Klanifornia - Episodi 5 - Sezoni 4 (9 Tetor 2021)


Spektakël humori kabare nga Turjan Hysko nën drejtimin e Marina Vjollca. Me aktorët më të mirë dhe më të dashur në produksionin më të madh të humorit! Humor, personazhe të papërsëritshëm, batuta, situata komike, muzikë, të qeshura pa fund…

Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Cubi Metkaj, Behar Mera dhe Rudina Dembacaj.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Erion Yzeiri
  Erion Yzeiri4 ditë më parë

  Kete laviren denbacaj ce deshet

 • Flavia Coku
  Flavia Coku4 ditë më parë

  Kush e shikon gjdo nat të shtune klanifornin koment

 • MigiAl 💗
  MigiAl 💗9 ditë më parë

  Skip skip politikes 🤕 pjesa tjeter super 👌 🤣🤩

 • K L
  K L13 ditë më parë

  Sa dobet...si mund ti mbaje KLANI keta..po falimenton KLANI valle? Ku e ku Portokallia ne TOP Channel..me lot qeshim nga larg... Behar shko tek Portokallia..do shkelqesh atje..Nuk ke me ke te kombinosh ketu...jane shume fallco te tere dhe qeshin vete...

 • Mano Manoele
  Mano Manoele13 ditë më parë

  O zot sa e peshtira kjo agimja ,se as emrin e vertet sja di

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  12 ditë më parë

  Quhet Rudina Dembacaj ka qenë tek portokallia(në rolin e jozefina topallit) dikur më pas në Al pazar(në rolin e nuses së Anesë)

 • Sidorela Kola
  Sidorela Kola14 ditë më parë

  O injorante si mund ti lyesh floket duke qene shtatezene? Kimikate me i cu bebes, e lyer si klloun me nje kile produkte kimike ne ftyre trup, mjeken thone 0 tualet. 🤮🤮🤮🤮

 • Amra Hana
  Amra Hana15 ditë më parë

  althe.info/number/1pLPgmeKaYlnq9A/video althe.info/number/qJK5oGeJipirjKo/video althe.info/number/yGCRdJWvmn-cnqY/video althe.info/number/uH2xYn2yrKOWYKo/video

 • Massafra Online
  Massafra Online15 ditë më parë

  Pse ka ik behar mera nga al pazar

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  12 ditë më parë

  I ka mbaruar kontrata dhe ka ardhur këtu

 • Tuk Tuk
  Tuk Tuk15 ditë më parë

  12:17 bo bo bo 🤢🤢 Po pse more?! Ishit mire.

 • Tata Tata
  Tata Tata16 ditë më parë

  Skeçi me i bukur i policave me ne ktye Behar Meren

 • Prec Velaj
  Prec Velaj16 ditë më parë

  Pershendetje NGA Italia Shume Shume Bukur SHQIPONJA Respekte Gjithmone Yje Blu 💫💫💫💫💫🧚🧚🧚🧚🤼❤️💫🌍💫❤️🤼🧚🧚🧚🧚🧚

 • Tonin Vuka
  Tonin Vuka16 ditë më parë

  Marina bravo ju qoft jeni vetem gezim zoti ju gezofte nga Belgjika ju shikojm

 • Mimoza Dedja1
  Mimoza Dedja116 ditë më parë

  Albano ti dhe ajo qe luan Manushaqen jeni te shkelqyer! Mezi pres ta shoh ne internet cdo jave se jetoj jashte.. Bravo jeni shume origjinal

 • Mimoza Dedja1
  Mimoza Dedja116 ditë më parë

  Jeni me te miret.. Me kenaq shume mezi pres ta shoh.. Bravo Albano!!

 • Snoop Dogg
  Snoop Dogg17 ditë më parë

  Albano gjigand

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen17 ditë më parë

  Pershendetje!Ju sygjeroj te kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

 • 355 49a
  355 49a17 ditë më parë

  Hahahaha kete vit jeni shum lart Albano i madh Legjendar

 • moli zero
  moli zero17 ditë më parë

  ky deda nuk shihet fare komplet kot fare kokra debilit

 • Kit Design
  Kit Design17 ditë më parë

  Flet fshati o Bexhet 😂😂😂

 • ela ela
  ela ela17 ditë më parë

  SOT QEKE BER yll moj Marina KESHTU fusstane njgjan bukur Kur je e bukur SKA NEVOJ me DAL me. Mini

 • M.H
  M.H17 ditë më parë

  Gleni eshte njishi ktu😂😂😂

 • Emilia Emili
  Emilia Emili17 ditë më parë

  sa e bukur marina

 • Juste Ça
  Juste Ça17 ditë më parë

  Nuk keni faj, sepse cdo jave eshte super e veshtire, njesoj si me e pi kafen qyl per cdo dite.

 • Juste Ça
  Juste Ça17 ditë më parë

  Humor me te shtyme,,

 • morina Morina
  morina Morina17 ditë më parë

  Bajeni mer burr i dheut lacjanin se ato kena qejf me pa jo kto tjerat

 • Elsa Roci
  Elsa Roci18 ditë më parë

  Jeni me te miret...

 • Fatbardha Abdullahi
  Fatbardha Abdullahi18 ditë më parë

  Delinda kudo qe te jete shkelqen. Jeni Yje te gjithe. Aktroni me gjith shpirt sa ne qeshim pa fund.

 • Alb 4ever
  Alb 4ever18 ditë më parë

  Marinen e paska pickuar Grerza.😜😜🤪😝

 • Denisa Aliko
  Denisa Aliko18 ditë më parë

  gru gruu

 • Aron Aron
  Aron Aron18 ditë më parë

  Rudinaaaaaaa me kenaqeeee. Vec per ty e shoh . Te pershendes nga larg Sydney

 • Sefer Myftari
  Sefer Myftari18 ditë më parë

  Do plasi pjellja mbas nent muajsh 😂😂😂😂

 • Sefer Myftari
  Sefer Myftari18 ditë më parë

  Albano 😓😓😓😓😓😓😓

 • Erzen Rami
  Erzen Rami18 ditë më parë

  😂🤣🤣🤣😂😂🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣😂😂🤣

 • Lira Gernecaj
  Lira Gernecaj18 ditë më parë

  Eliona marina vezullon skena

 • Ndue Bushi
  Ndue Bushi18 ditë më parë

  Marina e veshur mire.

 • Alberta Alameti
  Alberta Alameti18 ditë më parë

  Dasmen e 6 e beri Kjo. ????

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  12 ditë më parë

  @AnotherYT streamer ka qenë e fejuar dhe me Eduart Grishaj ( burrin e Arbana Osmanit)

 • Alberta Alameti

  Alberta Alameti

  17 ditë më parë

  @AnotherYT streamer. Ok. Flm.

 • AnotherYT streamer

  AnotherYT streamer

  18 ditë më parë

  Jo dy dasma ka ba the e fundit

 • Raimonda Mimani
  Raimonda Mimani18 ditë më parë

  O zot humor me bajat e me pa llogjike !!!!!! Po kjo ka fuqi te flase me 4 burra qe pijne gjoja ne mes te rruges, e nuk merr dot vet ne telefon doktorin e saj. O zot sa kot me kot 🤮🤮🤮

 • Lifo 4
  Lifo 418 ditë më parë

  Jeni më të mirët, afrone Gentit her pas here ju Lutem 🤝

 • Daniel Kabali
  Daniel Kabali18 ditë më parë

  Jeni super bajat

 • Gland Abaci
  Gland Abaci18 ditë më parë

  marina e ka goc bebin 🤣

 • Emilia Emili

  Emilia Emili

  17 ditë më parë

  jo e ka çun se esht zbukuruar shum

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  18 ditë më parë

  Ta kete ca te doje vetem te dalin mire te dyja se ca nuk po degjojme

 • Sefer Myftari

  Sefer Myftari

  18 ditë më parë

  Nga e di ti

 • mariglen69
  mariglen6918 ditë më parë

  Shum gallat vec nje kritik kam.... Pse talleni me deputetin nga lushnja?? I vetmi qe ngre vertet zerin per pollunin ju e talleni dhe ato tjer qe duan te flasin per popullin stepen se kan frik se ju i talleni... Nuk esht as pak gallat ka plot deputet per tu tall e jo kto qe sjellin hallet e popullit ne parlament....

 • N Tahiri
  N Tahiri18 ditë më parë

  Rrofshi Se spo na ze gjumi😅

 • Duri Allmuca

  Duri Allmuca

  18 ditë më parë

  Ke te drrejt

 • Sabiona haxhaj
  Sabiona haxhaj18 ditë më parë

  Shef bilali 🤣 sufllaqja

 • FF WOLF

  FF WOLF

  17 ditë më parë

  77iíii

 • deep hause
  deep hause18 ditë më parë

  Nice

 • Mazreku Valon
  Mazreku Valon18 ditë më parë

  marinaaaaa🍇

Faqja Tjeter