Fifi - Diell ( Demo BBV )

Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Diell (Demo BBV)
Music by : Fifi
Lyrics by : Fifi
Produced by : Bruno
~ ThreedotsProduction ~

Komente: 3 170

 • Señoritas Top's
  Señoritas Top'sMuaj më parë

  Më pëlqen të jem këtu, më pëlqen muzika e mirë, është shumë e bukur 🤩😍🥰

 • Leona xhemaili

  Leona xhemaili

  Orë më parë

  😍😘

 • Elca Toska

  Elca Toska

  19 ditë më parë

  Ok

 • Tefta Kupe

  Tefta Kupe

  25 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me
  Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k meMuaj më parë

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti

 • Kristjan Malaj

  Kristjan Malaj

  18 ditë më parë

  Leona sa te ben emri ty

 • Kristina Balla
  Kristina BallaMuaj më parë

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti ♥️♥️♥️

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Muaj më parë

  pozitivisht.Fifi je 😘

 • berati
  beratiMuaj më parë

  Gjith Shqiptaria🇦🇱 kudo që ndodhen po të dëgjojnë këtë këngë ,e ke qëlluar në shenj,suksese të mëtejshme Fifi ...🌞🌻🏜🌹☀️❤👍🏻

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  pozitivisht.Fifi je 😘

 • Kataleha Kataleha
  Kataleha Kataleha2 muaj më parë

  S'di si eshte ndjere Fifi kur shkroi kete kenge por besoj se jo vetem per mua por per krejt shqipetaret ka ardhur si me magji ne nje moment te zymte. Meriton falenderime.🤗👏👏

 • une unë

  une unë

  9 orë më parë

  Zymte e me zymte po vjen ,,,,,,,,,

 • alban boy

  alban boy

  4 ditë më parë

  Udhetime ne trojet Shqiptare..Vlore /Rradhime althe.info/number/t57UoqyslIKUZKY/video

 • ITALIA

  ITALIA

  5 ditë më parë

  @theonlymusic Lollo

 • isra isra

  isra isra

  9 ditë më parë

  @theonlymusic Vgvvb

 • dita dita

  dita dita

  9 ditë më parë

  @Rigers Ndreu momentet e jetes te gjithsecilit jo veq fifit brenda ne bbv po ne pergjithsi jeta lali

 • Eskil Qokaj
  Eskil QokajMuaj më parë

  Ti ske faj . . . Ske faj qe kshu je krijuar . . . Ske faj sepse nuk di ndryshe . . . Ske faj qe don kaq shume . . . Je njeri qe rrezaton miresi . . . Je njeri qe ben dhe gabime sic te gjithe njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Muaj më parë

  Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoiMuaj më parë

  I can listen this song on repeat and never get tired of it 🥰🥰🥰. Outstanding 👏👏👏👏

 • Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
  Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞Muaj më parë

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti

 • mllop aeet
  mllop aeetMuaj më parë

  RESPEKT Fifi... gjithmon vuajne njerezit e drejt!!! Kenge perfekte mu be fiksim.Suksese 👏👏👏

 • VIP_ZH

  VIP_ZH

  Muaj më parë

  👋👋👋👋

 • Ina 1999

  Ina 1999

  Muaj më parë

  👏👏👏

 • Eduart Cela

  Eduart Cela

  Muaj më parë

  E vertet njerezit e drejt gjithmon vuajn..

 • Dario Doka
  Dario Doka2 muaj më parë

  E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam❤️

 • alban boy

  alban boy

  4 ditë më parë

  Udhetime ne trojet Shqiptare..Vlore /Rradhime althe.info/number/t57UoqyslIKUZKY/video

 • Berkan Ajazi

  Berkan Ajazi

  Muaj më parë

  🦄🙂😙🎶🤗🤩

 • Refik ☝️ Xheladini

  Refik ☝️ Xheladini

  Muaj më parë

  @Xhesika Sharka mirmengjesi ☕

 • Xhesika Sharka

  Xhesika Sharka

  Muaj më parë

  Po e vertet

 • Muhammad & L’ Ingannatore !

  Muhammad & L’ Ingannatore !

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video

 • no ne
  no neMuaj më parë

  Fifi deri ne momentin e futjes ne Big Brother njihej si nje kengetare super per te gjith Shqiptaret an e mban botes, por tani FIFI ti je akoma dhe me dashur dhe e admiruar nga te gjith Shqiptaret. Ti je origjinale dhe e ndjeshme. Ti je lezeti I kenaqesise tone me talentin qe ti ke. Te falenderojm pa mase. We love you so much Fifi!❤🇦🇱

 • Endri Liko
  Endri LikoMuaj më parë

  Artiste qe meriton me shumë faleminderit Fifi per kete perlën 🙏🙏🥰🥰🥰🥰

 • Sara Gjoni
  Sara Gjoni2 ditë më parë

  A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

 • Rinesa Bashota
  Rinesa BashotaMuaj më parë

  Texti: Bruno: A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

 • Valka Neziri
  Valka Neziri2 muaj më parë

  Fifi je rreze dielli. Ke qene i vetmi person real ne ate show, dhe kemi nevoje për gjera jo te shtirura. Eshte për të ardhur keq qe një shoqeri sic jemi ne shqiptaret, gjykojne dhe ofendojne pa ndal kur pjesa derrmuese e tyre jane nonstop me ilacet qe vazhdojne te permendin! Ji vetvetja dhe shkelqe sic din vetem ti! ♥️

 • Marek Baszyński

  Marek Baszyński

  Muaj më parë

  👌🏻👁👌🏻

 • Ornela Lala

  Ornela Lala

  Muaj më parë

  Po ai seshte realiti per njerzit e sinqert jooo

 • olti vl

  olti vl

  Muaj më parë

  Hahhaha Tani ja fute kot hH

 • hen ko
  hen koMuaj më parë

  I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive

 • 2dak

  2dak

  16 ditë më parë

  Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ALthe: 2dak Klikoni: althe.info/home/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig.html

 • 🐾isimsiz🐾

  🐾isimsiz🐾

  23 ditë më parë

  @Erion Gashi lere lali se e kuptuam😁

 • Silva Bardhi

  Silva Bardhi

  26 ditë më parë

  Too

 • 💙fan of jelly bean army

  💙fan of jelly bean army "jelly!"💚

  26 ditë më parë

  @Erion Gashi umm are you okay?

 • Edona Martinaj

  Edona Martinaj

  26 ditë më parë

  ssedf

 • Arieta Mjeku
  Arieta MjekuMuaj më parë

  Vlerat e Fifit: Zemër e madhe, inteligjente dhe zë perfekt!

 • Dory Dory
  Dory DoryMuaj më parë

  Per mua Fifi eshte fitorja e BBV , mbaroi qe kur iku Fifi , kjo kenge eshte ilac per shpirtin ,je artiste e vertet , Te duam SHUME ❤️❤️❤️

 • Joanna
  JoannaMuaj më parë

  I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive

 • Geg Toska

  Geg Toska

  Muaj më parë

  Joana e Ledrit?

 • Shpresa Hyseni
  Shpresa Hyseni2 muaj më parë

  1000 here ta degjoj kete keng nuk merzitem me te.Sa popull gjykues jemi thjesht dhe per nje dobesi apo gabim.Po perfeksionin askush nuk e ka o njerez.Mendoni me pozitivisht.Fifi je 😘

 • Vers Demaj

  Vers Demaj

  2 muaj më parë

  E vertet esht ktu populli i jon vec me gjykime negativ gjithmon .

 • Nora Ajeti

  Nora Ajeti

  2 muaj më parë

  Sa bukur qe e ke shkruar 👍

 • theonlymusic

  theonlymusic

  2 muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Aferdita Kodra
  Aferdita KodraMuaj më parë

  Po kur nuk ke shkelqyer ti moj drit . Ti je me e mira nder kentaret shqiptare ,bigbrodher nuk eshte per njerez si ty ❤. Te kendoft e bardha zemer o ylli shqiptaris.

 • Jonida Blloku
  Jonida BllokuMuaj më parë

  Fif kush të përflet dhe të shan dije se thjesht është xheloz/e për talentin tënd. Nuk mund të bëhen krijime të tilla pa pasur një dozë "çmendurie " brënda vetes e nuk mund të jesh artiste e vërtetë pa thellësi të tilla ndjeshmërie. Keep going girl! Ka njerëz që marrin frymë prej muzikës tënde ❤❤❤❤

 • viktor musolli
  viktor musolliMuaj më parë

  Kange Super Plus që e don veshi,teksti i thjesht poashtu dy zera fort mrekullushem: emucion pur mjafton kjo kang adrenalin n’makin 250 km/h me ndegju…Respekt Fifi

 • Albert Vishi
  Albert VishiMuaj më parë

  Super Kënge ❤️

 • antoni Matishi
  antoni Matishi10 ditë më parë

  super kenge 🇦🇱✨✨✨✨❤💛❤

 • Esiela Bulku
  Esiela BulkuMuaj më parë

  Muzika ajo sikur të jep një frymë shpirtërore🥺💕 je një artiste e madhe

 • REZARTA MADANI
  REZARTA MADANIMuaj më parë

  Vërtet këngë shumë emocionuese!Suksese pac gjithmonë Fifi!

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Muaj më parë

  pozitivisht.Fifi je 😘

 • Erla Kacani
  Erla Kacani2 ditë më parë

  Fifi je nje yll I vertete! Ke bere nje super hit! Bravo zemer!👏

 • Arch Student
  Arch Student2 muaj më parë

  Ne versionin boteror Fifi = Adele Ne versionin shqipetar Fifi = Nexhmie Pagarusha Go Fifula ke mbeshtetjen tone te plote ❤

 • Anna

  Anna

  Muaj më parë

  Nexhmija I ka shoqet e rralla …. gjuha shqipe artikulohej shume bukur nga bylbyli I Kosoves. Megjithate shume bukur Fifi ka stilin e vete

 • T T

  T T

  2 muaj më parë

  Fol per vete

 • Vers Demaj

  Vers Demaj

  2 muaj më parë

  Brravo gjithmon do tjem me fifin sepse e meriton nje artiste si kjo. 👏👏👏

 • Daily Shqip

  Daily Shqip

  2 muaj më parë

  20 gjerat qe nuk i dinit per Fifi!!! althe.info/number/s4nSfXiChJpsidA/video

 • Fehmi H

  Fehmi H

  2 muaj më parë

  Respekt gjith e ke Mbeshtetjen Ton ❤️

 • clirim baculi
  clirim baculiMuaj më parë

  ilaç per shpirtin! Bravo DIVA 👏👏👏👏

 • Xhevdet Osmani
  Xhevdet Osmani16 ditë më parë

  Fifi this is a masterpiece. Thank you. Jemi krenare qe te kemi.

 • Tori Xhika
  Tori XhikaMuaj më parë

  Je personi me positive që eksiston..shum bukur kënga komplimenti je shum e mire🌟✨

 • Nifa Bajrami
  Nifa BajramiMuaj më parë

  Shpirtin ta flladit kjo këngë, rrespekt Fifi.

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  my baby💖💖💕💕💞💞

 • Jahir Zulfaj
  Jahir Zulfaj2 muaj më parë

  Do ishte me mir ta beje komplet ne studio dhe ta postoje si komplet keng do ishte nje hit i madh !!!

 • 2dak

  2dak

  16 ditë më parë

  Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ALthe: 2dak Klikoni: althe.info/home/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig.html

 • 2dak

  2dak

  18 ditë më parë

  Ndiqni kanalin tone 🇦🇱 ne ALthe: 2dak

 • Renea and Morea

  Renea and Morea

  19 ditë më parë

  12M ku ka ma hit

 • Menel Dajen

  Menel Dajen

  28 ditë më parë

  @fjorni jesc o9ijo

 • Fatlir Azemi

  Fatlir Azemi

  28 ditë më parë

  @000babygirl va Po j ne te naj vv VF vy un ra dg

 • Vfs Fde
  Vfs Fde2 ditë më parë

  Je e mrekullueshme Fifi .Nje keng super👏👏❤

 • Hasanaj 123
  Hasanaj 123Muaj më parë

  Duam versionin me te gjate sepse kenga perfundon shume shpejte🥺♥️

 • Emily An

  Emily An

  Muaj më parë

  O zot cfare kenge,cfare zeri

 • Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е
  Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е26 ditë më parë

  Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter . Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!

 • Dritan Uka
  Dritan UkaMuaj më parë

  Fifi je nje gengetare e talentuar bravo Zoti te bekoft Suksese ne jet ❤️🙌🙌🙏🙏

 • Dsg
  DsgMuaj më parë

  Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter . Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • ERLET COKU
  ERLET COKUMuaj më parë

  Ti je nje Minier letrare Fif dhe per mendimin tim duhet te meresh ne mbrojtje nga UNESCO ☺️❤️😘

 • Vali A.

  Vali A.

  2 ditë më parë

  Hahaha far Comenti i fort hahaha👏👏

 • satibeza
  satibeza17 ditë më parë

  l dont understand anything she says but l can definitely feel the emotion in every word,truly a beautiful song ljubav from Bosnia! 🇧🇦❤🇦🇱

 • satibeza

  satibeza

  11 ditë më parë

  @Mina 22 awe thanks a lot

 • Mina 22

  Mina 22

  11 ditë më parë

  The guy:Am I guilty for not loving you a little more. The girl: Am I guilty for not knowing how to love a little less? For not being reserved and acting as a pure schizophrenic The chorus goes: I have lost sun and also myself with it. Even this letter can’t accept my words. Just so I don’t feel cold outside. I translated it for someone that asked here it is. 💕

 • Barie Emma
  Barie EmmaMuaj më parë

  O shpirti bardh je ti ♥️Shum suksese zemer artiste me plot gojen⭐️

 • Razie Duda
  Razie DudaMuaj më parë

  Me pelqen shume kjo kenge pasi kjo kenge te shpreh shume emocione dhe lumturi. Mua me shpreh shume emocione pasi me pelqen shume. Mirypafshim. Shpresoj qe Fifi te beje prape kenge te tilla.

 • Sandra Memlika
  Sandra Memlika2 muaj më parë

  Diell je dhe ti ❤️ Ke hyre ne zemrat e te gjithe shqiptareve per sinqeritetin tend dhe cdo gje qe e ke bere dhe thene pa doreza Te duammmm Vetem keshtu vazhdo We love you my baby💖💖💕💕💞💞

 • Muhammad & L’ Ingannatore !

  Muhammad & L’ Ingannatore !

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video

 • Ela Allko

  Ela Allko

  Muaj më parë

  1

 • M. N.

  M. N.

  2 muaj më parë

  Iliri mir e tha: fifi di vetem te kendoj!!!

 • theonlymusic

  theonlymusic

  2 muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • Petrit Kukaj
  Petrit KukajMuaj më parë

  ❤ Cdo artist nxjerr kryevepra ne momente veshtiresie Rrespekt ky esht art jo shaka

 • 👑Queen👑
  👑Queen👑Muaj më parë

  Kengetarja më e mir e cila e shnderron boten ne nj vend t veçant me krijimet e saj fantastike❤❤🌎🌎💫💫💞💞🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Aventurat e mia😘
  Aventurat e mia😘Muaj më parë

  Fifi je nje kengetare shume e bukur. Te lumte goja per kete kenge qe ke kenduar. Fifi je nje kengetare super e mire.🥰🥰

 • Una Tina
  Una TinaMuaj më parë

  3 milion views...asnje dislike! 😍😍😍 Ky eshte vleresimi i vertete i publikut, o ujqer te vjeter te BB. Filloret, o shpirt i bardhe!!! ❤

 • Algeris Giorgis

  Algeris Giorgis

  Muaj më parë

  @xuxis! Po

 • xuxis!

  xuxis!

  Muaj më parë

  @Algeris Giorgis ka pas qen dikur q e hiqte vet kanali , tani ka dal update i ri qe i ka heq vet youtube

 • Algeris Giorgis

  Algeris Giorgis

  Muaj më parë

  @xuxis! ALthe e ka hequr

 • xuxis!

  xuxis!

  Muaj më parë

  E ka heq kjo nr e dislikeve😹

 • Oni On
  Oni On2 muaj më parë

  O Fif! Te lutem kurre me ne jeten tende mos lejo askend te te poshteroje dhe ulë vlerat,je nje tekstshkruese fantastike,nje talent i rralle ne Shqiperi.Kurre mos ndalo se shkruari dhe se beri kenge aq te bukura.

 • theonlymusic

  theonlymusic

  2 muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Emarea Baci
  Emarea BaciMuaj më parë

  Kenga e preferuar e mamit tim je e mrekullueshme Fifi

 • Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е
  Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿ЕMuaj më parë

  E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam

 • Bora Hajdini
  Bora HajdiniMuaj më parë

  Çdo varg dhe notë e kësaj kënge është emocion.....FALEMINDERIT FIFI 🙏

 • rarexlyric
  rarexlyricMuaj më parë

  Jam fiksuar pas kësaj kënge të Fift. YOU ARE THE BEST FIFI! 👊❤️

 • Fjola -
  Fjola -2 muaj më parë

  Vetëm nji person që i ndijen emocionet shum thell mundet të shkrue një tekst kaq të bukur.. Edhe për zërin as mos flasim. Faleminderit Fif, do na mungosh gjdo dit ne Big Brother. 🥺❤️

 • 2dak

  2dak

  18 ditë më parë

  Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne ALthe: 2dak

 • 💖yumiazi💖

  💖yumiazi💖

  Muaj më parë

  😍🌈OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 🌈😍 ------YOUNG----------------GIRLS ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending 👙💘aishite.tokyo/ai-uehara?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * While me: " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 THREE IN ONE Everyone talking its true ALthe is the best forever Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Besi Besi

  Besi Besi

  Muaj më parë

  @Fjola. Esht shum e vertet kjo qe thua

 • Triumfues

  Triumfues

  Muaj më parë

  per te gjithe shqipet ->>>> althe.info/number/x5e0j5qNeap9gJk/video

 • Mergim Gojani

  Mergim Gojani

  Muaj më parë

  Nje version pak me ndryshe 😉 althe.info/number/l53ZdZ-PraR2i8g/video

 • olivia marku
  olivia markuMuaj më parë

  Diellin e kam hup me to dhe veten keng shumë e bukur. Brravo Fifi!💜

 • Lorik Rama
  Lorik Rama26 ditë më parë

  Fifi Diva Shqiptare 👑👸❤️⭐️❤️

 • Sajmira Balla
  Sajmira BallaMuaj më parë

  Ze brilant 👏❤

 • Desi Bano
  Desi BanoMuaj më parë

  Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱

 • Aida
  Aida2 muaj më parë

  Suksese e dashur! Jeta vazhdon! Ke shumë njerëz që të përkrahin, bëhu e fortë dhe ec përpara! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Triumfues

  Triumfues

  Muaj më parë

  per te gjithe shqipet ->>>> althe.info/number/x5e0j5qNeap9gJk/video

 • IT Channel

  IT Channel

  Muaj më parë

  jemi me ty Fiffiiiiii 🍒😘

 • Xhulia Cangu

  Xhulia Cangu

  Muaj më parë

  Pp

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • FVIDEOS PRODUCTION
  FVIDEOS PRODUCTIONMuaj më parë

  Kemi arrit me të kuptu githë atë ndjesi që pate në BBV , nuk u duft me hi po që ke hi e ke dal si Princeshë duke prodhuar muzikë nga ajo që ke ndje . Çka folin për ty ajo është e kotë .. fshihi lotët Bëhu e fortë #Nanush 💓

 • Kristian Cani
  Kristian CaniMuaj më parë

  Filloreta Raci e ke myt te uroj suksese me tej Fifi Diell na ke mahnit per zotin 👏👏🙏

 • ελενα Μπεκι
  ελενα ΜπεκιMuaj më parë

  e dua gjithe kete kenge është artisti më e mira❤❤

 • Ruby 🔥 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
  Ruby 🔥 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]Muaj më parë

  E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam

 • Dorina Chota
  Dorina Chota2 muaj më parë

  Ti je shpirt njeriu, je e gjalle Fif, Zoti ti dhente te gjitha te mirat e jetes! Suksese Big Fifi!🤗🤗😘😘💖💖💖💖💖💖🙏🙏🙏💋

 • Marek Baszyński

  Marek Baszyński

  Muaj më parë

  👌🏻👁👌🏻

 • Sabrina☺☺

  Sabrina☺☺

  2 muaj më parë

  @theonlymusic 😏sdu

 • theonlymusic

  theonlymusic

  2 muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • Brooke 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
  Brooke 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞Muaj më parë

  E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam

 • Brilantina Lekaj
  Brilantina LekajMuaj më parë

  Masterpiece Fifi. Nje uragan me bravo te dergoj 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nora Zeneli
  Nora ZeneliMuaj më parë

  Të Lumt Fifi, zemer flori, e zë magjik 🤍⭐🌹

 • Marigona M
  Marigona MMuaj më parë

  O Zot saher e degjoj shoh nje bot tjeter, nje jet tjeter🥰 te bekoft Zoti Fifula je jet🤍

 • TIM
  TIM2 muaj më parë

  Nje shpirt i lire nuk mund te izolohet,kufizohet, te ndryshoje karakter e te aktroje... Nje shpirt i lire jeton dhe krijon vepra muzikore! 🔥 FIFI ❤

 • Muhammad & L’ Ingannatore !

  Muhammad & L’ Ingannatore !

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video

 • Taibe Veseli

  Taibe Veseli

  Muaj më parë

  Artiste e vertetē, të lumtë fifi ke shkëlqy🌟

 • z A
  z A22 ditë më parë

  Minimum 10 here qdo dit e ndegjoj ,nuk ka njeri qe nuk e prek ne zemer,po ti je moj dielli vet🥰💥

 • shkodra shkodra
  shkodra shkodraMuaj më parë

  Te bekoft zoti fifi vertet je ni femen me zemer te bardh e te but valla moj fifi ishalla zoti te ka ne dor e te rujat prej qdo rresikut se vertet e merriton e lus zotin qdo dit se tekam ne jeten time e moj mac per ni femen asht shum zor mekan e mir amo zoti te miren kur se hup 🙏🐱❤🙏🧿😇

 • maria under
  maria under2 ditë më parë

  Jo jo kte kenge u donte te pakten nje ore se per ato njerze qe kan dashtur me shpirt jan plagos godit per vdekje nga tradhtija kalon.ne depresjon nuk te duhet psqiatre ...por kjo kenge esht ilac shpirti 😥😥👏👏

 • bella hadiddd
  bella hadidddMuaj më parë

  Bravo fifi ishe shum person i sinqert dhe me zemer t paster jemi krenar qe kemi ksi kengtare me zemer t madhe dhe t paster ❤️❤️

 • Megi K
  Megi K2 muaj më parë

  Cdo shqiptar esht i dashuruar me kte keng ❤🥰

 • 2dak

  2dak

  16 ditë më parë

  Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ALthe: 2dak Klikoni: althe.info/home/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig.html

 • 2dak

  2dak

  18 ditë më parë

  Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne ALthe: 2dak

 • Ice 009

  Ice 009

  Muaj më parë

  @Refik ☝️ Xheladini fol shqip se sdi gjuhen qe flet ti un

 • User Anne

  User Anne

  Muaj më parë

  Edhe une ja dashuruar me kete kenge 🎅🎅🎤☃️⭐⭐⭐⭐🎄♥️♥️

 • Muhammad & L’ Ingannatore !

  Muhammad & L’ Ingannatore !

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video

 • Leta Cane
  Leta CaneMuaj më parë

  Është një këngë që shumë shpejt do bëhet hit SUPER BRAVO FIFI 😍

 • gjesika s
  gjesika sMuaj më parë

  o zot sa me emocionon kjo kenge,😚😘

 • Pranvera Malaj
  Pranvera MalajMuaj më parë

  Artiste e lindur. Interpretim i shkelqyer.

 • Florenca Zeneli
  Florenca Zeneli24 ditë më parë

  Melodia e pa pershkrushme,si neper filma,teksi si nje varse e shkurter e mbushur me diamanta🥰

 • Entela Selmanaj
  Entela SelmanajMuaj më parë

  Ke nje zë perlë...ti je nje pasuri e paçmueshme ne muziken shqiptare..zeri jot tw dritheron shpirtin...na mungon kaq shum ne bbv se ishe e vetmja qe kendoje live dhe te kenaqje shpirtin ...je e paarritshme

 • Ylli Germenji

  Ylli Germenji

  Muaj më parë

  Ke thene fjale te pershtatura nje kengetare te madhe Fifin..

 • Sabrina☺☺

  Sabrina☺☺

  Muaj më parë

  @Maaamd Aaliz 😇😇😇

 • Maaamd Aaliz

  Maaamd Aaliz

  Muaj më parë

  Fifiteduashume

 • Kosova Fotball
  Kosova FotballMuaj më parë

  Qdo dit e degjoj dhe me shume me pelqen sa here te degjoj kengen ❤️❤️

 • Denis Blushi
  Denis BlushiMuaj më parë

  Super kenge nga nje artiste e madhe bravo Fifi 👏👏👏

 • Franko Korça
  Franko KorçaMuaj më parë

  Nje super keng e ber nga nje kengetare e talentuar e ka bo me gjith shpirt👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nush Vata
  Nush Vata2 ditë më parë

  Fifi eshte kengetarja me e mire ne bote

 • Arjana Manushi
  Arjana ManushiMuaj më parë

  Ma ke bërë zemrën mal me këtë këngë. Go Fifi go 🔝🔝🔝🔝🔝😘🌹😘🇦🇱

 • Aventurat e mia😘
  Aventurat e mia😘Muaj më parë

  Suksese Fifi suksese suksese 🥰. Jeta vazhdon beu e forte ka shume njerez qe te perkrahin ty Fifi

 • ANA XHANI
  ANA XHANIMuaj më parë

  Fifi Ishe Konkurentja me e Fort prandaj te gjelten klecken she te hoqense fituesja do ishe tidheti e meritoje💯💯

 • mariola hasani
  mariola hasaniMuaj më parë

  Kenge Shpirti 🥰🥰 Fif je e adhurueshme

 • Enxhi
  Enxhi2 muaj më parë

  Ti meriton shum me shum ❤️ sepse njerzit e kan shum te let te paragjykojn te tjeret, ti shajne sepse nuk e kuptojn se per cfare kemi nevoj dhe qe nuk jemi te semur.Vazhdo si gjithmon me pozitivitetin qe ti trasmeton ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Nesa Murseli
  Nesa Murseli17 ditë më parë

  O fifi sa kang të mirë e ke shpirtin e ombel siq je edhe ti vet ❤️👏

 • rozana rozi
  rozana roziMuaj më parë

  Erdhe ne nje moment te veshtir te jetes time ....dielli do dali perseri ....😇

 • Fitore
  FitoreMuaj më parë

  Saher kthehem prej Pune e degjoj kete keng nga 5 a 6 here truri ma qetson 🥰🥰🥰 Fifi je fantastike edhe ne mergim na percjell zeri yt 😍

 • massimo puggi
  massimo puggiMuaj më parë

  Beatiful voice, sound, melody...

 • Ella M
  Ella M2 muaj më parë

  I can listen this song on repeat and never get tired of it 🥰🥰🥰. Outstanding 👏👏👏👏

 • serry ciok
  serry ciokMuaj më parë

  Te lumt qe luajte paster dhe pa hile mbi te gjitha tregove njerzillek aty brenda qysh jemi te gjith me te mirat dhe gabimet tona, bravo qe luajte si vetja jote ️

 • Suzana Rama
  Suzana RamaMuaj më parë

  Shum me peqen gjdo keng e jotja je ma e mira respekt ❤

 • barumbadum
  barumbadumMuaj më parë

  Fifi me probleme te medha personale, por tregoj se eshte i vetmi VIP/artist aty. Arriti te krijoj produkt artistik edhe ne ato kushte. Per kete meriton respekt.

 • Arta Velija
  Arta VelijaMuaj më parë

  E ke kenduar shume bukur♥️ Je yll bote Fifi me e mira ne bot je♥️

 • Almira Doda
  Almira Doda2 muaj më parë

  Je e mrekullushme Fifi muzika që bën na e qetëson shpirtin ! Mos u ndal vazhdo krijo je artiste e lindur 👏👏❤️😘

 • theonlymusic

  theonlymusic

  2 muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • Aina Berberi Tresa
  Aina Berberi TresaMuaj më parë

  Fifi je nje gjeni ,nje super femer e mbrekullushme! Kenga super e bukur ,e ke qare ,ti kendon me gjithe shpirt o zemer,sa here e degjoj ne dite aq me shume jam dashuru me kengen tuaj! Suksese pafund te uroj Fifi😘😘💖💖

 • Jeta Ballanca
  Jeta BallancaMuaj më parë

  Ti une te dua .Ti je shpirti im 🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️