Jashtë Loje | Sindi Loci | Rrëfimi mes lotëve për familjen, zhgënjimet dhe ëndrrat

Jashtë Loje një emision, i cili sjell në fokus figura të ndryshme shqiptare të sportit e jo vetëm, duke treguar të pathënat e jetës së tyre, e marrëdhëniet që kanë me personazhe të rëndësishëm shqiptarë të fushave të ndryshme. Çdo të hënë dhe të enjte në kanalin informativ Top News në orën 20:00 .

Autore & Moderatore: Sidorela Gjoni

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Majlinda Skenderi
  Majlinda SkenderiMuaj më parë

  Je zemer, te kam xhan.

 • Majlinda Skenderi

  Majlinda Skenderi

  Muaj më parë

  Pikerisht ne moshen 16 vjeç desh I rashe nje peme rrapi kur vellai po me mesonte ti jepja makines per here te pare dhe s'e preka me deri ne moshen 27 vjeç. Edhe sot jam pak shofere difensive por mund te them se eshte nje ndjenje lirie e papershkrueshme. Mesoje makinen sa me pare sepse do jete jo vetem nje experience e mrekullueshme por dhe me e lehte per ta kaluar fobine. Jump in the water, you will learn to swim before you know 😉 ❤

 • DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappyMuaj më parë

  Tkerkoj falje sindi ne komente ndonjeher tkam ofendu sje kushedi sa vajz e mir po del me shum djem e spo mund vendos blla blla sepse vetem zoti i gjykon njerezit ndegjova nje video nga Elvis Naci qdo person ne rjete socjale mer denime boten e tjeter pot gjykoj e shaj personat publik me se perseris

 • Rise And Shine
  Rise And ShineMuaj më parë

  Paska fry mollzat lot i ka ngrire ftyra nfa botoxi rritu ier se do plakesh para kohe pastaj fry mollzat 😂😂😂

 • A Capo
  A Capo2 muaj më parë

  Sa gënjeshtra tregon kjo psikopatja. E me siguri kjo përfaqëson fëmijët e familjeve toksike! E me aq të dalura nëpër makinat e meshkujve të përputhen, duket se është e virgjër sa gjyshja ime.

 • Albina Balaj
  Albina Balaj2 muaj më parë

  Lereni more vajzen te bej qte doj ne kemi zgjedhje nese deshirojm te shohim ose jo ajo nese esht skandal esht per veten e vet njeriu duhet kthyer gishtin nga vetja se kerkush nuk esht perfekt sakush as biljarderat ma mir qekjo sindi se ana e tea e tjerat meqe po ma hapni gojen bile kjo ska nike per do klikime siq beri tea shanti tegjith dhe prap u kthy

 • Teuta Iseini
  Teuta Iseini2 muaj më parë

  Të lumt Sindi nëse je vërtet ashtu si u deklqroe neperputhe je shembull e në Shqipëri por ato maskarenj qe nençmonin jan ushtria e dexhallit ua ka mbyll shejtani sytë çdo mashkull duet Radije se sa e cmueshme është. T'a Mariah nje grua e pa prekur nuk paguhenet me. Gjith pasurin e botes vqzhdo e dashur dote shperbleje zoti mos i ndegjo ushtrin e dexhallit të përshëndes me selam alejkum se rall kush e meriton këtë selam

 • Armela Agolli
  Armela Agolli2 muaj më parë

  shyqyr pam nje intervist te hajrit, nuk jam 'fanse' e sindit ama ktu me ka pelqyer, jo si ana🙄🙄🙄😑😩

 • ᴍ ʀ s - ʀ ᴜ ᴋ ᴀ
  ᴍ ʀ s - ʀ ᴜ ᴋ ᴀ2 muaj më parë

  Ti ishe femra me negative aty,negative ne zemer se tek e fundit fjalet i merr era po ajo qe mbetet eshte zemra dhe ti ate zemer nuk e ke 😉

 • white angel
  white angel2 muaj më parë

  Koketa e pafajshme e perputhen,pooo ik me acarruse ska se kjo

 • Mboon Risa
  Mboon Risa2 muaj më parë

  E keqia jote moj vajze eshte se per cdo gje e kane fajin te tjeret. Fyerjet dhe bullizmin tend e quan sinqeritet pa filtra.Dhe kulmi eshte qe na i nxore femrat shqiptare qe te gjitha ishin te virgjera kur martoheshim.

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv Gjino2 muaj më parë

  Sindi Femer kot si kare

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv2 muaj më parë

  Po ti dhe Ledijana keni qen me te mirat ⭐⭐

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv2 muaj më parë

  Bukuroshe⭐👑💎❤️

 • Dream Eagle
  Dream Eagle2 muaj më parë

  Ti je budallacke fare i vajze. E papjekur..🙈

 • Ishe Nuzi
  Ishe Nuzi2 muaj më parë

  Bravo Sindi je nje 🌟i verte

 • DEMOX-ENTERTAINMENT
  DEMOX-ENTERTAINMENT2 muaj më parë

  Sindi❤️🥰🥰🥰🤍

 • Jurina Shehaj
  Jurina Shehaj2 muaj më parë

  Sta uroja kurr muratin se sish per ty murati mori ate qe i takonte je me shum vlera

 • Mary K
  Mary K2 muaj më parë

  Blah, blah blah ! Shumë antipatike kjo

 • Neri Nera
  Neri Nera2 muaj më parë

  Bravo Sindi,i drejti zhytet po smbytet👏🌷🌷🌷

 • Nina Nina
  Nina Nina2 muaj më parë

  Moj macja e lodht mbete pa maxhorr😅

 • R&S B
  R&S B2 muaj më parë

  Se di pse por kjo gazetarja me pelqeu jasht mase ,

 • R&S B
  R&S B2 muaj më parë

  Nje vajz qe flet nuk kakariset , si kto pulat tjer” kengetare “

 • Valbona Fazliu
  Valbona Fazliu2 muaj më parë

  Sindi një femer me vlera të mdha ,dhe me vejn shum keq që aqë shum e kan bollizu edhe në perputhen ,po nje bravo te madhe per ty Sindi qe dole nga perputhen vetvetja me sinqeritet qe ke, e jo me shum ftyra si tjerët kunkuretn qe kan qen suksese Sindi ne jet .

 • Doci Blendi

  Doci Blendi

  2 muaj më parë

  Sindi egoiste ekstreme dhe xheloze e tepruar ksaj i thua vlera ti ?

 • remi kamini
  remi kamini2 muaj më parë

  Sindi eshte Diamanti i Shqiperis qe shkelqen ne tere Boten,gjithmon e kam kuptuar qe nga fillimi qe e kam pa ne tv,dhe gjithmon jam neveritur nga komenten tallese qe shkruanin publiku ne fillim,tani jam i llumtur qe edhe publiku me ne fund e ka kuptuar vleren e Sindit sepse Diamantit kurr nuk i humb vlera,edhe pse jetoj jasht shtetit mbas pune gjithmon e kam shikuar perputhen vetem per Sindin...

 • Luiza Cani
  Luiza Cani2 muaj më parë

  E shijuam shuuuuuumSindi👌👌👌👌👌👌👌👌👋

 • Sueba Suebabacova
  Sueba Suebabacova2 muaj më parë

  Po pse mi budallaqe shkohet ne jug me avion qe thua esht me mir me makin

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepi2 muaj më parë

  💖💖💋💋

 • Gezim Prenga
  Gezim Prenga2 muaj më parë

  Kur thua neve artistët, apo neve muzikantet,,o kalama i shpif

 • Merita Sejdi
  Merita Sejdi2 muaj më parë

  Leje Sindi se nuk e ki Zërin pêr kêng t lutem se dote humbesh Shum Shum.

 • Victoria Paloka
  Victoria Paloka2 muaj më parë

  Taman vajze me vlera ! Jane shume te rralla vajzat si ti ne shqiperi ne ditet e some . Te marrin shembull nga di ! Je🌟😍

 • Bisere Dushaj
  Bisere Dushaj2 muaj më parë

  Sindi bravo ke bere progres ne cdo aspekt te jetes tende.Te uroj vetem miresi e suksese te gjithe kemi bere gabime dhe zgjedhje te gabuara ne jete rendesi ka te dish te kerkosh falje e te vazhdosh perpara .Te pergezoj je shume e vetete si person .Rrespekte 😘

 • Elona Elona
  Elona Elona2 muaj më parë

  Je shum e bukur dhe e mir sindi 😘😘je yllle fare

 • Faton Hoti
  Faton Hoti2 muaj më parë

  hhaaaahaha kjo per secilen pytje trillon nga nje histori sa din me genjy ncnnccn

 • Radoina Gjoka
  Radoina Gjoka2 muaj më parë

  Nuk e kuptova 😒do e rishikoj por ...🤕nje here the i kam fobi makinat 🤔pastaj me pelqejne shume.. me pelqen shpejtesia 🤔🤔sindi ke mundesine tani te shoqerohesh me njerez ce vertet mund te mesosh dicka nga ato pyet rreth shprehjeve ku dhe si ti perdoresh ...aparte burokraci e tjera gjera se ti ke bere dhe shkolle po nuk ke mjaftushem dituri ke nevoj te hysh ne komunikim me shume me njerez. Dhe kte intervist e ke dhene si me qen tu anku te tezja..kjo gazetarja me kto pytje shum tallje b.... 👋

 • Kristina Pasha
  Kristina Pasha2 muaj më parë

  Sindi shum e mir po bani gabim qe hyri heren edyt dhe beri gabim ne ar lidhjen me lokon

 • Abc Abc
  Abc Abc2 muaj më parë

  Bravo Sindi 👏🏻👏🏻 me ke pelqyer gjithmone. Ti bere diferncen ne Perputhen. Keshtu vazhdo.

 • Nino Kappa
  Nino Kappa2 muaj më parë

  Yt te qr

 • Anila Aliu
  Anila Aliu2 muaj më parë

  Sindi 😍

 • Matilda Hoxha
  Matilda Hoxha2 muaj më parë

  ❤❤❤😍😍😍

 • A S
  A S2 muaj më parë

  Si u merka makina kur sdi ta ngasesh!

 • Suela BEQIRI
  Suela BEQIRI2 muaj më parë

  SINDI Ignorate E Shpifur Vaffanculo

 • Mereme Martini
  Mereme Martini2 muaj më parë

  Me kenaqe sindi👏👏👏👏👏👏

 • Vito Zhupa
  Vito Zhupa2 muaj më parë

  Beavo o njerez sindi ne emision ishte me llafaznia me e pa edukuara imagjinoe ddisa vite me vone

 • Esli Sefaj

  Esli Sefaj

  2 muaj më parë

  Mos e ke ngatrruar gje me ato shurrat tjera si Antonela, Ana1, Shqipja, Ana2 etj etj

 • Doris Jenny
  Doris Jenny2 muaj më parë

  Sindi eshte naive Por jo vajz e keqe

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  2 muaj më parë

  FJALA JO VAJZ E KEQE , ÇFAR DO TE THOTE SIPAS TEJE ?? PO FAJALA NAIVE , ÇFAR DO TE THOTE ?? GJITHMON SIPAS TEJE , DORIS , PSE KENI INAT GJEN E MIR ,, PU , PU , PU , SHQIPTAR HESAPI ,

 • Shaze Metaj
  Shaze Metaj2 muaj më parë

  Kujt i thot ndim kjo🙄

 • Lindita Brahimaj
  Lindita Brahimaj2 muaj më parë

  Sindi ❤❤🌻🌻🌷🌷

 • Zana Zlaticanin
  Zana Zlaticanin2 muaj më parë

  Bravo Sindi

 • Mirjana Mitaj
  Mirjana Mitaj2 muaj më parë

  Sindi the best 😘♥️

 • RanOutOfSalt _17
  RanOutOfSalt _172 muaj më parë

  Aman pash komentet si mutin e doni let njeri😡🤮🤮🤮

 • Leda leda
  Leda leda2 muaj më parë

  Genjen veten dhe publikun.Pse moj vajze ?Pranoje veten sic je dhe vazhdo para dhe te lutem shqitu nga Atdheu se le nam e dime qe nuk i plas fare.Gjej nje djale te mire sps je vajze me vlera nese arrin ti vesh ne pah me sinqeritez

 • josi Osmani
  josi Osmani2 muaj më parë

  Sindi te pakten eshte e sinqerte kaq kisha! 💚🌹

 • D. D.
  D. D.2 muaj më parë

  Edhe pse nuk ju pelqen Sindi ka te drejte, te gjthe po behen kengetar sot. Po vrasin dhe degjenerojne vlerat e muzikes sot nuk me vjen te degjoj asnje kenge sepse e di se jane kot dhe po asnje vlere. Vertete do te deshiroja qe te degjoj nje kenge me kengetar te vertete dhe muzike te vertete. Por shpresat jane shume te uleta.

 • Zonja nga Tirana 123
  Zonja nga Tirana 1232 muaj më parë

  Sindi je shum e mir⭐️❤️🙏

 • L S
  L S2 muaj më parë

  Sindi vajze e mire, e re , me endrra si cdo moshatare e saj. Natyrisht per moshen qe ka , pa shume elsperience, por Arjani ju vu keq, nuk e la te ngrinte koke!! Dhe beri mire qe u largua se Arjani u be i padurueshem me ate sjellje sh ofenduese ndaj saj!

 • egzon ahmetaj
  egzon ahmetaj2 muaj më parë

  Sindi femra me berllog qe m'kan par syt.

 • JONIDA HOXHA
  JONIDA HOXHA2 muaj më parë

  Gjeja me e bukur dhe interessante ne kete intervist esht unaza e prezantueses.sindi mund te jet vajz e mir por nuk esht e zgjuar.

 • Suela Kovarik
  Suela Kovarik2 muaj më parë

  Nuk e degjoj dot me falni eshte teper antipatike

 • Ilda h

  Ilda h

  2 muaj më parë

  O zot me ne fund sindi sado rolin e se mires te bej prap mbetet neveritese

 • Julian Fier
  Julian Fier2 muaj më parë

  Sindi je zmr shpirt moj, por je dhe dredharake si ato femrat e shpifura ne emision. Po qeje zemer prap respekte ke mace vogel je moj kotele 😹😹😹😹😻😻😻😻😻🐈🐈🐈🐈🐈😻😻😻😻❤❤

 • Erberen Torte
  Erberen Torte2 muaj më parë

  Ftyren si barbiii

 • elena elena
  elena elena2 muaj më parë

  Mjere kush te ka ty afer. Hyre si vajza perfekte, dhe dole si vajza qe askush s'do ta kete ne shtepi.

 • nam joon
  nam joon2 muaj më parë

  O sindi je yll si nga pamja dhe karakteri...⭐

 • Laura Ormenaj
  Laura Ormenaj2 muaj më parë

  Te adhuroj si vajze dhe me beso se pergjigjet e tua ishin shume te sinqerta dhe kishe qejf ti degjoje asnje fjale negative dhe pa ofnedime vajzat qe une kam respektuar ne perputhen dhe do i respektoj gjithmone jane sindi, lediana,shqipja,ana 2 ,mevlani,arjan konomi,bora zemani,riniani,cimi keta jane dhe do jene gjithmone njerzit me te drejte ne perputhen

 • Laura Ormenaj

  Laura Ormenaj

  Muaj më parë

  @CRUEL P9 po dhe aristelen

 • CRUEL P9

  CRUEL P9

  2 muaj më parë

  Edhe aristelen mose e harro t lutem

 • Altin Halo
  Altin Halo2 muaj më parë

  Sindi nje diamant I vertete,dhe nje bravo e madhe per mamane e sindit pasi ka rritur nje femi xhevahir. Dhe nje keshille , please fale Arjanin is not a bad person he jus thinks his shit doesn’t smell

 • Leonora Hajdari
  Leonora Hajdari2 muaj më parë

  Mashalla je shum e mir veq suksese 💯👍❤

 • Enxhi Shquti
  Enxhi Shquti2 muaj më parë

  Sindi❤

 • Laska 09
  Laska 092 muaj më parë

  2005 ke qan maksimumi 7 vjeqe. Dmth nklas t par i bie, ma shpjego pak qa lidhje ke pas ti me duhan e drog e kto gjana se the ka qan femijeri e veshtir... qr as me rrej sdin

 • Laska 09

  Laska 09

  2 muaj më parë

  @alter ego aq kam qan dhe un n 2005 5 vjeq po kjo gja ska lidhje pooo hic fare dmth thjesht i thojn me dal bukur para njerzve... se mas pak minutash thot kam kalu nje femijeri t mrekullushme t qet etj.... shkurt e shqip kjo sdin as vet qa flet

 • alter ego

  alter ego

  2 muaj më parë

  Po une kam qene 5 vjece ne 2005 e prape kam kujtime nga stili i jeteses se familjes sime e komunitetit qe me rrethonte. Nuk besoj se e ka pasur vetem per 2005 ne vecanti, po per ato vite ne pergjithesi, qe me te vertete kane qene pak me kaotike. Dhe ndoshta fjalet qe mund te kene degjuar nga prinderit ne ate moshe mbi situaten e atehershme mund t’i kete bere qe te kene frike.

 • robert likaj
  robert likaj2 muaj më parë

  Kush na qenka kjo prezentuesja shume terheqese

 • robert likaj

  robert likaj

  2 muaj më parë

  @the final destination te falenderoj per pergjigjjen.

 • the final destination

  the final destination

  2 muaj më parë

  Sidorela Gjoni quhet

 • Anxhi Anxh
  Anxhi Anxh2 muaj më parë

  Nuk mund te të degjoj dot .Pz je ber ti surrat me fam

 • nipi dajes
  nipi dajes2 muaj më parë

  Cindy të mban nji koncert , cindy eshte tjeter nivel shum me lart se tjeret bravo cindy Vetem pêr para

 • Shega Gjata
  Shega Gjata2 muaj më parë

  Sindi bravo vazdo perpara tregoje talentin tende 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • lori l
  lori l2 muaj më parë

  Sa pa vemendje e ndjek prezantuesja nuk eshte fare e interesuar. Kurse Sindi duket qe per disa gjera genjen Por nuk eshte e keqe Thjesht do qe ta pelqej bota

 • Rudina Cara

  Rudina Cara

  2 muaj më parë

  Prezantuesja eshte ne timon . Normal qe nuk ne ndjek shume

 • five stars

  five stars

  2 muaj më parë

  Hahahahahahaha

 • Elizabeth
  Elizabeth2 muaj më parë

  Mese e vertete sindi je nji vajze me vlera.

 • Valbona Neza
  Valbona Neza2 muaj më parë

  Bravo sindi me Ty Kam qen gjate gjith kohes me ke ba pershtypje se as mir I kthejshe pergjigjen arjanit dhe the gjith I perballojshe vajzat dhe djemt

 • Enzo Le Boss
  Enzo Le Boss2 muaj më parë

  Kete nuk ka mashkull qe e duron se shume krenare dmth nuk hap rruge dhe kur e ka gabim Ta gezoje beqarine

 • Ensi Sinani

  Ensi Sinani

  2 muaj më parë

  @Fatmir Lame edhe une qe jam 3 mocme🤣🤣🤣nuk hapi rruge kur Kam drejte. Brezi I ri sa te piqen ashu do bejne pastaj bien ne braza

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  2 muaj më parë

  @Ensi Sinani O NUK HAPIN RRUGE SOT KETO FEMRAT SHQIPTARE QE JAN BREK GRISURA , FEMRAT SHQIPTARE JAN MATERIALISTE ,, SINDI ASHT VAJZ E MIR ,,

 • Ensi Sinani

  Ensi Sinani

  2 muaj më parë

  Te jesh I sigurt se 90perwind e femrave ste hapin rrugen 🤣🤣🤣

 • Eridnkh Eridnkh
  Eridnkh Eridnkh2 muaj më parë

  Po ca ke vesh mi ate bluze pak je sa i mize shko vesh dhe ate bluze si klasa pare

 • Mia Tips

  Mia Tips

  2 muaj më parë

  🤮

 • zana Ibrahimi
  zana Ibrahimi2 muaj më parë

  Malokja,🤮🤮🤮🤮🤮

 • Tea Hasani
  Tea Hasani2 muaj më parë

  Zemer je o Sindi👑💎🌟🌻🌹❤👄🌸🍀

 • Tea Hasani
  Tea Hasani2 muaj më parë

  Sindi je dashuri❤👑💎🌟

 • Tea Hasani
  Tea Hasani2 muaj më parë

  💎🌟🌍🌻🌼❤💖👄💜

 • Tea Hasani
  Tea Hasani2 muaj më parë

  🌟🌍👑🍀🌸🌹💜💖💎💙❤🌻🌼👄

 • Tea Hasani
  Tea Hasani2 muaj më parë

  💎💖💜👑🌞🌸🌹🍀

 • Tea Hasani
  Tea Hasani2 muaj më parë

  👑🌞🌙🌼🌻🌹🌸🌷🍫

 • Elton Daily
  Elton Daily2 muaj më parë

  🇩🇪Mëso gjermanisht tek kanali ynë.

 • Tea Hasani
  Tea Hasani2 muaj më parë

  👑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • stan treasure
  stan treasure2 muaj më parë

  Sindi yll

 • Gjystina Baba
  Gjystina Baba2 muaj më parë

  Sindi un grande abracio

 • Elifara Havalja
  Elifara Havalja2 muaj më parë

  Sa njeri kot ..person negativ ..shko moj arsimohu njeher pastaj dil e kerko burr Ben si vipe kjo pu pu

 • mikela baho
  mikela baho2 muaj më parë

  Sindi me e mira

 • olta fazliu
  olta fazliu2 muaj më parë

  yll

 • Mimoza Lelo
  Mimoza Lelo2 muaj më parë

  Sindi je nje vajz shum e mir

 • gazmend ramadani
  gazmend ramadani2 muaj më parë

  Sindi je bukuroshee

 • Dhurata Mazari
  Dhurata Mazari2 muaj më parë

  Bravo Sindi ashtu eshtë kështu ka qenë dhe ashtu eshtë Për një vajzë si puna jote vazhdo ashtu siç je

 • teuta berisha
  teuta berisha2 muaj më parë

  Je e mrekullueshme Sindi🥰❤️

 • itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy2 muaj më parë

  Po ty nuk hyre per opinionisti moj goc ty hyre te gjesh bure te ta hek virgjerine

 • itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy2 muaj më parë

  Shum e shpifur

 • Maris Gjika
  Maris Gjika2 muaj më parë

  Sindi je nje vajz e mrekullushem , bravo prindit qe te kane te kan dhene kete edukat. Ne ate emission ke qene ne nje luft psikologjik me Arianin dhe shoket e tij..... Bravo nuk I le te te Shtypnin me kembe dhe te bije ne kurthin e Oles, Aristeles, Antonetes...

 • Servet Hoxha

  Servet Hoxha

  2 muaj më parë

  prandaj i fiton Rama zgjedhjet, se rob si ty kan te drejte vote....

 • R s
  R s2 muaj më parë

  Ah...po paskeni probleme si familje Sindi..nuk ka mundsi t'ju bullizojne te treja ju..me duket mu qe njerzit ju gjejne arrogante e fodulle qe ju bullizojne e nuk ju honepsin dot..te pakten ti kshu e ke shfaq veten..ti je mendjemadhe dhe I percmon njerzit, dhe njerzit nxjerrin kthetrat me ty, ti nuk I respekton your peers, dhe kur te ngel sharra ne gozhde ti lun viktimen..je me shejtanlliqe, xheloze dhe ke supermbivlersim ke vetja, nuk e ke problem kurre ti ofendosh njerzit

 • Mia Tips

  Mia Tips

  2 muaj më parë

  @N.p.l. l ste marr vesh ça shkrun por as qe lodhem me u thellu ma gjat

 • N.p.l. l

  N.p.l. l

  2 muaj më parë

  @Mia Tips po mi shpirt shko .motra sindit.psikolog .nuk te shpejgoj se pse e them dhe cfar punoj .mendjemadhe? Madh? Keep beliving.

 • Leda leda

  Leda leda

  2 muaj më parë

  fix

 • Mia Tips

  Mia Tips

  2 muaj më parë

  @N.p.l. l nese me duhet te shkoj te psikologu do shkoja patjeter sepse nuk e kam per turp..nuk jam si Sindi por mbase dhe ndonjegje e kemi te perbashket...besoj se esht shum e qarte sesa shum i kan ren ne qafe Sindit gjate gjith programit...

 • D. D.

  D. D.

  2 muaj më parë

  @S Krasniqi Edhe ti po me lodh duke u munduar te kuptoj se cfare ke shruar. Para se gjykosh te tjeret bej edhe nje here klasen e pare dhe meso te shkruash.

 • Rama Bajram
  Rama Bajram2 muaj më parë

  Sind jeni shume vajze e mire

 • Jerasi Drita
  Jerasi Drita2 muaj më parë

  Sindi je shum e mir te uroj gjith te mirat

 • Black Winx
  Black Winx2 muaj më parë

  Lum prindi per ty je vajz shum e mir perulja thjeshtesia te bejn Queen 👑

 • N.p.l. l

  N.p.l. l

  2 muaj më parë

  Prinderit ta cojn ne pskiater se po e marrin ne qafe .kte plehr femer

Faqja Tjeter