Flet 24-vjecarja qe humbi kemben ne aksident: Po prisja nje shoqe, mjeti erdhi papritur | ABC News

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV26 ditë më parë

  CUNI ISH DREJTORIT TE POLICIS ME BENZ S CLASS? KU I GJETEN LEKT KTA MOTERQIRAT QE BLEJN MAKINA NGA 50 MIJ EURO

 • Nero
  NeroMuaj më parë

  Oj rini po ku e keni kryt ,vozitni mazi se te pit

 • Gentian Plaku
  Gentian PlakuMuaj më parë

  Ku osht djali tani ne shpi

 • An Isa
  An IsaMuaj më parë

  O zot sa gjynah shyqyr qe eshte gjalle mbas atij tmerri 🙏💔😢

 • suzi koci
  suzi kociMuaj më parë

  Na del na llapatis erzen brecani per aksidentet A ka fytyre te dali me ne tv dhe te naeflasi per aksidentet

 • suzi koci
  suzi kociMuaj më parë

  Dhe ky maskara me 20 vjet burg apo djali i ish drejtorit brecani Dhe ky I mori rinine kesaj vajze te pa fajshme Ne burg dhe 200mije Euro shperbim

 • Xhevdet Lamcja
  Xhevdet LamcjaMuaj më parë

  Shteti duhet te ashpersoj masat duhet te vedosi ligje me rrepta për drejtusit e mjetve

 • Hond Saub
  Hond SaubMuaj më parë

  Djali ish drejtorit te policis ta kapesh ta nxjerresh per xhamash tja qish ropt

 • Helloou Bitch
  Helloou BitchMuaj më parë

  😭😭😭

 • Daniela Ela
  Daniela ElaMuaj më parë

  Eshkreta o zoti

 • Barut Flaka
  Barut FlakaMuaj më parë

  Te gjithe “politikanet “ kane vrar njerez me makina, eskorta e ilir metes, djali gramoz rucit e shume te tjer. Tani kane filluar te pjellet e tyre

 • Mimi Mimi
  Mimi MimiMuaj më parë

  Sa gjynah me mir te vdesish se te jetosh gjytyrym mir se deri sa te munden do bejn prinderit Po pastaj !

 • Loz Man
  Loz ManMuaj më parë

  Futeni ne burg pleren e mutit I shkatroj jeten vajzes gjynof

 • eva biri
  eva biriMuaj më parë

  zemer te uroj sherim te shpejti Zoti te lehtesofte dhimbjen Jam nene e dy vajzave nuk e di si do veprojebMe vjen shume keq per ju dhe dhe per familjen tuaj Behu e forte zemer 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

 • Leo Nidas
  Leo NidasMuaj më parë

  Te.dhentezoti.forc.nuk.kam.fjal

 • 100M views
  100M viewsMuaj më parë

  Sa vite burg mori djalit ish drejtorit te policise apo nje dit paraburgim

 • Behare Vila
  Behare VilaMuaj më parë

  O te keqen moj zemer,, zoti te ka rojtur ,zotivte dhente forc, se jam nen vet ...mos u merzit cdo je do shkoj mir😰😰😰😰🙏🙏🙏🥰

 • 009
  009Muaj më parë

  Eka fajn shteti ska faj njeri policia shikon hallexinjet nuk shikon kta bosat qe ecin me 200 dhe bejn nji sy qorr

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂMuaj më parë

  burgim me jete kafshes i mori kemben oh zot😭😭😭😭😭😭🙈

 • usa massachuset
  usa massachusetMuaj më parë

  Ky plera qe ka demtuar kete vajze shum te re duhet denuar me 20 vite burg keshtu te ven mende te tieret se esht ber jeta aty e pavlershme

 • olta zoga
  olta zogaMuaj më parë

  Dy jete te shkaterruara....vajza e gjore ....por dhe cuni qe i vuri flaken jetes nga perkedhelite dhe edukata qe marrin nga prinderit...sado ti shpetoje burgut ..do ta ndjeki pas gjithe jeten kjo drame..nese ka ndergjegje..

 • andi N

  andi N

  Muaj më parë

  Nga burgu doli sot, sa per ndergjegje nuk me ha mendja te kete.

 • Lili Adamo
  Lili AdamoMuaj më parë

  Para Ca' diteve doli ne TV babà i vet Duke treguat rregullta por a ja ka mesuar rregullta djalit te tij 19 vjecar dhe nga se vuan ky djale nga alkoli apo nga droga??

 • Lili Adamo
  Lili AdamoMuaj më parë

  Keta Jane policet dhe femijet e tyre kunuk Jane ne gjendjen te mesojne rregullta femijve te tyre dhe mundohen te vene rregoll tek te tjeret por te shkuarat vajzes por nje gje sua te them keta femije Marin me qafe njerezit e huaj familjet ku ha u ulin koken dhe vehten e tyre humbin rinine e tyre neper burgje me vjen shum keq per baben e vet por cte ben femija sta ben perendia femija i keq ja ulen koken babajt

 • Ollga Fama
  Ollga FamaMuaj më parë

  Sot e ksp policoa neser e liroj po kemba rgoces kush e zevendeson

 • Flora Nikolli
  Flora NikolliMuaj më parë

  Sa keq me vjen zemer. Po shyqyr si ke pshtu me kry. E keqja ska fun. Eee qa shofin kalamaj ne timon gjith diten. Se di si rrin ai prin rehat. Zoti te rujt moj bij. Dhe ju rini hapni syt ma me kujdes. Ulni km sbani aksidente.

 • Kushtrim Gaxherri
  Kushtrim GaxherriMuaj më parë

  kti djalit ja kisha bo kusht me e martu kete qiken, po te isha gjykates ne bashkpunim me prinderit ,ose kti djalit ja kisha bo te ndaluar per jet vozitjen

 • Andon Markaj
  Andon MarkajMuaj më parë

  Në burg duhet të hyj ai pusht i vogël . Tja shkërdhesh babën mu ngojë

 • Manjola Cera
  Manjola CeraMuaj më parë

  E tmerrshme. Nuk kam fjale. Te shkuara.

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj KastriotiMuaj më parë

  Të shkuara vajzës së dëmtuar...por mos harroni që ishte aksident

 • pato milan
  pato milanMuaj më parë

  Gjunah more, vjen cdo kapsolli qe ka arroganc, dhe te gjymton

 • John Dilan
  John DilanMuaj më parë

  Bastardet e dreqit qe po vrasin njerez cdo dite se nisin me shpejtesi dhe brenda qytetit kam pare vet me syte e mi me 80 e 90 makina dhe ne qytet studenti sikur te ishte rruge nderkombetare . Do ber ligje te forta se ndrysh nuk behen njerez keta ketu

 • Ismail Qemali
  Ismail QemaliMuaj më parë

  Te me kishte ndodhur kjomua nuk e lija pa marr hak me jet

 • Maria Berdilla
  Maria BerdillaMuaj më parë

  Budge babes te djalit qe i terbojn me makina te shtrenjta me lek te flliqura maskaraj qa i beri vajzes gocen e sherofte zoti sa me shpejt ti jap kurajo

 • Alban Strakosha
  Alban StrakoshaMuaj më parë

  Sakate gjith jetën ajo e shkreta tani.🥺🥺🥺🥺 o Zot ça spo na dëgjojn veshët

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos FeratajMuaj më parë

  Ju mediat shqiprare jeni per burg 1000 mij te zeza thoni Po Kur ska drejtsi ju lumt per nje lajm te rrem qe thoni tju fusin ca gjoba te majme ose tju mbyllin fare me mir mashtrusa kazan mir ju thot rama

 • Muadh Shehi
  Muadh ShehiMuaj më parë

  O duhet burg per kto si shkojn si cmendur futi brenda nja 3vjet edhe mesojn

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  Muaj më parë

  3 jane pak

 • Donaldi Ahmetlli
  Donaldi AhmetlliMuaj më parë

  Zoti i dhente force dhe sherim te shpejte

 • Tereza Vrapi
  Tereza VrapiMuaj më parë

  SA GJYNAH ME VJEN PER VAJZEN QENKA DHE VETEM ATJE I URROJ SHERIM SA ME TE SHPEJTE

 • Gjyste Dodaj
  Gjyste DodajMuaj më parë

  Të shkuara vajzës . E shërim të shpejt .Ishte një moment furtune me shi dhe erë të fortë. dhe kujdo mund to ndosh rreziku . Në një moment me furi natyrore

 • Tana Beu
  Tana BeuMuaj më parë

  kushë prindë do që fmija i vetë të bojë aksidentë o njerëz aty e kishte kismetë shyqyrë që i shpëtoi koka edhe të dyja komët mosë ti kishte djali imë vetëm ta kisha ajo bukuri e rrallë zoti do e ndimojë shkenca ka ecë përpara

 • ari Toni
  ari ToniMuaj më parë

  zoti te dhashte force..😢

 • cami
  camiMuaj më parë

  kte cunat m kto makina t bukura qe duan t duket canat t babi ose t mami ca ju duket vetja juve ore barbonat t muti mirni njrz n qaf se t vij ktej n europ vdisni per buk po keni prindit qe ju mesonj kshu se ja ku dalin hakat po gjyna asaj vajzes t shkret

 • no no
  no noMuaj më parë

  Sësht kollaj e kuptoj 23-24 vjeç vajza🤦🏻‍♂️,,po dhe nganjëher do thën shyqyr me kaq,shyqyr stë mori jetën e keqja ska fund,,Koha evulon para,, këmba e dora zëvëndësohen po koka dhe jeta e njeriut svjen më😔

 • endri xhelilaj
  endri xhelilajMuaj më parë

  Prijani kemben dhe atij Birbos dhe barazim

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  Muaj më parë

  Tja presin te dyja thuaj se i beri hatane vajzes

 • Fred Taker
  Fred TakerMuaj më parë

  Imagjonojeni djali i erzen brecanit, kur nuk e rrespekton rregulloren ky, imagjinoni te tjeret, gjynah per ket vajze!!

 • edi cela

  edi cela

  Muaj më parë

  Po mir rregulluat Po ate bencin nga e ka gjet qe kushton ma shum se 50 mije euro me rrogen e babit

 • Romeo Pappa
  Romeo PappaMuaj më parë

  Burg pleres qe e beri

 • Vilson Hoxha
  Vilson HoxhaMuaj më parë

  Gjyna te dyja palet jan te rinj per fatkesira te Tilla ....te ndryshon jeta ne nje Moment

 • Ada Vrapi
  Ada VrapiMuaj më parë

  O pler I shkakton deme te pariparushme nga papergjegjesia jote

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriMuaj më parë

  Kalbeni brenda bashk me te jatin e ti, qe me te ardhura te pa ligjshme u blejn çunave super makina

 • Husky

  Husky

  Muaj më parë

  @Gjergj Kastrioti ik mer tqifsha rracen ty r atyre

 • Gjergj Kastrioti

  Gjergj Kastrioti

  Muaj më parë

  Hajde kalbe ti bastard ke bythë të qrp

 • beyond infinity
  beyond infinityMuaj më parë

  Fute legenin ne burg

 • dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhokMuaj më parë

  Eh kshtu behet kur djali 19 vjeq vozit vetur super te shtrejt dhe merr ne qaf njerzt per nje qef te ti mi kushtu dikujt me jet 😥

 • Moncler
  MonclerMuaj më parë

  Nje femer kaq e bukur kaq e re te mbetet me nje kembe, o Zot tmerr 😭😭😭

 • Sanije Miftari

  Sanije Miftari

  Muaj më parë

  Jo ai djali i kujt eshte del mbrenda disa ditesh nji 19 vjeqar vozit at kerr po ku i mur ky leket ,ose prindi qe ta blej .

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  Muaj më parë

  Shume gjynah esjte por thuaj mall qe shpetoj me aq e varfra. Mall qe eshte gjalle. Dhe ai qeni mos befte piken e hajrit por u kabte ne burg qeni i ndyre

 • Dila Karagjozi
  Dila KaragjoziMuaj më parë

  Oj bukuroshe, zoti te ndihmoft e te qetesofte shpirtin.shyqyr qe te ka pshtu zoti jeten , se kemba ishalla te rregullohet se shkenca ka perparuar Te perqafoi shum dhe te dhuroi shendet e forc per prindit tuaj, se jane shume te merzitur

 • aziz laci
  aziz laciMuaj më parë

  bu bu sa gjynah...qija ropt....

 • Toni Shehu
  Toni ShehuMuaj më parë

  Ishadha hum te dyja kembet ish gruja ime o zot per kte vajz me vjen keq po' flas per veten time ma mir te meori zoti jeten sa sa me i kemb ku lind me i kemb o ndryshje 🇦🇱🇦🇱

 • Tonin Bushi
  Tonin BushiMuaj më parë

  Denim plera e mutit. Qenka dhe cuni I ish shefi I policis qe del e flet neper kanale. Ai nuk ka disiplinu femin e tij.

 • Evisa veljkovic
  Evisa veljkovicMuaj më parë

  Uaa sa gjynaf😰😰😰

 • Bekim Murati
  Bekim MuratiMuaj më parë

  Burg per ate djalin qe i preu kemben se gjynaf ajo 24 vjece

 • Shkelqim Allmeta
  Shkelqim AllmetaMuaj më parë

  Gjynah ju prish jeta dhe shyqyr Zotit që esht jasht rrezikut per jeten

 • Ismet Elmadhi

  Ismet Elmadhi

  Muaj më parë

  Ai don tja keputesh koken .Femij hajduteshit

 • Nezmi Halili
  Nezmi HaliliMuaj më parë

  Te Sherofte ZOTI. ..

 • Bashkim Neziri
  Bashkim NeziriMuaj më parë

  Zoti qofte me juve zonje.

 • H H
  H HMuaj më parë

  TE "DESH ZOTI SHUMË " PER JETEN.

 • Juli Hoxha
  Juli HoxhaMuaj më parë

  Yll vajza , dhe pa kembe tani , sa keq mor vella demshperblim sa te kete jeten ti lidhet pension dhe burrit asaj 1 fjale kam , shoku mer AK 47 dhe zbrazja nga kembet ti humbi ai te 2ja lere ne wheelchair

 • F.F.E.E
  F.F.E.EMuaj më parë

  O Fytyre engjelli o bukuroshe po ti qenke nje Ylle ⭐⭐🌟🌟❤❤ Ty te paska fale Zoti jeten dhe bukurin . Nuk eshte faji jot zemer qe ke duke pritur shyqyre te paska mbajte Zoti mendjen .Sot nuk di nga te ruhesh te vjen e keqa nga se pret Sherim te shpejt e sa me pak dhimbje Kurajo per prinderit se jam vet prind i dy cunave . Aji djale duhet te mari denimin e duhur kushdo te jet

 • Ema ema
  Ema emaMuaj më parë

  Te shkuara zemer shyqyre qe shpetove 😘😘😘😘

 • Leda Gabri
  Leda GabriMuaj më parë

  Binte shi dhe makina me shpejtesi 😲😲

 • EQUILIBRIUM衣⚖️
  EQUILIBRIUM衣⚖️Muaj më parë

  Keta legena s’din te edukojn femijet e tyre i ven dhe shefa policie perfaqsues te ligjit, mart denimin maksimal ishalla pordhaci llastuar.

 • MīT ' ĒVĀD StuĐio
  MīT ' ĒVĀD StuĐioMuaj më parë

  Zoti te ndihmofte 🙏🙏🙏🙏

 • Pantera bianca
  Pantera biancaMuaj më parë

  Shërim sa më të shpejtë zemër

 • luiza cani
  luiza caniMuaj më parë

  Te shkuara. Edashur. Jan cmdndur njerzit sdin ca bejn me duhet te kujdesemi shum per veten ton.

 • met tapa
  met tapaMuaj më parë

  Zoti esht i modh jet gjati zbohet jet shkurter aty e ka pas rrisk zdon njeri te boj aksident po ktyne klyshave qe i kan baballaret e fort zoti i ardht havale

 • afk
  afkMuaj më parë

  Femijet e drejtusve te shtetit te gjith njedhoj jan levizin me makina super te shtrejta dhe me shpejtesi dhe policia i pershendet gjith qef

 • Dritan Gkiosi
  Dritan GkiosiMuaj më parë

  Te shkuara zoti te befte akoma e me te forte..kurajo

 • Bardhoke Kodheli
  Bardhoke KodheliMuaj më parë

  Zoti te sherofte e te meshirofte Zoti te pagoft zemer

 • Stolie Pepa
  Stolie PepaMuaj më parë

  te shkuara bukuroshes

 • Elvis Tufa
  Elvis TufaMuaj më parë

  Shpirte, Zoti I madh te lehtesofte dhimbjet. Mu dridh zemra kur degjova cfare te ka ndodhur. Kam femije vete dhe e ndjeje dhimbjen e prinderve te tu. Kurajo zemer! E keqja vjen nga se pret.

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Zoti i dhasht forcen!! Vozitesi duhet te mer denimin Maksimal.. Edhe sikur tjet Djali i Kryeministrit.. Esht per keqardhje qe nje Vajze kaq e re te humb kemen e saj ne kohen me te mire te jetes saj 😭😭😭

 • Vaggio Cara Oldschool
  Vaggio Cara OldschoolMuaj më parë

  Te dhente zoti shendet dhe force

 • Chris Lnd
  Chris LndMuaj më parë

  Te shkuara zemer njerzit qe bejn mekate te tilla duet te denohen me heqje lirie e pakta.renci ka qe teknologia ka hecur para.

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣Muaj më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢

Faqja Tjeter