Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • Anxhela Hoxha
  Anxhela Hoxha5 ditë më parë

  Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂

 • SHQIPE752
  SHQIPE7525 ditë më parë

  Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek

 • saliji merxhan
  saliji merxhan6 ditë më parë

  Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

 • Ca bere Mir vlla
  Ca bere Mir vlla7 ditë më parë

  Karabaxhella

 • Ajnishah Rexhepi
  Ajnishah Rexhepi8 ditë më parë

  Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

 • Nertil Tili
  Nertil Tili8 ditë më parë

  Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

 • Sadije Coli
  Sadije Coli9 ditë më parë

  P

 • Fation Agaraj
  Fation Agaraj9 ditë më parë

  Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

 • Fation Agaraj
  Fation Agaraj9 ditë më parë

  Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

 • Fation Agaraj
  Fation Agaraj9 ditë më parë

  Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

 • Altinë Hyseni
  Altinë Hyseni10 ditë më parë

  21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

 • D. H
  D. H10 ditë më parë

  Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi10 ditë më parë

  uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi10 ditë më parë

  bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • xhensila sulaj
  xhensila sulaj10 ditë më parë

  ylli geljani

 • xhani ibershimi
  xhani ibershimi10 ditë më parë

  Edhe une boks baj edhe shenja kam

 • Ina
  Ina11 ditë më parë

  Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

 • Loris Maliqi
  Loris Maliqi11 ditë më parë

  Te ha blerimi hahahahah

 • Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza11 ditë më parë

  Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

 • Bes Bau
  Bes Bau11 ditë më parë

  GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

 • Travel with ANNA
  Travel with ANNA11 ditë më parë

  althe.info/number/t5mSZp-jgpSdgKo/video

 • Linda Jeta
  Linda Jeta11 ditë më parë

  Giljani 💥👏

 • Mirvete Doda
  Mirvete Doda11 ditë më parë

  Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

 • Piera Matteoni
  Piera Matteoni11 ditë më parë

  1

 • Piera Matteoni
  Piera Matteoni11 ditë më parë

  O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

 • Leila Kopshti
  Leila Kopshti12 ditë më parë

  👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

 • Tiktok Official
  Tiktok Official12 ditë më parë

  Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

 • Albert Mince
  Albert Mince12 ditë më parë

  Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

 • Νίκος Γαλαίος
  Νίκος Γαλαίος12 ditë më parë

  O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Laura Kasemi
  Laura Kasemi12 ditë më parë

  O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

 • Liridon Stublla
  Liridon Stublla12 ditë më parë

  Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

 • Ansel Ansel
  Ansel Ansel12 ditë më parë

  Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Leda Rouka
  Leda Rouka12 ditë më parë

  A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

 • Franceska Kovaci
  Franceska Kovaci12 ditë më parë

  Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

 • Mer Vaa
  Mer Vaa12 ditë më parë

  54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

 • apollonia fier
  apollonia fier12 ditë më parë

  Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

 • Food For the soul
  Food For the soul12 ditë më parë

  Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

 • Ervin Kacoli
  Ervin Kacoli12 ditë më parë

  Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

 • Majlinda Koci
  Majlinda Koci12 ditë më parë

  althe.info/number/n2WwhZmDqmavhao/video

 • Orhan Veapi
  Orhan Veapi12 ditë më parë

  Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

 • Lindita Azemi
  Lindita Azemi12 ditë më parë

  Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

 • Lala Mimi
  Lala Mimi12 ditë më parë

  Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

 • Genis Alija
  Genis Alija12 ditë më parë

  Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

 • Naim Kica
  Naim Kica12 ditë më parë

  Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

 • The Joker
  The Joker12 ditë më parë

  18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

 • 123
  12312 ditë më parë

  Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

 • Ihedina Basha
  Ihedina Basha12 ditë më parë

  Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

 • Eneida Gjeka
  Eneida Gjeka12 ditë më parë

  Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

 • Andreas Shqipetar
  Andreas Shqipetar12 ditë më parë

  Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

 • Davidoff667king
  Davidoff667king12 ditë më parë

  na keni ca trapin me ket perla shopin

 • valdet ademi
  valdet ademi12 ditë më parë

  Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

 • Fire Boy
  Fire Boy12 ditë më parë

  Princi te lumte goja!

 • Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku12 ditë më parë

  Antonela shko pastro ne Itali

 • Eri
  Eri13 ditë më parë

  Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

 • M F
  M F13 ditë më parë

  Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOS13 ditë më parë

  Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOS13 ditë më parë

  Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOS13 ditë më parë

  Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu13 ditë më parë

  O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu13 ditë më parë

  Bravoooooooo Gilian

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu13 ditë më parë

  Bravoooooooo Arian Konomi

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu13 ditë më parë

  Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

 • Erdi Inihash
  Erdi Inihash13 ditë më parë

  Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

 • Alex Smith Smith
  Alex Smith Smith13 ditë më parë

  U ka dalë boja ,thjesht skenar

 • Gonn Berd
  Gonn Berd13 ditë më parë

  Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho13 ditë më parë

  Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

 • B13 Team
  B13 Team13 ditë më parë

  Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

 • Lori Vojko
  Lori Vojko13 ditë më parë

  HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

 • Mergim Gashi
  Mergim Gashi13 ditë më parë

  Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

 • Lorisjana Kaloti
  Lorisjana Kaloti13 ditë më parë

  Oooo idiote femer ooo antolela

 • Adelina Coka
  Adelina Coka13 ditë më parë

  Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

 • Bunajmin Shabani
  Bunajmin Shabani13 ditë më parë

  Bravo Rinian

 • Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare13 ditë më parë

  Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare13 ditë më parë

  Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

 • Kica Nebi
  Kica Nebi13 ditë më parë

  Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

 • leonida ajazi
  leonida ajazi13 ditë më parë

  Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

 • Fatjon Coli
  Fatjon Coli13 ditë më parë

  Ato 3 goca po e prishin emisjonin

 • Fatjon Coli
  Fatjon Coli13 ditë më parë

  Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

 • Μαρια Μετα
  Μαρια Μετα13 ditë më parë

  ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

 • Klevin Resuli
  Klevin Resuli13 ditë më parë

  Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

 • Erlind Elezaj
  Erlind Elezaj13 ditë më parë

  55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

 • S P
  S P13 ditë më parë

  E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

 • Najsi Boraku
  Najsi Boraku13 ditë më parë

  👍🏻

 • Erlind Elezaj
  Erlind Elezaj13 ditë më parë

  Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

 • Sy Kaltri
  Sy Kaltri13 ditë më parë

  Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

 • OSI Moeller
  OSI Moeller13 ditë më parë

  Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Kujtim Krasniqi
  Kujtim Krasniqi13 ditë më parë

  Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

 • Θωμα Κονδιλι
  Θωμα Κονδιλι13 ditë më parë

  E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

 • S P
  S P13 ditë më parë

  Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

 • OSI Moeller
  OSI Moeller13 ditë më parë

  O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

 • Epabazuar
  Epabazuar13 ditë më parë

  Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

 • Epabazuar

  Epabazuar

  13 ditë më parë

  Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

 • Alexa Kasa
  Alexa Kasa13 ditë më parë

  Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

 • Background video SK
  Background video SK13 ditë më parë

  Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

 • tsiou tsiou
  tsiou tsiou13 ditë më parë

  Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

 • blina k
  blina k13 ditë më parë

  Princi bravooooooo

 • Kristi Grizhaj
  Kristi Grizhaj13 ditë më parë

  Bravo Riniani...

 • Daniela Daniela Pana
  Daniela Daniela Pana13 ditë më parë

  Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

 • ariela elmazi
  ariela elmazi13 ditë më parë

  Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

 • Muja Curri
  Muja Curri13 ditë më parë

  Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

 • Ritvan Rrapi
  Ritvan Rrapi13 ditë më parë

  Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

Faqja Tjeter