Sulmohet gazetari i Ora News, 40 militantë të Veliajt shtyjnë e godasin me grushte grupin e xhirimit

Argëtim

#rtvora #rtvoranews #ronaldosharka
Një takim elektoral i kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj në Kavajë u shndërrua në akte të mirëfillta dhune ndaj grupit të xhirimit të Ora News dhe gazetarit Ronaldo Sharka.
Në një intervistë në studion e Ora News, gazetari Ronaldo Sharka ka treguar të gjithë ngjarjen.
“Unë isha me mikrofon, me bexh, me logo, lehtësisht i identifikueshëm dhe i drejtohem zotit Veliajt, siç i tregohemi zakonisht, për pyetje të opinionit publik, por situata ishte shumë e rëndë dhe aty kuptova që diçka nuk shkonte. Nuk ishin truprojat e Veliajt, truprojat e bashkisë që e mbrojnë atë nga mediat. Kjo është bërë normale tashmë për mua dhe kolegë të tjerë. Por ishin njerëz që unë nuk i kisha parë kurrë. Nuk kishin bexh, nuk ishin policë, nuk ishin security“, tha Sharka.
Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/e-paprecedente-njerezit-e-veliajt-sulmojne-grupin-e-xhirimit-te-ora-news/
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Komente

 • Albania Tirona
  Albania Tirona10 ditë më parë

  Veliaj nje toç kavaje

 • Arben Kastrati
  Arben Kastrati10 ditë më parë

  news pro Basha

 • gjergj dajani
  gjergj dajani13 ditë më parë

  Shume keq

 • funny videos
  funny videos14 ditë më parë

  Mase ani kokat qente e mutit pse gotitni gazetarin o qente

 • Arber I
  Arber I14 ditë më parë

  o jo mos prekni po qijavni nanen tu e rre

 • Rosana Roch
  Rosana Roch14 ditë më parë

  Po ky pidh robsh se rri 3 ore ne dite ne gjunj tu bo gojore ben viktimen per lajm.te qifte gazmend bardhi myth hahaha

 • Sefer Fida
  Sefer Fida15 ditë më parë

  Ska faj stresi qe e shan kte te qifja ropt o veliaj o fis shkerdhym

 • aseni ahmeti
  aseni ahmeti15 ditë më parë

  Gazetar esht ky u qiqsha ropt

 • Giannis Voulias
  Giannis Voulias15 ditë më parë

  Car thoni Ky o gazetari mo pidhmashkull QE ekziston a se shifni QE bo vet Ky vdes. Per pak fam Ky o fisqir ska as burrni

 • Sergio Qoshku
  Sergio Qoshku15 ditë më parë

  Po kta jan klysha Kurve qe han nga partia njerez pabuksa jan kta se vetem njerez te ndershem nuk jan kta dhe pastaj i duket vetja sikur cfar jan ,po nuk jan gje tjeter vec se njerez qe shesin bythen per i thes mjell turp per kta nerez

 • Bad boy
  Bad boy16 ditë më parë

  VELIAJ TU QIFT FISI

 • Avni Avni
  Avni Avni16 ditë më parë

  Po lëshoja me at mikrofon kurvës hajdutët

 • S.sistem S.sistem
  S.sistem S.sistem16 ditë më parë

  Enver Hoxha veliaj njesoj do ishin

 • Astrit Sadrija
  Astrit Sadrija16 ditë më parë

  Ne kit vend poplli esht vet hajna rrugagja ne kit vend kurr nuk dot Vin dit te mir veq ethe MA te kqija se kta vet e Jan dembela ne gjdo 4 vjet zgjedhje sikur ne Luft veq vrasje

 • Vangeli Kyriai
  Vangeli Kyriai16 ditë më parë

  Po ky nuk eshte gazetar ky eshte nje plere .

 • Bardhyl Merko
  Bardhyl Merko16 ditë më parë

  Berrrrr deleee

 • Albanian Forever
  Albanian Forever16 ditë më parë

  Me rop shpie jo gazetar por dhe president te isha do i thoja Veliajt ne ate moment O Veliaj o te QIFSHA ROPT.Dhe do e hidhja mikrofonin

 • andri ajazi
  andri ajazi16 ditë më parë

  Gazetar pederast

 • gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii16 ditë më parë

  Po pse mos me mar koh per gazetarin 5 minuta gabim je arjan velijaj si kryetar i bashkis t kryeqytetit gabim je velijaj

 • Emilia Emi
  Emilia Emi16 ditë më parë

  Uaa ca bëhet keshtu

 • Zene Mukja
  Zene Mukja16 ditë më parë

  Keto jane rilindasit u shufshin te gjithe

 • Vangjelica Poci
  Vangjelica Poci17 ditë më parë

  Mir Ja ben ropshit ai esh ropqir mashkull qe Esht teper ne kte bot shpifsir Dhe disa ropsha si Puna tyre u gjetshin vrar

 • NOEL El
  NOEL El17 ditë më parë

  Ky veliaj rropqiri m i madh qe egziston dhe me gruaqiri

 • Ari Esk
  Ari Esk17 ditë më parë

  Ora news eshte kanli i Metes prandaj mos na çani hajdarin

 • Marjol Doksani
  Marjol Doksani17 ditë më parë

  E tmerrsheme

 • Fation.Kuqari Official
  Fation.Kuqari Official17 ditë më parë

  po ky koqjaa ka bertit vet aty duke acaru situaten, ca ka.. n do ky lesh gazetari ne cilin ven demokratik ka mesuar kte sjellje gazetarseke ky pederasti 40 veta po ta kishin peshty kte pederast do vdiste jo ta godisnin.. po shifeshte qarte qe kish shku. me. qellim. te agravonte situaten se qe ne. fillim. bertiste si bushterr..

 • G -G
  G -G17 ditë më parë

  c eshte ky pederast mire ja bon a bo burri kshu 🤣🤣🤣

 • Roxhens Dushku
  Roxhens Dushku17 ditë më parë

  sa mir ta kan ber lepurush. i vogel keshu esht kur do te besh si i eger

 • My Love
  My Love17 ditë më parë

  E tmerrshme, s’kam fjale! Edhe ky “zoteri” paguet nga taksat tona.....mjer ne! 😡

 • Gezim Zuku73
  Gezim Zuku7317 ditë më parë

  Do ta kisha rraf fort ket Ronaldon , nuk kam asnje respekt per Veliajn biles e urrej , por ket medioker e rraf une , ky palaqo nje nate e pyeti kolegen qe kishte thirr per ta pyetur - a je kurv e perdale ? Ne nje kamer gjoja te fshehte i kerkoi nje modeleje a do vish ne Dubai dhe te shkosh me sheiket se fitojme lek shume , ka nje sivi injorance te pasur , Tash Ora News shkoi per lesh ky mundohet tia bezdisi kudo ketij se ky ja ka borgji qe ajo po mbyllet e do te ngeli vet pa pune . Per ket djale nuk mund ta marrim si njeri ne shembuj , te isha une do ta rrihja .

 • I don't care I love it
  I don't care I love it17 ditë më parë

  Sikur ta rrihnit mir e mir kte thashethemaxhiun ngaterestar do fitonit me shume vota 🤣🤣🤣🤣🤣. Na jan bere tgjithe gazetar leshi.

 • Mark Gjini
  Mark Gjini17 ditë më parë

  Erjon Veliaj nuk meriton te jet Kryetar Bashkie , Erjoni esht per burg , ashtu silurse jane disa kryetar Bashkie me Qarkun e Tiranes te cilet duhet te Burgosen , Edi Rama duhet ta kuptoje kete gje

 • Kleo Tafani
  Kleo Tafani17 ditë më parë

  Ca desh atje mir ja beri hahaah

 • Islam Pepa
  Islam Pepa17 ditë më parë

  Ropt kush nuk respekton gazetare

 • Lebentattoo Lebentattoo
  Lebentattoo Lebentattoo17 ditë më parë

  Mir qe se kan qir ne byth se kshu ka qef ky

 • Dode V
  Dode V17 ditë më parë

  Gazetari🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🌶🍆🌶💄🖕💄🖕💄🖕💄🍆🌶🖕💄👎🏽🖕👎🏽🖕👎🏽🖕👎🏽🖕👎🏽🖕🍆🌶👠🖕

 • FF VINCENZO
  FF VINCENZO17 ditë më parë

  Veliaj posht bashk me edi ramen poshtt Kjo esht fytyra e veliajt kjoo. Shikoni o njerez shikoni dhe mesoni nga gabimet tuaja mos i votoni keta. Votoni PARTINE DEMOKRATIKE✌✌

 • Apollo Beats
  Apollo Beats18 ditë më parë

  O veliaj o fis shkerdhym

 • Lule lule
  Lule lule18 ditë më parë

  Po qa po pret njeriu pej shqiptarve te shqiperis keta ja hajns drogirash kriminel shpiuna si ne shqiperi ashtu e ne kosoven ter kendej kufirit andej kufirit ja njerz kriminela hajna trathtar pun8jn vet per gjepat e vet

 • Lule lule
  Lule lule18 ditë më parë

  Ah nonen e nanes hajnav jav shkerdhefsha more kriminel more drogirash

 • Andreas Braholli
  Andreas Braholli18 ditë më parë

  Këta politikane dhe uligardet e tyre janë bij kurvash në shpirt

 • Gjergj Kastriot DRAGOI
  Gjergj Kastriot DRAGOI18 ditë më parë

  Gazetarët shqiptarë qënie të mjerueshme që shiten dhe bërtasin si kurva. Pse bërtet mor psiko kur tjetri thjesht nuk do të përgjigjet sa të kanë paguar që të bësh skena të tilla 5 dit para votimeve kurvë mashkull;

 • P B
  P B18 ditë më parë

  Brravo kshtu duhet me ja bo kti gazetari Pushtttt bythqir... edhe berrtet hahahaha homo

 • Guillermo Zapatero
  Guillermo Zapatero18 ditë më parë

  O Ronaldo shko merr no i kar ne goje ate bej

 • Edmir Pjetri
  Edmir Pjetri18 ditë më parë

  A te qisha ropet per shtet si jeni ju

 • simon neka
  simon neka18 ditë më parë

  sa mire ja kane bere ketij dhe te gjith atyre si ky pak e ka se ky nuk eshte gazetar po eshte gomar sepse sillet si bodyguard e jo si gazetar.

 • Julian Sadikaj
  Julian Sadikaj18 ditë më parë

  Pederast gazetar

 • Xhulio Haxhia
  Xhulio Haxhia18 ditë më parë

  Keshtu tja bon te gjith ktynve gazetarve ti fusin nbagazh pillat e ropshat

 • Jim Jimmi
  Jim Jimmi18 ditë më parë

  Gazetari nuk eshte ne Amsterdam apo Paris ,qe kujton se ligji e mbron ate! Te tregohet I vetedijshem se ne Shqiperi, nuk ka demokraci jemi akoma ne komunizem fale Sali Berishes dhe Fatos Nano

 • Aqif Kapllani
  Aqif Kapllani18 ditë më parë

  Je gazetar o tqifsha ropt ...mos bertit si kurv ...doni enverin ju ropqira

 • Aqif Kapllani
  Aqif Kapllani18 ditë më parë

  Normal se sdo i jape shpjegime pederastave...

 • Martina Ciaoni
  Martina Ciaoni18 ditë më parë

  Po' cfar legeni ku e keni gjetur sa è ka rrogen uaaaaaau estrade pa para haa🤣😛 cka qe bertet... e preku kovid 19 🤦‍♀️se nuk pash ta cikte.. njeri... 💩...

 • Filip Uk
  Filip Uk18 ditë më parë

  Ja si dhunohet nje i drejt

 • Tani BrFe
  Tani BrFe18 ditë më parë

  Bjerini mo pederastit berdet si ato kuckat.

 • Enes Sherifi
  Enes Sherifi18 ditë më parë

  Mir ja kan ber ktij pederastit

 • Hava Bello
  Hava Bello18 ditë më parë

  Fisnik eshte ai qe I pergjigjet dhe kundershtarit. TURP TURP PER Erjonin kot ka mbaruar dhe shkollen jashte. Me vjen keq se jam nje fans e e PS po zhgenjehem nuk te ha njeri Erion dhe as te vret pergjigju pyetjeve te gazetareve e ca demokracie eshte kjo me keq se koha e xhaxhit. O zot mjer ne qe jetojme ketu.

 • Neshat Kordha
  Neshat Kordha18 ditë më parë

  Po il o ora news se lat nam porca miseria e kuptuam te drejten e gazetarit po ku ronaldo esht taleban jo gazetar

 • Halim Qema
  Halim Qema19 ditë më parë

  Who the fuck does he think he is Erjon vliaj he thinks he’s a gangster Turppp Turppp

 • Zylyf Isteri
  Zylyf Isteri19 ditë më parë

  Bravo donaldi

 • Nderimm Asani
  Nderimm Asani19 ditë më parë

  Ci ta ka qij robt ngoj cfar sjellje ke duhet robt me ti qij

 • Petriti Erdet
  Petriti Erdet19 ditë më parë

  Politikes i kam bere 1 M.. te madh ne kokë, por dhe gazekar si ky qe i kerkon suma shkelma!! Po lerini ore s'do te japi interviste dhe kaq po jo ti shkosh nga pas e te çirresh si chihuahuas !!🤭

 • Erion Beqirllari
  Erion Beqirllari19 ditë më parë

  populli ka ren ne dor te krimit

 • leke.ndue. Zefi
  leke.ndue. Zefi19 ditë më parë

  turp te ket injorant politikan fucck

 • islam toprra
  islam toprra19 ditë më parë

  Gazetar s'esht ai por ped....st po , kur tjetri s'pranon te intervistohet lere te qet ne punen e vet, e jo te ulerasesh si kone Turp per gazetarin shqiptare.

 • Flurim Kryeziu
  Flurim Kryeziu19 ditë më parë

  Ketu ne shqipri duet enver hoxha

 • Emilia Emi

  Emilia Emi

  16 ditë më parë

  Aman ore ti sikur te ngriesh njeher nga varri sa mir do ish

 • Vladimir Ndoj
  Vladimir Ndoj19 ditë më parë

  Gazetar leshi

 • Speedcar lover
  Speedcar lover19 ditë më parë

  Po ik mer gazetar kari , sdon ai me tdho fare koment ty se e din ca gazetari je , po tisha un nvent veliat do ju qija ngoj

 • Bes Bau
  Bes Bau19 ditë më parë

  Sorry po un shoh nje Gazetar total te papergjegjshem me tendenca Politike.. Nejse ne Shqiperi skan mbetur Gazetar te pavarur.. Te sillej kshtu ky Gazetar ne France ose Itali, sot ne Burg dot ishte.. Veliaj as qe me intereson fare.. Esht nje Mashtrus ordiner, por edhe Gazetari duhet te sillet si Gazetar, jo si Rrugac

 • Armand Llukani
  Armand Llukani19 ditë më parë

  Te paskan gervish keq o plako.

 • AFRIM ZIKA
  AFRIM ZIKA19 ditë më parë

  Ky gazetari don hu jo me pengu

 • mihana altini
  mihana altini19 ditë më parë

  do me gjet ky pederasti me kta do me ba si njish

 • mihana altini
  mihana altini19 ditë më parë

  o ta kishin rraf mos te kishte takat me hec nkam

 • mihana altini
  mihana altini19 ditë më parë

  ky ronaldo robi me kot ce egzisto

 • Ludovik Kola
  Ludovik Kola19 ditë më parë

  kjo eshte karakteristika qe kane politikanet tone, sidomos keta te pushtetit aktual. dhune,presione e mercenare qe i ndjekin taman si ata te parendorise osmane sultanat e tyre, tradite e turpshme.....

 • D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK19 ditë më parë

  Jemi ne 2021 dhe hala preken gazetaret me dore si ne kohen e Sales. Votojeni prap ket vizionarin e leshit... Turp i Zotit.

 • Alb Alb
  Alb Alb19 ditë më parë

  Kufjeeeeeeeeeeet se per shpirt teze utessss ju theraaaaasss... Se shqetsova dhe babinnn.. Ju theraaaaaaaaaa

 • Theo X
  Theo X19 ditë më parë

  po ç'gazetar eshte ai, ai eshte taliban

 • Arjan Rexhepi
  Arjan Rexhepi19 ditë më parë

  Shum mir ja keni ber keti psikopati kush e beni gazetar ket Hamak i Chmendur .

 • Ari Kazanxhi
  Ari Kazanxhi19 ditë më parë

  Po mire politikanet qe jane ara qe jan,,, po ky gazetar qe bertet si i cmendur dhe shum aktor

 • marimanga ezez

  marimanga ezez

  18 ditë më parë

  Akoma se ke mar vesh qe gazetaret jane me rop qima ne shqiperip nuk eshte nevoja te vrasesh shum mendjen nuk e njef Ronaldon duket menyra e te folurit nga hecja me pak fjal pusht

 • erald noj
  erald noj19 ditë më parë

  Bravo veliaj krejt vota i ke kto sjellje

 • Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi19 ditë më parë

  Komunistat

 • Klodi Lila
  Klodi Lila19 ditë më parë

  Ku e Kan prek at me dor o ju lajmet per klikime lat Nam ca titujsh veni dhunohet gazetari... Ju qifsha ropt gazetar 2 leksha

 • mafia mafia
  mafia mafia19 ditë më parë

  Veliaj o te shkerdhefsha Ca Ke per zemer se di Ca Karin bejn kta njerz si jetojn ne shipri

 • arjan frani
  arjan frani19 ditë më parë

  Ju qifsha rracen.e keni gjet leht ju me nje gazetar.

 • london g london g
  london g london g19 ditë më parë

  Sa bythqir ky veliaj

 • klaidi Morinaj
  klaidi Morinaj19 ditë më parë

  A nuk eshte ky gazetari bythqire 😂😂

 • Agim Brahimi
  Agim Brahimi20 ditë më parë

  Për të marrë vota keni me dhunë ndajë gazetarve..

 • Nervin Gjyli
  Nervin Gjyli20 ditë më parë

  Dhe qytetari i pare ky legeni

 • Tonin Marku
  Tonin Marku20 ditë më parë

  Ky a ma keq se enveri kti ja shkerdhefshin qent e pazarit familjen

 • Bledar Bleta
  Bledar Bleta20 ditë më parë

  Vazhdoni se bukur e keni nisur

 • Kosova is Albania
  Kosova is Albania20 ditë më parë

  Kur s’ta paskan qi nanen me t’rreh

 • tan piter
  tan piter20 ditë më parë

  Dikture mafjoze

 • Hellboyz 666
  Hellboyz 66620 ditë më parë

  Korona familjarisht tgjithve ktyre zarave te erjon velise

 • Mariglen Meta
  Mariglen Meta20 ditë më parë

  Te qifsha ropt o erjob veliaj o peder

 • AlbaniaUltras
  AlbaniaUltras20 ditë më parë

  Qijani m ropt gejushit

 • AlbaniaUltras
  AlbaniaUltras20 ditë më parë

  Kti ronaldos mir ja bejn pederastit

 • AlbaniaUltras
  AlbaniaUltras20 ditë më parë

  Kti ronaldos mir ja bejn pederastit

 • Vagabond Masllani
  Vagabond Masllani20 ditë më parë

  ca esht ai gazetar qe gerthet ashu si femer

 • Kosova is Albania

  Kosova is Albania

  20 ditë më parë

  🤣😂🤣😂 asht tu lyp 🍌🤣😂🤣

 • Berti Dedndreaj
  Berti Dedndreaj20 ditë më parë

  Shum mire ja kan ba se nuk I rrin suma rehat

 • dren krasniqi
  dren krasniqi20 ditë më parë

  ti qifsha desht me veti qe i ke marr o velia moter dekt i qim

Faqja Tjeter