O Yll je Yll

 • Gentian Ahmeti
  Gentian AhmetiMuaj më parë

  Te kendoft zemera levan vlor edhe rabije hedhin valle toskerije

 • Ervina Sinanaj
  Ervina SinanajMuaj më parë

  Te kendofte zemra

 • Marsilda Dervishi
  Marsilda DervishiMuaj më parë

  Suksese👏👏 brave

 • florian tahiraj
  florian tahirajMuaj më parë

  ME I MIR NE SHQIPERI JE O YLLI BAKA CDO KENG JOTJA ESHT PERLE ,RESPEKTE GJIGAND

 • Laureta Alushaj
  Laureta AlushajMuaj më parë

  Te kendofte shpirti o yĺllll i botes.

 • Brandon Reed
  Brandon ReedMuaj më parë

  Ore ky cdo konge q bo po njelloj sound

 • Rock girl
  Rock girlMuaj më parë

  Bravo bravo suksese 👏👏👏👏

 • Mark Hajati
  Mark HajatiMuaj më parë

  Mos e kendo ketej e tutje.Lerja ndonji gangetarje ta kendoje. Nuk te shkon si mashkull.Edhe pse dy palet M - F kane e nuk iu mungon GJIU.

 • Pajtime Ajdini
  Pajtime AjdiniMuaj më parë

  Shum bukur bravo Ylli baka super keng !!👌po nje gje te them xhaxhaj e kamcisht pse??faleminderit

 • kastriot kondaj
  kastriot kondajMuaj më parë

  Të lumtë kjo këngë e kujtone femirine

 • Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  SUPER KENGE O YLLI I LABERISE.

 • Emanuel Aliaj
  Emanuel AliajMuaj më parë

  Bravo ylli baka 🙏🙏

 • Lata Zaka
  Lata ZakaMuaj më parë

  Ylli Baka kenga super e bukur te kedofte zemra ylli baka 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏🙏🙏🙏🌟🌟🌟⭐️⭐️⭐️

 • Majlinda Trifi
  Majlinda TrifiMuaj më parë

  Bravo kenge e mbrekullueshme

 • Lerdian Troka
  Lerdian TrokaMuaj më parë

  DERE me DERE kudo qe shkova njerzit me te mir takova. Bravoooo 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Luljeta Sinani
  Luljeta SinaniMuaj më parë

  Gjithmon i ke kenduar Tepelenes por me kete keng i ke ven vulen.Tu shtofte jeta ashtu si na i shton dhe ti

 • Sia Ira
  Sia IraMuaj më parë

  Zeri tend ilac sa do doja nje udhetim tani nga jugu ne veri,Te shijoja Natyren e bukur te Memedheut.

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana SulejmaniMuaj më parë

  Te kendoft zemra un jam Tironse Por shum Respekt per kenget e tua 👏👏😘😘

 • Jimmy K
  Jimmy KMuaj më parë

  Perle si nga hera ne pjedestal je 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 ashtu si ke emrin kenaqesi kur te degjojme une dhe Cimi nga orikumi

 • eticet Zyplie
  eticet ZyplieMuaj më parë

  Mashalkah Mister Ylli : Mandi ne nje intervist : ja fol shum mir per ju ::: Zoti te dhasht ty dhe Mandi : akoma me shum ze 🙄: Pershendetje nga: Abu Dhabi ✌⛤🌼💯🕊

 • Xheni Colla
  Xheni CollaMuaj më parë

  Je Ilaci i Te gjith emigranteve🙏!!! Te cdo kenge te cdo resht gjejm veten tone zoti bekoft te gjith shqiptaret ane e mban Botes. Krenare qe jam shqipetare 🇦🇱😇

 • rebani coraj
  rebani corajMuaj më parë

  Te kendofte perher zemra

 • roberto
  robertoMuaj më parë

  Ore pse nuk e duan tepelensit kte yllin kshu kam degjuar ??

 • Ardit Mecani
  Ardit MecaniMuaj më parë

  ❤ T e p e l e n a❤

 • Fatmir Hysenaj
  Fatmir HysenajMuaj më parë

  SUPER KENGE O YLLI I LABERISE.

 • Klara Baka
  Klara BakaMuaj më parë

  Buzë 😍😍😍

 • isuf Aliu

  isuf Aliu

  2 ditë më parë

  C'do te thote?????🔥🔥🔥

 • Muhamet Fejzaj
  Muhamet FejzajMuaj më parë

  Bravo ylli Baka

 • Myseret Gjishti
  Myseret GjishtiMuaj më parë

  👏👏👏👏👏

 • Smartal Service
  Smartal ServiceMuaj më parë

  Një përshëndetje për të gjithë Arreziotet që e dëgjojnë këtë këngë.

 • Aldi Goxhaj
  Aldi GoxhajMuaj më parë

  Bravo te kendofte zemra Ylli komplimente per kengen nga Italia

 • Indrit Muraci
  Indrit MuraciMuaj më parë

  Te kendofte zemra bravo 👏👏🎤🎤🇦🇱🇦🇱

 • Marsel Memlika
  Marsel MemlikaMuaj më parë

  Kamçishtin edhe Xhaxhaj i keni len me kok menjan 😉😉😉😉,bukur mjaftohemi me Koshtanin !!

 • Shkelqim Xibraku
  Shkelqim XibrakuMuaj më parë

  Pershendetje nga Verona Italy 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Elmazi Haxhiaj
  Elmazi HaxhiajMuaj më parë

  Kalivac me histori na kenaqe o bilbil

 • Bosi Bosi
  Bosi BosiMuaj më parë

  Sa bukur reciton o ylli baka

 • DeeJay D.I.P.
  DeeJay D.I.P.Muaj më parë

  Bilbili i jugut ❤️🔉🔉❤️👑👑👑

 • Klajdi Seidolli
  Klajdi SeidolliMuaj më parë

  Shum kenge e bukur tere kenget qe ben na kenaq kur I degjojme o ylli

 • Monika Hoxhaj
  Monika HoxhajMuaj më parë

  Na kenaqe kenget e tua i ndjwkim cdo dite je bilbili i shqiperis te ndimofte zoti kudo qe hedhe kemen 🙏🙏🙏🙏🙏

 • altin bregasi
  altin bregasiMuaj më parë

  Supe kenge bravo je 1sh

 • Klodian Prifti
  Klodian PriftiMuaj më parë

  Na kenaqe.. Te kendoft zemra 🥰

 • Eno Peshtanaku
  Eno PeshtanakuMuaj më parë

  O bilbil i jugut. BRAVO YLLI

 • Tisiana Mattias
  Tisiana MattiasMuaj më parë

  Aaa te lumte goja 🥰👏👏

 • Iljaz Elezaj
  Iljaz ElezajMuaj më parë

  Perle nder perlat e ylli bakes te lumte

 • Fato Veliu
  Fato VeliuMuaj më parë

  Pershendetje o flori o yll te lumt ajo goj

 • Alda Begaj
  Alda BegajMuaj më parë

  Bravo🔥🔥

 • Samuel Koro
  Samuel KoroMuaj më parë

  Super ♥️♥️♥️♥️

 • Klodi Gumeni
  Klodi GumeniMuaj më parë

  Qe Kur ke dal edhe sa te rrosh ti do jesh ylli I shqiperise per kenget e jugut. Respekte o vella se na kenaqe shpirtin me kenget e tua. Te ka bekuar zoti per te kenaqur shqiptaret me kenget qe ti krijon.

 • Rafaelo Latifi
  Rafaelo LatifiMuaj më parë

  Suksese ylli baka super keng

 • JOANA❤❤
  JOANA❤❤Muaj më parë

  Muzike qe te ngroh shpirtin Te kendofte zemra perhere o bilbil i jugut❤❤

 • isuf Aliu

  isuf Aliu

  58 minuta më parë

  Superrrrrrr🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤

 • Lerdian Troka

  Lerdian Troka

  Muaj më parë

  Super 👏🏻👏🏻 Bravoooo

 • saelroab Matai
  saelroab MataiMuaj më parë

  Bravo ylli 👏👏👏

 • Moza Hila
  Moza HilaMuaj më parë

  Ouuu sa bukur bravo gjigande

 • Tura Dervishi
  Tura DervishiMuaj më parë

  Urime shum kenge e bukur

 • ani bylykbashi
  ani bylykbashiMuaj më parë

  Te kendofte zemra gjithmone Ylli Baka👏👏

 • bushi dula
  bushi dulaMuaj më parë

  Super respekte Ylli Baka

 • Françeska Daka
  Françeska DakaMuaj më parë

  👏👏👏👏👏

 • Aldo Arapaj
  Aldo ArapajMuaj më parë

  Bravooo Ylli je hero me ket kg na kernaqe Aldo bare Ballaban.

 • Dritan Tabaku
  Dritan TabakuMuaj më parë

  Mos vdeksh kurre o ylli ,zeri jot tingellon ne cdo cep te jugut jemi krenar qe te kemi o bilbil !

 • Emirjana Murataj
  Emirjana MuratajMuaj më parë

  Suksese ylli baka 😘😘

 • ermelinda musabelliu
  ermelinda musabelliuMuaj më parë

  Te kendofte zemra .Urime suksese.

 • Dioni Dajlanaj
  Dioni DajlanajMuaj më parë

  Kenga eshte super e bukur e kenduar ne menyre te mrekullueshme, por nje bravo te madhe shkon edhe per autorin e tekstit qe ne nje kenge ka mbledhur te gjithe fshatrat e Tepelenes, pervec Kamçishtit, por qe super kenge bravo. Suksese Ylli Baka

 • Vera Velaj

  Vera Velaj

  Muaj më parë

  bravo per kengen po ke harruar te takosh njerzit e mir Vasjar vendi ku une kam LIndur

 • Dashurije Lame

  Dashurije Lame

  Muaj më parë

 • Lerdian Troka

  Lerdian Troka

  Muaj më parë

  Bravoooo 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Ermira Shehu
  Ermira ShehuMuaj më parë

  ❤💫🤴👏🌹

 • TrimsiGjergjKastrioti Skenderbeu
  TrimsiGjergjKastrioti SkenderbeuMuaj më parë

  E c’na hoqe mallin o gjigand. Mbaresi!

 • Mixalis Kurra
  Mixalis KurraMuaj më parë

  Shume bukur suksese

 • mira bila
  mira bilaMuaj më parë

  Bravoooo 👏👏👏👏👏Ylli Baka te kendoft zemra

 • Manderina Qorrazi
  Manderina QorraziMuaj më parë

  Te kendofte zemra 👏👏👏

 • Aulona Sqillo
  Aulona SqilloMuaj më parë

  Ahhhh gëzim e paç gjithmon o Ylli jonë i labërisë jetën te kesh gjithmon lule 💗💗💗💗💗💗💗

 • Klevi Qato
  Klevi QatoMuaj më parë

  Na knaqe o ylli baka zoti te rujt vlla

 • Zeni Beshaj
  Zeni BeshajMuaj më parë

  Bravo ylli

 • Rudina Bani
  Rudina BaniMuaj më parë

  Oh c’ vargje fantastike ka shkruar Sadik Bejko ! Kenge e bukur ! Bravo 👏 interpretuesit

 • Xhesiana Bejdo
  Xhesiana BejdoMuaj më parë

  Te kendofte ♥️👑🙏

 • Riki Disha
  Riki DishaMuaj më parë

  te kendofte zemra o bilbil i jugut na kenaq me cdo kenge qe ben

 • Dhimitraq Sulollari
  Dhimitraq SulollariMuaj më parë

  Njeriu i mire me te miret..Gjigand te lumte goja 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤝🤝🤝

 • Maria Zeneli
  Maria ZeneliMuaj më parë

  Super 😍😍😍

 • Endri Jaubelli
  Endri JaubelliMuaj më parë

  Na ke ber krenar qe jemi nga teplena

 • Nertil Zeneli
  Nertil ZeneliMuaj më parë

  Arrez E Madhe 😍😍😍

 • Batjar Goxhaj
  Batjar GoxhajMuaj më parë

  Nje pershendetje nga mallakastera bravo ylli

 • Aqif Hasanaj

  Aqif Hasanaj

  Muaj më parë

  Ylleke emrin ylljemetevertete jenje kengetar ishkelqyer qe repertorin tend tekengeve ekamtegjithe ne kaseta dhe edigjoj mekenaqsi kurjam nelundrim nedete te hapur une qepote shkruaj jam nje detar nga vlora me profesjonin kapite rofsh obirbil ijugut senashplodh zemren mekenget etua tebukura qeikendon aqe bukur te kendofte zemera gjithmon

 • Eduart Nelaj
  Eduart NelajMuaj më parë

  Te lumte goja e te kendoft zemra si goja mjalt na kenaqe shpirtin 🔥🔥🔥💪💪💪❤️❤️❤️❤️

 • Λιρικα Στεργιο
  Λιρικα Στεργιο2 muaj më parë

  Ylli Baka te kendofte zemra n.a. knaqen me zerin tend

 • Xhimi Baka
  Xhimi Baka2 muaj më parë

  Te kendoft zemra ylli 😍😍

 • Sabi Dine
  Sabi Dine2 muaj më parë

  Bravo ylli je kengetar qe ralle se gjen urime🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 • Elsa Dreka
  Elsa Dreka2 muaj më parë

  Ska gje me te bukur kur shkon vizit ne vendin ku je rrit👏👏👏

 • Aferdita Decja
  Aferdita Decja2 muaj më parë

  Të këndoft zemra suksese Ylli Baka

 • Ardiola Prifti
  Ardiola Prifti2 muaj më parë

  Te kendoft zemra o bilbil i prillit 👌👌👌👌💥💥👌

 • Xhensilda Tafa
  Xhensilda Tafa2 muaj më parë

  Te kendoft zemra🔥🙏

 • Donika Balilaj
  Donika Balilaj2 muaj më parë

  Bravo bravo suksese 👏👏👏👏

 • VinzZ
  VinzZ2 muaj më parë

  Legjend

 • ALKID HAZIZI
  ALKID HAZIZI2 muaj më parë

  Suksese Gjigant

Faqja Tjeter