Kasta e vjetër e Sali Berishës fundosi Lulzim Bashën, humbësit e mëdhenj të PD-së nga Xhelal Mziu

Argëtim

#reportTV #lajmeshqip #lajme
Rrethi i vjetër i Sali Berishës, të cilit Lulzim Basha i besoi drejtimin fushatës për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, fundosi edhe një herë Partinë Demokratike, duke e lënë në opozitë deri në vitin 2025. Disfatat më të rënda dhe të papritura, Partia Demokratike i ka pësuar pikërisht në ato qarqe të drejtuara nga njerëzit pranë Sali Berisha, nga i cili Lulzim Basha nuk arriti të ndahej as në këto zgjedhje, duke përsëritur të njëjtën sjellje si në 2015 dhe 2017. Teksa po numërohen gjysma e fletëve të votimit dhe fitorja e PS-së në këto zgjedhje është e qartë, Partia Demokratike po pëson një disfatë të thellë në Dibër.

Komente

 • kolim jone
  kolim jone7 ditë më parë

  kur mos fitofshin

 • Ha Alu
  Ha Alu8 ditë më parë

  ORE KETA TE PD DUHEN LARGUAR TE GJITH SE KEMI 30 VITE ME KETA. QE NGA BERISHA DHE SHUM TE TJERE.SA TE JEN KETA NUK MARRIN ME PUSHTET. KETA BLUT E KUQ KAN 30 VITE QE THERRASIN POSHT KOMUNIZMI. KUR KETA JAN 80 PERQIND KOMUNISTA SI BERISHA NISHANI SHEHU BALLIU E SHUM TE TJERE. SA TE JEN KETA EDHE DEMOKRATET E VERTET NUK VOTOJNE PREJ 26 VITESH

 • Rahim Trupja
  Rahim Trupja8 ditë më parë

  Mjere populli po te presi hajer nga paloka larg qofte te perfundojm si vendet afrikane

 • Chuck Bejko
  Chuck Bejko9 ditë më parë

  Fytyrat me te degjenr jan keta plerat e pd askush nuk esht demokrat te gjith jane komunista bira komunistash dhe tallen me popullin i pari qe do dali nga selia e pd ta terheqin zvare ate te gjatin lulin ai esht mafja kryesore ne pd sepse e bejen pd pron te tyre mf te cohen gjith demokratet kudo we jane te lene dit takimi ta permbysim nje here e per gjithmone kasten enveriste te saliut e te lulit se ne emer te pd. Penetroin tallen me demokratet e vertete

 • kolim jone

  kolim jone

  7 ditë më parë

  Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinj

 • citroen uno
  citroen uno9 ditë më parë

  A ju humbtë varri

 • kolim jone

  kolim jone

  6 ditë më parë

  Nuk humbi demokratja nga saliu se saliu eshte lider por humbi se socialistet din te vjedhin

 • Dode V
  Dode V9 ditë më parë

  🖕🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🥕🖕🥕🖕

 • kolim jone

  kolim jone

  6 ditë më parë

  Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinj

 • Vilson Kondakciu
  Vilson Kondakciu9 ditë më parë

  Pal Pal Palokë esapi vazhdoni.

 • bocoy noiu
  bocoy noiu9 ditë më parë

  Te gjatin dhe iliri ne vlore , kujdese sfurqet hahahahahahaha

 • Diana Katundi
  Diana Katundi10 ditë më parë

  Po me keto fytyra , kurre nuk do fitojne.Fytyrat me te urryera te popullit.

 • Flora Gusha
  Flora Gusha10 ditë më parë

  Disfat e njepasnjeshme.FITORE PS SPETAKOLARE.FOLI FJALA POPULLORE HUMBESAT E BERISHES Lulezim Basha Te largohen PD te REFORMOHET PD KA LEN GJURME E SHIJE TE HIDHUR NE MEMORJEN POPULLORE NDAJ PER TE TRETEN HERE POPULLI ME VOTE E NDESHKOJ.PD e ndershem te marrin ne dore fatet e PD e cila eshte force opozitare me potenciale per Shqiperine Por fizionomia e saj te jete Jo urrejtje jo dhune e shkaterim e vellavrasje.LULEZIM BASHA PRANO HUMBJEN LERI MENJANE TEORITE E VJEDHJES SE VOTAVE SE ESHTE RASTE I PERSERITUR TRE HERE.TI HAPET RRUGE REFORMIMIT SHENDOSHJES DHE KURIMIT TE PD.

 • Albert Daja
  Albert Daja10 ditë më parë

  Ede Paloka do dy ore te nxjere nje llafe, se eshte gagace ,Tritan Shehu nuk ka nevoje te veje ne tualet se ka bibilna,kurse e fundit eshte ,se Hollivudi do e lozi dhe nje here Tarzanin, por pa citen ,se do ta lozi Gazmend Bardhi.

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  9 ditë më parë

  kjo e mori më qaf P D se bëjnë të njëjtat gjëra që bënte sala iku gomari plak është bër si qen i rrahur

 • Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika10 ditë më parë

  Deri dje thoshnit zoteri populli voton dhe qeron Ramen,sot dilka qe Rama vodhi votat.ky eshte motiv juaj kur humbeni..Beni Mark Markun kryetar dhe zgjedhjet i fitoni ne vitin 2080.

 • Peja Peja
  Peja Peja10 ditë më parë

  Pallask hajni

 • Zhaklina11
  Zhaklina1111 ditë më parë

  Mbase zhduken ca plera si paloqja

 • Halil Celaj
  Halil Celaj11 ditë më parë

  Dote te fitonte PD me E Paloken,Dritan Shehun ,apo Fabrikantit te pare ne Shqiperi G Rulin ..Rama 6 muaj per para sete fillonte fushata i kablere votat cdo vote 500 deri nji mi $.Efitoj duke share Salihin dhe gangren Meta e fallxhoren sic e qujti Ram Moniken.Pa as nji program se egarantuan per fitoren e bindshme kundra Lulit te vockerr.

 • Hlias Stefanidis
  Hlias Stefanidis11 ditë më parë

  Berisha ka lulin qe perdor si prostitut po boll me limoni ska me leng

 • Kastriot Katsi
  Kastriot Katsi11 ditë më parë

  Mbaje thuthuqin se do fitosh ne zgjedhjet e 5.e Ramen.(Edi Palothuthuqin).

 • Sokol Beko
  Sokol Beko11 ditë më parë

  Amin te ikin per lesh akoma mbajn plakun mere me Dritan preshin paloken salianjin etj njerez pa pik vizioni e pregatitje Intelektuale

 • Halil Zgura
  Halil Zgura11 ditë më parë

  Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinjge.majko.rrofte.sala.rrofte.edi.qe.na.e.fu...te.jgidheve

 • Lili Arapi
  Lili Arapi11 ditë më parë

  Nuk humbi demokratja nga saliu se saliu eshte lider por humbi se socialistet din te vjedhin

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj11 ditë më parë

  Paloka te dali n pension te parakoshem ...

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj11 ditë më parë

  Deri sa te jet sali berisha dhe luli nuk ka per te fituar kurr Pd

 • Refail Sula
  Refail Sula12 ditë më parë

  Humben me lezet Se mori ne krye xhelalin budallajin gazmend kriminelin dhe moniken fhallxhoren

 • G. Z.
  G. Z.12 ditë më parë

  Lulezim Basha te largohet sa me pare nga partia Demokratike... Eshte nje egoist dhe asgje me shume.../Po te kishte dale me nje liste te veteme nga te gjitha partite opozitare do kishte fituar.../

 • Mirsada Hoxhaj
  Mirsada Hoxhaj12 ditë më parë

  O portal shkerdhate o kurv , sju vje zor dezinformoni publikun se ne vent te merreni me vjedhjet e votave merreni me Berishen

 • Beta Kaja
  Beta Kaja12 ditë më parë

  kjo e mori më qaf P D se bëjnë të njëjtat gjëra që bënte sala iku gomari plak është bër si qen i rrahur

 • Guillermo Zapatero
  Guillermo Zapatero12 ditë më parë

  Mendimi im nuk eshtr se pd ka no i problem pot eshte Edi shume i forte ne krahasim me kto xhaketa te dale.jashte mode

 • Martin Perleka
  Martin Perleka12 ditë më parë

  Partial demokratike ne shqiperi duhet te distancohet nga e rat dhe Klimt kriminale 30vjeqare brenda saje pd. Ja duhet te zevendesohet me gjak te paster demokratike te novelist rinore per furore demokratike figurat dhe emirates e vjeter karrjeriste dhe kriminelet jo vetem ne ghiribizzano e pd se por qe Kalyan Edhe ne parti te rena apo te manta nuk Kane per te fiutar kurre partiamo e vjeter demokratike duhet te shkrihet fare sepse ajo eshte nje vrasese e kryetarit te pare te saje dhe later brocajve te shkodres duke u kthyer ne tri dekada salla operazioni per eleminimin e njerezve politike ne asgjesim kte gje Po ben Putin ne ridi ndan kundershtareve te Tij politik parti e re demokratike me njerez per zhvillim jo per demoracizem. Nuk me vjen keq fare sepse nga dita e pare e krinimit partise demokratike Edhe ne 90 ne mitingun e pare ne mirdite kemi nga perkrahesit per te drejten e demokracise qe Po krijohej dhe I kam njohur nga afer te gjithe kte kope humbesish neper miti gje Edhe dasma fukarejsh neper mitingje Ku berisha si nje qen stani me nje kope qingjash studente qe sot jane thinjur duke vjedhur popullin humbja eshte e drejte pasrohu o partise ajo ngjyra blu seshte me e Jogjakarta ju vete ma Zing.vn se ngjyra e Kuqe 👎🏿

 • free at last
  free at last12 ditë më parë

  Nuk ka rendesi kush fiton , shqiptaret prape jane te humbur ! Nuk ka dale akoma nje burre qe ti doje te miren atij vendi , te ndeshkoje fajtoret dhe ti siguroj te ardhrnen.Komunizmi i ka rrenjet e thella dhe duket sikur eshte nje semundje e trashegueshme .

 • anonymouss
  anonymouss13 ditë më parë

  mir qe jeni tv robqim bythlepires i shitur,po edhe gy gazekari qe po flet qeka o cop analfabeti qe sdika me lidh dy fjal,mso me fol o tqifsha robt ty shefit tend e krejt partive politike me militantet e tyre injoranta

 • Denis Hoxha
  Denis Hoxha13 ditë më parë

  O popull Legen si mer votoni komunistate harrut tollonin mer copa muti ,rallen e vajgurit,pantallonat me arna,cizmet ellastikut,shoshonet,o buka misrit,Sic thonte xhevdet mustafa,kur errethuan komunistat ne rrogozhin, buk me voj,dyqanet vetem me pras te that,i Mart kovidi te gjith ish komunistet

 • A G
  A G13 ditë më parë

  PD duhet me bo një reformë thebësore duke i shfaros të gjithë këto sguçat e vjetër se pëndryshe kurrë ska me fitu

 • Salvatore Kurti
  Salvatore Kurti13 ditë më parë

  Me vjen keq per Lulzim Bashen gjeja e pare qe duhet te bente te distanciohet nga spioni i Serbeve dhe armiku i kombit tone Ka varare te pafajshem shqipetare dhe kosovare kur gjith populli i di te gjitha nuk e di si spo e varasin kriminelin

 • Eduart Cordeni
  Eduart Cordeni13 ditë më parë

  Me ne fund shqiperia kuptoi kush jan demokratet me kto zgjedhje ata kan humbur cdo gje Burgu i pret sali efendi dhe kelyshat e tjer ashtu si skrapaliu trapit

 • Agim Qosja
  Agim Qosja13 ditë më parë

  O tritan te keqen nena si è mbajte preshin brenda, nuk e mbajta me deshire por ma futen me pahire

 • tit kulla
  tit kulla13 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 shyqyr qe umbet o plera kriminela

 • Mira mira
  Mira mira13 ditë më parë

  Kerma saliu

 • Chef Alex
  Chef Alex13 ditë më parë

  ME SE FUNDI SHIHNI NE SY TE VERTETEN PO NUK U SHKEPUTET NGA E VJETRA ASNJE HERE NUK FITON PD. MJAFT ME TE SHARA DHE OFENDIME POPULLI DO TE DEGJOJNE GJERA TE ZGJUARA DHE TE PJEKURA. PD KISHTE NJEREZ TE PJEKUR DHE TE ZGJUAR TE DALI DIKUSH E TI BASHKOJ.

 • Lin Zefi
  Lin Zefi13 ditë më parë

  Tani do thojme,,,, luli. Moni.. Meta.. Ikni.. Ska me rama ik

 • Veneranda Gjeloshi
  Veneranda Gjeloshi13 ditë më parë

  Sa mir po me vjen hahahah

 • Jani Leka
  Jani Leka13 ditë më parë

  DISFATE E DEMOKRACIS NE SHQIPERI...PA OPOZITE SHQIPERIA...

 • Fatbardha Avdej
  Fatbardha Avdej13 ditë më parë

  Pershendetje E kam thene per Lulin qe nuk eshte per politike

 • Hamdi Mramori
  Hamdi Mramori13 ditë më parë

  Popull i pa parashikueshum,vetèdisonu njiher,pur veti e keni

 • George Milano
  George Milano13 ditë më parë

  Mos u merzisni rilindja presim te mbaroj loja

 • zeus olympus

  zeus olympus

  12 ditë më parë

  Hahahah

 • Gimi Doci
  Gimi Doci13 ditë më parë

  Bobob bobo

 • Capricorn 17
  Capricorn 1713 ditë më parë

  Me paloken do fitoj p.d

 • Florjan Pashaj
  Florjan Pashaj13 ditë më parë

  Po fitohet me xhelal shpellarin!!

 • O M
  O M13 ditë më parë

  Ju qifsha televizionin u kthy dibra o kara

 • T M
  T M13 ditë më parë

  Bravo Ed nudisti dhe Partia komuniste u vendoset dikaturen neo komuniste. Si ne 1941. Uroj covidi tju mbysi keta plehra komuniste dhe faren keqe te tyre. Vdekje komunizmit liri popullit

 • Durim Saraci
  Durim Saraci13 ditë më parë

  Televizion me kurva burra dhe gra. BQ dhe RQ JENI.😤😤

 • Artur Aliu
  Artur Aliu13 ditë më parë

  Presh.. Per Bishen.. Presh. Per Lulin e vockel... Doppio Raki.. Nga Skrapari.. Per Mutin.

 • Nic The King
  Nic The King13 ditë më parë

  Populli shqiptar e ka kuptu perfundimisht kush esht e keqja e kombit prandaj dhe i ndeshkoj...jo se Edi Rama ësht burr më i mir Por mes te kqijave shqiptaret zgjodhen te keqen me pak te dhimshme te pakten duket me pro europiane..

 • Bes Bau
  Bes Bau13 ditë më parë

  OOOO Basha.. Me Berishen dhe Liken sfitohet.. Mziu duhet te arrestohet se esht nje flliqsire e keqe seksuale.. Gazmend gay Bardhi Vrasesi e humbi PDn..

 • Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku13 ditë më parë

  F y njerez me kater kemb. Votoni skllaverin

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha13 ditë më parë

  Edi Rama Edi rama Edi rama

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha13 ditë më parë

  Pu pu pu gjall esht ky moster ci gje djajt

 • A L
  A L13 ditë më parë

  Nisha mir per ju 😆😆

 • Klark Rama
  Klark Rama13 ditë më parë

  Xhelal bjeri daulles kerce vallen e kuksit

 • fatmir gjini

  fatmir gjini

  12 ditë më parë

  Ti bjeri bythes tani

 • Helloou Bitch
  Helloou Bitch13 ditë më parë

  po normal qe vodhi rama

 • gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii13 ditë më parë

  Mus mjen shum keq se ju jeni tui votu politikanet qe jan mbi 30 vitte n qeveri t shqipri kto njerz nuk punoi per popull po per intereset e veta zgjohuni shqipria ka neboi per politikat te gjenerata te reja

 • Drejtesi
  Drejtesi13 ditë më parë

  Respektoni voten e popullit sepse nuk ju duam , jeni hajdutet e shqiperise zoti ju denofte atje kemi shptesa,AMIN, fjala e popullit ne mendjen e ZOTIT.

 • Ekrem Rex
  Ekrem Rex13 ditë më parë

  Ilir. Budalla Bente Thirrje per. Sfurqi Por. Tash i KAN Hy ne. Bith Atina Monikes. E Lulit. E. Sali. Qenit Fitorja. E. Morro Z Rama e ps ja u. Pershndes. Nga. Drnica E. Hashim. Thaqit Forca. Rama

 • Gjergj Lleshi
  Gjergj Lleshi13 ditë më parë

  Partia me famkece pd e lsi

 • Jamba 95
  Jamba 9513 ditë më parë

  PO KU KA ME TURP TE VIJE NE PUSHTET FLAMA SALI BERISHA KARAXHIC.

 • Mikele Lelaj
  Mikele Lelaj13 ditë më parë

  😂😂😂💪💪💪💪

 • llaqi taqi
  llaqi taqi13 ditë më parë

  O njerez akoma me Xhelal Meziun turp skandal

 • Mariglen Corrushi
  Mariglen Corrushi13 ditë më parë

  Motren luli motren dhe moi

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj13 ditë më parë

  Me vjen keq per lulin por 100 vjet ne opozit ka me ngel sa te jet korriqi berisha nuk i beson kush me berishes gynjyshtar vrases

 • Lido Tilo

  Lido Tilo

  11 ditë më parë

  E drejt i pari do zbyth berisha

 • armando bleta
  armando bleta13 ditë më parë

  Shkuat ne te semes PD e LSI .jeni ber njerez pa vler e skeni me vler

 • Veronika Dibra
  Veronika Dibra13 ditë më parë

  I shkreti Sali qenka picku ,,💣

 • aqif aqifi
  aqif aqifi13 ditë më parë

  Mos u merzisni saliu do e ket gati kryetarin e ri

 • Hamdi Mramori
  Hamdi Mramori13 ditë më parë

  Kanë thanë nji kohé se intelegjenca gjindet ne mesin e popullit,por nuk po kuptoj si ky populli i Shqipë risè prap po e votojnè psn.Edi Ramen,pak ka bèrè per Shqipèrinè.

 • Evenildevi Grosler
  Evenildevi Grosler13 ditë më parë

  Ca janë këto lajme budallalliqe Ju qënka bërë Doktori makth Lereni doktorin rehat por thoni që votat u shitën

 • Lido Tilo

  Lido Tilo

  11 ditë më parë

  Berisha e keqja me e madhe e kombit shqiptar

 • autoktonus 2

  autoktonus 2

  13 ditë më parë

  Ai nuk është makth është kancer i Shqipërisë

 • Adill Haan
  Adill Haan13 ditë më parë

  Opo lili iku me ramen do ta mar rama per te pastruar hamlet e ps

 • zeni 0086
  zeni 008613 ditë më parë

  Lulushi flet per ndryshim por harron qe ndryshimi nuk behet me komunistat e konvertuar ne demokrat ndryshimi behet me te rinj gje qe ketu e 30 vjet as ka ndodhur as do te ndodhe deri sa te vdesin keta se ndryshe nuk heqin dor nga politika

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku13 ditë më parë

  Vetëm Agron Shehaj ka PD,që nuk e dëgjova të shante ,por u suall tamam europian.Lum ata që do ta kenë në Kuvend

 • Arben Gjolaj

  Arben Gjolaj

  13 ditë më parë

  Bravo un nga veriu jam por ai duhet ta marrin partin demokratike te behet kryetar i partis demokratike eti azhesoin kta te vjetrit nard ndoka duhet te ja lshoin partin te rinjeve fatmir mediu edo tier vetem ai eban partin demokratike e reformon asht i ri edo jugu e veriu me kto zhedhje partija demokratike ka kapitullua pershendetje

 • old castle
  old castle13 ditë më parë

  Ku e pate juve humbjen , apo ja u shkaperdheu trute Edvinovic litarxhiu ???

 • Fatos Mulla
  Fatos Mulla13 ditë më parë

  Per sa kohe PD bashkpunon me ilir meten dhe Monika kryemadhi kurre nuk fiton hyyýt bajga na turpruat

 • Julian Marku

  Julian Marku

  11 ditë më parë

  Te lumte goja .ponkuje me ja thane

 • Edmond Asllani
  Edmond Asllani13 ditë më parë

  te gjit per karike e kan menjen

 • Edmond Asllani
  Edmond Asllani13 ditë më parë

  kur mos fitofshin

 • Emrie Balla
  Emrie Balla13 ditë më parë

  O njerez nuk ka dhe nuk do ket zgjedhje te lira ne shqiperi per sa koh te ndryshohet vullneti i popullit jemi ber gazi i botes. Vota knsiderohet si mall qe shitet e blihet si tjudoj qefi pushtetarve.Ky vend kurr nuk do rreshtohet krah vendeve europjane .Turp

 • autoktonus 2

  autoktonus 2

  13 ditë më parë

  Pse nuk tu duken të lira këto zgjedhje pavarsisht se LSI i bleu të gjitha votat që mori

 • London Alb
  London Alb13 ditë më parë

  Ju jeni kriminela dhe moret cka merituat se menduat se populli han bar. Ju qisfaha ropt po ju skeni gjak ne vena. Edhe ne 2021 pretendoni me fitu me sali berishen e ilir meten moterqimat me te mdhej si ka shqiperia. Hani mut tani jau qiu karrieren i gjati ktejtve

 • Grigori Balliu
  Grigori Balliu13 ditë më parë

  Humbja e bashës ësht e qart nga pasojat e berishës

 • Artur Murra

  Artur Murra

  13 ditë më parë

  Po me cubat e tij e ka mbajtur pushtetin berisha kuptohet dhe me ndihmen e fuqishme internacionaliste te pp europiane pra antishqptareve andaj e beri pershesh e aplikoi e solli tmerrin hitlerian kane frike te thone si u largua gruaja kur e pyet gazetarja e frikesuar se po te flite mire per aRamen e ka nga prapa ndersa i shoqi me guximtar por I shkreti dhe ay I frikesuar ishte po ne zemer thone qe eshte pozitiv ky banor bile jane me fat qe e kane aty prane jo kot ka shkuar atje ka mend nje rruge e dy pune njeh konkretisht mentalitetin e fshatarit qe e e ndihmon te krijoj programme per grupet shoqerore qytetara

 • Grigori Balliu

  Grigori Balliu

  13 ditë më parë

  @Kaco Cela stë kuptoj ça pazari thua dhe ça trimat e saliut thua të grin

 • Kaco Cela

  Kaco Cela

  13 ditë më parë

  foli njeher edit per pazarin e par mbase te pranon se te grin trimat e saliut

 • Tayar Dyndari
  Tayar Dyndari13 ditë më parë

  Ju qifha lajmet ju fallxhorve t report tv. Ku e pat si mbarojn zgjedhjet q flisni e bni lajme

 • Mark Nikolli
  Mark Nikolli13 ditë më parë

  Veriu do vendos kufininin boll me talljen e madhe qe jan ti ba .jan te gjitha bashk Kundera veriut

 • rage mp3

  rage mp3

  13 ditë më parë

  Pse mërzitesh nuk shan njeri veriun nuk e përfaqson një i çmëndur veriun ....

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi13 ditë më parë

  Jo Lulzim Basha po tere shqiperia sa te eshte Sala ne jete do t ju kaplon zia.Se ky punon me skenar Serbije kombit shqiptar si don rreze lirie.Armiku te i padituri dr-deperton lehte e thelle te mirat e kombit gjithe jau mbledhe.Se populli i verber s jau dhuron kush syte.Pse po e fundosni veten askush si pyet.gjeniu.

 • Lido Tilo

  Lido Tilo

  11 ditë më parë

  E vertet saliu kryekriminel

 • Juventus NYC
  Juventus NYC13 ditë më parë

  Ik o qifsha rropt kyshat e rames.ska mbaruar akoma

 • Alfred Ndoi
  Alfred Ndoi13 ditë më parë

  Salin lulin moniken meten ti fusish ne ni thes plerash dhe ne detin e zi pty halet

 • Alfred Ndoi

  Alfred Ndoi

  12 ditë më parë

  @Franci 02 mbylle halen

 • Franci 02

  Franci 02

  13 ditë më parë

  He mor qorr mor surrat fitove se qe ipari nelist as 100 vota nuk imer ti as ikemar kurr.

 • Marenglen Hoxha
  Marenglen Hoxha13 ditë më parë

  Mbaruam me kta mbeturina tani fillon arrestimi

 • Julian Marku

  Julian Marku

  11 ditë më parë

  Shku mor gomare ,ku ka bire kurvet me arrestu 1. Po ra 1 ,bjen e gjith kuoala . Keshtu qe na rrofte mjerimi dhe azili se keta klysh super putanash jane te vendosur me mbrojte njeri tjetrin.

 • Artur Murra

  Artur Murra

  13 ditë më parë

  Ishalla!

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha13 ditë më parë

  Ormaj. Banda. PD. Mbaroj. Punuan. me. Vjedh Populli me. EDIN INJORANTET. AJDUTET. ME. PD🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷🇹🇷

 • Gon Dibrani
  Gon Dibrani13 ditë më parë

  Luli mbaje prap sale mbaje se ate e don populli shum se vrau gjysmen e burrave ne tropoj dhe e la kete popull fukara ka 30 vjet.

 • Lido Tilo

  Lido Tilo

  11 ditë më parë

  Saliu po mbante lulin

 • Anil Asllani
  Anil Asllani13 ditë më parë

  Po milionat që mer Carlo Bol

 • Meggy Turja
  Meggy Turja13 ditë më parë

  Tritan shehu dhe Paloka dy fytyra qe vetem mbrapsh e cojn PD

 • Shpetim Muci

  Shpetim Muci

  10 ditë më parë

  Mayy. Turja ti ke shkruar për dy persona e gabuar shumë për mua. PD. Duhen që të ikin mbi 10% të kësaj PD. Dhe deri te kryetari i PD. DHE sali Berisha e ka parti familjare. Por sali Berisha me çdo kusht duhet ta lërë PD. Po SIKU ky kështu kanë të përfundojnë gjithmonë. Këtë parti duhet që ta marri një grup mergimtare.qe të avancojë përpara. Kryetar PD të viret mërgimtar.dhe ti seleksonoje cjane njërës qe mbajtën Shqipërinë të robëruar për 22 vite dhe çfarë benebderi në 2013 këto parti për 22. Prandaj që të avancojë kjo parti. Duhet të fillojë organizimi për seleksonoje që kush ka marrë pjesë për 22 dhe ky grup të rinj që shpifin gënjejnë dhe janë shumë Agresive si parti. Prandaj them unë këtë PD ta marri një grup mergimtare dhe lideri i PD të jetë mërgimtar. Që të fitojë në zgjedhjet e ardhshme.

 • Artur Murra

  Artur Murra

  13 ditë më parë

  Ka dhe te tjere te neveritshme qe ia turbulluan mendje pak ishte gramozne pashko e sa e sa si keto qe e larguan pd nga demokracia e vertete se ishte bere per t'u ndruar ay sistem por shkatruan dhe shume te mira qe kishte ajo kohe kishte fronte pune sigurine nuk mund ted mohohen te mirat e asaj kohe ishte shoqerii e sinqerte ka patur me shume po,zitivetet individi atehere por qe amerika vet e ndertoi komunizmin vet e lufton me zemer e shpirt e perdori hitlerin per shfarosjen e shoqerise ne Europe vet e strehuan ne Argentine e prandaj me force gati tere presidentet anerikan kane qene perkrahes te flakte maltusian ligji Darviniann qe aplikoi famekeqi ne te pafajshmit andaj ka perparesi ne mjekesi gjermania se kavie u bene roberit ka perparesi ne shkence se perthithi mendjen intelektuaktuale dhe sot e aplikon me llotarine amerikane e Reagan me fuqine e shpirtit hitlerane sa vatra lufte neper glob edhe sot vazhdojne ato ekspansioniste pra hulumtoni do kuptoni se kush pop e do vertete dhe instaluan tek ne mininazizmin qeketo 31 vjet sa me sacrifice po punon kjo qeveri dhe prap ka elemente qe nuk duan te kuptojne se kush vertete e do kete pop dhe nga frika e terrorist eshte votuat per Pd e tani ke frime te luaj femia ne oborr se.....etj etj kjo Pd ka sjell vec turbullira shyqyr qe fitoi kjo partia e Edi Rames se do fillonin pasigurite s largimet nga puna e kaosi terrori rrembime vajzash per orgji shih sa I eshte bere koka thuthucit e triton preshit e sa si keto qe beri mire basha qe disa I largoi po yi largonte bashkepunetoret e berishes te zgjidhte element pozitiv te intelektueve profesionis atehere e kishte fitoren ne xhep te largonte kontigjentjn e te fortjt e injorantet qe cobani I kohes sales behet kryetar dege pa arsim perkates pse se bente te fortin andaj ka fituar se ka perdorur dhunen nuk e harroj kurre si terhiqeshin nga floket studentet ne Shkoder qe nje pjese e lane fakulteti u kthye ne nje parti puro naz,izskinesh dhe era e saj ka kohe qe ndjehert dhe tek ne sepse dhe neper Europe ringjallenit pinjollet e se keqes jane ngritur zgjuar e po marrin fryme sa dhe ne parlamentin gjerman kane zene vend si tek ne murriz e gjurici e sa si keto me fryme antinjeri e flasin sikur duan njerine me hipokrizi qe gjoja demaskojne per te ruajtur ate vend te ngrohet ku pula u ben me dy tre kuqe njeheresh dhe parlamenti yne ka kete kontigjent te rrezikshem per shoqerine qe e duan si ato e duan sa hipokrizi manifestonne me ulurimat e tyre nuk din te diskutojne qetesisht shihni me sa arguments e arsye diskutojn e te partise soc andaj sepse jane social pra socialists (qajne hallin e nevojtareve)qytetarja

 • Halil Agaliou
  Halil Agaliou13 ditë më parë

  More kaqola akoma mereni .me sali loqen ati i ka mbaruar ajri dhe ju vazhdoni ta ndiqni nga prapa ai esht tradhetari i shqiperis jo demokrat

 • Gent Gent
  Gent Gent13 ditë më parë

  Ah tv I poshter. Mashtrusat e bollinos. Ju qifsha ropt e italianit. O rrace e poshter. Komunista muti.

 • Florenc Spahiu
  Florenc Spahiu13 ditë më parë

  Hahahahahaha poveri vuoi #PD

 • Alban Aliu
  Alban Aliu13 ditë më parë

  Fitore rama

 • Besnik
  Besnik13 ditë më parë

  Me vjen keq per opoziten shqipetare por keta jan te gjith te goditur

 • Nikolas Zhupani

  Nikolas Zhupani

  11 ditë më parë

  E dhjeve fare ooo lulush

 • Nikolas Zhupani

  Nikolas Zhupani

  11 ditë më parë

  Nuk fiton pd me keta ora xhelal ziu thoj turp turp

 • Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj13 ditë më parë

  Te gjatin dhe iliri ne vlore , kujdese sfurqet hahahahahahaha

 • Al Pacino
  Al Pacino13 ditë më parë

  Ore kush fitoi mor aman

 • Anna Anna

  Anna Anna

  13 ditë më parë

  Mona fitoj poben mitingun gati,,,do ftoj dhe lulin🤣🤣🤣🤣🇦🇱

Faqja Tjeter