Skuadra speciale rrethon 15 baza të Metës, thasë me para për blerje votash, priten arrestime

Komente

 • Flora Nikolli
  Flora NikolliOrë më parë

  Kanal rrenash. Njesoj jan kan vjedh pak tjert. U vodhen votat. U boshatisen bankat.per ps. Mjer ne. Ku na shkon halli fmive.pa pun.

 • Besie Visha
  Besie Visha4 ditë më parë

  mos ti shohim me ne ekran fytyrat e le se is jane injorant ne komunikim, po populli ja preu doren, sa tja u priste ai . ky eshte populli.

 • Afrim Masha
  Afrim Masha4 ditë më parë

  Ky palace dhe te tjeret si puna e ktit e kan venin te varur ne litar ne mes te tiranes qe ta shofi I gjith populli

 • Nikoll Hila
  Nikoll Hila8 ditë më parë

  Kurje ajdut pse nukdenohet qe vijellin miliarda apo mudejet kshtu hajdut lakuriq Medur ngjepa

 • Vangjel Spiropali
  Vangjel Spiropali12 ditë më parë

  Ja do shofim , nese SPAK eshte i vertet , apo vegel me duart e uzurpatoreve te pushtetit .

 • zarif bajrami
  zarif bajrami13 ditë më parë

  PER TRATHTARET PUSHKATIMI

 • zarif bajrami
  zarif bajrami13 ditë më parë

  SHQIPTARET DUHET TEVENDOSIN NESE DUAN SHTETIN DHE PROAMERIKAN ATEHER DUHET SHQIPTARET TEJEN KUNDER KRIMINALIT DHE TERORISTET

 • Fatmir Kolici
  Fatmir Kolici13 ditë më parë

  i fuseni brenda keta pisa, keta sjan politikan jan kriminela.shpresojme te America, ta pastroj kete llumin e shqiperis!!

 • Rina Hasa
  Rina Hasa13 ditë më parë

  Zhdukeni kete cift te shpifur na dhembin syte kur i shikojme

 • DRAGO ILIR
  DRAGO ILIR15 ditë më parë

  Skandal per zotin populli jon fukara dhe kto legena fryen

 • Fatmir Dorzi
  Fatmir Dorzi15 ditë më parë

  Ka. Frik. Nje. Gru. Amerikone. Po. Ushtrin

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA15 ditë më parë

  CA PRESIN ME KETA TÈ SPAKUT PSE NUK BEJN ARRESTIME TU SHKERDHEJN PRAGUN ME ILIR ME MONIKEN ME ROBQIRIN SALI KRIMINELI QE MEZI PRET TÈ MAR PRAP QEVERRIN ME GRUAQIRIN LULI QE BEN LOBIME ME PARTIT EKSTREMISTE TÈ EUROPES QE SHQIPERIA MOS TÈ EC PERPARA

 • Flora Gusha
  Flora Gusha15 ditë më parë

  GJUHE e FORTE KJO .KEMBANAT PO DEGJOHEN.POR A DO TE VIHEN PIKAT MBI I?

 • Arbër Guri
  Arbër Guri16 ditë më parë

  www.gazetatema.net/2021/04/23/pse-edi-ramen-megjithese-nuk-e-meritoni/

 • Suzana Keca
  Suzana Keca16 ditë më parë

  Fytyre e poshter

 • Arben Albert
  Arben Albert18 ditë më parë

  Keta emra kane degjeneru gjith popullin Shqiptar pa dallim a iliri monika luli apo edi rama te gjithë i njëjti klan që mban peng shtetin dhe çdo biznes që perfitohet nëpërmjet tenderave me njohje dhe me korupcion në bashkpunim me krimin e organizuar mbrenda dhe jashtë Shqipërisë

 • andi reibon
  andi reibon19 ditë më parë

  Ky gjakpirës i pangopur do varur në mes të Tiranës dhe kjo është shumë pak për të.

 • Dritan Qoku
  Dritan Qoku20 ditë më parë

  Kush jua tha kto pallavra? Ai që ska ble vota asnjiher, Edi Rama

 • Elsa Dervishi
  Elsa Dervishi22 ditë më parë

  Mos u genjeni me leke se ju do vriteni te paret

 • Manush Aneti
  Manush Aneti23 ditë më parë

  C'fare shikimi.prej kafshe .

 • ela ela
  ela ela23 ditë më parë

  KUR DO ARESTOHEN PO PRESIM NJERZIT Si RENJA E QEVERIS ENVERIT QE ISHTECECPA ARITSHME

 • Keli Keli
  Keli Keli23 ditë më parë

  kshu esht kur nuk zbaton marrveshjen e sorosit qe do heqesh dor nga pushteti n25 prill ,, ti sdo se ngjon sorosin ,, do hash gerrneten nga sorosi do tspostoj me stil n25 prill

 • Keli Keli
  Keli Keli23 ditë më parë

  ore ky ka vjedh e ka ber po i ka ndar me te tjeret edhe sa do ky e ka icik ate shpirtin e shqiptarit edhe saliu ... kurse ky rams a monstrruoz i fut njrrzit nburg per 18 milek tvjetrra .. ai ka vjedh vet pikturat e kishes i ka shit nfranc edhe prandaj franca e ka nthes kte nqse sben ca do ftanca ndonje gje e nxjerr qe ka qen i denuar oer vjedhje ikonash ,,, ky a djalli vet .. na ben oratori tthuash si ky ska .. por brends edi rames esht djalli vet ... kte ata qe bejn lloj lloj krimi si fut nburg kurse ate per drrits e fut .. ik e rama ik se esht msr vesh qe se mer me ti edhe do tshkatkojn nga kryetari partis socialiste ,, do ta zej vendin lali eri .. ke per te dal apsaq o ramsi

 • VAN _ VAN _
  VAN _ VAN _23 ditë më parë

  Mos besoni ket kanal se vetem pallavra flet !

 • Halit Pole
  Halit Pole23 ditë më parë

  "E derrmuat"Ilir Meten me zhurme o pamflet.Ai dhe te tjeret e bejne jeten per kokrren e qefit,kurse ju lodheni duke shkruajtur dhe duke folur gjithe diten.Jo moj zonje e nderuar jo se nuk behet lufta me kobure pa fisheke.

 • arjan frani
  arjan frani24 ditë më parë

  Bo bo,aman more,futni ca arrestime se ndryshe nuk zen mend kta horra

 • Dalip Krymi
  Dalip Krymi24 ditë më parë

  Meta qyl e ke sa te shtysh se vendin ne burg e ke

 • gregory gregory
  gregory gregory24 ditë më parë

  Politikanet shqiptar ne shqipëri nga 90 e këtej me saliun ne krye numër 1.. vërtetuan se jan jo vetëm të pa aftë dhe injorrant mburraveca por më antishqiptar pisanjoz që nuk ka njojtur historia më para. Pra jan turpi i shqiptarëve.. të shitur vet kok e këm .shkatërruan dhe varfëruan popullin..dhe më e keqa nuk lejojn asnjë brum të freskët politik të punoj me oreks dhe me dashuri për shqipërin.se kuptoj mir ata po ne që i votojm ata ku na çon mushka? Asnjë vot për asnjë parti të ikin të largohen

 • Franc Hoxha
  Franc Hoxha25 ditë më parë

  Ik sa ke 5 vjet vetem me ilir meten merresh or portal bq po edi rama o burre i mire ska vjedh ai Per ate nuk flet ti 5 vjet jo ilir meta do bjeri ne burg asigjo ska ndodh Ik or portal i edvin rames te qifsha spakun spaku nuk fut dot ne burg i kryepak fshati jo me nje president spaku O per burg per vete duhen fut ne burg spaku i pari or bq portal

 • NewWorld
  NewWorld25 ditë më parë

  Ky fetyr e qelbure gjak i pa ditur nga ekaprejardhjen ka bere nga mekatet me te poshtera se diktatura,keto plerat be krye ilir meten kane blere vota ne shqiperi me nje thase miell duke mashtruar apo. duke i obliguar popullin qe skishte buke duke i dhene voten ne kembill te nje thesi miell,ky do djeg me benzin se i ka hy ne hak popullit shqiptar

 • Luiza Hasa
  Luiza Hasa25 ditë më parë

  Ju vetem flisni, keni kohe, por asgje nuk po behet, kur do arrestohen kto kriminele, te na hiqen qafesh se kane 30 vjet qe e vodhen tere vendin

 • Liman Kutelaj
  Liman Kutelaj25 ditë më parë

  Ky quhet teater pa spektatore. .....vetem tallje bythe me popullin e gjore

 • Edmond Hodaj
  Edmond Hodaj25 ditë më parë

  Ne Vlore I ka sjelle, po blen evgjitet

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius25 ditë më parë

  Po' he.ku.do behet.arestimi

 • Kozeta Keqaj
  Kozeta Keqaj25 ditë më parë

  Helem per te gjithe ata qe fusin duart ne xhepat e fukarenjve

 • ALBANIA GV
  ALBANIA GV25 ditë më parë

  Mos i jepni vota kriminelit meta kurves mona

 • Sajmir Radi
  Sajmir Radi25 ditë më parë

  Pere se nuke e fusni ne burge kete kriminel

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce25 ditë më parë

  Po ca benet keshtu ne shqiperi o zot15 thas me para kapen metes dhe prap jan ne detyr se jsn hajdutet qe jan lidhur me para te madhe qe ka vjedhur kete popull qe ska buk te haj dhe rama nuk jep urdher spakut qe te arrestohet sa me par saliu dhe meta

 • Hetem Idershaj
  Hetem Idershaj25 ditë më parë

  🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Feim Merkaj
  Feim Merkaj25 ditë më parë

  Ka te drejt ky se ka akoma lamash per 1 thes miell dhe ky legen shfrytzon

 • zeus olympus
  zeus olympus25 ditë më parë

  Aaa qen je me fat, burgu po tepret

 • Avni Tocila
  Avni Tocila25 ditë më parë

  Poshte fashizmi qe u ngjalle mbas vdekjes se komunizmit ata e paguan po keta qener kur do ta paguajne eshte per te luajtur menc qe trubullon Shqiperine nje familje e degjeneruar pa dinjitet nje familje kriminele dhe hajdute

 • kastriot muka
  kastriot muka25 ditë më parë

  burge plerat e kombite

 • Arben Kulli
  Arben Kulli25 ditë më parë

  OOO I KA SHPÈRNDA KI LALI PA VAJTUR JU ATJE KA KOHÈ QÈ PO I BLEJNÈ PO PSE THUA PRA SE NUK PO I SHPÈRNDAN DOT PARATÈ DHE TANI THUA SE U KAPEN ME PARA NÈ PUK SHKODER DURRES PFFF

 • Adnand Dhima
  Adnand Dhima25 ditë më parë

  Vetem llafe Ke pami flet. Kur ti shikoj mbas hekurave te ter ateher do te besoj

 • Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku25 ditë më parë

  Ju ka vene nen sherbim kryehajduti Ram Toptani!! ? Ju ka hedhe ndonje kocke. Botdolle te pa dinjitet jeni.

 • Gjergj Pepushaj
  Gjergj Pepushaj25 ditë më parë

  Njeriu me hajdut qe ka bota

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN Cecollari25 ditë më parë

  Ky njeri qe ben kirigma eshte i pari per te shkuar ne Rec.. President i qelbur qe kurre nuk ben per ate post si Qytetari i Pare i Kombit.. Hajduti i madh i Kombit.. Brenda qenin..

 • Elton Celaj
  Elton Celaj26 ditë më parë

  Lajme koti haaaa lili do behet kryeminister

 • nazmi gerdeci
  nazmi gerdeci26 ditë më parë

  Ed.Pam.Ram.Flet!!!!!!!!!!!!

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra26 ditë më parë

  Sa qessharake jeni nuk ka faj rama qe jeni nje kazan muti

 • J G
  J G26 ditë më parë

  I nxori leket ose i solli leket me elikopter privat kur ishte radari i Rinasit i fikur nga kontrolloret......

 • Luli Osmani
  Luli Osmani26 ditë më parë

  Spo kapin 11 thes dhe jo 15 thase me para Ku jane aludimet tuaja

 • lllyrien Autokton
  lllyrien Autokton26 ditë më parë

  O popull votoni njez te paster te pa kurruptum nese keni dashuri per fmit e juj per shtet. Hajni deputet osht tmer tmer turp per shtet popull e per jet

 • Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  24 ditë më parë

  Votat

 • Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  24 ditë më parë

  Ore Mosè i bejn fallco vitat

 • marimanga ezez
  marimanga ezez26 ditë më parë

  Do te priten duart dhe koqet o fytyr fantazme o te shkerdheft kina me gjith far e fis edhe te vdekmit qe ke ne varr.ky eshte robi me i shkerdhym qe me kan zen syt

 • Fredi Yzeiraj
  Fredi Yzeiraj26 ditë më parë

  Futini. Brenda kete. Hajdut. Dhe. I. Hidhni. Posht. Celsat

 • Vjollca Bena
  Vjollca Bena26 ditë më parë

  Ne burg te perfundoje felliqesira dhe tradhetari i shqiptarve!

 • Agron Allko
  Agron Allko26 ditë më parë

  Të dyve futuni plumbin se e kanë rrjepur popullin shqiptar këta kriminela

 • Deda Shkelqim
  Deda Shkelqim26 ditë më parë

  Ujku ujku po çakalli po ben kerdine! Na shkrite me shakate e kripura te Duçes!

 • Deti D
  Deti D26 ditë më parë

  AMON MOS RRENI MO JENI BO SI ATA GRATE E KEQIA NJE NJERI I MENCUR NUK MASHTROHET NGA PAMFLETI SAJMIR TAHIRIT LODER NE DUART E RAMES

 • AnubiS
  AnubiS26 ditë më parë

  Keto lajmet e juaja une i shikoj sa here dhjes ne banjo... Ju qr rracqira muti...

 • balozi20
  balozi2026 ditë më parë

  O njerez te mir.... Asgje ska per te ndryshuar.... Likja, Mona etj i kan siguru votat. Pazari i rradhes eshte rritja e borxhit te shtetit, kundrejt bankes boterore, deri ne 93%nen trysnin e firmave te huaja por qe do tju shpetoj ktyre pashallarve te Arnautistanit cifligjet e tyre. Deri ne vitin 2030 vendi jon i bukur do te ndodhet defakto para nje borxhi te jashtem prej 123 %..... gje qe do shkaktoj te njejten kriz sikurse kaloj dhe Greqia..... Por te pakten do kemi uje 24ore.... 😂😂😂....

 • Ilir Barjami
  Ilir Barjami26 ditë më parë

  Shume mire te kapen banditat e Metes, po per banditat e rilindjes si do ja bejme? Deri tani keta nuk i kan prekur.. pse nuk thone gje Shba-Be?

 • gazi mondi
  gazi mondi26 ditë më parë

  O n'a kenaqet me teto ollgen por kur do perfundoj ky teatri 🤣🤣🤣😂😂

 • Kujtim Lami
  Kujtim Lami26 ditë më parë

  Cfar m.t spaku mor sepse edhe vetingu ka qene selektiv 80% e atyre qe kane kaluar vetingun jane niper dhe sterniper kelysh te byros p.olitike te diktatures

 • Lek Toma
  Lek Toma26 ditë më parë

  Bravo komenti prefekt por krimineli Basha metà kryemadhi sala jane Nr xhiro.

 • Lek Toma
  Lek Toma26 ditë më parë

  Po keta duhet te jene ne Burg per te shpetuar popullin

 • Kujtim Lami
  Kujtim Lami26 ditë më parë

  Pamflet shko ne prokrori mos bej papagalli per efekt elektoral!

 • VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTI26 ditë më parë

  President kriminel i partisë familjare.

 • Vladimir Dushniku
  Vladimir Dushniku26 ditë më parë

  E keqja me e madhe e popullit shqiptar nuk eshte shit-blerja e votes,por VJEDHJA QE I ESHTE BERE POPULLIT SHQIPTAR per te mos e ushtruar dot te drejten kushtetuese se "SOVRANITETI NE RSH I PERKET POPULLIT SHQIPTAR"! Sovranitetin ne Shqiperi e ka ne dore partia ne pushtet dhe kryetari i saj,qe komandon te gjitha pushtetet me dore te forte! Qellimi i vetem i shumices se shqiptareve ka qene dhe eshte sigurimi i bukes se gojes,ndaj eshte e tepert t'i kerkosh gje tjeter!

 • G D
  G D27 ditë më parë

  Cfare ndyresirash.

 • Andrea Nico
  Andrea Nico27 ditë më parë

  Posht kriminelt.sis keni turp as faqe. si jeni tall me shiprin gjith kto vite.po ju e doni ndrsh...

 • Armand Kruja
  Armand Kruja27 ditë më parë

  Na cate meneren me gjithe ato qe thoni kto legena do perfundonin ne burg me kohe po me duket se cdo popull gjen qeverine qe meriton dhe ne shqiptaret ket qeveri meritojm se me u vra me njoni tjetrin jemi te paret ne bote por me u versul kunder legenave e pysim buthen 100 here .

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai27 ditë më parë

  Na plasi ca ben meta metës ika ardhe fundi mones dhe lsales bolle me ata bolle

 • Tony Selmanah
  Tony Selmanah27 ditë më parë

  Vdekje tradhtareve te kombit

 • spartak tare
  spartak tare27 ditë më parë

  U

 • Huhuhu Heheehehhe
  Huhuhu Heheehehhe27 ditë më parë

  Ky meta u kap njeher duke vjedh,,cdoni me dhe gje si bet,,llafe kot

 • Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri27 ditë më parë

  KTO kriminel si Blejn votat. ku i maren Lekun.Ha Ha Ha. edi ju kan vjedh Popullit tash i reejn me nji manxh te tharet.PS PD.LSI.

 • Flamur Xeka
  Flamur Xeka27 ditë më parë

  O pamflet vetemprralla thu kujan kap nuk ka mashtrusa

 • Shiptar Blinishta
  Shiptar Blinishta27 ditë më parë

  Perse flisni vetem per Ilir Meçken, e nuk flisni per mafiashin grekofilin dhe serbofilin kryesor, Edvin Kristaç Ramen?

 • Panajotis Kostopulos
  Panajotis Kostopulos27 ditë më parë

  SPAK duhet ta perjashtoi direkt LSI nga zgjidhjet se eshte organizat terroriste ,kriminale dhe e pastrimit te parave te pista dhe te gjith organizatoret ne burg dhe sekuestrim pasurie dhe leket ne Banken e Shtetit .

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha27 ditë më parë

  Dihet. nje. Popull. budalla. Per. Pare. Per. Letra. Bythe Mendoni. per. Kombin Vodhen. Pronaret. Kombin Ju. pagujne. o. Popull. Pa. vler Te. Paret. U. vran. per. Kombin🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 • outdoor fun
  outdoor fun27 ditë më parë

  Kjo parti hajdutesh do eleminohet perfundimisht zere se ska ekzistuar kurr

 • Gjin jaku
  Gjin jaku27 ditë më parë

  nuk eshte e vertet deri ne 15deputet i merr iliri

 • Murat Shehu
  Murat Shehu27 ditë më parë

  Ç’DO TE BEJA UNE NE VEND TE ILIR METES DHE TE KORRUPTUARVE TE TJERE? Do t’i drejtohesha popullit me keto fjale: I dashuri populli im, eshte e vertete qe jam i korruptuar nga koka te kembet dhe do jap doreheqjen per t’iu dorezuar drejtesise se pavarur më nga Saliu dhe une. Une isha nje djale i ndershem para vitit 90 dhe si ç’do i ri enderoja qe nje dite te isha i pasur por sistemi enverist nuk na i jepte kete mundesi. Prandaj u ngrita kunder tij me shoket e mi studente. Per t’u bere i pasur. Kur pashe se ne PD nuk çaja dot per shkak te Sali Berishes shfrytezova rastin duke u bashkuar me ata kunder te cileve isha ngritur, enveristeve, meqe ata kishin shume nevoje per fytyra te reja si kjo e imja dhe e Pandeli Majkos. Keta na dhane frenat e qeverise, mua dhe Pandeliut. Per te punuar per ju. Ok? Une enderroja nate e dite si te pasurohesha sa me urgjent per te miren e popullit se vendi kishte nevoje per te hapur vende pune. Po si mund te ndodhte kjo nese parate nuk mblidheshin ne duart e njerezve qe donin ta kthenin popullin ne pune? Mos harroni se kemi qene ne nje krize te madhe dhe te gjithanshme. Kishim kaluar nga socializmi ekstrem ne nje sistem kapitalist pa kapitaliste. Duhej krijuar kjo klase kapitalistesh sa me shpejt per te miren e njerezve qe kerkonin pune. Kjo ka qene arsyeja kryesore qe une vendosa te korruptohem, per te miren e popullit tim qe e doja dhe e dua aq shume ne perpjestim te drejte me korrupsionin tim. Dhe ajo qe m’a shtoi me shume oreksin ishte bashkejetesa me gruan time te pangopur per para per te krijuar nje familje sa me te denje ne nje shoqeri tmerresisht te varfer. Une dhe gruaja time vendosem te beheshim modeli i mireqenies kapitaliste qe populli te nxitej per te punuar per nje jete me te mire ekonomike. Qe ta benim xheloz qe edhe ai te perpiqej me ç’do menyre per te ngritur sa me lart nivelin ekonomik. Dhe deri diku ia arritem kesaj bashke me Saliun, ne fillim. Ok? Por une u demoralizova shume, pa mase, pas publikimit te kasetes nga armiqte e e ketij populli te vuajtur e te varfer, nga ata qe nuk e donin krijimin e klases kapitaliste punekrijuese. Dhe qe atehere, siç e keni pare, u dobesova shume qe m’u prene shume endrra, per te hapur vende pune duke investuar para gjithandej. Kjo ka qene arsyeja e korrupsionit tim, mireqenia e popullit permes xhelozise. Se ne, ç’eshte e verteta jemi nje popull shume xheloz. Dhe une mendova ta shfrytezoje kete karakteristike te karakterit tone per te rritur mireqenien e te gjitheve. Ok? A duhet te denohem une per kete? Thellohuni njerez, thellohuni, se po u denova une do mbeteni pa pune e pa buke nese me sekuestrohen te tera parate e investuara gjithandej per te mbajtur ne pune nevojtaret. Jam gati te beje burg vetem qe populli te mos mbetet pa pune. Se burgu per burrat eshte aq me teper per mua qe e mbaj veten malesor dembabadem. Dakord?

 • Real M7
  Real M727 ditë më parë

  Tregojuani atyre skuadrave se ne Shkoder ka miliarda per blerje votash. Parate tashme jane shperndare.

 • Kadri Durres
  Kadri Durres27 ditë më parë

  Posht hajdutet

 • Paskal Danga
  Paskal Danga27 ditë më parë

  Te gjitha partite politike kane banda ,dhe ato vete banda jane pse sot e mori vesh amerika ,po nuk pati banda ambasadoret qe shkojne e vijne nuk do hapninambasade ketu ne shqiperi ,ky eshte hiri qe i hidhet syve popullit shqiptar qe pret nga keta amerikanet shpetimin !

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi27 ditë më parë

  Nuk di dhe nuk po besoj se ka gjykate ne shqiperi pa marr parasysh qfare pozite ka e kush eshte menjehere pa e qit ne gjygj me dergue ne nurg me ja hjek imunitetin menjehere.akush i dha te drejte ati me bere gjithe ato pare populli jeto ne mjerim ai me ble vota.turp i pa arsye kunder popullit antikushtetut kunder ligjit qe veq ne leter..

 • paul paul
  paul paul27 ditë më parë

  Kjo Mona ka blere shuuume vota

 • lule lulee

  lule lulee

  11 ditë më parë

  Ce do ju hngren lekt dhe nuk u dhan votat

 • Bashkim Allko
  Bashkim Allko27 ditë më parë

  Burg te perjetshem

 • Spiro
  Spiro27 ditë më parë

  Hajde na pai stodhjalo katharina,skupidhja e politikes shqiptare!!pjos to theli ne qeveri?pjos?pjos?e Allvania ,kani komande mafia?!?!??💩

 • A.S A.S
  A.S A.S27 ditë më parë

  Do ti rrujne bythen ,vetem llafe jane.

 • Shkelqim Muca

  Shkelqim Muca

  27 ditë më parë

  Bravo ke te drejte se 30 vjet qe presim por me te vertete keta nuk shkojne ne burg se ne burg shkojne fukrejte

 • Real M7

  Real M7

  27 ditë më parë

  Do ta denojne keq... Do ta lene president edhe pese vite te tjera.

 • Cimi Azizi

  Cimi Azizi

  27 ditë më parë

  Fatkeqsishte ke te drejte, ketyre nuk do tju hyj gjembi ne kembe nga a mer dhe ika.

 • Gon Dibrani
  Gon Dibrani27 ditë më parë

  Ne burg e kani venin se kane 30 vjet e lani kete popull fukara qe zoti i vrafte

 • Kujtim Serraj
  Kujtim Serraj27 ditë më parë

  O zot ishalla po pe xhdukun kyt kriminel te shqiptarve

 • Arben Canaj
  Arben Canaj27 ditë më parë

  Gjak pirsit e popullit nga 30vjet

 • Uka Avdul
  Uka Avdul27 ditë më parë

  Ishalla ndodhe nje ore e me pare per ta pare kete famije te koruptuar ne pranga bashke me saliun bashen ramen e shume e shume te tjere ne burge

 • Arjeta Cela
  Arjeta Cela27 ditë më parë

  pritjani duart ilirit dhe monikes

 • Kastriot Katsi
  Kastriot Katsi27 ditë më parë

  Nje gje nuk kuptoje:Perse nuk i zhdukin keta maskarenje nga politika.PRESIDENTI TRAPIT dhe MONA SHURA e Vasil koke pjeper i pa bere.

 • Jani Sava
  Jani Sava27 ditë më parë

  V.F.-L.P!

Faqja Tjeter