93-vjeçarja nga Dukati që u bë e virale në TikTok: Jam e famshme! -Ora Verore, një prodhim i Yldon Media Group, nën autorësinë e Ronaldo Sharka, sjell freskinë e verës në shtëpinë tuaj.

Ronaldo Sharka dhe Feride Kuqi, nga jugu në veri sjellin bukuritë e vendit si kurrë më parë, jetën e natës, pushimet e personazheve më në zë të momentit si dhe shumë situata qesharake.

Çdo ditë në RTV Ora, 19:00 dhe 23:00 në Ora News, si dhe në të gjitha platformat sociale.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • Tzouli Tsikou
  Tzouli Tsikou17 ditë më parë

  Aman sa e embel qe eshte, vetem mjalt i rjedh nga goja.....jete te gjate te kete

 • Behar H
  Behar H24 ditë më parë

  E MADHE!Nje nene e shkelqyer!Hapini veshet dhe syte mire!Te gjitha te rrumbullakosura ne fjalet e kesaj nene!Respekte te pafundeme!

 • Despoina Meco
  Despoina MecoMuaj më parë

  Sa e miree je o nene me kenaqe

 • Mina Hoxhaj
  Mina HoxhajMuaj më parë

  Lum Ata femij per kete nene te mrekullueshme ! Sa e embel 🥰

 • Kristina Mani
  Kristina ManiMuaj më parë

  Sa e embel kjo nana marshalla zoti i dhasht shendet 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Aleks Rushiti
  Aleks RushitiMuaj më parë

  Shresoj qe krytari i bashkise i dhuron nje tuf me lule per ditelindjen

 • Rrudhani Emerllah
  Rrudhani EmerllahMuaj më parë

  Bravo oj Nene 🇨🇭🇽🇰

 • Refide Selimi
  Refide SelimiMuaj më parë

  Mashallah oj nen e embel jet te gjat🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋

 • Eddy Kent
  Eddy KentMuaj më parë

  Këtë djalin e njoha vetëm nga zëri, nga viti i kaluar i është rritur shumë oreksi 😁😂

 • M A N I A
  M A N I AMuaj më parë

  Sa nene e mire ❤ Percjell miresi qe ne te folur 😍 Zoti te dhente jete e shendet neno 🙏

 • Lina Lina
  Lina LinaMuaj më parë

  Jete të gjatë Nene Sado! Bije Terbaci e nuse Dukati.

 • Rea Gjini
  Rea GjiniMuaj më parë

  Këtu lexoj 93, ju thoni 92 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • citroen uno
  citroen unoMuaj më parë

  Zonj rrofsh e gëzofsh o nën

 • Tironse PerJeté
  Tironse PerJetéMuaj më parë

  O zot sa e mir me fat

 • Dorina Rina
  Dorina RinaMuaj më parë

  hallall nona sa ty shkofte rinia socme🤗

 • sebi havolli
  sebi havolliMuaj më parë

  oh sa e emebel nena

 • Ylli Lecini
  Ylli LeciniMuaj më parë

  Ene 100 vjeçe me kom e dorë

 • Shcemsi Dzel
  Shcemsi DzelMuaj më parë

  Shumë Seksi je Ferid e bukur😘🍑

 • Antonia Calleku
  Antonia CallekuMuaj më parë

  O zot sa e mir goj embel si gjyshja ime flet zoti t shtoft jetn moj nene

 • Liljana Myrtaj
  Liljana MyrtajMuaj më parë

  😍🤩🤩🤩🤩🤩

 • m_love r_
  m_love r_Muaj më parë

  O zot sa miraaaa😍😍😍❤️❤️ zoti te falte jete o nena

 • Alekos Hysi
  Alekos HysiMuaj më parë

  Lum ata femije niper e mbesa qe e paskan kete nene dhe gjyshe kaqe te mire jete te gjate te urojme moj nene te rroshe e ti martosh niper e mbesa qe ti ke pershendetje nga greqia😁😁😁😁

 • Alekos Hysi
  Alekos HysiMuaj më parë

  Jete te gjat moj nene je shum e mire je e embel fjale te embela mu si mjalti bravo dukatit per kete nen sadja keshtu te jene te gjitha nenat tona shqipetare te embla te qeshura persh nga greqia

 • kel kel
  kel kelMuaj më parë

  Me shurdh qeke ti gazetar idiot sesa ajo q eshte 93 vjece

 • Valbona Hoxhaj
  Valbona HoxhajMuaj më parë

  Ore po ndajeni mendje sa vjece eshte se njehere 92 njehre 93

 • Flora Hysa
  Flora HysaMuaj më parë

  Sa zemer bujare që ke moj nene e dashur😘😘😘😘 ..te gëzonte zemra gjithmonë ⚘⚘⚘⚘⚘

 • T R
  T RMuaj më parë

  Si loqk e paq shendeti bre zemer te ishe gjyshja ime isha knaq me ty te perqafoj nga zvicrra 🥰

 • torestudio1997
  torestudio1997Muaj më parë

  Nena flet me gjuhen e zemres .

 • Aurora Kapaj
  Aurora KapajMuaj më parë

  Mashallah o nenaa 😍🤲🤲

 • Eugenia Gkika
  Eugenia GkikaMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Oljon Kapaji
  Oljon KapajiMuaj më parë

  Personifikimi i nenave shqiptare. Vetem dashuri dhe energji positive me jep,

 • LEO MESSI
  LEO MESSIMuaj më parë

  Nënë Sadja ?😳 O gazetar idjot , i ndryshon emrin ti ?

 • Edlira Domi
  Edlira DomiMuaj më parë

  Jet e shendet

 • Lori Petani
  Lori PetaniMuaj më parë

  Ta kenaqe shpirtin sidomos kur qesh ❤️❤️❤️u befsh edhe 💯 VJECE

 • Soni Cepani
  Soni CepaniMuaj më parë

  O moj nene dhe 193 vjeç te uroj sa mir qe eshte🥰🥰🥰

 • Nevrus Korreshi
  Nevrus KorreshiMuaj më parë

  Edhe 100 nga une moj nene e dashurnjilloj si nena ime ymer te dhente zoti

 • Fatmira Musaraj
  Fatmira MusarajMuaj më parë

  O zot te vdes sa e mire.Jeten e gjate paç o drit 😍😍😍.Njesoj si nena ime 🤍🤍🤍

 • Nikol Marko
  Nikol MarkoMuaj më parë

  Te kete nje pleqeri te mbare kjo Nene se me kujton gjyshen time ⭐👋👋

 • Klevi Jaupi
  Klevi JaupiMuaj më parë

  Pleqeri te bardh te kesh moj nen

 • Dafina Malaj
  Dafina MalajMuaj më parë

  Mbiemri qe ka eshte i maja alickaj jeten e gjate moj nena 🙏💯+94

 • may may
  may mayMuaj më parë

  O gazetar te Tha nuk te gjej dot nuse ketu jo nuk degjoj

 • Themo Nano
  Themo NanoMuaj më parë

  P

 • Miranda Furrari
  Miranda FurrariMuaj më parë

  Kushedi sa leke ka perfituar nene Sadia ky eshte fate, nuk kane thene kot kur e do fatin ne te ri apo ne pleqeri, ne pleqeri eshte me mire, te lumte pleqeri te bardhe.

 • LEO MESSI

  LEO MESSI

  Muaj më parë

  Nga fitoi lekë kjo moj ?

 • The Proms
  The PromsMuaj më parë

  Kesaj i pasa hup qoku.

 • The Proms
  The PromsMuaj më parë

  Ha hjeku nje vite ky.

 • AmlaAR
  AmlaARMuaj më parë

  Sa e mira qe eshte🥰

 • Rozalita
  RozalitaMuaj më parë

  O sa Gjyshe e Embele ❤ 🙋‍♀️

 • marsy Gogoli
  marsy GogoliMuaj më parë

  Mbretereshe❤️❤️❤️

 • Silva Rrjolli
  Silva RrjolliMuaj më parë

  Sa positive , e lumja

 • Milazim Hoxha
  Milazim HoxhaMuaj më parë

  Moj qik paske dal per me ba marketim por po dukesh si budallaqe

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341Muaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341Muaj më parë

  Ky gazetari ta shpif ndrrojeni ju lutem 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • halit guri

  halit guri

  26 ditë më parë

  Shm e thjesht , nk e shikon 👈

 • Sxt Box
  Sxt BoxMuaj më parë

  KRAHASO FEMRAT E ASAJ KOHE ME KETE FALLSON QE FLET. KOMPLET FAKE E LYER E ZHGRYYER SI AI MIKU NE DASEM.

 • Diana Meleq
  Diana MeleqMuaj më parë

  Si nje dallndyshe

 • Diana Meleq
  Diana MeleqMuaj më parë

  Bravo nje grua e ralle

 • Kesiana Xhambazi
  Kesiana XhambaziMuaj më parë

  Oo ca dashurie kjo nena ♥️

 • Doni Berlin

  Doni Berlin

  Muaj më parë

  😊😊

 • e s
  e sMuaj më parë

  O te keqen🤣🤣sa e mir ta shtoka jeten me ate te qeshur

 • Marjana Didi
  Marjana DidiMuaj më parë

  Po c' far pyetje i ben mo aman

 • K L
  K LMuaj më parë

  Vetem nga ky gazetar nuk shikohet emisioni….Nuk ben fare…

 • Tony Selmanah
  Tony SelmanahMuaj më parë

  Zoti i dhente jete dhe shendet te plote nene Sades dhe mos pafte keq ne jeten e saj qe i ka mbetur.

 • Gerta Gegaj
  Gerta GegajMuaj më parë

  Sa e mir qe eshte ,zoti te dhent jete e shendet

 • Shqipron Gashi
  Shqipron GashiMuaj më parë

  O zot nje nan shummm emir.i uroj shendet

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku2 muaj më parë

  Po nënë Sade gjej nji burrë se çupa s ka fshati.

 • Ernest Etnik
  Ernest Etnik2 muaj më parë

  Qenka me pencion grek kjo qe perdridhet kur flet shqip me demek nuk di shqip mire ikkkk te qifsha ropt grekofil te poshter rrace muti

 • Moon Child
  Moon Child2 muaj më parë

  Ta ha zemren nenaa❤️

 • Enso Beqari
  Enso Beqari2 muaj më parë

  Sa e Mir nene Sade, rrofsh dhe i gezosh te gjith. Gjithmon e lumtur dhe e gezuar.❤️🌹

 • Marjo Meminaj

  Marjo Meminaj

  Muaj më parë

  J 8v998 îbb8zsrr

 • lule lulee
  lule lulee2 muaj më parë

  Sa komar esht ky gazetari un nuk e duroj dot

 • Shaze Metaj

  Shaze Metaj

  Muaj më parë

  Nuk je veten

 • Argyro Vasili
  Argyro Vasili2 muaj më parë

  SA E EMBEL JETE TE GJATE O NENA IME.

 • give way
  give way2 muaj më parë

  Ta hengsha zemren sa e mira qe je te dhent zoti jet e shendet

 • Laureta Deda
  Laureta Deda2 muaj më parë

  O moj nena na kenaqe jetofsh edhe 120vjet

 • User dalili
  User dalili2 muaj më parë

  8:47 shife si ja futi gjysha ktu se e pa qe osht pedersat

 • Valbona Malaj
  Valbona Malaj2 muaj më parë

  A te keqen moj sa e mir qe je o zot ❤❤😘😘 te falt zoti shendet e jet te dhent o e mir me kenaqe moj nene o goje embel😘😘❤❤❤❤

 • Hurmi Beko
  Hurmi Beko2 muaj më parë

  edhe 100 dhe me shendet te plote

 • Erion Golemi
  Erion Golemi2 muaj më parë

  Te lumt nene

 • Brikena Metkaj
  Brikena Metkaj2 muaj më parë

  Sa e mir❤️

 • Lindita Cianci
  Lindita Cianci2 muaj më parë

  Sa e mirke na kenaqi

 • E askujt E askujt
  E askujt E askujt2 muaj më parë

  Ta shtofte Zoti jeten sa njeri pozitiv dukesh i dua njerezit si ty💕🙏🙏😇

 • Bruna
  Bruna2 muaj më parë

  Nene Sado te dhent zoti shendet me kem e me dore 🙏 sa duhen nenat jan te mira gjyshet per te gjithe kan gojen e embel kush i kan ti duan pa fund sa jan gjall ti respektojn .

 • HighSociety
  HighSociety2 muaj më parë

  Sot vishen ngjishen han pin por më duket se do thoje që edhe q!jn pa hesap fare 🤣🤣

 • HighSociety

  HighSociety

  Muaj më parë

  @Elsa të bërit seks nuk do të thotë që të bësh fëmijë sepse në kohën e gjyshërve tanë nuk kishin me se të mbroheshin ndërsa sot ka lloj lloj

 • Elsa

  Elsa

  Muaj më parë

  Per ate te fundit me shm kane ber te vjetrit qe kan nga 7 9 10 femije

 • nicola nik
  nicola nik2 muaj më parë

  Edhe ni 100 vjet rrnosh moj Nene e mrekullueshme te pajt zoti me shnendet samama e dashur tekje ⭐️👑❤️🥰🇦🇱

 • People Are Awesome
  People Are Awesome2 muaj më parë

  Sa pozitive ,jam shume mire thote 👏👏👏

 • V-Lore
  V-Lore2 muaj më parë

  Ky i thote Kos bio, nene Sadja i thote eeee Kos dhie 😂 ....ka te drejte ore Vella. Po thuaj te pakten Kos biologjik....ku e di ajo e shkreta bio

 • Dorina Rina

  Dorina Rina

  Muaj më parë

  😂

 • Skender Qelibar
  Skender Qelibar2 muaj më parë

  Nje nene e mbrekullushme te rroje sa me shume

 • I cannot think of a username
  I cannot think of a username2 muaj më parë

  o sa e mire😍 si qesh❤️❤️ Pac jeten e gjate nena🙏

 • Davide Simeone
  Davide Simeone2 muaj më parë

  Edhe 1000 vjec u befsh njerz si ti me bejn ta dashuroj jeten me kujton gjyshen time o gjyshe bukur ❤️

 • Mira Mëhilli

  Mira Mëhilli

  Muaj më parë

  E vërtetë, kjo nënë të bën ta duash edhe më shumë jetën, na kujton gjyshet tona të dashura e gojëëmbla.

 • Qeriba Skendo
  Qeriba Skendo2 muaj më parë

  Perse e mallkon djalin moj prefsh gjuhen

 • Andrea Cela
  Andrea Cela2 muaj më parë

  Ca thoni ju re kjo ka harru me vdek qr 😂😂😂

 • Andrea Cela

  Andrea Cela

  Muaj më parë

  @manjola artistic ok si te thuash ti

 • manjola artistic

  manjola artistic

  Muaj më parë

  e se gjyna mos fol ashtu

 • Gasper Hilaj
  Gasper Hilaj2 muaj më parë

  Bravo nene sade zoti ta majte shendetin

 • Rudi Ina
  Rudi Ina2 muaj më parë

  Drite , shpirt eshte 😍😍

 • ENEA GAMING
  ENEA GAMING2 muaj më parë

  Sa e mira

 • sole luna
  sole luna2 muaj më parë

  O Nena Zoti te shente jete te gjate e mos vdis kurr se na kenaqe po sa e mire.Lum kush i ka nenat dhe gjyshrit se jane shtylla jone sepse neve pa to skemi senc ne kete jet.Lus Zotin te ti duam gjysherit tane dhe ti rrespektoj se mbase Ziti sna i le shum gjate ne kete bote she keshtu mos ti lendojm po vetem ti lumturojm se e meritojne me shume se askush.

 • R.N. BOSS
  R.N. BOSS2 muaj më parë

  Tu befte dita 1000 nene e vuajtur shqipetare te rrojne te gjithe femijet dhe cfare ke se na kenaqe shume

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza2 muaj më parë

  SHENDET

 • Albert Hyseni
  Albert Hyseni2 muaj më parë

  😇😇👍👍👍👍👏👏👏👏👌🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲 Te lumt gjyshe më mè qef e ndëgjon nen e Saden se Sa Taynen melinden zhveshur. Sa e lumtur Sa mir ka jeten e mir me djem e nuse. Paskw qen vjerr e mir.jet tgjat.

 • ledjon ledjon

  ledjon ledjon

  2 muaj më parë

  o shum nene e mir t lumt o nen 😘😘

 • Enoeno Kapa
  Enoeno Kapa2 muaj më parë

  Roni qihet mbyth mi moter 😂😂

 • EMIL Zhiba
  EMIL Zhiba2 muaj më parë

  Zoti ti japi jet akoma....🙏🏼

 • Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj2 muaj më parë

  Ky gazetari duket sikur është hey.

 • Gazmire Hoxhaj
  Gazmire Hoxhaj2 muaj më parë

  O sa e mir e goi embel rrofsh e gezosh,Zoti t dhent jet te gjat.o sa e mir me kenaqe⭐❤🙏🙏🙏.te lumt fial te mira nxiwr vetem nga goja x nuse diem e cup Rrofsh lpleqeri te bardh⭐❤🙏

 • Nelida Dashi

  Nelida Dashi

  Muaj më parë

  Onena rrofshe pleqeri te mbare me kujtion gjyshem time 100 te rroshe sa malet

 • Musa Nertila
  Musa Nertila2 muaj më parë

  Sa nen e mir te dhent zoti shendet e jet

 • Vani Vani
  Vani Vani2 muaj më parë

  Sa qef e kam e dua shum💕💕💕💕💕💕

Faqja Tjeter