Juli Çenko - Kenge e valle sec e ndezem (Official Video HD)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/65ob8z...
iTunes: music.apple.com/us/album/keng...
Amazon; www.amazon.com/Kenge-valle-se...
Deezer: deezer.page.link/8SHH36A54cpm...

Music & Orchestration : Edi Balili
Lyrics : Nexhip Seraj,Albjon Halo & Edi Balili
Voices Iso Polyphonic : Sokol Govaci & Xhevahir Sinani
Audio Production : "MUZA" Production Academy
Mix & Master : Edi Balili & Endri Kasmi
Traditional Dance group "Konispol"
Video : Max Production

Komente

 • Gezim Veizi
  Gezim Veizi6 orë më parë

  Kete kenge e ke qar fare Juli te lumt goja edhe zemra per her suksese ne punen tende o mbreteresha e jugut respekt

 • aranli 123
  aranli 12316 orë më parë

  Sa kthjellt kendon

 • Shega Gjata
  Shega Gjata23 orë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏si gjithmon kenge te bukura juli

 • Etleva Hoxhaj
  Etleva HoxhajDitë më parë

  Te kendofte shpirti gjithmon, na kenaqe,mos u plaksh kurre 💖💖💖

 • Kastriot Rama
  Kastriot RamaDitë më parë

  Ju persh... nga Dardania, OOOPA SHQIPE, JU LUMTE.

 • Amarildo Metushi
  Amarildo Metushi2 ditë më parë

  Juli bravo 😍😍😍😍😍😍😍

 • Kiko Mia
  Kiko Mia2 ditë më parë

  Te lumt zeri ! I bukur

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo5 ditë më parë

  Gjithmon e bukur zë ëmbël gjithmon valle dhe këngë të bukura rrespekte

 • Sabri Bejko
  Sabri Bejko7 ditë më parë

  Bukur juli

 • Prec Velaj
  Prec Velaj8 ditë më parë

  Pershendetje NGA Italia Shume Shume Bukur SHQIPONJA Respekte Gjithmone Yje Blu 💫💫💫💫🌍💫💫💫💫🕺🌹💃🌺🌺🌺🌺🌅🌺🌺🌺🌺

 • skender ademi
  skender ademi8 ditë më parë

  Oo ju knoft zemra Shqipe. Jam nga Kosova- Mitrovica. Ju lutem dikush të ma dergoj këtë këngë me tekst😊🙏

 • Arben Ibrahimi Official
  Arben Ibrahimi Official9 ditë më parë

  Shume bukur bravo

 • Massimo Uguzzoni
  Massimo Uguzzoni10 ditë më parë

  Bellissima. Un saluto dall'Italia. 🌹🇮🇹❤️🇦🇱🌹

 • KO GJ

  KO GJ

  7 ditë më parë

  Te lumte goja o ylli i jugute

 • Shpetim Çepele
  Shpetim Çepele11 ditë më parë

  Bravo të lumtë goja suksese

 • Aneta Limaj
  Aneta Limaj11 ditë më parë

  Tu lumte goja Te kendoft shpirti e zemera o zeri brilant 🌹🌹🌟💥💥🙌🙌👏👏👏

 • Paola Mrtiri
  Paola Mrtiri13 ditë më parë

  Juli Çenko shum keng e bukur♥️♥️♥️♥️♥️🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🌹🌹🌹⭐

 • Yllson Gjumenga
  Yllson Gjumenga13 ditë më parë

  E RESPEKTUAR JULI NA KE KENAQUR ME KENGET E TUA

 • Hysen Kateshi
  Hysen Kateshi13 ditë më parë

  Bravooo

 • Jimmy K
  Jimmy K14 ditë më parë

  Si nga hera shkelqen zonje, respekte dhe

 • Alika Maisuradze
  Alika Maisuradze14 ditë më parë

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Μπουσι Μπιλμπιλαϊ
  Μπουσι Μπιλμπιλαϊ15 ditë më parë

  Bravo na krnaqe 👏👏👏👏

 • Aziz Zeneli
  Aziz Zeneli16 ditë më parë

  Shum këng e bukur Respekt! Kndofshë gjithmon

 • Zoe Emma

  Zoe Emma

  3 ditë më parë

  Bravo të lumtë goja që na gëzon me këngët e vendit ton je një yll muzike të këndoft zemra gjithmon që na kënaq në qe jemi larg vendit ton të perqafoj❤❤🌷🌷🌷🌷

 • Re ni
  Re ni16 ditë më parë

  Bukuria shqiptare te ndrit syte komplimenti 🇦🇱❤️🤗

 • Lina Hoxha
  Lina Hoxha16 ditë më parë

  Bravo luli je embrekullushme te kendofte zemra na kernaqe shume e ndrine ghithe jugun bravo bravo

 • Alma Seferi
  Alma Seferi16 ditë më parë

  O te shikojme Saranden tone….!!! O Juli c’me kenaqe !!! Te lumte goja!!!

 • Altin Dedej
  Altin Dedej18 ditë më parë

  👌👏👏👏👏🔥🔥🔥👌

 • Erneta Bendo
  Erneta Bendo18 ditë më parë

  Te kendofte ❤Na kenaq gjithmon me kenget e tua 👏👏👏🙏🙏🙏

 • abc.d
  abc.d19 ditë më parë

  Ti Juli Çenko je një këngëtare fenomen shum bukur bravo të uroj shum suksése .

 • Yllson Gjumenga
  Yllson Gjumenga19 ditë më parë

  Respekte JULI CENKO na ke kenaqur me kenget e tua Te Lumt goja te llent zoti shendet gezim Lumturi ne cdo drejtim

 • Lushi Kulla Kulla
  Lushi Kulla Kulla20 ditë më parë

  Ojuli te kendofte zemra moj bukuroshe respekte nga nje emigrante nga athina sarand alvania

 • Aishe Gecaj
  Aishe Gecaj20 ditë më parë

  Te lumte goja o Jyli na kenaqe

 • fidan rrudhani
  fidan rrudhani20 ditë më parë

  👍

 • Karabakh Azerbaijan
  Karabakh Azerbaijan21 ditë më parë

  Nİce music

 • Flutr O.
  Flutr O.21 ditë më parë

  Je e Mrekulleshme Kenaqesi Tju Degjosh Fal Emocion 👏👏😘…

 • Aishe Baci
  Aishe Baci21 ditë më parë

  Të shikojmë Sarandën ton me portokalle e Betonë 🤷‍♀️

 • Trendelin Aliaj
  Trendelin Aliaj21 ditë më parë

  Per te patur zili je juli nga bukuria veshja zeri e kenga ⭐

 • Anila Bedhija
  Anila Bedhija21 ditë më parë

  Je yll te kendofte zemra

 • Djaloshi Sybukur
  Djaloshi Sybukur21 ditë më parë

  Edjelashqptar

 • melisa rapaj
  melisa rapaj22 ditë më parë

  Orkestrimi perfekt ...suksese

 • Dhionis Cobanaj
  Dhionis Cobanaj22 ditë më parë

  Juli pervec talent ne muziken popullore te jugut, eshte e vetmja kengetare qe i kuptohen te gjitha fjalet,dhe fierakes luizianes , te tjeret sikur hane psheshe me qumesht.

 • Cercis Kasimi
  Cercis Kasimi22 ditë më parë

  Te kendofe zemra mbreteresha e gjirokasters

 • Luan Lamaj
  Luan Lamaj22 ditë më parë

  bravo JULI CENKO ...SHUM RESPEKT JE NJE KENGETARE BRILANTE

 • juliana hyseni
  juliana hyseni22 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Natasha Mihali
  Natasha Mihali22 ditë më parë

  Obobo për Julin tonë !! Të këndoftë zëmra gjithmonë e dashur ! 🌟🌟🌟🌟

 • Scarlett Olivia

  Scarlett Olivia

  3 ditë më parë

  Hajde hopa 💃🏻 në kokë të beqarëve 🤪 Shumë bukur Juli 😘

 • Perlat Zhuli
  Perlat Zhuli22 ditë më parë

  Bravo Juli suksese

 • Adi Veizaj
  Adi Veizaj23 ditë më parë

  Bravo super kenge

 • a sota sota
  a sota sota23 ditë më parë

  Ze i mrekullushem. Na kenaqe

 • Veronika Capuni
  Veronika Capuni23 ditë më parë

  Bravo Juli e ke tundur vazhdimisht

 • ANNA ELVANA RIRA
  ANNA ELVANA RIRA23 ditë më parë

  Sa e bukur qe esht 😍

 • Lavdosh Lulaj
  Lavdosh Lulaj23 ditë më parë

  Shume bukur....ja vlene ta degjosh dhe shijosh kete ze te mbrekullushme..urime dhe suksese

 • Dja Boraka
  Dja Boraka23 ditë më parë

  Yll bukur shum

 • Erti Kusi
  Erti Kusi24 ditë më parë

  Super

 • mirela banovici
  mirela banovici24 ditë më parë

  Bravo të lumtë goja që na gëzon me këngët e vendit ton je një yll muzike të këndoft zemra gjithmon që na kënaq në qe jemi larg vendit ton të perqafoj❤❤🌷🌷🌷🌷

 • Suzana Gjoveshi
  Suzana Gjoveshi24 ditë më parë

  ⭐⭐⭐🌷

 • Hazel Aurora

  Hazel Aurora

  3 ditë më parë

  Të shikojmë Sarandën ton me portokalle e Betonë 🤷‍♀️

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi24 ditë më parë

  4 tetor 2021

 • Miltjat Suli
  Miltjat Suli24 ditë më parë

  Super♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • Dashi Shurdha
  Dashi Shurdha24 ditë më parë

  Super kengetarja super kenga 🌟🌟🌹🌹

 • Ioana Niku

  Ioana Niku

  13 ditë më parë

  Marjola

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha24 ditë më parë

  Super yll je Juli cenko

 • f.h h
  f.h h24 ditë më parë

  kenga shum e bukur ...po ti me e bukur je bere vete

 • Blerim Lico
  Blerim Lico24 ditë më parë

  👏👏

 • Flora Lleshi
  Flora Lleshi24 ditë më parë

  Te kendofte zemra. Shume e bukur kenga, ti vete e shkelqyer.Brravaaaa. te pershendes nga italia. ✋😇

 • KO- IS

  KO- IS

  21 ditë më parë

  Flora ke te drejte qe bene nje koment te till sepse ketu jane gershetuar muzika dhe fjalet brava kengetarja i uroj suksese.un salutò da FIRENZE 👍👍🔥🔥

 • Hoxhaj 1993
  Hoxhaj 199325 ditë më parë

  Kjo sa vjen dhe rinohet😳

 • Zarife Mecaj
  Zarife Mecaj25 ditë më parë

  Shume bukur te kendofte zemra 🌹🌹👌

 • Ismailyaka Yakaismail
  Ismailyaka Yakaismail25 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️Gut

 • Nikolin Dakaj
  Nikolin Dakaj25 ditë më parë

  Super 👏

 • Luljeta Sinani
  Luljeta Sinani25 ditë më parë

  Nuk ke cthua je e kompletuar.Kengetarja ime preferuar

 • Luljeta Sinani

  Luljeta Sinani

  25 ditë më parë

  Te uroj shendet e te na sjellesh perla te tjera si gjithmon.Bravo bravo Juli.

 • lena bonjaku
  lena bonjaku25 ditë më parë

  Fantastike cdo gje perfekte 🔥🔥🔥

 • Besarta Hoxha

  Besarta Hoxha

  24 ditë më parë

  Bravoo

 • Blerina Myrtezi
  Blerina Myrtezi26 ditë më parë

  Suksese juli cenko 🔥🔥🔥

 • Briki Braky
  Briki Braky26 ditë më parë

  Bravoo shum bukur kendon suksese

 • Anduel Gramshi
  Anduel Gramshi26 ditë më parë

  Super muzik e bukur kjo 🔥🔥

 • Kejsi Gashi
  Kejsi Gashi26 ditë më parë

  Kenga Ime e preferuar

 • Gili Gili
  Gili Gili26 ditë më parë

  Super muzik kjo suksese

 • Antonela Perputhen
  Antonela Perputhen26 ditë më parë

  Urime talent je

 • Erjola Trebicka
  Erjola Trebicka26 ditë më parë

  Super artiste je 👏👏

 • Dita Hoxha
  Dita Hoxha26 ditë më parë

  Bravoo te qoft keshtu vazhdo

 • Gent Belgjika
  Gent Belgjika26 ditë më parë

  Urime te pershendes nga belgjika 🔥🔥

 • Elisa Spiro
  Elisa Spiro26 ditë më parë

  Me kenget e tua kudo e shkon zjarr vendi 🔥🔥🔥🔥

 • Fjolla Shahini
  Fjolla Shahini26 ditë më parë

  Zeri me I bukur I jugut eshte juli cenko

 • Tomas Shota
  Tomas Shota26 ditë më parë

  Zjarr vendi me kete kengen 🔥🔥

 • Besa Shahu
  Besa Shahu26 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe egziston 🔥🔥

 • deno bani
  deno bani26 ditë më parë

  Shum bukur kendon suksese

 • Mirela Spiro
  Mirela Spiro26 ditë më parë

  Bravo keshtu vazhdo juli je me e mira 🔥🔥

 • Antoneta Lamaj
  Antoneta Lamaj26 ditë më parë

  Shum kengetar e mir je

 • Sara Sarita
  Sara Sarita26 ditë më parë

  Bilbili jugut 🔥🔥🔥

 • Elidona Hodaj
  Elidona Hodaj26 ditë më parë

  E e kall krejt si gjithmon 🔥🔥🔥

 • Elona Vesku
  Elona Vesku26 ditë më parë

  Vetem ti di te besh kaq kenge fantastike 🥰🥰🥰

 • Melina Xheni
  Melina Xheni26 ditë më parë

  Sjell muziken me e bukur ne treg juli

 • keli kukaj
  keli kukaj26 ditë më parë

  Urime juli cenko perfect si gjithmon 🔥🔥

 • Denada Toska
  Denada Toska26 ditë më parë

  Je shum e mir juli bravo

 • mira Vokshi
  mira Vokshi26 ditë më parë

  Urime pertej perfeksionit 👍👍

 • Music Shqip
  Music Shqip26 ditë më parë

  Shum bukur kendon suksese

 • Emiliano Doku
  Emiliano Doku26 ditë më parë

  Bravo zeri jote eshte ikon 👏🙌❤

 • Eljona Sinaj
  Eljona Sinaj26 ditë më parë

  Urime zeri jote eshte shum I bukur

 • Gigi Gigi
  Gigi Gigi26 ditë më parë

  Super ....bravo.

 • Niku. Almb
  Niku. Almb26 ditë më parë

  Me ne fund nxorri juli kenge

 • Sophie hysenaj
  Sophie hysenaj26 ditë më parë

  Te pershendes nga gjermania bravoo te qoft keshtu vazhdo

 • Bushi Lilaj
  Bushi Lilaj26 ditë më parë

  Shum e mir e ke qar kete kengen juli 👏👏

 • Elisa Hoxha
  Elisa Hoxha26 ditë më parë

  Keshtu vazhdo juli cenko 🥰🥰🥰

 • Xhon Albania
  Xhon Albania26 ditë më parë

  Shum bukur kendon juli ⭐⭐⭐

 • melisa lisa
  melisa lisa26 ditë më parë

  Cdo gje ne perfeksion 😍😍😍⭐⭐

Faqja Tjeter