Flet vëllai i shoferit që vdiq në aksidentin në Kroaci

Speciale - AKSIDENT TRAGJIK NË KORACI, VDESIN 10 KOSOVARË

Komente

 • Zeynep Kerellaj
  Zeynep KerellajMuaj më parë

  Gushhllime familjes inshalla ne xhenett aminn🙏🤲

 • niddg viiut
  niddg viiutMuaj më parë

  Ngushllime zoti ju forcoft

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovMuaj më parë

  Ngushellime familjareve...

 • yuoop noke
  yuoop nokeMuaj më parë

  Ngushellime familjeve

 • Minire Selmani
  Minire SelmaniMuaj më parë

  VG

 • Minire Selmani
  Minire SelmaniMuaj më parë

  Huhu

 • Minire Selmani
  Minire SelmaniMuaj më parë

  DECT

 • niddg viiut

  niddg viiut

  Muaj më parë

  Ngushllime familjes zoti ne xhenet familjes

 • Lirijes Kueche
  Lirijes KuecheMuaj më parë

  Ngushllime

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  Ngushllime familjes zoti ne xhenet familjes

 • Valdrin Gashi
  Valdrin GashiMuaj më parë

  Ngushllime krejt shqiptaris! Ishalla shpirtat ne xhenet ju pushojn.

 • Liliana Mastoropoulou
  Liliana MastoropoulouMuaj më parë

  Po ilini familjaret te qet se kan dhimbjen e tyre po kta gazetaret ti zesh ne drru

 • Liliana Mastoropoulou
  Liliana MastoropoulouMuaj më parë

  Ngushellime familjarve

 • Fitnete Jashari
  Fitnete JashariMuaj më parë

  Zoti kav dhasht durimin. E rande kjo qka ka ndodh Inshallah s bahet me harru e s ndodh ma kurrë

 • Flurim Kryeziu
  Flurim KryeziuMuaj më parë

  Zoti ne xhenet familjes

 • Катя Андруневич
  Катя АндруневичMuaj më parë

  Shume ngushullime te perzemerta te gjithe familjeve te viktimave

 • Tonchee Rex
  Tonchee RexMuaj më parë

  Ngushlime familjarve 🙏🏻 por edhe shoferit qe i ndodhi ky accident i shprehi energji maximale edhe perqafim nga te tona njerzve, mos let harrohet se kjo nuk u ber me qellim por esht accident e ma keq ska ku shkon per ta!

 • Aumiet Veseli
  Aumiet VeseliMuaj më parë

  Te gjithe ndjejm me te vertet dhimbjen bashke me familjaret Jemi shpirtesisht te lenduar.. Ngushllimet me te Sinqerta, lutem zotit Ata qe shpetuan te sherohen. Oh zot ruaj njerzit kudo qe Jan a atyre qe humben jeten meshiroj

 • Bekim Topanica
  Bekim TopanicaMuaj më parë

  Te gjth jemi te brengosur shum per vllezrit dhe Motrat tona krejt shqiptaria osht me gajle e dhimbje te thell Zoti ju ndihmoft

 • Bekim Topanica
  Bekim TopanicaMuaj më parë

  Zpti gajretin ja shtoft te gjth familjarve . Kret kosova osht me mendje tek ju zoti ju dhasht kurajo e besim tek ai

 • Dacic Sk.
  Dacic Sk.Muaj më parë

  Ngushllime gjithve. Sylmetaj e kam njoft shum shofer i mir qe me wite grah Autobus ishalla Xhenet.

 • Xheva Batijari
  Xheva BatijariMuaj më parë

  Ngushllime familjes zoti ne xhenet familjes

 • nezagashi
  nezagashiMuaj më parë

  Ngushllime familjarve që humbën më të dashurit e tyre në këtë aksident tragjik”, shërim të shpejtë të lënduarve. 😭😭😭🤲🤲🤲.Tragjedi e madhe per Kosov, ngushllime an e mbar Kosoves e qdo kund ku gjenden Shqiptart.🤲🤲🤲Uroj e lutem te jet kjo Tragjedi e fundit per popullin ton InshAllah 🤲🤲🤲 😭😭😭😭

 • Andreas Myrteli
  Andreas MyrteliMuaj më parë

  ngushellime familjes

 • Faik Berisha
  Faik BerishaMuaj më parë

  Ngushllime familjarve te atyre qe humben jeten ast shum edhimshme per familjet etyre 🙏🙏🙏

 • Qendresa Mulaku
  Qendresa MulakuMuaj më parë

  un menoi mos najsen ai shoferi tjeter mos ka ba naj sen sa gjynah ngushllime sa gjynah

 • Afrim
  AfrimMuaj më parë

  Ngushllime familjeve qe humben te dashurit e tyre😢😢 me tvertet tragjedi e rand

 • BEKIM SHALA
  BEKIM SHALAMuaj më parë

  Ngushllime te gjith familjarve.

 • Dava May
  Dava MayMuaj më parë

  Ngushllim Familjes o zote sa gjinafe kimeshire per njerzit 😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏

 • Saimir Gjoni
  Saimir GjoniMuaj më parë

  Zoti ju forcofte e ju dhashte garjet Me kalu kete fatkeqesi

 • Dashurije Gashi
  Dashurije GashiMuaj më parë

  Domethan domethan asnjë gazetar nuk mun dy fjal mi lidh

 • Naser Arifi

  Naser Arifi

  Muaj më parë

  Dmth dmth Po thujeeeeee breeee se nuk te ndal kush !!!!

 • bashkim Hafizi
  bashkim HafiziMuaj më parë

  ngushllime per te gjith familjet per me te dashurit e tyre 😓😓

 • Je fit us Se has
  Je fit us Se hasMuaj më parë

  Ngushellime familjareve

 • B
  BMuaj më parë

  Hera e trete qe shqiptaret gurbetqar vdesin ne aksidente rrugore dhe ajrore duke ardh nga gurbeti dy here shqiptaret vdiqen ne aksidentet ajrore me aeroplane ne territorrin e Shkupit dhe ky aksident sot

 • deliu niti
  deliu nitiMuaj më parë

  Edhe po kesh gazetarja spo te vjen turp fujj femer pa fetyre 😱😱😱😱

 • Azbije z
  Azbije zMuaj më parë

  Ngushllime familes

 • Ramadand Halili
  Ramadand HaliliMuaj më parë

  Shoferi duhet te burgoset pa humbur kohë me te neper Gjykata. Ai merton burg te perjetshum pa kurfar hezitimi, kot net pendohet tani kur kan vdekur 10 njerz, te tjeret mun te jesin te pa aftë per punë, apo edhe te vdesin, po si mund ta zejë gjumi nji njeri qe i ka me vehte edhe 68 te tjerë si munt te arsyetohet ai, po bostona me i pasë 68 duhet me pas kujdes e me i dergue ne destinacion pa i damtue e ky njerzit qe jan nisë ne vendlindje me i mytë, leht e thot dikush e shkrume o konë, zoti nuk shkrunë per keq, po kto i bon shoferi i keq.

 • Zyraje Hoti
  Zyraje HotiMuaj më parë

  ngushllime familjes zoti ju thavt saber 😭🙏

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Muaj më parë

  Ngushllime familjarve te atyre qe humben jeten ast shum edhimshme per familjet etyre 🙏🙏🙏

 • leon Maxhuni
  leon MaxhuniMuaj më parë

  Ngushllime families ishalla ne gjenet

 • Shemsi Deliu
  Shemsi DeliuMuaj më parë

  Ngushllime

 • Skender Mitrovica
  Skender MitrovicaMuaj më parë

  Mgushllime Familjarve, Zoti i rujte Mergimtart ku do qi jen. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Naim Kapllani
  Naim KapllaniMuaj më parë

  Ngushllime familijve te vterkurve

 • Skurta Podujeva
  Skurta PodujevaMuaj më parë

  Aĺlahu.perngjynet.amin. Ngushllime

 • Zymer Krasniqi
  Zymer KrasniqiMuaj më parë

  Fjator esht shoferi pik e ka zan gjumi ai brug. Perjetshum pik ska ktu kilimili

 • ardiana ana

  ardiana ana

  Muaj më parë

  @Ramadand Halili Me fal se e zgjata shume por vetem dashta pervojen time me tregu edhe at ne pika te shkurta se kurr skam me harru

 • ardiana ana

  ardiana ana

  Muaj më parë

  @Ramadand Halili Ishalla nuk perjeton mo kurr kerkush kso tragjedi 😢😢😢 njerz te pa fajshem o zoti mos na provoft Por edhe nje se edhe pasagjeret jan shume te pa durueshem disa thojshim kem nevoj per pushim tjert thojshin ikni more qfare pushimi tshkojm ma shpejt ne Kosove sidomos mashkujt shume ju perzihen shoferave une kam thon qe kurr mo me ta nuk udhetoj ka qen agjensioni Try Tours mesap ka qen pronari i Deqanit besome kur na kan nal policia gjermane jam kon tu ju thon per terrorin qe na e ka bo ni shofer po mpaten lut do mos me fol se tani mesim gjat ai me sap ish msu qishtu tu shukat njerzit edhe ka menu eh kjo femer vet me fmi a i ka dal kapuq me mang besome dy burra mkan thon evvv hallall tkoft se mire ja bone qe jet krejt autobusi qetsi besome veq nuk kisha fuqi mi ra se gja skam lan pa i thon qaq edhe dola jasht kontrollit kurr njejt se kam ngrit tonin njet teme diku po aty smujta sjellja e tina su pranojke ku e kish marr ai drejten me mi bertit fmis tem veq pse lypi me shku be wc se kisha fmin beb me kajt e me ba zhurem po ish fmi 15 vjet qe rrite tu lujt me handy po ai zotnija e bgriti zanin fmis te huj o jo jo

 • ardiana ana

  ardiana ana

  Muaj më parë

  @Ramadand Halili Nuk jam kunder mendimit tend edhe mu mu kan dhimt ne shpirt dhimbje shume e madhe edhe vet jetij ne gjermani kam udhetu njeher ne autobus kam thon kurr mo tmerr nuk thom qe ska shifera te pa kujdeshem vet jam has ne asi shoferi shume te poshter shume te pa sjellshem tani u shtyjshin me nje autobus nga maqedonija tu e tejkalu njoni tjetrin absulutisht qe edhe shoferi ka faj po une vet rast e kam pa ne at autobus e thirrke pronari shoferin se ku jan me vesh te mi e kam ndegju tu i thon kqyrni sa ma shpejt me ardhe se e kem turren tjeter na thojke shoferi aman duroni se smujm me bo pushime gjat hey bre 5 minuta suq delshim prej autobusit na kthejshin ne autobus edhe kan kan mundesi edhe shoferin e 3 me pas po dojn me kursy po qishtu hajt halla shqiptarshe

 • Ramadand Halili

  Ramadand Halili

  Muaj më parë

  @ardiana ana edhe un kam udhtue me autobus e me kerr jetoj ne Gjenevë prej 1983 Axhensia kish pasë faj sikurse ta kish lonë vetum nji shofer ata nuk mujnë me i pague nga 3 e 4 shofer per autobus, e dini mirë qmimet sa tulta jon me autobus prandaj te jemi te arsyeshum, un mendoj k’shtu, por rrespektoj edhe mendimin e te tjerve ky shofer ka shkaktue dhimbje te madhe ne ter familjet e viktimave po edhe ne ter shqiptarin, a beson qe si jam zgjuar nga gjumi qe shum pak kam fjetë, pa i njoftë anji prej tyre po menjiher me shkon mendja te ata, e sigurisht qe jan shum si unë qe ninë dhimbje per bashkombasit e vet, te lutem pa keqkuptime.

 • ardiana ana

  ardiana ana

  Muaj më parë

  @Ramadand Halili Mos fol ashtu se mundet niher me te dal dikush para kerrit e len nven dekun te shkaterrohet jeta edhe policia kroate kan thon qe 2 shofer jan pak se duhesh deri ne 30 ore mi llogarit me pritje neper kufi po agjensionet tona sjan korrekt aspak veq i lutna zotit qe probari i agjensionit futet ne burg edhe ja mbyllin pergjothmon agjensionin

 • Albrim Bytyqi
  Albrim BytyqiMuaj më parë

  Ngushllime te gjithe familjeve te vijtimave, dhe sherim te shpejte te lenduarve!

 • Lize Leknikaj
  Lize LeknikajMuaj më parë

  Ngushellime familjareve...

 • Rafet Podvorica
  Rafet PodvoricaMuaj më parë

  oj gazetare shpreu ngushlime per vllaun e mosi bo shum pytje njerit se nuk je un oksixhen te besim dina

 • DakEZ 04
  DakEZ 04Muaj më parë

  Ngushllime familjes 😔

 • Isak Tusha
  Isak TushaMuaj më parë

  Te n deruar familjar me keq ardhje per tragjedin qe ndodhi me lejoni qe me nderimet dhe me te sinqert a t ju shprehim ngushllime familjarve dhe mbar farefisit e atyre te lenduarve sherim sa me te shpejt.kaqaniku.

 • barumbadum
  barumbadumMuaj më parë

  Rast i tmerrshem...

 • Besim Delija
  Besim DelijaMuaj më parë

  Vllam edhe ti mut ikamor wag nerzt nese ukon pa qum porblemi tina idijot njeri leti mer tash paret

 • ummu galbi
  ummu galbiMuaj më parë

  Ngushllimet me te sinqerta për Tgjitha familjet që humbem jetën e të bijëve të tyre në këtë tragjedi Allahu i shpërbleft me Xhennetin Firdeus të Allahut jemi dhe tek Ai do te kthehemi ! e të tjerëve që janë të lënduar Allahu u dhasht shërim të shpejt Amin

 • Lisa I
  Lisa IMuaj më parë

  Qysh vetem dy shofera prej Frankfurti deri Pristin?!!!. Gati 1900 km. Prej Viene deri kosov shkojn ka dy Shofera edhe e kan 1200km. Fatkesisht e realisht mundet me ndoll gjumi gjithkuj amo si shofer e autobusave qe kan shum shpirta aty duhet me kan mashum shofera. Sesona nuk ju bjen me poshu hiq. Vin mengjes e nisen pramja apet. Angjensionat i kan fajet se sparitin.

 • florim Zenuni
  florim ZenuniMuaj më parë

  Ngushllime familjes nga Gostivari 😢

 • Methie Xhemalie

  Methie Xhemalie

  22 ditë më parë

  😭😭💔🇦🇱♥️🇸🇪👍👌

 • Arlinda Rrahmani
  Arlinda RrahmaniMuaj më parë

  Ngushllime nga zemra tgjith familjeve qe humben te afermit e ture😭 t,lenduarve sherim te shpejt🙏🙏🙏

 • Ciro Allici
  Ciro AlliciMuaj më parë

  Ngushellime te gjitheve familiaret qe kane humbur njerzit e tyre te ndjere zoti ja letofte dhimbjen 🥲

 • Zenun Ramadanaj
  Zenun RamadanajMuaj më parë

  Ngushllime zoti ju forcoft

 • Gashi Arbijas
  Gashi ArbijasMuaj më parë

  Ngullimi Familjes zoti e rujt qdo kend shum rand 😥😥😥🙏🙏

 • s
  sMuaj më parë

  Ngushllime familjareve,jemi te tronditur shume, pa qene ne vend te ngjarjes do te ishte turp per mua te japi dhe nje koment te vetmin. Por: kame udhetuar disa her me autobus me lloj lloj agjensione,dhe te gjithe kane presion,konkurenca e madhe dhe duhet secili prej autobuseve te jet i pari ne kufi.Paramendo kur nalen 30 minuta me pushu guten shoferat si me kan ne luft kur ikshum prej shkjeve,gutnu gutnu se jem shume large a dini bre moter kur jena nis,sjellen me udhtar si me ta pas shpirtin ndor,e zoti i vraft te korruptunt qe e bejn nje bilet te aeroplanit 500 Euro e na me qka me shku kah me ja majt. O vllezer o motra vetedisohuni se marum ma shume jemi tu humb popullat mbas luftes sesa ne lufte qe na shkaterroj shume prej nesh. Allahu ne xhehnet ata qe humben jeten,sherim te shpejt te lenduarve.

 • Nevzat Maloku1c

  Nevzat Maloku1c

  Muaj më parë

  Me keqardhje morem lajmin per tragjedin e cila ndodh ne Kraci. Nena Baballar dhe Motra Ju qe humbet me te dashurit tuaj ju shprehim ngushllimet nga zemra kurse atyre te lenduarve ju urojm sherim sa ma te shpejt dhe dhasht Zoti qe kjo mos te perseritet kurr. Ju lutemipranoni ngushllimet e familjes Maloku nga Prishtina. Me respekt Nevzat Maloku.

 • K.N Edilizia Cobaj
  K.N Edilizia CobajMuaj më parë

  Ngushellime familjeve

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda LajcajMuaj më parë

  Ngushllime Ju forzoft zoti E Mos i nollt askujna kshtu 😭😭

 • Besa Berani
  Besa BeraniMuaj më parë

  Ngushellime

 • s
  sMuaj më parë

  Ngushllime familjes,shume e rend per te gjithe ne kosovareve,shume gjynah tu mundu me met gjalle per me mbajt familjen

 • Naxhije Korreshi

  Naxhije Korreshi

  Muaj më parë

  Ngushllime familes fatkeqsì emadhe upreft nepaqe amin

 • anton blair
  anton blairMuaj më parë

  Sa gazetare amatore veq për me përmbush minutazhin për tv e saj po e dhunon edhe këtë person që është në gjendje morti.Ai mir po thot nuk e di por kjo gazetare si qamqakaze....stuped.

 • Saa Mii
  Saa MiiMuaj më parë

  Ngushllime🥺😢

 • Enver Agincic
  Enver AgincicMuaj më parë

  Ngjushllime

 • Milaim Rugovaj
  Milaim RugovajMuaj më parë

  Fatkeqèsi.ngushllime familjarve.Zoti qoft i mshirshem me gjenet per te vdekurit.amin.dhe i sheroft te mbijetuarit amin.allahu i shperbleft me te mirat e tij.

 • Sulejman Arifaj
  Sulejman ArifajMuaj më parë

  Ngushëllime familjareve te viktimave

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Muaj më parë

  qamqakaze....stuped.

 • Phoenix suns fan
  Phoenix suns fanMuaj më parë

  ngushllime

 • Florim Sahitaj 85 Genève
  Florim Sahitaj 85 GenèveMuaj më parë

  Ngjushllime

Faqja Tjeter