Don Phenom - Rrugt e Zeza (Lyric Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Don Phenom.

____________________________

✔️ Did you subscribe to DON PHENOMS's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeDONPHENOM
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/DonPhenom-Kum...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗗𝗢𝗡 𝗣𝗛𝗘𝗡𝗢𝗠
🎵 Beat by: 𝗡𝗔𝗥𝗧 𝗞𝗘𝗟𝗠𝗘𝗡𝗗𝗜
🎥 Video: 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗗𝗢𝗡 𝗣𝗛𝗘𝗡𝗢𝗠 :
Instagram ► donphenomoffici...

🎵 Connect with 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦 :
Instagram ► prodbymiles

🎵 Connect with 𝗡𝗔𝗥𝗧 𝗞𝗘𝗟𝗠𝗘𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► nartkelmendi

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © DON PHENOM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • Don Phenom
  Don Phenom26 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to DON PHENOMS's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeDONPHENOM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/DonPhenom-Kumara2

 • Kush002

  Kush002

  21 ditë më parë

  💯👌 always 🔥 🔥🔥🔥

 • S M

  S M

  24 ditë më parë

  Put lyrics plrlease

 • No Reason

  No Reason

  24 ditë më parë

  Me tan rrespektin per ty, po me duket ky beat krejt asht i "Taste 2 - Dancehalle"

 • Dardan Morina
  Dardan Morina2 ditë më parë

  Respekt nga dubrava

 • prej shkodra
  prej shkodra3 ditë më parë

  % 0 sex % 0 girls % 0 money % 100 life.

 • Chris Mason
  Chris Mason4 ditë më parë

  Pershendetje nga burgu hollandes. ⛓🇳🇱

 • Nikos Nikos
  Nikos Nikos4 ditë më parë

  Shkodra 1990 skenderbeg rus xhabije perash kiras rrugt zeza

 • hekuran krasniqi
  hekuran krasniqi7 ditë më parë

  refreni sikur me kan e shkrune prej mbretit vet Unikkatil

 • prej shkodra

  prej shkodra

  7 ditë më parë

  E shkrume prej princit Don Phenom 🔥🔥

 • Kapo Mthirr
  Kapo Mthirr8 ditë më parë

  🔥🔥👑🥇

 • Xhoni Kuci
  Xhoni Kuci10 ditë më parë

  Rrespekte nga burgu belgjikes gangstera

 • Dori Leza
  Dori Leza13 ditë më parë

  Sado trim kerkush sesht i paprekshem 🔥

 • Nick
  Nick15 ditë më parë

  Phenom speaking truth. Respekte nga djemt e Detroit’d!

 • Skillaone 97
  Skillaone 9716 ditë më parë

  Edhe gangsterrat i thirrnin gangsterra

 • Skillaone 97
  Skillaone 9716 ditë më parë

  Super muzik

 • Weston Mckennie
  Weston Mckennie17 ditë më parë

  Real talk 💯💯💯

 • Sons of Anarcy
  Sons of Anarcy19 ditë më parë

  Respekt per cunat me seder qe nuk jetojn me

 • Cun Tirone
  Cun Tirone19 ditë më parë

  Rrespekte Don Phenom ! Te pershendes nga burgu Frances 🤯

 • prej shkodra

  prej shkodra

  11 ditë më parë

  Sa me shpejt I lire Cun Tirone 🤝

 • Re Di

  Re Di

  12 ditë më parë

  Lirim t shpejt Tironcit tem

 • Corleone Diablo
  Corleone Diablo19 ditë më parë

  E kur t nalshin e kishin ni keshill

 • marius astrup
  marius astrup19 ditë më parë

  Ishin kartela e vllazer cuna qe nona si ben mo jo sot pentiti respekte nga burgu zv

 • Erni Llakaj
  Erni Llakaj20 ditë më parë

  Dikush nuk ka harruar si behet old school rap , me kujtove femijrine time ne lagjen time te varfer nje nga getot me famekeqe te shqiperise ku kumari ishte e para dhe droga qe me rriste kur nje krisme me friksonte kur shume afer me kalonte me solle shume mendime ne koke vlla e shume kujtime nuk ishte e lehte tja dilje mban ne ate lagje ku ste linte rruge tjeter pervec krimit por tani kohe e kaluar ... respekte je nga te paket rrepera real dhe pershendes gjjthe shoket e mi te femijrise çole vlore 2004 qe te gjithe bashke perjetuam erresiren ne ato nete te veshtira pa perspektive ... dhe vllezrit qe iken lart R.I.P ✌

 • Show bizz ALB
  Show bizz ALB21 ditë më parë

  don i is back

 • GRINGO KARDERR
  GRINGO KARDERR21 ditë më parë

  Tash brez balerinash

 • Emir Kllokoci
  Emir Kllokoci22 ditë më parë

  Knoje njo angry, cartu kejt..

 • Ta KuR
  Ta KuR22 ditë më parë

  💪💪💪 na ka rrit emigracioni e kena bo per mbrojtje 💪💪💪

 • 09 S
  09 S23 ditë më parë

  Rrugt E Zeza skan fal !!

 • Conor McGregor
  Conor McGregor23 ditë më parë

  Pse se nigjoni kyt kang mor pederasta apo jeni msu me ashtu kang kurvash per dashni kta jan kang si flasin per jeten jo ashtu prostitutash si jeni msu ju DON PHENOM RRESPEKTE VLLA SHKODRAN

 • DJ Italy
  DJ Italy23 ditë më parë

  Respekte per kte kenge se me ktheve ne mendje kohen e vjeter ne lagjen time te egerr Çole vlore vitet 2000 dhe dy shoket e mi qe sjetojne me i moren rruget e zeza R.I.P dhe te tjeret te hapur ne kurbet qe sot sdihet ku jemi flasim vetem neper skype .... me ke prek me kte teskt vlla rima qe jo te gjithe i ndjejne dhe kuptojne ....

 • 1 Komb 1 Gjak
  1 Komb 1 Gjak23 ditë më parë

  Kang e fort dhe me mesazh n fund, respekte

 • Florian Aga
  Florian Aga23 ditë më parë

  👍🏻

 • Irid O.R.T
  Irid O.R.T23 ditë më parë

  🚬👌

 • Ta KuR
  Ta KuR23 ditë më parë

  R.i.P

 • Papa Gango
  Papa Gango23 ditë më parë

  Kjo kong nuk osht me ngu bre vlla shum kullera rrespekt ata se e ndjejn me ndjenja ket kong edhe per ty je djal i fort rrespekt ni djal i thjesht nuk munet me shkru ket sen

 • David L
  David L24 ditë më parë

  Sick 🔥🔥🔥

 • 1gl1 97
  1gl1 9724 ditë më parë

  Kanga ma e bkr qe ke bo bravo

 • Dr Ks
  Dr Ks24 ditë më parë

  Here before 10Million

 • Harbin jaja
  Harbin jaja24 ditë më parë

  Top mysic 4v all good kids

 • Pogradec Gaming
  Pogradec Gaming24 ditë më parë

  is karrder

 • Edon Shabani
  Edon Shabani24 ditë më parë

  E paske mbyyt krejt Don,rreper me shume vlera po shum pak i vlersum Keep it real

 • Nona Fare
  Nona Fare24 ditë më parë

  Me lot na mbushe syt,na ke ngushllu zemren me kte kang vlla🖤 perqafoj fort

 • des bra
  des bra24 ditë më parë

  Per k o ky dedikim ?

 • Eno eno
  Eno eno24 ditë më parë

  Diss me I fuqishem qe ka honger Grupi OTR 😒😒💪💪💪

 • Brendon Mavraj
  Brendon Mavraj24 ditë më parë

  Bravo Don phenom👑 je epoka e Repit me shum Realität Shqipe 👏💪😉🇦🇱

 • Elton Velaj
  Elton Velaj24 ditë më parë

  Familja madhe spreket vlla

 • Elton Velaj
  Elton Velaj24 ditë më parë

  Haha e ke jetu a dgju

 • Elton Velaj
  Elton Velaj24 ditë më parë

  Jan gjall perher cunat e mir

 • Elson Leka
  Elson Leka24 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • De3nis db official
  De3nis db official24 ditë më parë

  T.B.A UNNIKATIL,KLEPTO,DON PHENOM,HUDRA TE PA VDEKSHEM

 • No Reason
  No Reason24 ditë më parë

  Taste 2 - Dancehalle copy paste 😂😂😂

 • Kristi Cerepi
  Kristi Cerepi24 ditë më parë

  Kong jo xhingla mingla 🤘

 • Ak_47
  Ak_4725 ditë më parë

  Respekte

 • Ƭяσcιту
  Ƭяσcιту25 ditë më parë

  Beati tjter nivel

 • Director Production IDRIZ IDRIZI
  Director Production IDRIZ IDRIZI25 ditë më parë

  👍👍👍👍

 • 05 09
  05 0925 ditë më parë

  DonDadadon

 • Taum Taum
  Taum Taum25 ditë më parë

  Real gango 💯

 • F Suma
  F Suma25 ditë më parë

  Ik ere kar me zile

 • lorenzo gjeloshi
  lorenzo gjeloshi25 ditë më parë

  Super kang me kuptim

 • Kush002
  Kush00225 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥👑👐🙌

 • Dardii
  Dardii25 ditë më parë

  Mesazh teper i mire per ata qe arrin me kuptu 😅.

 • the don
  the don25 ditë më parë

  Te zona (Malsise Madhe) ,anej ka lagjet tona ku djemt e ri hyn e dalin me 🔫 👉 Don phenom 👑

 • Sad._.boy🖤🌪️
  Sad._.boy🖤🌪️25 ditë më parë

  Killed 🔥🔥

 • Tirona France
  Tirona France25 ditë më parë

  Don Phezzy Respekt prej Tirone o danoc

 • ALBANIAN. UNIVERSAL2
  ALBANIAN. UNIVERSAL225 ditë më parë

  Kjo kng duhet te ishte clippp

 • Alina Demiri
  Alina Demiri25 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🤍🤍🤍

 • AMERIKANO AK 47
  AMERIKANO AK 4725 ditë më parë

  💥💥💥💥💥

 • AMERIKANO AK 47
  AMERIKANO AK 4725 ditë më parë

  ☄☄☄☄☄

 • AMERIKANO AK 47
  AMERIKANO AK 4725 ditë më parë

  💪💪💪💪💪

 • AMERIKANO AK 47
  AMERIKANO AK 4725 ditë më parë

  💪💪💪💪💪

 • AMERIKANO AK 47
  AMERIKANO AK 4725 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • AMERIKANO AK 47
  AMERIKANO AK 4725 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • AMERIKANO AK 47
  AMERIKANO AK 4725 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar25 ditë më parë

  SHUM NALT DON PHEOM

 • marius astrup
  marius astrup25 ditë më parë

  Ishin burra ato cuna tamam po shum jan ne varr respekte

 • Ehatz Ibishi
  Ehatz Ibishi25 ditë më parë

  true story

 • Μπλακάουτ Ττ
  Μπλακάουτ Ττ25 ditë më parë

  Qia ropt

 • KS Cannon4
  KS Cannon425 ditë më parë

  Unreal song

 • albi murataj
  albi murataj25 ditë më parë

  Kenga ma e mir e albumit e kam ngju 10her ne spotify

 • Ferit 77
  Ferit 7725 ditë më parë

  Real music kjo asht 💣

 • ardian gashi
  ardian gashi25 ditë më parë

  bravo e ke dhi

 • Paquale pasquale
  Paquale pasquale25 ditë më parë

  se kishin lan nam si karderra te ishin gjalle sot do ishin kartela qia ropt ca shprehje e pavdekshme 🤝👍

 • Gentrit Gashi
  Gentrit Gashi25 ditë më parë

  Hey Don Phenom qite surprizen me Katilin hehe Se me kto tuat i knaqem vesht boll shtine edhe vikin ket loj e rrzoni te posht kta tjert

 • Migel Pruthi
  Migel Pruthi25 ditë më parë

  Hard bro 🔥🔥💪💪

 • AlboZi Music
  AlboZi Music25 ditë më parë

  S'di pse po ma don veshi zonin e Katilit qetu🥰🔥

 • GG.RECORDS
  GG.RECORDS25 ditë më parë

  GG

 • Gorilla Blu
  Gorilla Blu25 ditë më parë

  Respekt nga burgu spanjes vlls

 • Enea Hanaj

  Enea Hanaj

  11 ditë më parë

  Free shqipe

 • Jurgen Lleshi

  Jurgen Lleshi

  19 ditë më parë

  Lirim tshpejt vlla

 • Vini Thika

  Vini Thika

  20 ditë më parë

  Lirim te shpejt shqipe💪💪

 • prej shkodra

  prej shkodra

  20 ditë më parë

  Free Gorilla Blu👍

 • Pllug Boi

  Pllug Boi

  21 ditë më parë

  Free my shqipe

 • alb kq
  alb kq25 ditë më parë

  qekjo osht muzika qe na mungonte T.B.A 4 ever

 • Valon Ukaj
  Valon Ukaj25 ditë më parë

  E paska mbytt

 • G-star gaming
  G-star gaming25 ditë më parë

  Real talkt bro Big w respect

 • Virality
  Virality25 ditë më parë

  Most underrated Albanian Artist

 • prej shkodra

  prej shkodra

  25 ditë më parë

  Is true 👍

 • Kapo Mthirr
  Kapo Mthirr25 ditë më parë

  🔥🔥fire 🔥🔥

 • Bi Turbo
  Bi Turbo25 ditë më parë

  RICK ROSS AL

 • Prod. by Ren
  Prod. by Ren25 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Rilind Berisha
  Rilind Berisha25 ditë më parë

  🔥🔥

 • elton mema
  elton mema25 ditë më parë

  💪❤️

 • Babushi London
  Babushi London25 ditë më parë

  E ke myt vlla pz

 • Ymer Cjapi
  Ymer Cjapi25 ditë më parë

  me kto keng te kenaqet veshi

 • Giorgio Caci
  Giorgio Caci25 ditë më parë

  Thjesht realitet... Suksese

 • SHQIPEGHO5T
  SHQIPEGHO5T25 ditë më parë

  Sa do trim sot kerkush i paprekshem!! Mesazhi me i mire per rinin e sotme!! Edit : sot=so se e kam ngaterruar 😂😅

 • SHQIPEGHO5T

  SHQIPEGHO5T

  25 ditë më parë

  @jurg3s ! e kam shtup shkronjen t pa dashje ❤️👍

 • jurg3s !

  jurg3s !

  25 ditë më parë

  Sa do trim so kerkush i paprekshem , e ke kuptu gabim o njish

 • SHQIPEGHO5T

  SHQIPEGHO5T

  25 ditë më parë

  @xhuljan hoxha 1:55 a thua te jet miloti i prishtines?

 • xhuljan hoxha

  xhuljan hoxha

  25 ditë më parë

  duket qe eshte teksti unikut

 • SHQIPEGHO5T
  SHQIPEGHO5T25 ditë më parë

  Mesazh shume i thell dhe kemga flak si gjithmon!! ❤️❤️❤️

 • Uesli Luis
  Uesli Luis25 ditë më parë

  Ke kjo kong gjej historin e jetes time ,jetum gabim shok jetum gabim tani jam kthy ne islam i pendum shum

 • sebiano 1

  sebiano 1

  23 ditë më parë

  Te pakten te kesh dal me dicka jo me asgj edhe me jeten ne rrezik

 • Hey Henor
  Hey Henor25 ditë më parë

  100% ket Album ta ka shkru Cyanide

 • prej shkodra

  prej shkodra

  25 ditë më parë

  Ca nevoje ka me ja shkru Cyanide??

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj25 ditë më parë

  Para shkodra 🇦🇱💯💥💯

 • Autorenteam Service
  Autorenteam Service25 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇽🇰❤️❤️❤️💪🏻

Faqja Tjeter