BARDHI - A JE (Prod. Çelik Lipa)

Stream or Download now ''A JE'' here 👉 bfan.link/Bardhi-A-Je
Produced by: Çelik Lipa ( SBS ent)
Executive Prod: Jetmir Agaj
Lyrics & Melody: Bardhi
Final Mixing and Mastering by Nome Ent
Video: Xl Films


Kënga e dytë nga albumi i Bardhit “ Trendafil “

Komente

 • Show Bizi Shqiptar
  Show Bizi ShqiptarMuaj më parë

  Stream or Download now ''A JE'' here 👉 bfan.link/Bardhi-A-Je

 • User us

  User us

  3 ditë më parë

  Jjhcc0dd

 • Ajet Lusnjani

  Ajet Lusnjani

  7 ditë më parë

  Ajet

 • Flori Sinani

  Flori Sinani

  8 ditë më parë

  @Armel Gjini rue8rhrfjr

 • Armel Gjini

  Armel Gjini

  20 ditë më parë

  😅😅😅😅

 • Haxhi Krasniqi

  Haxhi Krasniqi

  21 ditë më parë

  @aink pusing you guys sododoooeer ospzpxpxpcpeoororr

 • MAKE IT EASY 2
  MAKE IT EASY 28 orë më parë

  Ahhh reklamat turkeeeee

 • mbyllur
  mbyllurDitë më parë

  Para ti kur tpava syt me lot i lava😭😭😭😭😫

 • Jetmir Berisha
  Jetmir BerishaDitë më parë

  Ani ani ani ty t kom kqyr si syt e ballit 😥

 • Etleva Cekrezi
  Etleva Cekrezi2 ditë më parë

  Talent 😍

 • Miran M
  Miran M2 ditë më parë

  ❤👍

 • mustafa aljanabi
  mustafa aljanabi3 ditë më parë

  جميل جدا

 • Skifteri London
  Skifteri London3 ditë më parë

  Drill

 • Blendi Krasniqi
  Blendi Krasniqi3 ditë më parë

  shum koktar i mir sht bardhi 💓💓

 • Lisi Elbasan
  Lisi Elbasan4 ditë më parë

  Nice

 • Lazim Demiri
  Lazim Demiri5 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 • Albert Asllanaj
  Albert Asllanaj5 ditë më parë

  ⚡⚡⚡💔💔

 • Samir Kastrati
  Samir Kastrati6 ditë më parë

  🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻

 • Sabi Sabina
  Sabi Sabina6 ditë më parë

  The most beautiful song ever ❤️🙌🇦🇱🇬🇧

 • Prod EA
  Prod EA6 ditë më parë

  The best albanian Topliner!

 • lirim beluli
  lirim beluli6 ditë më parë

  bravisimo ragazi 💪👏

 • Jetishi Linda
  Jetishi Linda7 ditë më parë

  po te

 • Edwin Hoti
  Edwin Hoti7 ditë më parë

  Disponimi 10000% kur ndegjohet kjo kènge.

 • shkurte krasniqi
  shkurte krasniqi8 ditë më parë

  Esma VS Rion Krasniqi

 • Edison Selamaj
  Edison Selamaj8 ditë më parë

  😝😝

 • Bona Bona
  Bona Bona8 ditë më parë

  Zooot i madh cfar kenge 🥺 sa keng me kuptim madh bravoo Bardhii👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏😍

 • 𝙋𝙍𝙊𝙏𝙀𝘾𝙏 𝙋𝙐𝘽𝙇𝙄𝙎𝙃𝙄𝙉𝙂
  𝙋𝙍𝙊𝙏𝙀𝘾𝙏 𝙋𝙐𝘽𝙇𝙄𝙎𝙃𝙄𝙉𝙂9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Reina Budo
  Reina Budo10 ditë më parë

  Ad te martohesh me mua

 • Reina Budo
  Reina Budo10 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤💋💋💋💋😍😍😍

 • Reina Budo
  Reina Budo10 ditë më parë

  Bardhi ti jr shpirti im

 • Reina Budo
  Reina Budo10 ditë më parë

  Bardhi ti je shpirti im

 • england xhafa
  england xhafa10 ditë më parë

  Bardhi❤

 • pamela merja
  pamela merja11 ditë më parë

  super keng

 • Albulena Karica
  Albulena Karica11 ditë më parë

  . Klöckner Ä £$. Mami

 • Besart Beroshi
  Besart Beroshi11 ditë më parë

  Super keng Respekte 👍

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova11 ditë më parë

  Super keng bravo bardhi 🤔

 • Deense _Ela
  Deense _Ela11 ditë më parë

  Krejt kena ardh per 1:22

 • Jola Dibra
  Jola Dibra11 ditë më parë

  The top 🔝shume kenge e bukur zeri fantastic 👏🙏

 • Semir Sulejmani
  Semir Sulejmani12 ditë më parë

  Bravo bardhi

 • Elisa Elissa
  Elisa Elissa12 ditë më parë

  Adhurim kenga

 • kLaJjDi ReCoRdS
  kLaJjDi ReCoRdS12 ditë më parë

  Ça Me Bo Koka Pun Fati 💁🏻‍♂️💔

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide12 ditë më parë

  Perfect. Bravo.

 • ff.novinjo CÕBŘÃ
  ff.novinjo CÕBŘÃ12 ditë më parë

  Super kengetar , bravo , fiks per mu kjo kenge 🥺🥺💔

 • vs
  vs12 ditë më parë

  U bo kanga me e mir e vitit tash kjo🔥💕💯

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  12 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤

 • Albana Camaj
  Albana Camaj13 ditë më parë

  Super 👌👏👏bravo bardhi.

 • valbona bona
  valbona bona13 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💓💓💓

 • Ledina Haxhiaj
  Ledina Haxhiaj13 ditë më parë

  Bravo 👏🏻🥰

 • Dope Lyrics
  Dope Lyrics14 ditë më parë

  Pershendes A me kete kenge, lshoma zemren tq*fsha ropt se m’lodhe. Klb

 • FF ILJASI
  FF ILJASI14 ditë më parë

  Bravo bardhi 🥰🥰

 • S L
  S L14 ditë më parë

  MOS MA FAL AS PO TA FALIIII😩🔥

 • Sidorela Gjoni
  Sidorela Gjoni14 ditë më parë

  Perl si gjithmonë Bardhi suksese 🙏👏

 • Joanna

  Joanna

  14 ditë më parë

  Nje artist i vertet 👏👏 Suksese sa me lart 💥🙏

 • Silvja Matollari
  Silvja Matollari14 ditë më parë

  Kenga me e bukur

 • Jorgo Kristo
  Jorgo Kristo15 ditë më parë

  Bardhi njeshi

 • Bianka Schultz
  Bianka Schultz15 ditë më parë

  Was für eine schöne stimme 🔥🔥🔥🥰🇦🇱🇦🇱🔥💥

 • Joanna

  Joanna

  15 ditë më parë

  Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po

 • Lilo Bala
  Lilo Bala15 ditë më parë

  Imagjino ca kenaqsie ndjen hasmit ehh!

 • Florian Driskaj
  Florian Driskaj15 ditë më parë

  💔💔

 • Florian Driskaj
  Florian Driskaj15 ditë më parë

  Super

 • Sabina Teodor
  Sabina Teodor16 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mirela Ahmetaj
  Mirela Ahmetaj16 ditë më parë

  Shume e bukur bre

 • mikoy huio
  mikoy huio16 ditë më parë

  😥This is my new favorite song now

 • Flora Driskaj
  Flora Driskaj16 ditë më parë

  ♥️♥️

 • remzi bytyqi
  remzi bytyqi16 ditë më parë

  Great song 😎

 • mikoy huio

  mikoy huio

  16 ditë më parë

  Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

 • Alfred Vercani
  Alfred Vercani17 ditë më parë

  Bravo

 • Mirela Çepi
  Mirela Çepi17 ditë më parë

  Bardhi-"A je" lyrics Para tij kur t'pava🥺 Syt me lot i lava😕 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava🥀 Para tij kur t'pava🥺 Vetes nuk ja fala😒 Pse me ty u ndava?😫 Me ty u ndava....🥀... A je?🖤 Zemer me tjeter a je?😣 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) A je?💔 Zemer me tjeter a je?😔 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Ani,ani,ani mos ma fal😶 As po ta fali😔 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ca me bo koka pune fati🤍 Me tjeter kon me nda shtratin😒 Zemer i knaqem krejt hasmit😶 Ata per neve po flasin🗣 Me to po t'shoh ty prej largit💔 Ah bre,sa shume m'ka marre malli🤧 Zemer i knaqem krejt hasmit😶 Ata per neve po flasin🗣 Para tij kur t'pava😒 Syt me lot i lava🥺 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava...💔....🥀..... Para tij kur t'pava🙄 Vetes nuk ja fala😔 Pse me ty u ndava?😣 Me ty u ndava...🥺 A je?💔 Zemer me tjeter a je?🖤 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) A je?🖤 Zemer me tjeter a je?💔 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po ta fali😒) (Mrena po na djeg si zjarri🔥) (Ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍) (Mrena po na djeg si zjarri🔥) Para tij kur t'pava😒 Syt me lot i lava🥺 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava.....💔......🥀........ 💔🥀

 • klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii17 ditë më parë

  zemër i knaqëm krejt hasmit 🥺💔

 • Anna Meci
  Anna Meci18 ditë më parë

  Emri Ani është dhe i imi ,o zot o zot më ngjan sikur këndon për mua shum emocion më krijon.Këngëtar mjeshtër!!!❤❤

 • Leni Jon
  Leni Jon18 ditë më parë

  🙌🙌

 • Greta Hoti
  Greta Hoti18 ditë më parë

  🐈🐩🦁🐅🐯

 • Dani Jasharaj
  Dani Jasharaj18 ditë më parë

  🥺❤

 • hen ko
  hen ko18 ditë më parë

  Çfarë zëri uhhaaa me rrënqethe trupin more djal 👌👌👌 të lumt për këtë tingull

 • Erilon Limani
  Erilon Limani18 ditë më parë

  1:23

 • Anna Meci
  Anna Meci18 ditë më parë

  Nga shpirti i del kjo këng kti djalit. Kaq bukur e këndon!!👏👏👏

 • Anna Meci

  Anna Meci

  18 ditë më parë

  @hen ko ok

 • hen ko

  hen ko

  18 ditë më parë

  The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Leonida Bekteshi
  Leonida Bekteshi19 ditë më parë

  Bardhi njesh je pas butrintit😍

 • Emir Dina
  Emir Dina19 ditë më parë

  Ndarja qenka me e rend se vdekja😢

 • Greg Nazil
  Greg Nazil20 ditë më parë

  Nice music😊

 • Cezar Yt
  Cezar Yt20 ditë më parë

  Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  17 ditë më parë

  Per krejt ata qe vuajn nga dashuria "malli malli mrena po na djeg si zjarri" ☹️☹️

 • Stefanos Sulaj
  Stefanos Sulaj20 ditë më parë

  Normal qe esht me tjeter Qa te beje te rrije te duroj ty? Njerezit rrjedhin si lumi aty ku ka dashuri dhe lumturi doss👍

 • Fatos Myrteli
  Fatos Myrteli20 ditë më parë

  Kenga qe me ka pelqu me shum bravo bardhi a je 👍👏👏👏

 • sajdi
  sajdi20 ditë më parë

  Hiitttt kjo keng supperrr

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss21 ditë më parë

  Perfect. Bravo.

 • Sym KoKo
  Sym KoKo21 ditë më parë

  N💔

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  21 ditë më parë

  Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

 • Enkelejd Xuferaj
  Enkelejd Xuferaj21 ditë më parë

  Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

 • Joanna

  Joanna

  14 ditë më parë

  Amazing Bardhi 👌❤️

 • Imi Imelda
  Imi Imelda22 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • LIKO
  LIKO22 ditë më parë

  shum mir

 • England London
  England London22 ditë më parë

  The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Serena
  Serena23 ditë më parë

  ❤️‍🔥

 • Pami Leka
  Pami Leka23 ditë më parë

  Një kryevepër nga një artist si ty. Bavo të madhe. Kjo kenge eshte shum prekëse dhe e kuptojnë shume mire personat që janë në këtë gjendje 🥺 isha dhe une kjo dikur por keto kenge gjithmonë të prekin në zemër dhe të kujtojnë çdo gje

 • INA Gjerga
  INA Gjerga24 ditë më parë

  Malli malli brenda po na djeg si zjarri🥺

 • Dhurata Beqo
  Dhurata Beqo24 ditë më parë

  Kenge super

 • bowen voowy
  bowen voowy24 ditë më parë

  Mos ma fal as s’po ta falikjo pjese eshte

 • Qerim ibraimi
  Qerim ibraimi24 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟

 • Rozeta Hysa
  Rozeta Hysa24 ditë më parë

  Superrrrrr

 • bowen voowy

  bowen voowy

  24 ditë më parë

  Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem Per personat e shtrenjte... Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI

 • Dorenti Gashi
  Dorenti Gashi25 ditë më parë

  Shum e fort kanga🔥🔥🔥

 • Lola GRE
  Lola GRE25 ditë më parë

  A je zemer me naj tjeter a je ? Ani ani Mos ma fal As Po ta fali …..

 • Albijona Brati
  Albijona Brati25 ditë më parë

  Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

 • Enkelejd Xuferaj
  Enkelejd Xuferaj25 ditë më parë

  🔥❤

 • Blerta Ajeti
  Blerta Ajeti25 ditë më parë

  Sa her që e ndegjon kur ste bahet bajt suksese

 • minij hooi
  minij hooi25 ditë më parë

  Nuk kam fjale zeri dhe teksti super❤❤

 • elvis popa
  elvis popa25 ditë më parë

  super hitt muzic

 • Bon bon Hiseni
  Bon bon Hiseni25 ditë më parë

  💣💪🏻

 • minij hooi

  minij hooi

  25 ditë më parë

  just feel like your song

 • Met Kumanova
  Met Kumanova25 ditë më parë

  Respekt per Bardh Kumanovën

 • Jani Vela
  Jani Vela26 ditë më parë

  "mos ma fal as spo ta fali"🖤

 • NOELA PLAKIQI
  NOELA PLAKIQI26 ditë më parë

  ANI ANI MOS MA FAL AS SPO TA FALI . ALREADY LISTENING 100 TIME A DAY.LOVE THIS SONG

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  21 ditë më parë

  Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

 • Blerina mazari
  Blerina mazari26 ditë më parë

  Super kenge Ska dite Mos e degjoj 100 her super kenge

 • Valon Gjuraj
  Valon Gjuraj26 ditë më parë

  Legend Krejt diten po e ngoj

Faqja Tjeter