Prinder ne pleqeri, shtatzenia natyrale e 58-vjecares nga Lezha | ABC News Albania

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • luxern luxern
  luxern luxern8 orë më parë

  shum mire qe po e rrisin ne shqiperi

 • Fhdjug Dgxghvg
  Fhdjug Dgxghvg10 orë më parë

  Oj zonje do zoti inshallah plak me mjeker ket melaqe e ty te pergezoj per vullnetin e shpresen qe ke pas te i madhi Zot deshiroj gjdo femer ne bot te gezoj si ty te pershendes shum te uroj lumturi ne familje

 • Nezir Sahiti
  Nezir Sahiti13 orë më parë

  Mashalla mashalla 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏Allahi ban vetem mrekullia mos humbeni shpresat oj motra

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  8 orë më parë

  @Nezir Sahiti or ti burr shyqyr qe kjo bot ka shum njerz tmir dhe e shohin jeten si duhet .se kam punu 42 vite pa gzu asgja dhe si duket e kam meritu

 • Nezir Sahiti

  Nezir Sahiti

  13 orë më parë

  Allahu e rrit 🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤

 • Lorena Bytyqi
  Lorena BytyqiDitë më parë

  Zoti ju ruajt allahu ju dhuroft dashuri te pafund mashallah 🙏

 • Vitore Gjoka
  Vitore GjokaDitë më parë

  Kurr mos thuj kurr ,,,,nje histori shum e bukur zoti e rrit ate yll me te tana te mirat e prind e tij paqin jeten sa me te gjat e me shendet e u gezofshin bashke ,,, zot mos le njeri pa u ba prind eshte kenaqesia ma è madhe e jetes

 • ZANA Anna
  ZANA Anna2 ditë më parë

  Eshte bekim nga allahu te behesh prinder ta keni me jet e shendet 😶🤗

 • Victoria Paloka
  Victoria Paloka2 ditë më parë

  Djali ishalla ka jeten 🙏 ndersa ju te dy si prinder turp e faqia e zeze se ke devorcu nje gru pa pik faji e ke marre ate kurven qe keni ndejte perrojeve qysh ne moshe te re .Te mos ishe martuar hiq me ate tjetren o hor ! Historin tuaj e dine shume kush dhe tash keni fetyre e delni ne tv ! Turp ! Turp per gazep ka me u dale shpiti te dyve . E jap kete koment se e kam degju historin tuaj ka kohe po tani e vertetuat . Tradhtar ! Gjynahet ishalla i pagueni ju te dy se lotet e nenes se femive tu e ndoshta edhe lotet e femive tu skan me u lane me ba hajer

 • Victoria Paloka

  Victoria Paloka

  6 orë më parë

  Jo mbaje per vete se ja more asaj tjeters e mos e lesho . Per veten time nuk me duhet kush tjeter ne bote me perjashtim burri im . Dhe sikur te mos isha e martuar ma mire vdeksha se me hy ne martesen e tjerve dhe Nderi dhe famija jane gjeja me shrejte ne bote per mue . Jam ajo grue qe tane jeten time kam ruajte nderin e prinderve te mi dhe nderin e burrit tim dhe do ta ruaj . Historin tuaj e kam degjue vite e vite per para dhe kam thene me vete jane thashetheme po tani e vertetut vet e u mor vesh hapur nga te gjithe! The ate fjalen putan mbaje per vete se per nje femer qe kurre nuk ka shikju burre tjeter me sy me perjashtim te burrit tim ajo fjale ska vend tek une dhe te as kush ne familjen time ! Jam e paster si uji i kristalt ! Me vjen keq per ate zoje gruje qe i hyte ne jeten e saj dhe çdo femer kishte me e suportue me dite ralitetin e vertet te saj ! Nje gja mendo sikur te kishte hy ty ndokush ne martesen tende si e kishe perjetuar? Me jete djalin e vogel se ai eshte i pafajshem Ndersa per vete kam nje nje familje te ndershme se nuk e ndrroj me as nje gje ne bote🙏🙏🙏🙏

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  8 orë më parë

  Vitore . A tka met gja merak per Preken ...se asht prap I fort .pra per nje putan si puna jote mekeqardhje nuk I shkon .per fat madh fjalt tuja nuk I hin npun askujt se kam pas per rreth familjart e mi dhe Prekes prandaj kta shku fjala kot .sqarime ma gjat skam pse ti jap ty se Nuk je kerkushi me na xhyku .se zgjatesh ma edhe jostekun ku ven kryt do ta gjej .se Nuk kam borgj asnjerit . Mos fol ma per familje te Prekes se gobohesh .jan gjana private dhe Nuk e din si kan rrjedh gjant .Preka dhe Marjan kan ba nje veprim civil qe e ban nje bot celivizuar . Nje k si thu ti nuk punon 20 e mbyllyr per ndertuar familjen .Preka ka rrespeku familjen dhe fmit aq sa ti me pas dy jet smud ta bajsh kurr ..tbaj thirrje rrespekto vetveten se Nuk kemi mbet me na dhan vlera nje si puna jote ....... Preka dhe Marjana I kan rrespektu tgjitha rregullat njerzore qe I shkon nje familje .se ndrysh Endrin do ta kisha ba ma par moj..shejtresh ..se Nuk kemi dal atje per tshitur mend askujt por edhe Endri meriton rrespekt .se edhe in ja kam rrespektu fmin Preks she Nuk jam tu fol gja fsheht por jam tu than puplik pu...........

 • Antigona G
  Antigona G2 ditë më parë

  Zoti ja u rujt e juve ju dhashte jete ta shijoni !

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  2 ditë më parë

  Bekimi ma I mir qe ke dhan

 • a a b b
  a a b b2 ditë më parë

  Ta keni me jet te gjat e te lumtur gjithmon bashk me ju prinder e mbar familjen prsh nga suhareka

 • a a b b

  a a b b

  2 ditë më parë

  @Marjana Ndoka suhareka esht ne kosov afer prizrenit po se kam shkru kosov

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  2 ditë më parë

  Faleminderit edhe ju te jeni tlumtur .nuk e di ngaesht suhareka

 • lona sinani
  lona sinani3 ditë më parë

  Sa gje e bukur dhurat nga zori

 • A.M
  A.M3 ditë më parë

  hej zot ka lan grun e fmit per kte dashurin e vjeter?ta doje aq shum sdo martoheshe dhe ta lije.palavra pa lidhje .meqe keni ardh nkte pik ta keni me jet .por jeta nuk te jep surpriza jeten e ben vet me zgjedhjet e tuaja.kurr nuk do rikthehesha serish me te

 • A.M

  A.M

  Ditë më parë

  @Marjana Ndoka Me fal qe nderhyra kaq gjat.Nuk ju paragjykoj aspak.kto jan pyetje qe gjithkush i ben kur degjon nje rast te till.Sesht nevoja te me shpjegoni jeta eshte e juaja dhe ju urok shum lumturi.Djalin ta keni me jet.Ju pershendes.

 • A.M

  A.M

  Ditë më parë

  @Marjana Ndoka me vjen keq qe e mendon kshtu un po dal ne krah te gruas .edhe ne moshen e frankos jan marr me dashuri.mendoj se ka munguar pak burrni nga ana e tij kaq.Me vjen keq qe zonja eshte dasht te filloj jeten 50 vjece dhe jo ne lule te rinis me ate qe donte

 • paola kotani

  paola kotani

  Ditë më parë

  @Marjana Ndoka Gjithkush i di vete hallet dhe historine e jetes se vete. Gjykimi qe i behet tjetrit, eshte gjeja me e thjeshte. Te kete jete te gjate djali juaj dhe paste me vete bekimin e vellezerve te gjakut!

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  Ditë më parë

  Me fal se Nuk e paskem Lexu deri ne found komentin she per ti ba llogarit mir jam Martu 17 vjeç se ashtu ishte koha ather kush mund ta prishte prindin nat koh per te zgjedhur A don ma sqarim shpresoj se nje te dhjeten te jesh korrekt ti me familjen je mir

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  Ditë më parë

  @A.MJo Am.un jam martu 60 vjet ma par .solla njet kater fmi. Me shum sakrifica I rrita si tgjith tjeret .si shum qifte tjera jeta rridhte me probleme .familjen e kam rrespektu maksimum .por kur Nuk shkon. Nuk shkon por mbasi rrita fmin e mortova ishte ma mir mu nda se mu qa Mamen e kam pas vete shoqe .e kam njohur 35 vite.ma par se edhe ajo ka patur fatkeqsirat se.ne moshen 18 vjeç I ka vdekur I fejuar ne Prag te martes me nje smundje te ran dhe familja e tij e ka dashur shum .fillimisht nuk ka marr kurajo me ju than pastaj jeta rreshqit . E kam dashur si njeri pa interrese .si dy shok Pastaj Zoti na solli qe qe tbashkohemi e jam shum I knaqur se edhe kjo u rralizu Me Endrin .kam..rritur fmi tmir dhe me edukat dhe fal fatkesive tmija jam I vrar por fmin I kam si shok edhe per vet diferencen e moshes .djalin e madh e kam 60 vjeq e kam perkrash si shok gjithmon duke rrespektuar dy prinderit njelloj se jan rrit me edukat dhe ne Europ ..Me fal tshkrujta gjat se e pash se ishe shum korjoz .un e Marjana jemi nje vendi. na njohin tgjith Nuk jam tu shkru vetem per ty po per tgjith si e dhan ket pergjigje .nuk jam I deturuar por e pash nga komentet se shum njerz na kan rrespektuar e meritojn let sqarim kto jan fakte qe po I them puplik ...ti saluto Sinjiore shpresoj se tkem sqaru mir e flij rehat

 • Nerxhivane Ahmeti
  Nerxhivane Ahmeti3 ditë më parë

  Ju dhasht zoti jet te gjat peran kti engjulli e ta shijoni rritjen e ti e martesen zbashku me gjitha tmirat e botes qofshi tlumtur gjith jeten

 • Nerxhivane Ahmeti

  Nerxhivane Ahmeti

  2 ditë më parë

  @Marjana Ndoka Amin e dashur gjith ashtu Edhe ju zoti ju bekoft Me gjitha mirat njet

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  2 ditë më parë

  O zot paq lumturi Familje

 • Donika Hajri
  Donika Hajri3 ditë më parë

  Mrekullia e zotit

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  3 ditë më parë

  Po Donika se paskem dit pse jetosha

 • Silvana Lita
  Silvana Lita3 ditë më parë

  Marshallah zoti jua lasht dhe ju si prinder qenki te mrekullueshem.

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  3 ditë më parë

  Kta Jan urime te nje prinderit mir

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  3 ditë më parë

  Silvana faleminderit ndonjeher kemi nevoj per kto vlersime se mbrapa ksaj mrekullie fshihen edhe vshshtersi te papershkruara se ndonjeher flasim pa u mendu dhe gjykojm te tjeret mendojm se jemi ma tmir se tjeret .pa pa rrethant e tjetrit

 • Lena Gjolaj
  Lena Gjolaj3 ditë më parë

  🙏🙏🙏🇦🇱

 • Natasha Sulko
  Natasha Sulko3 ditë më parë

  Nje histori e bukur, e rralle. Zoti e bekofte ate djale dhe prinderit e tij. Dashuri e jashtezakonshme qe ta mbush shpirtin.

 • Violeta Lami
  Violeta Lami4 ditë më parë

  Zoti e rujt ❤

 • Xheka Halili
  Xheka Halili4 ditë më parë

  Me jetë te gjat

 • Elida Dushi
  Elida Dushi4 ditë më parë

  Jau ruajt zoti e e paqi e ju past shum e shum vite

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  3 ditë më parë

  Urimi I nje nane tmir nje motre tmir tfalenderoj shum

 • Γιώργος Μαρία
  Γιώργος Μαρία4 ditë më parë

  Ku gjete darmane qe te tha zoti kte peshqesh se dhe une jame pa Femi me thoje

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  3 ditë më parë

  Zot. Zoj Nuk kam kerku kurr derman por Nuk kam tentu kurr. Per shum arsyna .per te rrespektu shum njerz .skam pas probleme shendetit .fillimisht per ket motiv por mbas kaloj koha Duke punuar ne emigracion por erdhi nje dit qe shkishte ma kuptim sepse sejcili mbyllte deren e vet .sidoqof puna edhe nhan se mund te shkosh kerkoje se Nuk ka gja ma shtrejt mbot ti saluto se ke nevoj shkruj prap

 • U WOT M8
  U WOT M84 ditë më parë

  Zoti bën mrekullira të rroje me jet të gjatë

 • Arta Demiraj
  Arta Demiraj4 ditë më parë

  Zoti ju dhente jete te gjate dhe shendet.! Te jetoni me mrekulline qe ju ka falur .

 • Almir Preka
  Almir Preka4 ditë më parë

  I rujt zoti. Sa lajm i bukur. Mrekulli. 🌛☀️✨

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  4 ditë më parë

  Mi gjith ty e familjen tane

 • Miranda Sadiku
  Miranda Sadiku4 ditë më parë

  Ta keni me jet te gjate dhe u boft ni mahalle inshallah te mbrini ta shihni me niper dhe mbesa 🤲 pershendetje nga Maqedonia

 • Camilo Cardenas
  Camilo Cardenas4 ditë më parë

  the althe.info/number/m6OypoFyjYppZNA/video future to come.

 • Hazbo Bineri
  Hazbo Bineri4 ditë më parë

  Bravo dhe zoti te ka shperbly per te mirat qe ke ber ta kesh ne jete dhe meshendet

 • arbi Jimmy
  arbi Jimmy4 ditë më parë

  Zot rujav, ju bekoft i malli Zot ♥️♥️♥️

 • Shqipegrl
  Shqipegrl4 ditë më parë

  Mashallah, sa i bukur djali.

 • Shqipegrl

  Shqipegrl

  3 ditë më parë

  @Marjana Ndoka Po, ma se e vertet. Ta kini me jet ❤️❤️

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  4 ditë më parë

  Po faleminderit. Ma shum idashur se I bukur

 • Sia Ira
  Sia Ira4 ditë më parë

  Sa cift I mire ju urroj me te mirat, Engjelli vogel te behet 100 vjec.

 • Sonila
  Sonila4 ditë më parë

  Me jet e shendet nje enderr qe u plotesu per kete cift. Me behet qefi shume shume 😍😍😍

 • ISA SHEHU
  ISA SHEHU4 ditë më parë

  Me jet gjate zoti ju rujte Marshallah Marshallah Marshallah

 • Ferderova Dauti
  Ferderova Dauti4 ditë më parë

  BRAVOOO asmjiher nuk eshte von...

 • Kune Mustafaj
  Kune Mustafaj5 ditë më parë

  Mashalla ruje zot u baft si mali me bor u gezofsh oj nan gjithmon me at ❤❤❤

 • Nikol Marko
  Nikol Marko5 ditë më parë

  Bravo ta ruaje zoti i dha nje dhurate te bukur dhe mos te kesh turp moj zonje

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  2 ditë më parë

  Nikoll faleminderit qenke I zones ton

 • Emiljo Canaj
  Emiljo Canaj5 ditë më parë

  Tju rroj shum bukure bravo

 • DD S
  DD S5 ditë më parë

  E pac me jet te gjat e ta ruejt i malli zot ta gzov zoti zemran

 • Dori
  Dori5 ditë më parë

  100 vjeç do jetoni e do e gëzoni këtë fëmijë, bekim I madh!

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  DORI tbekoft zoti Familjen me gjith shpirt

 • Martina Skerma
  Martina Skerma5 ditë më parë

  Shendetin nuk kurohet vetem me ilacet po kurohet edhe me buzeqeshje,me mbeshtetjen e bashkshortit dhe krenari me dashuri.Brravi prinderve komplimenti,me vjen keq per cka i ka ndodhur babait,por zoti hapi edhe nje dritare per te hyr ky engjell

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Martina .faleminderit shum per urimin dhe mirkuptimin .kemi derdh lot 25 vite me rall .por rrespektojm mendimet e tgjithve

 • Olsa Elson
  Olsa Elson5 ditë më parë

  Familje per mrekulli ishalla gjithmon jeni keshtu e femija u beft 100 vjet 👏👏

 • Donalda Luto
  Donalda Luto5 ditë më parë

  Sa bukur

 • Eli Elii
  Eli Elii5 ditë më parë

  Zoteri shkofsh 100vjec te gezosh djalin dhe dashurine tende, ta ruajte Zoti djalin shendet e lumturi ne familjen tuaj te mrekullueshme.

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  4 ditë më parë

  @Eli Elii Edhe nje her po te perghim .nuk kam shkrujt kurr ne telefon ndoshta nuk I kam thur mir fjalet edhe se rrjedhi nga nje familja shum e zgjuar .nga familja Fishta .pra jam mundu te them fjalt e zemres .po keni qen ju qe po me jepni kurajo Flenderoj shum .po tme jepet mundesia te gjith kto njerz qe kan uru ENDRIN TI FTOJA tpakten per nje kafe .jeta vazhdon nuk I dihet

 • Eli Elii

  Eli Elii

  5 ditë më parë

  @Marjana Ndoka faleminderit e dashur, paske nje zemer te madhe, shoh qe I ke kthyer pergjigje me urime shume komentuesve, Zoti ta ka shperblyer me nje mrekulli pavaresisht rrethanave te jetes. Shendet e lumturi.

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Te gzoft zoti tgjith çka ke

 • Anisa Gjelaj Mesoni Italisht
  Anisa Gjelaj Mesoni Italisht5 ditë më parë

  O zot syte me lottt zoti ju bekofte Te 3 e paci jete Te gjate e Te lumtur pran djalit Ta gezoni e ta martoni ishallahhh 😍❤️🙈☺️🙏🤗

 • Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

  Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

  4 ditë më parë

  @Marjana Ndoka Hahahhaah Faleminderit dhe nje Mjafton Te vij 😍☺️🙏

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  4 ditë më parë

  @Anisa Gjelaj Mesoni Italisht ❤❤💕

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  4 ditë më parë

  @Anisa Gjelaj Mesoni Italisht spero due xhemeli😀

 • Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

  Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

  5 ditë më parë

  @Marjana Ndoka Aminn nje femije duam dhe ne 😍☺️❤️🤗

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Anisa zoti ti mbusht syt me gzim e mbarsi ne familjen tuj

 • Riku Kasa
  Riku Kasa5 ditë më parë

  Marshalla mrekullit ekzistojne,e paçit me jet e shendet,ju dhont zoti shendet ge gjate qe ta gezoni ta shijoni femijen🥰🙏

 • Riku Kasa

  Riku Kasa

  5 ditë më parë

  @Marjana Ndoka 🥰🥰🥰

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Po.Riku mrekullit ekzistojn. Po behet djali kater vjen .dhe ka vetem kater dit qe kam fillu me gzu .fal jush qe me jepni kurajo

 • mark spaqi
  mark spaqi5 ditë më parë

  Paska qen prej kastravecit i fort

 • mark spaqi

  mark spaqi

  Ditë më parë

  @Marjana Ndoka marjana mmmmmm😘😘😘😘😘

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  Ditë më parë

  Po Mark brjcaverc zotit qe msolli ...keq per njerzit tu se qenke krejt kastravec dhe I pa edukat .lutju zotit se ishalla ndimon

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata5 ditë më parë

  Urime sa te kesh jete ka edhe shpres

 • Ardian Gjata

  Ardian Gjata

  5 ditë më parë

  @Marjana Ndoka zoti eshte i madh ben mrekudhi

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Te lumt goja mor the Ardjan

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti5 ditë më parë

  pasan qen dashnor e dashnore. o te dashurum dikur

 • Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  8 orë më parë

  @Marjana Ndoka jete te lumtun dashunia gjoja me e mir

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  8 orë më parë

  @Komenti Komenti Nderi I lezhez per rrespekt familjes tane Nuk po ta them Fshatin

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  8 orë më parë

  @Komenti Komenti Mbylle gojen moj putan se do bej denoncm ne Polici dhe do gjejn pata qe ku jeton .turp Nuk ke ti jeta asht e imja dhe Nuk ma gjykon nje si puna jote po flas per te rrespektu gjith ata qe kan rrespektu Endrin

 • Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  Ditë më parë

  @Victoria Paloka po kuptohet qe kan pas lidhie te hershme ky I martum ajo

 • Victoria Paloka

  Victoria Paloka

  Ditë më parë

  Prandaj ka lane gruan nje gru fisnike e si burre kurvare a marre me ate kurve tane kohen dhe ish bashkshortja i ka rrite femite . Thote se e ka ndie” vdekjen e vajzes “ne Florida qe i vdiç me kancer dhe nje here nuk ka ardh ta shifte per dy vjet qe ka vuajt me ate smundje , ndersa ish gruaja e tij e ema e vajzes i ka ndejt te koka deri min e fundit , i ka kryer te gjitha shebimet dhe i ka rritur femijet plus djalin e vogel saj qe sapo kishte lindur deri sa eshte ba i zoti i veti . Nuk kam as nje lidhje me as njeren pale veç se na ka ardhe keq per vdekjen e esaj dhe per vuajtjet e asaj nane duke pare vajzen ne ate gjendje dhe ne te njeten kohe i ati u merrte me kete kurven . Ne nje kohe kur kjo plaka kurvice nuk duhet te futet ne martesen e dikujt tjeter . Me me pa nodh mue larg qofte i kisha zhduk nga siperfaqia e tokes e ta bajne dashnin ne anen tjeter!

 • A S
  A S5 ditë më parë

  Pot doket mir me ja marr burrin dikuj ty t ardht pej zoti

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Jo zotni duhet ta dush histirin ta paska degree b.....

 • A S
  A S5 ditë më parë

  Zoti t marroft o pis mi lan grun me thmi e me marr tjeter veq per qef po ku ki ftyr me dal ktuu bre 🤮🤮🤮🤮

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  Ditë më parë

  Zoti tmarroft etqit fare .e marrsh keqen nans fmive tmi se e kam lan si zoj me fmi tvet .se kemi qen dy te xelivizuar se dashnia la fillim e mbarim .se fmija kan nevoj qe prinderit te jen te lumtur dhe se don me ba prin ban prin edhe nga larg .se po trrish bashk dhe me njeqit probleme rriten me shum probleme .he tmarroft zoti Alividerqi zotri se un kam le fmi e kam met I ri !!! Se kukuja tpaska ra kres e traft ballit

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Ku je mor shejt .nuk jeton ne ket bot .paske met nje cop injerant

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi5 ditë më parë

  Allahi ben mrekulina jet gjat e shum tmira me djalin🤲🤲

 • Albi & Gita
  Albi & Gita5 ditë më parë

  MashALLAHA ❤️

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  4 ditë më parë

  Syt tlumshin e trujt zoti familjen

 • Veri Mobile
  Veri Mobile5 ditë më parë

  Pak e kan bezdi me tregu Shqiptarët përgjithsi kur bëjn fëmij me IVF! Si do që të jet urime e qoft me jet te gjat.

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Jo zotri jemi dy njerz te celivizuar kemi jetu nje qerek shekulli ne bot grazie ugale

 • Lena Ajeti
  Lena Ajeti5 ditë më parë

  Uroj shendet dhe lumturi me dy prinderit!

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  5 ditë më parë

  Te lumt goja lena shum faleminderit

 • Qefsere Atuli
  Qefsere Atuli6 ditë më parë

  O Zot sa mir femija asht dhurata me e bukur e jetes Ishalla jeni te lumtur se familje Zoti jau ruajt Djalin bukuroshin

 • Alfert Cola
  Alfert Cola6 ditë më parë

  Qofshi te lumtur dhe paci shend.Djalin ta keni me jete te gjate, se e keni si shpirt!

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Qofsh I lumtur gjithmon

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana6 ditë më parë

  Marshalla allahu e rujt e bekoft zoti🤲🤲🤲🤲🧿🧿🧿🧿🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏🤲🤲🤲🤲🧿🧿🧿🧿

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Bekoft Zoti edhe ju

 • Dr Ze
  Dr Ze6 ditë më parë

  JET TE GJAT TE DYVE ISHALLA SE BASHKU ME FEMIJET QE KENI 💖💖

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Faleminderit per urimin ma Burkrin qe ke ba bekim ne familjen tane

 • lavdije huta
  lavdije huta6 ditë më parë

  Zoti jua lashtë e ubefte plak me shendet e jeten te lumtur 💕vogel mashalla mashalla 🤲

 • Nepi Naka

  Nepi Naka

  5 ditë më parë

  Cfare mbrekullie jete te gjate eshte fati juaj

 • Dava Preci
  Dava Preci6 ditë më parë

  Jua.rujt.zoti.inshalla.....lina.

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Dava kena djalin si drita .faleminderit

 • Dava Preci
  Dava Preci6 ditë më parë

  ,Otis.jua.rujt.inshalla.lina.

 • Miraxh Domi
  Miraxh Domi6 ditë më parë

  O zot veq t'a keni me jet ♥️

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Miraxh .jet e shendet paç dhe ne familje tane

 • Enkela Ciko
  Enkela Ciko6 ditë më parë

  Takesh me jete zonje grua ishe epjekur shum e mir

 • MsAmour2009
  MsAmour20096 ditë më parë

  Me jete te gjate engjelli i vogel!!! Familje e mrekullueshme!

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  O zot po na bani me jetu momente shum te bukura fal jush

 • Mervete Mulaku
  Mervete Mulaku6 ditë më parë

  Dhurat e Zotit urime me xhith te mira

 • Champions League
  Champions League6 ditë më parë

  Te gjitha vitet e lumtura prane prindervee

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Grazie kampjone

 • Era N
  Era N6 ditë më parë

  Ca mrekullie!!😍🙏

 • Ganimete Muaremi
  Ganimete Muaremi6 ditë më parë

  E pa besushme,gjerat ndodhin papritir,momente shum te mira,ju uroj gjithe te mirat,

 • Luçe Gazulli

  Luçe Gazulli

  6 ditë më parë

  Ju rujt zoti këte engjell past bekimin e zoti luçja lezhë

 • Lindita Tringa
  Lindita Tringa6 ditë më parë

  Shume bukur.e paci me jete.

 • Bahrije Shijaku
  Bahrije Shijaku6 ditë më parë

  Me jet te gjat ju pergezoj per femin qe e paski bukurosh

 • GERMANY GERMANY
  GERMANY GERMANY6 ditë më parë

  Marshallah zoti tarujt ❤❤❤❤❤❤

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  ZOTI ju rujt .dhe ju bekoft edhe ju

 • Besa Neziri
  Besa Neziri6 ditë më parë

  Ta keni me jete e me shendet 🙏🙏

 • HighSociety
  HighSociety6 ditë më parë

  Sa bukur urime çifti keni thyer shumë tabu dhe paragjykime,ta keni me jetë djalin qofshit edhe ju të fortë që ta shijoni këtë mrekulli.

 • Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

  Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

  5 ditë më parë

  @Marjana Ndoka bravooo 😍❤️☺️🙏

 • HighSociety

  HighSociety

  5 ditë më parë

  @Marjana Ndoka keni shumë të drejtë dhe keni dhën një mesazh që vlenë për ata që fusin hundët në jetën e tjetrit.

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Faleminderit po nuk heqet tabuja nga shqiprija jeta asht imja do ta shijoj un se me ngel si pa buk si bjen men askujt se kshtu erdhi koha

 • frida matraxhiu
  frida matraxhiu6 ditë më parë

  Goxha burre Franku u ndodh ne Itali ajo se po te ishte ne shqipri e shikonte megjithato donin shume femij po femijen e pyeten ?do ta leje jetim,?sa do rroje franku

 • se
  se6 ditë më parë

  Ta keni me jet e shendet

 • therealOG
  therealOG7 ditë më parë

  Ta shijoni bekimin e Zotit! Ska asgje per turp te nderuar. Eshte gjeja me e bukur kurorzimi dashuris me nje fmi

 • therealOG
  therealOG7 ditë më parë

  Dhurate e Zotit. Ca mrekullie! Sa i bukur!

 • A 🌟 V
  A 🌟 V7 ditë më parë

  Che meraviglia.

 • Lule Ndoka
  Lule Ndoka7 ditë më parë

  Ta keni me jet te gjat princi e vogel 🥂🥂🥂🙏🙏

 • Rexi
  Rexi7 ditë më parë

  Cfar emocjoni ....Fatmirsisht zoti I ndihmoj

 • Inaa Year
  Inaa Year7 ditë më parë

  Te lumt goja mejet

 • Ukin Ukin
  Ukin Ukin7 ditë më parë

  Zoti ju dhente shendet o çift i mrekullueshem . Bravo

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Tbaft zoti mrekolli per tmira

 • Enver Dushku
  Enver Dushku7 ditë më parë

  Qofshi jetëgjat e me fat,quni vogël si rreze e djellit po ndriqon.Ju deshirojm gjitha t’mirat e jetës.

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Ndriqof I madhi zot ty edhe familjen Enver Qenke I ans ton

 • Tatjana Cani
  Tatjana Cani7 ditë më parë

  O ZOT cfare mrekullie Paci jeten e gjate e ta gezoni ate fare cuni Marshalla 🙏🙏🙏🤗🤗

 • Roel Vrapi
  Roel Vrapi7 ditë më parë

  Adhadhe Tani E Ka Rinija Se Hellen Ne Shkodh Ne Shpi por Familja E Do Nje Femi🧕

 • Klara Sevo
  Klara Sevo7 ditë më parë

  E pabesushme ti rroje

 • Pavlin Gjoka
  Pavlin Gjoka7 ditë më parë

  Jam vera ,po e shikoj emisjonin ,te them te drejten po e perjetoj me shum emocjone ,pothuajse te njejta histori kam perjetu edhe un,zoti i madh mos lente kan pa femij,zoti jua rrit megjitha te mirat e botes.🙏

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Pavlin qenke edhe ti I ans ton urime edhe per ty

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare7 ditë më parë

  Kuku e ka ble diku illegal e rrejn . A bon me ja ba ADN a eshte femi I tyre bilogjik qe ta besojm

 • Liljana Basha

  Liljana Basha

  2 ditë më parë

  @Marjana Ndoka pershendetje Marjana,ne rradhe te pare te uroj jete te lumtur ty me bashkeshortin tend dhe zoti ta ruajt e ta keni me jet te gjate djalin,kisha pas deshire te pyes dicka ty marjana se me intereson te di nga ti ,qe ma nundeson mund te kontaktojm bashke ne fb tim Liljana Mataj flm dhe ne pritje te pergjigjes

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  3 ditë më parë

  Shko me Torino Spitalin Santana dhe verefikoje .se kur kam lind un a qu mkam nje spital mor Faqezi

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Se ke nevoj per ta .lutju

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Pergjigjet Babi Endrit .shyqur qe ne ket bot spo shoh njerz inj...si ty .nuk ja vlen as te pergjigjem se kemi patur shum njerz te mrekullushem qe e Kan perjetuar ket mrekolli .zoti te ndimoft edhe ty se I dhimses

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  E ka tbam adn skena pas nevoj me ble se babi vet ka edhe 4 fmij te tjer

 • Bukurie Muca
  Bukurie Muca7 ditë më parë

  Sa bukur te ju rroje dhe te rritet I lumtur

 • Xiaomi Skrapar
  Xiaomi Skrapar7 ditë më parë

  Fëmija t'u rroj dhe të rritet me prinder.

 • Rose Rose
  Rose Rose7 ditë më parë

  Ta keni me jete driten tuaj te diellit djalin...

 • Laerti Qazimi
  Laerti Qazimi7 ditë më parë

  injorance e madhe 58 viec pleqeri.ieni ne terezi iu.plak as 70 viec nuk je

 • Laerti Qazimi

  Laerti Qazimi

  6 ditë më parë

  @Marjana Ndoka pershendetje nga Miredita

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Zoti tbaft 150 vjeç urime nfamilje

 • Hamide qole
  Hamide qole7 ditë më parë

  Marshalla ta kini me jete!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🧿

 • Gus G
  Gus G7 ditë më parë

  Zoti jau ruajte

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri7 ditë më parë

  Ata jan shum te rinje E ndjejn veten shum te rinj🤔 Gazetare leshi

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Po zoti gazetar. Faleminderit metvertet e ndjejm veten te rinj se punojm gjith diten si te jemi 20 vjeç .kan nevoj edhe disa te rinj te marrin te marrin ket eksprienc

 • Gezime Badallaj
  Gezime Badallaj7 ditë më parë

  Ta keni me jet te gjat🙏🏼🧿

 • Linda Linda
  Linda Linda7 ditë më parë

  Mrekulli

 • Yllka Selimaj
  Yllka Selimaj7 ditë më parë

  ✝️✝️✝️

 • Daniela Blakcori
  Daniela Blakcori7 ditë më parë

  oooo sa histori emocjonuese,me dha shum kenaqesi dhe edukat keto 2 njerez se sa me shume dashuri e shikojn jeten dhe frytin e dashuris tyre.Zoti ua ruajt djalin dhe u dhent jet te gjat qe ta gezoni ecurin e jetes se tij.

 • Antoneta Bajraktari

  Antoneta Bajraktari

  6 ditë më parë

  Zoti i gezofte dhe me femijet e djalit I uroj te arrijne ato dit se kurre nk eshte vone bile kjo eshte dhe me e lehte

 • Girl Luisa
  Girl Luisa7 ditë më parë

  MashAllah nuk thua shyqyr qe Zoti ta dha mundesin per tu bere nene.Mos e vrsini me djen hic se seshte turp ne fund dites eshte femiaj juaj sja keni vjedh njeriu.E paci me shendet inshAllah.

 • Girl Luisa

  Girl Luisa

  6 ditë më parë

  Asgje .Ju uroj jet te gjate e te lumtur bashk me djalin💖💞💞

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Faleminderit shum per kuptimin

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Luiza e kemi vonu per rrespekt dikuj tjeter por e pash me vones se sejcili u mbyllte me familjen e vet

 • Majlinda Skenderi
  Majlinda Skenderi8 ditë më parë

  Paste jete e fat! Gezofshi njeri-tjetrin!

 • Marjana Ndoka

  Marjana Ndoka

  6 ditë më parë

  Ju gzoft zoti edhe ju

 • Kim, Gaxha
  Kim, Gaxha8 ditë më parë

  👏👏👏.👌 👦💯👍👪👏.👌

Faqja Tjeter