DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV

Argëtim

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Grei sent Today at 9:56 AM
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#dopiopite #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • FF ERGIOL ERGIOL
  FF ERGIOL ERGIOL3 ditë më parë

  Neser koha xham fare😂😂

 • ADOR THEMELI & MACE ULA & RAMMSTEIN
  ADOR THEMELI & MACE ULA & RAMMSTEIN5 ditë më parë

  Jam 59 vjeç hidhem për 60🇧🇸

 • Shaqe Gremshi
  Shaqe Gremshi5 ditë më parë

  A ka vdekur vertet maci

 • alban Hoxha
  alban Hoxha6 ditë më parë

  Ky naci gallat

 • Klea Bircaj
  Klea Bircaj7 ditë më parë

  Jo sofike flm

 • ADOR THEMELI & MACE ULA & RAMMSTEIN
  ADOR THEMELI & MACE ULA & RAMMSTEIN7 ditë më parë

  Super

 • Ardit Çika
  Ardit Çika8 ditë më parë

  Looot Selo Rezili

 • Arber Lleshi
  Arber Lleshi10 ditë më parë

  1 kanatjere dhe 1 qime bythe 😂😂

 • Xhevair Durresi
  Xhevair Durresi10 ditë më parë

  Burr me namuz😂😂😂😂😂

 • Xhevair Durresi
  Xhevair Durresi10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Kristaq Bubeqi
  Kristaq Bubeqi10 ditë më parë

  Bravo cunat e ngopit

 • Ardit Shabani
  Ardit Shabani10 ditë më parë

  Ma jipni pak ate kengen “nazif rmx “🥺

 • Tafil Tafilaj
  Tafil Tafilaj11 ditë më parë

  Na helmuat me kto

 • Devi Shani
  Devi Shani12 ditë më parë

  Të mëdhenj Çunat! Bravo e komplimente për punën. Ne që jemi jasht Shqipërisë, hapim nga kurioziteti dhe dashuria për vendin ALthe-n tek portokallia, klanifornia, kjo tjetra që ka dal tani e jan të gjitha kopje. Të paktën ju të Ngopit nuk kopjoni dhe punoni me idetë tuaja. Vetëm lart çuna! 👏👏👏

 • Mond Mondi
  Mond Mondi12 ditë më parë

  Atq

 • Mond Mondi
  Mond Mondi12 ditë më parë

  Jemi gangsta apo jo

 • Arlinda Naçi Lame
  Arlinda Naçi Lame13 ditë më parë

  Jeni më shumë se të paparë, sidomos me pjesën e dublimeme, të cilat duken aq reale dhe jo sikur është film, apo video tjetër....

 • Antoneta Lamani
  Antoneta Lamani13 ditë më parë

  Vdiqa me loot 😂😂😂😂😂😂😂. Jeni te medhenj përfundimisht 😂😂😂👏👏👏👏

 • Muzic for youuu
  Muzic for youuu14 ditë më parë

  o ju na shkruni tu qesh pz ju rujt i madho zot ♥️✌🏻

 • Ervis Buziu
  Ervis Buziu14 ditë më parë

  19 00 Lot

 • Algert Geri
  Algert Geri14 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjere dhe nji qime bythe ,😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Matilda Gjika
  Matilda Gjika14 ditë më parë

  Suksese Cuna 👏👏👏

 • Iwb somebody
  Iwb somebody14 ditë më parë

  Me kta qesh edhe esëll. Shumë të jashtëm jeni.

 • Darlen Manellari
  Darlen Manellari14 ditë më parë

  Shumë bukur

 • theSilentStalker
  theSilentStalker15 ditë më parë

  "haleja jonë diskografike." 🤣 Ja keni qr.

 • Albi Saku
  Albi Saku15 ditë më parë

  Jeni super legjenda pz

 • Ronald Biraci
  Ronald Biraci15 ditë më parë

  si e ka emrin ky film se kam 1 vit qe e kerkoj

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  12 ditë më parë

  Μητσος ο ρεζιλης ( Micos rezili ) Σωτηρη Μουστακας ( Sotiri Mustakas)

 • Irda Allushaj
  Irda Allushaj15 ditë më parë

  kush eshte klan tv top chanel apo kto tjere asnje ngopi 100000000000 ma mir

 • Marçela shehu
  Marçela shehu15 ditë më parë

  Te djali me flokë të gjata që kërcen po vërej me kënaqësi që ka një mimike espresive, ka plastik, në fillim e kam kritikuar për nje recitimin, të ngurt. Me pëlqeu vërtet shumë. Vazhdo kështu vlla, je bravo.

 • KLAJDI
  KLAJDI15 ditë më parë

  hahahahaahhah lart fare

 • Sam Store
  Sam Store15 ditë më parë

  Jeni te pa par njesha jeni👍👍👍

 • Mond Mondi
  Mond Mondi15 ditë më parë

  Sa t fikson ajo qe ja ben mmmm

 • Mond Mondi
  Mond Mondi15 ditë më parë

  O me rop shpie ca jan keta t ngopittt .... per Hollywood

 • Edi Vlore
  Edi Vlore15 ditë më parë

  At kengn e keni qar 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Denis Trimi
  Denis Trimi15 ditë më parë

  bukur,por pse dubloni vetm filma grek

 • Kristina Bejaj
  Kristina Bejaj15 ditë më parë

  Ghahhahahahahah dhe Nazifi në sfond 👊👑👑super fare ❤

 • Arber Rustemi
  Arber Rustemi15 ditë më parë

  Ajo ecja me biciklete nuk ka me perl qe e konkuron

 • klaurel cobanaj
  klaurel cobanaj15 ditë më parë

  Bravi 👏🌹

 • The Virtuoso
  The Virtuoso15 ditë më parë

  27:37 si e ka emrin kenga?

 • The Virtuoso

  The Virtuoso

  10 ditë më parë

  @Xhelida Ridela faleminderit

 • Law TheKidtv
  Law TheKidtv15 ditë më parë

  Ngop legjenda 🔥🔥🔥❤️

 • erlind elezaj
  erlind elezaj15 ditë më parë

  Cuna ne cfar episodi vdiq maci !

 • POHENIX X7
  POHENIX X715 ditë më parë

  ngop mbreti i humorit ne shqipri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

 • KlausModzz
  KlausModzz16 ditë më parë

  Kush erdhi per selon?

 • FILAN FISTEKU 2020
  FILAN FISTEKU 202016 ditë më parë

  12:02

 • FRENSI MUSTA
  FRENSI MUSTA16 ditë më parë

  Me kengen kam qesh me lot 😂😂😂😂

 • Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri16 ditë më parë

  "Ua Zenepe,lëshoje freksionin se e dogje"🤣🤣🤣

 • HildaTo0327D
  HildaTo0327D16 ditë më parë

  e dote kap pa mendje e do te q dua hahahahahahaha

 • Vjoli Mici
  Vjoli Mici16 ditë më parë

  Sa te duash sa te duash. Bej qijmijlek 😂😂

 • Sotiris Mitros
  Sotiris Mitros16 ditë më parë

  Hapja behet me zotin "Mistoklas"😁😁

 • Marçela shehu
  Marçela shehu16 ditë më parë

  " me ke hedh në story???? Dil na makina shpejt, shpejt, do me besh bolori mua ti e sdo me japësh dhe parat" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • TONY HUBER

  TONY HUBER

  5 ditë më parë

  do pershtypen heres tjeter takimin e dyte ahahahah

 • Martin Cupi
  Martin Cupi16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌

 • NICK
  NICK16 ditë më parë

  bo nji me Crypto do dali e papame

 • julian cekani
  julian cekani16 ditë më parë

  Si e ka titullin kjo kenga taman ?

 • Latini 95
  Latini 9516 ditë më parë

  Cuna jeni t pa arritshem 👑❤️❤️❤️❤️❤️

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ16 ditë më parë

  E keni qri ne byth me karkiven superrrrr

 • ៚SnoW WhiTe
  ៚SnoW WhiTe16 ditë më parë

  Al pazar e klaniforni..bajat komplet me gjith porto...humor te vdekurish...bravoo ngopp

 • gesi gesi
  gesi gesi16 ditë më parë

  Super 👍👍👍☕☕

 • nikopano1
  nikopano116 ditë më parë

  Bravo cuna 👍🏻

 • Tila Geni
  Tila Geni16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dark Side Official
  Dark Side Official16 ditë më parë

  Mami ca ke? Hic, po vdes! 😂😂😂

 • ADI TRASHANI
  ADI TRASHANI16 ditë më parë

  Hahahahaha do me sjedhesh një kanatjere e nje qime bythe hahahaha sa të medhej jeni ju të mgopit

 • vlora turistike
  vlora turistike16 ditë më parë

  jeni super pershendetje na vlora jeni te medhenj fare

 • Jorgo Graci
  Jorgo Graci16 ditë më parë

  Do te kap une pa mendje edhe do te qdua 😂😂😂

 • AS 12
  AS 1216 ditë më parë

  Pjesen e dyt

 • Plateo MeLLo
  Plateo MeLLo16 ditë më parë

  O ngopi hidheni kete beatin e ke kenges balluket e ballit 🙏🙏🙏🙏

 • Dario Hosaj
  Dario Hosaj16 ditë më parë

  Karkiva 😘🤣🤣🤣

 • Fatbardh Pikaloshi
  Fatbardh Pikaloshi16 ditë më parë

  Karkivashqip 😂😂😂😂😂 fiks kar-kiva.

 • Fatbardh Pikaloshi

  Fatbardh Pikaloshi

  15 ditë më parë

  @Marçela shehu a te enksha syne mooooj ❤

 • Marçela shehu

  Marçela shehu

  15 ditë më parë

  @Fatbardh Pikaloshi ja të heqim gjellën na zjarri e na sheh e ëm e Selos.

 • Fatbardh Pikaloshi

  Fatbardh Pikaloshi

  15 ditë më parë

  @Marçela shehu epo kur de he 🍕

 • Marçela shehu

  Marçela shehu

  15 ditë më parë

  @Fatbardh Pikaloshi tamam moj korbe ☕☕

 • Fatbardh Pikaloshi

  Fatbardh Pikaloshi

  15 ditë më parë

  @Marçela shehu ate thuaj moj korbe ❤

 • Eduart Miçani
  Eduart Miçani16 ditë më parë

  Rip Maçi!

 • A G
  A G16 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏

 • DEJV G
  DEJV G16 ditë më parë

  Na knaqet🔥🔥🔥

 • ndricim zharri
  ndricim zharri16 ditë më parë

  Si eka emrin kenga kur kercen selua????

 • Osmon Kasa
  Osmon Kasa16 ditë më parë

  Jeni gjiganda jeni me te miret 😂 me lot

 • Llazar Brisku
  Llazar Brisku16 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Llazar Brisku
  Llazar Brisku16 ditë më parë

  21:36 mami ca po bën Ic po vdes

 • FATMIR SKËNDAJ.
  FATMIR SKËNDAJ.16 ditë më parë

  Mamaja e këtij Selos eshte Presor Seloua

 • Nam Tab
  Nam Tab16 ditë më parë

  Humori shqipta❤

 • Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj16 ditë më parë

  super fare

 • NIKO DANI
  NIKO DANI16 ditë më parë

  Te pa arritshëm rrespekte😂😂

 • Esi Metalla
  Esi Metalla16 ditë më parë

  😂😂😂 Jeni fantastik. Bravo👏👏👏

 • Toni Da
  Toni Da16 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Eduart Sejko
  Eduart Sejko16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • SASUKE FF
  SASUKE FF16 ditë më parë

  Beni me dublim dragon ball super plss

 • Emiliano Brojaj
  Emiliano Brojaj16 ditë më parë

  vec nji fjale kam jan ma te miret ne shqipri

 • Anonimi Jugu
  Anonimi Jugu16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 GJIGANDA JENI 👏👏👏👏

 • Albanno Tosska
  Albanno Tosska16 ditë më parë

  Maci ne fund ❤

 • Ermira Kacupi
  Ermira Kacupi16 ditë më parë

  Maci ne fund 😭😭😭

 • Kreshnik Marke
  Kreshnik Marke16 ditë më parë

  Ahahahaha muzika 😂

 • Alex Osme
  Alex Osme17 ditë më parë

  Do te vi ne mes te nates hahaha

 • Mateo Jashallari
  Mateo Jashallari17 ditë më parë

  super emision ju lumte @ngop

 • Andrew ALB
  Andrew ALB17 ditë më parë

  Great job guys

 • HOLIGAN GAMING
  HOLIGAN GAMING17 ditë më parë

  baluket e ballit mooj 😂😂🤣🤣🤣🤣super bit kjo o sallam 🤣🤣e keni perdor dhe me babon dhe nipcen ate krngrn me duket 🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣 jeni me te miret ❤️

 • enerik sulcaj
  enerik sulcaj17 ditë më parë

  Suksese cuna jeni legjenda 🤝

 • Rreth botes
  Rreth botes17 ditë më parë

  Bojeni ate servajverin e greqis 🙏❤ se e di qe da qani ❤

 • Çuli Sallohonës
  Çuli Sallohonës17 ditë më parë

  Maciii iss baaaaack😭

 • first one
  first one17 ditë më parë

  Ate muziqin e bukur hidheni vec😂😂

 • Eriet 1234
  Eriet 123417 ditë më parë

  Ngop ju lutem me shume video me Selon ❤️

 • Armando Gjata10
  Armando Gjata1017 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩

 • Ardit xh
  Ardit xh17 ditë më parë

  ma imiri

 • KLEJDIS Shehu
  KLEJDIS Shehu17 ditë më parë

  Ku mund te porosis nje bluze me maçin me pelqejn shum

 • Omeld Duzha
  Omeld Duzha17 ditë më parë

  HahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahHahahahhahahahaha me lot kam qesh me at kengen jeni numer 1

Faqja Tjeter