Klanifornia - Profesori -“Squid Game 6 - Përplasja finale”

Komedi


Spektakël humori kabare nga Turjan Hysko nën drejtimin e Marina Vjollca. Me aktorët më të mirë dhe më të dashur në produksionin më të madh të humorit! Humor, personazhe të papërsëritshëm, batuta, situata komike, muzikë, të qeshura pa fund…

Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Cubi Metkaj, Behar Mera dhe Rudina Dembacaj.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente: 52

 • Mehhh
  Mehhh2 muaj më parë

  Albano je i madh 😂😂😂😂❤️

 • Doci Kumaraku
  Doci KumarakuMuaj më parë

  Shume pjes e bukur 🖐️

 • Albi Rusi
  Albi Rusi2 muaj më parë

  Bravo klanifornis e pelqej shum i kam pare te gjitha pjeset e squid game klaniforni dhe me kane pelqyer shume

 • Andi Hoxha
  Andi Hoxha2 muaj më parë

  Shum mir videoja..I lumt Klanifornies

 • Albi Rusi
  Albi Rusi2 muaj më parë

  Profesor kur mbaron mesim apo do na mbash akoma denim🤣🤣🤣🤣

 • Pamel Zenunaj
  Pamel ZenunajMuaj më parë

  I ka futur eren e keqe frymfenda e ka prishur plumbin me eren e gojes🤣🤣🤣

 • Ududi Uxudxjx
  Ududi UxudxjxMuaj më parë

  je legjend frymefende

 • Reli Stojku
  Reli Stojku2 muaj më parë

  O profesor na lodhe per zotin

 • Marjana Mulaj
  Marjana MulajMuaj më parë

  Shume bukur bravo te gjitheve

 • Gesi Sinani
  Gesi SinaniMuaj më parë

  Boni magji me gurin😱😱

 • Brendon Jera
  Brendon Jera2 muaj më parë

  Finalja!!!!!!!!!

 • Rejan Muça
  Rejan MuçaMuaj më parë

  Ju lutem klanifornia te fitoj frym fenda

 • Kadri Kaziu
  Kadri KaziuMuaj më parë

  Squid game version shqiptar😅😅

 • B.T.S army😜
  B.T.S army😜Muaj më parë

  😂😂😂😂 frym fenda do jet gjithmon legend si qesh iher dhe kur thot ku jn leket u meka 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Kudret Murati
  Kudret MuratiMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim ShabaniMuaj më parë

  Prsh...ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra flm.

 • Eldjo Gllava
  Eldjo Gllava2 muaj më parë

  Sa e bukur

 • Besmir Rika
  Besmir RikaMuaj më parë

  Ça po bëni dashuri

 • •🦋Grejsiii🦋•
  •🦋Grejsiii🦋•Muaj më parë

  8:43 lot prz🤣

 • Reli Stojku
  Reli Stojku2 muaj më parë

  Frymfenda eshte supermen per zotin

 • Reli Stojku

  Reli Stojku

  Muaj më parë

  Sepse kapi plumbin ndryshoi letren dhe vendosi nje gure sekret mbrenda dores se profesorit fshehirazi

 • Flori Alb

  Flori Alb

  Muaj më parë

  200 ME 0

 • B.T.S army😜

  B.T.S army😜

  Muaj më parë

  Pse

 • Pellumb Leka
  Pellumb LekaMuaj më parë

  Si i fitoj te gjith raunet frynfenda

 • Mariel Rafael
  Mariel RafaelMuaj më parë

  Frum tenda është njësk

 • Samanta Kuqo
  Samanta Kuqo2 muaj më parë

  Mund te beni nje te 7

 • Anajd cullhaj
  Anajd cullhajMuaj më parë

  Pse se keni qitur pjesen e 7

 • Salieplays.
  Salieplays.2 muaj më parë

  EhA po bejeni ate finale te shkret se na plaket

 • Reli Stojku

  Reli Stojku

  2 muaj më parë

  He pra

 • aferdita sinanaj
  aferdita sinanaj2 muaj më parë

  Rredpekte o Andrea

 • Eners Ibro
  Eners Ibro2 muaj më parë

  Pse sja jep frym fendes

 • CEB Standby
  CEB Standby11 ditë më parë

  😆😆😆😆😆😆😆😆😆

 • Ola Ceka
  Ola Ceka2 muaj më parë

  Jeni me te miret

 • Vjosa Llapa
  Vjosa Llapa2 muaj më parë

  Jeni më te miret ju dua♥️♥️♥️♥️♥️❤❤♥️❤❤❤♥️♥️❤❤♥️♥️❤♥️♥️❤🙂🙂♥️❤❤♥️🤩🤩😊🙂♥️♥️❤❤❤❤

 • Levend Qato
  Levend QatoMuaj më parë

  Sa bukur

 • Ramiz Ruka
  Ramiz Ruka2 muaj më parë

  Po Marina per nuk ishte mbrem

 • taulant veliasi

  taulant veliasi

  2 muaj më parë

  Marina nuk ishte mbrem sepse ka lindur

 • benk 107 bosi
  benk 107 bosi2 muaj më parë

  Ils

 • Luis Vata
  Luis Vata15 ditë më parë

  Shkoni komentin tim ktu posht

 • Luis Vata

  Luis Vata

  15 ditë më parë

  Shiko posht Edhe pak posht Jam fans i zjarrt i squid game🔥🙃

 • Bartolomeo
  BartolomeoMuaj më parë

  Pse se bet 7 ten

 • Alfred Dema
  Alfred Dema2 muaj më parë

  Like vetem nga lajthiza

 • JURI BOYKA
  JURI BOYKAMuaj më parë

  ket marifet e bet edhe episodin e 5 per ta zgjatur si numer ska lezet qe kur e lat formatin e apartamentit dhe duplexit humori qe beni eshte vari lesht

 • CEB Standby
  CEB Standby11 ditë më parë

  Irvi

Faqja Tjeter