Ledjana në Takim me Blerimin, e ndjek “Hija e Mevlanit”, e papritur - Përputhen, 1 Mars 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • Aria Xhemo
  Aria Xhemo19 ditë më parë

  Ledjana eshte koke edhe kembe ne dashuri me Mevlani e tregoi, shume qarte edhe eshte nje gje shume e bukur..

 • saliji merxhan
  saliji merxhan20 ditë më parë

  Lediana ato buz si pel tu paskan bo po mir i kishe i paske prish

 • TN
  TN21 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ledjana ja rrasi kti çuni 7 me 0 Edhe këngatr edhe DR lol she’s funny

 • Meriton Berisha
  Meriton Berisha28 ditë më parë

  😍😍😍🤩🤩🤩 Antuela Berisha

 • Meriton Berisha
  Meriton Berisha28 ditë më parë

  Antoela 😍

 • Nilda Gjoni
  Nilda GjoniMuaj më parë

  lediana dopio buzzz si buzet e lopes

 • Ylli Bulla
  Ylli BullaMuaj më parë

  Kur u be dhe ledjana te bej filma,apo gjeti blerimin qe eshte i qet dhe ben si interesante,ik o ledjana se ta beka mire antonela ty

 • Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa BosancerosMuaj më parë

  Eshte problème sepse vajzat kan ajam gjith por duhet mja gjet kur e kan mashum ajamin mej mih prashit

 • Ensar Slm
  Ensar SlmMuaj më parë

  O budallenj haram eshte alkoholi ne fen islame nese deshironi shikojeni videon se cfar thot hoxha

 • Saxhide Bulliqi
  Saxhide BulliqiMuaj më parë

  Qyreje oj ledjana

 • berti llani
  berti llaniMuaj më parë

  Ak bbds1q4r kkjjjd jjhhd jjhvfxj jjnnxxh nnnbhvv njnhgd mkjjvcx jgx

 • Luan Kadrija
  Luan KadrijaMuaj më parë

  bravo Lediana po un nuk te besoi as nji fjal

 • DENALD VEJZATI
  DENALD VEJZATIMuaj më parë

  Ledjana eshte nji kare e ter po ti je cun mysliman pse dole me kete pisllekun

 • Azra Kaya
  Azra KayaMuaj më parë

  Alkooli Lejohet Ne Fen Islame Wow 😂 sa i mencur doktori

 • niemand
  niemandMuaj më parë

  Ledian shum e budallaqe 😏😏

 • sehare iseini
  sehare iseiniMuaj më parë

  Lop Ledijanaaa

 • Harisi official
  Harisi officialMuaj më parë

  Ledian femra ma fallco femra ma e poshter deri me tani qdo dit e me shum po i del maska turp te kesh moj femer e ult mos ben lojra me djemt pissss

 • عماد مرزق لوقا حنا
  عماد مرزق لوقا حناMuaj më parë

  انا ألحب خلي عنك يا عمي القلب

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  E qeshur e Jasemines eshte si freksioni kur beja kursin e makines,e harroja me ndrru marshin. Iu hi hu iu

 • Kukes Alb
  Kukes AlbMuaj më parë

  Antonela eshte si fantazem

 • Kukes Alb
  Kukes AlbMuaj më parë

  Ledjana eshte yll

 • Sabahete Duka
  Sabahete DukaMuaj më parë

  Lediana duhet me pas nji takim tjeter me Blerimin ,ate dite s,ka kene ne rregudh a ishte si e llastuar se si cift shkojn shume

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  as un nuk e di

 • Erkan Ramadani
  Erkan RamadaniMuaj më parë

  hajde lope hajde lediana lopajana

 • yuoop noke
  yuoop nokeMuaj më parë

  Blerimi it’s another level. S’esht per perputhen po ik me mir se tbejn si veten kto 🙄

 • arki fetarA
  arki fetarAMuaj më parë

  Rrespekte per ty Blerim. Mos e vrit mendjen se Lediana nuk kafytyre per ty. All-llahu te rujt DH largohu ngà imoraliteti.

 • Ermela Luti
  Ermela LutiMuaj më parë

  Ledjana idjote

 • Berat Ramadani
  Berat RamadaniMuaj më parë

  O mevlan Bolja kthehu te lediana se ajo tjetra vet lun me ty o Bolash

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Muaj më parë

  Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman

 • Boni's Games
  Boni's GamesMuaj më parë

  Ledjana shiko ma mire Blerimin se Mevlani osht Ujku i vjeter

 • Valka Neziri
  Valka NeziriMuaj më parë

  Ledjana femra me idiote qe njoh! Nuk kerkoi as falje lopa! Injorante komplet!

 • Bekim Berisha
  Bekim BerishaMuaj më parë

  Gugyt

 • Sherif Qarri
  Sherif QarriMuaj më parë

  Respe( ledjanes femrat mal e bukura aty Mae diciplinuara konnte ngazwicra

 • Sherif Qarri

  Sherif Qarri

  Muaj më parë

  Tknaqen me reden ledjan

 • Riza Barruku
  Riza BarrukuMuaj më parë

  Me vjen shume keq qe shqiptaret e Kosoves dhe te Ilirides jane te zhytur ne fe dhe ne probaganden e islamit ekstrem.

 • Riza Barruku
  Riza BarrukuMuaj më parë

  Me te hap barkun 🤮🤮🤮

 • Semi Filipi
  Semi FilipiMuaj më parë

  ik o ledjana o budallaçke femer

 • AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa
  AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAaMuaj më parë

  Evvvv po mir ja paske ban bre

 • Hamza Salkurti
  Hamza SalkurtiMuaj më parë

  Respect blerim edhe arjani sonte

 • fjora barci
  fjora barciMuaj më parë

  as un nuk e di

 • Armand Capoku
  Armand CapokuMuaj më parë

  Lediana fai schifo spero che MEVLANI non esce più con te BLERIMI grandeeeee uomo 👍👍👍👍👍

 • WhiteBoy
  WhiteBoyMuaj më parë

  O Doktor o gllup

 • Astrit Cela
  Astrit CelaMuaj më parë

  SHUMË INJORONTE U TREGUA LEDJANA NDAJ MEVLANIT TË DYJAVE BLLOKË BËJË SKANË HUNDË PËR TY

 • Casey H
  Casey HMuaj më parë

  Kush i ben skip kur flet Erlindi?

 • Arbesa
  ArbesaMuaj më parë

  Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman

 • Jonida Balla
  Jonida BallaMuaj më parë

  Καλέ κ φη κι δ μη δθφ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪

 • Jonida Balla
  Jonida BallaMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Jonida Balla
  Jonida BallaMuaj më parë

  μα δ μ φη κι δ η γη ξδ μ ευ ξυ δ κελί ε η ευ ξδ η φη ξυ δ μ φη ξδ μεη μ ευ ξδ μ δ ξδ με μ ευ ξυ δ μ ευ κι τ η τ ηρ ηρ δ η ευ ξδ μεη ξυ ε η ευ ξδ η ε ξυ ε ξεηδ μεη η ευ κι α μεξρ μεη ήδη ξρη ξεηδ μρξγ μεη μη ευ ξδ η ευ ξδ η ευ η όλα η τη ξυ δ η φη ξυ δ βρη κδιρ μεξρ μ φη ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ βδηδ ξεηδ η τη ξδ μ ευ ξδ μεξρ μεξρ ξρη μεξρ ξρη η ευ ξδ μρξγ ε ήδη

 • Saida Gohan
  Saida GohanMuaj më parë

  Mesa duket I ka hypur vetja ne qef qekur I tha Antonela qe do terhiqet pak tja ler rrugen hapur. Po kshu jan keto te ktillat ju jep doren te marrin krahun.

 • Jonida Balla
  Jonida BallaMuaj më parë

  👇👇👇👇👇👇👇👇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Jonida Balla
  Jonida BallaMuaj më parë

  👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla
  Jonida BallaMuaj më parë

  κ δ ξδ μ ευ ξδ μ ευ ξδ ❤️❤️💋💋❤️❤️💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla
  Jonida BallaMuaj më parë

  λεκέ μ φη κτ λεκέ με μεη μεξρ μ ευ ξδ μεη μ ευ ξδ μ φη ξδ μεη ξεηδ μ φη ξδ μεξρ μεξρ ξρη καλή ε μεξρ μεξρ μέλη δ μεξρ κ τη κτ κδιρ ξγξγ κ ευ ξδ μ ευ η ξεξτ η Δ ξδ μ ευ ξδ μεξρ μ ε ρ μεξρ μεη μεξρ μ φη ξδ μεξρ μρξγ κ ε ξυ δ μτκτ μεξρ βδηδ μεξρ μεξρ ξρη ξεξτ κδιρ κάνω ξεξτ μεξρ μ δ η μτκτ μτκτ μτκτ μ φη ξδ μεη μεξρ μεξρ ξεξτ ξεξτ μεη με δ η γη κι δ κακή δ μεξρ μεξρ μεξρ νρ δ μεξρ μεξρ μεξρ ξεηδ ξεξτ κ ευ ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ ξεξτ ξρη η ευ ξδ ξεηδ μεξρ

 • Saida Gohan
  Saida GohanMuaj më parë

  Blerimi shum djal I mir I sjellshem. Shum mir ja beri qe e la aty ne tavolin vet. Edhe ajo pa pik turpi vazhdon kendon shuj shuj.

 • Shauka Hodan
  Shauka HodanMuaj më parë

  Po të isha në vendin e Blerimit, do e ndërpreja takimin qysh në Fillim të takimit me Ledianen dhe do e qoja RS. (Rrot Sames) poashtu do e pshtyja edhe në ftyr.

 • Saida Gohan
  Saida GohanMuaj më parë

  Cesht ky ironizim qe po ben kjo. I ngeli goja Mevlan Mevlan I largon vet djemt me sjelljen e saj.

 • Saida Gohan
  Saida GohanMuaj më parë

  Shpresoj mos shoh me kurre nje takim mes Blerimit dhe Ledianes. Nuk e meriton kjo nje djal si ai.

 • k va
  k vaMuaj më parë

  PO KUR TI SU NDJEVE MIR KUR TA BANI MEVLO TY ME ANTON PSE JA BANE ERIT PRA MOJ LEDIIIIIANA

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Muaj më parë

  Loccoooooooo❤️

 • Uejni Elbasan
  Uejni ElbasanMuaj më parë

  Hiqeni ate aristelen se na shpithi

 • Hoxhaj Rexhe
  Hoxhaj RexheMuaj më parë

  Ledjana,në prejashtrimë të Mevlanit nuk merret me tjerë meshkujt !

 • Jessica Xhepa
  Jessica XhepaMuaj më parë

  Kjo Aristela shet mend kot, ik mi goc...

 • your's forever
  your's foreverMuaj më parë

  Ledjana je vrt budallaqe injorante dhe pa tru Kisha resp per tyy Por i humbe vlerat vetes m kte qe bere kundrejt blerimit 👎

 • suzi koci
  suzi kociMuaj më parë

  Aman o buce resheni Ku di time provoku o injorante fshatare dhe ato debila meshkuj qe dalin me ato idjode Ne perputhen vetem Tea dhe Bearti te gjith jane injorante

 • djana pjetri
  djana pjetriMuaj më parë

  pse ja fut kot ky kristi po ne fen islame esht e ndaluar alkoli

 • Remtixs Vater 2.0
  Remtixs Vater 2.0Muaj më parë

  Mevlan edhe unë jam kavajse , i the tamon ato fjalë Blerimit që ajo ka dalë me të që të bëj ty xheleoz. Blerimi nuk eshte per Ledianen, une sic thane djemte aty do kisha ikur me kohe nga ai takim.

 • Remtixs Vater 2.0
  Remtixs Vater 2.0Muaj më parë

  Blerimi një djalë për mendimin tim i kompletuar nga të gjitha anët. Po çfarë deshe mo zemër të hyje në atë program. Nuk është Lediana për ty, më vjen keq Ta them se unë mbështes më shumë femrat por Këtu po them të vërtetën. Ju uroj të dyve shume fat në jetë!

 • Reyan Reyan
  Reyan ReyanMuaj më parë

  shum i pelqe vetja ksaj ledjanes keta lloj femrash ta nxin jeten

 • Ghost Mode
  Ghost ModeMuaj më parë

  All-llahu [subhanehu ve teala] e ka ndaluar alkoolin dhe ka thënë: "O ju që besuat, s'ka dyshim se vera, bixhozi, idhujt dhe hedhja e shigjetës (për fall) janë vepra të ndyta nga shejtani. Pra, largohuni prej tyre që të jeni të shpëtuar". Kaptina ;El-Maide: vargu 90

 • eduard salihu
  eduard salihuMuaj më parë

  23:32 eshet shum gabim sepse feja muskimane nuk lejon asesi me u martu me fe te tjera perveq fes muslimane e permedin shum dijetar te fes muslimane!

 • Ghost Mode

  Ghost Mode

  Muaj më parë

  Epo disa flasin sic ua mer mendja per fene, dhe japin te tilla deklarata pa sens...

 • Ghost Mode
  Ghost ModeMuaj më parë

  O Blerim jo " shkaku i fejes " por PER HIR TE FESE, respekto fejen dhe mos u bo injorant.

 • Viki Brussel
  Viki BrusselMuaj më parë

  Ledjana o debile si je kaq injorante se kuptoj , shume mire ta boni qe te la vetem aty legene femer , del me nje mashkull e permen non stop tjetrin femer plere

 • denisa leka
  denisa lekaMuaj më parë

  A ka mundësi të iki kjo ledjana se na i shpifi me ato buzët

 • Yllka Bajrami
  Yllka BajramiMuaj më parë

  Loccoooooooo❤️

 • Yllka Bajrami
  Yllka BajramiMuaj më parë

  Po qfar morali ka Ledmutiii more Blerimmmm a ke syyyyy me pa lookun si prostitute

 • namesurname86
  namesurname86Muaj më parë

  Eshte goce per shpi thote mashtrusi nga Maqedonia! Baxhella nga rresheni me gjoks jashte dhe me buzet e bame si rose!

 • namesurname86
  namesurname86Muaj më parë

  Baxhelleri, humbje kohe!

 • E B
  E BMuaj më parë

  Like kush mendon se Lediana ka buzet sikur vrima e b me kapsllek?

 • Sefer Knap
  Sefer KnapMuaj më parë

  O loko je mut ik ma shpejt bashk me blerimin fanatik.

 • Sefer Knap
  Sefer KnapMuaj më parë

  Bravo bravo bravo bravo bravo blerimi fanatik u ngrit si i dhijm.

 • Sefer Knap
  Sefer KnapMuaj më parë

  LEDJANA MA MOS BAN GABIM MEVKANI ASHT JETA JOTE...........................................

 • Leo
  LeoMuaj më parë

  Biznes dhe famë kryefjala e këtij emisioni, më tregoni pseudo çiftet që kanë dalë nga këto emisione ç‘bëjnë sot?, hajgare janë këto gjëra dhe shiten në televizion ,po çfarë dashurie ka këtu ju luteeemmm?!

 • Elvana Rrasa
  Elvana RrasaMuaj më parë

  Ledjanaaaa zhdukuuu ee na e shpifee,boll ngrohe vendin. Boll u shtire.

 • Zemri Ziberi
  Zemri ZiberiMuaj më parë

  Turp per nje vajz si lediana sidomos ne nje takim te par me nje person sapo ka hyr ne emision

 • Gazibaba texas banda
  Gazibaba texas bandaMuaj më parë

  Te gjith komentet te kan shar moj ledjana shko perputhu me nje gomar ma mir

 • Princess Aurora
  Princess AuroraMuaj më parë

  Ledjana ka trashur buzet dhe tani trashja i paska kaluar dhe ne tru! Gjynaf!

 • Adriatik A
  Adriatik AMuaj më parë

  Blerim na bane krenar neve shqiptarve te Ilirides, shuum respekt nga Shkupi vllaj, mvjen shuuum mir qe tregove nje pasqur reale se si jan ne thelb cunat e rinj te rritur ne Maq te veriut ose Ilirid per ne shqiptaret.

 • Nertila Fjerza
  Nertila FjerzaMuaj më parë

  Bora me friz : une kam zgjedhur këtë ngjyrë . Po nuk e zgjodhe moj Bora thjeshtë ta dha Jasmini 😂😂!

 • Arabnor krasnoqi
  Arabnor krasnoqiMuaj më parë

  ti je gabim antonela puna erit ti je

 • kosova dardania
  kosova dardaniaMuaj më parë

  Marre te koft ne qofse nuk e nderpren takimet te tjera me kit mut ledanen sja vlen tka qiten posht shum

 • MīT ' ĒVĀD StuĐio
  MīT ' ĒVĀD StuĐioMuaj më parë

  Ledjana ti gezosh buzet e hunden, gjeji nje zgjidhje urgjente ballit please, dukesh sikur sapo ke ardh nga klinikat ne Tajlande pasi ke realizuar operacionin e famshem pasi ke bere 2 vjet kurim ne kalimin nga djale ne vajze

 • Amra Denis
  Amra DenisMuaj më parë

  Dhe ai qe foli per alkolin qe esht e lejushme mos ka lexu nai liber kinez dhe jo librin kuranor Kshu qe vllai dashur te udhezoj ta lexosh ose te klikoshe ne ALthe a lejohet alkoli ne fen islame apo jo kaq dhe heres tjeter boje deklarat vet qe nuk lejohet alkoli Allahu te udhezofte vllai dashur

 • Amra Denis
  Amra DenisMuaj më parë

  Allahu thon ne kuran qe alkolin Ekam bo haram sepse profeti muhammet als ka thon Ekam bo haram sepse disa micte e profetit ka kaluar pran atyre dhe ika shikuar tu pir vere dhe ka then allahu ju rujt Profeti Muhamet ka vazhduar rrugen e vet Dhe kur ai Po u kthente per ne shtepi shikovi miqte vet te gjakosur dhe Po u zinin Dhe Cyr ne ate moment profeti als eboni haram sepse njeriu kur konsulmon alkol nuk esht mo vetvetja

 • Erjosa Agolli
  Erjosa AgolliMuaj më parë

  e vute re qe Acai One u tha pa u lexuar ? :p

 • Amra Denis
  Amra DenisMuaj më parë

  Ooo ti legen qe thu ne fen islame nuk esht e ndaluar alkoli

 • Jo skanderbeu
  Jo skanderbeuMuaj më parë

  Bora idiote cfare te ndalon te beje feja

 • Albi Grembi
  Albi GrembiMuaj më parë

  Te djelen tjeter sindi... del edhe i kerkon locos te largohet bashke skenari i olses po e kuptojm te gjith

 • Miri Buci
  Miri BuciMuaj më parë

  Ti ledjana je femer e pa cip u bone ti me u tall aaa dhe ben sikur don mevlanin je e neveritshme

 • ROVENA Rustani
  ROVENA RustaniMuaj më parë

  Po ky Erlindi si pyke.... Po ik ne shpi se nuk je per ate emision... Me acaron nervat kur flet ai 🤮🤮🤮

 • Alba Tabbi
  Alba TabbiMuaj më parë

  Ledjana nje femer pa edukat dhe Blerimi bravo i qofte e la si 💩 ne tavoline. Vetem femer nuk quhet Ledjana, po nje derr i trashe.

 • Xhemal Xhemali
  Xhemal XhemaliMuaj më parë

  Ketu vetem te perdal do dalin keto se per perputhje lesht

 • Ardita Sabani
  Ardita SabaniMuaj më parë

  Selam alejkum vlaut tone Blerimit i urojm cdo te mbare suksese ne gjitha fushet e jetes mbij gjitha qoft caktimi i Allahut per deshiret e Blerimit te plotsoen ne realitet tfala nga Lipkova vendlindja yte.

 • Bukurije Sejdijaj
  Bukurije SejdijajMuaj më parë

  pom vjen keq po mir e ka ky se normal alkohol esht i ndalum edhe shum tjera sene

 • Jeta
  JetaMuaj më parë

  Na shpifi kjo ledjana qa esht bo ashtu😤

Faqja Tjeter