Cricket x Anxhelo Koci - Madam (Remix)

Official video for "MADAM" by CRICKET & ANXHELO KOCI.

Madam Remix

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.mus ...

Follow Anxhelo Koci on:
Instagram : anxhelo.koci

Music is a language that transcends all boundaries.

© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.

Komente

 • Yllka Qeraca
  Yllka QeracaDitë më parë

  👏👏👏👏🎵🎵

 • Emelda Hatija
  Emelda Hatija5 ditë më parë

  Ku jan klikimet? 😶 kjo eshte super 🥰

 • miri miri
  miri miri5 ditë më parë

  Albulenaa Lena Gashi ❤ te dua shum shum shum!

 • Greta Qarri
  Greta Qarri6 ditë më parë

  👏

 • Zoya
  Zoya8 ditë më parë

  Super 🔥🔥

 • Paulo Henrique
  Paulo Henrique10 ditë më parë

  Cara as melhores são suas🙌🏼🇧🇷♥️

 • Enkelejda Dedej
  Enkelejda Dedej12 ditë më parë

  🫀🫀🫀🥰🎉🎉🎉🎉

 • marina beqiraj
  marina beqiraj14 ditë më parë

  T

 • orgito Lika
  orgito Lika15 ditë më parë

  Nje kengetar i vecant me nje ze relaksues👏👏👏👏👏👏

 • varo Ana
  varo Ana15 ditë më parë

  Super.....

 • North Albania
  North Albania15 ditë më parë

  Ky veq hite bon

 • Anisa Maxhuni
  Anisa Maxhuni16 ditë më parë

  Ti

 • Nona Xp
  Nona Xp17 ditë më parë

  Cricket x daris Best duo

 • Rnc 94
  Rnc 9417 ditë më parë

  Cricket da best i swear respekte per ty je talent mix et e tuja edhe instrumentalet te knaqin shpirtin 🙌

 • Toti Ll
  Toti Ll17 ditë më parë

  Mfal te lutem qe nuk ta dita vleren

 • Romina Kuqi
  Romina Kuqi18 ditë më parë

  I was hoping for this song in rmx 🥺😭 thnx alot cricket ❤️

 • Arben Jakaj
  Arben Jakaj18 ditë më parë

  Anxhelo maj miri je respekt per ty trikent

 • PimOffical
  PimOffical18 ditë më parë

  Super Limonad kang relaxuse🏝👏🍻

 • lumti meta
  lumti meta18 ditë më parë

  Ta du zonin

 • Leander Uka
  Leander Uka19 ditë më parë

  Congrats on 100k Cricket! Been here since 2k. Great work. ✌️

 • Amantia Sim
  Amantia Sim19 ditë më parë

  shume nice :)

 • jusmiraa.Halimi
  jusmiraa.Halimi19 ditë më parë

  🔥❤

 • Eliyah
  Eliyah19 ditë më parë

  ❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️‍🔥

 • Ledri Vula
  Ledri Vula19 ditë më parë

  Beni bashkpunim me Mozzik-un tek kenga Zemra Ime

 • Fabio Gjata
  Fabio Gjata20 ditë më parë

  ku je ti madam 😞

 • Justi
  Justi20 ditë më parë

  EJA,dhe nje here ti EJA❤️

 • Ersa Troksi
  Ersa Troksi20 ditë më parë

  in love w this song💗🤤

 • Oksana Haydey
  Oksana Haydey20 ditë më parë

  ❤👍🇺🇦

 • just_ela
  just_ela20 ditë më parë

  Se per ty kom ndjenja💛🔥

 • Bl3ND DJ
  Bl3ND DJ20 ditë më parë

  The best 🤌😍

 • 26 97
  26 9720 ditë më parë

  where is this place

 • Julia Muqaj
  Julia Muqaj20 ditë më parë

  ♥️

 • 🇦🇱Albania
  🇦🇱Albania20 ditë më parë

  Madam po ku je ti 😛 Madam m'fal qe t'a 😐 Theva zemnën💔 Dashnin t'a ktheva nhelëm🐍🐍

 • MERiT0N
  MERiT0N20 ditë më parë

  🔥

 • Mevli Offiicial
  Mevli Offiicial20 ditë më parë

  O njerez ky esht Anxhelo Koci me zerin e ti te vecant, sidoqoft edhe Cricket esht njer nder te preferuarit e mi

 • Donald Misku
  Donald Misku20 ditë më parë

  Killing it shqipe

 • Desi Desara
  Desi Desara20 ditë më parë

  💬😌

 • KEJSI
  KEJSI20 ditë më parë

  Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm Se për mu ishe ti Për mu ishe dashni E për me hek kët mërzi Për ty po pij Eja Dhe njëher ti eja Se për ty kom ndjenja Tash për ty flet zemra Eja Dhe njëher ti eja Se për ty kom ndjenja Tash për ty flet zemra Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm (2x)

 • Muster Mann

  Muster Mann

  18 ditë më parë

  Qysh ske pritu qeshtu me shkru bre?

 • DJ BECY Official
  DJ BECY Official20 ditë më parë

  Respect bro🙏🔥

 • ferizaj ferizaj
  ferizaj ferizaj20 ditë më parë

  Cricket te lumt mjeshter i music deep house.

 • Hasime Ramaj
  Hasime Ramaj20 ditë më parë

  🙈🙈😍

 • Shpetim S.
  Shpetim S.20 ditë më parë

  Myte krejt

 • Kejsi Bushi
  Kejsi Bushi20 ditë më parë

  Me ne fund nje perl e ksaj vere ♥️🥺

 • A j a
  A j a20 ditë më parë

  Super cricket.si gjithmon sjell perla.🧨

 • Eglis Official
  Eglis Official20 ditë më parë

  Text kot

 • Erisa Ferra
  Erisa Ferra21 ditë më parë

  😍😍

 • Mr Bilson Beatz
  Mr Bilson Beatz21 ditë më parë

  Good work 🔥💯🔥🇦🇱

 • Nairod10
  Nairod1021 ditë më parë

  😄😄😄

 • bleona xhahalia
  bleona xhahalia21 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • ILIR KAMENICA
  ILIR KAMENICA21 ditë më parë

  Cricket i veqantë😎👍🏻😉💫

 • anduen music
  anduen music21 ditë më parë

  ju jeni per muzik o bablok

 • Natyra Zogaj
  Natyra Zogaj21 ditë më parë

  Tash per ty flet zemra🍂

 • Dona
  Dona21 ditë më parë

  Ku është ky vend? 😍

 • Rina Queen

  Rina Queen

  21 ditë më parë

  Maldive😂

 • Dhiyoof
  Dhiyoof21 ditë më parë

  ❤️from Kerala

 • Ester
  Ester21 ditë më parë

  Na knaqee😍😍

 • Ajinkya Rahane 🅡
  Ajinkya Rahane 🅡21 ditë më parë

  “I have failed at times, but I never stop trying.” - Ajinkya Rahane®️

 • Evangéliòn.

  Evangéliòn.

  19 ditë më parë

  @Atdhe Kosumi pse e kesh ? he was probably high 😔💀

 • Atdhe Kosumi

  Atdhe Kosumi

  20 ditë më parë

  wtf is wrong with you 🤣

 • Mevlan V.
  Mevlan V.21 ditë më parë

  Faleminderit Cricket 🥰🎉

 • Johnny Calzone
  Johnny Calzone21 ditë më parë

  I love it Cricket but your next song, try something a little different. You’re super super talented 👍🏻 Lately I’ve noticed your songs are sounding the same.

 • Astrit Hoda

  Astrit Hoda

  4 ditë më parë

  @Alka fhjtjtjgjgj

 • LABI NGA VERIU

  LABI NGA VERIU

  20 ditë më parë

  For what you are meaning i see it, but as you can see it, cricket is the only discography company that has such a differt ways on creating their videos or their songs, they are uniqe and that is their vibe period

 • Alka

  Alka

  21 ditë më parë

  its another song puted in same remix which is getting vibe around for the summer

 • Hii
  Hii21 ditë më parë

  📈👏👏🔥

 • Hii
  Hii21 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏

 • Hii
  Hii21 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • ema elena
  ema elena21 ditë më parë

  SUMMER HIT🔥👌

 • シтнєoɴʟʏᴍᴀʀ❦✨
  シтнєoɴʟʏᴍᴀʀ❦✨21 ditë më parë

  Madam🔥 Po ku je ti madam Me fal qe ta theva zemren💔 Dashnin ta ktheva n'helem💉

 • Klodi Roci

  Klodi Roci

  13 ditë më parë

  Impegnativa come brano,, e bukur,,

 • Game Over
  Game Over21 ditë më parë

  💯%💯 Hiti 2021 ! 👏👏👏👏

 • Vera Alikaj
  Vera Alikaj21 ditë më parë

  Super s kam ca them me

 • Piano Shqip
  Piano Shqip21 ditë më parë

  dobët...

 • Goc TIRONE
  Goc TIRONE21 ditë më parë

  Eja Dhe 1 her ti eja Se per ty kom ndjenja Vec per ty flet zemra🥺❤

 • Thorsten Rothweiler
  Thorsten Rothweiler21 ditë më parë

  i fort je cricket edhe anxhelo shum je talent

 • ⫷ ᵖⁱᵏᵃᶜʰᵘ ⫸
  ⫷ ᵖⁱᵏᵃᶜʰᵘ ⫸21 ditë më parë

  Madam😍 Po ku je madam🎶🕊 Mfal qe ta theva zemren😑

 • Anita Sh
  Anita Sh21 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Mery Mery
  Mery Mery21 ditë më parë

  Plz likee🔥💙💙

 • Whatdidido
  Whatdidido21 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Giti Arg
  Giti Arg21 ditë më parë

  Zjarrrrrr.. Jeni te papammmmmmm❤

 • Lorena Rexhaj
  Lorena Rexhaj21 ditë më parë

  🤔🤔🤔

 • Rosela Ro
  Rosela Ro21 ditë më parë

  😍😍

 • shkurte jashari jashari shkurte
  shkurte jashari jashari shkurte21 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Vasilika Puka
  Vasilika Puka21 ditë më parë

  Superrrrrr😍

 • Danjel Ismaili
  Danjel Ismaili21 ditë më parë

  eja 👑👑👑👑👑👑💔💔💔💔💔💔

 • deep hause
  deep hause21 ditë më parë

  Ta kqyrim iher

Faqja Tjeter