Ja çfarë thanë kur kamerat ishin fikur, Iliri dhe Gilberta - Përputhen +40, 15 Qershor 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Ana Catalli
  Ana CatalliMuaj më parë

  Bravo gilberta burrat jan budallenj

 • Violeta Seiti
  Violeta SeitiMuaj më parë

  Pp

 • Lumturi Meko
  Lumturi MekoMuaj më parë

  Shume origjinal takimi

 • Lucy Pashai
  Lucy PashaiMuaj më parë

  Mua kjo Gilberta më pëlqen shumë se qesh është e çiltër nga njeriu që qesh mos u trëmb kurr se ai njeri nuk bën keq kurrrr

 • Lucy Pashai
  Lucy PashaiMuaj më parë

  Bravo shum mir sjeni të vegjël skeni ça prisni për këto mosha e nesërmja është von

 • Sose Hysenbelli
  Sose HysenbelliMuaj më parë

  Llastic perkedhelet si atoleshente Gilberta

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Mir ben

 • Guten Asenova
  Guten AsenovaMuaj më parë

  Gilberta je yll cift me te bukur skam pare iliri djal me kembe ne toke fantastik si djal

 • Vojsava Mecaj
  Vojsava MecajMuaj më parë

  Gilberta me ilirin shkojn duhen dhe do ndertojn jeten bashk mos prisni me filloni ikin vitet

 • DC World
  DC WorldMuaj më parë

  Iliri tap fare avion🤣

 • melisa.
  melisa.Muaj më parë

  🤣🤣🤣

 • Dorina Cuko
  Dorina CukoMuaj më parë

  Ooo SA bukur ❤️💥

 • Sofie Selimi
  Sofie SelimiMuaj më parë

  Po me ke çu te qar preg gzim moj Gilberta .Zoti ju Bekoft me ni Bebush💑💞

 • Arta Fischer
  Arta FischerMuaj më parë

  Gilberta leri nazet se ste shkojn besoj se edi are kengen duhet te jeshe e hapur ate qe pelqen thuaje

 • Yllka Dedja
  Yllka DedjaMuaj më parë

  😊😊

 • E. S.
  E. S.Muaj më parë

  Iliri është shumë I këndshëm. Kjo snuk....

 • Ylvije Malaj
  Ylvije MalajMuaj më parë

  Sa kot je gilberta ! Me serjoze vajze mos u perkedhel si adoleshente ! Behet fjale per gjera serjoze

 • Valmira Daci
  Valmira DaciMuaj më parë

  Zoti ju bekoft te dyve

 • Victoria Pali
  Victoria PaliMuaj më parë

  Gilberta llastic e madhe I jep vetes shum lart😳

 • bisha tirones
  bisha tironesMuaj më parë

  Dy budallenj bashk o dioooo ...

 • Ndoca Monda
  Ndoca MondaMuaj më parë

  Ketu ishin vetvetja. Pa komplekse.

 • Bora Zemani
  Bora ZemaniMuaj më parë

  Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pelqeni ket kanal tim personal zoti ju bekoft te gjithëve

 • Rajmonda Komini

  Rajmonda Komini

  Muaj më parë

  Myzeqare bukur je shume e mire 🥰☀️🌻🙏

 • Vero Hoxha

  Vero Hoxha

  Muaj më parë

  Urime.Urime, jeni te mbrekullushem,aktor.Ju pershendes nga Franca.

 • Bukurije Kosumi
  Bukurije KosumiMuaj më parë

  Pa kta dy sosht interesant ky program

 • Bukurije Kosumi
  Bukurije KosumiMuaj më parë

  Gilberta edhe Iliri ma të mirët

 • Gentiana Beqo
  Gentiana BeqoMuaj më parë

  AH i thon nje fiale o PERMETAR ZOGU I ZGJUAR NGA HUNDA KAPET!!!!kio GILI prej Lushnjes do te ta pieki mire Lekuren !!!!!!!Doti hedhi Shqelmat si ajo Mushka e Egert !!po ta ben mire se tipa si ty IPOKRIT dhe MNDIE MADH do nje USTA SI kio ZYSHKA !!! SA do E BUKUR E VETIMA DITURI QE ka KIo BERTA EShte VETEMe MESIMI NE KURSIN!!!! GJAT KETURE MUAJVE KA TREGUAR SE ka DITURI te KUFIZUAR!!!! SA PER SIELLIEN NE PUBLIK dhe NE mardhenie me NJERZIT APO ME MESHKUJT UN PERSONALISH I VE NOTEN 00000000000000000

 • Ekaterini Papadopoulos
  Ekaterini PapadopoulosMuaj më parë

  Iliri shume Hipokrit, nuk i zihet bese. Iliri me Gilberten si Atheu me Saren. Fundi I historise kuptohet!

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  po perse do hipokrizonte iliri ? per follwers ? 😆😆😆MOS JA FUT KOT

 • Sllavica Papa
  Sllavica PapaMuaj më parë

  GILBERTES I HYRI XHELOZIA KUR LINDA DOLI NE TAKIM ME ILIRIN. KJO E BERI TE NDJEJ PER ILIRIN...KETO GJERA NDODHIN NE EGON E FEMRES AQ ME TEPER QE KY EMISION I PROVOKON CIFTET ME NJERI TJ..LINDA ESHTE FEMER E VECANTE....SBESOJ TE GJEJ PERPUTHJE ATY.

 • Mimoza Bastianelli
  Mimoza BastianelliMuaj më parë

  Aman mos thoni sa te mir sa te mir se nk jan nga 20 vjec se nk i kan me lezet kto ledhatime si adoleshent si me vones i ka ren mendja per martes k

 • danjela caka

  danjela caka

  Muaj më parë

  Sipas teje njeriu pas dyzetave ska te drejt te dashuroj?

 • Ndoca Monda

  Ndoca Monda

  Muaj më parë

  Cdo moshe ka bukurine e saj.

 • Rajmonda Komini
  Rajmonda KominiMuaj më parë

  Gilberta myzeqare bukur embel si gjithmon ILiri nuk e di a luan ate do vertet 🥰☀️🌻🙏

 • Frange Kola
  Frange KolaMuaj më parë

  Yje te dy Iliri dhe Giberta qofshi te lumtur bashke gjithmon

 • Lula Popaj
  Lula PopajMuaj më parë

  Gilberta te lutem mos e turturo ma ilirin se hyne ne gjynaf mos e turturo ma o

 • The one and only
  The one and onlyMuaj më parë

  ua sa idiote kjo Gilberta. Si ka mundesi qe vetem kjo eshte me e mira. Nje cope mishi me 2 sy. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Valbona Tusha
  Valbona TushaMuaj më parë

  Lereni nazet dhe kurorezohuni se koha eshte flori. 😀

 • Mirela So
  Mirela SoMuaj më parë

  Sa te mire jan 😍😍

 • Frida Husi
  Frida HusiMuaj më parë

  Mos bisedo per te kaluarat e sjelljes se ilirit..se ti e kuptove edhe prandaj u ktheve tek iliri..çdo gje ishte per ty moj Gilberta!!!

 • Pavlin Gjetja

  Pavlin Gjetja

  Muaj më parë

  olpok7ojiin

 • Frida Husi
  Frida HusiMuaj më parë

  Iliri eshte vetvetja..i lumtur edhe i pletesuar ..vetem me Gilberten!!

 • Xhesi Kortoci
  Xhesi KortociMuaj më parë

  Gilberta ilir yllllll tedy

 • Malsore 17
  Malsore 17Muaj më parë

  Shkoni shum Ilir dhe Gilberta Ju uroj te purfondoni bashk😍🤩

 • Elson Miraka
  Elson MirakaMuaj më parë

  Po çbefasi u gjend nga puthja ajo mor m'qafsh!! Se na hapet barkun!! Ajo eshte palluar me kohe me ate, e ju na e nxrrini si namusqare ate baxhell!! Boll më se na keni çar trapin me kto shtirje e fallcitete! Boll. Ç'kujtoni ju se jemi ne idiotër? O fundërrinat e shoqërise shqiptare! Pty pty njerez te degjenerum

 • Makfirete Kuqi
  Makfirete KuqiMuaj më parë

  Ju lumt dyve vertet shkoni shum me najani tjetrin.👏👏👏

 • Akil Lala
  Akil LalaMuaj më parë

  Nga eshte kjo Gilberta more Aman SA e shpifur qe eshte si llastohet si ATO ...

 • Salo Hinaj

  Salo Hinaj

  Muaj më parë

  Iliri tallet nuk me besohet qe keta te perfundojn gilberta nazellesh u duket vetja e zgjuar

 • Esma Zaimi
  Esma ZaimiMuaj më parë

  Si Tea me Andin Gilberta me Ilirin

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Po Tea dhe Andi hipokrizonin per vemendje . PO ILIRI ME GILBERTEN PER CFARE TE GENJEJNE ? PER FFOLLOWRS ? 😆😆

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  pse iliri sqenka serjoz ? cedo me serjoz

 • Lavdije Bakiu

  Lavdije Bakiu

  Muaj më parë

  Gilberta mose ju ndaje samiut eshte bure serjos

 • Esma Zaimi
  Esma ZaimiMuaj më parë

  A cdo heqesh nga lushnjarja prite prite do te helmojet gjaku jane ca lushnjare thon bej si them une mose bej si bej une

 • Edlira Hoxha

  Edlira Hoxha

  Muaj më parë

  Kush e do te urte manare le ta mare gruan Lushnjare 😍

 • danjela caka

  danjela caka

  Muaj më parë

  Pse i njeh te gjith lushnjaret ti😜

 • Km Mm
  Km MmMuaj më parë

  Sa mire se shkojne shume me njeri tjetrin ne te gjitha aspektet 🌟🌟🙏🙏

 • Esma Zaimi
  Esma ZaimiMuaj më parë

  Ua mesuesja sa ka mesuar mesuesja Iliri do jete i fundit

 • Km Mm
  Km MmMuaj më parë

  Gilberta Ilir dhume cift i bukur 🌟🌟🙏🙏

 • Tea Begaj
  Tea BegajMuaj më parë

  Jeni cift shumë i bukur dhe shumë komunikues.Duajeni fort njëri tjetrin dhe rrespektoni njëri tjetrin.Zoti ju bekoftë.

 • Aleks Tafani

  Aleks Tafani

  Muaj më parë

  .hajt me trashegime 😂😂😂😂😂

 • Flowerlule
  FlowerluleMuaj më parë

  Pershendetje, ky eshte nje cift shume i pelqyer dhe sot ishte permbyllje shume e bukur ,ate qe publiku ka kohe qe e pret dhe e ndjen,, i uroj ketij cifti te bukur jete te gjate e mos tju tremben polemikave apo zenkave se eshte shkrirja e dy karaktereve ne nje ,,

 • Nadire Broli
  Nadire BroliMuaj më parë

  kjo bora kot fare e kom mor inat qe per ledjanen kur i foli ate dit ty i kerku llogari si prokurore

 • eglantina behari
  eglantina behariMuaj më parë

  Me pelqeu shume deklarata e Ilirit dhe Gilbertes❤❤

 • Mire Kashnjeti

  Mire Kashnjeti

  Muaj më parë

  Spo di a ka gjera te verteta!?

Faqja Tjeter