Klanifornia - Pablo Escobar, Laçjani & Erik Lloshi - “Pengu” (05 Dhjetor 2020)


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Eli Bardhaj
  Eli BardhajMuaj më parë

  E

 • Aldeo Sefa
  Aldeo Sefa3 muaj më parë

  Hskfhdhfhxgccbgdhyfifyfyfugcjc

 • Pilo Bregu
  Pilo Bregu3 muaj më parë

  Rgu

 • Andrea Patani
  Andrea Patani6 muaj më parë

  A

 • Jonida Balla
  Jonida Balla6 muaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Jonida Balla
  Jonida Balla6 muaj më parë

  u r it hfjg ht rur hey hty ry htjg htyt h th hty yty htyt ht tut htyt htyt hty htyt jrjt htyt htyt hty hty hty u ty yt hty hty ht ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥂💋💙❤️🇦🇱💐💝💪♥️♥️🖤☹️😨😎🥰🤣😆🌲👌🖕😓🦩🦩💕🦍😂💓💓🙏🙏

 • Arsen Sulka
  Arsen Sulka6 muaj më parë

  B

 • dvshy
  dvshy6 muaj më parë

  Hahahahahahahahahhaha

 • Margen kaja Margen kaja
  Margen kaja Margen kaja6 muaj më parë

  Gjyna olsi

 • Albert Hoxha
  Albert Hoxha6 muaj më parë

  Era pordh dhe mbyll xhamin 😂😂

 • Bujar Emini
  Bujar Emini7 muaj më parë

  Sa vl

 • Vinny Terra
  Vinny Terra7 muaj më parë

  Keta pseudo aktore paguhen per ket sketç!!! Pateskt’ pa humor’ pa loje aktoresh... Po dhe koperativa e Baldushkut ka pas humor me te mir se kta, mjere shqiptaret çfare ushqimi shpirteror u ofrohet

 • Edmond Xhediku
  Edmond Xhediku7 muaj më parë

  Po pres humorin???

 • Everything Zone
  Everything Zone7 muaj më parë

  Kot fare esht bo klanifornia Like kush do tkthehet 2xl

 • Shkelqim Allmeta
  Shkelqim Allmeta7 muaj më parë

  Humor robqimash harxhova 1 min jet kot

 • Valentina Gjerdumi

  Valentina Gjerdumi

  4 muaj më parë

  Hahahahahahahaha u shkriva hardhive 1 min jet kot,po atëherë që shkruajte komentin se harxhove

 • FF Albania

  FF Albania

  6 muaj më parë

  U ba bytha jote me than harxhova ni 1min se je ma i bukur

 • Julio Espana

  Julio Espana

  7 muaj më parë

  Hqhaahahahah

 • RVG VIRUSI
  RVG VIRUSI7 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣#visjanukcenaj je bob i humorit👍🏻👏🏻 #albanobogdo👍🏻👏🏻

 • grupi09
  grupi097 muaj më parë

  Bosi nga laci bos

 • lal shpellari
  lal shpellari7 muaj më parë

  vari lesht zhurm pazari

 • Eno Eneo
  Eno Eneo7 muaj më parë

  Kot fare vetem humor smund ti thuash..

 • RVG VIRUSI

  RVG VIRUSI

  7 muaj më parë

  👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Klodian Gjoci
  Klodian Gjoci7 muaj më parë

  Humor burgu

 • Aldeo Sefa

  Aldeo Sefa

  3 muaj më parë

  Gxkcgckctsfhhnxv fzptwitgnsmgcv bgchhv

 • Majda123 Yllka

  Majda123 Yllka

  7 muaj më parë

  G

 • Hekuran Xhepa
  Hekuran Xhepa7 muaj më parë

  E6GDYBXYBBX77737HDYVDY

 • Ardjan Mbrrice
  Ardjan Mbrrice7 muaj më parë

  dosi leshit

 • mxc vargas
  mxc vargas7 muaj më parë

  Nuk qesha

 • RVG VIRUSI

  RVG VIRUSI

  7 muaj më parë

  Buuu

 • Durim Jangozi
  Durim Jangozi7 muaj më parë

  Shum vk

 • RVG VIRUSI

  RVG VIRUSI

  7 muaj më parë

  👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Gersi Doda
  Gersi Doda7 muaj më parë

  Shum dobet

 • Valentina Gjerdumi

  Valentina Gjerdumi

  4 muaj më parë

  Ishte e bukur pak mos e teproni!

 • FF Albania

  FF Albania

  6 muaj më parë

  👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • RVG VIRUSI

  RVG VIRUSI

  7 muaj më parë

  🖕🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Mixing By Dj Giulio
  Mixing By Dj Giulio7 muaj më parë

  Humor me vk ska ku te vej dhe humor kinez te kisha par sdo kisha kuptuar gje kot do qeshka

 • RVG VIRUSI

  RVG VIRUSI

  7 muaj më parë

  👎🏻👎🏻👎🏻

 • edvin kondili
  edvin kondili7 muaj më parë

  O qorr pse vjen era pordh

 • RVG VIRUSI

  RVG VIRUSI

  7 muaj më parë

  🤣🤣👍🏻

 • Santiago Lala
  Santiago Lala7 muaj më parë

  Kengoje Eriku!!!😂😂😂😂

 • F. Budo

  F. Budo

  6 muaj më parë

  Humori që bëni juve nuk edukon të rinjtë.. Por I bëjn që të vriten.. 😏

 • Santiago Lala
  Santiago Lala7 muaj më parë

  Dhe Erik Lloshi Erdhi Ne Klanifonia Ne Prova😂😂😂😂😂

 • Santiago Lala
  Santiago Lala7 muaj më parë

  Pse Vje Era Pordh se japi Leket

 • Leonard Celmeta
  Leonard Celmeta7 muaj më parë

  V.k

 • RVG VIRUSI

  RVG VIRUSI

  7 muaj më parë

  👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • vini vini
  vini vini8 muaj më parë

  PSE VJE ERDHA PORDH HAAHAHAHAHAHAHAHA

 • limi lim
  limi lim8 muaj më parë

  Jeni te deshtuar

 • RVG VIRUSI

  RVG VIRUSI

  7 muaj më parë

  👎🏻👎🏻👎🏻

Faqja Tjeter