DON XHONI - UNE FOLI I FUNDIT (Prod Çelik Lipa)

Stream or Download now ''UNE FOLI I FUNDIT'' 👇 avd.lnk.to/UneFoliiFunditStores

DON XHONI on Instagram: don_xhoni​

Lyrics: Don Xhoni
Executive Producer: BESART MUQOLLI (GJONI BLACK)
Prod: Çelik Lipa (SBS ent)
Master: Nome ent
Directed by: ELENA KELMENDI
Visuals by: AGON NUSHI

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 GJONI BLACK. All Rights Reserved.

Komente

 • Armando Lumani
  Armando Lumani2 minuta më parë

  Bravo

 • Mitro Mitro
  Mitro Mitro2 orë më parë

  Kallma Don krejt i qart o a hahahaaha Bravo Bac

 • Hamza Abdi
  Hamza Abdi3 orë më parë

  Hamza left the chat

 • Gavin
  Gavin5 orë më parë

  Respect From UK🔥🔥🔥🔥😤

 • Anis Bosi
  Anis Bosi6 orë më parë

  kuje

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa6 orë më parë

  Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤

 • erdi gerdellaj
  erdi gerdellaj7 orë më parë

  bravo don xhoni je konktari ma i miri ne bot

 • Play Meister
  Play Meister7 orë më parë

  💕💕💕

 • Drogusi⁹⁹⁹
  Drogusi⁹⁹⁹10 orë më parë

  keng e kopjuar nga noizy

 • Drogusi⁹⁹⁹

  Drogusi⁹⁹⁹

  10 orë më parë

  Ne pjesen e par

 • Anjola Lulja
  Anjola Lulja12 orë më parë

  Ti don me i bo diss noizyt se asht ma i miri menon qe je ma i mir se ai , o plak shiko videot e noizyt tek ma e vjeta ngjohen akoma o migo OTR 4 LIFE🤑😍

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  6 orë më parë

  Ma I forti BOSS

 • Βαλέρια Μαται
  Βαλέρια Μαται12 orë më parë

  🦅🇦🇱❤️

 • Arta Shala
  Arta Shala12 orë më parë

  Respect nga drenica

 • Rrezart I
  Rrezart I12 orë më parë

  shum e fort amo edhe e shkurt gg

 • Ajben Arslan
  Ajben Arslan12 orë më parë

  Qq

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremi19 orë më parë

  Don Xhoni bravooo

 • kolicani eper
  kolicani eper23 orë më parë

  30 sekonda text veq Don Xhon perandori 😀

 • Samuel Ibro
  Samuel IbroDitë më parë

  Don xhon 1

 • Sc:rking_10
  Sc:rking_10Ditë më parë

  Alo seksi!😂😂😂

 • Sara Reka
  Sara RekaDitë më parë

  oooooooooo qarte hala uuuuuuu kiknu fort kejt boten e ki myt taha zemren don don omki myt

 • sokin jon
  sokin jonDitë më parë

  This is your best music ❤

 • Arlinda Gashi
  Arlinda GashiDitë më parë

  Maffoioo. Mafffffi --- 😁🌙

 • Ylli islami
  Ylli islamiDitë më parë

  Ma I forti BOSS

 • Hysnije Pllana
  Hysnije PllanaDitë më parë

  Baba❤️🌟

 • Albinn veseli Bini
  Albinn veseli BiniDitë më parë

  susksese 😈💪💪💪

 • sokin jon

  sokin jon

  Ditë më parë

  E ke rexh

 • Leonard Hysenlekaj
  Leonard HysenlekajDitë më parë

  🔥💪👍👏

 • Rushit Gashi
  Rushit GashiDitë më parë

  Like

 • mariglen shuri
  mariglen shuriDitë më parë

  Shi me BMW

 • mete sefaj
  mete sefajDitë më parë

  don shum e mir genga

 • Alb Alb
  Alb AlbDitë më parë

  O njish

 • Marjan Lejthia123
  Marjan Lejthia1232 ditë më parë

  LOVE in you don xhon

 • Marjan Lejthia123
  Marjan Lejthia1232 ditë më parë

  🇦🇱🔥😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Marjan Lejthia123
  Marjan Lejthia1232 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💕

 • Marjan Lejthia123
  Marjan Lejthia1232 ditë më parë

  Don xhon kur takona

 • Erlina Kastrati
  Erlina Kastrati2 ditë më parë

  💋💏

 • Ylber Hasani
  Ylber Hasani2 ditë më parë

  o don xhon one kam me ardhe te ti dikur se one e kam shpi afer teje

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar2 ditë më parë

  😎😎😎😎

 • Orhan Hajdari
  Orhan Hajdari2 ditë më parë

  E ke rexh

 • uart Mehmetaj
  uart Mehmetaj2 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Blinor Bosi Aliu
  Blinor Bosi Aliu2 ditë më parë

  Shum mir e keqit sportin

 • Minecraft Al
  Minecraft Al2 ditë më parë

  I ke dhi ngjoj kto qert don gjon bravo

 • Servis Vodafone
  Servis Vodafone2 ditë më parë

  😘😍😍😍🤩🤩😏🦍🍉🏟📲🚮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Nesi Demiri
  Nesi Demiri2 ditë më parë

  Mos e shaj benzin se ta laj nonën o kar

 • Bablokat Gamer
  Bablokat Gamer2 ditë më parë

  Audi o ma e mira

 • dolita windo
  dolita windo2 ditë më parë

  great vid babe

 • David Lukani
  David Lukani2 ditë më parë

  A po te ishte xhaxhi enver gjadh, ku do ishe ti tani

 • Italia Review
  Italia Review2 ditë më parë

  Shhhheeeeeeeeeeshhhhhh

 • Clyde Incc
  Clyde Incc2 ditë më parë

  Cfar kar benci cfar kar audie finemi ja Qivi ropt don Xhonit midis pandemije

 • Edispollo21 Mazrek
  Edispollo21 Mazrek2 ditë më parë

  KİNGİ👑👑💪❤️

 • dolita windo

  dolita windo

  2 ditë më parë

  .The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1

 • Bisha Bisha33
  Bisha Bisha332 ditë më parë

  Ti bej disingenuous noizin te......... f.......

 • Bisha Bisha33
  Bisha Bisha332 ditë më parë

  Noizy

 • Serxho Koxha
  Serxho Koxha2 ditë më parë

  Don you are the best

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov2 ditë më parë

  From Italy 🇮🇹 love u ❤️

 • Guess Malone
  Guess Malone2 ditë më parë

  ✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ridon Kola
  Ridon Kola2 ditë më parë

  Do tpushkatoj o robqim edhe ato si tpagujn ty me mtall mu

 • Arjan Cupi
  Arjan Cupi3 ditë më parë

  Je i madh

 • Mbizz Media
  Mbizz Media3 ditë më parë

  Per cfare kuptimi e ka pas kyt keng?!

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  2 ditë më parë

  Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘

 • Sevem Mustafa
  Sevem Mustafa3 ditë më parë

  Don xhon you are the best

 • Nexha Nexha
  Nexha Nexha3 ditë më parë

  Fire???

 • Emin Kurteshi
  Emin Kurteshi3 ditë më parë

  Lopa ti

 • Jul Rrustemi
  Jul Rrustemi3 ditë më parë

  Big up 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙌👌💪

 • Filip Lleshdedaj
  Filip Lleshdedaj3 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Dub dub Dub dub
  Dub dub Dub dub3 ditë më parë

  .The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1

 • alida flus
  alida flus3 ditë më parë

  From Italy 🇮🇹 love u ❤️

 • Kushtrim Bytyqi
  Kushtrim Bytyqi3 ditë më parë

  ani agscq71vma

 • Danjela Dani
  Danjela Dani3 ditë më parë

  Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤

 • anduena kallaba
  anduena kallaba3 ditë më parë

  shum e fort kanga une foli i fundit

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy3 ditë më parë

  THIS GONNA BE A HIT IS FIRE AS F MAN YOOO

 • alida flus

  alida flus

  3 ditë më parë

  280k subscribes 😜🥳🥳🥳

 • Артём Пищик
  Артём Пищик4 ditë më parë

  Качает🇱🇻

 • Lindita Thepi
  Lindita Thepi4 ditë më parë

  Dhe kush fiton Don Xhoni apo Noizy🙂...Noizy kendon si fmijaq dhe sme pelqejne kenget e tij☺

 • Lindita Thepi
  Lindita Thepi4 ditë më parë

  Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  3 ditë më parë

  ANALIS SHUM I FORT

 • Nvlird
  Nvlird4 ditë më parë

  Katunar I karit

 • Lindita Thepi
  Lindita Thepi4 ditë më parë

  Kush e kqyr familjen zoti ju rujt çdo familje qe keni 😘

 • Skender Reqica

  Skender Reqica

  2 ditë më parë

  don

 • Djemal Etemi
  Djemal Etemi4 ditë më parë

  Bmw🔥🔥

 • Erjon Ulqini
  Erjon Ulqini4 ditë më parë

  Don Xhoni thot alo seksi po Noizi ka fillu si cllevio ca po thu ti tek kënga titi

 • vini hyka
  vini hyka4 ditë më parë

  majk left the chat

 • stejsi eleni fp
  stejsi eleni fp4 ditë më parë

  Diss per finem k**i

 • Samir Duraku
  Samir Duraku4 ditë më parë

  rkdktjw

 • Jasir Shakiri
  Jasir Shakiri4 ditë më parë

  3333333333333333333344333433333333333333333337777773333333

 • Lenart Abdi
  Lenart Abdi4 ditë më parë

  L

 • ardit rama
  ardit rama4 ditë më parë

  Dej sa tdek baba You just wanna be Majk left the chat

 • Fortnite's Bugha
  Fortnite's Bugha4 ditë më parë

  280k subscribes 😜🥳🥳🥳

 • Valbon Haxhijaha
  Valbon Haxhijaha4 ditë më parë

  Dhe te dua shum ❤️❤️

 • Valbon Haxhijaha
  Valbon Haxhijaha4 ditë më parë

  Don Xhon ti je njeri I mir edhe po ta kqyri kangen eshte shum e mire nga Diell Haxhijaha

 • ZacharyZaxor
  ZacharyZaxor4 ditë më parë

  Noizy Left The Chat!

 • Roland Mekuli
  Roland Mekuli4 ditë më parë

  ANALIS SHUM I FORT

 • Argjend Zogajk
  Argjend Zogajk4 ditë më parë

  Ana lleshi left the chat

 • Klajd baba Çera
  Klajd baba Çera4 ditë më parë

  Dulla left the chat!

 • Anik Anik
  Anik Anik4 ditë më parë

  Quite një këng tre be vlla vazhdo o beast

 • Unbox KJR
  Unbox KJR4 ditë më parë

  veq pe paramendoj GOLF 6 110PS qa i kaba qisaj BMWJE :P

 • ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
  ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏4 ditë më parë

  💁💁💁💁💁💁💁🤦🤦🤦🤦🤦

 • leonis Dema
  leonis Dema4 ditë më parë

  O bos

 • púbģM
  púbģM4 ditë më parë

  King

 • ramadan dashi
  ramadan dashi5 ditë më parë

  Dissi ma i qarti deri tash eshe

 • Bobe
  Bobe5 ditë më parë

  Super Don

 • Azem Bajoku
  Azem Bajoku5 ditë më parë

  Kang e fort

 • Сергей Демиденок
  Сергей Демиденок5 ditë më parë

  Нечего не понимаю но качает

 • RexhaGaming TV

  RexhaGaming TV

  5 ditë më parë

  qashty qysh po thu o hiq mstn baba je boss😂😂😂💪

 • Ded ndreu
  Ded ndreu5 ditë më parë

  ooooo

 • Ergi Shkembi
  Ergi Shkembi5 ditë më parë

  😎😎😎😎😎👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Faqja Tjeter