Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 2, Sezoni 36, 10 Tetor 2021

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 36 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, sic ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • MS
  MS2 ditë më parë

  Fiks zani Arberit omg fiks identik 😂😂😂

 • Ttessy 15ago
  Ttessy 15ago5 ditë më parë

  Kjo esht sikur e ka pickuar grenxa kto thon sa e mir...🤣🤣🤣 hunpinoke

 • ll aa
  ll aa6 ditë më parë

  Imitimi i arbit fenomenal ahhahahahha

 • Rex Ali
  Rex Ali6 ditë më parë

  Dhimo e harrove edhe hajnin e rames me plandemis

 • Anila Cani
  Anila Cani10 ditë më parë

  Flori me këngën në fund , shumë profesionist dhe argëtues. Bravo. Baleti këtë vit ka qënë i paparë.

 • Tefta Kolici
  Tefta Kolici11 ditë më parë

  Fjoralba shume bukur prezantimin dhe lukun❤❤💫💫👏👏💐💐dhe programin shume i bukur me te gjithe aktoret 👏👏👏👏💃💃💃💃

 • Maria Vasili
  Maria Vasili12 ditë më parë

  C o kjo qe ben dixhejin sa shemtu gjithe pordh 👎👎

 • LivingLifeWithSelda
  LivingLifeWithSelda13 ditë më parë

  Po doktori Ku eshte??

 • LivingLifeWithSelda
  LivingLifeWithSelda13 ditë më parë

  Oh sa e bukur portokallia. Dy policet THE BEST.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Kymete Krasniqi
  Kymete Krasniqi14 ditë më parë

  Hahaha palomen edhe fifin shum mir epaskan emitu

 • Arben Beleri
  Arben Beleri14 ditë më parë

  Dhimitri. Mua me pelqejne dy policet

 • Blerina Ndoka
  Blerina Ndoka14 ditë më parë

  O zot vdiqa me lotttt Arberi kopjo 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • sweet girl
  sweet girl15 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣 vdiqa

 • Nurije Shaba
  Nurije Shaba15 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • besian30
  besian3015 ditë më parë

  1:03:59😂😂🤣 lot jan keto te dy 🤣😅

 • Eno Eno88
  Eno Eno8815 ditë më parë

  Fjoralba eshte derr 🍑 ju qe su pelqen ikni merrni naj kollodok gojes

 • Sabit Sadiki
  Sabit Sadiki15 ditë më parë

  Ini shume te mire te gjithe dallimin e ben . Gazi. Nja verejtje te vogel vetem . Fjoralba ne mundet me lukun pak kujdes . Sot duke e kethyere poshte per ta pare me mire theva televizorin.

 • Toni Done
  Toni Done15 ditë më parë

  Veshja e ksaj sikur e ka zene stilisten me shkelma

 • Albanian Forever
  Albanian Forever15 ditë më parë

  Ai roli atij “Arbrit” perle

 • Sefer Ziberi
  Sefer Ziberi15 ditë më parë

  Cicat ti hangsha

 • Joan Dibra
  Joan Dibra15 ditë më parë

  Mua më mungon Xhem iiiiiiiiijj

 • Alex Terminator
  Alex Terminator15 ditë më parë

  De po i plasin gjokset ksaj modernatores!

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT15 ditë më parë

  Bodinaku i paska bere buzet si bythe me gjilpera.

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT15 ditë më parë

  Kjo spikerja e ka bere hunden plastik si toci im i shkref.

 • Genti Hoxha

  Genti Hoxha

  15 ditë më parë

  E paske bibilush

 • kozak69
  kozak6915 ditë më parë

  28:08 ca thot ahhahahahahah

 • Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi16 ditë më parë

  Florjan Binaj njèsh.

 • clarita gorni
  clarita gorni16 ditë më parë

  uaaaaaaaaa o zot me lot me ket pjesen me kto te bigut , mish e mishhh do ha upupup ahhahahah , lllaallaaaa sabiani ahhaha , super imitim kan bo

 • viola delia
  viola delia16 ditë më parë

  Arberin fiks e ka imituar, me looooot.

 • ORJEN

  ORJEN

  14 ditë më parë

  🙃🤣

 • Gasparino Delija
  Gasparino Delija16 ditë më parë

  😂😂👏👏🇦🇱❤️❤️❤️

 • Gasparino Delija
  Gasparino Delija16 ditë më parë

  Je fantastikkkkkkj bravooooooooo

 • Nelas G75
  Nelas G7516 ditë më parë

  Haaaa fiks imitimin debile si Balina e trap si Arbri 😂😂😂😂

 • Artur Vlora
  Artur Vlora16 ditë më parë

  Familja astari Eshte kot.

 • Prec Velaj
  Prec Velaj16 ditë më parë

  Pershendetje NGA Italia Shume Shume Bukur SHQIPONJA Respekte Gjithmone Yje Blu 💫💫💫💫🧚🧚🤼❤️🌍❤️🤼🧚🧚💫💫💫💫

 • Prec Velaj
  Prec Velaj16 ditë më parë

  Pershendetje NGA Italia Shume Shume Bukur SHQIPONJA Respekte Gjithmone Yje Blu 💫💫💫💫🧚🧚🧚🧚🤼❤️🌍❤️🤼🧚🧚🧚🧚

 • Jonid Hyseni
  Jonid Hyseni16 ditë më parë

  Shume dobet kjo jave.

 • Njeri Mir
  Njeri Mir16 ditë më parë

  Hahahhahhahha ❤️😂 portokalli 😂❤️

 • Marina Pesjaka
  Marina Pesjaka16 ditë më parë

  Bukur

 • Linda Billa
  Linda Billa16 ditë më parë

  Fjor po na ben lezbike me dhune😂🔥😍🍑

 • Antoneta Agolli
  Antoneta Agolli16 ditë më parë

  Fjoralba be making people jealous just by breathing. I want this kind of power mbi njerezit😂😂😂

 • Fatjon Makina

  Fatjon Makina

  13 ditë më parë

  S Nllio

 • Fatjon Makina

  Fatjon Makina

  13 ditë më parë

  Itrlçiçiej0diktatori i kishte bërë 8ditore jo po i

 • Dddd Ssss
  Dddd Ssss16 ditë më parë

  O fjoralba uli fare sutjenat se per lakuriqsi ke shku aty se per humorin tend te kap diarrea

 • Antoneta Agolli

  Antoneta Agolli

  16 ditë më parë

  Loser 😂😂😂😂😂

 • albana duraku
  albana duraku17 ditë më parë

  Dita Dites degradohet ky lloj emisjoni !!!

 • Ramaj Flora
  Ramaj Flora17 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣ju pershendes nga Kosova 😂😂😂😂😂😂

 • Ilir Druga
  Ilir Druga17 ditë më parë

  🤗🤗🤗🤗👏👏

 • Mimoza Tako
  Mimoza Tako17 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Bajame Ymeri
  Bajame Ymeri17 ditë më parë

  🥰😂😂😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏

 • Shqipet
  Shqipet17 ditë më parë

  Legjenda jeni te gjithmon

 • Nadire Bajramaj
  Nadire Bajramaj17 ditë më parë

  😅😅😅😅😅

 • Mimoza Pasha
  Mimoza Pasha17 ditë më parë

  Ububbuuu bubuuuu i biri i Luftarit sa medioker. I rrofte babai se sa per te. ..... me tonellata i kemi.

 • Ethnic Albanian
  Ethnic Albanian17 ditë më parë

  Rezi dhe Flori jan qershia mbi torte në portokalli ! I qajn te gjitha rolet 🤣🤣🤣

 • Ali Doko

  Ali Doko

  15 ditë më parë

  P1q

 • klara klara
  klara klara17 ditë më parë

  Na kënaqët jeni më të mirët ❤

 • Rita Kalaja
  Rita Kalaja17 ditë më parë

  Klanifornia hoqi baletin si dhe Al - Pazar hoqi orkestren Portokallia asnje pezullim.Sponsorizuesi koke e madhe.Kush eshte ????

 • 1.5M views
  1.5M views17 ditë më parë

  Hahahaha uuaaa fiks e baskan ba bigbradher

 • Xhevahire Hoxha
  Xhevahire Hoxha17 ditë më parë

  Sa qetesi te percjell si njeri o fjoralba 😍😍😍😍😍

 • Elona Gjata
  Elona Gjata17 ditë më parë

  Waaa arbri ooo lottt

 • The Goat
  The Goat17 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • albania gang
  albania gang17 ditë më parë

  Sak rezi lot si arber hajdari

 • albania gang
  albania gang17 ditë më parë

  Jeni shum te mir jeni te gjith po kush po ju degjen juve ju jeni per te qeverisur jo ata

 • Kein Raca
  Kein Raca17 ditë më parë

  Kot fare po te njejta pa fantazi eshte bere kot portokallia ,po ja fut kalfornia ketyre portokallise

 • Arlind Cana
  Arlind Cana17 ditë më parë

  Se ekem nji tigjej mis mis mis mac mac mac 🙃

 • Arlind Cana
  Arlind Cana17 ditë më parë

  Sa ekam qef ket gocen me 🎻 flok zeza krejt Shkupin ja kisha fal .

 • Ledi Disha
  Ledi Disha17 ditë më parë

  o fjori o shpirt na knaqe me at buzqeshjen ❤️

 • Tata Tata
  Tata Tata17 ditë më parë

  Perfundimisht jeni me te miret ,orkestra fantastike,jo si ato emisionet e tjera me Radio

 • Daniel Gjonaj
  Daniel Gjonaj17 ditë më parë

  Flori esht gjigandi

 • Puma89 89puma
  Puma89 89puma17 ditë më parë

  Ju lumte!!! Shume mire edhe qe aktoret bejne role te ndryshme dhe plot surprisa. Bravo 🍊 Portokalli 🍊

 • no no
  no no17 ditë më parë

  dikur nuk shikoheshin se ishte burdello dhe shum i shthurur,sot jan bêr bajat fare,,humor leshi

 • no no

  no no

  16 ditë më parë

  @se ok,, rrofsh faleminderit për këshllēn

 • se

  se

  16 ditë më parë

  Mos i shiko pra

 • Moni Pinko
  Moni Pinko17 ditë më parë

  Big Brother Analistat 😂😂😂

 • marsi
  marsi17 ditë më parë

  😂😂😂😂😂familja Astari lot.

 • Franc Xhaferi

  Franc Xhaferi

  13 ditë më parë

  @ANTIPATREA2️⃣4️⃣0️⃣0️⃣ e di o vlla prandaj qesha

 • ANTIPATREA2️⃣4️⃣0️⃣0️⃣

  ANTIPATREA2️⃣4️⃣0️⃣0️⃣

  13 ditë më parë

  @Franc Xhaferi Sa here e gjej kèt ndyrsir femer neper komente aq here do e shaj shkurt fare eshte RPQ

 • Franc Xhaferi

  Franc Xhaferi

  13 ditë më parë

  @ANTIPATREA2️⃣4️⃣0️⃣0️⃣ 😂😂😂 me lot

 • ANTIPATREA2️⃣4️⃣0️⃣0️⃣

  ANTIPATREA2️⃣4️⃣0️⃣0️⃣

  16 ditë më parë

  Lèri lotèt po gjeti mami burr se ju dogj tafdhaku pèr loqe

 • brbr rbrb
  brbr rbrb17 ditë më parë

  kembet e xhodes me te depiluara se te miat 😂

 • brbr rbrb
  brbr rbrb17 ditë më parë

  mendova se ishte vertet semi 😂😂

 • 𝖒𝖆𝖗𝖎𝖆ꨄ︎
  𝖒𝖆𝖗𝖎𝖆ꨄ︎17 ditë më parë

  Hera e par qe portokallia mr ka ber per te qeshur

 • Ilda Bejleri
  Ilda Bejleri17 ditë më parë

  Rezi si Arber Hajdaraj eshte perle!!! Lot!

 • Antoneta Agolli

  Antoneta Agolli

  16 ditë më parë

  Ky eshte njeri neveri po kte e qau vertete

 • Ethnic Albanian

  Ethnic Albanian

  17 ditë më parë

  Vdiqa 🤣🤣🤣

 • Miraa

  Miraa

  17 ditë më parë

  Pzzz lottttt

 • marjan lleshi
  marjan lleshi17 ditë më parë

  😂😂😂😂 Skeci BB yllll fare 👏🏼👏🏼

 • Leonora Ramadani
  Leonora Ramadani17 ditë më parë

  Aktoret me te mir qe ka Shqiptaria jeni JU.ju lumt jeni Yll qe te gjith 👏👏👏👏

 • Therealshqipez

  Therealshqipez

  17 ditë më parë

  Po ke te drejt se klanifornia nuk shifet fare kan aktoret me te mir po sbejn gje

 • Flower M

  Flower M

  17 ditë më parë

  👍

 • Vesa
  Vesa17 ditë më parë

  Per skecin e dibraneve dhe Florin e ndjek emisionin

 • Alma 1
  Alma 117 ditë më parë

  😂😂😂😂⭐️⭐️⭐️hahaaa Sabiani😂😂

 • Miraa

  Miraa

  17 ditë më parë

  😅😅😆

 • Rekaliu rashit
  Rekaliu rashit17 ditë më parë

  Jeni me te miret ne Shqiptari

 • Alex Bit
  Alex Bit17 ditë më parë

  Portokallia ka marre fund prej vitesh

 • Geraldo Hoxha
  Geraldo Hoxha17 ditë më parë

  esht ber shum i merzitshem

 • Doris Jenny
  Doris Jenny17 ditë më parë

  Rezi te shkrin

 • Miraa

  Miraa

  17 ditë më parë

  Hahahahaaaa sa I shkonte roli I Arbrit

 • Anna
  Anna17 ditë më parë

  Hahahahahah jeni te pa pare 👏👏👏👏👏

 • Eva Polis
  Eva Polis17 ditë më parë

  Kjo goca qe ka ardh tn ka qen te al pazar Pastej te klanifornia e tn ktu🙄

 • Joenne Hoxha
  Joenne Hoxha17 ditë më parë

  Pse nuk behet me bote paralele??

 • Serxhio Mato
  Serxhio Mato17 ditë më parë

  Drejt me thone ket sezon prej fjorit po ju ndjekim

 • Daniel Gjonaj

  Daniel Gjonaj

  17 ditë më parë

  Edhe un kta tjetet mduken ordinera kot

 • Ada92 Beqiri
  Ada92 Beqiri17 ditë më parë

  Lezetshem sot 😂😂😂

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen17 ditë më parë

  Pershendetje!Ky eshte kanali im me receta gatimi te shijshme dhe super te thjeshta ju sygjeroj te kaloni per ti pare🥰🥰

 • Rimi Rj
  Rimi Rj17 ditë më parë

  Skeci fundit flori fjori interesant edhe bigu ishte super

 • BeniB Grami
  BeniB Grami17 ditë më parë

  2 gjona kishit me tbukura sot se zakonisht. Skecin e BBV & Fjoralba yllin

 • Anita Keputa

  Anita Keputa

  15 ditë më parë

  @ALBANIAN SIDE you Iloilo

 • ALBANIAN SIDE

  ALBANIAN SIDE

  17 ditë më parë

  e paske njeri tanin meqe e lavdroke..po qishta tam ti e ajo se aspak atmosfer sjep po keshtu kur bahen pazare te pista me drejtu emisione

 • Sara Hyko
  Sara Hyko17 ditë më parë

  BB super sidomos xhoda e veshur me fustan😂😂😂😂👍👏👏👏

 • Miraa

  Miraa

  17 ditë më parë

  Loot sidomos ai qe imiton opinionistin

 • Leo Kashta
  Leo Kashta17 ditë më parë

  Na kenaqe ore Flori💙👏👍

 • Miraa
  Miraa17 ditë më parë

  Big brother e keni bere fiksssssss

 • Franc Xhaferi

  Franc Xhaferi

  13 ditë më parë

  @BIM SPECIALIST 😂😂😂

 • BIM SPECIALIST

  BIM SPECIALIST

  17 ditë më parë

  Mira te hengsha cicat

 • Ergit Korbi
  Ergit Korbi17 ditë më parë

  Vdeksha siper teje o Fjoralba

 • Franc Xhaferi

  Franc Xhaferi

  13 ditë më parë

  Ueeeee je bere legjende me kete koment shko takoje shprehja ndjenjat se do te ngelet fixim tere jeten

 • Danjel Lami
  Danjel Lami17 ditë më parë

  E paskan qa ket bb🤣🤣🤣🤣

 • Miraa

  Miraa

  17 ditë më parë

  Hagahaaa poo

 • CT PATON
  CT PATON17 ditë më parë

  I pari

Faqja Tjeter