Shaliani - Per ty Vlla (Official Video 4K)

Official instagram: shalianii​
Official facebook: toli.tolii.7​

flowmusic.ent​

Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/per-...
Spotify: open.spotify.com/album/0WDs57...

Lyrics : Shaliani
Prodby :Vedat Lushtaku
VIDEO : Flow PRODUCTION

Komente

 • Selvije Asllani
  Selvije AsllaniDitë më parë

  Respekt

 • Klevis Koka
  Klevis KokaDitë më parë

  Ju qe keni dhon dislike jeni pa shpirt jetoni kot ne ket bot zoti nuk ju mer ju po njerz e mir

 • Jetmira Hadergjonaj
  Jetmira Hadergjonaj3 ditë më parë

  Iom Dionis hadergjonaj bobé yem e Co tezak mou ça vro 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

 • Jetmira Hadergjonaj
  Jetmira Hadergjonaj3 ditë më parë

  Besart hadergjonaj

 • Jetmira Hadergjonaj
  Jetmira Hadergjonaj3 ditë më parë

  Po

 • Jetmira Hadergjonaj
  Jetmira Hadergjonaj3 ditë më parë

  Vala

 • Jetmira Hadergjonaj
  Jetmira Hadergjonaj3 ditë më parë

  Vala me ca vro ❤️ one Yom Dionis hadergjonaj bobé yem e Co tezak

 • Qendresa Rexhepi
  Qendresa Rexhepi6 ditë më parë

  Kengetar qe meriton teper famë.

 • Avni Xhemaj
  Avni Xhemaj6 ditë më parë

  Suksese i nderuar

 • Sedat Dati
  Sedat Dati10 ditë më parë

  Shum Flm Per kto Kengat shaliani. Vetem ti na cojsh me kajt en na knaq zemrat. shum Sukses shaliani Vazhdo pet jeet.💖❤❤

 • DJ- BIMI
  DJ- BIMI11 ditë më parë

  😪❤

 • Sedat Ramadani
  Sedat Ramadani11 ditë më parë

  O Allah i madh jepju forc familjes per ket sprov inshallah zoti i bashkon me xhenet,Allahu Ekber☝️😭😭

 • JEPI KAPËM
  JEPI KAPËM11 ditë më parë

  aah shalian shalian ma ke coptu zemrën me ti shti dy komt n'dhe kur ta ngojsh kit kong 😭😭😭💔 gjith ata që i duam e na mungojn qofshin të xhehnetit ty të ndimoft allahu e ta ndriqoft jetën shalian

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi13 ditë më parë

  Wow Very nice song zemra te kendoft gjithmon 😢

 • afrim hajdini
  afrim hajdini15 ditë më parë

  😭😭

 • Mobi Sjop
  Mobi Sjop16 ditë më parë

  Kanga shum shum e mir 👏🏻😭😭

 • Bekim Bekim
  Bekim Bekim16 ditë më parë

  Bravo te lumt goja vlla je ipa zavensushem respecte nga kumanova 👍👍

 • Besmir Zeqiraj
  Besmir Zeqiraj19 ditë më parë

  Bani like kenges asht shum keng me ven jan disa kengetar qe kan shum vlera sa njerzit vlersojn shum perputhen e bajn miliona klikime qe nuk kan vler pse nuk vlersojn keto keng

 • Mujezin Demiri
  Mujezin Demiri21 ditë më parë

  Te lumt ishalla zoti te jep shendet shum keng e mir beso Se ne Kroaci mkan zan 230 tu vozit dhe ne danimark kam ekam hup lejen plus 4 mi ero denim e po si do qoft ska lidhje kresorja mka knaq kenga smerzitna

 • Endrit Kodra
  Endrit Kodra23 ditë më parë

  😭😭😭

 • xhemssi Da
  xhemssi Da25 ditë më parë

  👍👍👍

 • Nusha Orllati
  Nusha Orllati26 ditë më parë

  Shum keng prekse e dhimshme😭😭😭😭😭😭 ishalla ne gjenet ka shku🙏🙏🙏 e familjes ngushllime keto raste me prekin shum dhe ma kujtojn nje rast kur zemra me dhemb njejt si ky zoti jav dhasht gajretin nanes se tij

 • Gimmi
  Gimmi26 ditë më parë

  Bravo king

 • Maliq Krasniqi
  Maliq Krasniqi26 ditë më parë

  Ngushlime familjes ..respek per tyy

 • bb4live inter
  bb4live inter27 ditë më parë

  Po pse sem nalet a din kush mem than..anerr e kam o shaljan met pa live edhe te perulem para teje me kto kang qe ban

 • bb4live inter
  bb4live inter27 ditë më parë

  Mor a jam i vetmi qe mezi pres kangt e kti fenomeni..ky asht talent qar teksyedh

 • Hamide Demolli
  Hamide Demolli28 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • annecy shkup
  annecy shkup28 ditë më parë

  Kong shum prekse allahu ishalla I afron qdo vlla qe nuk flet me vlla se kjo bot osht e rrejshme mos u hidhroni vlla me vlla po gzojnu per vllaun tuaj respect per ket kang e allahu trujt respect

 • Leonita Dautaj
  Leonita Dautaj28 ditë më parë

  Shum Keng e bukur e dhimshme met vdek djli hastretit 😢😢

 • yasio bolo
  yasio bolo28 ditë më parë

  te lumt kengen te bukur, respekt Suksese

 • Erina Ramadani
  Erina Ramadani29 ditë më parë

  O zot sa her Pé ngoj Pe kujtoj vellaun tem qe ky virus e morri ne moshen shum te re o zot veq kush esht i sprovun e kupton dhimbjen e tjetrit 😢🕊💔

 • Mehmet Rexhepi
  Mehmet Rexhepi29 ditë më parë

  Shum emocionuse

 • Skenda 1234
  Skenda 123429 ditë më parë

  Edhe pse kënga esht ,e dhimshme duhesh të jesh i fort

 • Sajmir Goci
  Sajmir Goci29 ditë më parë

  Motra nuk te pret te dera

 • yasio bolo

  yasio bolo

  28 ditë më parë

  Bravo per tekste te mira, se nakan lodh me rep qe nuk ngohet ma.

 • Ina Kuci
  Ina Kuci29 ditë më parë

  Me ta kput shpirtin 🥺😭 vazhdo kshu

 • seeni gzty
  seeni gztyMuaj më parë

  Pa durim pe pres kengen tone dhe I vetmi kengtor qe kendton me shpirt e zemer e dhe kenge shum me vet si gjithmon qe kendon

 • Faton Sahiti
  Faton SahitiMuaj më parë

  Respekt vellai.✋

 • graser plays
  graser playsMuaj më parë

  Ngushllime

 • cycle cycle
  cycle cycleMuaj më parë

  😭😭😭

 • Ajshe Gashi-Cocaj
  Ajshe Gashi-CocajMuaj më parë

  Ooo allahu te rujt e te shperbleft

 • seeni gzty

  seeni gzty

  Muaj më parë

  😪😪😪😪

 • mirela dragjoshi
  mirela dragjoshiMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • Popit twins
  Popit twinsMuaj më parë

  Ska me te mire se ty kengetar,, lum ajo familje qe tka rrit🙏

 • B  lerim
  B lerimMuaj më parë

  Klasik

 • Rock girl
  Rock girlMuaj më parë

  🥲🥲 Skam komente per ket kang te dhimbshme e familjes ishalla i ndihmon zoti me perballu ket dhimbje🤲,se kjo kang shpirtin po ta kputka 🥲🥲, Respekt per ty Shaljan

 • Xhihard Mehmeti
  Xhihard MehmetiMuaj më parë

  SHUM E BUKUR.

 • abbsnn cose
  abbsnn coseMuaj më parë

  THIS IS AMAZING! ❤

 • Nadije Selimi
  Nadije SelimiMuaj më parë

  🥲🥲

 • Arber T....
  Arber T....Muaj më parë

  Bravo per tekste te mira, se nakan lodh me rep qe nuk ngohet ma.

 • Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭

 • GENC KOLA
  GENC KOLAMuaj më parë

  Si vajtojce mordesh 🙏 por jo si kengetare …

 • albert sadrijaj
  albert sadrijajMuaj më parë

  Si gjith nje dhe sak tjeter me. Plot koptim shaliani 😇te rujt zoti

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  Shum kang e mir bre valla kush e ka hub vllavin, boll zor zoti ju dhasht gajret Un tej pe kryn ka Gen tuj qajt ah me vllazer ska

 • Arta Lleshi
  Arta LleshiMuaj më parë

  O zot sa e dhimshme 😭😭😭😭😭😭😭

 • Dion Rashiti
  Dion RashitiMuaj më parë

  Shum keng e bukur

 • avdullahhasani.
  avdullahhasani.Muaj më parë

  😢😢😢😢😢😢😭😭

 • Jetullah Jeti
  Jetullah JetiMuaj më parë

  😪😪😪😪

 • wiko samsung
  wiko samsungMuaj më parë

  këta karat e kan mëndjen hala te allahi te dita gjymas te marrëzirat e tyre që nuk kan fund

 • yuoop noke
  yuoop nokeMuaj më parë

  RRESPEKTE PA FUND VELLA SHALIAN , PER KENGET QE I BEN , JAN SHUM TE MIRA 👍🏻🤠

 • Nero
  NeroMuaj më parë

  Oshaljan trujt zoti ,se gjithmon Shala u kan burrneshhh

 • mikea hiooi
  mikea hiooiMuaj më parë

  Te kendoft zemra 😊

 • FF._.MALI._YT
  FF._.MALI._YTMuaj më parë

  Lot o zot shummm 😭😭😭😭😭

 • Babloki Luginës
  Babloki LuginësMuaj më parë

  Rrespekt nga Lugina e Presheves.

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Muaj më parë

  Shalini rrespekt po ky tjetri kush esht shalini plus me ka e ke ba o vlla seke ba veq vet !!!!!

 • Shkurte Molliqaj
  Shkurte MolliqajMuaj më parë

  😢😢😢😢

 • R R
  R RMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭

 • R R

  R R

  Muaj më parë

  @mikea hiooi edhe na kem hyp prej virust familjar shum jem te merzitum se di qysh e perballojm ket merzi po edhe ky djal na u dhimt teper 😥😢😢😢

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Muaj më parë

  ALLAHU te ruajt vlla shaljani na myte be shum jam merzit sod inshallah ne gjenet ika qu ALLAHU te gjith ata qe vdiqen prej virusit😰😰😰😰😰😰💔💔💔💔💔💔

 • Nezir Bytyqi
  Nezir BytyqiMuaj më parë

  O bre shum pom merzit kjo muzik se jam edhe un meket plag te pa sherushme sa te jemi gjall edhe mu me eshet myt vallau 18 vjeq 😭😭

 • Fifa Thaci
  Fifa ThaciMuaj më parë

  Shum kang e mir bre valla kush e ka hub vllavin, boll zor zoti ju dhasht gajret Un tej pe kryn ka Gen tuj qajt ah me vllazer ska

 • Nora Lumaj
  Nora LumajMuaj më parë

  💙Te kendoft Shum prekse fjalt tua 😪😪 🇽🇰 I loved all your songs 🙏😍😍😍

 • Elvisa Eli
  Elvisa EliMuaj më parë

  O Zot ma kputi shpirtin kjo kengë,edhe unë pata fatin e zi ta perjetoj këtë virus të shkret isha prag vdekjes po Zoti deshti mos të mbeten fëmijët e mi jetim dhe më shpetoi po ashtu edhe mjeket e mirë në Itali janë kujdesur shumë sa kam qendruar në spital,Zoti ksaj familje i dhent forc me përballu këtë dhimbje kaq të madhe,spo më lënë lotet me shkrujt ma shumë.Zot ndihmoj gjithë njerzimit.☝️🤲🤲🤲🤲🤲

 • jona Gjapi
  jona GjapiMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • File Lalinovici
  File LalinoviciMuaj më parë

  😌😌😓😓

 • Shqipdona Kajtazi
  Shqipdona KajtaziMuaj më parë

  Oo zit po e dhimbshme. Zoti me gjenet ishalla

 • Driteron Makjelara
  Driteron MakjelaraMuaj më parë

  Covidi I mallkum na shkatroji qofte i xhenetit Ky djal I ri kjamet paska bo djal I hastretit me vdek me verte shum dhumbje e madhe

 • Qefsere Tahiri
  Qefsere TahiriMuaj më parë

  allahu shprbleft me xhenet shum e mir ilahi

 • Kakro Darlija
  Kakro DarlijaMuaj më parë

  Shaliani ❤

 • Bytyqi Bytyqi
  Bytyqi BytyqiMuaj më parë

  👌👌👌

 • Meriton Murseli
  Meriton MurseliMuaj më parë

  Shalini rrespekt po ky tjetri kush esht shalini plus me ka e ke ba o vlla seke ba veq vet !!!!!

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  Po te presim me keng te reja Respekt 👍🏼👌🏼🇦🇱

 • Bleona Bahtiri
  Bleona BahtiriMuaj më parë

  Insahllah Xenet LEONARD KRASNIQI😭🤲😪

 • Dritlind Morina
  Dritlind MorinaMuaj më parë

  shalian brravo

 • Hatixhe Halili
  Hatixhe HaliliMuaj më parë

  😭😭😭😭😭

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  Ah te lumt oh yll na bare te qajm 😭🌟🙌

 • nicola nik
  nicola nikMuaj më parë

  O zot sa keng e dhimshme i dhasht zoti forcen familjes per humjen e djalit e ty te kendoft zemra o djal 🌟👍👍👍

 • Ramize Veliu
  Ramize VeliuMuaj më parë

  Shum po merzitna 😢😢😢😢😢😢😢

 • munire bushi
  munire bushiMuaj më parë

  🥲🥲

 • Florian Florian
  Florian FlorianMuaj më parë

  Ta falt i madhi Zot ate zë te bukur si bilbil Shalian te pershendes nga Greqia 🤗🙏🙏

 • Jeton Jashari
  Jeton JashariMuaj më parë

  Bravo shum Kangë e Mirë 👍👍👍

 • Herolind Kastrati
  Herolind KastratiMuaj më parë

  Hallall te qoft bre se vetem kenget e tua jan shembull per ne gjith te rujt zoti madh amin

 • Amel Shala
  Amel ShalaMuaj më parë

  Plaget e shpirtit, jan dediku n tekst, bravo t qoft 🥲🥲🥲 !!

 • Shqipe Haxhiu
  Shqipe HaxhiuMuaj më parë

  😢😢😢😢😢

 • Shkurte Molliqaj
  Shkurte MolliqajMuaj më parë

  Shum respekt per ty amo kanga shum prekse😢😢😢

 • Pancho 007
  Pancho 007Muaj më parë

  Qdo dite nanes ja fshin lotin na mungon vlla pasha zotin motra te pret hala te dera nuk na qel bashk pranvera

 • Gzim
  GzimMuaj më parë

  🥲🤲🏽

 • KINGU
  KINGUMuaj më parë

  Te shkon nje duet me Gold AG sepse Goldi eshte ipari qe prek ksi tema te dyt respekt qe si kendoni droges kerrit karrikes tavolines rrypit mercedsit

 • Joela nuzi
  Joela nuziMuaj më parë

  Ishalla ne xhenet Leo 😢😢😢😢😢😢

 • GameOver Bi_***
  GameOver Bi_***Muaj më parë

  Ah te lumt oh yll na bare te qajm 😭🌟🙌

 • THE GAMER LEO2317
  THE GAMER LEO2317Muaj më parë

  Mirpafshim nga italia🇮🇹🇮🇹

 • Addi addi
  Addi addiMuaj më parë

  🙌🥺🥺

 • Elbasan Halili
  Elbasan HaliliMuaj më parë

  Kjo Këng Mëka Prek Shum Ngushllime Familjes Esht Ni Këng Shum E Bukur Edhe E Mërzitshme Shum 🙏🙏☝️

 • Arber Shala
  Arber ShalaMuaj më parë

  Te lumt per ket kang ndersa per leonardin Ngushellime famljes dhe gjith miqve te tij

 • A C
  A CMuaj më parë

  👍🏻👍🏻

 • Edison Morina
  Edison MorinaMuaj më parë

  😥😥

 • Behxhet Bibaj
  Behxhet BibajMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Faqja Tjeter