I jepet lamtumira e fundit Mateos/Qindra njerëz në ceremoni, 8-vjeçari përcillet në banesën e fundit

Argëtim

Per me shume video dhe lajme klikoni www.balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

Komente: 78

 • Kddkdkk Kddkdieke
  Kddkdkk Kddkdieke6 muaj më parë

  Kush e vret ket ne burg eshte njeriu me i nderuar, dhimbje ne shpirt per ket engjell, zoti e paste pran djalin e pafajshem....

 • Diana Katundi
  Diana Katundi6 muaj më parë

  O, Zot o Zot nje moster ti marre jeten nje engjelli te paritur.Nuk kam fjalë.Te gjithe jemi te tmeruar nga kjo ngjarje makaber , ky moster duhet varur ne mes te fshatit.Zoti ju dhente force familjareve per kete humbje te tmerreshme.🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 • Anik Anik
  Anik Anik6 muaj më parë

  Qofsh i parjses o Engjull😢😢Zoti i dhent force familjes me perballu kete dhimbje. Kurr hajr mos pafsh o monster si ke mund te vesh dore mbi nje femije 😢😢

 • Drita Toska
  Drita Toska6 muaj më parë

  Ngushëllime familjarëve nuk kam fjal me lot po shkruaj o zoti madh ca s'po ngjojm e ca s'po shofim na ruaj o zot te gjtheve🙏

 • Zoja
  Zoja6 muaj më parë

  O merne vjerne dikun e mytne per kadale prene ka pak ka pakse ti merret jeta nji fmijeska drejt askush ta mer jeten veq zoti ngushllime familjes

 • Flat Earth
  Flat Earth6 muaj më parë

  🙏🏼😭💔 Ngushllime familjes dhe te afermit e ti.

 • Jo Jo
  Jo Jo6 muaj më parë

  O Zot mos u perserit kjo lloj tragjedie 🙏🙏🙏 Ngushllime familjes per ket ENGJULL te vogel. 💔

 • Ardian Gashi
  Ardian Gashi6 muaj më parë

  Allahu ju dhasht saber bre vllezer

 • Gjin jaku
  Gjin jaku6 muaj më parë

  mateo ne zemrat e te gjithve ngushllime familjes

 • Luan Myrteza
  Luan Myrteza6 muaj më parë

  Ngushëllime familjes pse e vrave o qen çfarë të bëri ai engjëlli i vogël të vraftë zoti

 • Zenun Ramadanaj
  Zenun Ramadanaj6 muaj më parë

  Ngushllime famljes zoti ju dhasht forc

 • Gentjan osmani Osmani
  Gentjan osmani Osmani6 muaj më parë

  Zoti u dhont forc familjes. U prefsh ne paqe zmr e vogel 😭😭😭😭😭😭

 • Nati Selamaj
  Nati Selamaj6 muaj më parë

  Ngushellime familjes

 • netushe
  netushe6 muaj më parë

  O shpirt i Vogel💔💔💔💔💔💔🌟🙏

 • Arian Xhiveshi93
  Arian Xhiveshi936 muaj më parë

  😭😭😢🙏🙏

 • Prenk P
  Prenk P6 muaj më parë

  Zoti ju dhasht fuqi dhe gajret Families .Ngushllime

 • Aro Dalip
  Aro Dalip6 muaj më parë

  mjer nena mjer familja mjer .dhe te afermit e tij . dhe ne jemi trónditur jo vetem nd fr por dhe ne ne vl .e ne te gjith vendin keq shum na vjene .

 • Milaim Rugovaj
  Milaim Rugovaj6 muaj më parë

  Per tu mos tronditur opinjoni publik shqiptar sepse gjith jemi tronditur.Ju lutem tronditni ata qe bejn kto vepra sepse nuk do perseriten.me pikllim per kete rast nga Kosova.

 • Lindita Xhahu
  Lindita Xhahu6 muaj më parë

  O zot çfar dhimje Allahu e meshirofte engjellin e vogel 😭😭😭😭

 • Adelina Kamberaj
  Adelina Kamberaj6 muaj më parë

  Jepi forc o zot kesai familie ku diali t keput shpirtin 😭😭😭😭😭😭

 • Luan Myrteza
  Luan Myrteza6 muaj më parë

  O shpirt i vogël

 • Romeo Aliaj
  Romeo Aliaj6 muaj më parë

  Ngushëllime 😭💔

 • Aza Fier
  Aza Fier6 muaj më parë

  O zot u shkaterrua nje familje e ter do te mbete te traumatizuar

 • arjan frani
  arjan frani6 muaj më parë

  Po pse e vrave more maskara,vrave nje fmi te vogel.

 • Ziadin Cako
  Ziadin Cako6 muaj më parë

  Monstrat i njgjajne super monstres ne pushtet.

 • Mevlide Mulaku
  Mevlide Mulaku6 muaj më parë

  Ozoti evraft at qen si Japanologie jeten ati fmije

 • Florent Berisha
  Florent Berisha6 muaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔

 • Giulio Paris
  Giulio Paris6 muaj më parë

  😭

 • Mubeen Atif
  Mubeen Atif6 muaj më parë

  Ngushellime

 • Dimitra Xoxha
  Dimitra Xoxha6 muaj më parë

  Sa gjyna ajo nene

 • It’s Klaw 🥰
  It’s Klaw 🥰6 muaj më parë

  Affff breee😭😭😭😭😭

 • ganimete shabani
  ganimete shabani6 muaj më parë

  A eshte e vertet

 • Fatime Bytyqi
  Fatime Bytyqi6 muaj më parë

  o zot sa dhimbje e madhe per ket shpirt zoti ju dhasht forc prindve 💔

 • Dora Haxhia
  Dora Haxhia6 muaj më parë

  Djali te varrosej pasi te ishte djegur mostra me benxine

 • arjan frani
  arjan frani6 muaj më parë

  Cfar vdekje ne vuajtje.

 • Mubeen Atif
  Mubeen Atif6 muaj më parë

  Nvusbek. E familnes

 • Ferhati Juljan
  Ferhati Juljan6 muaj më parë

  Ngushellime familjes

 • Luan Kastrati
  Luan Kastrati6 muaj më parë

  duhet trekembesh

 • Suleiman Daji
  Suleiman Daji6 muaj më parë

  Ngushëllime,më,të,dhimbshme.familjes,për,atë,voglushe,dënim,më,rënd,për,,vrasësin,deri,në,vdekje,i,lutemi,drejtësis

 • ganimete shabani
  ganimete shabani6 muaj më parë

  A ashtu thuhet banesa e fundit

 • Mubeen Atif
  Mubeen Atif6 muaj më parë

  Ai do djegnbenzin no nlitart

 • ganimete shabani
  ganimete shabani6 muaj më parë

  Ju lutem. Mos qani

 • Daniela Halilaj
  Daniela Halilaj6 muaj më parë

  Tmerr

Faqja Tjeter