Stine x Dr Flori x Aurela Gace - SFL ( Offical Video Prod. By Stine Records )

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗦𝘁𝗶𝗻𝗲 𝘅 𝗗𝗿 𝗙𝗹𝗼𝗿𝗶 𝘅 𝗔𝘂𝗿𝗲𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗰𝗲 - 𝗦𝗙𝗟 ( 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 𝗣𝗿𝗼𝗱. 𝗕𝘆 𝗦𝘁𝗶𝗻𝗲 𝗥𝗲𝗰𝗼𝗿𝗱𝘀 )

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubStineRecords
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/StineDrFloriA...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Beat/Melody Line by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘, 𝗗𝗥 𝗙𝗟𝗢𝗥𝗜, 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔, 𝗥𝗢𝗭𝗔𝗡𝗔 𝗥𝗔𝗗𝗜
🎥 Video by: 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 :
Instagram ► stine_records

🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► aurelagaceo...

🎥 Connect with 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠 :
Instagram ► estiafilm

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing


____________________________


℗ & ©️ STINE RECORDS & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
Lyrics
----------
STINE
Vers 1
Parameno ça bohet live
Kejt tjetër gji
N'ihesh lart si me aeroplan
Vetë piloton
Pa kontrroll krejt pa kontrroll

Jo asgjë s'na mban ,
Si për disko e për taban

A don heavy metal?
Fiks si Jackson
ACDC ? Të gjitha perfekt bro
Valle Shqiptare, Malësi e Madhe
Jug e Veri, Korçë me kitare

Asaj si vjen marre
Është ideale
L'shon batuta mediterrane
Hajde kapma një valle
T'Kosovës Nane
Hajredin Pasha për Dibrën e Madhe 👑

Hook
Jo si ne s'ka të tjerë man
Jo s'krahasohena me asnje
Stine ,Flori dhe Lela
Si në cdo kohë i japim drejtim
E kthejna prapë te e vjetra
Kur dum bëjm zhurmë na
"Shumë shumë zhurmë"
Një çifteli me dy tela
Mjafton!
E shtrenjtë është pena deri n'fund 🎙

Jo si ne s'ka Tjere Man
Stine Flori Dhe Lela ...

DR.FLORI

Shumë kam pa, i kam prek, i kam bo
Vjen e kërkon, ti s'ngopesh
Don mo
Hej Nesti, m'jep pak nga kjo
Sick,Big Stine me pak Dok. Flow
Për ty,kjo që vjen është adrenalinë
Ti mban sytë poç
T'karikon pa mbarim

How, dil një herë nga Blloku
Është shtëpia e Doktorit do të thonë ty, shokuuuu

Se bëj se kam pordhë,po unë kështu jam
Differenca është se këtu i thonë Tiranë
Ti zgjat një spinelo? Unë të them nuk bo
E lëshojmë një si kjo , shoku s'mbaj mo

Hej ,e ke prit ti k'të hit
Hou dëgjioje pak k'të beat
E vjen edhe vjenE vjen t'karikon
E ti deri natën vonë
Vetem Degjon !?

Hook
Jo si ne s'ka të tjerë maN
s'krahasohena me asnji
Stine ,Flori dhe Lela
Si në cdo kohë i japim drejtim
E kthejna prapë te e vjetra ...
Kur dum bëjm zhurmë na
"Shumë shumë zhurmë"
Një çifteli me dy tela
Mjafton!
E shtrenjtë është pena deri n'fund 🎙

AURELA :

Dhe flokët kur vitet mi zbardhin
Natën do zbardhim ,po,po po
Motorrin e shpirtit jo nuk e ndalim
Gazin e ngrejmë ,si ma do😉
Me xhepat bosh,por shpirtin plot
Kënduam Shqip anë më anë
E dini cfare është e paparë?
Vjonjatja këndon me Dibran

A-Aurela
Një jetë me etapa
Flori më tha -Historia vjen prapa
Sherrin e madh, me taka, pa taka
Bjonde dhe brune, si t'më zejë nata

Luftë jo më t'tjerët
Gara me veten
Guxo dhe fito për diçka më tepër
Të tre na bashkë, laps edhe letër
Plot me tradita kjo dora e vjetër

Jo si ne ska tjer man!

Komente

 • StineRecordsOfficial
  StineRecordsOfficial26 ditë më parë

  ✔ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubStineRecords 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/StineDrFloriAurelaGaceSFL

 • Sonila Nila

  Sonila Nila

  22 ditë më parë

  Te duam shume Stine Aurela zemer

 • Eva Polisi

  Eva Polisi

  22 ditë më parë

  Sukseseee ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Prec Velaj

  Prec Velaj

  22 ditë më parë

  Pershendetje Yje Blu*****"*****NGA Italia Bravo Gruppi Ri Tirana Live *****"*****

 • Ymer Mehalla

  Ymer Mehalla

  22 ditë më parë

  Thjeshtë një Bravo të madhe 👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Petro Vaso

  Petro Vaso

  23 ditë më parë

  Gjigand

 • Geni Z
  Geni Z16 ditë më parë

  Po mire mo vlla keta 281 qe i kan dhen unlike ca jan valle!!!

 • Inva Gjishti
  Inva Gjishti16 ditë më parë

  Pa fjalë .jeni krenari🇦🇱

 • Jetushi 🤩
  Jetushi 🤩17 ditë më parë

  Keta jane artistet e vertete qe ka Shqiperia ❤️❤️

 • Dita✨🍀
  Dita✨🍀17 ditë më parë

  Dr Flori nuk vdes kurre Bravo per ket Hit 🔥🔥

 • Klea Abrashi
  Klea Abrashi17 ditë më parë

  Stine je i vecante.😉🙃

 • Henrik Gjalpi
  Henrik Gjalpi17 ditë më parë

  200mije views i keni vetem prej meje !

 • Lorisa Haluli
  Lorisa Haluli18 ditë më parë

  Te pa arritshem!Dr.Flori i pavdekshem!Ju lumte goja!

 • Interesting videos
  Interesting videos18 ditë më parë

  Për një moment mendova se është DR FLORI GJALLË 😢🥺🙏

 • kloidi kloo
  kloidi kloo18 ditë më parë

  Super hit

 • Dorina Cuko
  Dorina Cuko18 ditë më parë

  Uau harruam fare per nje moment menduam se ishte gjalle waw

 • File Cela
  File Cela18 ditë më parë

  Che meraviglia canzone 😊😢😢

 • joni kejani
  joni kejani18 ditë më parë

  Shume shume e bukur

 • mimi sinani
  mimi sinani18 ditë më parë

  Dr.Flori 😢❤.Lela ,Stine⭐⭐👏👏

 • klodian neziri
  klodian neziri18 ditë më parë

  Shum kenge e bukur!!na beri te qajm dr.Flori!!

 • Rock girl
  Rock girl18 ditë më parë

  super kengë.. .. kujtim i perjetshem i dr. Florit Resp Aurela dhe Stine je Number On ❤️❤️

 • hfg gdf
  hfg gdf18 ditë më parë

  Bravo ju qoft

 • Tomy Toci
  Tomy Toci18 ditë më parë

  SUPER SUPER REPLAY REPLAY VOLUMI NE MAX.

 • Vilton London
  Vilton London18 ditë më parë

  🙏❤na e renqethe

 • sasam sd
  sasam sd19 ditë më parë

  Super

 • March Charm
  March Charm19 ditë më parë

  F A N T A S T I K E !! R R E N Q E T H J E !! A R T !!

 • Pranvera Camaj
  Pranvera Camaj19 ditë më parë

  🤍🤍🤍

 • Vitto Dedaj
  Vitto Dedaj19 ditë më parë

  👏👏

 • Anila Baco
  Anila Baco19 ditë më parë

  Po nuk arihesh kur ylli i te gjithave kengeve shqipetare..kjo quhet div e muzikes shqipetare sepse cdo lloj kenge ti japesh ngelet gjithmone diva e mizikes shqipetare..shume e pa haricme kenga ..Lela ..i paharuar edhe doktor Flori..super yje te tre ..kengetaret..me shume respekte Gessi Nila itali Firenze Avokate ♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱shoqe te shkolles se muzikes zemer..Lela..🌟♥️🇦🇱🌟♥️🇦🇱🌟♥️🇦🇱

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen19 ditë më parë

  Sa bukur.Urime 🥰🥰

 • Daniel Dollia
  Daniel Dollia19 ditë më parë

  Eneida xhatufa emila aris danjeli kavaje 1

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui19 ditë më parë

  Si gjithmone on top lela❤🥰🔥

 • Amarildo Athens
  Amarildo Athens19 ditë më parë

  Suksese🥰💫

 • ecuador
  ecuador19 ditë më parë

  Pershendes krejt dibront e mi nga Machala ecuador

 • ('') layla
  ('') layla20 ditë më parë

  Dr.flori..na mungon..😭😭😭😭

 • jonida fejzaj mullaj
  jonida fejzaj mullaj20 ditë më parë

  😍😍😍👌

 • Frances Xh
  Frances Xh20 ditë më parë

  Eshte super

 • Frances Xh
  Frances Xh20 ditë më parë

  Super love you

 • Griselda Pirjasi
  Griselda Pirjasi20 ditë më parë

  😍🔥❤

 • Lir Dibrani
  Lir Dibrani20 ditë më parë

  Unik dhe te pa zevendeshushem nota 10 per ju legendary.

 • xhenisa viso
  xhenisa viso20 ditë më parë

  Bravo qe e mbani gjalle imazhin e tij 👌🏻

 • Pranvera Tula
  Pranvera Tula20 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👌👍

 • Naser Kryeziu
  Naser Kryeziu20 ditë më parë

  Super keng 🇦🇱👑🇽🇰

 • dcoog anml
  dcoog anml20 ditë më parë

  your kids. 😇👆hugs and kisses from earth to heaven dr Flori.❤️

 • Eduart Eduart
  Eduart Eduart20 ditë më parë

  A, mbaroj ! Ok , dua prap 😊

 • Valbona Cani
  Valbona Cani21 ditë më parë

  Its amazing😍

 • INA Albania💙España
  INA Albania💙España21 ditë më parë

  Sa na mungon dr flori😭😭😭😭😭supre kenge 😍😍😍

 • Iiona Iuana
  Iiona Iuana21 ditë më parë

  Sa e bukur kënga,respekt ju jeni artista të vërtetë. Dr Flori u prehtë në paqe!

 • Marsida Pajaziti
  Marsida Pajaziti21 ditë më parë

  HERONJT NUK HARROHEN LEGJENDA NUK VDES KURR RESPEKT DR FLORI STINE AURELA SUPER HITT🥰🥰

 • 12 12
  12 1221 ditë më parë

  Dr flori na mungon shume.tu prehte shpirti ne paqe.

 • Anna Valo
  Anna Valo21 ditë më parë

  Ku e kishit futur gjithe ate incizim nga i madhi doktor F.

 • Saranda Albania
  Saranda Albania21 ditë më parë

  Super kenge !

 • Terezina Binaku
  Terezina Binaku21 ditë më parë

  BRAVO yje si gjithmonë

 • layy yyy
  layy yyy21 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • blerim kullolli
  blerim kullolli21 ditë më parë

  shumeeee e bukur,,....bravooo

 • Marjol Lamaj
  Marjol Lamaj21 ditë më parë

  Bravo patriote respekte të gjithëve 👏👏👏

 • Anila Bedhija
  Anila Bedhija21 ditë më parë

  Bravo shum te madhe eshte i pazevendesueshem dr Flori

 • Arsida Makris
  Arsida Makris21 ditë më parë

  Bravo kengtar te medhenj rip flori👍👌

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv21 ditë më parë

  👍⭐⭐⭐

 • eioshen boboi
  eioshen boboi21 ditë më parë

  RIP DR.Flori. Nje gjigand i skenes Shqiptare.

 • D M
  D M21 ditë më parë

  Motorrin e shpirtit jo nuk e ndalin… E papar!

 • Rock girl

  Rock girl

  18 ditë më parë

  I paharuar🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Vilma Vito
  Vilma Vito21 ditë më parë

  Dua prape!

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  19 ditë më parë

  I paharuar🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • dcoog anml

  dcoog anml

  20 ditë më parë

  I paharuar🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  21 ditë më parë

  I paharuar🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Cupcakes
  Cupcakes21 ditë më parë

  I perkas brezit qe degjonte kenget e Dr. Florit e Stines e Mirit e Landit , me kishte marre malli te degjoja muzike rrep te vertet , Jam largu nga Shqiperia ne 2013 e qe atehere skam ndjek muzik ma sepse Vetem sa Kane ardh duke ra nga qualiteti kengetaret Shqiptare Shum shum bukur Aurela , gjithmone gangstere , unike e me shum stil , eshte si Adelina Ismaili e Kosoves, Po kjo eshte yll popi i Shqiprise

 • Marije Gogo
  Marije Gogo21 ditë më parë

  Vetem nje bravo te madhe 👏👏👏👏👏

 • ar ash
  ar ash22 ditë më parë

  Bravo shoku, je njish ,po pse ke prit kaq gjate me nxjerr kete super kenge, mos u ndal, tregoju atyre kalamajve qe kendojne sot se kush je, Je Diber tamam , ska llafe.

 • Laura Resuli
  Laura Resuli22 ditë më parë

  👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟🌟

 • Denis Xhelo
  Denis Xhelo22 ditë më parë

  Super NO COMENT

 • albania Tirana
  albania Tirana22 ditë më parë

  Shume kenge e bukur,,,,,respect per doktor Florin

 • Manionla Caushi
  Manionla Caushi22 ditë më parë

  Ska jug apo veri kur muzika wshte e bkr flm shm

 • Nora Kasembi
  Nora Kasembi22 ditë më parë

  Njesha❤

 • Emanuela Vranishti
  Emanuela Vranishti22 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️Dr.Flori......❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • kosovo kosovo1111
  kosovo kosovo111122 ditë më parë

  ☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

 • BTK 亗 LOKU
  BTK 亗 LOKU22 ditë më parë

  R.i.p dr flori 😞

 • amore vero
  amore vero22 ditë më parë

  Super sukses i garantuar Bravoo Respekte doktor Flori

 • Florije Bardhoshi
  Florije Bardhoshi22 ditë më parë

  Welldone I liket👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Emanuela
  Emanuela22 ditë më parë

  aureles i duket vetja 14 vjece 🤦🏻‍♀️

 • Rexhina Shehu

  Rexhina Shehu

  21 ditë më parë

  Pse?

 • Jioli Bella
  Jioli Bella22 ditë më parë

  I paharuar🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Nury
  Nury22 ditë më parë

  Stine kur do kthehesh nga ato baladat se i ke harru fare 🙄 ps: kjo kenga qenka super 👏👏

 • asioe kiou
  asioe kiou22 ditë më parë

  Super super kenge nje bravo te madhe qe e mbani Kujtimin e Florit lart. Respekte per te.dy ju. I Paharruar qofte Kujtimi I Florit.👏👏👏👏👏👏🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Eva Balliu
  Eva Balliu22 ditë më parë

  E keni djeg

 • doloreza m
  doloreza m22 ditë më parë

  Super hit urime ♥️🇦🇱 Doktor Flori unike❤️ ashtu si Aurela dhe Stine unike si ne ze por dhe ne mesazhet qe percjellin kenget tuaja Bravo 😍😍

 • Ermal Petriti
  Ermal Petriti22 ditë më parë

  R.I.P. Dr Flori

 • Fendi2424
  Fendi242422 ditë më parë

  3 legjendaret e shqiperis

 • Afrim Hodzic
  Afrim Hodzic22 ditë më parë

  This girl can rap better than any new other Albanian women rapper lol

 • Prec Velaj
  Prec Velaj22 ditë më parë

  Pershendetje Gruppi Ri Yej Blu*****"*****NGA Italia suksese Bravo Yje Blu*****"*****

 • RELI GG
  RELI GG22 ditë më parë

  bravo stine dhe aurela nje kujti per DR florin

 • artankaraj85
  artankaraj8522 ditë më parë

  Super. Welcome back Stine.

 • Vilma Mene
  Vilma Mene22 ditë më parë

  Fantastike ❤

 • Fansat
  Fansat22 ditë më parë

  E dëgjoj me rrespekt të madh për të pa harrueshmin Dr Florin

 • aliko lz
  aliko lz22 ditë më parë

  Flori ❤️ shpirt paqe vlla

 • asioe kiou

  asioe kiou

  22 ditë më parë

  Bravo ju qofte 😔 rest in peace Dr Flori 😢

 • se
  se22 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤

 • Gertian Agaci
  Gertian Agaci23 ditë më parë

  Ju kendofte zemra 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • ZHAKTEL Entertainment Official
  ZHAKTEL Entertainment Official23 ditë më parë

  BRAVO

 • Sevdije’s Kök
  Sevdije’s Kök23 ditë më parë

  🔥🔥🔥💯

 • hoxha shkurta
  hoxha shkurta23 ditë më parë

  Super keng

 • hoxha shkurta
  hoxha shkurta23 ditë më parë

  Stine super

 • hoxha shkurta
  hoxha shkurta23 ditë më parë

  E madhe aurela

 • TheDragon Boy
  TheDragon Boy23 ditë më parë

  Super hit. Dr Flori legjenda nuk vdes kurre💣💣❤❤

 • Darlea Daci
  Darlea Daci23 ditë më parë

  Shume mire ju lumte😍😘

 • Tini313
  Tini31323 ditë më parë

  Aurela je e papare! Big up for Stine dhe rip Dr flori 🙏

 • Straficka Beta
  Straficka Beta23 ditë më parë

  Super kujtim seper hit bravo👏👏👏👏

 • Shpetim Cani
  Shpetim Cani23 ditë më parë

  BRAVO NESTI &AURELA Vlonjatja kendon me Dibran super nje bashkpunimi nje kujtim i bukur Per FLORIN SHPIRTI TIJ U PREFT NE PAQE🙏🏼

 • Sara
  Sara23 ditë më parë

  Superrr...ne fillim mendova mos kishin ber gabim kur lexova dr.flori por qe eshte wowwww❤❤R.I.P Gjigand❤

 • Eljon Kaca
  Eljon Kaca23 ditë më parë

  Bravo ju qofte 😔 rest in peace Dr Flori 😢

 • Paro Vejzati
  Paro Vejzati23 ditë më parë

  🙂🙂🙂

Faqja Tjeter