Momenti prekës para gjykatës së Fierit, nëna dhe vëllai i Mateos i japin zemër njëri-tjetrit

ArgëtimMes revoltës dhe dhimbjes së madhe ishte dhe ky moment prekës para gjykatës së Fierit.

Sapo e ëma e Mateo Vasiut që u vra barbarishrt nga fqinji i tij Klodian Çalamani mbaroi deklaratën për media duke kërkuar varjen e autorit, djali i saj i madh u afrua pranë saj për ta ngushëlluar dhe dhënë forcë.

Nënë e bir qëndruan të përqafuar për disa minuta.

Për më shumë lexoni: www.oranews.tv/vendi/momenti-...

Follow Televizionin Ora News

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2DDddtL

Facebook: bit.ly/2RkUN4s

Instagram oranewstv

Twitter OraNewsRTV

Komente: 52

 • bellacomeilsole
  bellacomeilsole3 ditë më parë

  💔💔😰😰

 • gertiskandaj
  gertiskandaj11 ditë më parë

  Nuk ka fjale qe pershkruhet kjo dhimbje

 • bekdroudragon
  bekdroudragon11 ditë më parë

  Zoti u dhente force familjareve dhe zgjuarsine e durimin e duhur te presin momentin e duhur

 • Arsen Jaho
  Arsen Jaho12 ditë më parë

  Ky vrases psikopat, ky monster ishte dhe perdhunues dhe ngacmonte femra. Jo vetem varje ne shesh te Fierit, por dhe te perdhunohet nga vellai i viktimes, pa lubrifikant, ne sy te publikut dhe pastaj dhe ekzekutimi.

 • Denis Ramadani
  Denis Ramadani13 ditë më parë

  E njoh ket ndjenj se kam perjetu o vlla zoti te dhasht durimin bashk me nenen tende

 • Franga Peraj
  Franga Peraj14 ditë më parë

  Cfare dhimbjeje kane keto ❤,po edhe ne,qe po i ndjekim hap pas hapi!😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

 • Mirela Misku
  Mirela Misku14 ditë më parë

  Pa fjal Nuk e di se cfar te themm Vetem fors famljes😥😥

 • Uka Avdul
  Uka Avdul14 ditë më parë

  E vrisni qenin se nuke ka drejtesi né vendin tone perderi sa te jene akoma zagaret e politikes duke filluar nga saliu basha monika rama dhe meta qe denoje tè pa fajshem dhe lene lene te lire kriminelat e kombit

 • italia albania
  italia albania14 ditë më parë

  Opo jeni ne terezi si e shtyni ate prinder turp shteti pse se nxirrni ate moster ta vrisni o shtet pushta

 • Luli Osmani
  Luli Osmani14 ditë më parë

  Per ate djal ka qare gjithe shqiperia Por familjaret kane dale ti bdjnd prite vrasesit Kur ai eshte non mbrojtjen e policise Rruge pa zgjidhje

 • kela hamiti
  kela hamiti14 ditë më parë

  😭😭😭

 • Flaka Aber
  Flaka Aber14 ditë më parë

  Aman o Zoti I madh na ruaj e na mbroj nga e liga e njerzve. Kujdesuni sa me shum per femijet o prind dergoni e merrni vet nga shkollat se po e jetojm. Jeten veshtir te rrethuar nga pedofilat e maskarenjt qe duhet te mbyllen neper amending e qeveria e shteti I ke te lir.Ne lindim e rrisim femij qe te na I vrasin qfar jete eshte kjo Allahu mi ruajt tre femit e mi e te gjith femijet kudo qe jan si mundet bre si mundet te ngre dor mbi femi o Zot na ruaj Nenes e familjes ua shtoft Zoti durimin se ska fjal qe e pershkruan e e lehteson dhimbjen e tyre.

 • Voci Manushi
  Voci Manushi14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭🙈🙈🙈🙈e tmershme nje dhimbje qe nuk kaperdihet o zot.Zoti ju dhente durim 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 • Harris Kontouris
  Harris Kontouris14 ditë më parë

  I ati ku eshte?

 • Kajame Zaimi
  Kajame Zaimi14 ditë më parë

  Ml

 • Edlira Carcani
  Edlira Carcani14 ditë më parë

  A ka nje psikolog per ate djale o mizerje sistem

 • يوسف الألباني
  يوسف الألباني14 ditë më parë

  Ngushellime familjes, i bej thirrje te gjithë burrave të burgjeve , tregojani vendin plehrës , ju lumtë dora nqs e sistemoni siç dini ju ta beni punen tuaj, suksese. Kush e ben mos pafte keq me sy né dunja e ne ahiret 🤲🏻

 • laurent Klarentina
  laurent Klarentina14 ditë më parë

  Na eshte shemb dheu nerkemb qa jan ty bo kto monstra e kan kall tmjeren nene bre allahu e vraft at monster a mendoj per at femij 8 vjeqar 😢

 • Emi💜Noemi
  Emi💜Noemi14 ditë më parë

  😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Τζένη Γκατο
  Τζένη Γκατο14 ditë më parë

  Na keputne shpirtine ngushellime familjese 😴😴😴

 • VickyV Cani
  VickyV Cani14 ditë më parë

  O zot sa e dhimshme nuk me Ndalen lotet.o zot

 • foto kopi
  foto kopi14 ditë më parë

  Me varje ne shesh te fierit !

 • Nice Nicenice
  Nice Nicenice14 ditë më parë

  Vareni ne krye krye maskaranin edi rama esht pergjengjes per cdo gje e beri shqiperine drroge krim

 • tila hasrama
  tila hasrama14 ditë më parë

  vriteni qenin vareni

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭hej zot jepu forc e durim ksaj familje🙏🙏🙏 ai ishalla del dekun prej atij ven ishalla.. ja marrt zoti hakun e ktij engjulli tvogel🙏🙏😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏jam larg por shpirti m dhem ka nigjoj kta njerz qe vujn😭😭😭 ah nana e shkret ja cootoj zemren per s gjalli...zoti e madhkoft et katil si pati zmr me vu dor n fmi..e pafsha varun ose tu u djeg samapar🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 qe dje qe kam nis tuj pa ne internet..kryt mka kap buka sna shkon posht.. si si me ba kte krim...ropt e motra gjall e tdek ja qf tan shqpinia..ishalla sabahi se çel gjakpirsin e serbit ai qenka serb qenka diskriminus..oooo zot pot lutna tdalin dikush te vrasin🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭

 • Helloou Bitch
  Helloou Bitch14 ditë më parë

  ngushellime familjes shum e dhimshme 😭😭😭

 • Sali Halili
  Sali Halili14 ditë më parë

  O shpirti i vogel at njeri e kisha rep per se gjalli se i ka merzi familjen ngushllime zoti ju largoft dhimbjen

 • Lida Lida
  Lida Lida14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Sebastian Kurti
  Sebastian Kurti14 ditë më parë

  Me varje o e vraft i madhi zot

 • Aneta Lipe
  Aneta Lipe14 ditë më parë

  Te gjithe jemi bashkuar me dhimbjen tuaj nuk na ze gjumi per ate engjell te vogel ...te varet ai santana...

 • eri albania
  eri albania14 ditë më parë

  shume dhimbshme o zot

 • Julian Agaj
  Julian Agaj14 ditë më parë

  Ca bn me ky shtet re aman 😭😭😭😭😭 cfare pret me pret t vrasin tj ai pocaqia 😭😭😭😭 nese nk e varni silleni ketu se ja mare un shpirtin pak e na pak ati rop 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Polazganejete
  Polazganejete14 ditë më parë

  Edhe nji petcione nga Prishtina per denimin me Puskatim kete vrases makaber Prishtina.

 • Fadil Kryeziu
  Fadil Kryeziu14 ditë më parë

  Qdo pamje e percjelli me shum lot dhe zemer te thyer po si mundet nje monstrum qe vret nje femij te lihet ne burg ate duhet varur ne mes te sheshit ne Tiran te sherbej si shembull si duhet vepruar me monstruma te varet kthene denin me vdekje eshte e domosdoshme dhe patjeter .familjareve ngushllim dhasht zoti ju freskohet zemra se edhe pse jam nga kosova dhembjen e ndaj plotesisht me prinderit e atij engjulli qe tani sigurisht prehet ne parajse

 • Ferhati Juljan
  Ferhati Juljan14 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 • *Leda N&N*
  *Leda N&N*14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸14 ditë më parë

  Fieri tè cohet edhe tè ndihmoj familjen qe ta ekzekutojn vet. NDIHMOJINI.

 • Chuck Bejko
  Chuck Bejko14 ditë më parë

  Te varet ai qen bir qeni ca presin te varet o gjykat shkerdhater ku ja denim per te o vdekshin femijet tuaj u ctupte makina ishalla o zot

 • Valbona Mitrovica
  Valbona Mitrovica14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • lena shkrepa
  lena shkrepa14 ditë më parë

  😭😰😰😨😭😭😭

 • lyon lyon
  lyon lyon14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭

 • Reis Tema
  Reis Tema14 ditë më parë

  Oh zot sa me dhem shpirti per ket familje ishalla bashkohen te gjith ti japon forc kesaj familje

 • Internet Explorer
  Internet Explorer14 ditë më parë

  I keni qarë hashtagjet. Mjeshtra gazetarie

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi14 ditë më parë

  Me varje me varje me varje te ngrihemi te gjithe jemi prinder vete neser mund te na ndodhe te gjithve nje ngjarje tille o 🙏ku arritem 😭😭😭😭😭😭😭

 • Zana malev
  Zana malev14 ditë më parë

  Juve tanve ren duhet Me ju var ne litar ju ne shqipri edhe femin i trafikoni i leni rrugve jeni te gjith nje soj gjdo kush tutet me ardh ne shqipri sepse ju jeni te Pa bes jeni kurreptar jeni mashtrus jeni psikopata sidomos ne provinsat e shqipris Jan njerzit si mu rrit ne gjungel ju dhunoni femi moralisht seksualshit ne te gjitha mnyrat

 • Jusilda Kuca
  Jusilda Kuca14 ditë më parë

  Na esht thyer zemra. Jetojm larg atij vendi e Kur degjojme te tilla lajme as buk sna haet. Ngushellime familjes. Vareni qenin

 • Helloou Bitch

  Helloou Bitch

  14 ditë më parë

  na vjen keq verte por fajin e ka shteti qe len te semur mendor te lir ...te semuret mendor e kan vendin n psiqatri o motra ....kam par nj rast qe vellai desht t conte vellan ne psiqatri se e kish m te meta mendore dhe spitali nk e shtroi dhe i shkreti e mban n shtepi qe vet esht m gru e femi ...po sikur ti ndodh ndonjgje n shtepi se i semur mendor esht ai keshtu qe i rezikohet familja plus rezikon dhe njerez t tjer ......po pastaj kush mban pergjejsi apo do themi vareni qenin ....joooooo sesht e drejt fajin e ka shteti se kan frik se i konsumon buken qe ti shtrojn n psiqatri

 • Ve Ka
  Ve Ka14 ditë më parë

  Islalle eke me jet te gjat ket djal

 • ergi xhesi ergi xhesi🕋❤
  ergi xhesi ergi xhesi🕋❤14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭👼🏻🕊💔😢😢😢😢😭

 • Bina Musai
  Bina Musai14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭

 • Flavio Shahini
  Flavio Shahini14 ditë më parë

  Te mbeshtesin te gjith qytetaret pavrsisht mundsis se sjetojm ne fier por kemi fmi dhe ne

 • Flavio Shahini
  Flavio Shahini14 ditë më parë

  Thui burgut hapu por ate qen vrite mos prit shtet se skemi shtet ne por mer kallashin dhe sharroje sa te zbresi nga fugoni I policis

Faqja Tjeter