Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • Stavros Bibos
  Stavros Bibos9 orë më parë

  Vazhdoni piesen tieter me selon

 • Ferit Hoxha
  Ferit Hoxha2 ditë më parë

  Filmin e grecise keni more

 • Loco frog
  Loco frog2 ditë më parë

  όποιος είναι αλβανός και έχει δει αυτήν την ταινία στα ελληνικά respect

 • Edlira Veijalainen
  Edlira Veijalainen11 ditë më parë

  Si shkruhet ne germa latine emri i ketij aktorit qe luan Selon

 • Διονυσης Μακ

  Διονυσης Μακ

  8 ditë më parë

  Sotiri mustaka esht actor greek ka qen numri nje ne greqi

 • Metush Tafciu
  Metush Tafciu13 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi origjinal

 • Argis Troplini
  Argis Troplini17 ditë më parë

  ahahahah

 • Valbona Valbona
  Valbona Valbona19 ditë më parë

  lol

 • Ervin Pepa
  Ervin Pepa23 ditë më parë

  min 14:30 lot 😂😂😂

 • Beqo Plaka
  Beqo PlakaMuaj më parë

  KY eshte gallat

 • Beqo Plaka
  Beqo PlakaMuaj më parë

  Po ti ju vete me te zeza ne mes te nates ha ha ha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Lenci Boraku
  Lenci BorakuMuaj më parë

  Hhahahahahah

 • Jeton Avdulli
  Jeton AvdulliMuaj më parë

  Jeni mat mir Respekt vete vazhdo mus undaloni

 • FF.TRUTOL😎
  FF.TRUTOL😎Muaj më parë

  MIPNILIKE DHEJUBEKOFT ZOTI

 • Algert Avdo
  Algert AvdoMuaj më parë

  Hahahaha Baba Selim

 • Eduart Isha
  Eduart IshaMuaj më parë

  Miku zari 😳😳

 • Emiljano Bushi
  Emiljano BushiMuaj më parë

  Bravo selo

 • Emiljano Bushi
  Emiljano BushiMuaj më parë

  Selo bravo

 • Andrea Andra
  Andrea AndraMuaj më parë

  Ajo pjesa tek kisha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂oi oi

 • Ari Kurti
  Ari KurtiMuaj më parë

  Eshte shume i arritur 😂😂

 • GeorgeVatsos
  GeorgeVatsos2 muaj më parë

  Ποοοοοο Ταινιάρα λέμε

 • GO GAME MOBILE
  GO GAME MOBILE2 muaj më parë

  Po pi bëu dras!!!

 • Alesio Qerimaj
  Alesio Qerimaj2 muaj më parë

  Cur seloia esht tu styp priftin ei tu than shmlf shmlf mca bo per me qesh

 • FF Joel
  FF Joel2 muaj më parë

  me lot kam qeshur🤣🤣🤣🤣

 • Qamil Kilja
  Qamil Kilja2 muaj më parë

  Si e ka emrin filmi I vertete

 • Blerta Hyka
  Blerta Hyka2 muaj më parë

  😂😂😂🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😅😅😅🤣🤣😂😂🤣😂😂🤣😂😂🇦🇿😂😂🇦🇿😅

 • h Sulaj Sulaj
  h Sulaj Sulaj2 muaj më parë

  Ah emer ky Specidiana 😂😂😂🤣🤣😂

 • Fatjon Muho
  Fatjon Muho2 muaj më parë

  Nuk mbaj mend ngaqi kam pire bare edhe me jane thare neuronet🤣🤣🤣😂😂😂 sa te medhenj qe jeni.

 • Andrea Andra

  Andrea Andra

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Ιλδα Χότζα
  Ιλδα Χότζα3 muaj më parë

  Me lote

 • Tony Domi
  Tony Domi3 muaj më parë

  14:00 Frrok, Ndue, Gjon Deda :-)

 • milen.nikolla Milen
  milen.nikolla Milen3 muaj më parë

  Presori shef kto revista Dhe i bie me doreeee 😂 lottttt

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO3 muaj më parë

  pershndetje nga eno

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO3 muaj më parë

  d

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO3 muaj më parë

  dd d d

 • Eli eli
  Eli eli3 muaj më parë

  Wa frrok ndue gjon deda po ti ktu😂😂😂

 • Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj3 muaj më parë

  😆😆😆 ka nonje film tjeter si ky?

 • Ca bere Mir vlla
  Ca bere Mir vlla3 muaj më parë

  Drrog me pangure 😂😂😂

 • Redi kokomani
  Redi kokomani3 muaj më parë

  14:25 Don Xhoni🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ador Themeli (Version 01)
  Ador Themeli (Version 01)3 muaj më parë

  40:14

 • bossi boss
  bossi boss3 muaj më parë

  Super hahah

 • jetnor gorezi
  jetnor gorezi3 muaj më parë

  Baba selim.. Heheheh

 • Arjan Kalica
  Arjan Kalica3 muaj më parë

  Te mrekullushem rrespekte

 • KLAJDI SYLAJ
  KLAJDI SYLAJ3 muaj më parë

  E kam pa deri ne fund😳😳😳

 • Arsen Jaho
  Arsen Jaho3 muaj më parë

  Te hedh zemra ty atje ku te do ajo qe s'thuhet.

 • KD_Taurus
  KD_Taurus3 muaj më parë

  Po ti e prishe prape une mezi e rregullova ate

 • NC SadBoy
  NC SadBoy3 muaj më parë

  haajde 0:26

 • Emiljano Dushku
  Emiljano Dushku3 muaj më parë

  😂

 • Lili Liljana
  Lili Liljana3 muaj më parë

  Ky eshte humor qe e shikon 10 here e nuk te merzitet .!!!

 • Blerina Avdiaj
  Blerina Avdiaj3 muaj më parë

  O zot sa kam qesh .suksese dhe kshu vazhdoni.

 • Albania
  Albania3 muaj më parë

  Te medhej 😂😂

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO3 muaj më parë

  ngop bossi mbreti humorve

 • Jurgen N
  Jurgen N3 muaj më parë

  Kush me thot se si e ka emrin filmi ne greqisht?

 • Simon Simoni Gk

  Simon Simoni Gk

  3 muaj më parë

  Roz gatos

 • Dhimo Thanasi

  Dhimo Thanasi

  3 muaj më parë

  O roz gatos aktori sotiris moustakas

 • Admir Oshafi

  Admir Oshafi

  3 muaj më parë

  Who fucking cares man 🤪, Selo eshte Shqiptar 😉🤣

 • Ador Themeli (Version 01)
  Ador Themeli (Version 01)3 muaj më parë

  Pse e bëni kshu gjithmon thoni e fundit dhe pastaj bëni filmin e plotë pse?

 • Sandri London
  Sandri London3 muaj më parë

  Frrok ndue gjon deda😂😂😂ghaaaa lot

 • Izabel Inna
  Izabel Inna3 muaj më parë

  Hahahaha po prifti vec me kallash kena gjuajt 😂😂😂

 • Arjan Alla

  Arjan Alla

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣

 • Khabib Biba
  Khabib Biba3 muaj më parë

  O panoo

 • Eno Rapushaj
  Eno Rapushaj3 muaj më parë

  Bravo cuna

 • denis luke
  denis luke3 muaj më parë

  edhe asim zeneli seshte mbrapa jo 😂😂😂

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes3 muaj më parë

  Ahahahaahahhaahhqhhq

 • Dana Mersini
  Dana Mersini3 muaj më parë

  Si e ka emrin filmi vertet❤

 • Niko Drulias

  Niko Drulias

  3 muaj më parë

  Kari sateme

 • Simon Simoni Gk

  Simon Simoni Gk

  3 muaj më parë

  @Niko Drulias po ik mor kar me syze se sjam goc

 • Niko Drulias

  Niko Drulias

  3 muaj më parë

  Why u don’t care inushe leperushe

 • Simon Simoni Gk

  Simon Simoni Gk

  3 muaj më parë

  @EL CALL OF DUTY who cares buddy

 • EL CALL OF DUTY

  EL CALL OF DUTY

  3 muaj më parë

  @Simon Simoni Gk o ca na the , se ca kam then un para 1 jave

 • guida guida
  guida guida3 muaj më parë

  te papare jeni

 • live video
  live video3 muaj më parë

  Hahahaha baba selim

 • Pllum Cengu
  Pllum Cengu3 muaj më parë

  Vazhdoni me filma te tjetri se jeni te paparë

 • Xhoni Vlore
  Xhoni Vlore3 muaj më parë

  38:39 lott hahhahhaha

 • ag ag
  ag ag3 muaj më parë

  Qj ropt lot lot ... bravo i gjithe grupi

 • Admir Oshafi
  Admir Oshafi3 muaj më parë

  Po ti ku vete i veshur me te zeza ne mes te nates si Batmani : i thote Priftit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Miranda

  Miranda

  2 muaj më parë

  Hahahaaaa

 • Merlina Lleshi
  Merlina Lleshi3 muaj më parë

  si e ka titullin niky film

 • Dhimo Thanasi

  Dhimo Thanasi

  3 muaj më parë

  O roz gatos aktori ësht sotiris moustakas

 • Ledjon Halo
  Ledjon Halo3 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Oni xhuvani Onixhuvani
  Oni xhuvani Onixhuvani3 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣 e pi ne burim ai ska nevoj per got

 • No Desa
  No Desa3 muaj më parë

  amon vtm pa selon mos na lini

 • Mistrec Berati
  Mistrec Berati3 muaj më parë

  Si quhet gilmi i vertet

 • Klaidi Iliazi

  Klaidi Iliazi

  3 muaj më parë

  Ροζ γάτος RoZ gatos

 • Pamela Ibraj
  Pamela Ibraj3 muaj më parë

  E pat emrin e clubit qe vajti selua quhet Dorian emer shqiptare.

 • NIO ABI

  NIO ABI

  3 muaj më parë

  O kari Dorian Grey quhet klubi tek filmi dhe ska lidhje me iliret pellazget apo kari npill ça thoni ju. Dorian Grey eshte personazh libri i famshem a te qivja

 • Rand Sesi

  Rand Sesi

  3 muaj më parë

  @ig91 *Grey.. pse legjend?

 • ig91

  ig91

  3 muaj më parë

  Dorian gery esht nje legjend lale

 • Pamela Ibraj

  Pamela Ibraj

  3 muaj më parë

  @Rand Sesi Dorianet kan qjen nie nga klanet e ilirianeve te lasht por ne greqi I therasin Dhoreis

 • Rand Sesi

  Rand Sesi

  3 muaj më parë

  @Pamela Ibraj E analizon dot?

 • Geni Cila
  Geni Cila3 muaj më parë

  U harrova qe osht film i plot

 • Geni Cila
  Geni Cila3 muaj më parë

  Po ju that qe ishte eisodi i fundit ore

 • TINO FrCity
  TINO FrCity3 muaj më parë

  Jeni 1sha, ky esht humor I kohes o vllai, Jo humor portokallie dhe klanifornie per te qesh me 2 mendje dhe po te erdh 😜

 • Andrea Andra

  Andrea Andra

  Muaj më parë

  😂

 • DARKWAVE_YT
  DARKWAVE_YT3 muaj më parë

  O @Ngop me falni a eshte maci me mire me shendet

 • Geri Islamaj

  Geri Islamaj

  3 muaj më parë

  Maci ka te 40-tat neser

 • Silva koka

  Silva koka

  3 muaj më parë

  Maci ka ngordh🥺🥺

 • Xhevit Ferhati
  Xhevit Ferhati3 muaj më parë

  Gjiganda

 • Ilirjan Tashi
  Ilirjan Tashi3 muaj më parë

  Kështu ju duam me video me gallata😘

 • Ervin Preza
  Ervin Preza3 muaj më parë

  Ajo pjs tek kisha me looot hahahaha😂🤦‍♂️

 • Toni Kico
  Toni Kico3 muaj më parë

  Stop....make a pose.....😂😂😂😂

 • andrea Hena
  andrea Hena3 muaj më parë

  Super

 • Beast
  Beast3 muaj më parë

  Më në fuuuund këtë e prisja filmin e plot të profesorit

 • Miranda

  Miranda

  2 muaj më parë

  Po

 • GAMING ALBANIA
  GAMING ALBANIA3 muaj më parë

  Kush e Kapi kur thoshte kape Sallam i mutit.🤣🤣🤣🤣 Shkruani në kommente

 • Kuj des
  Kuj des3 muaj më parë

  kete filmin e kam mesuar permendesh .... me pelqen shume ju lumte jeni te pa pare

 • Miri Cobani
  Miri Cobani3 muaj më parë

  Shumë mirë

 • Alessxander Medda
  Alessxander Medda3 muaj më parë

  Pershendetje nga New Yorku Ngop ? Kur do t'i filloni serite e reja me selon 🙂? Vazhdoni me selon se Beka humor te pa pare rsp ⚡🇦🇱⚡

 • Ardian Hasanpapaj
  Ardian Hasanpapaj3 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱

 • Supersajan X
  Supersajan X3 muaj më parë

  E kemi par 1 her ket

 • FF DEGA
  FF DEGA3 muaj më parë

  Haahha boll i drodhe

 • Explore Albanian
  Explore Albanian3 muaj më parë

  Selo Ngop-mani 😹😹

 • fatjon mehmeti
  fatjon mehmeti3 muaj më parë

  Iuut

 • Leandro Kurbneshi
  Leandro Kurbneshi3 muaj më parë

  Jeni gallat fare

 • Natasha Cela
  Natasha Cela3 muaj më parë

  I beri sheshe 😂😂😂

 • Natasha Cela
  Natasha Cela3 muaj më parë

  Shkundu selo

 • 1 dd gamer albania
  1 dd gamer albania3 muaj më parë

  1

 • Natasha Cela
  Natasha Cela3 muaj më parë

  Do jete lote 😂😂😂😂😂😂 kenaqemi

 • Arenc Bufi
  Arenc Bufi3 muaj më parë

  Jeni më të mirët!

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO3 muaj më parë

  fillo tlutem se selo esht legjenda

 • Guri Bicaj
  Guri Bicaj3 muaj më parë

  Bravo👍👍👍👍

 • Albanian Boss
  Albanian Boss3 muaj më parë

  Profesori super film beni sezonin e dyt te profesorit

 • Fatjon Muho

  Fatjon Muho

  2 muaj më parë

  Pse ka sezon te 2 ?

 • Agron SH
  Agron SH3 muaj më parë

  ishalla fillon sa me shpejt

Faqja Tjeter