I jepet lamtumira e fundit Mateos/Qindra njerëz në ceremoni, 8-vjeçari përcillet në banesën e fundit

Argëtim

Per me shume video dhe lajme klikoni www.balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

Komente: 78

 • Binak Mazrekah
  Binak Mazrekah11 ditë më parë

  Ngushllime gjith shqiperis bre zoti e vrafte at qen varje publike duhet ti bani ati kanibali zoti ju dhashte gajret familjes ngushllime nga franca

 • Bujar Habibaj
  Bujar Habibaj12 ditë më parë

  Te njejten veprim....ku groposi 8 vjecarit.......ATY FUTENI MOSTREN...

 • Prenk Prenrecaj
  Prenk Prenrecaj12 ditë më parë

  Zoti ju dhasht fuqi dhe gajret Families .Ngushllime

 • Suleiman Daji
  Suleiman Daji12 ditë më parë

  Ngushëllime,më,të,dhimbshme.familjes,për,atë,voglushe,dënim,më,rënd,për,,vrasësin,deri,në,vdekje,i,lutemi,drejtësis

 • Gjin jaku
  Gjin jaku13 ditë më parë

  mateo ne zemrat e te gjithve ngushllime familjes

 • Theo X
  Theo X13 ditë më parë

  si ka mundesi te vrasesh nje engjell kaq te vogel, edhe kafshet qe jane kafshe nuk i prekin te vegjlit e njera -tjetres, ky barbar nuk e meriton as te ushqehet aty ne burg ku ndodhet, jepini nje litar qe te varet vete . Ngushellime familjes dhe u prefte ne paqe ai engjelli i vogel.

 • Spiro
  Spiro13 ditë më parë

  Ai kafsha qe e vrau?Mos ka bere veprim te keq moral,mos ka dashur ta cnderoje seksialisht,sepse njerezit e semure ,I bejne te gjitha!Si familja nuk dyshon?Pse se vizituan djalin?Doktoret qe kemi Neve ne shqiperi,duan para,per do veprim!Mateo nukkishte asnje gje ,qe ta kuptonin Doktoret?Qe ta vrase kote se koti?Jo .Jo!Ai I ka bere dicka djalit!💩

 • bali morina
  bali morina13 ditë më parë

  Per raste te ketilla , varreja ne litar eshte terapi per te tjeret ! Jo shtet pa pushtet !!!!!

 • Kiu Beca
  Kiu Beca13 ditë më parë

  Mund te me jep shpjegim dikush medjat komentuerit. Politikanet kryeministri nese do I kishte ndodh nonjerit ne shtet politik ministri. Apo kryeministrit. Nuk e di nese kryeministri ka femij dhe mund te jet baba vet. Po di nje gje qe nese do i kishte ndodhe kjo fatkeqsi kryeministrit gje qe shpresoj mos nododh kur. E di qe kryeministrit do digjet gjith shqiperin nese do I ndothte dica e till dhe shpresoj mos i ndodh askuj.

 • Drita Toska
  Drita Toska13 ditë më parë

  Ngushëllime familjarëve nuk kam fjal me lot po shkruaj o zoti madh ca s'po ngjojm e ca s'po shofim na ruaj o zot te gjtheve🙏

 • ganimete shabani
  ganimete shabani13 ditë më parë

  A ashtu thuhet banesa e fundit

 • ganimete shabani
  ganimete shabani13 ditë më parë

  A eshte e vertet

 • ganimete shabani
  ganimete shabani13 ditë më parë

  Ju lutem. Mos qani

 • Justina Elmazi
  Justina Elmazi13 ditë më parë

  Po fol gjuhen shqipe Mortore. Pse keni turp me perdor gjuhen shqipe.mallkim marshin gjithe .Gazetare e. politiokan. nga gjuhe bersi dhe dhe populli i ndershem .qe e keni trullos.duke e ngateruar gjuhen qe dukeni,gjuhe ditur.o ju thafte gjuha jjuaj .o ligesira shqiptare . Perfietoni se ska e ska pasur. Qeveri per SHqiperine.ja cfar pilliqe perdorni funeral. Mortore.lanciare.Precident.kolor.non mi Intimidire.bonus.grandi oferfa sanitare.medikamen maxhoranca.minoren.adoleshent.dietro le kuinte,vokabolario.pedonale e shum shum pislliqe .per mohimin e gjuhes SHqipe.se jane fjale puro gjuhe Italiane.jo fjale Boterore .dok'tor. Banka shkolla.Tjera.o injoranca SHqiptare

 • Luan Myrteza
  Luan Myrteza14 ditë më parë

  O shpirt i vogël

 • Luan Myrteza
  Luan Myrteza14 ditë më parë

  Ngushëllime familjes pse e vrave o qen çfarë të bëri ai engjëlli i vogël të vraftë zoti

 • maria lito
  maria lito14 ditë më parë

  Edhe vdekja per ate kriminel nuk eshte e mjaftueshme. Hapjani mishin me thik i hidhni krip torturoheni aq sa nuk mban mend dhe lereni te vdes pak nga pak dhe hidhjani gicave ta hajn as mos e varrosni fare.

 • Mevlide Mulaku
  Mevlide Mulaku14 ditë më parë

  Ozoti evraft at qen si Japanologie jeten ati fmije

 • Zenun Ramadanaj
  Zenun Ramadanaj14 ditë më parë

  Ngushllime famljes zoti ju dhasht forc

 • Monda Dedja
  Monda Dedja14 ditë më parë

  Gushellime familjes por nuk ka shtet ai duhet varë në mes të fierit

 • Aza Fier
  Aza Fier14 ditë më parë

  O zot u shkaterrua nje familje e ter do te mbete te traumatizuar

 • Luan Kastrati
  Luan Kastrati14 ditë më parë

  duhet trekembesh

 • Nati Selamaj
  Nati Selamaj14 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 • lac ser
  lac ser14 ditë më parë

  ky lloj mostre jo ta pushkatosh por tja presesh mishin me thik tu e pre tu e bo me kryp copa copa deri da te ngordh me torture cnjerzore e me e var ne trekemsh e me e shetit ne gjith shqiperine qe ta shofi e gjith shqipnia i madh e i vogel se keshtu duhet denu kto lloj mostrash te vendoset ligji me vdekje per keto lloj mostrash nuk na duhet gje bota e miraton apo jo ket lloj ligji behuni zotet e ketij vendi ju qe e udhehqni gjoja kyt vend jo vetem interesat tjuja po te pop eshte kthyer nje pjes e madhe ne tyrli mostrash

 • Mubeen Atif
  Mubeen Atif14 ditë më parë

  Ngushellime

 • Mubeen Atif
  Mubeen Atif14 ditë më parë

  Nvusbek. E familnes

 • Mubeen Atif
  Mubeen Atif14 ditë më parë

  Ai do djegnbenzin no nlitart

 • Sevdie Avdyli
  Sevdie Avdyli14 ditë më parë

  ngushllime familjes engjulli past drit eka marr nqaf ket engjull zoti e denoft nferr

 • Aneta Licaj
  Aneta Licaj14 ditë më parë

  Ai te denohet me varje dhe ti vene tymin

 • adela peci
  adela peci14 ditë më parë

  Ngushellime Familjes per kete djale 8 vjecar qe e vrau dora e atij krimineli O ZOT sa gjyna per Mateos

 • Kddkdkk Kddkdieke
  Kddkdkk Kddkdieke15 ditë më parë

  Kush e vret ket ne burg eshte njeriu me i nderuar, dhimbje ne shpirt per ket engjell, zoti e paste pran djalin e pafajshem....

 • Onufri onufri
  Onufri onufri15 ditë më parë

  Ngushellime familjes..djali I pa fajshem qe pa te drejt ju more jeta. O qeveri o pushtetare ...shikoni sa popull te varfer keni ? Shikoni ku banojne dhe si jane te veshur ? Ku banoni ju ? Si visheni ju ? Te gjitha leket qe vidhni ju befshin ilace.

 • hgdgdhdh hdhdhdhd
  hgdgdhdh hdhdhdhd15 ditë më parë

  or po thoni qe ka probleme psiqike ai eshte nje kriminel i hesthur sepse keta njerez jane me psikolog se sa psikologu keta i bejne gjerat me paramendim 100 per 100 ngushullime families

 • Flat Earth
  Flat Earth15 ditë më parë

  🙏🏼😭💔 Ngushllime familjes dhe te afermit e ti.

 • Anik Anik
  Anik Anik15 ditë më parë

  Qofsh i parjses o Engjull😢😢Zoti i dhent force familjes me perballu kete dhimbje. Kurr hajr mos pafsh o monster si ke mund te vesh dore mbi nje femije 😢😢

 • Adrina Drina

  Adrina Drina

  13 ditë më parë

  Oofsh i parses o engjull zoti I dhent force familjes me perballu kete dhimbje Kurr hajr mos patsh o monster si ke Mund te vesh Dore mbi NJE femije

 • Arian Xhiveshi93
  Arian Xhiveshi9315 ditë më parë

  😭😭😢🙏🙏

 • arjan frani
  arjan frani15 ditë më parë

  Cfar vdekje ne vuajtje.

 • arjan frani
  arjan frani15 ditë më parë

  Po pse e vrave more maskara,vrave nje fmi te vogel.

 • Nezir Krasniqi
  Nezir Krasniqi15 ditë më parë

  Ngushllime familjes te ti u prefsh ne paqe o shpirt I vogel

 • Rukije Bllaca
  Rukije Bllaca15 ditë më parë

  O merne vjerne dikun e mytne per kadale prene ka pak ka pakse ti merret jeta nji fmijeska drejt askush ta mer jeten veq zoti ngushllime familjes

 • Nastradin trimi
  Nastradin trimi15 ditë më parë

  O zot sa gjynah ajo nene Sa Gjynah ai vlla Pu ti qr ty e te presesh me gersher ske te lar. Po cte beri nje femije 8 vjec mo aman cte beri 😡😡

 • Paviola Hoxhaj
  Paviola Hoxhaj15 ditë më parë

  Eh o zot,pse keta njerz lihen rrugve te marin me qaf femij e familje kur ai e paska ber e me par,shokuse more te gjall do e kisha futur ne grop e do I rija siper deri sa ta dija qe ka mar fund ai felliqsir

 • Dora Haxhia
  Dora Haxhia15 ditë më parë

  Djali te varrosej pasi te ishte djegur mostra me benxine

 • Nora L
  Nora L15 ditë më parë

  O zot cfacfar dhimbje ngushullime familjes zoti tu jap force dhe gariet per kete dhimbje kaq te madhe qofsh I xhenetit zoti te dash shume lajm shume I hidhur dhe trondits me mira klimetea larg dhe ne usa me dhimbje ne zemer lus zotin drejtesia te shkoj ne vend 🙏

 • Noizy Otr
  Noizy Otr15 ditë më parë

  Burgim perjetshem do i japin moterqirit ca mhb boni

 • Milaim Rugovaj
  Milaim Rugovaj15 ditë më parë

  Per tu mos tronditur opinjoni publik shqiptar sepse gjith jemi tronditur.Ju lutem tronditni ata qe bejn kto vepra sepse nuk do perseriten.me pikllim per kete rast nga Kosova.

 • Ardian Gashi
  Ardian Gashi15 ditë më parë

  Allahu ju dhasht saber bre vllezer

 • Daniela Halilaj
  Daniela Halilaj15 ditë më parë

  Tmerr

 • Aldi Vitore
  Aldi Vitore15 ditë më parë

  ne shqiperi duhet vendoset ligji me vrasje URGJENT nuk eshte populli i gatshem per demokraci ende JO Enveri ka qene i mençur, ju jeni derra qe se doni ate, derrat kriminelet se duan Enverin sepse duan te bejne krime lirshem dhe te lirohen pas tre vitesh perseri.

 • Hazir Tahiri
  Hazir Tahiri15 ditë më parë

  Ngushllime familjes dhe te afermit dh mbar fare fisit

 • Dimitra Xoxha
  Dimitra Xoxha15 ditë më parë

  Sa gjyna ajo nene

 • Fatime Bytyqi
  Fatime Bytyqi15 ditë më parë

  o zot sa dhimbje e madhe per ket shpirt zoti ju dhasht forc prindve 💔

 • Festa Bilali

  Festa Bilali

  14 ditë më parë

  Kang me qifteli

 • Landi Elezaj
  Landi Elezaj15 ditë më parë

  Prijani mishin me gersher o kryeminister qeni me gji th ligj

 • Lindita Xhahu
  Lindita Xhahu15 ditë më parë

  O zot çfar dhimje Allahu e meshirofte engjellin e vogel 😭😭😭😭

 • Ziadin Cako
  Ziadin Cako15 ditë më parë

  Monstrat i njgjajne super monstres ne pushtet.

 • Romeo Aliaj
  Romeo Aliaj15 ditë më parë

  Ngushëllime 😭💔

 • It’s Klaw 🥰
  It’s Klaw 🥰15 ditë më parë

  Affff breee😭😭😭😭😭

 • Aro Dalip
  Aro Dalip15 ditë më parë

  mjer nena mjer familja mjer .dhe te afermit e tij . dhe ne jemi trónditur jo vetem nd fr por dhe ne ne vl .e ne te gjith vendin keq shum na vjene .

 • Kujtim Zymeri
  Kujtim Zymeri15 ditë më parë

  Euuuuu pa ta qiiiii edhe qelizen e fundit more mut se kisha lan.. Pa ta shkerdhy edhe adn se kisha lan t kisha shti perfundi fmise ne vorr edhe e kisha mlu..

 • Ahmet Berisha
  Ahmet Berisha15 ditë më parë

  ku asdht ai kriminel mos eqoni ne burg por vareni ne litar me qender te tiranes

 • Mirsimi Pakashtica
  Mirsimi Pakashtica15 ditë më parë

  Eh moj shqipri po kurr nuk mbete pa mafi e terrorista… Atje është rrezik veq me menu me kalu neper shqipri E lema me shku me vizitu at vend Qe ne kosovaret i thojm nëna shqiperi.. Vetem kët vit sa vrasjet hajni drog ka ndodh në shqipri kjo është e tmerrshme.. Un perve nuk ndihem aspsk i sigurt kur kaloj apo e vizitoj nënën shqiperi. Sepse gjdo sekond eki jeten në rrezik Nuk i dihet aty se qka te del përpara…

 • Florent Berisha
  Florent Berisha15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔

 • Adelina Kamberaj
  Adelina Kamberaj15 ditë më parë

  Jepi forc o zot kesai familie ku diali t keput shpirtin 😭😭😭😭😭😭

 • Gentjan osmani Osmani
  Gentjan osmani Osmani15 ditë më parë

  Zoti u dhont forc familjes. U prefsh ne paqe zmr e vogel 😭😭😭😭😭😭

 • Gjemajl Krasniqi
  Gjemajl Krasniqi15 ditë më parë

  Ket njeri duhet denim extra ne qeli te mbyllet qe kurr mos te shoh diellin me sy ter jeten dhe te ushtrohet nje dhun psikike deri ne alivanosje sepse ka qen mir i prganizuar per ket krim me dashje ne ket voglush te pambrojtur

 • Jo Jo
  Jo Jo15 ditë më parë

  O Zot mos u perserit kjo lloj tragjedie 🙏🙏🙏 Ngushllime familjes per ket ENGJULL te vogel. 💔

 • Giulio Paris
  Giulio Paris15 ditë më parë

  😭

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras15 ditë më parë

  O gazetarcfare eshte situat spo ngjarje tragjike

 • T. S.
  T. S.15 ditë më parë

  KU KARIN ISHTE POLICIA, CA KARIN BENTE POLICIA KUR KY ROBQIRI PERDFHUNONTE MERRTE PENG NJEREZ, PSE SKENI VEPRU OS HKERDHATA PA SHPIRT

 • T. S.
  T. S.15 ditë më parë

  Ata police, prokurore, gjykates, qe kane pasur dijeni, kane liruar, kane neglizhuar, nuk kane vepruar, te gjithe duhen hetuar dhe shporrur nga sherbimi!!!!!!!!!!!!! Ai gjykates kriminel qe e ka liruar duhet ekspozuar, te shporret nga drejtesia. Ata police qe nuk kane vepruar kur jane paraqitur aq e aq ankesa per ate monster, te shporren nga policia dhe ne ndjekje penale urgjent!!!!!! Ngushellime per familjen e engjellit te pafajshem, Zoti ju dhente force :(((((((((((((((

 • Velika Imeraj
  Velika Imeraj15 ditë më parë

  U prefsh ne paqe o engjell. Ngushellime familjes. u dhent Zoti forc😥

 • Ferhati Juljan
  Ferhati Juljan15 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 • Mimi Mimi
  Mimi Mimi15 ditë më parë

  A ka shtet more po si vriten femija u vraft i madhi zot lenje nje varrim pa ber e shkoni e protestoni para qeveris nuk kan vler kto respekte mos shkoni me shu kuriozitetin po ti thoni stop ketyre krimeve makaber ketyre pedofilave ju i lini vend krimit tjeter me kto respekte kotit duhet te hiqet ai qe udheheq shqiprin ai ndalon njerzit te jetojn nuk i lejon te shesin perime pa pagu taksa dhe lejon kriminelet te vazhdojn te rrin ne burg dhe te jetoj mbi parat e popullit shqipri kriminale drejtohet nga kriminel!

 • Luli Osmani
  Luli Osmani16 ditë më parë

  U marte omotja cfar kujtimesh u lini familjareve

 • anto met
  anto met16 ditë më parë

  O shpirt i Vogel💔💔💔💔💔💔🌟🙏

 • Diana Katundi
  Diana Katundi16 ditë më parë

  O, Zot o Zot nje moster ti marre jeten nje engjelli te paritur.Nuk kam fjalë.Te gjithe jemi te tmeruar nga kjo ngjarje makaber , ky moster duhet varur ne mes te fshatit.Zoti ju dhente force familjareve per kete humbje te tmerreshme.🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Faqja Tjeter