Dava Gjergji & Luiza Reka - Cdo minut Puka m'kujtohet (Official Video 4K)

Video: Domi Production
Teksti: Gjovalin Dushaj
Muzika: Fran Kodra
Orkestrimi: Luan Dagistani
Me zamare Gjovalin Ndreca

Komente

 • paulin ndreu
  paulin ndreu3 ditë më parë

  Ju kendoft zemra

 • Age Preci
  Age Preci5 ditë më parë

  Ju pershendes shuuuuu

 • Age Preci
  Age Preci5 ditë më parë

  Bravissimi ❤️❤️

 • Lek Zefi
  Lek Zefi6 ditë më parë

  👌 👌 👍

 • Selami Ibraimi
  Selami Ibraimi6 ditë më parë

  Po qofshe e rrespektuar dava gergi

 • Online Offline
  Online Offline7 ditë më parë

  Keq më vjen po këngëtarja e re smë pëlqen si zë,si pamje qenka simpatike.Dava je artiste e madhe e ke zë shumë të bukur.PUKA❤

 • ariu shqiptar
  ariu shqiptar8 ditë më parë

  A po me duket mua apo Dava eshte shendoshur shum. Zeri Fantastik I te dyjave, te kenaqin shpirtin. Bravo

 • Ekrem Gashi
  Ekrem Gashi9 ditë më parë

  Emblema e Folklorit Shqiptar Është e madhja Dava Gjergji Të Lumtë për këtë Super këngë E kjo Luiza paska alamet zë të bukur

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli10 ditë më parë

  Bravo.

 • Gjovalin Nikolla
  Gjovalin Nikolla10 ditë më parë

  Nuk ka komente, fantastike zeri, fjalet melodia, zemra ju kendoft.

 • Bexhet Gorenca
  Bexhet Gorenca10 ditë më parë

  BUKUR SHUME KENGA SIDEMOS BASHKIA E PUKES PANORAMA E BUKUR GJELBERIMI KAM DESHIRE ME VIZITUAR PUKEN

 • Polazganejete
  Polazganejete11 ditë më parë

  Une ku ju ndixhoje juve moje motere e dashura kangetare e madheja. Dava Xherxhi, me bahete zemra meplote dashuri per atedheune tim ku kame lined e sode ku jetoje. Pore moeter e dashura vete me kangete e juaja pona qetsoje ne nè mergime zoti ju bekofet juve Pukjanete e dashura kendofeshi edhe 130 vite tjera te bukura nga Gurbeti

 • Fatmir Brahimi
  Fatmir Brahimi11 ditë më parë

  Ku knofte Zemra hiqe mos keni derte se Shqiptaret do te kthehen qe te gjithe ju garantoi rrnofte shqiperia e madhe

 • shkodra shkodra
  shkodra shkodra11 ditë më parë

  Te rujt I madhi zot Dada ime Dava Gjergji e madhja ne shqiperi 🙏😇😘

 • sheref haskaj
  sheref haskaj12 ditë më parë

  rrespekt Dava je Legjend e gjall pershendetje nga istogu kosov

 • BEXHET GORENCA
  BEXHET GORENCA12 ditë më parë

  ju lumte zani te dive zonjave jeni te mrekullushem bukuri kenga pershendetje nga dibra e madhe

 • Donika Gjoni
  Donika Gjoni13 ditë më parë

  Zemra te kendofte gjithmon

 • emre özcan
  emre özcan13 ditë më parë

  Prshendetja truqi

 • GERTI
  GERTI13 ditë më parë

  Zemra ju kendofte Gjithmon 🙏

 • Artur markaj
  Artur markaj14 ditë më parë

  O zemra ju kendoft...luiza qenka nje kengetare perfkte zani i saj si i bylbylit na bani krenar qe jemi pukjan.

 • Isa Salihi
  Isa Salihi14 ditë më parë

  Ju lumt me ket keng na kenaqet i pershendes ghith shqiptaret nga tetova.

 • Fatmir Dervishaj
  Fatmir Dervishaj14 ditë më parë

  Zemrat ju Kendofshin Gjithmon 🇦🇱🇽🇰🇺🇸👍👍

 • File Gjolaj
  File Gjolaj14 ditë më parë

  O ca kam kjajt deri sa zemra me ka dhemt se edhe un jam en kurbet

 • Mira Lleshi
  Mira Lleshi14 ditë më parë

  Pershendetje motrat pukjane,zemra ju kendoft tan jeten tuaj,super,super keng melodi e ze,na knaqet,shpirtin se dhe un Pukjane ❤

 • Vera Brozi
  Vera Brozi14 ditë më parë

  Te lumte goja o Dava Gjergji Te pershendesim

 • Marije Sutaj
  Marije Sutaj14 ditë më parë

  Bravo ju lumt goja jeni te mrekullushme

 • Prec Velaj
  Prec Velaj14 ditë më parë

  Pershendetje Nga ITALIA Live Mobile Bravo Rrespekte Gjitheve BLU LIVE Mobile Yje Blu *****"*****

 • Francesco Krasniqi
  Francesco Krasniqi15 ditë më parë

  Ju falendero shume mirnjohese e mrekullueshme brava jeni bravissima kam respekt ciao naten nga Italia me shkruaj

 • fatbardha triglione
  fatbardha triglione15 ditë më parë

  Të përshëndes ne gjithë shpirt e mira Dava nga Italia të dërgoj urimin tim qytetarja

 • Ymer Ymer
  Ymer Ymer15 ditë më parë

  I am a little bit of a a few

 • Mama Te dua
  Mama Te dua15 ditë më parë

  Ju kendoft zemra se na kenaqet nga zani se jeni te mrekullushme sksese gjith jeten tuj

 • AdiStudio Dj Adi
  AdiStudio Dj Adi15 ditë më parë

  Zemra ju këndoft Dava Gjergj & Luiza Reka. Tekst'Shkuesit të madh Gjovalin Dushaj dhe Kompozitorve Fran Kodra dhe Luan Dagistani ju lumshin duar dhe mëndja. Brravo ju çoft per ketë këng të mrekullueshme. Respekte pa fund per të gjith ju.

 • Dj Adi
  Dj Adi15 ditë më parë

  Zemra ju këndoft tan jeten. Tekst'Shkuesve dhe Kompozitorve ju lumshin duar dhe mëndja. Brravo ju çoft per ketë këng të mrekullueshme. Respekte me gjith zemer per ju.

 • Dritan Lleshaj
  Dritan Lleshaj16 ditë më parë

  O Zemra u knoft gjithmon

 • Ferma Xhaxhi
  Ferma Xhaxhi16 ditë më parë

  Lodh

 • ISA SHEHU
  ISA SHEHU16 ditë më parë

  Bravo shume bukur zoti ju rujte 🇦🇱 👏 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌻🌻🌻🤲🤲🤲💎💎💎💎💎

 • Tonin Prenga
  Tonin Prenga16 ditë më parë

  Dava Gjergji eshte madheshti per kenget tona, por vertete edhe kengetarja e re vertete shume bukur ,

 • qazim kukalaj
  qazim kukalaj16 ditë më parë

  Pergezime per folklorin burimor, permajtjen e kengeve dhe zerin e embel e artistik!

 • Kristian Reka
  Kristian Reka17 ditë më parë

  Bravo zemra ju knoft Lza si fillim zani jot si bylbyl te uroj suksese zoti te nimoft

 • Kristian Reka
  Kristian Reka17 ditë më parë

  Bravo ju knoft zemra Liza zani jot si Bilbil suksese paq bekimin e zotit

 • E Sh
  E Sh17 ditë më parë

  ju lumt mori zonja se keshtu kndohet

 • Blerina Lika
  Blerina Lika17 ditë më parë

  👏👏👏👏Ju kendofte zemra gjithmon e krenare per ju e kengen tuaj. Faliminderit qe kendoni kengen e vertet Shqiptare.

 • Mama Te dua

  Mama Te dua

  15 ditë më parë

  Ju knoft zemra moj pukjane dhe ti dava je merditore je shum e talentuar at za si bybyli i malit te duam shum se na kenaqe neper skena ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Paulin Nikolli
  Paulin Nikolli17 ditë më parë

  ❤❤ Ju kendoft gjithmon .

 • bali morina
  bali morina17 ditë më parë

  Nuk ngopesh me kenget e Dava Gjergjit asnjehere !

 • Esi Bici
  Esi Bici17 ditë më parë

  Dava je nje zonje e vertet zeri i jot mahnites te rujt zoti

 • Rosa Dida
  Rosa Dida17 ditë më parë

  Nji kang e Qellueme ,Duet i Shkelqyer .

 • Lize Deda
  Lize Deda17 ditë më parë

  Zemra ju kenofte shume bukur pershendetje nga italia

 • Gjergj Ndoj
  Gjergj Ndoj17 ditë më parë

  Zemra ju kendofte ju prsh nga franca

 • t.v. 45

  t.v. 45

  14 ditë më parë

  Gjithashtu gjiergj mes salutations compattriote ' fait gaffe au kovid🇫🇷

 • vjollca jushi
  vjollca jushi17 ditë më parë

  Ju lumte goja 🤩🤩ska si zakonet tona e veshjet tradicionale

 • E askujt E askujt
  E askujt E askujt17 ditë më parë

  Luiza suksese ke ze te mrekullueshem ,te uroj tshkosh sa më larttt..!

 • Kristi Kristjan
  Kristi Kristjan17 ditë më parë

  Zani lizes shum i hollë mu krahasu me daven po njs rrespekte per kanget e krahines

 • Jeton Berisha

  Jeton Berisha

  8 ditë më parë

  @Kristi Kristjan mamin per rrepet 😉

 • Kristi Kristjan

  Kristi Kristjan

  9 ditë më parë

  @Jeton Berisha fute npidh tnanes at gisht ti

 • Artur markaj

  Artur markaj

  14 ditë më parë

  Ti paske vesh per muziken mor brother bravo🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Jeton Berisha

  Jeton Berisha

  16 ditë më parë

  @Kristi Kristjan 🖕

 • Kristi Kristjan

  Kristi Kristjan

  17 ditë më parë

  @Paulo Uka gjithsecili ka mendimin e tij dhe jep mendimin e vet rrespekte

 • Marjan Marku
  Marjan Marku17 ditë më parë

  Super kange , te dyja e keni zërin e ëmbël po kjo vajza e re po mduket surpriza zërin e ëmbël me ta kënaqë zemrën plotë emocione, BELLISSIMA COME SEMPRE, Zoti të rujte , e i shalla nxënësja bahet ma mir se mësuesja.

 • Violeta Sheldija
  Violeta Sheldija18 ditë më parë

  Ju kendofte zemra gjithemone

 • Servis Shop
  Servis Shop18 ditë më parë

  Ju rujt zoti ju kendofte e bardha zemer pershendes nga Cudhini Krujes

 • fatjon ballcaj
  fatjon ballcaj18 ditë më parë

  ju knofte zemra ! Qerret i madh 🇦🇱🇬🇧

 • valbona pjetri
  valbona pjetri18 ditë më parë

  Zeri super ! Bashkepunimi i zerit 💥🫂 Muzika👍🙏super. Teksti shpirt pukjani qa me thane ma teper. Suksese te metejshme . Brravo ju qofte,zemra ju kendofte .

 • Paulo Uka

  Paulo Uka

  17 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 • Nikola Gojcaj
  Nikola Gojcaj18 ditë më parë

  Kendofte zemra pere shume vjete kenga edhe zeri shume bukur si edhe melodia pershendetje nga Nikoll Frani Gojcaj

 • Erion Prendi
  Erion Prendi18 ditë më parë

  Jam krenare qe jam Pukjane bravo per kete kenge kaq te bukur suksese .Cdo minut puka mkujtohet edhe pse kurbeti na ka largu🥺😢

 • Teodora Rakuš
  Teodora Rakuš18 ditë më parë

  💗💗💗💗🎶🎶🎶🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍

 • Kreno kren0
  Kreno kren018 ditë më parë

  Jam nga Maqedonia (Reka e Eperme, më heret LUMA E EPERME), ska zë qe me shume me sjell nostalgji si ai i Davës, qe me afron me shume me t'kalumën ❤

 • Mustafa Heti

  Mustafa Heti

  8 ditë më parë

  ßw¹d4g

 • Capo Capitale

  Capo Capitale

  14 ditë më parë

  @Kreno kren0 ok flm

 • Kreno kren0

  Kreno kren0

  14 ditë më parë

  @Capo Capitale Na jemi me origjine nga Reka e Eperme (Luma e Eperme), por ato fshatrat nuk jan me te banuara, njerzit kan emigruar sa neper Gostivar/Tetove , sa neper Amerik, Shqiperi ...ose disa jan sllavizuar (sic esht ai mbiemri qe permende). Reka ka pasur diku rreth 19 fshatra, kshuqe nuk ja kam idene se si mund te te ndihmoj n'lidhje me familjen qe kerkon... (dhe personalisht jam rritur edhe jasht).

 • Vesel Tobli

  Vesel Tobli

  17 ditë më parë

  @Tiran Tiran e4

 • Tiran Tiran

  Tiran Tiran

  17 ditë më parë

  Tq0

 • Pavlin Gjoka
  Pavlin Gjoka18 ditë më parë

  Zoti ju dhuroft gjitha te mirat.

 • Vera Sokoli
  Vera Sokoli18 ditë më parë

  🌋🔥💥🌋🔥🌋🔥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Paulo Uka
  Paulo Uka18 ditë më parë

  Ju kendofte zemra te dyja....Kenga shum e bukur....Suksese lart e me lart ju pafsha 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Azem Lugu
  Azem Lugu18 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon se na knaqet respekt

 • Nikolle Kuzhnini
  Nikolle Kuzhnini18 ditë më parë

  Juknoft zemra julumt gojan

 • ms
  ms18 ditë më parë

  Sukses Luizes si fillim se asht nje za i ri ne kte fush. Dava nje za i mrekullushem te dyja perfekt. Suksese 💎💎⭐️⭐️

 • Klodiana Lazri

  Klodiana Lazri

  17 ditë më parë

  @Luiza Reka te kendoft zemra dhe suksese ne rrugen e artit nusja e Gjergj Rekes nderkoh nusja e kushrinit tim 🙏🏻❤️

 • Luiza Reka

  Luiza Reka

  18 ditë më parë

  Shum faleminderit rrsp

 • Rigert Gjoni
  Rigert Gjoni18 ditë më parë

  Paç jetën e gjatë 😍🙏

 • Sevdije’s Kök
  Sevdije’s Kök18 ditë më parë

  🔥🔥🔥💯

 • Ardian Ceku
  Ardian Ceku18 ditë më parë

  Suksese te metejshme .

 • Josefina Nikollaj
  Josefina Nikollaj18 ditë më parë

  Shum bukur kenga, fladitje per qdo shpirt shiptari. Respekt dhe pershendetje nga luzerni I zivcres 🇨🇭🇦🇱🙏

 • Gyrbetqari1
  Gyrbetqari118 ditë më parë

  Shumm bukur zemra ju kendoft Dava si gjith shkelqen.

 • Luigj Marku
  Luigj Marku18 ditë më parë

  Kange shume prekse dhe e bukur rrespekte ju kendofte zemra gjithmone pershendetje nga Milano

 • Silvana Ndoci
  Silvana Ndoci18 ditë më parë

  Shumm bukur zemra ju kendoft e shummm urime motra ime suksssese sa me lart🙏 ziliqarit i plast zemra.....super keng🙏👏👏👏👏

 • Studio Kaboci
  Studio Kaboci19 ditë më parë

  Ju kendofte zemra ! Te lumshin duart Domi production.

 • Dava Bajraktari
  Dava Bajraktari19 ditë më parë

  Ju kendoft zemra jeni me temirat zoti ju rujte

 • Gjok Ndou
  Gjok Ndou19 ditë më parë

  Ju kendofte zemra te dyjave luiza te lumte me zanin e embel halla Drane

 • ajsvwuhabq gwgauquvqva
  ajsvwuhabq gwgauquvqva19 ditë më parë

  Bravo per veshjen e tropojs

 • Xhovalin Xhanmorku
  Xhovalin Xhanmorku19 ditë më parë

  Zemra. U. Knoft. Oj. Motra Malsore U pershndes Nga. Drnica Perkosisht. Londer Dava Mbrtresha. E. Kanges. Shqip

 • Shkelqim Dedukaj
  Shkelqim Dedukaj19 ditë më parë

  Ju kendoft zemra.

 • Esmeralda Tahiri
  Esmeralda Tahiri19 ditë më parë

  Dava Gjergji bylbyli i Mirdites 🙏 kjo tjetra shum per tu deshiru si za ,shum larg me Daven

 • Artur markaj

  Artur markaj

  14 ditë më parë

  @Nik Kodra ti nuk qenke as burr as gru veq i/e Manqur qenke boll🤣🤣🤣🤣pasken mbet te gjith artistat me marr mend te ty...veq shiti do e ban bisnez🤣🤣🤣🤣

 • Nik Kodra

  Nik Kodra

  14 ditë më parë

  @Erjon Mhilli nuk Kam than asni gja te keqe kujt nuk i pelqen me e kritikue Mos me dal en publik. Tanti saluti

 • Erjon Mhilli

  Erjon Mhilli

  14 ditë më parë

  Qa din ti per ket sport oo zonje nese nuk te pelqen hat ... punt tane

 • XHAXHI

  XHAXHI

  17 ditë më parë

  @Nik Kodra Gjithashtu, dhe mendoj qe unë asgjë s'kam shkruar kunder saj perndryshe unë e percjell Daven qe kur ajo ishte pionere.

 • Nik Kodra

  Nik Kodra

  17 ditë më parë

  @XHAXHI edhe ajo ka za te mir e ke te drejt kurse dava e profesioniste tan jieten asht Marr me at pun 🤣naten te pershendes

 • LOVE IS WAR, WIN IT
  LOVE IS WAR, WIN IT19 ditë më parë

  Amazing....

 • Fllellnza Gjergji
  Fllellnza Gjergji19 ditë më parë

  Zemra ju knoft shum kenge e bukur

 • Age Preci
  Age Preci19 ditë më parë

  Te pershendes nga garessio ❤️❤️

 • Tone Tota
  Tone Tota19 ditë më parë

  Ju kendoft zemra zani yt si bilbili ! je e pa arritshme Bravo moter suksese🤩

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj19 ditë më parë

  Hallall ju qoft te tyjave zemera ju kendof gjithmon

 • Aferdita Daci
  Aferdita Daci19 ditë më parë

  PERSHENDETJE DAVA GJERGJI U KENDOFT ZEMRA

 • Besarte Gorqaj
  Besarte Gorqaj19 ditë më parë

  Zemra iu kendoft o yje ⭐⭐⭐⭐⭐⭐❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋

 • Arjan Dakaj
  Arjan Dakaj19 ditë më parë

  Ju knoft zemra shum bukur suksese

 • Kevin Lulashi
  Kevin Lulashi19 ditë më parë

  Ju knoft zemra Dava gjergji ke ba krejt puken me u ni krenare per ty ❤❤❤❤

 • Ndrek Marku
  Ndrek Marku19 ditë më parë

  Brravo. zemra u kendofte

 • Bukurit Natyrore Gojan Mirdit
  Bukurit Natyrore Gojan Mirdit19 ditë më parë

  Ju këndoft e bardha zemër o zot . Me ty Dav kam nja 2 muhabete nga afer . Duhet me të ftue nga Mirdita se si shum na mungon zani jot . Të përshëndes Dava Gjergji shifemi se shpejti nën okestrimin e Behar Nelit . Të përshëndes nga Sofra Gojanit të Vogël respekt artise 🤗🤗🤗 .

 • Mark Vokrri
  Mark Vokrri19 ditë më parë

  Ju kendofte zemra ju pershendes kcira PUKE

 • Andrija Aksovic
  Andrija Aksovic19 ditë më parë

  Bravo Bravo👐👐🙌🙌

 • Fadil Gjata
  Fadil Gjata19 ditë më parë

  E madhja Dava Gjergji zëri jot i bukur i fuqishëm burrëror nuk ndalet nuk shteron kurrë sepse buron nga shpirti jot në të cilin vlon dashuria e madhe për kombin tonë të bukur dhe heroik për trimërinë e heronjve të kombit tonë që nuk kursyen jetën e tyre për mbrojtjen e trojeve tona etnike nga shpirti jot fisnik buron dashuria për vendlindjen tënde për gjithë shqiptarinë prandaj zëri jot do të ushtojë fuqishëm përjetë i uroj suksese edhe këngëtares që këndon me ty . Të uroj shumë shëndet e jetë o Nderi i Kombit Shqiptar Dava Gjergji

Faqja Tjeter