DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV

Argëtim

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • Kledi Bregu
  Kledi BreguDitë më parë

  Kjo e dokumenteve fiks realiteti shiptar..bravo cuna.

 • YACHT
  YACHTDitë më parë

  Si mac i embel eshte ky Marsi😍😍😍

 • Fier Fier
  Fier Fier3 ditë më parë

  Ore jeni qe jeni ju jepuni ne TV

 • Eris Shkembi
  Eris Shkembi4 ditë më parë

  Ngop legjendat

 • ALS》 Birbil《
  ALS》 Birbil《4 ditë më parë

  Fjalet e liga i degjojn hahaha

 • Admir Mezini
  Admir Mezini4 ditë më parë

  E keni qare kete episod , ju lumte

 • Juli Gjoka
  Juli Gjoka5 ditë më parë

  69 NICE

 • Marcel Guri
  Marcel Guri5 ditë më parë

  Ju meritoni urime djema! Ju me të vërtetë bëni një punë të shkëlqyeshme dhe keni shumë humor!😂👏😂

 • Eduart Cekani
  Eduart Cekani5 ditë më parë

  Ku ta di une sa vend me le Zylyfja...

 • Nick Oxia
  Nick Oxia5 ditë më parë

  Prezakiiiiii

 • BLEDAR SENKA
  BLEDAR SENKA5 ditë më parë

  Jam në llermi 🤓

 • Eli Gjoni
  Eli Gjoni5 ditë më parë

  me te miret jeni😍😍

 • Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri6 ditë më parë

  "Nëma pak buzën. Jo! Se kamë ngrënë qep.."😂😂😂

 • Ador Themeli
  Ador Themeli6 ditë më parë

  12:34

 • Ana Ana
  Ana Ana6 ditë më parë

  Me te miret 😂😂😂

 • Ana Ana
  Ana Ana6 ditë më parë

  🤣😂😂😂

 • Ester Carkanji
  Ester Carkanji6 ditë më parë

  Pershembull me ke.ber mua te lumtur.. ✨TU BEFT VEREMI✨ 😂😂😂

 • Lishen Shehu
  Lishen Shehu6 ditë më parë

  Ngop vetem tepelensit e din CA do thot ne gop I thon pickles gop hhahh keta Jan tipa fare

 • Vilson Licaj
  Vilson Licaj6 ditë më parë

  Po karkiva ku ishte sot

 • gesi gesi
  gesi gesi6 ditë më parë

  💪💪💪💪💪💪💪bravo cuna

 • Kuj des
  Kuj des7 ditë më parë

  nje pyetje kam une per ju te dy prezantusit se rrini si per gjynah.. pse o vellezer ?

 • Marçela shehu
  Marçela shehu7 ditë më parë

  "S'kishim kohe per debat me erdhi shapka kokes pa pritur une e di ca kam hequr ate nate"

 • Marçela shehu
  Marçela shehu7 ditë më parë

  "Jam ne "Llermi" vij per pes min" ahahahhahahahahahajajaha

 • Marçela shehu
  Marçela shehu7 ditë më parë

  ''Mbariiimeee,ti je moooj?"

 • Ador Themeli

  Ador Themeli

  6 ditë më parë

  Dhe pastaj e mbylli

 • Marçela shehu
  Marçela shehu7 ditë më parë

  "Kapu me kta, shih ça bejn, polizia!" Ahahhahahahah se ky qe me i ardhur vet.

 • Omer Kodra
  Omer Kodra7 ditë më parë

  Reality

 • Alfred Haskurti
  Alfred Haskurti7 ditë më parë

  legjenda te humorit jeni bisha fare

 • FF GTA5 FRE FIRE
  FF GTA5 FRE FIRE7 ditë më parë

  Je I legjenda

 • _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _7 ditë më parë

  O Edi Rama i shikon keto ti vlla apo vk popull del ne 🤦🏻‍♂️😡

 • HANA
  HANA7 ditë më parë

  Hahahaha 🤣🤣🤣

 • adnant pali
  adnant pali7 ditë më parë

  Drejtori - jam ne llermi vi per 5 minuta lol 😂

 • Ylli Xhaxhaj
  Ylli Xhaxhaj7 ditë më parë

  Shume bukur na shpoldheni me humor presim me shume ju pershendes.

 • Illegal Illegal
  Illegal Illegal7 ditë më parë

  Te lumte gopja 😂😂😂😂

 • Klinton Hamati
  Klinton Hamati7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Unknownillyrian
  Unknownillyrian7 ditë më parë

  Jeni t papar

 • Mimoza Ahmeti
  Mimoza Ahmeti7 ditë më parë

  Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 • v.
  v.7 ditë më parë

  25:36 Selo = Anxhela Trans?

 • SlimKing
  SlimKing7 ditë më parë

  9:38 sa larg ka shku teknollogjia, vllai tu loz CS ne youtube

 • bmw M
  bmw M7 ditë më parë

  Rakun bobe 🤣🤣🤣🤣

 • Enox Pubg
  Enox Pubg7 ditë më parë

  😅😂😂

 • Aleksjo Lici
  Aleksjo Lici7 ditë më parë

  Po karkiva??

 • Eglantina Toku
  Eglantina Toku7 ditë më parë

  Hahahahahahahaha mose vdekshite kur kjo me firmene eshte e pa pare

 • sergej qama
  sergej qama7 ditë më parë

  Tokat un i kam nkucov si kam n kin🤣

 • sergej qama

  sergej qama

  7 ditë më parë

  @Mary brs ee na kucova je dhe ti mbq vlla un jam na lagja 1 maj

 • Mary brs

  Mary brs

  7 ditë më parë

  @sergej qama un jam te lagjja 11 janari po ti

 • sergej qama

  sergej qama

  7 ditë më parë

  @Mary brs po vlla

 • Mary brs

  Mary brs

  7 ditë më parë

  Nga kucova je ti vlla

 • Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj7 ditë më parë

  duam filmin te plot se na lodhet pjesh pjesh ...😡

 • jeton tba
  jeton tba7 ditë më parë

  Jeni 1sha

 • mushu boyz
  mushu boyz7 ditë më parë

  Ju lutem mqafshi subsbrice faqes fre fire mushu boyz eshte nje djale i vogel

 • F A
  F A7 ditë më parë

  Këzëazë 69, lot 😂😂

 • Travel with Ajdi
  Travel with Ajdi7 ditë më parë

  Super ide realizimi 🔥

 • ny london
  ny london7 ditë më parë

  shum kinge kjo vajza

 • ny london

  ny london

  5 ditë më parë

  @Marjola File po

 • Marjola File

  Marjola File

  5 ditë më parë

  Per xhoana karaj po thua?

 • Daniel Alushaj
  Daniel Alushaj7 ditë më parë

  çuna mundohuni ta mbushni më shum programin me dublime jeni të papar

 • Blerim Lico
  Blerim Lico7 ditë më parë

  Jeni fantastik!Respekte!

 • GD Kaci
  GD Kaci7 ditë më parë

  Pica Karpiçoza...hahaaaa

 • Izabel Inna
  Izabel Inna7 ditë më parë

  Une mezi ju pres ..na kenaqet jeni me te miret ❤❤❤❤

 • gaming with Albania
  gaming with Albania7 ditë më parë

  O ngopi bejeni perseri ate me ata te rtshes super fare 😂😂😂😂

 • Puffi_ _Official
  Puffi_ _Official7 ditë më parë

  I shkreti selo 😂

 • Esra Bilgic & Murat Yildirim
  Esra Bilgic & Murat Yildirim7 ditë më parë

  Realiteti i sotem shqiptar ne disa skece

 • Donaldi Ahmetlli
  Donaldi Ahmetlli7 ditë më parë

  Bravo jeni te paret

 • plaku i rilindjes dhe nipcja
  plaku i rilindjes dhe nipcja7 ditë më parë

  Jeni kampiona 👑👑

 • Mazhar Sevaster
  Mazhar Sevaster7 ditë më parë

  Oooooouuuuu po ca ka kjo

 • Luan O.T.R NOIZY
  Luan O.T.R NOIZY7 ditë më parë

  Sikur ta di do te jete looot😂😂

 • Sefo Ibrahimi
  Sefo Ibrahimi8 ditë më parë

  Petrit sypetriti cfar kenge do kendoj

 • Luan O.T.R NOIZY

  Luan O.T.R NOIZY

  7 ditë më parë

  Nuk kendovi sot

 • Esra Bilgic & Murat Yildirim

  Esra Bilgic & Murat Yildirim

  7 ditë më parë

  KARKIVA SHQIP left the chat

 • Luan O.T.R NOIZY

  Luan O.T.R NOIZY

  7 ditë më parë

  Ahhhaha lot

 • Explore Albanian
  Explore Albanian8 ditë më parë

  Ngop Legjenda 😍 gjigandët e humorit 💓

Faqja Tjeter