Basha qesh me "lot" gjate fjalimit te deputetit te PD, Sajmir Korreshi - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
VizionPlusTv
Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl...

Komente

 • Smith Selimi
  Smith SelimiDitë më parë

  Ooo ky Koreshi qe eshte denoncuar nga Fiks Fare kur ka qene Drejtor i Hipotekes Lushnjes per rryshfet. Ky flet per drejtesi. Ku ku ku hahahaha

 • mer
  mer25 ditë më parë

  Kujdes dash sula se populli shikon si qesh me hallet tona turp

 • Sebi Qerri
  Sebi QerriMuaj më parë

  sa varikars pz

 • Maggie Trupido
  Maggie TrupidoMuaj më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Leo Q
  Leo QMuaj më parë

  Qeshin kundrejt fjalimit super, të dikujt që ka mbaruar juridik në La Sapienza, e që aty brënda është nga më të shkolluarit! 100 vite dritë larg në krahasim me kryetarin e tij të partisë guak!!

 • E-magic
  E-magicMuaj më parë

  Te verteten se do asnje prandaj qesh lulush kurva

 • Bledar Bakushi
  Bledar BakushiMuaj më parë

  Cfare spitale di rama te rregulloje apo permisoje, ai do te strehoje afganet dhe me taksat e popullit

 • Vuxha Zoe
  Vuxha ZoeMuaj më parë

  Basha eshte lot me vete

 • Shefiko Shefiko
  Shefiko ShefikoMuaj më parë

  E more se edhe ne qe i vuajm kete cizmen e .pushtetit qeshem u ngazellyem nga e verteta e then troc aman perkrahja edhe atje ejPin me mik bravo o djal

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla KucukuMuaj më parë

  Qesh,qesh o Luli!

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla KucukuMuaj më parë

  Agron Shehaj,qëndrim më dinjitoz ndaj folësit

 • santa cruz
  santa cruzMuaj më parë

  o ju shkefsha familjet grat e vajzat e motrat e krejt listen e dasmes e ca tju shkeli pragu deres jau qifsha rracen po qeshni ju pidha motre se per vete keni miljardat prandaj qeshni ju graqima

 • Odeta Fecani
  Odeta FecaniMuaj më parë

  Qesh, plehre, qesh!

 • Mennt Kastrioti
  Mennt KastriotiMuaj më parë

  Te lumt

 • Iliriana Duli
  Iliriana DuliMuaj më parë

  Po pse mos te zgerdhihen kto ...nuk jane aty per hallet e popullit...xhepat e tyre rendojne...rendojne....harroi Luli kur qeshen me te 7×7=42...pika...mortja qe nuk ju hane

 • Vladimir Dushniku
  Vladimir DushnikuMuaj më parë

  Te drejte ke z.deputet,por edhe une po te bej ty dhe partise tende nje pyetje: -"Pse nuk i keni kerkuar llogari mazhorances se sotme dhe asaj tuajes te djeshme,qe nuk keni llogaritur MINIMUMIN JETIK te NJERIUT ne Shqiperi,qe te kuptohet kush rron me mire nje i varfer apo qente e rruges? Ky eshte themeli i varferise se popullit shqiptar sot e 30 vjet! Kete minimum nuk ka guxuar ta llogarise asnje mazhorance sepse do te rrezohej e gjhithe piramida mashtruese e rrogave dhe pensioneve! Sikur vetem kete t'i kerkoni llogari qeverise ju,do te kishit fituar respektin e 700 mije pensionisteve dhe rreth 500 mije te pa puneve,te ngujuarve nga gjakmarrja,jetimeve,lypsave etj! Se opozita kurre nuk eshte marre me hallet e verteta te popullit,por me "Rama ik",aq sa pervec militanteve partiake nuk u ka mbeshtetur asnje! Kerkojini qeverise se per cfare aresye e krijoi "Bashkeqeverisjen me qytetaret", sa ndikoi ky organizem ne punen e administrates publike,cfare lehtesirash dhe te drejtash perfituan qytetaret nga kjo gje dhe si i ka trajtuar administrata qytetaret kur ankohen! Pretendimi se qenkan digjitalizuar shume aksese per qytetaret eshte sa e turpeshme ,por edhe mashtrim! Digjitalizimi nuk ka te beje fare me aftesine apo pa aftesine e rrogtareve,me respektimin apo jo te ankesave te tyre,por thjesh nje veprim teknik qe e ka bota! Se kur te behet nje padrejtesi nga nje rrogtar,nuk do ankohesh tek kompiuteri,por tek njeriu konkret,qe te ka bere padrejtesi,me pas tek eprori i tij deri ne kryeministri,kur te gjithe nuk ta zgjidhin hallin ligjerisht! Por si i behet hallit,qe kur iu drejtova kryeministrit Rama se "UKT vjedh qytetaret e Tiranes me taksa te paligjeshme" ai ne vend qe informacionnin tim ta delegonte ne personat perkates per te hetuar ankesen,ai m'u pergjigj se "UKT nuk varet nga qeveria"! Ndersa tani vazhdon akoma propaganden gebelsiane duke i keshilluar gjoja zyrtaret qe "Kur qytetaret u drejtohen per ndonje hall,ta trajtojne si babane e tyre"! Po ky predikues fallco,a u suall me mua ne kete rast dhe disa raste te tjera sikur te ishte DJALI IM? PROPAGANDE E NEVERITSHME!

 • Gezim Noreci
  Gezim NoreciMuaj më parë

  Qeshin byth qirat respekt per ty Saimir korreshi Fletcher raliterin si vjen mir Taulant Balles

 • Super Juve
  Super JuveMuaj më parë

  Me qart e me shqip ska ku vete me po ata qe qeshin jan hajdutet e kti vendi

 • Ony Skt
  Ony SktMuaj më parë

  Si qeshin keta rrop qirrat ja u qifsha me te bukuren e fisit..tjetri flet me siqeritet keta tallin trapin po keta duan c4 me gjith parlament ja u qifsha rropt e shpis

 • centrale bishtikalldremit
  centrale bishtikalldremitMuaj më parë

  Qeshin ata zoraxhint se e aruan veten e tyre ate deri die flinin ne shtepi me qerpic me bajga sot po kapardisen o enver hoxha cohu dhe njer e jepja buken e mistrit me zhavor ktyre se ashtu jan mesuar kta sy palaret nuk behen njerez

 • Gjergj Bicaj
  Gjergj BicajMuaj më parë

  Basha qeshe me lote Pasi nuk e ka parasyshe ato qe thote deputati ,e cdo te thote fjala varferi,osé te gjithe ata qe qeshin bashke me bashen Jane nen trusnine e droges dhe nuk e kuptojne se cfare thuhet...!

 • soiung toiue
  soiung toiueMuaj më parë

  Bravo te qoft ,, ti qenke nje cop burri , ngrije zerin se ashtu e duan ata ,, hallall ta bef zoti 🤗🤗🤗🤗🤗🤫🤫💞💥💥

 • Artur Aliu
  Artur AliuMuaj më parë

  Ti o babloku ja din Hallett Popullit. Pooo populli Shqipetar. eshte

 • Artimeraj reni
  Artimeraj reniMuaj më parë

  qeshin sepse thojn co ky trap kaq i drejt qe flet per.popullin .aty flitet vetem kush do vjellin me shum jo per popullin

 • Blerina Veliaj
  Blerina VeliajMuaj më parë

  Qesh Lulu me shoket.i ka ardh dita

 • Visi Duda
  Visi DudaMuaj më parë

  Bravo ke folur tamam ralitetin

 • soiung toiue

  soiung toiue

  Muaj më parë

  O

 • Μαρία Beta
  Μαρία BetaMuaj më parë

  Bravo!Flet me gjuhen e popullit.Te lumte.

 • angel angel
  angel angelMuaj më parë

  Un nuk pash ndonje gje per te qeshur ketu pervec realitetit zotria po tregon realitetin nqs realiteti i shqiptarve i ben per te qeshur ateher vaj medet

 • André Cela
  André CelaMuaj më parë

  Zoti deputati ki kujdes se po thyu koken miu macia i ka gatti e shikon qe zgerdhien qafira se eshte je realtà me lulusha e rilindas nuk mund te shkosh ne asje vend

 • bac Ala so kry
  bac Ala so kryMuaj më parë

  Zgerdhihen

 • Astrit Cela
  Astrit CelaMuaj më parë

  PO MIRË DAKORT ATO QË THUA JANË TË VËERTETA PO JU I RRUAJTËT MË SHUM. NGA KËTA MJER. POPUL,I ME JU NË PËRGJITHSI

 • Ceaus Alina
  Ceaus AlinaMuaj më parë

  Po' qeshni plehra se ju vetem shou ju duhet ,se ai qe fol te verteten eshte per te qesh,ju cifsha racen Gabel deputete

 • Kacurri Linza
  Kacurri LinzaMuaj më parë

  BRAVO TAMAM DEPUTET. LUM LUSHNJA QE TE KA. BRAVO

 • Eddie Vogli
  Eddie VogliMuaj më parë

  Qeshin kurvat RQ qe gjoja I dhimbset populli.

 • Zhan Klod Van Zlatan
  Zhan Klod Van ZlatanMuaj më parë

  Si qeshin me hallet e popullit o ju shkerdhefsha te 14 tat

 • Marjan semema
  Marjan sememaMuaj më parë

  Pse nuk po qeshin ato ropqira..sepse ti nuk flet per gjana trendi dhe batuta tbukra..ti ce flet kto gjana qe jan te turpshme per roqirat miliarder

 • Paok Paok
  Paok PaokMuaj më parë

  Po ai eshte realiteti pse qeshni ju shkerdhata

 • Besnik
  BesnikMuaj më parë

  E VERTET TURP PER QEVERRIN PESJONISTET JAN NE HALL TE MATH

 • mer
  merMuaj më parë

  O zot opozita qesh me hallet e popullit dhe rama vazhdon i qet

 • mer
  merMuaj më parë

  O

 • nani metoq
  nani metoqMuaj më parë

  Kur shikon qe Dhe kryetari i partis tende qesh me ty dhe kupton se ne ca partie ben pjese

 • D V
  D VMuaj më parë

  O BASH PER CFAR QESH,SE TI I BEN MIR ESAPET 7×7 PER TYA BEJNE 42

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuytMuaj më parë

  Bravo te qoft ,, ti qenke nje cop burri , ngrije zerin se ashtu e duan ata ,, hallall ta bef zoti 🤗🤗🤗🤗🤗🤫🤫💞💥💥

 • Elidon Avdulaj
  Elidon AvdulajMuaj më parë

  ÇA QESH TI OR BURR MUTI O BASHA NDYRËSIRA JENI TË GJITH ATY BRËNDA BURR KURVA QË TË GJITH NGA I PARI TE I FUNDIT DHE QESHIN KURVAT JU DONI LITARIN TË GJITH QË SHQIPËRIA TË JET E LIR PARLAMENT SHQIPËRIS 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🍆🍆🍆🍆 DHE KËTË NË FUND E MBAFSHI TË GJITH SI PARLAMENT

 • Ilir Hoxha
  Ilir HoxhaMuaj më parë

  Këta pedet pse qeshin

 • Miranda Picari
  Miranda PicariMuaj më parë

  O te lumt goja, po skan turp ato qe qeshin se e kan xhepin e ngroht per vete mjer populli i shkret se nuk din mo nga te shkoin

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Muaj më parë

  Boll marre se sgedhihet lulzim basha eke shti kryet ne thes o bukurosh se sali berisha juka cel syt po tash idel fundi setash ta rregullon rama bukurin

 • Gezim Noreci
  Gezim NoreciMuaj më parë

  Respekt per zotin korreshi bravo Fletcher dreit si Murrizi

 • Sazan Fasho
  Sazan FashoMuaj më parë

  Troc e sakt

 • Handmade Artistic
  Handmade ArtisticMuaj më parë

  Ca ka me qesh mor qelbesira se na keni bo me vujt gjith kto vite . Luli te qr ty dhe Edi Rames se jeni 2 palacot me te medhenj aty qe organizoni keto qente tuaj ,hum hum hum

 • Nazmie Neziri
  Nazmie NeziriMuaj më parë

  Oooooo te gjiiiith e dim kush ashte fajtori,,,,po hajt ma 70 vite Shqiperia e pushtume prej komunisava te miskovit.Zgèrdhiuni tani.

 • Andri Godaj
  Andri GodajMuaj më parë

  Qesh luli qesh se vet e ndriti 7×7=42 qesh se do e hash te semes nga sala

 • Terezina Pulaj
  Terezina PulajMuaj më parë

  Fantadti shikoni qesaraket e mafjese aeveritere abate arte se imi gradite e passai te e droghe un Michele Ferrari e vena di Dioniso qe t'ha terrestre ku te Rafter Maja te mbifte trenta qe shin se tyr te kan Len Bosne nuk via shikoni qe patente per pagare Jane bere

 • VANGJEL NACI
  VANGJEL NACIMuaj më parë

  Ela bravo po basha ka 5 vila milineshe dhe qesh me ate qe flet pa doradhka

 • Turi Hoxha
  Turi HoxhaMuaj më parë

  Ata zgerdhihen verte por spitali lushnjes esht vertet per te ardhur keq 2021 ore do dali njeri ta bej kte vend ore keni perendi apo ca dreqin keni zoti u denoft ati ku ju dhemb me shum se me ju nuk behet ky vend

 • Lele Bungi
  Lele BungiMuaj më parë

  Uh ta shkerrdhefsha mamajn tye edhe at njeri qe te ka pranue tye me te gjej me fol ne parlament More zog magari

 • ARBËRESH
  ARBËRESHMuaj më parë

  Sa joprofesionalizëm. Pse qeshin??!

 • Denis Saliaj
  Denis SaliajMuaj më parë

  Kto 5 minuta ka fol me mire sesa Basha ne 8 vitet e fundit

 • sulejman salja
  sulejman saljaMuaj më parë

  Qka esht ketu per te qeshur, kjo esht per te qajtun. Sepse tan rinija Kan ikur neper Evrop kanmetur vetum pleqt!? Keshtu qe I pari deputet ne Kuvendin e Shqiperis flet realitetin siq po ndodh ne shqiperi. Keshtu qe si Samir I i duhet Shqiperis te ket nje Minister Apo Presedent per te udheheq vendin para ne positive!! 👍👍👍👍

 • Kujtim Haxhiu
  Kujtim HaxhiuMuaj më parë

  Bravo,,, keshtu te jene te gjithe deputet et,,,,

 • redion karriqi
  redion karriqiMuaj më parë

  Qeshin bythqirat qeshin se thote te verteten , e thote me zerin dhe theksin e popullit te thjeshte prandaj qeshin . Nuk je as i pari as i fundit Korresh , kane folur edhe te tjere para jush edhe e kemi pare si kane perfunduar , qofshin te pd apo te ps . Ata qeshin sepse nuk dine asgje nga ato qe thua , ose bejne sikur nuk dine sepse po te kishin jetuar apo shkelur ne fshat apo spital , ajo buzeqeshje do ju ngrinte ne buze. Edhe per ironi te fatit qesh Damian Gjiknuri qe beri krim zgjedhor ku u faktua me ze edhe me figure edhe opozita bashke me ameriken i hengren ate qe nuk thuhet . Tjetri qe qesh eshte Lulzim Basha qe ka lapsuse per video funny material per portokalli e klaniforni . Sa here kemi thene mjere ne ! Po kshu do vazhdojme te themi mjere ne gjithmone ? Ishalla do vije ajo dite qe te themi mjere ata qe qeshen ! Suksese zoti deputet nga nje demokrat me demokrat sesa Basha !

 • sanije popovic
  sanije popovicMuaj më parë

  Boll marre se sgedhihet lulzim basha eke shti kryet ne thes o bukurosh se sali berisha juka cel syt po tash idel fundi setash ta rregullon rama bukurin

 • Muhamad Abdyli
  Muhamad AbdyliMuaj më parë

  Ky mir thot por kto tjeret kriminelet moter qirat qe e kan vjedhur shitur shqiperin kto pa perjashtim qeshin se kur del 1 thot realitetin qeshin kto moter qira kur del 1 Duke mashtru vazhdojn Duke u zen si zagart jau qifsha gjakun e flliqt qe keni.

 • Nikolin Pali
  Nikolin PaliMuaj më parë

  Te verteta te gjitha keto

 • Henri Feza
  Henri FezaMuaj më parë

  Ti je rregull o shok je transparent , vetem me fol pak me etike , po thuj lulush mos qeshi shume se i shpeto cici atij te shkretit se i ka kalu ora gjumit

 • Sjnddn Nxbxb
  Sjnddn NxbxbMuaj më parë

  Respekte po ata aty do qir grat ne byth ,, do varur ne litar ..

 • Lorenzo Lenci
  Lorenzo LenciMuaj më parë

  Rrobtë ku ti kesh Basha ne gjithë ata të tjerët që qeshin

 • Ciccio pasticcio
  Ciccio pasticcioMuaj më parë

  Bravissimo o zotri hallalll te qofte votat qe Ke marr 🖐️🖐️🖐️✌️✌️✌️✌️✌️✌️💙💙💙💙💙💙

 • Franco Doci
  Franco DociMuaj më parë

  Shko more kokerr gomari, i pa lesh koke si bole, ti i ben me mire duke llapur ne foltore, llapazan Lushnje. Kurse ai Lul trapi qesh ai se ai e ka mesuar matematiken mire tani ne parlament

 • Roza Hoxha
  Roza HoxhaMuaj më parë

  Bravo ashtu flitet . Le të qeshin sa të duan ne populli i thjeshtë që e dëgjojmë dimë ta ndajmë se flet mirë apo flet për të qeshur . Kush qesh e tallet me fjalën e zotërisë që flet për të vërtetat i paftë zoti .

 • Melisa
  MelisaMuaj më parë

  Te lumt per ato qe thua, kurse ai analfabeti u skuq duke qeshur, per vete e pasardhesit e tij, e ka siguruar jeten ,

 • Niko Muka
  Niko MukaMuaj më parë

  Respect zoti deputet

 • Tina Tina
  Tina TinaMuaj më parë

  Uah qa ke per te qeshur 'zoteria te verteta po thot vriten 5veta ai qesh ' mjer poplli shkret

 • Besson
  BessonMuaj më parë

  Ato si qeshin ju qift motra dhe gruja mu ne vrim te pidhit O kriminela po taksat e popullit merni rrogen

 • Behare Vila
  Behare VilaMuaj më parë

  Bravo te qoft ,, ti qenke nje cop burri , ngrije zerin se ashtu e duan ata ,, hallall ta bef zoti 🤗🤗🤗🤗🤗🤫🤫💞💥💥

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaMuaj më parë

  A u bone ne ti mor pidhropsh me qesh sa her o tall edi rama me ty ooo zot i mdh nuk numrohen

 • Violeta Konomi
  Violeta KonomiMuaj më parë

  Cesht ky me kater sy deputet qe e tallin kolegt o kasolle cnjerez zghodhe

 • Danisi Vevo
  Danisi VevoMuaj më parë

  Bravo te qoft je shum i drejtperdrejt 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Bujar Nallbani
  Bujar NallbaniMuaj më parë

  Ky deputeti i ri... eshte me i sinqerti nga gjithe ujqit dhe peshkaqenet e asaj salle aty... pale ky bullafiqi i pd-se qe nuk i numurohen gafat 7 x 7-42 etj.

 • Nazmie Zyferi
  Nazmie ZyferiMuaj më parë

  Vetem gjatë fjalimit të këtij zotriu të nderuar skishte asgjë për të qeshur

 • Bardhyl Karruli
  Bardhyl KarruliMuaj më parë

  Che. Niveli sta. Il. Nostro parlamento

 • franc
  francMuaj më parë

  Paske shpik ujin e nzehtë ,deputeti i PD....

 • Fran Bardhi
  Fran BardhiMuaj më parë

  Te gjitha Jan te sakta fjalet

 • Fran Bardhi
  Fran BardhiMuaj më parë

  Deputet bravo e meriton te jesh ne at sall a pac jeten e gjat kushtu i don populli bijt e saj

 • Ervis Sakolli
  Ervis SakolliMuaj më parë

  Qesh 7×7=42 qia roppt

 • Adriatik Mustafaj
  Adriatik MustafajMuaj më parë

  Bravo

 • Toka Jone Toka Jone
  Toka Jone Toka JoneMuaj më parë

  KESH MIRË A6 QË KESH I 0@ri .... a8 i f7!!... 😂🤣😭 SAJMIR 👍👍👍👍👍👍👍👍👍⭐⭐⭐⭐⭐ SUKSESE PARLAMENTIT LU SHKREPI DRITA NE LU...... U LIND NJË DIELL SHQIPËRIA LIDHI BESËN .......🇦🇱🦅✌️👏👏👏👏👏👏👏👏☀️☀️

 • Zir Hima
  Zir HimaMuaj më parë

  Bravo o flori ti fole shum bukur po kush te degjoj ata sahanlepirsat

 • enver arifi
  enver arifiMuaj më parë

  qesh aj majmuni qesh se aj vet i ka punet mir por populli eshte ne gjendje te keqe e aj lopani qesh ne lot

 • Nevrus Korreshi
  Nevrus KorreshiMuaj më parë

  Mjer populli cfare pret nga keto injorante te pd evuajtem me bashen 7x, 7 nuk e dinte zgjidhjen tashti qesh se i kujtohen gafat dhe budalliqet e veta

 • Smith Selimi
  Smith SelimiMuaj më parë

  Te verteten thu po kto i sollen kta shokt e tu qe po qeshin nuk erdhen nga qielli

 • fani mersini
  fani mersiniMuaj më parë

  Shum mire i sjell shembujt , qeshin mafiozet...,po e drejte shum per pensionet , per herë te pare degjoj të vërtetën e gjendjes ekonomike të Shqipërisë .. bravo...

 • toni korca
  toni korcaMuaj më parë

  Hahahahahah tamam

 • Safigje Kaso
  Safigje KasoMuaj më parë

  Po nuk keni faj ju pse mos te qeshni kur u votojm ne! doni fjal te medha pika lulushi nuk di tabelen e shumezimit.

 • Luan Blac
  Luan BlacMuaj më parë

  Brravo e vertet .kurse kto rob qimt qeshin ju qifsha grat

 • Κετι Γεωργιου
  Κετι ΓεωργιουMuaj më parë

  Po pse e dine ata ku bie Lushnja ,as nuk duan ta dine se do ishin interesuar per ata plera qe kane marre dhene ,dhe ujrat e zeza jane jashte,e lere varferine eskamjen e presim ne nga ata qe qeshin ....Nuk ngjrihet njeri e ti nxjeri perjashta po i ben sehir .....?!!!!!!

 • Power Dinami
  Power DinamiMuaj më parë

  Analfabet por e thot fjalen e vertet.

 • ms
  msMuaj më parë

  Basha nje cop leck 😤😤😤😤

 • Leda N&N
  Leda N&NMuaj më parë

  Ke folur realitetin 👏👏👏 Ky Luli se per ca qesh nuk e di 🤡🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Eva Hasaj
  Eva HasajMuaj më parë

  Join.ksm.vec.7500tevjetra..bravo.depotet.bash.mosuterhiq.paja.than.popullit.tana.bemet.eslssssss

 • Sandri Bushpepa
  Sandri BushpepaMuaj më parë

  Masi qesh obash pse simledh deputet e shko e shifi ni her te varfrit wa vuajn jo me qesht po nimo

Faqja Tjeter