“Ku i çove 300 milionë euro?”/ Rama nuk di të shpjegojë ku shkuan paratë që mori borxh për pandeminë

Argëtim

Emisioni i plotë: althe.info/number/umnJmGtqal6Drb4/video
"Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në MCN TV.
#yllirakipi #edirama #mcntv #tepaekspozuarit

Komente

 • ari Toni
  ari Toni22 orë më parë

  ahh fitoj prap idioti!

 • Mitso Derstila
  Mitso DerstilaDitë më parë

  po ithuaj ati legeni qe le o edi se ai qenka nje trap

 • Dragoti
  Dragoti2 ditë më parë

  I vetmi gazetar me bøle ne shqiperi Ta gezoni dhe per 4 vite kte tipin ju qe e votuat ishalla ja u merr shpirtin me keq

 • Łeben Schnełł
  Łeben Schnełł3 ditë më parë

  E la si te dhjere bravo gazetarit 👏

 • Liljana Omeri
  Liljana Omeri3 ditë më parë

  Ku i deshi dora i coi o zotri

 • Benito Capobianco
  Benito Capobianco4 ditë më parë

  Ooooo ai ivodhi dhe po kerkon te ystifikoet me pula dhe pata. ai kuptoet qè nè bised maskara ajdut jadhat dhe tè tretèn nè dyth ekeni

 • Marco Panos
  Marco Panos4 ditë më parë

  Mos beni gam gam kot ju komentues se vet e keni votuar aty te vuani si qent

 • مورتي مورتي
  مورتي مورتي4 ditë më parë

  أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد

 • George Milano
  George Milano5 ditë më parë

  O ylli ketij kur i thua ku i cove 300 miljon ja dha injorances i mori voten per 4 vjet te tjera

 • Ingrid5 Ingrid
  Ingrid5 Ingrid5 ditë më parë

  I ka vjedhur ca per vete , ca i vodhi per Sorrosin

 • NeYon Laska
  NeYon Laska5 ditë më parë

  Nuk përgjigjet çfarë i pyet ylli🤣

 • milo milan
  milo milan5 ditë më parë

  jan ne swizer

 • Adnand Sheme
  Adnand Sheme5 ditë më parë

  O ylli rakipi ,po si do merrte vota ky mo qe donte mandatin e trete. Me ato leke bleu pushtetin e radhes dhe ca i vodhi. Nje gje e vertete. Ramovicin nuk e do me njeri qe te drejtoje pushtetin . As 10% e shqiptareve nuk e duan. Dmth njerezit qe ka ne administrate pune e duan se kane interes per punen ata te shkrete. Se dhe ata se shofin dot me sy.

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha6 ditë më parë

  Rri urt o ylli rakipi se ta humbi celsin.se han dot me te ti o gazetar.esht nji me salen e liken ai .rri o i shkret se te syrgjynosi.🖐️👀

 • NuclearAssault
  NuclearAssault6 ditë më parë

  Pse si ben pyetje te tilla zenit te berishajvet ky illi, po i rrite me temeno ne emision.

 • Aleks Gjini
  Aleks Gjini6 ditë më parë

  Ti me lekt e tua ke financu per rindertimin po gjitha ato miliona ero qe i sollen per termetin gjith ato vende botrore eropian per rindertim i sollen ku vajten qe ti thua morem 500 milion euro dhe i perdorem dhe per rindertim

 • Kadri Tolaj
  Kadri Tolaj7 ditë më parë

  Sen s ka bere Ky,Ky asht kry haini i shipris e mjer ajo Tok kush e sundon kryeidioti Ma i madhi

 • Shkelzen Cara
  Shkelzen Cara8 ditë më parë

  Ylli Rakimi esht nje gazetar i ndershem dhe shum i pergaditur

 • Leonard Kapurani
  Leonard Kapurani9 ditë më parë

  Ajo biseda me gropën më pëlqeu më shumë vet Rama e pranovi dhe qeshi kur i tha ai se e ke gropën më të madhe nga të gjithë neve. Domethën ato 300 milion 💵💰💵💰💵 i ka futur në Gropën e tij bashkë me të tjerat dhe gropa u mbush deri në majë , tani mbetet vetëm ti çosh kapakun gropes.🕳️💰💰💰💰💰😅

 • anxhlela jahaj
  anxhlela jahaj9 ditë më parë

  Kur e kam the kete 😂😂😂

 • Perparim Zere
  Perparim Zere11 ditë më parë

  cte duhet ty more gazetar leshi se ku i coj .i ka prish per qefin e vet

 • Selim Hajredinaj
  Selim Hajredinaj11 ditë më parë

  Eh çfare hajduti.....i mjere populli me ty,por po shihet se ky popull budalla e do komunizmin!

 • Basha Cimi
  Basha Cimi12 ditë më parë

  Leket I perdori per vota kjo eshte e verteta shqiptaret flenj gjum kta e dun si ne maqedoni tu hysh mrena ne parliament tru dun kta

 • Gjergj Elez Alia
  Gjergj Elez Alia12 ditë më parë

  Ky Rama do fiton duket përsëri . Ylli qenka me tvërtet YLLË. Po 1400 Copë nga Ikonat pronë e Thesarit Shtetror që mbaruan në Francë të vjedhura .Përse Z.Rakipi nuk ia përmende .Aeroportin në Vlorë që do ndërtojë Biznesmeni Kosovar Behxhet Pacolli që është tenderi 103.9milion euro , e që në fund do thonë që kostoja tani arrin shumën 25-30%më shumë se që është vlerësuar.

 • Alisa Bartenschlager
  Alisa Bartenschlager13 ditë më parë

  A.hajn.e.hajn.nuk.ke.faj.ti.populli.i.ka.fajet.populli.i.shciperis.ika.fajet.ce.pote.ban.perseri.ty.kryeminister.prandaj.edhe.vuani.perseri.

 • Ali Murati
  Ali Murati13 ditë më parë

  Bravo gazetari I vetem qe I kerkon llogari. Te gjithe njesoi Jan. Te mjert Shqiptaret kush I udhheq. Pa perjashtim te gjithe politikanet vedhje e Perqajn.

 • fatjon lulo
  fatjon lulo13 ditë më parë

  Flasin fashistet e Pd dhe Lesis pse do harojm cfar na Ben komunistet e Pd e lesis

 • Erjon Tafaj
  Erjon Tafaj14 ditë më parë

  Para 2 jave sa kishe ber

 • Dardania
  Dardania14 ditë më parë

  Ky nuk asht rrac shiptare. Ky Ramo Ramo mun te jet Vlleh, Rom, por asesi shqiptar. e ka edhe lekuren e zez

 • enkeleda xhafa
  enkeleda xhafa15 ditë më parë

  Uuuueee genjeshtres ashiqare

 • Klark Rama
  Klark Rama15 ditë më parë

  Bravo edi te lumt nje lagje ne lac do te behet nga shteti ky rakipi esht kazan para saliut dhe ilir metes ky rri si lepur

 • Rexhepi Rrahim
  Rexhepi Rrahim15 ditë më parë

  Hahahaha jetimat e ballkanit kan ber ma shum shpija

 • Henri Bega
  Henri Bega15 ditë më parë

  Ska faj ky kur populli shqiptar esht bythqir

 • justice forever
  justice forever15 ditë më parë

  Nje 50mln euro e sigurt, e ka mare Yuri Kim, me pak Soreca dhe disa analistë me mediat te blera... Ja keto jane leket e pandemise,,... Pastaj jane cop te gjitha Mjekësi, Drejtesi, Emergjenca s'ka blere nje automjet ne 8 vjet per emergjencat po na erdhi Kosova per 3ore pas termetit. Ja keto jane.

 • Sllatina
  Sllatina15 ditë më parë

  O Zotri Gazetarë Rama i ka vjedhë si më para që ka vjedhë krejtë Shqipërin ky kriminelë hajdukë ky është vllau i Vuqiqit o zotëri parat e qytetarve i ka vjedhë Rrobeli

 • laze Canka
  laze Canka15 ditë më parë

  o ylli je yll po mos u loth me ramen se ste thot kur te verteten i hengren qe i hengert na nje gje

 • eleni tare 2
  eleni tare 215 ditë më parë

  Tevmeret goja edi si nuk ju vjen turp te gjithe ajdute jeni iliri vodhi floriin vrau sala dhe sot jane perjasht te gjithe plera

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza15 ditë më parë

  O DROGAXHI

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza15 ditë më parë

  STA MBANE O PUSHTE

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza15 ditë më parë

  IK NGA STUDIO

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza15 ditë më parë

  ZAHO ZAHO

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza15 ditë më parë

  YLLI TI DI TE GJITHA

 • Zenel Kadiu
  Zenel Kadiu15 ditë më parë

  Bravo ylli

 • Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj15 ditë më parë

  Kta mir qe din kte gje e morem vendin me borxhe kurse tn jemi ne borxh komplet me kok sepse kta qe jan ne pushtet vjedhin t gjith kshu qe vtm t jeni njerzit apo populli t jen budallenj tja japin voton rames me zgjouni shqipetar sa esht shpejt sepse ne e kemi ne kurris gjithcka votoni njmrin 9 sepse esht mundesia e vetme per ndryshin me besoni un sjam me asnje parti por do votoj pd koha per ndryshim

 • Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj15 ditë më parë

  Ja ky esht kryeministri qe kemi ropqir komplet vjeth leket nk e hell leket per pandemin ky esht kryeministri jon hajdut ne cdo cep vjeth cdo gje qe i del perpara

 • albania 0000
  albania 000015 ditë më parë

  Ylli je i papam kto stervina na rjepen ne si popull

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi16 ditë më parë

  Ramen e ka trajnua Fatos Nano.Ai80%te bugjetit te Shqiperise e ka dergue Greqise.Edhe ky e dinr mire permes cubave te vet qka ka bere e ku jau ka bere vendin.Populli eshte fajtor pse nuk i zgjedh njerezit sekret me i percjell sendet me jau zene ne dore paret e mos me i lene jasht asnje me dal.po kudo Rama si Thaqi i drenices i ka emrue njetezit e vet.Dhe luan me shtet qka don vet.Nje piktor krejt shtetin me pase ne dore.A jeni normal ju a te qmendur a teper budalla tere Shqiperia.Armiku permes ti e garnitures ti po luan me popull e pasuri po urinon Shqiperin.23.4.2021

 • Αλτιν Ρεφατλλαρι
  Αλτιν Ρεφατλλαρι16 ditë më parë

  Bravo Ylli se ka 8 vjet qe tall bythen ky palla

 • Dritan Stana
  Dritan Stana16 ditë më parë

  Mjeshtri i mashtrimeve

 • Fation T
  Fation T16 ditë më parë

  Kur te pyet plaku ku i cove leket E ti mundohesh te genjesh me arsyetime palidhje 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • piks2h- PUBGmobile
  piks2h- PUBGmobile16 ditë më parë

  Ky gazetar qenka perl bravo ne cdo aspekt lali edi i kapur mat dhe i papergaditur

 • Sali Agushi
  Sali Agushi16 ditë më parë

  Ky lloj gazetari i vyen Shqiptaris keshtu duhet sjellur me legena !

 • Donald Aliaj
  Donald Aliaj17 ditë më parë

  Ky ja di telat rames

 • Kujtim Mema
  Kujtim Mema17 ditë më parë

  U mbyt shkodra dhe sala nuk suvatoj nje shpi.rama po nderton shtepi nga e para. Un jam pa parti

 • Χρηστος Β.
  Χρηστος Β.17 ditë më parë

  Ik O maskara hajdut drogaxhi ... Ik nje ore e me pare...Boll vodhe nga taksat e popullit....

 • Vani Matoshi
  Vani Matoshi17 ditë më parë

  300 miljon jan per te blere votat.

 • LUGINA E PRESHEVES
  LUGINA E PRESHEVES17 ditë më parë

  Rrnoft EDI RAMA 🇦🇱

 • Elona sol
  Elona sol17 ditë më parë

  O injorant gazetar borxhi merret per te perballuar efektet e pandemis dhe jo vetem per ndihma per bizneset e mbyllura. Cdo shtet I botes ka marre borxh sepse cdo shtet financon me te ardhurat qe mbledh projektet publike

 • Mateo Gashi
  Mateo Gashi17 ditë më parë

  Ja qr e beri per mall Ramazonin 😅

 • Ramiz Murataj
  Ramiz Murataj17 ditë më parë

  300 Milion i ka ruart per Mi ble votat tash

 • 7174N 18
  7174N 1817 ditë më parë

  Hajde mat hajde

 • Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi17 ditë më parë

  Car lloj shifrash 🤕 ky thot i dhash lek bizneseve ..na i dha sot nai i mori neser te sigurimet..🤕

 • Egzon Murtati
  Egzon Murtati18 ditë më parë

  Ylli rakipi Super Gazetar njish

 • Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
  Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj18 ditë më parë

  Nuk meriton as edi hajni as ilir monika as salih sllobodsnka.

 • Καποις Μπιτσι
  Καποις Μπιτσι18 ditë më parë

  I. Vetmi. Gazetar i pa shitur. Ky dhe. Adi krasta. Sa per kryemineter ka hik. Per mos me than ma mir ky dhe gjith klasa politike. Ka 30 vjet nuk ben hajr shqipria. Pa i i hek. Kta hajduta

 • Rita Gardner
  Rita Gardner18 ditë më parë

  keshtu a kur ve nje aventurier ne krye te shtetit

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi18 ditë më parë

  Zoti Ylli Rakipi je i madh ,u gëzova shumë që drejton një emision pas shumë kohësh, të hoqën se gjithmon thua të vërtetën të uroj suksese

 • Bardh Salihu
  Bardh Salihu18 ditë më parë

  Ai ta spjegoj o matuf gazetari po ti nuk dije ta pytesh si duhet i ben 5 pytje dhe e nderpret ne pergjigjje o kalama

 • Arsim B.Shala
  Arsim B.Shala18 ditë më parë

  Bukur ja bëre se ky është mësuar nëpër TV tjera ku "analistët" le se nuk guxojnë të bëjnë pyetje po as në sy kan frik ta shijojnë.

 • Leonidha Petritaj
  Leonidha Petritaj18 ditë më parë

  Po shum e thjesht po vila ne surrel me cfare u be + zagaret qe ka mbrapa 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • sander gjonaj
  sander gjonaj18 ditë më parë

  O Jan ne xhep te Damianit a thuhet hajdutit Mos viedh

 • Orinta Bient
  Orinta Bient18 ditë më parë

  Po Ylli Rakipi ne kohen e vet, sa ka vjedhur?

 • Orinta Bient
  Orinta Bient18 ditë më parë

  Cfare thua more derdimen Ylli, ti qenke plehre

 • Algert Corbaxhi
  Algert Corbaxhi18 ditë më parë

  Do i kene rene nga xhepi 300 million e nuk i ka pare . Ca te keqe ka ketu. I humbi ne llogarine bankare i humburi

 • Elio Koxha
  Elio Koxha18 ditë më parë

  Ky edi rama eshte me e vra me buke ne goje

 • Bujar Dardha
  Bujar Dardha18 ditë më parë

  Bashkija roskoves

 • Behare Vila
  Behare Vila18 ditë më parë

  Tallen me keta njerez,, por po ju gjeten mendjen mir ua bejn akoma

 • Behare Vila
  Behare Vila18 ditë më parë

  Je i math Ylli Rakipi ,, e zure ngusht

 • Luan Lezemerja
  Luan Lezemerja18 ditë më parë

  Jepni prap se do vjedhi me shum

 • Daniela Meta
  Daniela Meta18 ditë më parë

  Bravo Rakipi mbyllja gojen

 • Daniela Meta
  Daniela Meta18 ditë më parë

  Ke pagoi ky zoterija pogoi popullin si po na poguajn ne itali per apandemin cfare idha popullit ky ky as nuk i pagoi me shuma as me te vogela ky ila njerzit te vdesin per te grene sa shtet mashtrus kemi mrej populli jon cfare pushtetaresh kemi ne grop u fuc

 • Rugova Dugaiva
  Rugova Dugaiva19 ditë më parë

  Turp te jet ky nje kryeminister i shqipris se bukur, ky duhet Te shkon ne burg Te thaqi dhe Te tjeret

 • Adenis Korra
  Adenis Korra19 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 zdi cfar te thot plera o te bejn cte dojn vec tna eqin kte korona virusin se po na vdesin

 • thanasis
  thanasis19 ditë më parë

  Ska pergjigje ai, i ka ndar me ata qe ndajn gjithmon mjer shqiptart me kta politikan qe kan si majtas dhe djathtas.

 • Stiljan Meshini
  Stiljan Meshini19 ditë më parë

  O BUDALLEJ... FALLCO BENI SIKUR PO INDERESOHENI...APO ZIHENI...

 • Shqiponja Blu
  Shqiponja Blu19 ditë më parë

  o hajdut

 • Zyra Lapi
  Zyra Lapi19 ditë më parë

  Ty ta dhesha ftyren si e ke si qen hajdut i keq

 • Thanas Paskali
  Thanas Paskali19 ditë më parë

  500milion -- 200 milion ==0, 00 euro.oj ,oj, oj ,oj milionat perfunduan ne goj.begeti,nusreti,ahmetaj,veliaj,balluku per shtepi per gocen ne angli.balla per tojotat jaris ,

 • Ergest Fezaj
  Ergest Fezaj19 ditë më parë

  Rrush e kumlla per zaon e linden.

 • blerim muka
  blerim muka19 ditë më parë

  Ky sdi te shpjegoj si ben 20 milion euro 1 km rruge ne Astir.Jo te shpjegoj 300 milion euro.

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos19 ditë më parë

  Mos e voto kte zoraxhiun ....ajdutin .i urrrej te gjith hajdut jan ..

 • Antoni Shqau
  Antoni Shqau19 ditë më parë

  Po po rrypat ke ber 🤣🤣🤣🤣 Bravo ylli

 • Lefteris Kapllamai
  Lefteris Kapllamai19 ditë më parë

  Por çfar do shpegoj nje kriminel, hajdut ordiner

 • Prnavera 9
  Prnavera 919 ditë më parë

  I moren hajdutet e pangopur

 • Enri Shagai
  Enri Shagai19 ditë më parë

  Ky vetem gjoba i ka vendos bizneseve

 • Rexhi Lamce
  Rexhi Lamce19 ditë më parë

  Po cdoje para zgjedhjeve te rakipi o ram zeza,ja fute vetes

 • Niko 313
  Niko 31319 ditë më parë

  O Ylli mos vdeksh kurr

 • ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi19 ditë më parë

  Do mandat tneter per te vazhduar pastrimin e parave te vjedhura te cuara off-shore

 • ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi19 ditë më parë

  Bravo gazetar kuràjoz....ato milionat off-shore qe mund te jene me shume se 300 milione ne emrin e velkait qe i pastron nga fe mundet kazinote-llotot qe mbylli etc prandan smerr fryme ekonomia!?

 • EDMOND MUÇA
  EDMOND MUÇA19 ditë më parë

  I ka marr vete plehra se eshte plehre ai do vra edhe thot mos hy ne kete muhabet prezantuesit.

Faqja Tjeter