Plas debati midis jurise dhe konkurentes ne Style Star: Kontestohen piket, 9 Prill 2021

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Lekloti Ana
  Lekloti AnaMuaj më parë

  Viola ti je e preferuara ime, performace e bukur dhe luku te lumte

 • Lekloti Ana
  Lekloti AnaMuaj më parë

  Fiona ti po flet keq per të tjerat, s’jam dakort ç’po thua

 • Lena Malgerta
  Lena MalgertaMuaj më parë

  Ca jan keto gazetare kshu mi aman Piket se skemi kohe televizive ej zot eh lat nam kur Skini kohë televizive le te japin vetm piket juria dhe kaq se na hoqet trurin me keto sjellje qe si lini te flasin

 • Dashurije Gashi
  Dashurije Gashi2 muaj më parë

  Na kini lodh me këto fjal të huaja thu se emisioni asht në Amerik e jo në Shqipëri edhe emrin anglisht se nuk kem emra Shqip

 • Rita Bos
  Rita Bos2 muaj më parë

  Kristina, qoftse te pelqen filmi “The Great Gatsby” do ta dije si quhet filmi jo the great gatsbaj por the great gatsbi 🙄

 • sara tara
  sara tara2 muaj më parë

  Miranda si Majkell Gjeksoni

 • Alma Kuqi Muca
  Alma Kuqi Muca2 muaj më parë

  Per ata qe ndjekin perputhen do doja qe Blerimi te perputhej me Fatmen mendoj se do te pershtateshin 😊😍

 • Yasmin Love
  Yasmin Love2 muaj më parë

  me e mira esht fatimja ❤

 • Yasmin Love
  Yasmin Love2 muaj më parë

  fjona sa bipolare qenke

 • Ervin Kuqi
  Ervin Kuqi2 muaj më parë

  Ne 2021 ne 1emision televisiv te kete 0 edukate nuk e di dmth po nuk te japin me ate kenaqsine e dikurshme kto sfidat televisive eshte per te ardhur keq i bie qe ne si prinder kemi deshtuar ne induktimin e vlerave njerzore dhe si nje mami e re qe jam friksohem pa mas nga kjo gje mjere ne per rinine e te rinjte

 • Shikamaru
  Shikamaru2 muaj më parë

  Kjo perkthysja pergjumsh ka qen ë?

 • Egli Hoxha
  Egli Hoxha2 muaj më parë

  Sa e paedukat Kiara, mire qe nderpret vajzat po nderpret dhe jurine... si le te flasin deri ne fund. Shume e shemtuar!

 • MUSIC CLIPSY
  MUSIC CLIPSY2 muaj më parë

  Kiara eshte nje debile do te kopjoje Boren e perputhen. Vec sherr do q t hape.

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa3 muaj më parë

  Wawww cfar idjotsiee. Pse ke vesh te kuqe si prezantuesja thot??? Oo Zot psee mi me kushtetut u ka ngjyrat prezantuesja. Ca budallikuuuu🤮🤮🤮

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa3 muaj më parë

  Ada cte duket vetja?? Mbylle goje se na hape barkun e sidomos veshjen sikur do korresh miser🤮🤮🤮🤮

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa3 muaj më parë

  Si Perputhen qekan keto ikin vijn sipas qejfit. 🤔🤔

 • Den Isa
  Den Isa3 muaj më parë

  Kjo Aida eshte kopje e nje koleges time,thash se ishte ajo kur e pashe ne fillim

 • Era Jaha
  Era Jaha3 muaj më parë

  Niko edhte cinik,mban Laureten ne program vetem pse ngjan ne nje aktore,qe Niko duket se e ka idhul.

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi3 muaj më parë

  Miranda ⭐️⭐️

 • Era Jaha
  Era Jaha3 muaj më parë

  Niko eshte pak autoritar, te gjitha ato qe e kundershtoj penalizohen ne vlersim.

 • Sonia Sonia
  Sonia Sonia3 muaj më parë

  Fatima yll

 • Den Isa
  Den Isa3 muaj më parë

  Personalisht me pelqen shume ideja e emisionit ,por stafi le shume per te deshiruar ,duke nisur qe nga prezantuesja

 • kosovë
  kosovë3 muaj më parë

  SAE bukur Fatima mashalla ❤️

 • Qenan Ajeti
  Qenan Ajeti3 muaj më parë

  Ktu e beni shume gabim viola nuk e meritonte

 • Happy ila
  Happy ila3 muaj më parë

  Bravo Rina , aty vetem me njoftesi shkojn gjitha spektaklet ne shqipri.

 • pamm 1143
  pamm 11433 muaj më parë

  Cesht kjo arrogance e vajzave pa pik edukate 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Anisa Vatoci
  Anisa Vatoci3 muaj më parë

  Nje gje qe nuk me pelqen tek Kiara eshte qe i detyron vajzat te flasin negativisht edhe kur i thone shume here ‘te lutem nuk dua te flas’ !! Per mua me te mirat jane Fatima, Enxhi, Alda, Irisi dhe Dhespina, tjerat nuk krahasohen. Prap se prap, Niko duke u perpjekur shume per te qene ndryshe, nuk eshte kurr i sinqert!

 • Ornela Bejaj
  Ornela Bejaj3 muaj më parë

  miranda te lutem po Karl Lagerfeld ishte 1 dhe ngelet 1 vendos jo syze ti po cte duash max tek dera atelier Channel shkon o ndoshta e sheh mga xhami i nje fiati 500 aq ndjes po eshte copy paste keshtuq mos fol per imitimet e pershtatjet e ku di un bla bla bla pasiqe ju nuk dini vet cfar jeni dhe perfaqaoni ju thjesht beni copy paste

 • astritiable
  astritiable3 muaj më parë

  Mire ja beri Rina. Juria le shum per te deshiruar

 • Rina Berisha
  Rina Berisha3 muaj më parë

  Bravooo NIKO KOMANI , i tha taman fjalte qe desha aq shume me ja thon Dhespines. Per me u frymezu nga Sex and the City duhesh me shiku serialin se seriali osht i viteve 2000 ndersa filmat jane gjiru shume vone ne krahasim me serialin! Si nje person qe i kom shiku nga 7 here 6 sezonet e sex and the city nuk i eshte pershtatur aspak temes. 😂

 • Bora Jonuzi

  Bora Jonuzi

  Muaj më parë

  Që është për të ardhur keq kur Carrie Bradshaw ka patur me dhjetëra veshje fantastike.

 • Rina Berisha
  Rina Berisha3 muaj më parë

  Bash po du me pa ne episodat ne vazhdim a po ju bjen ne mend me thir si te ftuar special nje stilist te Kosoves perderisa po shkoni me i thir stilistat italian! P.sh Valdrin Sahiti osht nje nder stilistat ma te mire ne Ballkan se jo vec ne Kosove me te cilin shume nga kengtaret Shqipetare e kom fjalen per ato te Shqiperise kane bashkupunu edhe vazhdojn te bashkepunojne! Per te mos permendur se sa shume stilista te tjere pervec Valdrinit qe ka Kosova! Mbetet te shihet... Perndryshe deri me tani I love this show 🙌🏻

 • J J
  J J3 muaj më parë

  Se marr vesh pse flasin kaq keq me njera tjetren. Mungon edukata , respekti per njera- tjetren dhe takti kur thojne mendimin e tyre .

 • L H
  L H3 muaj më parë

  Kjo miranda dupi a ka naj efekt nsy apo pse nuk i hek syzet kurr?

 • Himena Grasies
  Himena Grasies3 muaj më parë

  "dhe grejt get-sbaj" o zot vdiqa per the great gatsby e kish fjalen po ashu i doli

 • Himena Grasies
  Himena Grasies3 muaj më parë

  kjo goca met zeza estrafagante dmth lot

 • B Glam
  B Glam3 muaj më parë

  Bloggeret barkthara te shqiperise🤣🤣🤣

 • Leandra Malshi
  Leandra Malshi3 muaj më parë

  Qe ne fillim me pelqej Enxhi i shkonte shume veshja

 • Etleva Mucollari
  Etleva Mucollari3 muaj më parë

  Lat nam, jeni bere si " perputhen" Ne vend qe te shohim art shikojme ju qe ziheni.

 • Xhoi Hoxha
  Xhoi Hoxha3 muaj më parë

  Fatime me e bukura 😍😍

 • Danja's Channel
  Danja's Channel3 muaj më parë

  Kiara te lutem a mund te mesosh si te degjosh vajzat deri ne fund dhe mos t'u nderpresesh fjalen vazhdimisht kur flasin? Eshte shume veprim i shemtuar, per me teper qe je dhe moderatore dhe nuk te ka hije ty t'i besh keto lloj veprimesh.

 • Erberen Torte
  Erberen Torte3 muaj më parë

  Uaaaaa kulmi duhej te eliminohej viola ore.

 • Dritan Reci
  Dritan Reci3 muaj më parë

  Zot Sa PA lidhje desh e hengri te shkreten dhespin miranda.. Pse moj njesoj e kishte fustanin me kiaren Aman.

 • AAA Lov
  AAA Lov3 muaj më parë

  Uaaa si i kupjojn shqiptaret Emisjonet po cfar jurie qenka kjo po qesht ai aty niko uaaaa e pash tani dhe i bera 💩 kti emisjoni dhe sidomos ksaj jurie baj mos qofsha kjo qe jam ne ju hellsha me syt ju o zott

 • Erberen Torte
  Erberen Torte3 muaj më parë

  Omg hera par qe ndegjoj nje gje te till hahahahahhahhash qfar emisioniii omgg sbon me vesh ngjyreeen e njejt si prezantusja😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 Despina you are the best

 • Hannah R

  Hannah R

  3 muaj më parë

  😂😂😂😂 Kot faree ..ska lidhje pse eshte vesh prezantuesja me te kuqe ? At her Kiara duhet te vij Nude qe mos te rastis me konkurrentet secila do te vishet si te doj 🤷‍♀️ absurditet ..per mendimin tim ti heqin nga Juria edhe Italianin edhe Miranden 😑te ftojn Dike qe vertet kupton ne modë dhe stil si psh Valdrin Sahiti nder stilistet me te mir ne Europ dhe nderkombetar 😍🙌

 • Edmira Duraku

  Edmira Duraku

  3 muaj më parë

  Edhe un u habita 😳 se kan frik se po del dikush me bukur se prezantuesja WTF 😬

 • Army forever Bts
  Army forever Bts3 muaj më parë

  Kjo perkthuesja sa ze te tmershme paska

 • Oxford Uk
  Oxford Uk3 muaj më parë

  shum mendje medhaja shumica e konturenteve, mendjemadhesia egziston vetem te te pa edukatet.

 • shella shella
  shella shella3 muaj më parë

  Pupu ca qenka kjo e reja sju myllka goja

 • Ilajda Loka
  Ilajda Loka3 muaj më parë

  Fatima ti je arsyja pse e shikoj kete emision, je shum pozitive , e embel, e dashur dhe ke nje stil shum te bukur 🥰

 • Neti Neti

  Neti Neti

  3 muaj më parë

  @Hafize Pajaziti edhe unee

 • Hafize Pajaziti

  Hafize Pajaziti

  3 muaj më parë

  Eshte me e mira e dua shum

 • A como
  A como3 muaj më parë

  Vajzat vec kopjojne veshje pa asnje stil personal, cfare po gjykon kjo juri kopjimet?! Pa interes fare !

 • leone leone
  leone leone3 muaj më parë

  vitet 90 kan qen me byth jasht kjo shurra thot skan qen te hapura

 • Sami Nebiu
  Sami Nebiu3 muaj më parë

  Ky program sedi pse nuk më tërhjek. Në Turqi ishte ndryshe, kishte me shum elemente, ktu jo. 1. Emri duheshte të jet në shqip. Psh ,,Shiko stilin tim,, etj. 2. Juria duhet të jet 3 dhe nje special, dhe ata te ishin që bëjnë show. 3. Goca duhet të ket shum tipe, grindavece, llafazane, specifike, kritikuese, humoristike. Ktu ska show nga vajzat. 4. Emisioni ska kolon zanore te veten. 5. Prezantusja nuk provokon, eshte lineare. 6. Kur ndonje konkurente vetterhiqet ateher nuk ka eliminim. Nje doli vet, ka nxoren edhe Aiden qe ishte super. Pastaj Kristina sju pelqeu por ajt se eshte e re sben te dali, del Aida me tre jav aty. Ccccc Vetem per Fatimen e shof, shpejte e shpejt te ajo pjesa e saj dhe çao...

 • M Dmk
  M Dmk3 muaj më parë

  ❤Despina❤

 • xhunjela necaj
  xhunjela necaj3 muaj më parë

  po kjo miranda pse mban gjithmon syze

 • Suprina Murati
  Suprina Murati3 muaj më parë

  Aldaaa is the best je shume e mire 😍🥰

 • Sara 85
  Sara 853 muaj më parë

  Kiara pse behesh e bezdishme kur nje vajz nuk donte te fliste si psh. Aida, pse i merr veset e kqija sikur Bora, ah kur u bo gjethkush “prezantuse”🤢

 • Blerta Devollaj
  Blerta Devollaj3 muaj më parë

  Po kjo Miranda pse si heq syzet apo esht pjes e moda

 • Erinda Luga
  Erinda Luga3 muaj më parë

  Me falni , po kjo Miranda a ka bere te pakten 8-vjecare, a ka lexuar ndonje liber, se flet fjali pa kuptim fare dhe eshte shume e varfer ne te shprehur. Vendosni more ne juri njerez qe ke qejf ti degjosh edhe nqs nuk bie dakort me gjykimin e tyre, jo njerez mëk-mëk.

 • astritiable

  astritiable

  3 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂 kot fare, kokrra e injorantes. Asnjeri nga juria nuk ja vlen , vetem te ftuarit special

 • Just Me
  Just Me3 muaj më parë

  Emisioni nuk ka pik hijeshie per aq kohe sa mbani Vjolen si konkurente. Femer banale komplet

 • Diletta Bellini
  Diletta Bellini3 muaj më parë

  Me pelqen shume ky emision,dicka e re per ekranet shqiptare.bravo

 • Blerinatito Blerinatito

  Blerinatito Blerinatito

  3 muaj më parë

  Diletta Bellini 👏👏👏👏o yll ,po ku pelqejn gje keto ,vetem vrere dine te nxjerrin nga goja,shume bukur gocat te gjitha me stilin e vet,ca te keqe ka 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

 • Himena Grasies

  Himena Grasies

  3 muaj më parë

  Jo une nshqiperi jetoj po kam studiar jasht tetit per mode kshqe nuk e ofendva shqipetraet dhe shqiperine po per pjesen e modes kaq po un jam nga veriu dhe jam malsore Jo maloke po dhe maloke sh. Mir

 • Diletta Bellini

  Diletta Bellini

  3 muaj më parë

  @Himena Grasies pse ti mi jashtetse sqeke shqipe kshu??qe thu edukaten qe keni si shtet 😂😂oj maloke un jetoj ne londer sjetoj aty fare iher thjesht mpelqen si emision nuk tkerkou njeri mendim ty kshu qeeee dil jasht

 • Himena Grasies

  Himena Grasies

  3 muaj më parë

  shum emisonin dhe njerez komplet kitsch per fushen e modes kaq por duke dikur edukaten dhe formimi qe keni per mode ne si shtet uk ju ve faj qe ju pelqen

 • Jora H
  Jora H3 muaj më parë

  Te komentohesh se pse ke vesh nje fustan me te njejten ngjyre si prezantuesja vetem ktu kemi pa 😓😓😓 a thu se e mori me tapi te kuqen kjo prezantuesja rude qe sle njeri te flasi.

 • Stina Qollaku

  Stina Qollaku

  3 muaj më parë

  @Miss G Pse qa ka kiara

 • Stina Qollaku

  Stina Qollaku

  3 muaj më parë

  @Besa Besa Debile o zot besoj qe ju keni deshir te jeni ne vendit ku jane ata

 • Miss G

  Miss G

  3 muaj më parë

  😂😂 jemi anku kot me bora zemanin

 • Stina Qollaku

  Stina Qollaku

  3 muaj më parë

  @Jora H Rude ta quash dike repsekt e quan ti jo jo mos e mendo ky eshte vetem diqka qe ti e mendon dhe nese je sadopak njeri i mire mendo per vete jo per te tjeret mirupafshim dhe mos ben repley me se filloj te flase me keq

 • Stina Qollaku

  Stina Qollaku

  3 muaj më parë

  @Jora H Me mu mos u kap se nuk ta qet qaq

 • Aurela Gj
  Aurela Gj3 muaj më parë

  Fatima eshte shume cute🥰🥰🥰🥰

 • Lady In red
  Lady In red3 muaj më parë

  O vjola o pabukse nga parku , u bere ti moj t flasesh per leket babit ? Boll genjeve njerzit dhe mendjen tate kot

 • Luljeta Nila
  Luljeta Nila3 muaj më parë

  Faqja e zez jurija, me ti shti ethet nbark stilista te leshit

 • Pamela Gjinaj
  Pamela Gjinaj3 muaj më parë

  Cfar barbonesh mor zot , kur shoh vajza te tilla ne ekran me bejn te behem maskiliste

 • Rosela Bali
  Rosela Bali3 muaj më parë

  O zot kjo viola sa keq perkthen italishten 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Bebu ZZ
  Bebu ZZ3 muaj më parë

  Kjo goca e re kok kuqe qenka shume JARE🤣🤣🤣 Ahhh mavri çoç i duket vetja lot looottttt

 • Sara 85
  Sara 853 muaj më parë

  Oj Viola a sheh veten qfare njeriu negativ je A te jep ndonje keshill familjaret e tu qe nuk ben te jesh kaq njeri i neveritshëm🤢

 • Arev Nella

  Arev Nella

  3 muaj më parë

  @Mari Maria ti japi pa ofenduar, edhe pa ber si llastic, te tregoj stilin me veshjet, Jo me gojen e madhe ...

 • Mari Maria

  Mari Maria

  3 muaj më parë

  Se kuptoj pse duhet ta gjykoni kte vjolen, vec se jep gjykime e mendime per veshjet, a esht emision I atill, dhe skeni pse permendni familjenn e cdo konkurrente.

 • Arev Nella

  Arev Nella

  3 muaj më parë

  Teper e neveritsshme , fshatare pa stil , llastic dhe negative

 • Sara 85
  Sara 853 muaj më parë

  Kush eshte bre qikjo Miranda Dupi Po a ka respekt kjo niher per veten e saj tani per publikun? Ok nje puntat i len njeriu syzet ne ambijente te mbyllura kishe per styl poor jo ti lesh çdo natë. Te ishe e “verbër” te kishim kuptuar plotsisht amo nje njeri qe sheh super e ti vëndosesh ashtu gjat gjithë kohes eshte Turp dhe mos respekt per neve teleshikuesit. Nese e sheh ketë komentim te kisha sugjeru hiqi syzet se besoj dukesh ma buker dhe ma femrore😊

 • Adriana Beqiri
  Adriana Beqiri3 muaj më parë

  Irisi shkelqen 🥰 Femer qe flet paster me qetsi dhe miresi 💙❤️🥰🥰🥰

 • Mimii Bonita
  Mimii Bonita3 muaj më parë

  Enxhi stil? Po ti ishe veshur njesoj si ajo aktore. Nese Audrey do ishte ne ate panel do ndihej e ofenduar nga ky copy paste i swear.

 • ereact
  ereact3 muaj më parë

  Nooo aida personi më cute💗💗

 • B B
  B B3 muaj më parë

  Kiara fake 👎

 • Brikena Luka
  Brikena Luka3 muaj më parë

  Fatima yll e bukur super stil e vecant dhe shum e kulturuar❤️❤️

 • Daisy Malka
  Daisy Malka3 muaj më parë

  Eh zot i madh c kohe po jetojme,t vishesh si idiot do t thote mode

 • Claudia Bella
  Claudia Bella3 muaj më parë

  Fjona te mungon shreku ne sjellje je katastrof

 • Arev Nella
  Arev Nella3 muaj më parë

  Nje arroganc e teperuar e vajzave, nuk pranojne keshilla dhe te mesojne por vetem justifikohen dhe justifikohen, shtroni bythen vajza mbyllni gojen dhe punoni sillni style 😉

 • Marco Canini
  Marco Canini3 muaj më parë

  Nuk thuhet ashtu titulli filmit Great Gatsby, o ftyre katunare 😂😂

 • nora nora
  nora nora3 muaj më parë

  Fatma shum e bukur tama si nje zonje e vertet ❤

 • Genta Bardhi
  Genta Bardhi3 muaj më parë

  Ah sa mir ja bere asaj vjoles...se e mban burri be pllemb te dores...hej zot

 • eta Krassniqi
  eta Krassniqi3 muaj më parë

  Fiona FLAK FARE SI SHQIPJA TE PERPUTHEN BONI MA SHUM DEBATE JU FEMNAT SE SPO KQYRET QETSI

 • ni na
  ni na3 muaj më parë

  meqe e keni te gjithe kaq te veshtire ta shqiptoni style star , me mire i kishit vendosur nje emer tjeter emisionit. 😆 kjara : sta star, miranda : star stal 😂😂😂

 • DeadBoi666

  DeadBoi666

  3 muaj më parë

  Style=(stajëll) e vura re thoshin stajl😊

 • Albina Balaj

  Albina Balaj

  3 muaj më parë

  Nuk esht duke e shqiptuar mir dhe te them me plot vetbesim dhe pervoj me anglishten sepse jetoj me amerik dhe osht shum gabim qfar thot bile kur e thot qesh disi dhe shiqon verdal de e din de qka gabim

 • Sami Nebiu

  Sami Nebiu

  3 muaj më parë

  Emer koti i kan ver, si nuk kan ide tek ne per emra shqip. Aman sa mgjallin neveri

 • ni na

  ni na

  3 muaj më parë

  @blerta greca dhe dicka tjt,nqs mendon se po komentoj per ta share me beso do kisha kapur shum detaje te tjera (jo personale besoj kuptohet)

 • ni na

  ni na

  3 muaj më parë

  @blerta greca ca lidhje ka qe na permend kjara autorja kjara kshu kjara ashtu. futu ne google dhe degjoje si shqiptohet pastaj krahasoje me si e shqiptojn ata aty.

 • Greta Kume
  Greta Kume3 muaj më parë

  Fatima❤️

 • Mafa's Channel
  Mafa's Channel3 muaj më parë

  Uroj ta bejne cdo vit, program shum i bukur

 • Arev Nella
  Arev Nella3 muaj më parë

  Vjola ha aq shume m... sa mban er te qelbur

 • Ardiana Milici
  Ardiana Milici3 muaj më parë

  Alda me e mira nder vjaza!😍

 • flutura sheqeri
  flutura sheqeri3 muaj më parë

  Aida dashuri je ti. Good luck ne jeten tane. Je shum e mir😘😘⭐️

 • ALbanian Girl
  ALbanian Girl3 muaj më parë

  fiona vulgare ne veshje dhe komunikim.

 • Ardiana Milici
  Ardiana Milici3 muaj më parë

  Si palaço ky italiani..😂😂😂, edhe Miranda me ato syze🤦‍♀️

 • Anna Anushi
  Anna Anushi3 muaj më parë

  Me emision kot me keto rroba gabi edhe te qepura shtrembet 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ vetem stil ska ky emision aq me teper vet juria niko me miranden 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ pa lidhje

 • Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti3 muaj më parë

  Viola fituse e meriton

 • Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti3 muaj më parë

  Viola

 • Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti3 muaj më parë

  Viola yll ma knaq syrin o viola

 • Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti3 muaj më parë

  Vajza me pantolla me kmish te bardh eshte perfekt ka stil dhe gjithqka te bukur

 • A Sh
  A Sh3 muaj më parë

  Ky emision I njejt eshte ne Turqi! "ISTE BENIM STILIM" Nejse suksese duket shum interesant si emision, risi interesante.

 • Sami Nebiu

  Sami Nebiu

  3 muaj më parë

  @Hannah R po Nuri ka vdek nga kanceri

 • Hannah R

  Hannah R

  3 muaj më parë

  @Sami Nebiu Pse ? Ka vdek Nur Yerlitaş 😮

 • A Sh

  A Sh

  3 muaj më parë

  @Rekeep Real nuk thash gje! Thash qe duket interesante dhe qe mu duk e njejta me ate ne Turqi, sepse e kam ndjek.

 • Rekeep Real

  Rekeep Real

  3 muaj më parë

  Po pse "Dua te bej te lumtur' .."Te perputhen " Nje mesazh per ty" Portokalli " ...."Fiks fare" etj etj etj. .etj...etj...nuk jan copyright? ?? Te pakten ky duket qe nuk eshte i stisur. .Pastaj ne Shqiperi po kopiojn njeri tjetrin (Portokalli - Kalfornia - Al pazar - Kosheria )... ( Fiks fare -Stop.) .etj etj etj etj.. Kiara ka bere dy emisione. .Doktor Plastik dhe kete. .risi ne Shqiperi. .

 • Sami Nebiu

  Sami Nebiu

  3 muaj më parë

  Iste benim stilim e paske pare, ça behet aty show fantastik, si nga prezantusja, si Ivana Sert si e ndjera Nur Yerlitas pastaj vajzat eshte interesat ta shohesh edhe pse nuk eshte ne gjuhen ton. Kta duan te bejn nje gje dhe e bejn sa per sy e faqe. Kjara e pyet nje goc dhe aq po le mi le te fali cila doj mbase e ben interesant...

 • Bali Ajet
  Bali Ajet3 muaj më parë

  Oj mirande heki sizet se ma mire dukesh

 • Bella’s channel
  Bella’s channel3 muaj më parë

  kjo Violaaa kuqkkk e gjall , do demoralizoka dike kjo kur vet esht e demoralizuar 🤮🤮🤮🤮kam pershtypje qe kte Violen vetem per showw e mbajnn se skaa diqka tjeter ne kte mess 🥶🥶🙌🏻

 • Lendita Da
  Lendita Da3 muaj më parë

  Fatima je ylllllll😘😘😘😘😘😘

 • Sona Lamce
  Sona Lamce3 muaj më parë

  Irisa i kishte te gjitha embelsine stilin menyren e komunikimit..suksese te metejshme😍

 • Kristina F
  Kristina F3 muaj më parë

  Alda 😍

 • Eridnkh Eridnkh
  Eridnkh Eridnkh3 muaj më parë

  Shumica e gocave pa edukate arrogante edhe komplet pa stil shume vulgare Si e keni sjell ate italianin per te pare kto pacavure Turp !

Faqja Tjeter