Mevlani i Për'puthen thyen heshtjen pas ndarjes me Ledjanën: Më mungon-Shqipëria Live 3 qershor 2021

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.

Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini


Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Bobi Bobis
  Bobi BobisDitë më parë

  Nuk jan bashk se ishte e ter nje teater lojra bonin pa pik turpi sa per fame dolen aty jo per dashuri

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai14 ditë më parë

  Shko mere po e ke merak lopën

 • Seli Seli
  Seli Seli26 ditë më parë

  Lediana genjeshtare nuk e meriton Bik bradher ajo esht fallso

 • Silvia J
  Silvia JMuaj më parë

  Ti vesh femijes emrin Mevlan, a pika o prinder Injorant. Po shkoni ndrroni emrin tuaj po jo femijes, leqe na keni mbyt me kto emra mysliman, o shqiptare pa karakter e pa identitet! O te mjereee

 • Bregudiellit Prishtine
  Bregudiellit PrishtineMuaj më parë

  Diqka per ket djal qe po e lavdrojne kaq shume.Une mendoj se ky qune hyri per dashuri por nga gjymsa e programit e vrejti se per rrethe te pares po vjen nje fryme(strategji e veta apo e shtyri dikush nuk mund te dija,por si qe te jet , uji rrjedhi ne mullirin -allakatunarqe tek Mev.dhe garuesja tjeter Led.), tjeter,publiciteti ne mediat e shkruara dhe elektronike ,duke fituar fam dhe do shkonin rruges per tu bere Vip.aty ishte qellimi .Po e njeta gje vlente edhe per garuesen tjeter qe ishin te lidhur me M.mendoj ne Ledj.por kjo e fundit ishte me intelegjente per nji anse se M barem une medoj keshtu dhe ashtu doli ne praktik ne fund te emisionit.E lozen rolin mire e bukur e shfrytzuan tv.T.chanel dhe ja ku jane qe te dyte -deshtuan per shka u futun aty mbrenda(per dashuri), por ftuan fame po qe te dyte ne publik,tani per nje kohe ne distance lozinin po te dy per te fituar klikime dhe ashtu ndodhi mire per ta, mire per produkcionin ,ku edhe sot menjefare mnyre ca legale ca ilegale akoma vazhdon,kjo epizod ta quajme ne te gjutha mediat po thuaj se u be shkenctar e zbuloi ujin e nxet,ky popull i yne i varfer dhe naive e keta e shfrytzuan (jo qe ishin vizionar por vet spintaniteti i berei te fameshem),qe per mendimin tim ishte shum gabim dhe u dufte te ndalen ne momentin e daljes nga program deshtues qe menjihere(M.dhe.L.nuk e zbuluan ujin e nxet),ky i pari ja beri nje kenge qe fare nuk ka ke ze si kengetar por fal teknologjies e arriti ashtu si e arriti dhe une mendoj qe s'shpejti ashtu do te perfundon se gjerat e shpejta mbarojn shpejt se skan temel e pa temel ajo shembet shpejt,ishalla jam gabim e vazhdon por une medoj keshtu qofsha i gabuar.

 • lac ser
  lac serMuaj më parë

  sho mo erjona baxhella me gjith pytjet qe bon ti gocat e donin per dhurata se i bente te shtrejta se femrat jane materialiste sot nuk dun burr me kalu jeten po dun para dhurata jo familje

 • lac ser
  lac serMuaj më parë

  po aristela te gjith i pelqeu me dham e goje te shternguar e shemtut

 • lac ser
  lac serMuaj më parë

  erjon a eke qef mevlin me duket plase per te dallon moj llafazane

 • Aferdita Shemuni
  Aferdita ShemuniMuaj më parë

  Mevlan ke shum.vlera si Led....ka shum .mos fajso veten je person publik.dhe me dis nivel 0.kok.forte ske pse e vuan ne jet .

 • Teuta Jakupi
  Teuta JakupiMuaj më parë

  😙😙😙😙

 • Vanessa D
  Vanessa DMuaj më parë

  O Mevlan djali djal flori lum mamaja qe te ka

 • Gati Qameti
  Gati QametiMuaj më parë

  O mevlan po je i shemtute dhe katunar mor burre.gjej nje qe ta jep mami

 • Eni Cane
  Eni CaneMuaj më parë

  Zoti të bekoftë ! Dhe u bëftë më e mira për ty o mevlan!!

 • Hamide Govori
  Hamide GovoriMuaj më parë

  Mevlan shndoshe koka se Kapela plotë Lidjana 😢😢 kurrë nuk ka me takue fate si Mevlan.

 • Liri Lila
  Liri LilaMuaj më parë

  Mevlan ndenje nga lediana

 • Marije Mamja
  Marije MamjaMuaj më parë

  Ledjana kurr nuk meriton ma mir se Mevlani ajo kur hyri ne Emisjon hyri dele e trembur dhe nga Mevlani mori Famen sot nuk Po NDAhet Instagramit Emisjoneve Salloneve te bukuris Operacjone fryj cfryj

 • Irma Miza
  Irma MizaMuaj më parë

  Sa injorante kjo prezantusja.

 • Irma Miza
  Irma MizaMuaj më parë

  Po ledjana eshte thjesht nje idjote qe bente sikur e donte sa per fame dhe pastaj bente si intetesante.ishte ajo qe I tha te lutem mos mu largo kurre dhe pastaj iku.ajo donte vetem fame asgje me shum.

 • Ninja Girl
  Ninja GirlMuaj më parë

  Po ja fut kot se skeni qene asnjehere bashke dhe thjesht show

 • Violeta Zefi
  Violeta ZefiMuaj më parë

  Mos u mërzit more djalë po pak qudi që nuk e kuptove lojen

 • Vitore Tore
  Vitore ToreMuaj më parë

  Mevlan thon qe zoti rradhe here i ban dy te miret bashke , prandaj u prishe me Ledjanen . Tani lidhu me Antonelen

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

 • xhuli Xhuli
  xhuli XhuliMuaj më parë

  Si more nuk fliske me ledjanen ti po dukesh dukesh sa te vjen keq po me mire singell se sa si tea deblija gjoja doli me andin e ishte me bertin melisa me andin e kshu te gjithe vari k💩🙈

 • nicola nik
  nicola nikMuaj më parë

  Mevlani gabon si nuk merr Antonelen asht shum e mir edhe e kam pa se e don me gjith zemer Mevlanin shkoni dhum di cift 💙❤️

 • Elton Hysa
  Elton HysaMuaj më parë

  Ju jeni te gjithe kot jeni fallco nuk ofroni as gje per shoqerine jeni turp per ne

 • Prenda Lala
  Prenda LalaMuaj më parë

  Ariani ka dicka me Ledianen i pelqen

 • Prenda Lala
  Prenda LalaMuaj më parë

  Mevlani te gjith te kemi thene qe Lediana nuk eshte per ty ,pak goca ka !!!

 • Shefket Amidi
  Shefket AmidiMuaj më parë

  O mevlan gjith kemi kuptuar qè ajo bèn loj me ty Tani u thua u lam ti ke dasht me zemer ajo me hile

 • Leandra Amataj
  Leandra AmatajMuaj më parë

  Ne se dy femra do te afrohen ty, Ledjana do te kerkoj perseri.Te njejten gje do bej si me Antonelen .U shtir shume.Te humbi.

 • Xhan Hamdiu
  Xhan HamdiuMuaj më parë

  o mevlan me thon drejten nuk je i drejt shkoj mrapa ledjanes dhe ktheje prap se nuk gjen dot goc si ajo do i bish pishman ju di duhet te jeni bashk

 • Xhemile Shahkolli
  Xhemile ShahkolliMuaj më parë

  Mere ledjanen mevlan

 • Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni2 muaj më parë

  Bravo Mazllëm je një djal me këmbë në tokë sukses e më tutjeshme👏👏

 • Seli Seli
  Seli Seli2 muaj më parë

  Mevlani djal flori

 • Naim Kica
  Naim Kica2 muaj më parë

  Ik o Mevli se na dole fake dhe ty. Na futi Covidi qe na mbylli ne shtepi se nuk ju shikon njeri ju aktor te rrem

 • Violeta Rrasa
  Violeta Rrasa2 muaj më parë

  Mevlan I mungoni njeri tjetrit por nuk ju le koke fortesia .Boll me

 • Mother's Love
  Mother's Love2 muaj më parë

  Nje djal flori qe ka nje zemer te madhe dhe te bardh. Te rujt Zoti o Mevlan djali dhe ta qofte Zoti nje femer qe te meriton sepse ti meriton me te miren.

 • Rozeta Hoxhaj
  Rozeta Hoxhaj2 muaj më parë

  Mevlan 😍😍😍Lediana

 • Kristel Margarita Memeti
  Kristel Margarita Memeti2 muaj më parë

  Mjer kush te ka ne lagje ty moj speudogazetare, a po' te duket vetja e zgjuar?? Je miss injoranca

 • gentian dika
  gentian dika2 muaj më parë

  mevlani djale i sinqerte... mire do ishte te thoje o mevlan qe ti e le Ledianen

 • koli rapaj
  koli rapaj2 muaj më parë

  Mevlan je me I miri bravo te qofte

 • Teuta Iseini
  Teuta Iseini2 muaj më parë

  Lediana nuk e meriton Mevlanin

 • Krenar latifi
  Krenar latifi2 muaj më parë

  Qfar gazetat pupupu spushojn blla blla blla

 • Anila Spaneshi
  Anila Spaneshi2 muaj më parë

  Ketyre,prezantusve,i pelqen vetia,rrini me te thieshte,se dilni me bukur,

 • Mevli Offiicial
  Mevli Offiicial2 muaj më parë

  Ju falenderoj per mbeshtetjen 🙏

 • Melisa Sabedini

  Melisa Sabedini

  2 muaj më parë

  Shum te dua zoti tisjellt tmirat siq eke zemren maimir nbot je

 • Bahrije Shijaku
  Bahrije Shijaku2 muaj më parë

  Per ket mos u brengos mevlan spese ne fillim e kam vre ledjana ska qen e sinqert me ty

 • miranda doka
  miranda doka2 muaj më parë

  Ju as keni qene kurr bashke bete aktrim te gjithe ju aty

 • Nelas G75
  Nelas G752 muaj më parë

  Mevlan mere Antonelen e thyeji turinjte te gjitheve bej ate.qe te.do zemra

 • Seli Seli
  Seli Seli2 muaj më parë

  O Mevlan emrin mos ja permen ne emision.Glmuor foli edhe shpejt Jemi ndar ajo s kan per ty me voth kthiz e vizatum ajp naj tradhtare e ti vazhdoje jeten perpare

 • Lumturi Meko
  Lumturi Meko2 muaj më parë

  Ne se te duan , je i zoti.Ne se te urejne , je me i miri.

 • best- one
  best- one2 muaj më parë

  Nuk e linte Olsa te dale se i binte shikueshmeria perputhen 😉 Tani ne perputhen +40 Mevlani se ke perputhen 2 me nuk hyn 😆

 • Majlinda Plaku
  Majlinda Plaku2 muaj më parë

  O mevlan je real apo jo

 • Arbenit Krasniqi
  Arbenit Krasniqi2 muaj më parë

  Mevlani djal ma I mir

 • rs s
  rs s2 muaj më parë

  Mevlan je nje dredhaghi i madh se Lediana te deshti po ghithmon ka than kan ndodhur shum ghera I di Mevlani po kurr nuk e nxorri nga goja se qka .

 • Merita haxhiu
  Merita haxhiu2 muaj më parë

  Si ashte e mundur mos me e kuptu Ledianen sa fallco qe ishte ne program nje mashtruse tinxake. Sa her kur e bdegjojsh me shkije nerva ne genjeshtrat e saj te shpifura

 • Jurgen Tafaj
  Jurgen Tafaj2 muaj më parë

  Lum familja qe eka mevlanin

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku2 muaj më parë

  moj erjona jedjana esht lidhur me nji tjeter e shohim per nat te sofia me td dashurin e ri tek delijorgji duke u puthur po pse thoni ju se kish turp nga kamerat jo o jo se e shikonte ai tjetri melisa kish shum te drejt qe thosh kam bomb per te publikuar esht ber shoqe me shqipen

 • Anxhi M

  Anxhi M

  2 muaj më parë

  Po pse nuk i beni ndonje foto ju kesaj tja nxirrni aman pse keni thjesht fjale pa fakte

 • Altin Kumaraku

  Altin Kumaraku

  2 muaj më parë

  mevlan arroje ate femer nuk esht per ty je shum larg esht ordinere

 • nobody ggg
  nobody ggg2 muaj më parë

  Barbon I i radhes!! Nuk fitohen para duke intriguar shqiptaret o mevlan mavria. Te keshilloj te kapesh sa me shpejt lopaten qe te mesohet Dora mos besh kallo, se do bien shpejt dritat e suksesit mediatik

 • Seli Seli
  Seli Seli2 muaj më parë

  Aj tradhtare u kan 1 jav pa u kry perputhem nuk ka faj Mevlani

 • Ioannis Leledakis
  Ioannis Leledakis2 muaj më parë

  Po ke fansa dhe nga jashta Shiperise nga England 🇦🇺

 • Ioannis Leledakis
  Ioannis Leledakis2 muaj më parë

  Bravo 👏 Mevlan je djal shum i sinqerte zoti të ndihmoft ne jete edhe shpresoj te gjejsh fatin e jetes e qofsh i lumtur gjithmonë 🤲🤲🥰

 • Elisa V
  Elisa V2 muaj më parë

  Mevlani shko te Antonela mos rri tu mbajt zi per Ledianen sja vlen .

 • Sintorela
  Sintorela2 muaj më parë

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije

 • lule lulee
  lule lulee2 muaj më parë

  Mut mut

 • Ervin Dervishaj
  Ervin Dervishaj2 muaj më parë

  JE I MIRE MEVLI

 • Zef Gega
  Zef Gega2 muaj më parë

  Ti je nje djal me vlera lum ajo familje qe te ka e lum nusja qe ka me te marr po tani nuk ka ma vajza te mir per nje djal si ti te pershendes

 • Vjollca Ameri
  Vjollca Ameri2 muaj më parë

  dhe te gjitha vajzat te kan votuar qe ti te dilje nga programi . nje ledjan ishte qe te mbajti ne program

 • Myrvete Uka
  Myrvete Uka2 muaj më parë

  👍

 • Myrvete Uka
  Myrvete Uka2 muaj më parë

  👌

 • Loulia Loreta
  Loulia Loreta2 muaj më parë

  Mevlan je shum i mire lum ajo nene qe te ka .....Me vjen keq per Ledianen qe u soll ashtu me ty ...por ti mos e vrit mendjen do vij nje dit ajo do pendohet por do jet shum von

 • fatiko spaho
  fatiko spaho2 muaj më parë

  Mevlan djal Flori po mer Ledjanen e mos i fol asaj baxhelles te Italisë se ajo te prishi pun qe ne fillim Ledjana super femer me moral te lart

 • Lili Lili
  Lili Lili2 muaj më parë

  Meritoshe nje turive

 • Lili Lili
  Lili Lili2 muaj më parë

  A gazetare te thenshin i shkreti Mevlo i urte se e mertoshe nje tirive.Qeni im

 • f.h h
  f.h h2 muaj më parë

  djal shum i mire .po sa me lezet i kthen ato pergjigjet.

 • Km Mm
  Km Mm2 muaj më parë

  Mevlan mos harro se e vetmja qe te mbajti ne emision ishte Lediana se ne qofte se te kujtohet do te kishe dale me kohe te pakten thuaje kete gje

 • Mesut Rushani

  Mesut Rushani

  2 muaj më parë

  Po Lediana e mbajti ne program shume e vertetë por edhe Lidiana ne krah te Mevlanit u be e famshme edhe kete mos e harojm

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj2 muaj më parë

  Moj zonja gazetare jeni shume ironike,nuk durohesh dot sinqerisht.Jeni negative si person.

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj2 muaj më parë

  Mevlan je nje djale shume pozitiv,lum familja qe te ka dhe lum ajo vajze qe do gezoje jeten me ty.Ledjana na doli si keto te tjerat. Jeta vazhdon....

 • Vasil Qokaj
  Vasil Qokaj2 muaj më parë

  Mevlan merre atoneten se me duket se je hudum atoneta ngrehet me tjeret e ty te mane per numer

 • nero skills
  nero skills2 muaj më parë

  tallin trapin kta dy dordolecet ...po mire bejne kur kane perballe nje mish me dy sy prej kavaje

 • Lulzim Salihu
  Lulzim Salihu2 muaj më parë

  O hajvan thuje troq qe ishe per fam ,se per bukuri e dashuri sje ne terezi...

 • lili demollari
  lili demollari2 muaj më parë

  Fantasik djal Mevlani

 • Maida's Channel
  Maida's Channel2 muaj më parë

  Oj ti shoqe 😂😂

 • Maida's Channel
  Maida's Channel2 muaj më parë

  😍😍😍

 • Arbenit Krasniqi
  Arbenit Krasniqi2 muaj më parë

  Mevlan king 👑

 • Shabaze Istrefaj
  Shabaze Istrefaj2 muaj më parë

  Te lumt Mevlan ti je i vetmi konkurent qe je i drejt e i siqert lum familja qe ju ka suksese gjithmon ne jetë ju përshendesim nga Suedia 🙏🙏

 • Vasil Qokaj
  Vasil Qokaj2 muaj më parë

  Paske kene rrot k more mevlane

 • Vera Miza
  Vera Miza2 muaj më parë

  Fal ledjanes ja arrite se ajo te mbajti deri tani

 • viki s
  viki s2 muaj më parë

  Yll dhe shume i sincerte

 • Nicol Niki Niki
  Nicol Niki Niki2 muaj më parë

  Po vec gazetare smund ti thuash kesaj, sa kote fare eshte kjo aman. Nderrojeniiiiiiiiii

 • Aida SEFULLAJ
  Aida SEFULLAJ2 muaj më parë

  Elona, kush pra " qeni im" , po çfar esht moj ky krahasim ? A i quan profesionalizem keto fjale. Esht budallallek per nji gazetare

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann2 muaj më parë

  Mevlan ti meriton shume me shume se ajo zhgura Ledjana

 • Liri Lila
  Liri Lila2 muaj më parë

  Po ik o mevlan ja hedh fajin ledianes po shgerrytesh meantonelen k....

 • Mitro Dedi
  Mitro Dedi2 muaj më parë

  Kisha shum deshir qe te prekej pak pjesa e kenges,,doja ti thoja ledjanes ne qoftese e lexon kte koment qe ne e dim qe tekstin dhe muziken e ka ber petro xhori, kenga behet gati nga dikush tjeter pastaj i jepet kengetarit per ta kenduar,,,ka shum kengetar qe blejn kenge qe Jan gati dhe behen hit ,,edhe kenga fituese e kenges magjike eshte shkruar dhe kompozuarr nga dikush tjeter mesa informazioni kam un ka qen per tu kenduar nga dikush tjeter por e kendoi Albani dhe e fitoi

 • Tan Nat

  Tan Nat

  2 muaj më parë

  Kur e ka kuptuar Ledjana se kenga eshte bere nga dikush tjeter ,sepse ajo ne nje debat me Antonelen I tha Nese Mevlani Ben kenge per ty une dal nga emisioni. Apo edhe Ledjana qe dukej e pafajshme paska qene nje aktore

 • Egzon Hoxha
  Egzon Hoxha2 muaj më parë

  Na keni lodh bth me kto vica

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd2 muaj më parë

  Mevlani si kali 🐴🤢🤮💩

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana2 muaj më parë

  Po si te komunikojn moj ai thot jemi nda ti vazhdon prap!!!!

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana2 muaj më parë

  Mevlani djal flori po ledjana fallco dhe per tu habit qe te gjith e dinin qe ajo nuk do dhe ky se kuptonte ajo edhe kur qante qate me zor fallco bante kot si e si ta ndante nga Antonela. edhe ti moj gazetare a duhet me te kthy pergjigje si don ti apo si e ndjen i ftuari me kthy!!

 • Sefer Knap
  Sefer Knap2 muaj më parë

  SULTAN POPLI ASHT I MRZITUN ADOTI BIJSH FYLLIT A DO MER NUSEN SE TE MUNGON PRINCEZA URIME NGA PRAHA

 • Zedenga Dushi
  Zedenga Dushi2 muaj më parë

  Mevlani ishte rrezik te pensionohej ne perputhen per 9 muaj nuk fitoj asgje . ra viktime e demagogjise se tije .

 • Kristofer Gilaj
  Kristofer Gilaj2 muaj më parë

  Mevlani eshte djale flori! Urojme me te mirat me jete!

 • white angel
  white angel2 muaj më parë

  Kjo e Quan veten VIP????🤣🤣🤣🤣

Faqja Tjeter