Shaliani - Evladi (Official Video 4K)

Argëtim

Official instagram: shalianii
Official facebook: toli.tolii.7

Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/evla...
Spotify: open.spotify.com/album/6WELOt...

flowmusic.ent
Kontakt: +383 44 431 868
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
Ork : Vedat Lushtaku
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente: 531

 • Smel Morina
  Smel MorinaDitë më parë

  Zot ruji cdo fmi ne ket bot se jam Hall dhe teze dhe jap jeten per to

 • Smel Morina
  Smel MorinaDitë më parë

  Shum keng e bukur

 • Tina Morina
  Tina Morina2 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲

 • Tube Show
  Tube Show2 ditë më parë

  😎😍😍😍😘🤩🤩😘😘

 • Maria Smith
  Maria Smith2 ditë më parë

  Edhe Gold ta kishte vjedh ket femi hahaha. Po kqyrni me fitu pare e klekime me femi 🙈

 • Hajrie Muhadri
  Hajrie Muhadri4 ditë më parë

  t

 • Sevdije Bytyqi
  Sevdije Bytyqi4 ditë më parë

  Shumë bukur

 • Fetnete Lützow
  Fetnete Lützow4 ditë më parë

  I vetmi kengetar je ti qe i ndegjoj kenget e tua me zemer 👍Te lumt per keto keng te mira qe po i kendon 👍

 • IlaAni✍🏻
  IlaAni✍🏻5 ditë më parë

  1 like, se super vargje te thurura!!!!!

 • Adi Adi
  Adi Adi5 ditë më parë

  Flm Allah 👧🙏

 • yuoop noke
  yuoop noke6 ditë më parë

  Bravo shalian i vetmi kengtar qe na knaqe qdo kan mae mir se tjetra ️️

 • Dark
  Dark6 ditë më parë

  Zoti i roft gjithe femijet e botes InshAllah 🤲👼

 • alida flus
  alida flus6 ditë më parë

  Allahu ju dhashte gjithe atyre qe nuk i kan e ata qe i kan Allahu i ruajte e i udhezofte ne rruge tdrejte e di kush bene dislike ata qe ta kan inate sepse je numer 1

 • kosum.asllani kosum
  kosum.asllani kosum7 ditë më parë

  Brravo Shaliani muzikat e bukura je ka i qet Respekt i nderuar Falenderimi shkon per Allahun qe naj fal femit

 • doliio volay
  doliio volay7 ditë më parë

  Allahu ju dhashte gjithe atyre qe nuk i kan e ata qe i kan Allahu i ruajte e i udhezofte ne rruge tdrejte e di kush bene dislike ata qe ta kan inate sepse je numer 1

 • Besir Karemani
  Besir Karemani7 ditë më parë

  Allahu te Gjith I gzoft me Femij 🙏

 • gioyu comi
  gioyu comi8 ditë më parë

  Kush ken qata persona qe e kan ba Dislike😏 spasken ndjenja njerzimit , këng me shum kuptim veq ata qe jan Prinder e kuptojn 🤲🏻 o Allahu mos e le askend pa evlad 🤲🏻😍

 • Luan Boss
  Luan Boss8 ditë më parë

  ❤❤❤🧿

 • Melisa mujaj
  Melisa mujaj8 ditë më parë

  🧸🧸🧸🧸👍👍👍

 • alida flus

  alida flus

  6 ditë më parë

  Suksesee na knaqe shpirtin zoti knaqt

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov9 ditë më parë

  Shum kenge domethense bravo👏👏👏👍

 • Driton Jonuzi
  Driton Jonuzi9 ditë më parë

  💔💔💔💔💔💔😙😙😙😙😙😙😭😭😭😦😦😗

 • Driton Jonuzi
  Driton Jonuzi9 ditë më parë

  😙😙😙😙😙

 • Ervis Peca
  Ervis Peca9 ditë më parë

  Gjuhna ata qe jan kurbet e e kan fmijet shpi e I mer malli per ta … I RUJT ZOTI TAN SHQIPTART KUDO QE MDODHEN prsh nga anglia😕😕😕

 • Vasha Muca
  Vasha Muca10 ditë më parë

  Shum kenge domethense bravo👏👏👏👍

 • ALI Morina
  ALI Morina10 ditë më parë

  Fantastik

 • Zebaje Rrahmanaj
  Zebaje Rrahmanaj10 ditë më parë

  Zoti ja urujt tan ATI qe i ka Zoti ja u dhasht ATI qe si ka Amin 🙏🙏🙏🙏

 • Agnesa Qaveza
  Agnesa Qaveza11 ditë më parë

  Zemra te knoft

 • Naim Hasa
  Naim Hasa11 ditë më parë

  Pasurija ma e madhe asht Bab e Nan.

 • Aferdita **
  Aferdita **12 ditë më parë

  ALLAHU I RUJT KREJT EVLAD NE KET BOTE(SKA PASURIE MA TE MADHE SE EVLADI❤🙏🙏🙏🙏)

 • Driton Ferizaj
  Driton Ferizaj12 ditë më parë

  Ju lumt, Urime per keto fjal me Te mirat ne bote. Jam i bindun se Ma shum jepini ju mesazhe positive se sa Realitäti i Politikanve ks.

 • niduoe stre
  niduoe stre12 ditë më parë

  Suksesee na knaqe shpirtin zoti knaqt ❤❤

 • Gladiola Ahmeti
  Gladiola Ahmeti13 ditë më parë

  Super kenge ,zoti na i mbrofte dhe i dhente te gjitheve ndjesine e te qenurit prind.

 • Arben Balla
  Arben Balla13 ditë më parë

  Pasha zotin je i madh faleminderit qe na i mbush zemrat me gezim respekte

 • Lule Zefi
  Lule Zefi13 ditë më parë

  Bravo ❤️🇦🇱

 • Dona
  Dona13 ditë më parë

  Shume keng e qelluar ka baba te pa pergjegjshem qe braktisin femijet dhe grat pa aanje arsye

 • niduoe stre

  niduoe stre

  12 ditë më parë

  met prit nshpi bashk kena me msu. Kohen ty me ta kushtue kur mos met mungu se ma vler se parja esht afer mem pas mu e tani kur trritesh e bohesh per martes nanen ed

 • Buna Krasniqi
  Buna Krasniqi13 ditë më parë

  Ti

 • Flavio Kalia
  Flavio Kalia14 ditë më parë

  Zoti jua rujt kush i ka dhe ia falt kush nuk i ka 🤲

 • Joanna
  Joanna14 ditë më parë

  O Allah inshaAllah i run krejt fmijt tnanave edhe tbabave🤲🤲🤲

 • Kushtrim Imeri
  Kushtrim Imeri14 ditë më parë

  Hallall tkoft🤲

 • Sevdije’s
  Sevdije’s14 ditë më parë

  🤲

 • Besfort Mehmetaj
  Besfort Mehmetaj15 ditë më parë

  Ta kesh me jet Vajzen 👸🏻❤️e suksese per ket kang te mrekullushme qena knaq zemrat me ato fjal te Ëmbla ❤️ Allahu i rujt gjith Femijet 🤲🏻

 • Alban Hasanaj
  Alban Hasanaj15 ditë më parë

  Po valla qashtu esht

 • Joanna

  Joanna

  14 ditë më parë

  Falenderimi I takon vetem Allahut neve qe na ka fal femij e atyre qe skan falju o Allah meshirplot.Amin

 • Anjeza Pepkolaj
  Anjeza Pepkolaj15 ditë më parë

  Lum ajo cik qe ke babin ngat e ajo qe se ka zoti e ngushëllofte 🙏🙏🙏🙏

 • Stabere Halili
  Stabere Halili15 ditë më parë

  Pa evlad o zoti madh mos e len kerkan 🤲🤲🙏🙏

 • mikoy huio

  mikoy huio

  10 ditë më parë

  Allah mos e le kerkon pa Evlad Amin

 • Fiqirije Begaj
  Fiqirije Begaj15 ditë më parë

  Shum keng e bukur 👌

 • bashkim isufi
  bashkim isufi16 ditë më parë

  Amin

 • Dion Zimberi
  Dion Zimberi16 ditë më parë

  Bukur te uroj suksese edhe me tej

 • 💖ELVANA💖
  💖ELVANA💖16 ditë më parë

  Zoti i rujt te gjithe fmiet ne ket bott. 💖💖💖💖💖💖

 • 💖ELVANA💖

  💖ELVANA💖

  5 ditë më parë

  @mikoy huio hit hit po

 • mikoy huio

  mikoy huio

  10 ditë më parë

  Hit do te jet pa diskutim si gjithmon

 • Miftari Eriona
  Miftari Eriona16 ditë më parë

  Pasurija me e madhe nket jet ish evladi kur pom kqyr e po kesh krejt zemren ma knaqi. 9 muj me lot te gzimit prita nket jet me ardhe bota ka ndryshu kur tkam pa per her te par me zo te vogel te thash kofsh evlad faqebardh se menxi kam prit ndor per met mar. Kadal dale po rritesh ti nprehnin tem ushqimin tu ta dhon shpesh ndor po me flen cdo dit pot uroj ty oj drita jem se pak kolli met nguc mu as gjumi sum nxen. Naten rri pa gjum dej nmengjes tu tperkun me kangen mat mir une per ty po boj lum dej u bona vet nuk i kuptova pindt e mi se ma shum se vehtja evladi paska rendsi. Pasurija ma e madhe nket jet ish evladi kur pom kqyr e po kesh krejt zemren ma knaqi cdo mengjes kur syt i qeli mendja te ti mshkon pa evlad o Zoti madh mos e le kerkon. Kush ka evlad boten ka me dukat e dej sa tkam ymer mu ki mem pas ngat nuk jam kon lakmitar a esht qik a djal me rendsi dhurat ma tmir Zoti um ka fal. Naj ke mbush zemren jetes kuptim i ke dhan dashnin e sinqert veq te fmija mun e gjan ani kur vjen koha nshkoll per me shku te dera kam met prit nshpi bashk kena me msu. Kohen ty me ta kushtue kur mos met mungu se ma vler se parja esht afer mem pas mu e tani kur trritesh e bohesh per martes nanen edhe baben kur mos i le nhares. Pasurija ma e madhe nket jet ish evladi kur pom kqyr e po kesh krejt zemren ma knaqi cdo mengjes kur syt i qeli mendja te ti mshkon pa evlad o Zoti madh mos e le kerkon. 🥰🥰🥰🥰🥺🤍🤍

 • nazmi aliu
  nazmi aliu16 ditë më parë

  bravo shumë kenge e mir

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss17 ditë më parë

  Shalian te pershendesim shum e gjithe familja e jon👋👋

 • Fjorela Renis
  Fjorela Renis17 ditë më parë

  👏👏👏te lumte goja edhe un cmenem per fmit e mi 💕💕🙏👏

 • mllop aeet
  mllop aeet17 ditë më parë

  #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  15 ditë më parë

  kanga ma e fort deri tashh ️

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu18 ditë më parë

  Hit do te jet pa diskutim si gjithmon

 • flutur sadiku
  flutur sadiku18 ditë më parë

  shyqyr qe i kena o zot ruj🤲🤲🤲

 • Fatmire Aliu
  Fatmire Aliu18 ditë më parë

  Falenderimi I takon vetem Allahut neve qe na ka fal femij e atyre qe skan falju o Allah meshirplot.Amin

 • Merita Salihu

  Merita Salihu

  2 ditë më parë

  @Tina Tufa frrddraftff

 • Tina Tufa

  Tina Tufa

  5 ditë më parë

  yeaSysk

 • Ervisa Toska
  Ervisa Toska18 ditë më parë

  Shume shume e bukur 😭😢🙏🙏👏👏👏

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore18 ditë më parë

  Kush ka vajza boten ka por dhe vajza kur ka bab te mir boten ka sa keng e bukur dhe kenduar me aq shpirt

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  18 ditë më parë

  👍👌👏👏👏

 • Paola Mrtiri
  Paola Mrtiri18 ditë më parë

  Te lumt goja keng super🔥🔥👏👏🌹🧿🧿⭐⭐⭐⭐⭐⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤗❤️💓🕊️🌷💕💕🌺🌺🌺😘🏵️💞🥰♥️🤩🤩🍫🍫🌸🐇✨

 • Paola Mrtiri
  Paola Mrtiri18 ditë më parë

  Sa femi i mbrekullshum

 • Nafie Bytyqi
  Nafie Bytyqi18 ditë më parë

  Elhamdulilah që kam një djal ishalla Allahi gjdo qift igzovt një këng e qellume

 • Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi18 ditë më parë

  Respekt për kët kang🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍

 • sweet girl
  sweet girl18 ditë më parë

  Bravo tkoft tpaska dal teksti prej shpirtit ndaj evladit Allahu i bekoft te gjith femijet anemban botes me shendet faqe tbardh e te hajrit e me shum risk kush ka ja rujt e kush ska i dhant Amin🤲

 • Joanna

  Joanna

  12 ditë më parë

  Kur te rritesh e bahesh per martes nenen e baben kurr mos i le ne harres. Me emocionove shalian nje bravo te madhe 🇦🇱🇦🇱

 • Aferdita Hykaj
  Aferdita Hykaj18 ditë më parë

  Luli nana qe te ka ty shaliani. Zoti te zuajt ty dhe familjen

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide18 ditë më parë

  Hit do te jet pa diskutim si gjithmon

 • Paulo Lac
  Paulo Lac19 ditë më parë

  Zoti ta bafte jeten 1000 vlla super keng🖐🏻👍🏻

 • Armend Berisha
  Armend Berisha19 ditë më parë

  E 10 her qe pe ngoj kurr sbehet bajt kjo.keng sa her te hy ne youtube kjo keng ndigohet te une rrespekt shalian

 • Emina Gashi
  Emina Gashi19 ditë më parë

  Sum prekse🥺🥺😔Suksese 🤲🏼😇👼

 • Djeneta Nejazi
  Djeneta Nejazi19 ditë më parë

  Bravo shum kënga mir ishalla as ni nën mos met pa evlad.

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  18 ditë më parë

  #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались.

 • Shyhrete Zeneli
  Shyhrete Zeneli19 ditë më parë

  Elhamdulilah O Allah Shyqyr Qe kem Allahu Naj I Rujt E As Ken Pa E Vlad Mos Lasht Vetëm Te Hajrit E Te Hallallit Amin Allah 🤲🤲🤲🤲

 • Valmir Musliu

  Valmir Musliu

  17 ditë më parë

  Lkllllĺrrtui

 • Fatmira Ndrejaj
  Fatmira Ndrejaj19 ditë më parë

  Esht kenga me e bukur qe e kam ndegjuar ndonje her 😍🤩 Suksese ne vazhdim 😍😍

 • Joanna

  Joanna

  12 ditë më parë

  ❤Kur jan te vegjel do ti hash nga dashuria.....kur rriten behesh pishmend pse si hengre kur ishin te vegjel 😂😂😂😘😘😘😘

 • Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari19 ditë më parë

  👍👌👏👏👏

 • Gresa Hoti
  Gresa Hoti19 ditë më parë

  😍😍😍👏🏻

 • Iliriana Alikaj
  Iliriana Alikaj19 ditë më parë

  Bravo fmit jan isoj. O djale o vajz veq te jen mir me shendet. Shendeti i fmise asht pasuri per prindin..

 • Emily An
  Emily An19 ditë më parë

  Suksese shaliani kenga shum e mir evladi esht pasuria me e madhe mos lasht Zoti kan pa femi❤

 • sara
  sara19 ditë më parë

  Shum keng e buker

 • Alboneta Zeqiraj
  Alboneta Zeqiraj19 ditë më parë

  O Zot LUMTURIJA MA E MIR NE BOTË JANË FEMIJET ZOTIN E FALEMINDEROJI PER DY FEMIJET E MI 💝💝

 • Bujar Rashica
  Bujar Rashica20 ditë më parë

  Zoti ja falt kush nuk i ka e ja rujt kush i ka

 • Arton Alija
  Arton Alija20 ditë më parë

  Allau te shperbleft vert je ni njeri qe e meriton per qdo keng qe e qet jan me vlera 🙏🙏🙏

 • Emily An

  Emily An

  19 ditë më parë

  👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Ledion 27
  Ledion 2720 ditë më parë

  ❤️

 • Jehona Sejfijaj
  Jehona Sejfijaj20 ditë më parë

  HALLALL SHALAJAN JE MA I MADHI PER KETO KENG SHPIRTIN NA KE KNAQ ALLAHU TE SHPERBLEFT

 • Ida Kukaj1
  Ida Kukaj120 ditë më parë

  🤗🤗🤗🤗

 • mikoy huio
  mikoy huio20 ditë më parë

  #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались.

 • Adelina Jashari

  Adelina Jashari

  17 ditë më parë

  AMNA P cn

 • Egzona Olluri
  Egzona Olluri20 ditë më parë

  Ishalla ni hit sa ma shpejt edhe per vajzat qe po martohen faleminderit per mirekuptim.

 • Buqe Rustaj
  Buqe Rustaj20 ditë më parë

  ALLH 🤲 gëzoju prehnin me evlad gjdo gruaje..bravo për këte kengë 10 here ne dite e ndegjojë

 • alida flus

  alida flus

  5 ditë më parë

  nga Zoti! Zot Faleminderit qe me dhurove kete Dhurate, Dhuraten e Jetes! Faleminderit per Jeten e Femijes tim!! Vajza jeme Te Don Mami dhe Babi shum

 • Gashi Tirana
  Gashi Tirana20 ditë më parë

  Suksese shaliani kenga shum e mir evladi esht pasuria me e madhe mos lasht Zoti kan pa femi❤

 • elma pllana

  elma pllana

  17 ditë më parë

  🤲

 • elma pllana

  elma pllana

  17 ditë më parë

  amin inshAllah

 • Griselda Ukcamaj
  Griselda Ukcamaj20 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon 😊

 • mikoy huio

  mikoy huio

  20 ditë më parë

  O Allah inshaAllah i run krejt fmijt tnanave edhe tbabave

 • Emina Neziri
  Emina Neziri21 ditë më parë

  Bravo bre🧿👍🏻 goja lumt

 • Kristi Doni
  Kristi Doni21 ditë më parë

  Zoti i ruajtt te gjithe femijet 👼👼👼👼👶👶

 • laskin riubn
  laskin riubn21 ditë më parë

  Zoti te begoft me kenget e bukra qe kendon

 • Marek Baszyński
  Marek Baszyński21 ditë më parë

  👁

 • Zoje Kodraj
  Zoje Kodraj21 ditë më parë

  🙏❤️

 • kosovo kosovo1111
  kosovo kosovo111121 ditë më parë

  👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Aferdita Hykaj
  Aferdita Hykaj21 ditë më parë

  Zoti ja u a ruajt uladin kush i ka o ishalla ai si nuk i ka allahu ja fale ulade amin. Zemra te kendoft

 • Aferdita Hykaj

  Aferdita Hykaj

  21 ditë më parë

  Amin

 • Maji Marku
  Maji Marku21 ditë më parë

  Tknoft zemra🙏😍😍😍😍

 • Mensur Uka
  Mensur Uka21 ditë më parë

  vallah halal tkoft qfar kenge e mir lotet pom dalin inshallah krejjt evlada me pas

 • Tozink
  Tozink21 ditë më parë

  Živjo, upam, da ti gre dobro. Ustvarjam glasbo, vendar je zelo težko imeti prepoznavnost, ko začneš. Zato se trudim po svojih najboljših močeh deliti svojo umetnost z vami. Vabim vas, da odkrijete moje Beats in če niste razočarani, se brez oklevanja naročite in delite s prijatelji ;)

 • nijuo joing
  nijuo joing21 ditë më parë

  Ma I miri kengtar ❤️‍🔥

Faqja Tjeter