Xhensila Myrtezaj surprizohet nga Ajka | Jeto me Orën

Argëtim

Mes ngjyrash të vërteta, me hapat e çdo dite, plot shpresë dhe energji. Për të qeshur me shpirt si fëmijët, me ëndrrat e fëmijëve dhe me dashurinë që nuk njeh moshë për të mos ndalur.

Nga 20 shtatori, Ana Kallaku vjen çdo pasdite nga e hëna në të premte me 'Jeto me oren'. Rrëfime personale, të pathëna, histori suksesi, e shumëçka tjetër.

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente: 23

 • Era Alda
  Era AldaMuaj më parë

  MashaAllah zemra e vogel

 • Fehmi Javori
  Fehmi JavoriMuaj më parë

  Moj xhensila shihe veten ne pasyre sinje sa fallco puu me neverite.

 • Daniela Ela
  Daniela ElaMuaj më parë

  Se duroj dot kte xhesilen pf

 • Bojka Vl

  Bojka Vl

  Muaj më parë

  Po fshatar hesapi ca pret

 • Bojka Vl
  Bojka VlMuaj më parë

  Na plasi raku per ju😂😂😂😂😂

 • xhuli Xhuli
  xhuli XhuliMuaj më parë

  Televizion familjar🙈🇦🇱

 • Bojka Vl

  Bojka Vl

  Muaj më parë

  Si plas trapi njerzve per keta

 • A

  A

  Muaj më parë

  Fiks na cane trapin

 • 12 12
  12 12Muaj më parë

  Ky titull "jeto me oren"ca kuptimi ka......po e vras mendjen .....mos eshte filozofik valle...

 • Xhyla Halimi Ramadani

  Xhyla Halimi Ramadani

  Muaj më parë

  Televizioni e ka emrin Ora. Pra jeto tu e kshyr tv Ora ne pergjithesi 😅

 • 12 12

  12 12

  Muaj më parë

  @Xhyla Halimi Ramadani e po gjete vetem "me oren"...po "jeto"?!

 • Xhyla Halimi Ramadani

  Xhyla Halimi Ramadani

  Muaj më parë

  Me Televizionin Ora pra

 • Klajdi Lociloci
  Klajdi LocilociMuaj më parë

  🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

 • Sali Hysenlika
  Sali HysenlikaMuaj më parë

  Po je mami me e bukur ne bot

 • Arta Gervalla

  Arta Gervalla

  Muaj më parë

  Me 100 operaciona normal.

 • Bojka Vl

  Bojka Vl

  Muaj më parë

  @12 12 Un po iqqqqq me tqeshur meqe do ta dish okkkk dhe mos mshkurj emrin Tim okkkk

 • 12 12

  12 12

  Muaj më parë

  @Bojka Vl ti po qan me lot apo po qesh me lot.....snuk.....

 • Bojka Vl

  Bojka Vl

  Muaj më parë

  Pse kjo esht Mami me pjeshk flori nga tjerat 😂😂😂😂😂😂😂

 • 12 12

  12 12

  Muaj më parë

  Po pra po......per cdo femije mamaja e tyre eshte me e bukura ne bote........nena shqiperi ka mama ku e ku me te bukura se xhensila.....qe jane dhe origjinale ...

Faqja Tjeter