Edi Rama përballë Ylli Rakipit në “Të Paekspozuarit” - MCN TV (15.04.2021)

Argëtim

Kryeministri Edi Rama përballë gazetarit Ylli Rakipi në "Të Paekspozuarit" MCN TV
#edirama #yllirakipi #tepaekspozuarit #mcntv

Komente

 • Kanto Martini
  Kanto Martini3 ditë më parë

  9

 • Kanto Martini
  Kanto Martini3 ditë më parë

  89

 • Kanto Martini
  Kanto Martini3 ditë më parë

  8

 • Kanto Martini
  Kanto Martini3 ditë më parë

  898

 • Kanto Martini
  Kanto Martini3 ditë më parë

  99

 • Kanto Martini
  Kanto Martini3 ditë më parë

  998

 • Kanto Martini
  Kanto Martini3 ditë më parë

  989

 • King Slasher
  King Slasher5 ditë më parë

  Tre dite 9 te vdekur per dite.Çfar gallate.Ylli je njesh.

 • erigent backa
  erigent backa6 ditë më parë

  Eh mjelli mjelli

 • erigent backa
  erigent backa6 ditë më parë

  Ti je nje cope koqe kryeminister o shoku im po un nuk e di si je ti kryeminister atje . Po te ishe ketu ku jam une ty e di per cfar te benin per junkey.edhe ashtu je .

 • erigent backa
  erigent backa6 ditë më parë

  Po ti ke karakter si fatos nanua jo 100%

 • erigent backa
  erigent backa6 ditë më parë

  Mbyte ate mut mbyte ce llafos me llafe te medha . Thoi nje her dhonjte kush ja ka prere atij kaq. . Ce ay po ti kishte te perzier police doktore mesues esht mire po demokrateve ja kane vene drune nga vendet e puneve po mjer populli shqiptar un o rama ta kam bere mutin ka 15 vite jam ne fund te botes po me vjen keq ce kam ca njerzit tim aty .

 • italia nostra
  italia nostra6 ditë më parë

  Edi kelysh i Sorros

 • italia nostra
  italia nostra6 ditë më parë

  Edi kelysh i Sorros

 • Antonio Gjoka
  Antonio Gjoka8 ditë më parë

  Bravo ylli! Complimenti per pergaditjen e korrektesin e pytjeve. E vetmja pergjigje qe mundet me than te sakt sa euro arrin me vjell ne dite!!!!

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu9 ditë më parë

  Edi po të jesh ti hamalli vlla un jam Jezusi

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu9 ditë më parë

  Qazim mulleti i vërtet nuk duhet krahasuar me atë komedi që u vu në skenë nga komunizmi diabolik dhe injorant në çdo fushë të pushtetit që duhet përdorur në miqenien e popullit e jo të forconim vlla vrasje me anë të pseudo luftës së klasave. Vdekje komunistave po jo vdekje tak fak po me stêrmundime e vuajtje.

 • Leo Tropoja
  Leo Tropoja14 ditë më parë

  Rama Ik

 • Rexhepi Rrahim
  Rexhepi Rrahim15 ditë më parë

  Ramo nuk munesh me zhvillu ma shum shiperin per shkak se ski ma qte bajsh e ke knaq

 • Elvira Hasa
  Elvira Hasa15 ditë më parë

  Opp

 • Visar Pasai
  Visar Pasai17 ditë më parë

  Po ju zonja Rama perse do bashkpunoni me lulin kur edini qe luli esht thjesht nje kukull

 • edmir sojati
  edmir sojati18 ditë më parë

  Zoti Kryeminister, lere te flasin sa te dojne.nuk Kane shanc as me 25 prill. Vec pengesa dhe rrumuje duan. Vec me kete menyre e dojne pushtetin.

 • Geni Bushi
  Geni Bushi18 ditë më parë

  Skandaliii me vjedhjen e votave klikoni ktualthe.info/home/z6SfIGyyJHFE8YndR7N5Wg.html

 • Geni Bushi
  Geni Bushi18 ditë më parë

  althe.info/home/z6SfIGyyJHFE8YndR7N5Wg.html

 • E.Vaccount
  E.Vaccount18 ditë më parë

  Ca thot ky gar lepihet si baxhellat , ca pyt gazetare e ca flet ky , o popull veni mend kokes nji njeri imoral si rama nudist si qen rrugesh ska per te ndihmu kurr shoqerin shqiptare sepse shoqeria ka thelb familjen rama se ka pas noi her kurse basha me familjar ndryshe , votoni njerz familjar pa vese jo drogaxhi e kriminela

 • Denis B.
  Denis B.18 ditë më parë

  Intervista me e dobishme e fushates dhe pse Rakipi me duket rend naj her ksaj rradhe na dha te paren llogaridhenie te kryegomarit te shtetit

 • O K
  O K18 ditë më parë

  Qdo pytje e z Ragipi ishte interesant. Por qa ishte ma e keqja as ni pytje per sjelljen dhe mardhenjet e Rames ndaj KOSOVEN kjo ishte e turpshme.

 • LLESHAS ZEF
  LLESHAS ZEF18 ditë më parë

  Ylli je gjigande PSH

 • Flyhigh McFree
  Flyhigh McFree18 ditë më parë

  *****PATRONAZHISTET E PS-SE DHE VJEDHJA NGA SIGURIMSAT E PS-SE E TE DHENAVE PERSONALE TE QYTETAREVE SHQIPTARE PER ZGJEDHJET - MODELI KOMUNIST E NAZIST I SHTETIT POLICOR KUR CDO ANETAR I PARTISE KOMUNISTE APO I SIGURIMIT MERRTE NE "PATRONAZH" NJE QYTETAR PER TA MBAJTUR NEN VEZHGIM E PER TI "QENDRUAR AFER", E PER TI "KUJTUAR" DETYRIMET NDAJ "PARTISE E POPULLIT"**** Eshte alarmante qe ne shekullin e 21-te, kjo e ashtuquajtura Parti Socialiste e Shqiperise (qe ne fakt eshte nje organizate e stukturuar kriminale, dhe nje aset i sherbimeve te huaja armike te Shqiperise, nje ciban i huaj per Shqiperine e krijuar nga Dushan Mugosha me 1941 - dhe keshtu duhet nxjerre jashte ligjit ne Shqiperi, qe te shpetoje Shqiperia), ka krijuar grupe dhe struktura para-ushtarake-civile "Sigurimsash" me emra miklues dhe "te pershtatur per shekullin e 21-te" si "Patronazhiste" apo "Vullnetare te Kontaktit nje-me-nje me Elektoratin". Keto struktura neo-naziste e neo-komuniste nuk jane gje tjeter, vecse kopje te "modernizuara" apo ri-ciklime te strukturave te SIgurimit te Shtetit dhe te Organizatave Baze te Partise se Punes se kohes se komunizmit, per te mbajtur popullin dhe "Elektoratin" Shqiptar nen survejim, dhe per te trembur, terrorizuar e detyruar Shqiptaret te votojne me hir apo me pahir per "Partine Socialiste" te Shqiperise. Kjo metode Mafioze diktatoriale komuniste e terroriste e "patronazhit elektoral", kombinuar edhe me vjedhjen monstruoze ne mase te te dhenave personale e konfidenciale (te mbrojtura gjoja me ligj ne Shqiperi) te qytetareve Shqiptare, perben nje kembane te frikshme alarmi, per diktaturen dhe shtetin e ri policor qe po vjen duke u instaluar ne Shqiperi nga kjo "Parti Socialiste" qe eshte nje kancer ne Shqiperi. Edhe Hitleri e Enver Hoxha, ne kohet e tyre, nga njera ane ne te njejten kohe qe “inaguronin” me pompa propagandistike, lodra e lavde per veten e rregjimet e tyre, “vepra te medha" publike, nga ana tjeter nen rrogoz e duke "qeshur" gju me gju me popullin, vendosnin e instalonin rregjimet e tyre makabre per popujt e vendet e tyre. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PRANDAJ KERKOJME ME FORCE QE MENJEHERE, SPAK-u: 1. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere nen-shtetasin Edvin Kristaq Rama, ne cilesine e Kryeministrit dhe Kryetarit te Partise Socialiste, per veprat penale: a. te krimit kibernetik ne rrethana te renduara, ne bashkepunim te llojit organizate e strukturuar kriminale, b. vjedhje dhe grabitje ne permasa te medha, me paramendim i te dhenave personale ne mase, te me shume se 910 mije nenshtetasve Shqiptare, c.venia ne rrezik iminent te sigurise personale te 910 mije qytetareve, nen-shtetas Shqiptare, me se shumti banues ne Republiken e Shqiperise, d. venia ne rrezik iminent te interesave te sigurise kombetare te Republikes se Shqiperise. e. shkaktim me paramendim i demit si pasoje rrjedhese ne permasa te medha, ne gjendjen emocionale dhe psikologjike si dhe te mire-qenies se pergjithshme, per 910 mije nen-shtetasit Shqiptare si me siper te permendur. 2. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere Drejtorin apo Personit Perfaquesues te e-Albania per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 3. Te ndaloje dhe te arrestoje menjehere, Ministrin e Brendeshem te qeverise aktuale, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 4. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere Kryetarin e Partise Socialiste per Tiranen, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 5. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere, Shtabin Drejtues dhe Kreret Drejtues te grupit/organizates quazi-terroriste ilegale te me shume se 10 mije te ashtuquajturve "Patronazhiste", apo "Trupat e gatshme para-militare-shperthyese- civile" te Partise Socialiste, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 6. Te ekzekutoje menjehere, sekuestro preventive te te gjithe serverave (sherbyesave elektronike) ilegale, ku jane grumbulluar te dhenat personale per 910 mije nen-shtetasit Shqiptare, si dhe merret nen kontroll nga RENEA godina apo ndertesa/ndertesat ku jane vendosur ilegalisht keto servera. 7. Bazuar ne faktet ne disponim, te behet ndalimi parandalues i pjesmarrjes se te pandehurve te siper cituar, ne zgjedhjet parlamentare te 25 Prillit, 2021, ne Shqiperi. 8. Bazuar ne magnituden dhe demin e madh dhe te permasave kombetare e nderkombetare te shkaktuara nga veprat e aktiviteti kriminal si me mesiper i detajuar, dhe me ndikim te thelle negativ me permasa te medha e direkt ne zgjedhjet e 25 prillit, 2021, ne Shqiperi: te ndalohet pjesmarrja e Partise Socialiste, si subjekt i kompromentuar ne menyre kriminale ne sistem, ne zgjedhjet e 25 Prillit, 2021, ne Shqiperi. ------------------------------------------------------------------- Shenim: Sa i perket: "Aeroportit nderkombetar" te Kukesit Zayed-hane, ky nuk eshte licensuar per fluturime te sigurta nderkombetare nga AeroKontrolli Europian, prandaj edhe Autoriteti AeroKontrollit te Anglise, nuk lejoi te nisej nje avion nga Londra per te Zyed te Kukesit, megjithese "perpjekjet" korruptuese dhe "talentin oratorik" te Rames per te bindur qeverine Angleze dhe Autoritetin AeroPortual te Anglise per nje "fluturim te lavdishem elektoral" nga Londra, per te "peruruar" Aeroportin "Nderkombetar" te Kukesit. Por Rama pisten e fluturimeve ne Kukes, te ndertuar me 1999 nga xhenieret dhe korpuset ushtarake inxhinjerike te NATO-s, gjate luftes se Dardanise me 1999, e shet si "arritje" te madhe te qeverise "socialiste" qe "ndertoi" (me parate lemoshe te Zayed-it te Emirateve Arabe), nje aeroport "nderkombetar" per Kukesin. Pra qeveria rrumpalle e Rames, pa "marre parasysh rrezikun" dhe pa permbushur asnje nga kushtet minimale te sigurise per nje fluturim me avion ne pisten Zyed te Kukesit, e detyroi Rinasin te bej nje nisje "propagandistike" te nje avioni AirAlbania per tek Zyed te Kukesit, jashte cdo standarti minimal e nderkombetar sigurie ajrore per nje "aeroport" si ai Zyed i Kukesit. Nga ana tjeter, se fundi u zbulua se vertete dardha e kishte bishtin prapa edhe per nje tmerr tjeter te dyshes Aziatike, Anadollake e Halldupiane, Ramo-Erdogan: Kompania Turke (e lidhur me Erdoganin personalisht) qe gjoja po "nderton"; falas "spitalin" e Fierit (qe eshte ne fakt nje kazerme ushtarake "mjeksore" - qe po ndertohet me tepricat e skaduara te katramase, llamarines, kompensates e tallashit ne Turqi), "fiitoi" diten e "bukur" te 20 Prillit, edhe "te drejten" e ndertimit te aeroportit te Vlores (48 perqind te financimit) se bashku me Mabetex-in e Pacollit. Ky Pacolli, ka nje konflikt te paster interesi - se eshte deputet ne Parlamentin e Dardanise, pra zyrtar i larte i Legjislativit ne Dardani, dhe ka mbajtur poste te larta qeveritare deri ne President i Dardanise, pra nuk i lejohet te konkurroje me kompanine e tij per projekte publike ne Shqiperi e Dardani. Prandaj ne Dardani, Pacollit, I eshte vene kufiri tek thana, e nuk i eshte miratuar asnje projekt publik ku ka marre pjese "ilegalisht" ne tendera (perfshire edhe rikonstruksionin e aeroportit te Prishtines - qe Pacolli e lakmonte aq shume). Por ne Shqiperi, ku "drejton" rumpalla qeveritare alla Rama-llah, dhe organizata e strukturuar kriminale me emrin e koduar "Partia Socialiste e Shqiperise" me sektin "Rilindja e Rames", cdo gje kalon, dhe Pacolli e gjeti sheshin per te bere pershesh. Sic shihet pra, nuk i paska bere hesapet keq Erdogani me te droguarin Rama: Erdogani dha nje "spital" asgje ne Fier, dhe mori nje llokme te madhe ne Vlore - kushedi sa leke shkojne ne xhepin personal te Erdoganit dhe djalit te tij "sipermarres", nga aeroporti i Vlores. Ku jane kompanite Europiane me emer nderkombetar dhe tekonologji te larte ne ndertimin e aeroporteve qe te merrinin pjese ne garen per aeroportin e Vlores, pse nuk i therret Rama keto - apo se nuk del gje nga keto kompani per tu marre 20% apo gjoba te tjera apo per ti korruptuar. Kompanite Turke apo Mabetex i Pacollit, bazuar ne standartet nderkombetare te industrise se ndertimit te aeroporteve, nuk jane aspak te njohura dhe nuk kane asnje tregues te ndonje cilesie apo teknologjie te fundit ne ndertimin e aeroporteve. Por natyrisht qe jane lart ne klasifikim nderkombetar, ne dhenien e ryshfeteve, dhe korrupsionit me tenderat publike, per te "fituar" edhe projekte te tille ku nuk jane te kualifikuara aspak. Zgjohuni Shqiptare! Dardania i ka thene jo krijimit te nje simotre te "Partise Socialiste" te Shqiperise, ne Dardani, megjithe parate pa fund dhe metodat korruptive, Mafioze dhe policore te perdoruar nga Rama me kompani e me emisaret e tij ne Dardani (Kosove) per te krijuar edhe atje nje kancer tjeter te quajtur "Partia Socialiste e Dardanise/Kosoves". Prandaj Rama nuk e do Dardanine, dhe eshte bere pale me Vucic-in ne arenen nderkombetare, per te demtuar sa me shume Dardanine. Por Rama, po i lan Vucic-it edhe favorin qe i bene paraardhesit e Vucic-it, me 1941 (Dushan Mugosha, Miladin Popovic, Velimir Stojnic, Vukmanovic Tempo), me "themelimin" e Partise se Punes (Partia Socialiste sot) ne Tirane - themelim qe ishte kanceri i injektuar Sllav/Jugosllav ne Shqiperi, kancer qe vazhdon te shkaterroje Shqiperine edhe sot. Faleminderit Dardani trime dhe e mencur, qe i ke thene jo, dhe i ke vene kufirin te thana, kancerit ne Shqiperi, duke mos e lejuar te perhapet ne Dardani. Nga: Studentet e Tiranes - Prill, 2021 =========================================================================================

 • Henri Gashi
  Henri Gashi18 ditë më parë

  Po pse genjen ti i rrit shofrat kot o i semure.

 • Henri Gashi

  Henri Gashi

  18 ditë më parë

  Angela merkel ka vdek eshte varur me litare o popull.. eshte fake. Seksiston fare ka vdek ... Eshte klon .dublim .. per kte ka me shum rendesi shendeti i popullit se cflet ky ... ha ha ha qekur ??? Sa qesharak je bo o i semure

 • Henri Gashi

  Henri Gashi

  18 ditë më parë

  Genjeshter globale asnji....ska vdekje . .i kemi vdek ....jo kan vdek...po do i pagush ca po i bon popullit shqiptar o i semure mbas 25 prillit ne spac ose ne guantanamo... te pret litari..

 • Henri Gashi
  Henri Gashi18 ditë më parë

  Hamall ..po nxito me vra popullin ..o i semur psiqik . Ik o krimunel..lere popullin rehat o maskara

 • Henri Gashi

  Henri Gashi

  18 ditë më parë

  Vaxinat vrasin dhe manipulojne trurin.. kte i ke bo njerzve para zgjedhjeve .vaxina manipuluse jane o popull...

 • Joana Mine
  Joana Mine18 ditë më parë

  U

 • LESH ME TRESH
  LESH ME TRESH19 ditë më parë

  Bastardim

 • Georg Alem
  Georg Alem19 ditë më parë

  Me pak fjale, ky boti e perdori kete emisionin si nje tualet. Pa Lubonjen e Bushatin vlerat i ka tek 0-ja!

 • SEMPRE AVANTI
  SEMPRE AVANTI19 ditë më parë

  Bravo ylli je l saket me pytjet e tua keta jane te gjithe hajduta more na more ne qafe dhe porblemi eshte qe sngoqen kurre more Bo bo bo🙉🙉🙉🙉🙉🙉

 • Utax James
  Utax James20 ditë më parë

  Rakipi-Rakija. Muhabet kafeje 😂 😂 😂

 • Mario Cerulo
  Mario Cerulo20 ditë më parë

  Ylli rakipi te dhent zoti jete se njerez si ty I duhen ketij vendi

 • Rexhe Hasa
  Rexhe Hasa20 ditë më parë

  Me ba marr edhe nje here 4 vjet te tjera mjer populli shqiptare te rit do hikin po do hikun edhe pleq e te ngelin si dac edi rama

 • Viola Fejzaj
  Viola Fejzaj20 ditë më parë

  Me vjen keq qe ne qe jemi jashte shtetit nuk mund te votojme,por kemi besim qe populli shqiptar nuk voton me ,ata qe e shkaterruan dhe i ulen vlerat,Grazie a Edi Rama qe na ngriti figuren dhe ne bote.Fitore ,Fitore 👏👏👏👏

 • kinostudio100
  kinostudio10020 ditë më parë

  Ky paska marr fund si njeri e jo me si kryeminister , SHUME PLERA KA MBLEDH SHQIPERIA NE QEVERI DHE DUHEN PASTRUAR SA ME SHPEJTE

 • Pot Mema
  Pot Mema20 ditë më parë

  Bravo Ylli vec ti e kap mat kte ja ben tet me dy ktij

 • Naim Isufaj
  Naim Isufaj20 ditë më parë

  Si nuse vakti paska qendru para Ylli Ragipit.

 • Juli Julian
  Juli Julian20 ditë më parë

  Rama fiton

 • Edi Prebibaj
  Edi Prebibaj20 ditë më parë

  Nderime per ylli R. Ndersa ky hajduti ka marr 650 mil € per termetin ku sduket asgje ka marr 500 mil€ per pandemin ku 350 nder to u zhduken 120 i do bechetti e shum si kto.

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza20 ditë më parë

  ky eshte pederaste dhe zahon e adoptoi nga vucici

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza20 ditë më parë

  bej rrugen durres v tirane

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza20 ditë më parë

  ky eshte tamam kelyshi kristaqit

 • Lili Guri
  Lili Guri20 ditë më parë

  Bravo Ylli mesoj edhe koleget e tjer tiju bejne keshtu pulitikanve pastaj nuk do te dalin me ne emisione

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza20 ditë më parë

  cohu o popull ky psikopate do tu leje ne mes te rrugeve

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza20 ditë më parë

  tregoj popullit pse e prishet teatrin naten o motere e nene qire

 • Rapushaj Fatjon
  Rapushaj Fatjon21 ditë më parë

  njeriu me i urrer ne bot per mua. ne 8 vite shpopulloi 1 mil shqiptar dhe u preu endrat gjith te tjereve qe jan aty

 • Jimmy K
  Jimmy K21 ditë më parë

  Po si ka mundsi qe kryeministri i nje shteti i zgjedhur nga votat e shumices deri me 25 prill,te flitet me kete gjuhe po duroni dhe 10 dite dhe populli vendos te jeni mire dhe lerini komentet deri ne zgjedhje,kalofshi nje jave te mire

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  i mbarove 613 kg kokaine

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  oooooooooooooooooo maskara kurveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  ky eshte i pa fetyre si baba vet

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  o drogaxhi

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  matilda makoci haqet e asaj te zenshin

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  kush do te votoj ty o maskara

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  PALAco i kombit

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  AGON CHANEL SHKO

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  TA NXORRI BOJEN YLLI

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  SHKERDHATE BURRE

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  KELYSHI BABES

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  HAAAAAAAAAAAA SDI CA TE FLASI

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza21 ditë më parë

  PSE TE KA BERE KOKAINA KSHU

 • Andy G
  Andy G21 ditë më parë

  Pa u zhdukur dhe vene para ligjit klasen politike 30 vjecare ai vend nuk ben perpara.Si ky sharlatan k/ minister jane gjithe te tjeret PD,PS e LSI.Mendoni o popull per brezin tjeter sepse ate vend e ka bllokuar injoranca,padituria e varferia.Bojkotoni Zgjedhjet ti tregoni botes qe nuk duam qeveri pa dale edhe nje here para gjykates nderkombetare politika 30 vjecare

 • Myslim Vila
  Myslim Vila21 ditë më parë

  Bravo Ylli

 • Yve S.
  Yve S.21 ditë më parë

  Zotri Ylli je legjend ne pytjet që i bëre lagenit të shpuar

 • Besa Besa
  Besa Besa21 ditë më parë

  Un po fshij syte ,nuk po besoj syve te mi a eshte ky rrampalla ne studio kaq i bute ,a eshte ai qe merr njerzit the ben fushate rreciton to sha opoziten to bo hajgare me popullin, sa loja ka bere ky me popullin Shqiptare, cfar kane bere kta Shqipnis ,si e kane vjedh e kane robru ,the Shqiptaret I kane perzone rrugve te botes ,o rammpalla te muloft turpi I gjithe Shqitareve qe I ka zone gjumi perjetshem, mire va bene kur ju e votoni.

 • Tony Mediterranean
  Tony Mediterranean21 ditë më parë

  Ylli rakipi respekt nga nje shqiptar ne Queens NY .

 • Ze Ver
  Ze Ver21 ditë më parë

  YLLI ,RAKIPI "KASAPI"i politikaneve ,te KORRUPTUAR

 • nipi dajes
  nipi dajes21 ditë më parë

  O Rama Po pse shkon djal tek Ky i pa shkolll chka dreq in të duhet Ku kal ne jeten tende të akuzzon kot

 • Ze Ver

  Ze Ver

  21 ditë më parë

  YLLI RAKIPI "KASAPI" i politikaneve te KORRUPTUAR, te fala interesaxhiu FINANCIAR i rivdekje

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT21 ditë më parë

  Ylli Rakipi ne qofte se e shikoni mesazhin tim ju lutem shume me zgjidhni kete pikpyetje qe me mundon kaq vite qysh me 1993 Dhjetor.Zoteria qe eshte i ftuar nga ju ne emision ne shoqeri me nje cifte qe buri i atij cifti nje piktor i festivalit 72 i persekutuar politikndodheshin ne nje lokal tek ish estrada me thane qe ky zoteri neser do jete Kryeministri i Shqiperise.Une u befasova dhe i kundershtova por sot them se ata dicka me shume se une dinin.

 • Ze Ver

  Ze Ver

  21 ditë më parë

  Shko PYET FATOS NANON DHE SORROSIN,

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT21 ditë më parë

  Kur ishe me90e kishe kaq mik Makronin,

 • Rexhe Hasa
  Rexhe Hasa21 ditë më parë

  O zoti ýlli rakipi qa merresh me ket antishqiptare

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT21 ditë më parë

  Gezuar Dasho me rakin e Shqiptarise dhe jo me Koken e atij qe flet dhe nuk di c,thote nga eforia e asaj qe ka thithur me hunde.

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT21 ditë më parë

  Ju zoti Kryeminister pergjigjuni cdo pyetje por kontrolloni mimiken tuaj qe ju tradhton.

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT21 ditë më parë

  Zoti Ylli une si shikues i thjeshte mbase cdo pyetje tuaj shohe nje fytyre me shume dopesi.Kjo ka rendesi per cdo shikues besoj.

 • Cool Smiti
  Cool Smiti21 ditë më parë

  Ylli Rakipi respekt per intervisten

 • Cool Smiti
  Cool Smiti21 ditë më parë

  Edwin Kristaq Rama SAINTOLOGË mashtrues prefidë, nje kryeminister që e perqeshë popullin e vetë

 • Bella Popaj
  Bella Popaj21 ditë më parë

  O e kini la mu viedh bodh a muj mu gjiet dikush çi nuk e viedh te shkreten Shqyperi

 • Arben Myrtaj
  Arben Myrtaj21 ditë më parë

  Ky eshte bere si FIDEL KASTRO kur te vdesin ky do te jete pasardhesZAHO KASTRO

 • Ze Ver

  Ze Ver

  21 ditë më parë

  ZAHO - MILIARDERI I LINDUR ME "KEMISHE"

 • gezim ponari
  gezim ponari21 ditë më parë

  Të dha dru Edvinoviçi Ylli, se mos të ka dhënë marrveshje për lehtësime në gjygj

 • Kastriot Skura
  Kastriot Skura21 ditë më parë

  Komplimente zoti Rakipi"nje ballafaqim serioz,i thjeshte, I qarte e i kuptueshem për të gjithe nivelet e shoqerise! Just perfekt 👌Ai qe e pate ftuar (une dhe shumica kudo e shqipetareve nuk duam t'ia citojme dhe emrin) mbase po pregadit valixhet për tu shporrur andej nga Bangladeshi!✌✌✌

 • TORR NADO
  TORR NADO21 ditë më parë

  OR KU JAN ATA MILITANTET E RIVDEKIES QE TEK KJO INTEREVIST NUK PO DUKEN NE KOMENTE..NUK JU ERDHI MIR APO JU PELQEU QE NUK PO DIHET KU KAN HUMBUR 300 MILION EURO..😅😅🤣🤣🤣🤣🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Maksim Progni
  Maksim Progni21 ditë më parë

  Një kryeminister i pa kultur si ky nuk ka.. Ky njeri nuk ka argument, ky tall karin me popullin dhe me njerzit por mir ja u ban! Perendimi dhe europa nuk e don ket njeri jo..!

 • Mario 01
  Mario 0121 ditë më parë

  Rrespekt per ty zoti Rakipi. Ne fund 2013 vendosa te emigroj jashte dhe larg shqiperise sepse situata ne at kohe u be shume e keqe. Vetem injorant e kriminel u mbush ai vend. Me zemren dhe koken mbrapa ika por falenderoj zotin qe me mundesoj ikjen nga kjo klase e piset dhe kriminelesh politikanet shqiptar. Zoti ndihmofte dhe bekofte gjith shqiptaret 🔴⚫️ 🇦🇱. Sinqerisht nuk e degjoj dot kete palaco kryeminister, skizofren, kriminel

 • Agron Agron
  Agron Agron21 ditë më parë

  U lodhe o zoti RAKIPI me ket mashtrus ORDINER.SHUM MIR E THE PER OLIGARKET. 1000%E VERTET AJO QE THA ZOTI RAKIPI QE PUNO ME OLIGARKET E SALI BERISHES.PO KTO JAN TE GJITH BASHK OOOOO YLLI RAKIPI 100000% E SIGURT

 • Pashko Vuksanlekaj
  Pashko Vuksanlekaj21 ditë më parë

  Reforma në drejtësi është si të gjitha punët e tjera që ka bërë kjo palo qeveri ,investime janë ba kolosale për ktë reformë por kan shku kotë si shumë investime të tjera ,vetingu ka largu shumë punonjes të drejtësisë që kryeministri Rama i ka pa si rrezik ndaj vetes ti .Kryeministrit nuk i intereson dretesia as integrimi në BE se i pari duhet të perfundojnë mbas hekurave po qe se vjen ajo ditë prandaj kjo politikë nuk e don kurr aderimin Europjan sepse aderimi Europjan eshtë fundi i tyre !

 • Pashko Vuksanlekaj
  Pashko Vuksanlekaj21 ditë më parë

  Edi Rama duhet marrë penalisht si armik i rendit kushtetues demokratik duke riistrukturuar rendin diktatorjal të babajt të tij si servir i diktatorit që verbërisht firmoste për ekzekutimin me varje ose pushkatim shumë shqiptarë patriot e te pafajshëm .Ky qa meriton si armik i rendit kushtetusë demokratik të shqiperisë tuj perjashtu krimet e tija ordinere të pafund ...!

 • Xhetan Gjoci
  Xhetan Gjoci21 ditë më parë

  Ah sa I madh ky rakipi😂😂

 • Ymer Haxhiaj
  Ymer Haxhiaj21 ditë më parë

  Jo marien o njeri se maria ishte nëna e jezuit por ajo ishte një mëkatare një prostitut që burat donin ta godisnin me gurë dhe kjo nuk është biblike më shumë e kanë sajuar shkrimet origjinale nuk e kanë këtë ngjarje

 • linda linda
  linda linda21 ditë më parë

  Shpirtin ja ka ngren shqipeve ky mos boft hajer

 • lek gjergji
  lek gjergji21 ditë më parë

  Zoti rakipi ti mund te behesh kryeminister me kollaj se ky..

 • s k
  s k21 ditë më parë

  Pyete per nji miliard tjerat ska llogari kan vjedhur dhe ju duhen per blerje votash ky hajduti madh sdij te pergjigjet per para u avulluan ne ajr dhe kan humbur ja sa hajdut shteti jan

 • Toni Kid
  Toni Kid21 ditë më parë

  Ore ky numri 2 te bluzja ca është?.....këtë të votojmë

 • lek gjergji
  lek gjergji21 ditë më parë

  O zoti kryeminister nuk ke qen i aft e as nuk je po le fare

 • s k
  s k21 ditë më parë

  O genjeshtar Floten Amerikane e pruri berisha jo ti mos genjej

 • s k
  s k21 ditë më parë

  Nuk dij me shka te genjej ka genjejtur 8 vite pa ber shtetin shqiptar shtet hakmarjes vrasjeve zu dha rrugen te formohen banda kriminale dhe te vritet populli shqiptar qdo di nga 2 tre llogaritne ne vit vriten 700deri 800veta ne shqipri ky esht kryeministri shqipris qe pruri shqiprin ne Ket gjendje

 • s k
  s k22 ditë më parë

  Mendoj qe Mandatin e tret ma mir te ja jep populli shqiptar vucicit se ktij psikopati shkatrruesit shqipris perqarjet mes popullit shqiptar shqipri kosov dhe ter popullit shqiptar kaq per Ket budalla dhe holigar te Poshter

Faqja Tjeter