Çfarë ndodhi në audicion që shkaktoi kaq të qeshura - ‘Për’Puthen on Tour’ 25 Korrik 2021

Për’Puthen on Tour show veror me audicione të hapura në qytetet më të mëdha në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi. Cilët janë personazhet që synojnë të jenë pjesë e sezonit ri dhe si do të jetë përballja e tyre me personazhet e njohur të Për'Puthen?

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • C,do gje
  C,do gje7 ditë më parë

  Kjo e para esht nga cerma 🤣🤣🤣🤣

 • Frida Ferataj
  Frida Ferataj22 ditë më parë

  Ca u tha tek 15:00 ?

 • Amazon WorldWide
  Amazon WorldWide28 ditë më parë

  Mbase probleme me lolin jo me alkolin 😂🤣😂🤣😂🤣

 • Adi Adi
  Adi Adi29 ditë më parë

  Erion te rujt I madh zot. Djal flori

 • Arbulen Agolli
  Arbulen AgolliMuaj më parë

  o mevlan bark der...mjaf hengre 😂😂

 • Juljana Pino
  Juljana PinoMuaj më parë

  Me keto audicionin e pg u meka se qeshuri dmth tipa fare

 • marina boci
  marina bociMuaj më parë

  Aaaaa mortjaaaa grateeeeee

 • Pm3 Grimleader
  Pm3 GrimleaderMuaj më parë

  Qr vazja botes 30 vjece rrotkari fare nga trut sdi me lidh 2 fjal

 • asinedra nisa
  asinedra nisaMuaj më parë

  Ky cuni si ishte 20 vjec nga pogradeci si quhej

 • Orges hoxha
  Orges hoxhaMuaj më parë

  Thjesht degjenerim

 • Flogert G
  Flogert GMuaj më parë

  15:00

 • Hanka Fe

  Hanka Fe

  16 ditë më parë

  @Frida Ferataj te lutem me thuaj cka thote per at teori ?sepse se kuptova aq shume kishte te qeshura?

 • Frida Ferataj

  Frida Ferataj

  22 ditë më parë

  Ca i tha atje te lutem?

 • montrelux
  montreluxMuaj më parë

  Erionii ne perputhen

 • Diana Zelia
  Diana ZeliaMuaj më parë

  Rekord mban ky emisjon emisjon mbeturinash rugacesh late nam u bë shqiperia berdello

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  Nese konkurentet jane teper te rinj, pse i therrisni ne audicione, kur mosha shkruhet qe ne aplikim? Apo i merrni sa per numer, per te treguar qe keni marre shume kerkesa

 • the world
  the worldMuaj më parë

  Sa populli koroptuar qe jemi sa ipokrit .dhe kjo qe them ska te bej fare me personazhet e perputhen .po pse mo per te drejtat e njeriut per te drejtat tona nuk mblidhemi keshtu te varapojm e te shqyemi e po rrim e themi eeee shqiperia zbehet ipokrita normale qe zbehet kur nuk ngriemi te kerkojm te drejtat tona 😤 prisni nga EVROPA kur te futemi se do fitoni te drejtat tuaja 🤮🤮🤮

 • Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko
  Fisnik HamzkkjpojjuuklkjajkkoMuaj më parë

  Kjo Ola femer katastrof si i qet posht njerzit i tha Ana Kaurit nuke sht Emisioni yt e kendej e shfrytezon neper Turne Anen e ne anen tjeter i thot nuk esht emisioni yt ju po shkoni me perputhen te gjith si ekip mori Ola mori femer e katagoris ZH

 • serena osmenaj
  serena osmenajMuaj më parë

  #duamerjoninneperputhen

 • Arjon uk
  Arjon ukMuaj më parë

  Oo zot ca mban kjo tok🤮🤮🤮🤮🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

 • Roza Lati
  Roza LatiMuaj më parë

  O zot sa femer e shpifur kjo shoqa dajanes,si trrans

 • Klaudio
  KlaudioMuaj më parë

  Foooorza fatjon🇮🇹🇮🇹🇮🇹

 • al sec
  al secMuaj më parë

  Ky sakati me mire te kishte vdek sepse super injorant është nga e folura

 • Desa Ismaili

  Desa Ismaili

  Muaj më parë

  Ky sakati ka emen o ti sakat n kry qenke

 • Burim hasani
  Burim hasaniMuaj më parë

  Alahahahahaha

 • anxhela ago
  anxhela agoMuaj më parë

  5:45 po pse kaq pasiv more ? Kaq te ligj e pa emocjon jeni ? MEVLAN SHUME TE ESHTE RRITUR MENDJA . PO TE DREJT KE SE TE GJITHA PLAKAT DUAN TE TE PREKIN 😆

 • Ergy Shimi
  Ergy ShimiMuaj më parë

  Hiqi duart nga xhepat cit (arian konomi)

 • adriano de simone
  adriano de simoneMuaj më parë

  E popull injirant si bejn mas kurave e byth cimeve funderrinat e shoqeris shqiptare me qen naj kampion bote me naj lloj sporti nuk I mbeshtet kush

 • marsi
  marsiMuaj më parë

  Popull parazit.Aspirojne te behen te famshem pa pune.🤮

 • Fatosi Redxha
  Fatosi RedxhaMuaj më parë

  Erjonin me pateter e du ne per puthen per ndryshe nuk ju shikoj me.

 • slightly. 00
  slightly. 00Muaj më parë

  Kur behen edhe keta 20vjecaret si pidhara t medhenj mos ngelt .😆

 • Mc Teilor
  Mc TeilorMuaj më parë

  A ka njerez me pillerepsha se ju?

 • Jesica Jesica
  Jesica JesicaMuaj më parë

  Erioni ishalla shum njeri positiv bravo pz uroj te ket gjtha te mirat se deshiron ishalla

 • Jesica Jesica
  Jesica JesicaMuaj më parë

  Gjynah ky djali se ka ngel invalid ishalla hy ne program...

 • Kreshnik Sherifi
  Kreshnik SherifiMuaj më parë

  Olsa you are so fucking rude female

 • anxhela ago
  anxhela agoMuaj më parë

  30 vjec pa dy fara memd ne koke .Une jam 17 dhe jam 100 herre me i forrte e i zgjuar .Keta sdin te lidhin dy fjale dhe behen loder e Olses

 • anxhela ago
  anxhela agoMuaj më parë

  CI PELQENI KETIJ EMISJON PLAKASH ?? NJE EMISJON I MERZITSHEM O MEVLAN O MENDJEMAAAADH

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  @Faby Sel ta ndjekin pse mos ta ndjekin por si mumd te cmendesh pas ketij emisjoni kaq te merrzitshem ?

 • Faby Sel

  Faby Sel

  Muaj më parë

  Ja do t ndjekin ty 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • 1klotilda
  1klotildaMuaj më parë

  Erjonin Duhet ta marrin, gjithe ai djal i zgjuar I bukur e plot kurajo! Zoti ben mbrekullira dhe ashtu befte dhe per Erjonin 1 dite! I qeshur qofsh gjithmon mo djale!

 • Taku Torra
  Taku TorraMuaj më parë

  Emisjone porrno

 • nicola nik
  nicola nikMuaj më parë

  Please help him with new wheel chair Arjoni duket shum djal i mir good luck 🤞 🍀Arjon te uroj suksese

 • Joy joy
  Joy joyMuaj më parë

  Erion te uroj Suksesin me te madh ne jeten tende . Jam pa fjale ..... Je mesazhi per i bukur ne kete edicion...

 • Agji Bajrami
  Agji BajramiMuaj më parë

  a mortja u laft juve ncncn njerz pa shkoll te ishit normal ju nuk martoheshit me maqedont

 • alfred cani
  alfred caniMuaj më parë

  O Deleeee Beee beeee

 • Suzana Kola
  Suzana KolaMuaj më parë

  KY RINIAN ZHIGOLOJA PLAKAVE SA I NEVERITSHEM FJALI STANDART PERDOR. HIQU SI S'E.. KURSE KJO 30 VJECARJA QE THOTE "KURRE S'KAM DASHURUAR..DUA TE PROVOJ. KUR SHOH NJE ME TE MIRE, PERSE MOS TA PROVOJ" KJO ASHT TU THANE VETE MA JAM KARAKURV DHE MEQE ESHTE EMISION KARAKURVASH ME SIDE UNE JAM AJO E RRADHES. TIPI SARA MALES KREJT EDHE FLOKET E SAJUME BJONDE SI SKITA E VERES ME BACTERIUM COLI...

 • Sali Rerza
  Sali RerzaMuaj më parë

  E vogel je 30 vjece te kalojne edhe 1p vite pastaj fillon mosh e rinise se perjetshme

 • Sali Rerza
  Sali RerzaMuaj më parë

  Nje emisjon qe te vene rinine ne gjume si dhe popullin qe ta cvendosin vemendjennga hallet dhe problemetqe ka ky populli vuajtur qe rinia tevazhdoj sa me shume. Degjenerimin

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Po ku ka me mirre sesa te harrosh hallet ? 40 minuta ne pasdita e pastaj mbaron emisjoni . Pse me perpara cbente shqiperia ? RINTE KOT

 • INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL
  INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRLMuaj më parë

  Do te deshiroja shum qe erjoni te ishte pjes e programit

 • INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL
  INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRLMuaj më parë

  Nga te gjith kandidatet .me pelqeu erjoni.bravo.👍

 • Mela❣Mela
  Mela❣MelaMuaj më parë

  Qysh ju doket vetja si starsa te amerikes 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Mirjeta Maklekaj
  Mirjeta MaklekajMuaj më parë

  Rrutanat e shqipris🤦‍♀️

 • Ethnic Albanian
  Ethnic AlbanianMuaj më parë

  Please ✋🏻what the hell is this?? You are not celebrities stop acting like ones 👎🏻

 • Linda P
  Linda PMuaj më parë

  Dialekti pogradecareve 😅😅😅😅😅

 • User3214
  User3214Muaj më parë

  Paola do futet qe ti fryje buzet definitely.Erjoni flori djale me preku shume,akoma po qaj ,nje djale me virtute shpresoj tja japin chance te experince.erjoni do te leshoje perla si Mevlani do jete sherbeti I perputhen 3 ,une vetem per te do e shoh .

 • Gentiana Beqo
  Gentiana BeqoMuaj më parë

  Ne rash te par pamia e kesaj Femre nuk esh terheqese!!! E mira nuk ka fund po ne fund perfundon vetem nga shum Zgjedhiet perfundon si Shisha Bosh,.....Harin te 40 the Vetm...

 • Drift Simulator
  Drift SimulatorMuaj më parë

  weee cfar idiotash njerezit :( sa gjynah,, si bejn ashtu te gjith duke i ber foto :( boo sa gjynah dhe te lodhur jan njerezit.. kujt po i ben foto?? ca idiotave qe i keni ne tv dhe internet gjith kohes??? ca idiotave te pa ftyr qe genjejn per lek, shesin fytyr kultur dhe cdo dinjitet per ca letra me emer lek?? wtf njerez te mbaruar jeni ju qe i mbani gjall, sapo i bera pause ne sekondin 0.32 kjo video vazhdoj pas nje dokumentari qe po shikoja. oh imagjino te shikosh me shum nga ketu idiotet.. kjo esht fatkeqesi rinore

 • Algert plakalliu
  Algert plakalliuMuaj më parë

  hahahaha pse nk beni nje 15+ perputhen

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  As per lidhje svene por per ca lek , vemendje , e vend pune .

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Pse te vegjel te duken ata ? Ata nuk martohen thjesht supozohet te lidhen . Lidhjet fillojne qe 12 .

 • arb3r
  arb3rMuaj më parë

  Erioni super çun. Bravo për pozitivitetin.

 • Ana Lika
  Ana LikaMuaj më parë

  Lofsh nam moj goc

 • Samurai Al
  Samurai AlMuaj më parë

  Olsa duket troc se e ka inat Anen se i tha nuk esht emisioni jot si Mimoza llastica me lepive gjalpin 🤣🤣🤣 kur i tha ati qunit do e marrim je e lidhur apo jo ... Fiks e beri ftyren si ato inatqaret kur sheh shoqen se ka gjet alamet quni e ka inatin pse kjo jo un

 • Dona Dona
  Dona DonaMuaj më parë

  Ooooo Tea kukuku per ty Ti qka nuk bone dhe jep kshilla aty 😂

 • Jon Kosova
  Jon KosovaMuaj më parë

  O popull pse bëheni të pa mençur po kush janë këta permuten të beni foto me ta Permuten💩💩💩💩

 • Aa Bb
  Aa BbMuaj më parë

  Ky djal Erioni e meriton

 • Trendelina Isufaj
  Trendelina IsufajMuaj më parë

  Sa budallenje nuke dalin per te drejtat e tyre qe po ishkelin me kemb po dalin per horrat turp

 • Fjorinda Lamja
  Fjorinda LamjaMuaj më parë

  O kjo paula kancer

 • Genty Spahiu
  Genty SpahiuMuaj më parë

  Tfala atij invalidit qe nuk ishte si invalidat e tjer nji koker legeni djal ca ka m shum se tjeret ai klysh nji makin 500€kushton sot er bythq.. R

 • Sheme Sheme
  Sheme ShemeMuaj më parë

  Gjynahe te thuash po ky Erjoni si me penallti e ka len e aksidenti 😔

 • A C

  A C

  Muaj më parë

  Me penallti qenke ti or shok gjynaf qe i per njerzimin qe jetojne njerz si ti.

 • MsTironce
  MsTironceMuaj më parë

  Kur shikon sa kalamaj shkojn per ti pare, sikur jan celebrity, shokohesh dhe turbullohesh. Te vjen gjynaf qe femijet vuajn per shembuj pozitive dhe ngelen te kta… 🤦🏻‍♀️

 • Sandri Margo
  Sandri MargoMuaj më parë

  I premtoj vetes qe nese Erioni nuk do jete ne Perputhen une skam per ta ndjekur me kete program! Personalisht nuk e njoh por njerez me karakter kaq te forte dhe me nje shpirt te tille i mungojne ketij vendi! 👏👏👏 Erion je njesh tu befte vellai! Mortja ti haje gjith ata qe i kane gjitha mundesite dhe bien ne pesimizem! Mua personalisht me dhe nje force te papare per te ecur perpara Erion! Te falenderoj! Çfare djali pz.

 • Martina Meta

  Martina Meta

  Muaj më parë

  @Sandri Margo po...?!!

 • Ame Ame

  Ame Ame

  Muaj më parë

  Besoj qe patjetër që do Jet sepse dhe për ata është një sfidë e re

 • Sandri Margo

  Sandri Margo

  Muaj më parë

  @Martina Meta Mos puno kaq shume dhe ti, pusho ndonjehere se nje jete ke! A te ka thene njeri puna mbar deri me sot?

 • Martina Meta

  Martina Meta

  Muaj më parë

  Aman na bere pun po nuk e shikove ti,,,

 • Laerti krrd
  Laerti krrdMuaj më parë

  Forca Çollaaaku na ndero❤

 • Sokol Mucka
  Sokol MuckaMuaj më parë

  Pse o popull pse nuk ngriheni keshtu per te drejtat tuaja por ngriheni per nje emision qe per mendimin tim nuk sjell asnje gje pozitive per shoqerine,gjynah ku po shkon SHQIPERIA.

 • Sanie Sulollari
  Sanie SulollariMuaj më parë

  Arjani uprek shum per djalin invelit arjan je shum imir

 • Daily Things

  Daily Things

  Muaj më parë

  @Faby Sel hahah ne fakt shkruhet invilit.

 • Faby Sel

  Faby Sel

  Muaj më parë

  Invelit 🤢 ah injorance injorance

 • Sanie Sulollari

  Sanie Sulollari

  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤

 • Eraldi_eri20
  Eraldi_eri20Muaj më parë

  PO AJO GOCA E SHENDECME QE THA INTERVIST PERJASHTA ME BLUZ ME VIA DHE FLOK KACURELE SI E KA EMRIN NE ISTAGRAM qe tha me erdhi keq qe fatjoni dhe ana u ndan

 • Mevlude Idrizi
  Mevlude IdriziMuaj më parë

  Ajo vajza qe ka te dashur dhe thot qe pelqen atdheun 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ turp te kesh!

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  @Meri fiks 👍

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Pse ti vij turp ?? Pse e shihni cdo gje jaq seksuale ? Pse jeni kaq te frustruar seksualisht ??Ajo tha qe e pelqen atdheun , nuk tha qe dua te bej seks .E cuditshmja ndodhet tek njerrezit qe kane te dashur dhe aplikojne ne perputhen dhe e pranojne qe duan te hyjne per show 😆 Ndersa me perpara i kryqezonin .

 • Meri

  Meri

  Muaj më parë

  Edhe un kam burr Por fatjoni me pelqen me shum ne at program cte ke qe ka?

 • megisolo's channel
  megisolo's channelMuaj më parë

  Genjeshtra perputhen Aleksi eshhte 19 vjec jo 24 Perputhen degjenerim As moshen e tyre nuk tregojn se olsa i perdor

 • A.D

  A.D

  Muaj më parë

  prandaj ai me zor e tha moshen , “njezet eeeee eeee kater” 😜

 • A.D

  A.D

  Muaj më parë

  😳😳😳😳

 • megisolo's channel
  megisolo's channelMuaj më parë

  Nje sekret po ju zbuloj disa konkurent i moren vetem sa per numer se skishte dhr aleksin e njoh dhe. Nuk eshte 24 vjec perputhen eshte fjal oer fjal skenar

 • Daily Things

  Daily Things

  17 ditë më parë

  @megisolo's channel bravo budallacke.

 • megisolo's channel

  megisolo's channel

  17 ditë më parë

  @Daily Things haaa se te ben mir tjetri ta kthen me te njejten monedh Ste fal njeri sot t thuash fjal😃

 • Daily Things

  Daily Things

  17 ditë më parë

  @megisolo's channel spiune e pa edukate.

 • megisolo's channel

  megisolo's channel

  17 ditë më parë

  @Daily Things dhe ti perseri nuk e. Ndryshon faktin se ha mut kot

 • Daily Things

  Daily Things

  18 ditë më parë

  @megisolo's channel perseri se ndryshon faktin e te qenit spiune.

 • megisolo's channel
  megisolo's channelMuaj më parë

  Vut atdheun se skishte konkurent i moret vetem sa per numer 😂😂

 • Violeta Sheshi
  Violeta SheshiMuaj më parë

  Na turpuroi pogradci

 • Klajdi Hoxhallari
  Klajdi HoxhallariMuaj më parë

  Chris_collaku💪

 • Kristi Collaku

  Kristi Collaku

  Muaj më parë

  💪🏼

 • Eli
  EliMuaj më parë

  Sa I mire Riniani

 • Eli
  EliMuaj më parë

  Paula 30 vjece sqenqe pjek fare mi goc Paske dhe gjith at shkoll

 • MsTironce

  MsTironce

  Muaj më parë

  Pikes i ke ren! 💯

 • J H
  J HMuaj më parë

  A ju qr te gjitheve se e shkaterruat shoqerine tju fusesh thiken ne trru

 • Redi Topi
  Redi TopiMuaj më parë

  Hajde njerz qe jemi ne hajde ca halli kemi edhe me ca merremi, njerzit nuk kan buk me honger ne merremi me perputhjen

 • Redi Topi

  Redi Topi

  Muaj më parë

  @anxhela ago po ky esht problem qe Ata I bej emisjonet qe populli te rri urt si dele po kur ta morin vesh shiptaret se ca po ju bojn do Jen bo si ne afrik. Po Jon agjenda kto qe ju boj popujve qe ti mbaj si skllev.

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  @Joanna mir thua .ndryshe kur e ndjek ne pasdite e ndryshe kur e ka mendjen aty 24 ne 24 ne rrjete socjale. Dhe ceshte ajo sjellje sikur u eshte bere lavazh truri 😆

 • Joanna

  Joanna

  Muaj më parë

  @anxhela ago skam gje me emisjonin perkundrazi por me keto rinin qe ne vend qe te bejn naj gje te hajrit e kan mendjen te perputhje si te behemi te famshem osé me sakt si te lem nam 😅😅😅😅😅🤪

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  @Joanna mua perputhen ma shpif se eshte emisjon i merzitshem per PLAKAT .por nuk e ka fajin prpth per hallet tona se edhe me pare shqiptaret keshtu ishin . Ska lidhje emisjoni me hallet . Skemi ctu bejme halleve .

 • Joanna

  Joanna

  Muaj më parë

  @anxhela ago hahahaahah nuk eshte problemi me mbajt mendjen te hallet hallet duhete mi zgjidhur...pastaj kemi mjaft qa me pa ne mendojm wow shiko qa qifti sa bukur dolen bashke pastaj u ndan sepse ju mungonte kimia dhe fizika ku di un😂😂 jan tu msu rinin nga e mbrapshta....te pakten un kam mesuar ca gjera nga perputhen....nuk kam kimi.....serjozisht?....kam fakte....ahhahahaahha po qa emisjoni ama

 • Dashurije Gashi
  Dashurije GashiMuaj më parë

  Po këta kan faj që vin aty të ju me ja u ba juve emisionin dhe ju qeshni me ta

 • Endi Nexus
  Endi NexusMuaj më parë

  Zot drejtoje miletin se jan kthy njerzit ne kavje eksperimentale. lloj lloj rrace dhe budallejsh bohen figura publike pa pas lidhje me edukaten, normat e sjelljes, dalin ntv dhe marrin pushtet. turp i madh e ka mbyt njerzimin.

 • Joanna

  Joanna

  Muaj më parë

  @Endi Nexus 👍 ashtu eshte vertet asnje koment te hajrit se lexon veq te shara😑

 • Endi Nexus

  Endi Nexus

  Muaj më parë

  @Joanna dihet shkaku dihet. Televizjonet kombetare jan shkaktaret e ketyre degjenerimeve. sepse televizionet jan ata qe u japin rendesi njerzve qe nuk kan lidhje jo vetem me talentin por as me komunikimin. top channel dhe emisjoni e diell, kan kthyer ne personaxhe vip te gjith perputhesit qe vijne nga rruga. ka humbur sensi dhe vlera e se bukures. dalin tani perputhasit dhe u duket vetja VIP si Berlusconi. pale kur japin mend perputhasve te rinj se si duhet te sillen. emisjonet i kan kthyer ne personazhe te rencishem persona qe skan vlera. dhe kjo vetem sepse po fitohet para nga audienca. Audienca i sheh thjesht se ska cben tjeter . Jan kthyer ne oponjonista, ne show girls etj etj qe turp i madh e ka mbulu boten. televizionet duhet te ken rregulla te forta qe aty te futen vetem personazhet me 3 universitete dhe aftesi te jashtzakonshme. dhe jo njerez puntor llaçi. ky esht shkaku .

 • Joanna

  Joanna

  Muaj më parë

  Se ke kuptuar se ka agravuar keq situata shkaku ende nuk dihet🤷‍♀️

 • A C
  A CMuaj më parë

  Respekte per Erjonin! Nje duartrokitje per kurajon dhe motivimin qe ka! #duamerjoninneperputhen

 • Redon PG
  Redon PGMuaj më parë

  Erjoni djale I Vecante besoj se duhet te mare pjese me patjeter ne program

 • five stars
  five starsMuaj më parë

  5:50 Paola ka ditëlindjen, Kopshti bashkë me edukatoret dhe grupi le të këndojmë: Shum urime për ty. Solist- Mevlani 👏👏

 • azemi xheni

  azemi xheni

  Muaj më parë

  0

 • Sara M
  Sara MMuaj më parë

  Per ketë jurin jo profesioniste kur dikush po eshte 20vjeqar po eshte i ri e kur po ju konvenon me te njejten mosh nuk po thojn eshte i ri, jeni fakee shume🤢

 • Endi Nexus

  Endi Nexus

  Muaj më parë

  pikerisht. e kam ven re dhe thash ktu ka vetem show per pare dhe pushtet. turp per tv shqiptare qe promovojne injorancen dhe degjenerimin ne publik

 • gamer ita
  gamer itaMuaj më parë

  Kush e pa' ate çerrin ✌️

 • Infinity Infinit
  Infinity InfinitMuaj më parë

  Mevlani me xhup 🤣...nje qeleshe duhet

 • Katie
  KatieMuaj më parë

  Mereni kete djalin e fundit se ishte i papam 😂😂😂

 • Elvi Qendro
  Elvi QendroMuaj më parë

  Duam Erjonin ne program

 • Daily Things

  Daily Things

  16 ditë më parë

  Fol per vete Jo per te tjeret

 • Bebw vogel
  Bebw vogelMuaj më parë

  Erjonin e duam ne perputheeen

 • Nela Rubi
  Nela RubiMuaj më parë

  Edhe ketu me skenare

 • five stars
  five starsMuaj më parë

  Kjo e sotshmja, si: "Ethet e së premtes mbrëma", e së djelës mbrëma,, doja të thoja😉😄

 • Meti
  MetiMuaj më parë

  Erionin futeni

 • five stars
  five starsMuaj më parë

  1:20, a jeni normal o Njerëz,, Desha në fund me dal mevlani me antonelën, thot bij e botês sikur po flet pêr ndeshjen Partizani- Vllaznia, të fitojë skuadra e zemrës 🤔🤔☹

 • Ayna Erida

  Ayna Erida

  Muaj më parë

  Hahahahah lot

 • five stars

  five stars

  Muaj më parë

  @Anna çmenduri🤔

 • Anna

  Anna

  Muaj më parë

  Hahahah jo sikur po flet per ndeshjen boterore shqiperi-zvicer pershembull sa shum ju besojn aman

 • Showreel
  ShowreelMuaj më parë

  Ne pogradec te pakten jane te sinqerte ,thone ate qe mendojne pa problem para kamerave. Po Olsen e besdisi shume komenti i Anes kur tha per djalin qe kete duhet t'a marrim , i tha pa pik turpi ti Ana vazhdon te jesh e lidhur mos na jep shume mendime se nuk na intereson më se nuk ben lajm ti tani e lidhur.

 • Inn

  Inn

  Muaj më parë

  Foli tere inat Olsa, ci dogji asaj? Apo i ka ardhur inat qe si ka luajtur ndonje skenar Ana?

 • Showreel
  ShowreelMuaj më parë

  Ne pogradec te pakten jane te sinqerte ,thone ate qe mendojne pa problem para kamerave. Po Olsen e besdisi shume komenti i Anes kur tha per djalin qe kete duhet t'a marrim , i tha pa pik turpi ti Ana vazhdon te jesh e lidhur mos na jep shume mendime se nuk na intereson më se nuk ben lajm ti tani e lidhur.

 • Showreel

  Showreel

  Muaj më parë

  @marsi po mire ja beri asaj po menyra sesi e tha ishte shume ofenduese

 • marsi

  marsi

  Muaj më parë

  Mire ia beri.Cfare i duket vetja asaj silikonaxheshes.Nuk eshte ajo regjisorja.

 • Beatrix

  Beatrix

  Muaj më parë

  Edhe une e vura reee , Olsa shume e papare ,kesaj Anes ca i duket vetja aman

 • Kristi Collaku

  Kristi Collaku

  Muaj më parë

  Sdun tna marrin cmb

 • eva 30
  eva 30Muaj më parë

  Hahahaha vtm audicion per perputhje sesht duket si talent show

 • Kur Legjenda
  Kur LegjendaMuaj më parë

  ESTRADA VAZHDON BORDELLO DEGJENERIM TURP FAQEN E ZEZ CA BOHET KSHU!!!!! PORNO TV NUK BAHET MA SHQIPERIA KURR TOP MOTELI-----LGBT

 • Ani Ani
  Ani AniMuaj më parë

  Erjon hyr vlla se do i duhesh kti programi

 • Arjan D
  Arjan DMuaj më parë

  Sa te pa kulturuar dhe te pa sjellshem qe jan Femijet e sotit, ne cdo qytet len shum per te deshiruar🤦‍♂️.

 • Arjan D

  Arjan D

  Muaj më parë

  @five stars 👌👌

 • five stars

  five stars

  Muaj më parë

  E justifikojnë 100% titullin "Fansat e përputhen"

Faqja Tjeter