Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

Argëtim

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente

 • Lirie Hasani
  Lirie Hasani4 orë më parë

  Kengetare si ti Ska ❤️❤️❤️ veq perpara ja din renin

 • Lorencgaxha Lorencgaxha
  Lorencgaxha Lorencgaxha6 orë më parë

  Te lumt goja

 • Ptao Tom
  Ptao Tom8 orë më parë

  Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu17 orë më parë

  O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤

 • 11 11
  11 1122 orë më parë

  ⭐⭐⭐

 • Minire Berisha
  Minire BerishaDitë më parë

  Te lumt zonja Shyhrete per Gegen e mrekullushme 🤗♥️

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  8 orë më parë

  Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

 • Tila Lami
  Tila LamiDitë më parë

  🥰😍💕💖💝❤

 • Ahahaha Ahahahah
  Ahahaha AhahahahDitë më parë

  Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  17 orë më parë

  Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

 • Serafin Gjokaj
  Serafin Gjokaj2 ditë më parë

  Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

 • Naxhije Zivoli
  Naxhije Zivoli2 ditë më parë

  Viola nga zemra tknaq mashallah

 • Fidaija Mujaj
  Fidaija Mujaj2 ditë më parë

  🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

 • mikin lirou
  mikin lirou2 ditë më parë

  Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

 • Bere KSMS
  Bere KSMS2 ditë më parë

  Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄

 • Bleona Rexha
  Bleona Rexha2 ditë më parë

  rrnofsh 100 vjet

 • Hazbije Salihi
  Hazbije Salihi3 ditë më parë

  Prindrit Mih Pass 😭

 • Hazbije Salihi
  Hazbije Salihi3 ditë më parë

  Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas

 • mikin lirou

  mikin lirou

  2 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺

 • bofooit gojo
  bofooit gojo3 ditë më parë

  Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 • Luani Luani
  Luani Luani3 ditë më parë

  Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Ditë më parë

  Kang e perkryer oj shyhret se veq ti din me na knaq me ksi kang te mira hallall te qoft.

 • Marjeta Koni
  Marjeta Koni4 ditë më parë

  Bravo shyrete shum keng bukur

 • Labinora Jefkaj
  Labinora Jefkaj4 ditë më parë

  Ufff sa e mir ♥️😢😢

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  3 ditë më parë

  E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

 • Kendro Presley
  Kendro Presley4 ditë më parë

  Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

 • Kendro Presley

  Kendro Presley

  Ditë më parë

  @Lea Q faleminderit :)

 • Lea Q

  Lea Q

  Ditë më parë

  Se ti je idiot,e se kupton se dashnia e prinderve eshte gjeja ma e madhe qe mundet me egzistu.

 • Riema last
  Riema last4 ditë më parë

  Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

 • Fehime Tahiri
  Fehime Tahiri4 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Zejd Osmani
  Zejd Osmani5 ditë më parë

  Haha

 • geni ineg
  geni ineg5 ditë më parë

  😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • adn bra
  adn bra6 ditë më parë

  Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻6 ditë më parë

  Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 • Rasema Maljoki
  Rasema Maljoki6 ditë më parë

  Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.

 • Rasema Maljoki

  Rasema Maljoki

  6 ditë më parë

  Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.

 • Ibadete zalam
  Ibadete zalam7 ditë më parë

  me mugon baba shum shum 😭😭😭😭

 • Emi Sava
  Emi Sava7 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺

 • Selvane Kryeziu
  Selvane Kryeziu7 ditë më parë

  😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Selvane Kryeziu
  Selvane Kryeziu7 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • ADELINA HOXHA
  ADELINA HOXHA7 ditë më parë

  O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯

 • Mimoza Gjediku
  Mimoza Gjediku7 ditë më parë

  Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

 • Avni Krasniqi
  Avni Krasniqi7 ditë më parë

  E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

 • Paul Mccartney
  Paul Mccartney8 ditë më parë

  Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.

 • cavidan vatansever
  cavidan vatansever8 ditë më parë

  Ne kadar guzel yorum 👍

 • Arsim Balaj
  Arsim Balaj8 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲

 • Azemine kozhani
  Azemine kozhani8 ditë më parë

  Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭

 • Aslan sali
  Aslan sali8 ditë më parë

  Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱

 • Dion Kurti
  Dion Kurti8 ditë më parë

  Oh oh madhethtija të pret!

 • Mubera Abduloska
  Mubera Abduloska8 ditë më parë

  😔😢😪😭

 • Mubera Abduloska
  Mubera Abduloska8 ditë më parë

  Bravo 👏🎤🎼

 • hajrie Kelmendi
  hajrie Kelmendi8 ditë më parë

  Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi8 ditë më parë

  Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Arta Prendi
  Arta Prendi8 ditë më parë

  👏👏🙏🙏💫💫💥💥

 • Ardiana Krasniqi
  Ardiana Krasniqi9 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤🤲

 • Lule Zefi
  Lule Zefi9 ditë më parë

  Bravo 👏❤️

 • Adisa Bytyqi
  Adisa Bytyqi9 ditë më parë

  Te lumt , keng qe ta prek Zemren.

 • Davida Qarku
  Davida Qarku9 ditë më parë

  O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves

 • Xhuli Topalli
  Xhuli Topalli9 ditë më parë

  😢😢💖

 • Mehmed Boss
  Mehmed Boss9 ditë më parë

  Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍

 • Ilkaa's world
  Ilkaa's world9 ditë më parë

  *respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*

 • Riku Kokoneshi
  Riku Kokoneshi9 ditë më parë

  Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee

 • Bukurije Memedi
  Bukurije Memedi9 ditë më parë

  Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹

 • Bukurije Memedi
  Bukurije Memedi9 ditë më parë

  Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍

 • Gen ny
  Gen ny9 ditë më parë

  17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏

 • Dona Dona

  Dona Dona

  5 ditë më parë

  Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat

 • Happy ila
  Happy ila9 ditë më parë

  Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜

 • Joanna
  Joanna9 ditë më parë

  Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤

 • Anita Seciri
  Anita Seciri9 ditë më parë

  althe.info/number/mIXUmGmynmltfKY/video

 • Anita Seciri
  Anita Seciri9 ditë më parë

  Helooo

 • Eriona Hoxha
  Eriona Hoxha10 ditë më parë

  Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon

 • genti genti
  genti genti10 ditë më parë

  Te lumt goja

 • Joanna

  Joanna

  9 ditë më parë

  O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 • Gjakova 20
  Gjakova 2010 ditë më parë

  Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱

 • Hane Gjoka
  Hane Gjoka10 ditë më parë

  O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis

 • Miriana Kraja
  Miriana Kraja10 ditë më parë

  Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱

 • Christi Ortega
  Christi Ortega10 ditë më parë

  1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

 • Gentonis Ukaj
  Gentonis Ukaj10 ditë më parë

  Amin

 • Hasime Ahmeti
  Hasime Ahmeti10 ditë më parë

  suksese ju dua

 • Nurije Baftiji
  Nurije Baftiji10 ditë më parë

  Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • shkelzen guraziu
  shkelzen guraziu10 ditë më parë

  Tlumt me kengen ma tmir per momentin

 • Enver Imeri
  Enver Imeri10 ditë më parë

  Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭

 • Arberita Spahiu

  Arberita Spahiu

  3 ditë më parë

  Dkdndjd

 • Syzana Berisha

  Syzana Berisha

  4 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭🤲

 • tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu10 ditë më parë

  Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.

 • Endi Sllamniku
  Endi Sllamniku10 ditë më parë

  Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲

 • Lerdona Krasniqi
  Lerdona Krasniqi10 ditë më parë

  Te lumt ylli I muzikes

 • Marjeta Delijaj
  Marjeta Delijaj11 ditë më parë

  O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 • Shqipe Abdullahu
  Shqipe Abdullahu11 ditë më parë

  Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫

 • Deliza Rukolli
  Deliza Rukolli11 ditë më parë

  Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi

 • R R
  R R11 ditë më parë

  Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje

 • nijuo joing
  nijuo joing11 ditë më parë

  femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲

 • ar ujkaj
  ar ujkaj11 ditë më parë

  O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻

 • Martine Kola
  Martine Kola11 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Erena Nezaj
  Erena Nezaj11 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 • Merem Shabani
  Merem Shabani11 ditë më parë

  Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️

 • nijuo joing

  nijuo joing

  11 ditë më parë

  Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

 • Ardian Mustali
  Ardian Mustali11 ditë më parë

  O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua

 • iam_lina_93
  iam_lina_9311 ditë më parë

  Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰

 • Elisa Shabani
  Elisa Shabani11 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Vera Uka
  Vera Uka11 ditë më parë

  Zot te lutem mi le sa me gjat print e mi ne kete jet ,je 👑 e muzikes,te uroj gjitha te mirat .♥️

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Ditë më parë

  Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

 • senni bgon
  senni bgon11 ditë më parë

  Te lumt goja suksese ska me mire kto fjal per nana e baba zoti te rujt paq shende Shyrete ylli i muzikes diva 🙏🙏🙏🥰

 • Jaku Azem
  Jaku Azem11 ditë më parë

  Allahi mi rujt prindit e mi 🌎🌎ELHAMDULILAH

 • Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ
  Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ12 ditë më parë

  Zot fal një me madhe

 • Valentina Caka
  Valentina Caka12 ditë më parë

  😢

 • senni bgon

  senni bgon

  11 ditë më parë

  ☝️☝️☝️🥰😍

 • Xhemal Ceka
  Xhemal Ceka12 ditë më parë

  27/04/2021 ❤️❤️❤️💔

 • Pashke Shtufaj
  Pashke Shtufaj12 ditë më parë

  Bravo ooo Shyret se me Prind nuk krasohet kerkush ata qe ikan i rujt zoti e ata qe nuk i kan zoti i shperbleft me Parajz Amin

 • Anjeza Pepkolaj
  Anjeza Pepkolaj12 ditë më parë

  Bab e Nan si dielli e hane sa do doja dhe nji here me e perqafu Babin tem sa do doja

 • Valentin Ceku
  Valentin Ceku12 ditë më parë

  Te knof zemra kanga shum e dhimshme 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mali sharit Shkollafillore
  Mali sharit Shkollafillore12 ditë më parë

  Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

 • G C
  G C12 ditë më parë

  Kush i ben dislike kesaj kenge,nuk ka lindur nga nena.

 • Resmije Kokaqi
  Resmije Kokaqi12 ditë më parë

  Nuk ka asnjë dashuri me të vërtetë se nena qe te jep 😔♥️💖♥️💖😔🤩😍😍🤩👩

 • OUTIKO
  OUTIKO12 ditë më parë

  Gadime

Faqja Tjeter