Njihuni me vjehrrën e nusen që asnjëherë nuk kanë pasur zënka!

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► www.youtube.com/c/ATVofficial...


👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Komente

 • Liridona Leku
  Liridona Leku6 ditë më parë

  Lum si ti moj zonjë për këtë vjehërr, se sot shumë raste ka , vjehrra ka urrejtje me nuse si me ja pas marr burrin se jo djalin , RESPEKT për ju ishalla edhe ti ja kthen me t'mira mundin që ajo paska bo duke u kujdes për 5 fëmijët e tu e ti me u shkollu🌹

 • adelina a
  adelina a8 ditë më parë

  Sa t'mira Paqit jete te gjate dyjat se jeni model me marr msim Vjehrrat e tjera e mi ju pri mire nuseve e jo mu tani mu anku per Nuse .. Bravo te dyjave 🥰🥰

 • LUMNIJE SHALA
  LUMNIJE SHALA9 ditë më parë

  Vjehrra permerak, po edhe nusja shume mirenjohse👌

 • FATMA KONOMI
  FATMA KONOMI11 ditë më parë

  Bravo nje vjerr e mire ka ditur si ta mbaj nusen. prandaj dhe nusja eshte e mire .jo si une qe vjerra ne mes te amerikes thot mos ha veze se skemi hahajjaja. nderkoh qe kemi aq shume sa hedhim dhe gjellen poshte

 • Drita Hyseni
  Drita Hyseni13 ditë më parë

  Lumja kjo qfar zemre si vjerra si reja ku ka razi ka perendi

 • Anna Duro
  Anna Duro13 ditë më parë

  Respekt dhe bravo!!

 • Nushi Allushi
  Nushi Allushi14 ditë më parë

  Ciao 🙋🇮🇹 ju degjova me vemendje.....urimi in eshte keshtu ju pafsha per here.🤗

 • Zejnep Shemshi
  Zejnep Shemshi14 ditë më parë

  Ndoshta ke pas shpresa me u punesu na femijet na rine ne shtepi pa pune 10 vjet a e keni parasysh ?!!

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff14 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Tina Tina
  Tina Tina14 ditë më parë

  Lumja lokja per veten e saj,njerëzit si kjo jan krenari

 • Aumiet Veseli
  Aumiet Veseli14 ditë më parë

  Rrofshi gjithmon te lumtura Moj lokee zoti me xhenet te shperbleft e ty moj nuse zoti te nderoft ty e familjen tende

 • Rozeta Pali
  Rozeta Pali15 ditë më parë

  Te mrekullushme jeni🙏bekuar qofsh loke Jan te rradha si ti vjehrrat 🌹👏

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi15 ditë më parë

  Respekt per te dyat

 • 12345 123456
  12345 12345615 ditë më parë

  valla qe 9 vite martes hala kurr skemi pas probleme me vjerren as nje her valla kurr veq si shoqe jemi teper e kalojm mir veq edhe ankohen shumica prej vajzave se kan kqija vjerrat po ka gjithqka valla ama une per vete e kam si loqk vjerren knaqmi bash ju mora lakmi bravo

 • Violeta Çela
  Violeta Çela15 ditë më parë

  Bravo nena .Endrrat qe smunde ti realizosh vet i bere realitet te nusja .Je nje vjerre per tu marr shembull👏👏👏

 • Denisa
  Denisa16 ditë më parë

  Bravo rast i rralle se ne fakt nuk eshte se po shkojne dhe aq mire ne keto dite vetem nese njera eshte shurdhe e tjetra memece atehere shkojne mire vjerrat e nuset e sotme

 • Bubble Gum
  Bubble Gum17 ditë më parë

  mir mir mose teproni shum se po shkojin dika msish

 • Donika Kastrati
  Donika Kastrati17 ditë më parë

  Ndrrojeni titullin e headline. Eshte per shkollim, e jo per zenka.

 • Idi Meci
  Idi Meci18 ditë më parë

  TE kercesh tango duhen dy veta dhe ketu eshte rasti te miren vesh duhet te tolerojne te dyja vjerra s ado te jete e mire p.o. se degjoje nusja te dyja duken paqesore respekte

 • Kuzhina Shkendijes
  Kuzhina Shkendijes18 ditë më parë

  Nuk me pelqej vetem fjala e nuses kur thot “Sdu me ju ba pengese nuseve tmia tardhshme” ndoshta mes shoqeve mundet me u shpreh kshtu po para vjehrres sidomos kur ajo se ka burrin gjall mundet me lendu kjo fjale shum

 • fatbardha triglione
  fatbardha triglione18 ditë më parë

  Unë kam patur gjyshen e fëmive nënë tërë qyteti ma donte ishte e zgjuar e matur, shumë punëtore shumë e dashur f 44vjet kemi kaluar si nënë e bij e kishte bërë Zoti dhe të bukur me sy ngjyrë qiellore e ndjej mungesën e saj çmallem me 28 kaseta të filmuars nuk dua ta besoj mungesën e saj qytetarja

 • Assar Stars 1
  Assar Stars 119 ditë më parë

  Allahu ju shperblevte oj loke se me te vertet qenke e drejte e Zoti i do te drejtit. Rrofshi me familjen te lumture gjithmon

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili19 ditë më parë

  Pershendetje Oj nuse Niska nji biznis me vjerren Qelne nji kurs dhe msoni do vjerra si me majt familjen Ka ana jon thojn Vjerra e mir asht si MISTRIJA qe e lyn shpijen Don me than vjerra e mir e mba shtepijen mlon gabimet permirson Ju uroj sukses re e vjeher mbani kurse ligjerata per mbarsi ne familje se shum kan nevoj familjet 👏👏👌👌

 • Zymrete Ahmeti
  Zymrete Ahmeti19 ditë më parë

  Bravo loke shembull i mir hallall tkoft Osht knaqsi me ndegju ksi fjal te bukura po shum pom dhimesh qe sje shkollu

 • Minire Haziraj
  Minire Haziraj19 ditë më parë

  Knaqesi tu degjosh respect

 • Linda Kurtaj
  Linda Kurtaj19 ditë më parë

  Nje Njeri i mir lind i mir dhe do te jet gjithmon i mir i drejt dhe do te ben mir kompliment per Vjehrren 👍💪👍🧿👏🥰👸🏻💪

 • Linda Kurtaj
  Linda Kurtaj19 ditë më parë

  Zoti ju bekoft ashtu si ju ka Bekue kompliment 🎉👍🥰🙏🏼👍🍀👸🏻👸🏻🧿👏👏💪💪🥰

 • hanife krasniqi
  hanife krasniqi19 ditë më parë

  vjerra e mir por edhe nuset zduhet mi harru kurr rrnofshi 100 vjet te dyjat bravo nuse qe sja humb vjehrres

 • Mehmet Karoshi

  Mehmet Karoshi

  9 ditë më parë

  Ūū

 • hanife krasniqi
  hanife krasniqi19 ditë më parë

  shum vjehrra ndoshta kan deshir mi shkollu nuset por ka nuse qe nuk jadin vjehrres veq e ngrehin koken e ladrojn harrojn nuset qe vjehrra e furnizon me te holla

 • hanife krasniqi
  hanife krasniqi19 ditë më parë

  shum keq me gjeneratat e vjetra .por fati izi qe kemi lind te pa fat me rrjedhin lotet kur ndegjoj at vjeherr aq e kuptushme qeka mjer per gjeneratat tona .tan jeten meraku i shkolles ka mbet peng por fati zi duhet te pajtohem

 • Mana Lesai
  Mana Lesai19 ditë më parë

  Oj re a pona ep neve qat vjehrre 😁😂😂😂

 • Mana Lesai
  Mana Lesai19 ditë më parë

  Vjeherra se kqyr shka flet bota ajo e shkaterron familen

 • Mana Lesai
  Mana Lesai19 ditë më parë

  Kimplimenti oj vjeherre bash mir te koke vjeherr moderrne, poduka meti qu vjehrrat tjera e me i msu qysh mu sjell si vjeherr se jo mu sjell me nuset sikurr se jan nje rroktar, oj loke ka hala asi vjehrra qe sjellen arrogante,rrnofsh oj gjyshe👍👍👍😘😘😘😘♥️♥️🙏

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  19 ditë më parë

  Mana Lesai Te lumt goja Me i marr do vjerra qe e bajn shpijen tollovi me i qu te kjo tju jape mend ne tju jape shkoll 👏👏

 • Pure nature1
  Pure nature119 ditë më parë

  Zemra ju knaqt dyjav❤️❤️❤️

 • Lumnie Morina

  Lumnie Morina

  10 ditë më parë

  Zemra ju knaqt te dyjav

 • Ana Palokaj
  Ana Palokaj19 ditë më parë

  Shum te sinqerta gjithmon dashni ju shkoft jeta

 • Feride Osmanaj
  Feride Osmanaj19 ditë më parë

  Valla boll te menqur e paska vjehrren 👍

 • Nurten Se
  Nurten Se19 ditë më parë

  Edhee qka na hin neve ne pune se per mu ka kry fakultet

 • Emine Gashi
  Emine Gashi19 ditë më parë

  Lumja ti per ket vjeherr mekan krejt qeshtu skish mepas problem ne kosov kishum perparu po na larg jemi per me perparu ku ni nan i shtin hunt gjithsakuni

 • Granit Albanais
  Granit Albanais20 ditë më parë

  Allahu ju ruajt

 • Mire Shahinaj
  Mire Shahinaj20 ditë më parë

  Bravo oj loke se sod oh kerkun ska mir sidomos vjeherr edhe nuse bravo kpmplimente zoti ju knaqt rrespekt 😀😀🙏👍

 • Nikey Nicky
  Nikey Nicky20 ditë më parë

  I deshiroj ingjes gjemil shendet te mir qysh asht vet e mir e meriton te mirat e botes po per te rejat dashin me dit qka asht jeta martohuni te familja aliu se rrnojn grat❤❤

 • Kriste Margegaj
  Kriste Margegaj20 ditë më parë

  E paso engjergjin Se vjerrren kra Te djatht e tut kqyr Finn rrespekt per ty vjeherr 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Sevdije Cerkini
  Sevdije Cerkini20 ditë më parë

  Oj loke ishalla ki shendetin e mir qysh e paske zemren e but e te mir 🌹🌹♥️♥️😘😘 Se nje vjeherr e mir e ndershme e kuptushme si ti edhe familjen e ban te kuptushme e te qet te pasur me dashuri🌺🌺 Te lumt ♥️ shembull per shum vjehrra ti doni rejat si qikat Gjithmon keni rahati ne familje ♥️♥️♥️♥️🌟

 • be sa
  be sa20 ditë më parë

  Kuku po ky eshte lajm 😀

 • Nurije Baftiji
  Nurije Baftiji20 ditë më parë

  Sa menqur kto fjal te mira per rinin ton vlejn qe te degjon qdo kush 👍👍👍👍👍

 • Nurije Baftiji
  Nurije Baftiji20 ditë më parë

  Sa bukur o zot ishalla gjethmon mir edhe vjerren duhet me dasht me pas respkt dej maksumum 🌹🌹👍👍🥀🥀

 • Venera Zuka
  Venera Zuka20 ditë më parë

  Rrespekt per dyjat per ksi njerz ka nevoj kosova a sijut te ishin e gjith kosova kshtu shum shpejt perpara ishem👌👌👌👌

 • Marjeta Sefullaj
  Marjeta Sefullaj20 ditë më parë

  Hallall te dya normal qe vjera shume ma shume 🥰🥰🥰🥰

 • Shemsije Morina
  Shemsije Morina20 ditë më parë

  Kjo asht tipik tradit Shpitare Allah ju shperbleft kjo asht tradit shqiptarve njeri per tjetrin ju uroi 100 vjet te lumtra

 • Qefsere Atuli
  Qefsere Atuli20 ditë më parë

  Bravo asht mesazh per te gjitha Vjehrrat te shohin ket emision te ken raportet Vjeher e Re te mir ju pershendes shum

 • Leo Nikqi
  Leo Nikqi20 ditë më parë

  Shembull per qysh me kan vjehrra edhe nusja, me pranua si qiken e vet e me respektua si nan vjehrren, a ka mamir se qeshtu. Ju lumt, e ishalla gjithmon kaloni mir e mamir. RESPEKT 💞

 • Ardita Jusufi
  Ardita Jusufi20 ditë më parë

  Zoti te rujt Loke, shembull per gjitha vjerrat ❤️

 • 0694505098 Ledi12$$

  0694505098 Ledi12$$

  16 ditë më parë

  Pac jete gjat nena dhe reja ta ka here mesimin se rejat e Mira te hishojne shtepi zoti ti rujt te gjitheve

 • Advo Mixhaiti
  Advo Mixhaiti20 ditë më parë

  Te lumt oj loke e mrekullushme

 • Xhana Xhana
  Xhana Xhana20 ditë më parë

  Oj zonja Liri tan jeten u dashke me ja kushtu vjehrres e pak pom duket sepse e meritojka vjehrra jote. Ti paska rrit e eduku fmit te paska shkollu ty Bravo per loken vallahi e meritojka me mbajt para durve. Kurgja tjeter mos ban vec kur mos ja prish vjehres tande edhe plotsoja krejt deshirat. Loken e paske fat ne shtepi. Zoti e rujt in sha Allah

 • Flutra - Flutra ?
  Flutra - Flutra ?20 ditë më parë

  Kishmi pas qef me shku te kjo lokja ne shpi meja bo nje virdeo kush asht per po like

 • Flutra - Flutra ?
  Flutra - Flutra ?20 ditë më parë

  A kjo lokja koka krralic rrespekt

 • gertiskandaj
  gertiskandaj20 ditë më parë

  Do duhet ne çdo rrjet social e çdo televizion te publikohet 24 non stop ishalla marrin shembull nje pjes qe veq i qesin ne sherr djal e nuse

 • makfirete nuredini
  makfirete nuredini20 ditë më parë

  BRAVOOOOOOO

 • Shqipe Mehmedi Osmani
  Shqipe Mehmedi Osmani20 ditë më parë

  Jeni per tu marr shembull.... Hallall ju qofte per jeten që beni 👍🏻

 • Nerxhivane Ahmeti
  Nerxhivane Ahmeti21 ditë më parë

  Bravo Te qoft oj Nan shqiptare lum ata femi qet paskan nuk e thojn kot qe mashklli edukon ni familje femra edukon nje shtet Te dhasht zoti shendet e jet tegjat e Te lumtur

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri21 ditë më parë

  Volla nime po t kallzon puna moj Loke ,se epaske Dasht si Qiken tane bile edhe ma mir e paske kshyr nusen meja rrit 5 fëmij rejes ,QABE TU BAFSHIN ATA HAPA KAH KE EC MOJ LOKEE❤

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri21 ditë më parë

  T Paska ba Vjehrra Zojj ,moj nusee se me mujt mi harrue edhe qao 10 bite shkoll

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri21 ditë më parë

  Allahu t shpërbleft pj Loke ,eksaj Rejes (nuses ) ni këshill mos Gabo as ni mitut meja harrue vjehrres ,e pr ato 3€ n gjep ,ti tash epja vjehrres Qdo ditë pr shpirt t vjehrrit ,ju paske borq vjehrrive ,

 • Qefsere Alili
  Qefsere Alili21 ditë më parë

  Zoti te dhashtë jetë oj Nanë

 • Halime Gashi
  Halime Gashi21 ditë më parë

  mir shum elhamdulila ama kjo zoja qe po thot del vajza me pi kafe me ni shok ajo spom pelqen se vajza shqiptare muslimane nuk ka shok me pi kafe veq nqoft se e ka tfejun apo tmartune vajza shoqe po ama shok jo per mendimin tiim te muslimani allahu ju rujt nuse vjeherr mashallaa

 • Halime Gashi

  Halime Gashi

  20 ditë më parë

  @Fatima Ismaili dhasht zoti tkem nks same shum ksi raporte vjeherr nuse jarabi

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  20 ditë më parë

  Halime Gashi Edhe un jam me ty Smundet me kan shok nji djal Pa pas aty diqka sasht e mundeshme Zjarmi e baruti strin bashk Por qka te bajsh liti e tepert sasht mir

 • AvA Pod
  AvA Pod21 ditë më parë

  Bravo qoft oj halle se ska ma mir se me perkrah nusen se nusja nuk e ka leht qe ndahet prej familje e vjen ne shtepi te huj kur nuk e din as vet se ku dhe me ken do te jetoj bravo zoti te shperbleft e te dhasht shendet e gezime ne familje 🙏🏻

 • Visit Albania
  Visit Albania21 ditë më parë

  Respekt

 • Diee Tahiri
  Diee Tahiri21 ditë më parë

  Ëndrra e qdo nuse koka kjo Loqk bre 🥰🥰💕

 • Visit Albania
  Visit Albania21 ditë më parë

  👍👍

 • Selime Musliu
  Selime Musliu21 ditë më parë

  Allahu i dhasht shendet ksaj nana Allahu i udhzovt edhe shim nana thera qe te sjellen keshtu me reja ❤

 • Hysnije Duriqi
  Hysnije Duriqi21 ditë më parë

  Ku mej ba krejt si kto dya ju lumt

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili21 ditë më parë

  Lumja ti qfar vjerre Vjerra e mir e man familjen e shnosh U gzofshi gjithmon Gjithmon kalofshi mir

 • jeta H

  jeta H

  20 ditë më parë

  Shum e vertet

 • Vera Hoti
  Vera Hoti21 ditë më parë

  Oo zot shyqyr qe po ni edhe sot ket koh ni mirkuptim e rrespekt gjithmon per vjehrren rrnofshit 🙏🌤🌤

 • Rani Barani

  Rani Barani

  12 ditë më parë

  Po kja nusja um e dershme. Se nuset e sodit nuk shkojn me msu po veq mu lazdrav e ven qe me pas qaten me lidra e kan me shmika po kja vjera e ka dit qfar ree ka pas qe ka dasht me arrit diqka e te sodit mos vet

 • B B
  B B21 ditë më parë

  Kenaqesi ti degjosh. Cfare locke lokja. Bravo

 • Herolida Ademaj

  Herolida Ademaj

  6 ditë më parë

  P00lj5

 • Herolida Ademaj

  Herolida Ademaj

  6 ditë më parë

  @Mimoza Ll q

 • Mimoza Ll

  Mimoza Ll

  14 ditë më parë

  në shqipëri vjehrra nuk zihet me nusen se nuk ka asnjë qe te jetoje bashke

 • Aurora Ballaci
  Aurora Ballaci21 ditë më parë

  Nderkohe qe te degjoja oj FISNIKE, ne mendje me erdhen vargjet e poetit Pashko Vasa pooor me nje ndryshim te vogel jo " ti ke pas ken " poor " Ti je nji Zoje e rande burrat e dheut te therrasin Nane " . Sigurisht qe nusja e kesaj shtepie eshte per tu marre shembull nga vajzat dhe grate , ama te gjithe Shqipetaret duhet te mesojne nga kjo Nene e thjeshte e mencur dhe kaq largepamese . Ahh Zoti te bekofte moj Loke ! Me shume respekt 🙋‍♀️ nga Tirana

 • Dhurata Mazari
  Dhurata Mazari21 ditë më parë

  Bravo moj nanë sa mirë kështu duhet të jetë vjerra Për nuset po edhe nusja duhet me e rrespektuar vjerren po ty qenke e veçantë

 • Ganimete Muaremi
  Ganimete Muaremi21 ditë më parë

  Lumja ty moj loke,lum ajo nuse qe tka pas fat,allahu te kenaqt,

 • Lulije Krasniqi
  Lulije Krasniqi21 ditë më parë

  Vjehrrat e mira i rujt Zoti

 • N F

  N F

  19 ditë më parë

  @Fatima Ismaili Zoti te ndimoft

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  19 ditë më parë

  @N F Edhe me dy kunatat qashtu kurr su knaq vetem vetin e dike qe din Tash kunata e ka mar rejen po knaqet Un hala se kam martu djalin Zoti mrujt mos te bahem xhahile e nuses me smu djalin

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  19 ditë më parë

  @N F Jo edhe aq shum kam jetu mir mete vertet zdike me u knaq U mundojsha prap sishte e knaqt I thash burrit boll bre po mundohem po prap spo asht e knaqt zdi qka te baj Oj nusja jeme puno ti sa te mundesh nana jeme ashtu asht e kuptova

 • N F

  N F

  19 ditë më parë

  @Fatima Ismaili haha tpaska merzit ty

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  19 ditë më parë

  @N F Jo disa sjan kan harru se edhe vet jan kan te reja hiq spo mendojn

 • Blendi Blendi
  Blendi Blendi21 ditë më parë

  Qfar vjerre o zot kaq e mir 👍🏻

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi21 ditë më parë

  Ju lumt Allahi ju shperbleft ashtu duhet .

 • Ti Nega
  Ti Nega21 ditë më parë

  Loja koka digitron :) gjyna qe sju ka realizu deshira per shkoll.Jetofsh gjete LOKE

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi Hisnije21 ditë më parë

  Paqsh shendet oj loke po rrall ka ksi loke i lumte

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy21 ditë më parë

  Moj Loke. Un. Baben e kom pas me fakultet. Trgojke. Njerka. Edhe baba vet. Se kan la mu. Shkollu. Aj i ka Lshu. Lopt. E. Ka hec. 40 klmetra. Drenic. Prishtin. Ne kame. Kur. Visha. Ne shpij trgojke u dufke me Dal. Mi lyp. Lopte ne Mal. Deri 12. nates. Njerka. Ma mshifke Buken. Trgojke. Ka marr fytza. Ne mal. Ka shku ne fllanik. Ka pij tamel. Se. Se ka mxa. Gjumi. Unte ka Qen Mesusi. I pare ne Drenic. Ka pas ni kolege Teuta. Un mbaj emrin e saj. Po shkit. E kishn pas rre. Fort ja kan ndalu. Mej Mesu. Fmin ne shkoll. Po Teuta kolegja babit kish qen nga shqipria.

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  21 ditë më parë

  Asht desht me i kullot 100 kinxha Axha asht msu me lexu prej fmive bashk me fmit lexojke Tash i ka 86 Lexon kuran Zoti i ka dhan shnet e tmira ne jet Koh te veshtira kan jetu

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  21 ditë më parë

  Afsch Ckyfvy Zoti e shperbleft me xhenet baben tan Paska msu fmit per edukim Lumi aj Qashtu akan koha Edhe axhen tem sekan lan me u shkollu se asht desht me i kullot 100 kinxhs

 • iliriana
  iliriana21 ditë më parë

  Zoti te shperblefte oj Loke❤️

 • Bery Zg
  Bery Zg21 ditë më parë

  Hec e fol vjehrra e hec e prishja,,ti hin nusja stupc e zbut 🤣🤣🤣

 • Ajo Sikjo
  Ajo Sikjo21 ditë më parë

  Shkolla shkolla, dhe kjo prape e papune do ngelet!

 • Lila Sota
  Lila Sota21 ditë më parë

  Esht nje gje e bukur bravo ju qofte jeni shembull pleqeri te mbar nene

 • Lumi k
  Lumi k21 ditë më parë

  Vjehrra kur asht e mir edhe nusja ska ka del e keqe ,po mjera ajo vjeherr qe sasht e mir e ja shtin flaken shpis ,e toni nusja e keqe ,ju lumt te dyjav 🙏💯💯👌

 • Lasta Lasta

  Lasta Lasta

  19 ditë më parë

  Vjerra ime i coptoi fmit vetem thashetheme i ka bo hazm me njeri tjetrin

 • 1.5M views

  1.5M views

  19 ditë më parë

  @Lumi k shum e vetet esht🙋

 • Emine Gashi

  Emine Gashi

  19 ditë më parë

  @Lumi k mir qe thu me kqyr per hater te burrit e fmive e sene po ksaj ja besoj un se po e imja usht ashtu po ndesh munohu ndesh qmendu ni vjeherr qe usht shktane skishe me qka me marr as met mir as respekt se prinat e shejtanit nkry ika un ja shoh edhe qe tjert sja shohin . Veq nese usht e vertet qe dheci i qet kur desin nese ka ekzistu kame qit edhe temen prej dhevit asaj as zoti sedon se le na rejat

 • Lumi k

  Lumi k

  21 ditë më parë

  @Gashi Gashi Gashi edhe qe se paska meritu me kqyr po ti per hir te Zotit e te fmive e perhatrin e burrit bone zemren mir e ndimoj se ni dit ki mu shperbly prej Zotit ,se Zoti i don njerzit me zemer te mir e ata te kqik bahen si vjehrra jote ,Zoti ty te dhash shendet e forc e dashur

 • ida

  ida

  21 ditë më parë

  @Gashi Gashi po qysh kom hek edhe vet boll valla mkan knaq saka deshr tash jom largu prej sej

 • James Bond
  James Bond21 ditë më parë

  Jo vallahi oj Hall pa arsim hiq deputet jon bae n,Parlament te kosoves

 • James Bond
  James Bond21 ditë më parë

  Qa pe bani te madhe Po kjo skoka nuse po nan e pes fmive e vjehrres hallall i koft se koka vjeherr Moderne Respekt per te dyjat

 • Selvije Sabanaj
  Selvije Sabanaj21 ditë më parë

  Te lumt oj nan keshtu duhet me qen se jo si vjerrat e sodit si shdriga qe jan ishalla zoti ti jap edhe shum vite jet 10000 te lumtra

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  20 ditë më parë

  @Selvije Sabanaj Ishmi tri smujke me ja kthy fjalen edhe une zdojsha me korit bab e nan Edhe me dy kunatat mas meje qashtu zditi Kunatat jan gra tmira por ajo zditi kurr me u gzu qashtu i shkoj jeta

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  20 ditë më parë

  @Selvije Sabanaj Edhe e jemja sakan bash e mir po qkame ba Prap po e luti Zitin Zoti e falt Burri ne fillim mka pas than Oj grue nana jeme qeshtu asht Ti puno sa te munesh mos ja vno veshin Kurr se harroj ket fjal

 • Selvije Sabanaj

  Selvije Sabanaj

  21 ditë më parë

  @Fatima Ismaili jo sekam pas vjerren emir hiq po ajo kandrruar jet

 • Landra

  Landra

  21 ditë më parë

  Edhe Nuset jone sodite bothen 100 kila e kan menxi qohen meta qite 1 kafe

 • Fatima Ismaili

  Fatima Ismaili

  21 ditë më parë

  Selvije Sabanaj Edhe ateher kapas vjerra qe e kan ba shpin tollovi Ka temira ka te veshtira Ae ke vjerren e mir

 • pro Pro gamer
  pro Pro gamer21 ditë më parë

  Kshtu duhet me kan vjehrra zoti te ruajt

 • Azbije z
  Azbije z21 ditë më parë

  Ti me te vertet da nena

 • Azbije z
  Azbije z21 ditë më parë

  Lumja ti moj nen edashur e lirija paska pasur fat

 • Familjaberisha Familjaberisha

  Familjaberisha Familjaberisha

  21 ditë më parë

  Bravo vjerr

 • Bishe Nuhiji
  Bishe Nuhiji21 ditë më parë

  Te lumete goja oti moter te pereshdet negaaa alaseka qofesh me jete te ghat 🖍🖍🖍🖍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Azbije z
  Azbije z21 ditë më parë

  Oj nan zoti te shperbleft me te gjitha te mirat ekesaj bote 🤲🙏

 • Azbije z
  Azbije z21 ditë më parë

  Ju lumt keshtu edhe duhet

Faqja Tjeter